Rankingové výsledky

Preteky: CESOM 2016 - INOV8 cup

Etapa: CESOM 2016 - E1 (16.04.2016)

Kategórie

M -12 A    M -14 A    M -16 A    M -18 A    M -20 A    M 21- E    M 21- B    M 21- D    M 35- A    M 40- A    M 45- A    M 50- A    M 55- A    M 60- A    M 65- A    M 70- A    W -12 A    W -14 A    W -16 A    W -18 A    W 21- E    W 21- B    W 35- A    W 40- A    W 45- A    W 50- A    W 55- A    W 65- A   
W 60-     

M -12 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Filip Bukovac FBA0501 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 25:52 900
2 Andrej Mikloš SPE0401 Klub OB Sokol Pezinok 26:04 + 0:12 893
3 Šimon Kukurugya SKS0402 Športový klub Sandberg 31:48 + 5:56 694
4 Viktor Kotuliak FBA0401 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 33:09 + 7:17 647
5 Michal Urban SKS0401 Športový klub Sandberg 36:16 + 10:24 538
6 Tomáš Kasza FBA0503 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 40:29 + 14:37 391
7 Samuel Hostačný SPE0501 Klub OB Sokol Pezinok 65:41 + 39:49 0
Ondrej Kováč VBA0601 ŠK VAZKA Bratislava DISK 0
Andrej Hojko SPE0404 Klub OB Sokol Pezinok DISK 0

M -14 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Jakub Fraňo SPE0302 Klub OB Sokol Pezinok 26:22 900
2 Richard Sláma TKE0303 Klub OB ATU Košice 27:27 + 1:05 863
3 Lukáš Mário Novota TKE0302 Klub OB ATU Košice 29:37 + 3:15 789
4 Michal Ondrejka VZA0201 Slávia Žilinská univerzita 30:44 + 4:22 751
5 Tibor Fedor SPE0303 Klub OB Sokol Pezinok 31:41 + 5:19 719
6 Tomáš Jurčík VZA0301 Slávia Žilinská univerzita 32:31 + 6:09 690
7 Filip Dubovský PEZ0201 Klub OB AŠK Pezinok 34:55 + 8:33 608
8 Nicholas Ditri SPE0304 Klub OB Sokol Pezinok 35:05 + 8:43 602
9 Martin Vaľa KYS0301 Klub OB Kysak 38:53 + 12:31 473
10 Michal Balogh SKS0301 Športový klub Sandberg 40:49 + 14:27 407
11 Milan Demovič PEZ0202 Klub OB AŠK Pezinok 41:53 + 15:31 370
12 Jakub Hummel RBA0302 TJ Rapid Bratislava 43:42 + 17:20 308
13 Adam Havlík SPE0201 Klub OB Sokol Pezinok 43:49 + 17:27 304
14 Maximilián Kubik RBA0303 TJ Rapid Bratislava 44:28 + 18:06 282
15 Oliver Lago VBA0301 ŠK VAZKA Bratislava 53:16 + 26:54 0

M -16 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Medard Féder PEZ0102 Klub OB AŠK Pezinok 23:59 900
2 Tobiáš Goldschmidt RBA0003 TJ Rapid Bratislava 26:26 + 2:27 808
3 Daniel Pompura TBB0101 ŠK Terezka Banská Bystrica 29:21 + 5:22 699
4 Dominic Ditri SPE0002 Klub OB Sokol Pezinok 29:50 + 5:51 680
5 Matej Cidorík PEZ0001 Klub OB AŠK Pezinok 32:22 + 8:23 585
6 Tomáš Ondrejka VZA0001 Slávia Žilinská univerzita 32:51 + 8:52 567
7 Matej Kukurugya SKS0103 Športový klub Sandberg 33:28 + 9:29 544
8 Matej Urban SKS0102 Športový klub Sandberg 33:49 + 9:50 531
9 Michal Kurák TKE0101 Klub OB ATU Košice 35:33 + 11:34 466
10 Matúš Šimo SPE0107 Klub OB Sokol Pezinok 35:51 + 11:52 455
11 Matej Pätoprstý SPE0001 Klub OB Sokol Pezinok 38:49 + 14:50 343
12 Peter Porubský CNR0001 ŠK Cart print Nitra 39:16 + 15:17 326
13 Juraj Marušic SPE0005 Klub OB Sokol Pezinok 41:23 + 17:24 247
14 Matúš Balogh SKS0101 Športový klub Sandberg 44:00 + 20:01 149
15 Matúš Topor SPE0102 Klub OB Sokol Pezinok 53:39 + 29:40 0

