Výsledky

Preteky: Prvý Jarný Kufor, 49. ročník, 4. kolo OR Západ

Etapa: Prvý Jarný Kufor, 49. ročník, 4. kolo OR Západ - E1 (24.03.2024)

01B     01C     02M     06D     07A     15Q     17H     21X     22C     BBA     FBA     HBB     IBA     PEZ     RBA     SKS     SPE     SSN     TKE     VBA     VIA     VZA    

Kategórie

M 10       M 12       M 14       M 16       M 18       M 19       M 40       M 55       MWR        Open       W 10       W 12       W 14       W 16       W 18       W 19       W 40       W 55       N          M 70       W 70      

M 10 Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Tomáš Gibala SPE1402 Klub OB Sokol Pezinok 25:42
2 Ján Kovačič SPE1601 Klub OB Sokol Pezinok 28:43 + 3:01
3 Matej Lučenič SPE1401 Klub OB Sokol Pezinok 29:18 + 3:36
Danil Myrets SKS1602 Športový klub Sandberg MP

M 12 Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Viktor Ježík FBA1203 ŠK Farmaceut Bratislava 25:21
2 Sebastián Brezovský SPE1206 Klub OB Sokol Pezinok 41:32 + 16:11
3 Jakub Dolný SPE1204 Klub OB Sokol Pezinok 55:56 + 30:35
4 Matej Eliáš RBA1201 TJ Rapid Bratislava 58:32 + 33:11
5 Adrián Ferianc 01C12BC Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 63:39 + 38:18
6 Jakub Eliáš RBA1202 TJ Rapid Bratislava 66:49 + 41:28
7 Oliver Gajdošík SPE13BF Klub OB Sokol Pezinok 68:46 + 43:25

M 14 Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Boris Kocúr FBA1004 ŠK Farmaceut Bratislava 30:54
2 Peter Kotuliak FBA1003 ŠK Farmaceut Bratislava 35:45 + 4:51
3 Richard Kanávor FBA1006 ŠK Farmaceut Bratislava 46:41 + 15:47
4 Roman Dorozlo SPE1005 Klub OB Sokol Pezinok 50:34 + 19:40
5 Samuel Butaš 15Q Samuel 66:14 + 35:20
Alexandar Kuriš FBA1007 ŠK Farmaceut Bratislava MP

M 16 Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Ján Dokupil SKS0801 Športový klub Sandberg 29:34
2 Daniel Jozef Nemček SPE0905 Klub OB Sokol Pezinok 35:34 + 6:00
3 Matúš Velán SPE0806 Klub OB Sokol Pezinok 37:23 + 7:49
4 Andrej Havlík SPE0901 Klub OB Sokol Pezinok 57:11 + 27:37

M 18 Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Patrik Prutkay SKS0703 Športový klub Sandberg 65:42

M 19 Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Filip Bukovac FBA0501 ŠK Farmaceut Bratislava 35:17
2 Tomáš Kasza FBA0503 ŠK Farmaceut Bratislava 38:21 + 3:04
3 Tomáš Syrový SPE0601 Klub OB Sokol Pezinok 41:58 + 6:41
4 Tomáš Drenčák TKE8502 Klub OB ATU Košice 43:51 + 8:34
5 Peter Mižúr FBA9101 ŠK Farmaceut Bratislava 47:41 + 12:24
6 Hubert Ingr HBB8503 ŠK HADVEO Banská Bystrica 50:00 + 14:43
7 Šimon Šipoš SPE0406 Klub OB Sokol Pezinok 51:30 + 16:13
8 Andrej Mikloš SPE0401 Klub OB Sokol Pezinok 59:32 + 24:15
9 Michal Pavelek SPE7902 Klub OB Sokol Pezinok 60:09 + 24:52
10 Michal Prusák SPE8704 Klub OB Sokol Pezinok 62:42 + 27:25
11 Peter Šimko FBA8702 ŠK Farmaceut Bratislava 68:21 + 33:04
12 Lukáš Poláček SPE8601 Klub OB Sokol Pezinok 82:18 + 47:01
13 Miroslav Hríbik HBB8501 ŠK HADVEO Banská Bystrica 91:21 + 56:04
14 Samuel Hostačný SPE0501 Klub OB Sokol Pezinok 96:39 + 61:22
15 Vladyslav Myrets SKS8902 Športový klub Sandberg 104:40 + 69:23
Rastislav Balciar VIA9001 Viatoris MP
M.S. Daniel Šmelík RBA0702 TJ Rapid Bratislava 43:08

