Výsledky

Preteky: Trojkráľové preteky, 1. kolo oblastného rebríčka Západ SZOŠ

Etapa: Trojkráľové preteky, 1. kolo oblastného rebríčka Západ SZOŠ - E1 (06.01.2024)

01C     03B     05X     06D     06F     12X     13P     16G     17H     21U     21Z     22A     BBA     FBA     HBB     IBA     RBA     SKS     SPE     SSN     TNR     VBA     VZA    

Kategórie

M 10       M 12       M 16       M 18       M 19       M 40       M 55       M 70       MWR        Open       W 10       W 12       W 14       W 16       W 18       W 19       W 40       W 55       W 70       N         

M 10 1.00 km Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Kubko Ďuračka 12X14AB NOK- Narnijský orientačný krúžok 11:01
2 Riško Minarech 12X15AA NOK- Narnijský orientačný krúžok 11:42 + 0:41

M 12 1.56 km / 5 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Matej Eliáš RBA1201 TJ Rapid Bratislava 16:31
2 Adrián Ferianc 01C12BC Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 18:18 + 1:47
3 Jakub Eliáš RBA1202 TJ Rapid Bratislava 18:27 + 1:56
Jurko Lupták 12X12AD NOK- Narnijský orientačný krúžok DNS

M 16 2.73 km / 10 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Matúš Vaňo SKS0804 Športový klub Sandberg 23:27
Filip Kníž 06D08AA TRIAX MP

M 18 3.55 km / 15 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Jakub Brňák SKS0701 Športový klub Sandberg 26:22
2 Patrik Prutkay SKS0703 Športový klub Sandberg 41:35 + 15:13
Andrej Borský FBA0703 ŠK Farmaceut Bratislava MP

M 19 4.74 km / 15 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Pavol Bukovac FBA8102 ŠK Farmaceut Bratislava 26:33
2 Dominik Lapornik 03B89AA (AUT) HSV OL Wiener Neustadt 30:36 + 4:03
3 Miroslav Lago VBA7601 ŠK VAZKA Bratislava 34:14 + 7:41
4 Peter Mižúr FBA9101 ŠK Farmaceut Bratislava 35:03 + 8:30
5 Tomáš Jánoška RBA9301 TJ Rapid Bratislava 35:52 + 9:19
6 Matej Kukurugya SKS0103 Športový klub Sandberg 36:54 + 10:21
7 Šimon Mižúr FBA9401 ŠK Farmaceut Bratislava 38:04 + 11:31
8 Jakub Fraňo 39:45 + 13:12
9 Dušan Furucz FBA7101 ŠK Farmaceut Bratislava 43:26 + 16:53
10 Viktor Tomkovič SKS8903 Športový klub Sandberg 56:09 + 29:36
11 Phillip Štubňa RBA9304 TJ Rapid Bratislava 58:34 + 32:01
Šimon Kukurugya SKS0402 Športový klub Sandberg MP
Michal Paško RBA9903 TJ Rapid Bratislava DNS
Rastislav Srnánek 13P95AB Slovenská triatlonová akadémia DNS
Adam Paško RBA0301 TJ Rapid Bratislava DNS
Jozef Pelikán HBB8401 ŠK HADVEO Banská Bystrica DNS
Christián Heffner DISQ
Michal Prusák 01C87AD Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos DISQ

M 40 3.55 km / 15 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Martin Borský FBA7704 ŠK Farmaceut Bratislava 28:21
2 Robert Lukoťka SKS8201 Športový klub Sandberg 30:26 + 2:05
3 Jaroslav Piják SPE5801 Klub OB Sokol Pezinok 31:06 + 2:45
4 Jozef Wallner BBA6812 KOBRA Bratislava 31:28 + 3:07
5 Peter Mlynárik VBA6501 ŠK VAZKA Bratislava 31:30 + 3:09
6 Mikuláš Šabo RBA7820 TJ Rapid Bratislava 31:34 + 3:13
7 Július Jánoška IBA8301 TJ Ioan 1209 31:49 + 3:28
8 Peter Vorlíček SKS7501 Športový klub Sandberg 32:59 + 4:38
9 Štefan Brňák SKS7601 Športový klub Sandberg 35:13 + 6:52
10 Martin Bednárik TNR7201 ŠK Triturus Nitra 35:45 + 7:24
11 Milan Kováč VBA7101 ŠK VAZKA Bratislava 38:56 + 10:35
12 Marek Vaňo SKS7901 Športový klub Sandberg 48:12 + 19:51
13 Jozef Kudla SKS80AC Športový klub Sandberg 59:35 + 31:14
Jozef Ženiš MP
Peter Kníž 06D74AA TRIAX MP
Marko Paško RBA7001 TJ Rapid Bratislava DNS

