Výsledky

Preteky: Prvý Jarný Kufor, 47.ročník, 2.kolo OR Západ

Etapa: Prvý Jarný Kufor, 47.ročník, 2.kolo OR Západ - E1 (20.03.2022)

Kategórie

M -10      M -12      M -14      M -16      M 19-      M 40-      M 55-      N          Open       RD         W -10      W -12      W -14      W -16      W -18      W 19-      W 40-      W 55-     

M -10 Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Viktor Ježík SPE1202 Klub OB Sokol Pezinok 11:28

M -12 Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Boris Kocúr FBA1004 ŠK Farmaceut Bratislava 21:00
2 Peter Kotuliak FBA1003 ŠK Farmaceut Bratislava 28:36 + 7:36
3 Lukáš Bukovác FBA1002 ŠK Farmaceut Bratislava 39:21 + 18:21
4 Richard Kanávor FBA1006 ŠK Farmaceut Bratislava 69:24 + 48:24

M -14 Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Ján Dokupil SKS0801 Športový klub Sandberg 47:16
2 Daniel Jozef Nemček SPE0905 Klub OB Sokol Pezinok 52:17 + 5:01

M -16 Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Jakub Brňák SKS0701 Športový klub Sandberg 50:35
2 Michal Domonkoš SKS0704 Športový klub Sandberg 53:11 + 2:36
3 Patrik Prutkay SKS0703 Športový klub Sandberg 66:49 + 16:14
4 Tobiás Trajanov SPE0711 Klub OB Sokol Pezinok 81:59 + 31:24

M 19- Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Medard Féder PEZ0102 Klub OB AŠK Pezinok 44:31
2 Filip Jančík SPE0604 Klub OB Sokol Pezinok 51:29 + 6:58
3 Tomáš Syrový SPE0601 Klub OB Sokol Pezinok 56:24 + 11:53
4 Matej Balogh SPE0710 Klub OB Sokol Pezinok 58:46 + 14:15
5 Daniel Šmelík RBA0702 TJ Rapid Bratislava 60:34 + 16:03
6 Karol Hierweg BBA5801 KOBRA Bratislava 72:03 + 27:32
7 Dávid Cisár SPE0708 Klub OB Sokol Pezinok 73:24 + 28:53
8 Michal Pavelek SPE7902 Klub OB Sokol Pezinok 77:44 + 33:13
9 Ján Kuchárik SPE0504 Klub OB Sokol Pezinok 82:48 + 38:17
10 Ján Mazák SKS84AB Športový klub Sandberg 109:18 + 64:47
Lukáš Poláček SPE8601 Klub OB Sokol Pezinok DISK

M 40- Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Radoslav Jonáš SKS6902 Športový klub Sandberg 50:14
2 Július Porubský TNR7301 ŠK Triturus Nitra 55:44 + 5:30
3 Marian Spišiak SPE7601 Klub OB Sokol Pezinok 56:06 + 5:52
4 Marián Šipoš SPE7102 Klub OB Sokol Pezinok 69:04 + 18:50
5 Miroslav Stupavský 01C76AB Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 70:45 + 20:31
6 Peter Vorlíček SKS7501 Športový klub Sandberg 72:27 + 22:13
7 Rastislav Dokupil SKS7402 Športový klub Sandberg 74:35 + 24:21
8 Marek Koman FBA7905 ŠK Farmaceut Bratislava 82:18 + 32:04
9 Štefan Brňák SKS7601 Športový klub Sandberg 82:55 + 32:41
10 Richard Balogh SKS6901 Športový klub Sandberg 84:53 + 34:39
11 Marek Sedliak 01C77AF Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 88:28 + 38:14
12 Ivan Kotuliak FBA7402 ŠK Farmaceut Bratislava 92:11 + 41:57
13 Ivan Syrový SPE8101 Klub OB Sokol Pezinok 99:49 + 49:35
Marián Cisár SPE7803 Klub OB Sokol Pezinok DISK
Jozef Dorozlo SPE7509 Klub OB Sokol Pezinok DISK