M 40 Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Radoslav Jonáš SKS6902 Športový klub Sandberg 40:09
2 Miroslav Mihalik 01C73BB Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 48:01 + 7:52
3 Marian Spišiak SPE7601 Klub OB Sokol Pezinok 51:07 + 10:58
4 Peter Vorlíček SKS7501 Športový klub Sandberg 51:38 + 11:29
5 Pavol Kovačič SPE8201 Klub OB Sokol Pezinok 52:20 + 12:11
6 Ivan Syrový SPE8101 Klub OB Sokol Pezinok 56:26 + 16:17
7 Karel Poštulka VZA7102 Slávia Žilinská univerzita 56:50 + 16:41
8 Maroš Guštafík SPE7804 Klub OB Sokol Pezinok 57:30 + 17:21
9 Rastislav Dokupil SKS7402 Športový klub Sandberg 59:49 + 19:40
10 Štefan Brňák SKS7601 Športový klub Sandberg 61:05 + 20:56
11 Denis Kizhaev SKS7403 Športový klub Sandberg 61:52 + 21:43
12 Ivan Butaš 15Q72AA Samuel 63:08 + 22:59
13 Martin Borský FBA7704 ŠK Farmaceut Bratislava 64:24 + 24:15
14 Július Jánoška IBA8301 TJ Ioan 1209 72:43 + 32:34
15 Miroslav Stupavský 01C76AB Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 74:33 + 34:24
16 Andrej Mikloš SPE7503 Klub OB Sokol Pezinok 75:42 + 35:33
17 Juraj DOLNY 01C78BB Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 75:55 + 35:46
18 Jozef Dorozlo SPE7302 Klub OB Sokol Pezinok 78:49 + 38:40
19 Robert Lukoťka SKS8201 Športový klub Sandberg 96:28 + 56:19
20 Jozef Nemček SPE7701 Klub OB Sokol Pezinok 103:41 + 63:32

M 55 Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Mojmír Šťastný BBA5901 KOBRA Bratislava 41:17
2 Milan Beleš SPE5901 Klub OB Sokol Pezinok 42:16 + 0:59
3 Anton Kniebügl BBA6401 KOBRA Bratislava 44:12 + 2:55
4 Jaroslav Piják SPE5801 Klub OB Sokol Pezinok 45:05 + 3:48
5 Volodymyr Shuniakov SKS5701 Športový klub Sandberg 51:29 + 10:12
6 Richard Balogh SKS6901 Športový klub Sandberg 52:46 + 11:29
7 Marián Mališ IBA6901 TJ Ioan 1209 53:38 + 12:21
8 Jozef Fekiač VBA5801 ŠK VAZKA Bratislava 54:11 + 12:54
9 Ján Mižúr FBA5501 ŠK Farmaceut Bratislava 55:48 + 14:31
10 Antonin Švejda 17H68AA No Name 63:02 + 21:45
11 Viktor Pavelek 01C56AA Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 63:55 + 22:38
12 Romam Kučera PEZ64AA Klub OB AŠK Pezinok 70:13 + 28:56
13 Pavol Poláček SPE5501 Klub OB Sokol Pezinok 77:16 + 35:59
14 Ivan Oravec SPE5502 Klub OB Sokol Pezinok 80:13 + 38:56

MWR Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Katarína Jánošková IBA1351 TJ Ioan 1209 24:44
2 Zina Krššáková 21X Modranský orientačný krúžok 26:07 + 1:23
3 Július Jánoška IBA1501 TJ Ioan 1209 26:51 + 2:07
4 Krištof Gibala SKS1801 Športový klub Sandberg 30:00 + 5:16
5 Hanka Lučeničová SPE1799 Klub OB Sokol Pezinok 37:50 + 13:06
6 Jakub Keračík XXX 39:07 + 14:23
7 Vanda Brezovská SPE1779 Klub OB Sokol Pezinok 43:38 + 18:54
8 Sivia Flassiková RBA TJ Rapid Bratislava 44:11 + 19:27
9 Michal Škrabák XXX 54:19 + 29:35
10 Andrea Koutná 01C14AF Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 56:36 + 31:52
11 Katarína Flassiková RBA TJ Rapid Bratislava 57:59 + 33:15
12 Richard Škrabák XXX 61:14 + 36:30
Alex Draxler XXX MP