M 55 2.73 km / 10 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Jozef Fedor SPE5701 Klub OB Sokol Pezinok 20:06
2 Paul Grün 06F54AA (AUT) OLG Ströck Wien 23:16 + 3:10
3 Milan Petrinec RBA5802 TJ Rapid Bratislava 24:23 + 4:17
4 Richard Balogh SKS6901 Športový klub Sandberg 24:27 + 4:21
5 Dušan Rybár RBA6202 TJ Rapid Bratislava 25:41 + 5:35
6 Jozef Čierny 01C68AA Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 26:34 + 6:28
6 Jozef Jánoška RBA5902 TJ Rapid Bratislava 26:34 + 6:28
8 Mojmír Šťastný BBA5901 KOBRA Bratislava 28:21 + 8:15
9 Ján Mižúr FBA5501 ŠK Farmaceut Bratislava 28:50 + 8:44
10 Ivan Oravec SPE5502 Klub OB Sokol Pezinok 29:05 + 8:59
11 Miloš Paulo SPE6301 Klub OB Sokol Pezinok 29:07 + 9:01
12 Marián Mališ IBA6901 TJ Ioan 1209 29:20 + 9:14
13 Emil Kukurugya SKS6603 Športový klub Sandberg 30:47 + 10:41
14 Dušan Formanko RBA5801 TJ Rapid Bratislava 32:11 + 12:05
15 Ján Štubňa RBA5803 TJ Rapid Bratislava 33:44 + 13:38
16 Viktor Vávra RBA5001 TJ Rapid Bratislava 35:47 + 15:41
17 Viktor Mikluš FBA5201 ŠK Farmaceut Bratislava 36:37 + 16:31
18 Ján Buršík RBA6801 TJ Rapid Bratislava 40:41 + 20:35
Jozef Fekiač VBA5801 ŠK VAZKA Bratislava MP
Róbert Schenk RBA6802 TJ Rapid Bratislava DNS

M 70 2.16 km / 5 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Ján Nebeský FBA4101 ŠK Farmaceut Bratislava 35:55

MWR 1.00 km Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Zina Krššáková 9:03
2 Daniel Ančic VBA17AC ŠK VAZKA Bratislava 14:00 + 4:57
3 Adamko Ďuračka 12X16AC NOK- Narnijský orientačný krúžok 16:15 + 7:12
4 Lucka Holienková 12X15AE NOK- Narnijský orientačný krúžok 17:06 + 8:03
5 Anna Syrová SPE1551 Klub OB Sokol Pezinok 19:12 + 10:09
6 Marta Viola Lago VBA17AA ŠK VAZKA Bratislava 24:03 + 15:00
7 Emília Lukoťková SKS1952 Športový klub Sandberg 33:52 + 24:49
8 Zina Lukoťková SKS1752 Športový klub Sandberg 33:57 + 24:54
Pavla Poláčková DNS

Open 2.73 km / 10 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Kristína Bandurová 25:26
2 Katarína Gulai 16G93AA Korytnačky 26:27 + 1:01
3 Marek Koman FBA7905 ŠK Farmaceut Bratislava 27:21 + 1:55
4 Tibor Novosad FBA7103 ŠK Farmaceut Bratislava 29:47 + 4:21
5 Antonin Švejda 17H68AA No Name 32:31 + 7:05
6 Ida Herna FBA7253 ŠK Farmaceut Bratislava 32:48 + 7:22
7 Matej Sluka 01C88BA Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 33:15 + 7:49
8 Martin Vlasák 12X85AA NOK- Narnijský orientačný krúžok 33:48 + 8:22
9 Anna Poláčková 34:16 + 8:50
10 Silvia Tomkovičová SKS8851 Športový klub Sandberg 35:40 + 10:14
11 Danny Šuník SKS90AB Športový klub Sandberg 37:31 + 12:05
12 Miriam Buršíková 39:43 + 14:17
13 Alla Jakubcová 41:16 + 15:50
14 Natália Čerňancová FBA94AA ŠK Farmaceut Bratislava 41:54 + 16:28
15 Žofia Tunová 42:06 + 16:40
16 Mária Danišková 42:59 + 17:33
17 Daniel Jakubec 44:21 + 18:55
18 Sebastian Daniško 44:54 + 19:28
19 Michal Jakubec 45:31 + 20:05
20 Mária Tunová 55:22 + 29:56
Martin Daniško MP
Michal Ščevlík 21U89AA Roxor DNS
Veronika Dragonidesová 13P90AA Slovenská triatlonová akadémia DNS
Gregor Karetka DNS
Lenka Miklošová DNS
Mária Rašková DNS