M -18 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Jakub Chupek VZA9901 Slávia Žilinská univerzita 29:56 900
2 Andrej Dubovský PEZ9901 Klub OB AŠK Pezinok 36:03 + 6:07 716
3 Juraj Šiandor PEZ9903 Klub OB AŠK Pezinok 44:21 + 14:25 467
4 Dominik Lovás RBA9902 TJ Rapid Bratislava 52:32 + 22:36 220
5 Martin Hóz RBA9802 TJ Rapid Bratislava 56:58 + 27:02 87
6 Christián Heffner SPE9801 Klub OB Sokol Pezinok 63:07 + 33:11 0
Samuel Rybár RBA9801 TJ Rapid Bratislava DISK 0

M -20 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Matej Müller VBA9601 ŠK VAZKA Bratislava 34:40 900
2 Dávid Ugray TKE9605 Klub OB ATU Košice 56:34 + 21:54 331
3 Jozef Šimo PEZ9701 Klub OB AŠK Pezinok 84:04 + 49:24 0

M 21- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Pavol Bukovac FBA8102 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 36:51 1000
2 Tomáš Mušinský TKE9301 Klub OB ATU Košice 38:00 + 1:09 969
3 Martin Šmelík TKE9604 Klub OB ATU Košice 38:50 + 1:59 946
4 Maroš Bukovac FBA7601 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 40:24 + 3:33 904
5 Štefan Ringer TKE8906 Klub OB ATU Košice 42:18 + 5:27 852
6 Peter Glončák FBA7901 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 42:25 + 5:34 849
7 Michal Krajčík TKE8704 Klub OB ATU Košice 42:56 + 6:05 835
8 Peter Mižúr FBA9101 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 43:26 + 6:35 821
9 Miroslav Papuga TKE9002 Klub OB ATU Košice 44:53 + 8:02 782
10 Rastislav Oľhava TKE8901 Klub OB ATU Košice 45:00 + 8:09 779
11 Matej Hraboš HBB9501 ŠK HADVEO Banská Bystrica 46:24 + 9:33 741
12 Mikuláš Novota TKE6002 Klub OB ATU Košice 52:54 + 16:03 564
13 Adam Tysz TKE8703 Klub OB ATU Košice 61:29 + 24:38 332

M 21- B

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Rastislav Szabó HBB8701 ŠK HADVEO Banská Bystrica 34:14 800
2 Šimon Mižúr FBA9401 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 35:12 + 0:58 777
3 Michal Pavlík SSN9001 KOB Čingov Spišská Nová Ves 36:13 + 1:59 754
4 Martin Košut VZA9201 Slávia Žilinská univerzita 36:34 + 2:20 745
5 Juraj Nemec EBB8901 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 37:41 + 3:27 719
6 Michal Pavelek SPE7902 Klub OB Sokol Pezinok 39:55 + 5:41 667
7 Karol Brúll SPE8001 Klub OB Sokol Pezinok 40:05 + 5:51 663
8 Silvester Dulák SSN9007 KOB Čingov Spišská Nová Ves 40:10 + 5:56 661
9 Miroslav Pilát HBB8502 ŠK HADVEO Banská Bystrica 40:12 + 5:58 661
10 Jakub Kuriak VZA9301 Slávia Žilinská univerzita 41:04 + 6:50 640
11 Martin Majláth EBB8902 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 43:50 + 9:36 576
12 Martin Borský FBA7704 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 46:05 + 11:51 523
13 Július Macháček SKS8402 Športový klub Sandberg 47:40 + 13:26 486
14 Dušan Hrnčiar FBA7703 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 54:14 + 20:00 333

M 21- D

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Tomáš Jánoška RBA9301 TJ Rapid Bratislava 25:19 600
2 Igor Patráš HBB7901 ŠK HADVEO Banská Bystrica 26:21 + 1:02 576
3 Andrej Petrinec RBA8903 TJ Rapid Bratislava 28:15 + 2:56 530
4 Andrej Nemec EBB9201 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 30:03 + 4:44 488
5 Andrej Patráš HBB8201 ŠK HADVEO Banská Bystrica 30:05 + 4:46 487
6 Peter Krnáč VIA7701 Viatoris 31:38 + 6:19 450
7 Philip Stubna RBA9304 TJ Rapid Bratislava 33:08 + 7:49 415
8 Miroslav Hríbik HBB8501 ŠK HADVEO Banská Bystrica 33:34 + 8:15 404
9 Peter Wartiak FBA8001 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 35:07 + 9:48 368
10 Matej Leitner TKE9101 Klub OB ATU Košice 38:13 + 12:54 294
11 Michal Tomašovič SPE8902 Klub OB Sokol Pezinok 41:11 + 15:52 224

