Výsledky

Preteky: Jarný elixír - duel

Etapa: Jarný elixír - duel (26.03.2022)

Kategórie

M -10      M -12      M -14      M -16      M -18      M 19-      M 40-      M 55-      W -10      W -14      W -18      W 19-      W 40-      W 55-      Open       N          MW-R      

M -10 1.04 km Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Viktor Jakubík 36:15
2 Ondrej Zemjanek 40:55 + 4:40

M -12 1.37 km Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Peter Kotuliak FBA1003 ŠK Farmaceut Bratislava 14:38
2 Daniel Szabó SPE1001 Klub OB Sokol Pezinok 15:13 + 0:35
3 Boris Kocúr FBA1004 ŠK Farmaceut Bratislava 17:36 + 2:58
4 Lukáš Bukovác FBA1002 ŠK Farmaceut Bratislava 18:25 + 3:47
5 Ján Zemjanek 74:12 + 59:34
Viktor Ježík SPE1202 Klub OB Sokol Pezinok DISK

M -14 1.43 km Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Daniel Jozef Nemček SPE0905 Klub OB Sokol Pezinok 16:18
2 Patrik Gross SKS0803 Športový klub Sandberg 21:41 + 5:23
3 Andrej Havlík SPE0901 Klub OB Sokol Pezinok 31:31 + 15:13

M -16 Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Jakub Brňák SKS0701 Športový klub Sandberg 17:08
2 Michal Domonkoš SKS0704 Športový klub Sandberg 20:18 + 3:10
3 Lukáš Kapusta SPE0602 Klub OB Sokol Pezinok 22:35 + 5:27
4 Tobiás Trajanov SPE0711 Klub OB Sokol Pezinok 26:54 + 9:46
5 Damián Dojčar SPE0709 Klub OB Sokol Pezinok 32:47 + 15:39

M -18 Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Tomáš Kasza FBA0503 ŠK Farmaceut Bratislava 13:04
2 Filip Bukovac FBA0501 ŠK Farmaceut Bratislava 13:11 + 0:07
3 Daniel Šmelík RBA0702 TJ Rapid Bratislava 16:15 + 3:11
4 Samuel Hostačný SPE0501 Klub OB Sokol Pezinok 35:34 + 22:30

M 19- Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Medard Féder PEZ0102 Klub OB AŠK Pezinok 19:14
2 Miroslav Papuga TKE9002 Klub OB ATU Košice 22:35 + 3:21
3 Peter Mižúr FBA9101 ŠK Farmaceut Bratislava 22:43 + 3:29
4 Radoslav Jonáš SKS6902 Športový klub Sandberg 24:46 + 5:32
5 Juraj Šmelík RBA6603 TJ Rapid Bratislava 25:32 + 6:18
6 Marián Mikluš RBA7204 TJ Rapid Bratislava 30:40 + 11:26
7 Michal Pavelek SPE7902 Klub OB Sokol Pezinok 32:30 + 13:16
Karol Hierweg BBA9201 KOBRA Bratislava DISK
Adam Jonáš BBA0101 KOBRA Bratislava DNS

M 40- Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Martin Bednárik TNR72AA ŠK Triturus Nitra 17:42
2 Peter Vorlíček SKS7501 Športový klub Sandberg 20:47 + 3:05
3 Richard Balogh SKS6901 Športový klub Sandberg 23:27 + 5:45
4 Štefan Brňák SKS7601 Športový klub Sandberg 23:47 + 6:05
5 Andrej Mikloš SPE7503 Klub OB Sokol Pezinok 23:50 + 6:08

M 55- 1.50 km Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Jozef Jánoška RBA5902 TJ Rapid Bratislava 18:54
2 Vlado Piják 23:50 + 4:56
3 Viktor Pavelek 25:31 + 6:37
4 Dušan Rybár RBA6202 TJ Rapid Bratislava 31:11 + 12:17
Jozef Fekiač VBA5801 ŠK VAZKA Bratislava DISK