Open Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Matúš Lukáčik XXX 40:19
2 Miroslava Babkova FBA7553 ŠK Farmaceut Bratislava 45:27 + 5:08
3 Natália Ježíková SPE0454 Klub OB Sokol Pezinok 50:14 + 9:55
4 Marek Koman FBA7905 ŠK Farmaceut Bratislava 55:04 + 14:45
5 Ján Mazák SKS84AB Športový klub Sandberg 58:08 + 17:49
6 Michaela Syrová SPE7951 Klub OB Sokol Pezinok 59:33 + 19:14
7 Matúš Sojka VIA Viatoris 66:12 + 25:53
8 Danny Šuník SKS90AB Športový klub Sandberg 88:28 + 48:09
9 Tomas Stupavsky 01C02AC Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 95:40 + 55:21
10 Matej Košík 01C78BA Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 106:19 + 66:00
11 Mária Miklovičová 07A (DEU) OSC Kassel 125:57 + 85:38
Alexander Slatinsky 02M11AA slatinsky MP
Maximilián Slatinsky 01C08AD Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos MP

W 10 Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Eva Potančoková SPE1453 Klub OB Sokol Pezinok 32:50
2 Zuzana Lachká SPE1451 Klub OB Sokol Pezinok 34:24 + 1:34
3 Anna Syrová SPE1551 Klub OB Sokol Pezinok 59:10 + 26:20
4 Zuzana Máčajová SKS1551 Športový klub Sandberg 72:53 + 40:03
Dorota Lachká SPE1452 Klub OB Sokol Pezinok MP

W 12 Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Gabriela Gibalová SPE1254 Klub OB Sokol Pezinok 36:40
2 Nela Drenčáková TKE1352 Klub OB ATU Košice 45:37 + 8:57
3 Barbora Kocúrová FBA1251 ŠK Farmaceut Bratislava 49:56 + 13:16
Arina Tvertinova SPE12BF Klub OB Sokol Pezinok MP

W 14 Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Hana Máčajová SKS1153 Športový klub Sandberg 39:29
2 Daniela Guštafíková SPE1056 Klub OB Sokol Pezinok 44:23 + 4:54
3 Lucia Lanátorová RBA1051 TJ Rapid Bratislava 45:13 + 5:44
4 Alena Koutná 01C11BB Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 64:34 + 25:05
Viktória Menďan SPE1154 Klub OB Sokol Pezinok MP

W 16 Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Ema Jonášová SKS0951 Športový klub Sandberg 34:38
2 Hana Šipošová SPE0951 Klub OB Sokol Pezinok 37:19 + 2:41
3 Lucia Vorlíčková SKS0851 Športový klub Sandberg 42:57 + 8:19
4 Lucia Syrová SPE1052 Klub OB Sokol Pezinok 43:35 + 8:57

W 18 Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Lucia Šipošová SPE0654 Klub OB Sokol Pezinok 40:08
2 Adriana Chromeková SKS0652 Športový klub Sandberg 55:03 + 14:55
3 Bibiana Donarová 01B SKS krúžky OB 56:10 + 16:02
Paulína Žilincová SKS0651 Športový klub Sandberg MP

W 19 Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Tamara Miklušová RBA0252 TJ Rapid Bratislava 40:36
2 Barbora Pijáková SPE9451 Klub OB Sokol Pezinok 44:56 + 4:20
3 Barbora Zelníková SPE0457 Klub OB Sokol Pezinok 47:01 + 6:25
4 Ema Havlíková SPE0451 Klub OB Sokol Pezinok 49:20 + 8:44
5 Tetiana Shuniakova SKS8751 Športový klub Sandberg 52:40 + 12:04
6 Andrea Papugová VZA9351 Slávia Žilinská univerzita 54:53 + 14:17
7 Andrea Hríbiková HBB8451 ŠK HADVEO Banská Bystrica 59:21 + 18:45
8 Anna Širicová FBA0555 ŠK Farmaceut Bratislava 60:27 + 19:51
9 Barbora Vorlíčková SKS7651 Športový klub Sandberg 63:50 + 23:14
10 Simone Skrúcaná VBA9151 ŠK VAZKA Bratislava 70:47 + 30:11