M 35- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Jozef Chupek VZA7101 Slávia Žilinská univerzita 33:12 900
2 Miroslav Lago VBA7601 ŠK VAZKA Bratislava 36:03 + 2:51 823
3 Július Porubský CNR7301 ŠK Cart print Nitra 38:01 + 4:49 769
4 Marián Mikluš RBA7204 TJ Rapid Bratislava 41:29 + 8:17 675
5 Tibor Lanátor RBA7903 TJ Rapid Bratislava 52:56 + 19:44 365
6 Martin Neradovič VBA8102 ŠK VAZKA Bratislava 64:47 + 31:35 44

M 40- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Peter Vandlíček VZA7300 Slávia Žilinská univerzita 42:16 900
2 Marek Urban SKS7401 Športový klub Sandberg 44:01 + 1:45 863
3 Medard Féder PEZ7303 Klub OB AŠK Pezinok 45:53 + 3:37 823
4 Rudolf Brídzik SKS7001 Športový klub Sandberg 48:02 + 5:46 777
5 Jozef Šimo PEZ7201 Klub OB AŠK Pezinok 54:18 + 12:02 644
6 Ivan Kotuliak FBA7402 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 56:32 + 14:16 596
7 Jozef Paluska FBA7401 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 58:23 + 16:07 557
8 Andrej Mikloš SPE7503 Klub OB Sokol Pezinok 65:54 + 23:38 397
Peter Vorlíček SKS7501 Športový klub Sandberg DISK 0

M 45- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Jozef Pollák TKE6001 Klub OB ATU Košice 26:57 900
2 Karel Poštulka VZA7102 Slávia Žilinská univerzita 32:01 + 5:04 731
3 Radoslav Jonáš SKS6902 Športový klub Sandberg 33:45 + 6:48 673
4 Peter Fraňo SPE7101 Klub OB Sokol Pezinok 36:03 + 9:06 596
5 Milan Kováč VBA7101 ŠK VAZKA Bratislava 41:08 + 14:11 426
6 Valér Franko KYS6601 Klub OB Kysak 41:55 + 14:58 400
7 Peter Jurčík VZA6802 Slávia Žilinská univerzita 43:11 + 16:14 358
8 Richard Balogh SKS6901 Športový klub Sandberg 44:32 + 17:35 313
9 Peter Hojko SPE7001 Klub OB Sokol Pezinok 52:46 + 25:49 38
10 Milan Kurák TKE6801 Klub OB ATU Košice 55:14 + 28:17 0
11 Ladislav Kasza FBA7102 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 61:00 + 34:03 0

M 50- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Peter Mlynárik VBA6501 ŠK VAZKA Bratislava 33:48 900
2 Csaba Takács TKE6205 Klub OB ATU Košice 36:43 + 2:55 822
3 Ján Košut VZA6301 Slávia Žilinská univerzita 37:02 + 3:14 814
4 György Filö KYS6302 Klub OB Kysak 37:03 + 3:15 813
5 Peter Sláma TKE6401 Klub OB ATU Košice 41:33 + 7:45 694
6 Vladimír Tysz TKE6202 Klub OB ATU Košice 45:05 + 11:17 600
7 Roman Ščehovič EBB6401 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 47:02 + 13:14 548
8 Ladislav Pompura TBB6301 ŠK Terezka Banská Bystrica 47:32 + 13:44 534
9 Dušan Rybár RBA6202 TJ Rapid Bratislava 49:51 + 16:03 473
10 Miloš Paulo SPE6301 Klub OB Sokol Pezinok 50:43 + 16:55 450
11 Karol Janšo TKE6206 Klub OB ATU Košice 51:55 + 18:07 418
12 Milan Mazúr RBA6201 TJ Rapid Bratislava 52:33 + 18:45 401