W -10 1.04 km Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Barbora Kocúrová FBA1251 ŠK Farmaceut Bratislava 17:09

W -14 1.43 km Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Diana Brňáková SKS0952 Športový klub Sandberg 19:08
2 Ema Jonášová SKS0951 Športový klub Sandberg 20:20 + 1:12
3 Zuzka Marková 22:38 + 3:30

W -18 Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Tereza Kendrová FBA0651 ŠK Farmaceut Bratislava 17:21
2 Lucka Šipošová 20:48 + 3:27
3 Natália Ježíková SPE0454 Klub OB Sokol Pezinok 21:03 + 3:42
4 Martina Dorozlová SPE0456 Klub OB Sokol Pezinok 25:02 + 7:41
5 Anna Širicová FBA0555 ŠK Farmaceut Bratislava 25:46 + 8:25
6 Ema Havlíková SPE0451 Klub OB Sokol Pezinok 35:35 + 18:14
Barbora Zelníková SPE0457 Klub OB Sokol Pezinok DISK

W 19- Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Ela Mižúrová HBB9352 ŠK HADVEO Banská Bystrica 23:17
2 Barbora Pijáková SPE9451 Klub OB Sokol Pezinok 25:03 + 1:46
3 Katarína Fedorová SPE7451 Klub OB Sokol Pezinok 25:13 + 1:56
4 Dagmar Miklušová RBA7351 TJ Rapid Bratislava 34:56 + 11:39
5 Ľubomíra Ježíková SPE8351 Klub OB Sokol Pezinok 36:44 + 13:27
6 Zuzka Šipošová 42:05 + 18:48
Adela Čermáková SPE0359 Klub OB Sokol Pezinok DISK

W 40- Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Barbora Vorlíčková SKS7651 Športový klub Sandberg 20:38
2 Tatiana Bednáriková 23:46 + 3:08
3 Ivana Bartalosová 24:54 + 4:16
4 Martina Brňáková SKS7752 Športový klub Sandberg 25:41 + 5:03
5 Petra Kotuliaková FBA7552 ŠK Farmaceut Bratislava 26:29 + 5:51
6 Valentina Beklisceva 26:41 + 6:03
7 Maria Bellusova 28:33 + 7:55
8 Marta Jonášová SKS6951 Športový klub Sandberg 32:51 + 12:13
9 Zuzana Miklošová SPE7652 Klub OB Sokol Pezinok 33:44 + 13:06
Barbora Šmelíková VBA6951 ŠK VAZKA Bratislava DISK

W 55- 1.43 km Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Mária Fekiačová VBA5851 ŠK VAZKA Bratislava 20:01
2 Beata Vávrová RBA5651 TJ Rapid Bratislava 22:49 + 2:48
3 Eva Pijáková 26:12 + 6:11
4 Marie Fraňová SPE5051 Klub OB Sokol Pezinok 29:34 + 9:33
5 Katka Darickova 32:52 + 12:51

Open 1.50 km Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Andrej Mikloš ml. 13:16
2 Adela Cori 17:19 + 4:03
3 Oliver Gross SKS0404 Športový klub Sandberg 21:41 + 8:25
4 Barbora Grossová 29:53 + 16:37
5 Jozef Nemček SPE7701 Klub OB Sokol Pezinok 36:35 + 23:19
Ján Buršík DISK

N 1.43 km Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Matúš Stankovič 21:09
2 Žofia Fedorová SPE1252 Klub OB Sokol Pezinok 24:49 + 3:40
3 Ján Nebeský FBA4101 ŠK Farmaceut Bratislava 32:53 + 11:44
4 Pavol Ižvolt 54:27 + 33:18
5 Matej Ižvolt 55:14 + 34:05
Matúš DIA DNS

MW-R 1.04 km Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Jakub Stankovič 13:02
2 Zuzka Lachká 29:45 + 16:43
Jakub DNS