M 55- Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Jaroslav Piják SPE5801 Klub OB Sokol Pezinok 43:55
2 Mojmir Stastny 01C59AA Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 50:43 + 6:48
3 Milan Beleš SPE5901 Klub OB Sokol Pezinok 51:00 + 7:05
4 Ján Mižúr FBA5501 ŠK Farmaceut Bratislava 52:21 + 8:26
5 Volodymyr Shuniakov 01C57DE Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 58:10 + 14:15
6 Miloš Paulo SPE6301 Klub OB Sokol Pezinok 65:01 + 21:06
7 Jozef Fekiač VBA5801 ŠK VAZKA Bratislava 70:56 + 27:01
8 Pavol Poláček SPE5501 Klub OB Sokol Pezinok 77:00 + 33:05
9 Vladislav Piják SPE52AA Klub OB Sokol Pezinok 81:44 + 37:49
10 Roman Kučera PEZ6401 Klub OB AŠK Pezinok 92:17 + 48:22
11 Viktor Mikluš FBA5201 ŠK Farmaceut Bratislava 97:14 + 53:19

N Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Matus Stankovic 01C84AE Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 20:45
2 Vladyslav Myrets 01C89DE Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 34:42 + 13:57
3 Ján Nebeský FBA4101 ŠK Farmaceut Bratislava 37:13 + 16:28
4 Stanislava Ingrová 01C Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 46:58 + 26:13
5 Zuzana Kupská 01C Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 94:33 + 73:48
6 Pavol Ižvolt 01C Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 114:57 + 94:12
7 Matej Ižvolt 01C Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 117:57 + 97:12

Open Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Karol Hierweg BBA9201 KOBRA Bratislava 31:52
2 Michal Piják SPE99AA Klub OB Sokol Pezinok 36:41 + 4:49
3 Michal Prusák 01C87AD Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 36:54 + 5:02
4 Miroslava Babkova FBA7553 ŠK Farmaceut Bratislava 48:55 + 17:03
5 Ján Koman FBA0504 ŠK Farmaceut Bratislava 50:08 + 18:16
6 Lea Simaichlová 01C82AE Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 50:28 + 18:36
7 Samuel Hostačný SPE0501 Klub OB Sokol Pezinok 54:59 + 23:07
8 Ľubica Slatinská 01C76AA Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 56:41 + 24:49
9 Ondrej Bartalos SKS0305 Športový klub Sandberg 58:31 + 26:39
10 Lenka Paulová SPE8852 Klub OB Sokol Pezinok 59:01 + 27:09
11 Mária Bellušová SKS74AC Športový klub Sandberg 61:54 + 30:02
12 Katarína Žiaková 01C99DG Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 65:22 + 33:30
13 Terézia Šujanská SKS95AA Športový klub Sandberg 66:42 + 34:50
14 Michaela Syrová SPE7951 Klub OB Sokol Pezinok 67:33 + 35:41
15 Gabriela Ulehlová 01C81AB Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 68:18 + 36:26
16 Lenka Knížová 06D77AA TRIAX 69:50 + 37:58
17 Jozef Nemček SPE7701 Klub OB Sokol Pezinok 72:07 + 40:15
18 Marcel Sýkora 01C71AC Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 72:30 + 40:38
19 Ján Buršík 01C68AB Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 74:12 + 42:20
20 Ondrej Pařízek FBA0604 ŠK Farmaceut Bratislava 79:44 + 47:52
21 Edita Máčajová SKS75AB Športový klub Sandberg 90:00 + 58:08
22 Jana Pařízková FBA7352 ŠK Farmaceut Bratislava 94:08 + 62:16
23 Jana Školeková SKS79AB Športový klub Sandberg 107:05 + 75:13

RD Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Jakub Stankovic 01C13AF Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 14:03
2 Anna Syrová SPE Klub OB Sokol Pezinok 22:15 + 8:12
3 Veronika Šipošová SPE Klub OB Sokol Pezinok 22:17 + 8:14
4 Leo Horňák 01C Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 22:51 + 8:48
5 Zuzana Máčajová SKS1551 Športový klub Sandberg 22:58 + 8:55
6 Natalia Rybárová RBA13RA TJ Rapid Bratislava 23:04 + 9:01
7 Nina Rybárová RBA12RA TJ Rapid Bratislava 25:06 + 11:03
8 Anna Mazáková SKS1451 Športový klub Sandberg 26:07 + 12:04
9 Katarína Pijáková 01C Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 34:50 + 20:47
10 Marcel ml. Sýkora 01C12DE Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 36:51 + 22:48
11 Silvia Flassiková RBA TJ Rapid Bratislava 46:23 + 32:20
12 Lucia Müllerová VBA1551 ŠK VAZKA Bratislava 47:03 + 33:00
13 Barbora Borská FBA1052 ŠK Farmaceut Bratislava 48:39 + 34:36
14 Kristína Borská 01C13DR Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 51:46 + 37:43
15 Zora Bizoňová 01C Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 61:38 + 47:35