W 40 Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Katarína Fedorová SPE7451 Klub OB Sokol Pezinok 38:15
2 Alena Bukovacová FBA7451 ŠK Farmaceut Bratislava 46:29 + 8:14
3 Petra Kotuliaková FBA7552 ŠK Farmaceut Bratislava 48:47 + 10:32
4 Ivana Hasprová VZA7054 Slávia Žilinská univerzita 48:55 + 10:40
5 Zuzana Poštulková VZA7051 Slávia Žilinská univerzita 52:21 + 14:06
6 Táňa Časnochová HBB7051 ŠK HADVEO Banská Bystrica 54:47 + 16:32
7 Ľubomíra Ježíková SPE8351 Klub OB Sokol Pezinok 55:25 + 17:10
8 Zuzana Šipošová SPE7351 Klub OB Sokol Pezinok 56:35 + 18:20
9 Martina Brňáková SKS7752 Športový klub Sandberg 56:47 + 18:32
10 Táňa Bednáriková SSN7952 KOB Čingov Spišská Nová Ves 59:55 + 21:40
11 Veronika Prutkayová SKS7852 Športový klub Sandberg 60:06 + 21:51
12 Barbora Šmelíková VBA6951 ŠK VAZKA Bratislava 60:40 + 22:25
13 Mária Bellušová SKS74AC Športový klub Sandberg 64:07 + 25:52
14 Ivana Bartalosová SKS78AC Športový klub Sandberg 65:09 + 26:54
15 Ľubica Slatinská 01C76AA Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 66:10 + 27:55
16 Eva Marková BBA76AA KOBRA Bratislava 67:42 + 29:27
17 Jana Školeková SKS79AB Športový klub Sandberg 72:21 + 34:06
18 Natália Sulanová 15Q Samuel 73:43 + 35:28
19 Edita Máčajová SKS75AB Športový klub Sandberg 80:43 + 42:28
20 Lenka Knížová 06D77AA TRIAX 91:14 + 52:59

W 55 Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Iveta Pijáková SPE6251 Klub OB Sokol Pezinok 39:54
2 Beata Vávrová RBA5651 TJ Rapid Bratislava 62:48 + 22:54
3 Iva Kumová RBA6252 TJ Rapid Bratislava 63:45 + 23:51
4 Eva Pijáková SPE5751 Klub OB Sokol Pezinok 64:59 + 25:05
5 Mária Fekiačová VBA5851 ŠK VAZKA Bratislava 68:19 + 28:25
6 Darina Poláčková SPE5852 Klub OB Sokol Pezinok 88:20 + 48:26

N Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Peter Lošonský 01C95CC Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 30:31
2 Damián Samuel Ovečka 22C ZŠ s MŠ Bratisalva-Rusovce 31:19 + 0:48
3 Oskar Petrovič 22C ZŠ s MŠ Bratisalva-Rusovce 32:27 + 1:56
4 Matyáš Kukan 22C ZŠ s MŠ Bratisalva-Rusovce 33:34 + 3:03
5 Adam Škantár 22C ZŠ s MŠ Bratisalva-Rusovce 34:12 + 3:41
6 Tomáš Máčaj 01C75AB Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 40:48 + 10:17
7 Bastien Vial-Jaime 01C86AC Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 41:59 + 11:28
8 Zuzana Kovačičová SPE8151 Klub OB Sokol Pezinok 49:41 + 19:10
Michal BoháČ 22C ZŠ s MŠ Bratisalva-Rusovce MP

M 70 Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Peter Fraňo SPE4701 Klub OB Sokol Pezinok 69:51
2 Viktor Mikluš FBA5201 ŠK Farmaceut Bratislava 82:14 + 12:23

W 70 Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Viera Fialová 01C51CC Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 50:34
2 Marie Fraňová SPE5051 Klub OB Sokol Pezinok 63:47 + 13:13