M 55- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Jaroslav Piják SPE5801 Klub OB Sokol Pezinok 32:52 900
2 Ján Štubňa RBA5803 TJ Rapid Bratislava 34:35 + 1:43 853
3 Ján Kuchta TKE5701 Klub OB ATU Košice 39:22 + 6:30 722
4 Jozef Fedor SPE5701 Klub OB Sokol Pezinok 41:57 + 9:05 651
5 Miroslav Palička SSN5902 KOB Čingov Spišská Nová Ves 42:24 + 9:32 639
6 Jozef Jánoška RBA5902 TJ Rapid Bratislava 44:14 + 11:22 589
7 Pavol Kebis SPE6004 Klub OB Sokol Pezinok 44:23 + 11:31 585
8 Jozef Fekiač VBA5801 ŠK VAZKA Bratislava 47:50 + 14:58 490
9 Dušan Formanko RBA5801 TJ Rapid Bratislava 50:28 + 17:36 418
10 Juraj Nemec EBB6001 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 51:06 + 18:14 401
11 František Priesol RBA5901 TJ Rapid Bratislava 53:37 + 20:45 332
12 Stanislav Stančík MZV5801 TJ Mladosť Domino Zvolen 54:11 + 21:19 316
13 Ján Mazúr RBA5804 TJ Rapid Bratislava 148:00 + 115:08 0
Milan Petrinec RBA5802 TJ Rapid Bratislava DISK 0

M 60- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Vladislav Piják SPE5201 Klub OB Sokol Pezinok 31:59 900
2 Ivan Oravec SPE5502 Klub OB Sokol Pezinok 33:18 + 1:19 863
3 Anton Onder TKE5401 Klub OB ATU Košice 40:03 + 8:04 673
4 Michal Simočko TKE5302 Klub OB ATU Košice 40:54 + 8:55 649
5 Ján Mižúr FBA5501 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 44:06 + 12:07 559
6 Slávko Žilinčík TKE5602 Klub OB ATU Košice 45:54 + 13:55 508
7 Pavol Poláček SPE5501 Klub OB Sokol Pezinok 51:03 + 19:04 363
8 Ivan Zacharovský ZMT5201 Klub OB Martin 52:37 + 20:38 319

M 65- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Igor Roháč TKE4301 Klub OB ATU Košice 41:39 900
2 Viktor Vávra RBA5001 TJ Rapid Bratislava 45:18 + 3:39 821
3 Medard Féder PEZ5001 Klub OB AŠK Pezinok 57:25 + 15:46 559

M 70- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Ľudovít Šmelík RBA4301 TJ Rapid Bratislava 28:37 900
2 Dezider Baran FBA4501 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 41:17 + 12:40 502
3 Ján Nebeský FBA4101 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 72:18 + 43:41 0
4 Milan Meriač ZMT4205 Klub OB Martin 75:04 + 46:27 0

W -12 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Alžbeta Kopčíková SPE0453 Klub OB Sokol Pezinok 36:14 900
2 Lenka Porubská CNR0451 ŠK Cart print Nitra 42:15 + 6:01 751
3 Natália Ježíková SPE0454 Klub OB Sokol Pezinok 45:26 + 9:12 671
4 Martina Vorlíčková SKS0551 Športový klub Sandberg 48:38 + 12:24 592
5 Elena Lago VBA0551 ŠK VAZKA Bratislava 51:18 + 15:04 526
6 Žofia Kováčová VBA0451 ŠK VAZKA Bratislava 53:50 + 17:36 463
7 Anna Demovičová PEZ0551 Klub OB AŠK Pezinok 61:06 + 24:52 282
8 Gabriela Ježíková SPE0551 Klub OB Sokol Pezinok 69:25 + 33:11 76
Karolína Toporová SPE0452 Klub OB Sokol Pezinok DISK 0
Martina Steigrová HBB0451 ŠK HADVEO Banská Bystrica DNF 0

W -14 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Ľuboslava Weissová TKE0252 Klub OB ATU Košice 22:27 900
2 Katarína Palusková FBA0251 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 51:06 + 28:39 0
3 Nina Kutišová SPE0353 Klub OB Sokol Pezinok 51:27 + 29:00 0
4 Eva Ondovčíková SPE0358 Klub OB Sokol Pezinok 57:26 + 34:59 0
5 Ema Havlíková SPE0451 Klub OB Sokol Pezinok 57:55 + 35:28 0
6 Zuzana Féderová PEZ0351 Klub OB AŠK Pezinok 58:12 + 35:45 0
7 Alexandra Jančovičová SPE0351 Klub OB Sokol Pezinok 72:46 + 50:19 0
8 Klára Kapustová SPE0253 Klub OB Sokol Pezinok 77:22 + 54:55 0