W -10 Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Barbora Kocúrová FBA1251 ŠK Farmaceut Bratislava 32:45

W -12 Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Lucia Syrová SPE1052 Klub OB Sokol Pezinok 28:54
2 Hana Máčajová SKS1153 Športový klub Sandberg 29:22 + 0:28

W -14 Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Hana Šipošová SPE0951 Klub OB Sokol Pezinok 28:52
2 Lucia Vorlíčková SKS0851 Športový klub Sandberg 30:12 + 1:20
3 Diana Brňáková SKS0952 Športový klub Sandberg 36:23 + 7:31
4 Ema Jonášová SKS0951 Športový klub Sandberg 45:09 + 16:17
5 Zina Máčajová SKS0954 Športový klub Sandberg 46:31 + 17:39

W -16 Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Tereza Kendrová FBA0651 ŠK Farmaceut Bratislava 30:04
2 Lucia Šipošová SPE0654 Klub OB Sokol Pezinok 36:14 + 6:10
3 Zora Baloghová SKS0751 Športový klub Sandberg 42:13 + 12:09

W -18 Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Alžbeta Baloghová SPE0556 Klub OB Sokol Pezinok 57:31
2 Martina Dorozlová SPE0456 Klub OB Sokol Pezinok 65:14 + 7:43
3 Martina Vorlíčková SKS0551 Športový klub Sandberg 69:44 + 12:13
Barbora Zelníková SPE0457 Klub OB Sokol Pezinok DISK

W 19- Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Zuzana Kováčová SPE0256 Klub OB Sokol Pezinok 51:11
2 Barbora Pijáková SPE9451 Klub OB Sokol Pezinok 57:25 + 6:14
3 Adela Čermáková SPE0359 Klub OB Sokol Pezinok 76:24 + 25:13
4 Simone Skrúcaná VBA9151 ŠK VAZKA Bratislava 80:01 + 28:50
5 Ľubomíra Ježíková SPE8351 Klub OB Sokol Pezinok 82:31 + 31:20
6 Lenka Porubská TNR0451 ŠK Triturus Nitra 83:20 + 32:09
Tetiana Shuniakova 01C87DE Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos DISK

W 40- Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Barbora Vorlíčková SKS7651 Športový klub Sandberg 53:43
2 Katarína Sýkorová FBA8253 ŠK Farmaceut Bratislava 60:34 + 6:51
3 Veronika Prutkayová SKS7852 Športový klub Sandberg 61:32 + 7:49
4 Petra Kotuliaková FBA7552 ŠK Farmaceut Bratislava 64:10 + 10:27
5 Barbora Šmelíková VBA6951 ŠK VAZKA Bratislava 65:27 + 11:44
6 Kristína Komanová FBA7853 ŠK Farmaceut Bratislava 67:41 + 13:58
7 Zuzana Šipošová SPE7351 Klub OB Sokol Pezinok 73:15 + 19:32
8 Martina Brňáková SKS7752 Športový klub Sandberg 81:27 + 27:44
9 Ivana Bartalosová SKS78AC Športový klub Sandberg 83:12 + 29:29
10 Eva Marková BBA76AA KOBRA Bratislava 124:16 + 70:33
11 Silvia Kutišová SPE73AA Klub OB Sokol Pezinok 125:56 + 72:13
Valentina Bekliščeva SKS78DU Športový klub Sandberg DISK
Svelana Puls RBA7251 TJ Rapid Bratislava DISK

W 55- Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Beata Vávrová RBA5651 TJ Rapid Bratislava 52:28
2 Eva Pijáková SPE57AA Klub OB Sokol Pezinok 58:00 + 5:32
3 Soňa Kavecká SPE4851 Klub OB Sokol Pezinok 63:57 + 11:29
4 Darina Poláčková SPE5852 Klub OB Sokol Pezinok 68:49 + 16:21
5 Marie Fraňová SPE5051 Klub OB Sokol Pezinok 71:39 + 19:11
6 Mária Fekiačová VBA5851 ŠK VAZKA Bratislava 87:02 + 34:34
7 Hana Baloghová SKS6551 Športový klub Sandberg 96:30 + 44:02
Katarína Daříčková FBA5551 ŠK Farmaceut Bratislava DISK