Výsledky

Preteky: Liga STRED - 3. kolo

Etapa: Liga STRED - 3. kolo - E1 (10.09.2022)

EBB     HBB     TKE     VZA     ZMT    

Kategórie

A A        B A        C A        D A       

A A 4.66 km, 15 kontrol Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Michal Krajčík TKE8704 Klub OB ATU Košice 35:28
2 Kristína Krajčíková TKE9254 Klub OB ATU Košice 44:40 + 9:12
3 Nina Jurčíková VZA0752 Slávia Žilinská univerzita 50:52 + 15:24
4 Igor Patráš HBB7901 ŠK HADVEO Banská Bystrica 52:44 + 17:16
5 Ema Michačová HBB0551 ŠK HADVEO Banská Bystrica 52:50 + 17:22
6 Juraj st Knutelský 58:37 + 23:09
7 Martina Bialeková EBB7351 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 62:56 + 27:28
8 Peter Jurčík VZA6802 Slávia Žilinská univerzita 67:52 + 32:24
9 Ľuboš Michač HBB7601 ŠK HADVEO Banská Bystrica 72:06 + 36:38

B A 3.85 km, 12 kontrol Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Ella Michaela Patrášová HBB0951 ŠK HADVEO Banská Bystrica 55:36
2 Vojtech Bálint VZA1003 Slávia Žilinská univerzita 71:26 + 15:50
3 Martina Brém Knorová ZMT7151 Klub OB Martin 75:48 + 20:12
4 Erik Uhrín 90:29 + 34:53
Michal Paulus VZA0904 Slávia Žilinská univerzita DISK
Martina Schwarzová EBB0951 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica DISK

C A 2.70 km, 10 kontrol Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Alexandra Sára Chudá HBB0852 ŠK HADVEO Banská Bystrica 31:00
2 Juraj Knutelský VZA1001 Slávia Žilinská univerzita 31:36 + 0:36
3 Matúš Perašin ZMT1001 Klub OB Martin 33:12 + 2:12
4 Lea Knutelská VZA1251 Slávia Žilinská univerzita 33:33 + 2:33
5 Martina Knutelská 37:11 + 6:11
6 Matúš Chvojka ZMT0801 Klub OB Martin 39:37 + 8:37
7 Janka Bálintová 40:18 + 9:18
8 Ivan Zacharovský ZMT5201 Klub OB Martin 43:41 + 12:41
9 Tobias Goffa ZMT10BA Klub OB Martin 46:49 + 15:49
10 Ian Kosťov 46:57 + 15:57
11 Karolína Šmidová ZMT1052 Klub OB Martin 47:51 + 16:51
12 Martin Horáček ZMT0803 Klub OB Martin 49:23 + 18:23
13 Anna Sára Goffová 51:14 + 20:14
14 Viktória Herdová EBB7852 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 55:06 + 24:06
15 Tobias Pahola ZMT1202 Klub OB Martin 66:08 + 35:08
16 Terézia Ester Goffová ZMT1154 Klub OB Martin 68:54 + 37:54
17 Sophia Tomčány ZMT1051 Klub OB Martin 69:22 + 38:22
18 Lenka Krivková ZMT1152 Klub OB Martin 78:54 + 47:54
19 Vojto Bálint 82:05 + 51:05
20 Milan Meriač ZMT4205 Klub OB Martin 87:11 + 56:11
21 Rafael Goffa 5 89:39 + 58:39
Daniel Hudcovič DISK

D A 1.76 km, 5 kontrol Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Šimon Patráš HBB1301 ŠK HADVEO Banská Bystrica 15:36
2 Tadeáš Paullo 19:45 + 4:09
3 Kvetoslava Kapinová 20:36 + 5:00
4 Ján Paullo 22:36 + 7:00
5 Matej Kopáč 28:48 + 13:12
6 Radka Perašinová ZMT1351 Klub OB Martin 29:20 + 13:44
7 Tomáš Molčan 44:02 + 28:26
8 Štefan Ivam 44:12 + 28:36
9 Barborka Goffová 44:16 + 28:40
10 Janko Goffa 44:18 + 28:42
Oliver Molčan DISK