W -16 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
Martina Gombalová EBB9951 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 65:12 0
1 Dorota Šmelíková RBA0251 TJ Rapid Bratislava 30:18 + -35:-54 900
2 Tamara Miklušová RBA0252 TJ Rapid Bratislava 31:05 + -35:-7 877
3 Ksenia Chernivetskaya RBA0052 TJ Rapid Bratislava 36:38 + -29:-34 712
4 Alžbeta Kubenová RBA0151 TJ Rapid Bratislava 40:30 + -25:-42 597
5 Michaela Velgosová TKE0151 Klub OB ATU Košice 40:34 + -25:-38 595
6 Lucia Ondovčíková SPE0051 Klub OB Sokol Pezinok 54:37 + -11:-35 178

W -18 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Lucia Matejíčková RBA9851 TJ Rapid Bratislava 46:39 900
2 Miriam Cidoríková PEZ9951 Klub OB AŠK Pezinok 50:38 + 3:59 823
3 Alexandra Hojková SPE9951 Klub OB Sokol Pezinok 65:21 + 18:42 539

W 21- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Jana Macinská TKE8651 Klub OB ATU Košice 32:22 1000
2 Lucia Kovalančíková HBB9351 ŠK HADVEO Banská Bystrica 33:25 + 1:03 968
3 Silvia Chupeková VZA7250 Slávia Žilinská univerzita 34:25 + 2:03 937
4 Barbora Pijáková SPE9451 Klub OB Sokol Pezinok 37:05 + 4:43 854
5 Vanda Hošeková VZA9651 Slávia Žilinská univerzita 38:27 + 6:05 812
6 Tereza Miklušová RBA9952 TJ Rapid Bratislava 38:55 + 6:33 798
7 Andrea Papugová TKE9751 Klub OB ATU Košice 39:38 + 7:16 775
8 Jana Kršiaková TKE8951 Klub OB ATU Košice 41:34 + 9:12 716
9 Marta Wartiaková FBA8252 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 44:40 + 12:18 620

W 21- B

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Lenka Jablonovská SPE9063 Klub OB Sokol Pezinok 35:52 800
2 Andrea Poštulková VZA9351 Slávia Žilinská univerzita 37:45 + 1:53 758
3 Katarína Hrašnová SPE9351 Klub OB Sokol Pezinok 39:00 + 3:08 730
4 Erika Nemcová EBB8752 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 41:21 + 5:29 678
5 Veronika Vachová SPE8551 Klub OB Sokol Pezinok 42:10 + 6:18 659
6 Eva Farkašová SSN9053 KOB Čingov Spišská Nová Ves 44:08 + 8:16 616
7 Natália Tyszová TKE8851 Klub OB ATU Košice 44:10 + 8:18 615
8 Barbora Pavliková KYS9152 Klub OB Kysak 44:58 + 9:06 597
9 Ela Sedileková HBB9352 ŠK HADVEO Banská Bystrica 45:25 + 9:33 587
10 Radka Lamanecová SSN9651 KOB Čingov Spišská Nová Ves 45:34 + 9:42 584
11 Dáša Mihálová EBB8952 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 48:33 + 12:41 517
12 Hana Jergušová TKE9154 Klub OB ATU Košice 49:30 + 13:38 496
13 Simone Skrúcaná VBA9151 ŠK VAZKA Bratislava 55:27 + 19:35 363
14 Dominika Franková KYS9553 Klub OB Kysak 60:32 + 24:40 250
Martina Papugová TKE9551 Klub OB ATU Košice DISK 0

W 35- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Alena Bukovacová FBA7451 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 32:50 900
2 Táňa Bednáriková SSN7952 KOB Čingov Spišská Nová Ves 35:45 + 2:55 820
3 Barbora Vorlíčková SKS7651 Športový klub Sandberg 36:23 + 3:33 803
4 Katarína Lanátorová RBA7856 TJ Rapid Bratislava 38:55 + 6:05 733
5 Monika Urbanová SKS7751 Športový klub Sandberg 41:16 + 8:26 669
6 Martina Bialeková EBB7351 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 45:35 + 12:45 551
7 Erika Vávrová RBA7751 TJ Rapid Bratislava 50:17 + 17:27 422
8 Daniela Ondovčíková SPE7852 Klub OB Sokol Pezinok 55:21 + 22:31 283