W 10 1.00 km Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Zuzana Máčajová SKS1551 Športový klub Sandberg 32:25

W 12 1.56 km / 5 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
Emma Miklošová DNS

W 14 2.16 km / 5 m Medzičasy

W 16 2.46 km / 10 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Hana Šipošová SPE0951 Klub OB Sokol Pezinok 18:33
2 Lucia Vorlíčková SKS0851 Športový klub Sandberg 19:34 + 1:01
3 Maria Dubynets SKS0955 Športový klub Sandberg 19:56 + 1:23
4 Diana Brňáková SKS0952 Športový klub Sandberg 21:34 + 3:01
5 Sára Borská FBA0951 ŠK Farmaceut Bratislava 28:23 + 9:50

W 18 3.22 km / 10 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Martina Buršíková RBA0652 TJ Rapid Bratislava 33:15
2 Adriana Chromeková SKS06AD Športový klub Sandberg 36:55 + 3:40
Paulína Žilincová SKS0651 Športový klub Sandberg MP

W 19 4.00 km / 15 m Medzičasy

W 40 3.22 km / 10 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Katarína Fedorová SPE7451 Klub OB Sokol Pezinok 28:46
2 Martina Pánková RBA6953 TJ Rapid Bratislava 32:19 + 3:33
3 Kathrin Kollndorfer 03B82AB (AUT) HSV OL Wiener Neustadt 33:15 + 4:29
4 Katarína Schenková RBA7451 TJ Rapid Bratislava 33:33 + 4:47
5 Veronika Prutkayová SKS7852 Športový klub Sandberg 36:16 + 7:30
6 Hana Šmelíková FBA6951 ŠK Farmaceut Bratislava 36:26 + 7:40
7 Martina Brňáková SKS7752 Športový klub Sandberg 36:49 + 8:03
8 Barbora Šmelíková VBA6951 ŠK VAZKA Bratislava 37:14 + 8:28
9 Daniela Bieliková VZA7055 Slávia Žilinská univerzita 38:46 + 10:00
10 Ivana Hasprová VZA7054 Slávia Žilinská univerzita 41:00 + 12:14
11 Ivana Bartalosová SKS78AC Športový klub Sandberg 42:52 + 14:06
12 Edita Máčajová SKS75AB Športový klub Sandberg 49:28 + 20:42
13 Silvia Kutišová SPE7352 Klub OB Sokol Pezinok 50:56 + 22:10
14 Lenka Slaná SKS17AD Športový klub Sandberg 51:05 + 22:19
15 Katarína Kováčová VBA7451 ŠK VAZKA Bratislava 63:38 + 34:52
Lenka Knížová 06D77AA TRIAX MP
Alena Pašková RBA7151 TJ Rapid Bratislava DNS
Soňa Pozdechová 05X84AA neregistrovaní DNS
Táňa Bednáriková SSN7952 KOB Čingov Spišská Nová Ves DNS

W 55 2.46 km / 10 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Iveta Pijáková SPE6251 Klub OB Sokol Pezinok 22:19
2 Eva Pijáková SPE5751 Klub OB Sokol Pezinok 30:10 + 7:51
3 Mária Fekiačová VBA5851 ŠK VAZKA Bratislava 33:19 + 11:00
4 Taťjana Jánošková RBA6051 TJ Rapid Bratislava 34:35 + 12:16
5 Hana Baloghová SKS6551 Športový klub Sandberg 35:42 + 13:23
6 Katarína Daříčková FBA5551 ŠK Farmaceut Bratislava 38:59 + 16:40
Darina Poláčková SPE5852 Klub OB Sokol Pezinok DNS

W 70 2.16 km / 5 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Marie Fraňová SPE5051 Klub OB Sokol Pezinok 35:12
2 Eva Králová VBA4751 ŠK VAZKA Bratislava 44:19 + 9:07
Marta Brzová SPE5351 Klub OB Sokol Pezinok MP

N 1.56 km / 5 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Patrícia Sandtnerová 22A99AA neregistrovaný 2 16:12
2 Rastislav Ormandy 01C90BC Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 22:49 + 6:37
3 Veronika Ormandy 01C91BE Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 24:56 + 8:44
Tomáš Máčaj 01C75AB Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos DNS