W 40- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Katarína Fedorová SPE7451 Klub OB Sokol Pezinok 26:47 900
2 Jana Slámová TKE7252 Klub OB ATU Košice 27:07 + 0:20 889
3 Petra Kotuliaková FBA7552 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 36:40 + 9:53 568
4 Soňa Ondrejková VZA7451 Slávia Žilinská univerzita 37:19 + 10:32 546
5 Dagmar Miklušová RBA7351 TJ Rapid Bratislava 38:07 + 11:20 519
6 Ľubica Toporová SPE7552 Klub OB Sokol Pezinok 39:35 + 12:48 470
7 Andrea Bendová FBA7251 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 43:52 + 17:05 326
8 Mária Dubovská PEZ7451 Klub OB AŠK Pezinok 44:51 + 18:04 293
9 Oľga Lago VBA7452 ŠK VAZKA Bratislava 53:47 + 27:00 0
10 Petra Rebrová FBA7252 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 54:16 + 27:29 0

W 45- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Táňa Časnochová HBB7051 ŠK HADVEO Banská Bystrica 34:24 900
2 Zuzana Poštulková VZA7051 Slávia Žilinská univerzita 34:35 + 0:11 895
3 Elena Papugová TKE6552 Klub OB ATU Košice 36:21 + 1:57 849
4 Martina Pánková RBA6953 TJ Rapid Bratislava 38:10 + 3:46 801
5 Bronislava Šimová PEZ6951 Klub OB AŠK Pezinok 38:50 + 4:26 784
6 Valéria Kuráková TKE7151 Klub OB ATU Košice 46:10 + 11:46 592
7 Barbora Šmelíková VBA6951 ŠK VAZKA Bratislava 53:07 + 18:43 410
8 Marta Jonášová SKS6951 Športový klub Sandberg 56:18 + 21:54 327
9 Eva Kurucová SPE7151 Klub OB Sokol Pezinok 60:50 + 26:26 208

W 50- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Eva Mušinská TKE6451 Klub OB ATU Košice 30:08 900
2 Tamara Denysenko VZA6151 Slávia Žilinská univerzita 32:55 + 2:47 817
3 Iveta Pijáková SPE6251 Klub OB Sokol Pezinok 33:05 + 2:57 812
4 Jana Šmelíková HBB6651 ŠK HADVEO Banská Bystrica 33:31 + 3:23 799
5 Elena Belicová TKE6251 Klub OB ATU Košice 37:15 + 7:07 687
6 Jana Franková KYS6651 Klub OB Kysak 39:06 + 8:58 632
7 Iva Kumová RBA6252 TJ Rapid Bratislava 41:32 + 11:24 560
8 Taťjana Jánošková RBA6051 TJ Rapid Bratislava 42:43 + 12:35 524
9 Soňa Mazúrová RBA6551 TJ Rapid Bratislava 42:50 + 12:42 521
10 Jana Mižúrová FBA6351 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 46:26 + 16:18 413
11 Hana Baloghová SKS6551 Športový klub Sandberg 55:03 + 24:55 156
12 Ema Jurašková TKE6453 Klub OB ATU Košice 64:46 + 34:38 0
13 Bibiana Kebisová SPE6252 Klub OB Sokol Pezinok 66:55 + 36:47 0

W 55- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Maya Karovic SPE5851 Klub OB Sokol Pezinok 32:54 900
2 Beata Vávrová RBA5651 TJ Rapid Bratislava 35:12 + 2:18 837
3 Eva Pijáková SPE5751 Klub OB Sokol Pezinok 37:15 + 4:21 781
4 Katarína Daříčková FBA5551 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 42:34 + 9:40 636
5 Mária Fekiačová VBA5851 ŠK VAZKA Bratislava 49:01 + 16:07 459
6 Dáša Mihálová EBB6151 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 52:24 + 19:30 367
7 Darina Poláčková SPE5852 Klub OB Sokol Pezinok 54:38 + 21:44 305

W 65- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Soňa Kavecká SPE4851 Klub OB Sokol Pezinok 30:24 900
2 Darina Polónyiová VZA4850 Slávia Žilinská univerzita 34:18 + 3:54 785
3 Eva Králová VBA4751 ŠK VAZKA Bratislava 60:59 + 30:35 0

W 60- *

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Beata Vávrová RBA5651 TJ Rapid Bratislava 35:12 900
2 Katarína Daříčková FBA5551 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 42:34 + 7:22 712