Rankingové výsledky

Preteky: CESOM 2016 - INOV8 cup

Etapa: CESOM 2016 - E2 (17.04.2016)

Kategórie

M -12 A    M -14 A    M -16 A    M -18 A    M -20 A    M 21- E    M 21- B    M 21- D    M 35- A    M 40- A    M 45- A    M 50- A    M 55- A    M 60- A    M 65- A    M 70- A    W -12 A    W -14 A    W -16 A    W -18 A    W 21- E    W 21- B    W 35- A    W 40- A    W 45- A    W 50- A    W 55- A    W 65- A   
W 60-     

M -12 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Šimon Kukurugya SKS0402 Športový klub Sandberg 27:55 900
2 Filip Bukovac FBA0501 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 32:18 + 4:23 759
3 Viktor Kotuliak FBA0401 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 32:37 + 4:42 748
4 Andrej Mikloš SPE0401 Klub OB Sokol Pezinok 35:33 + 7:38 654
5 Michal Urban SKS0401 Športový klub Sandberg 36:32 + 8:37 622
6 Ondrej Kováč VBA0601 ŠK VAZKA Bratislava 38:58 + 11:03 544
7 Tomáš Kasza FBA0503 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 44:59 + 17:04 350
8 Samuel Hostačný SPE0501 Klub OB Sokol Pezinok 50:17 + 22:22 179
Andrej Hojko SPE0404 Klub OB Sokol Pezinok DISK 0

M -14 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Jakub Fraňo SPE0302 Klub OB Sokol Pezinok 42:02 900
2 Lukáš Mário Novota TKE0302 Klub OB ATU Košice 42:41 + 0:39 886
3 Michal Ondrejka VZA0201 Slávia Žilinská univerzita 48:38 + 6:36 759
4 Filip Dubovský PEZ0201 Klub OB AŠK Pezinok 53:27 + 11:25 656
5 Nicholas Ditri SPE0304 Klub OB Sokol Pezinok 54:36 + 12:34 631
6 Tomáš Jurčík VZA0301 Slávia Žilinská univerzita 55:28 + 13:26 612
7 Richard Sláma TKE0303 Klub OB ATU Košice 56:03 + 14:01 600
8 Tibor Fedor SPE0303 Klub OB Sokol Pezinok 56:07 + 14:05 598
9 Michal Schenk RBA0201 TJ Rapid Bratislava 57:31 + 15:29 568
10 Adam Havlík SPE0201 Klub OB Sokol Pezinok 58:53 + 16:51 539
11 Martin Vaľa KYS0301 Klub OB Kysak 59:36 + 17:34 524
12 Stanislav Kuník SPE0305 Klub OB Sokol Pezinok 65:11 + 23:09 404
13 Jakub Hummel RBA0302 TJ Rapid Bratislava 65:35 + 23:33 396
14 Maximilián Kubik RBA0303 TJ Rapid Bratislava 66:25 + 24:23 378
15 Michal Balogh SKS0301 Športový klub Sandberg 77:36 + 35:34 138
16 Oliver Lago VBA0301 ŠK VAZKA Bratislava 89:39 + 47:37 0

M -16 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Tobiáš Goldschmidt RBA0003 TJ Rapid Bratislava 65:02 900
2 Dominic Ditri SPE0002 Klub OB Sokol Pezinok 65:28 + 0:26 894
3 Matej Cidorík PEZ0001 Klub OB AŠK Pezinok 68:25 + 3:23 853
4 Michal Kurák TKE0101 Klub OB ATU Košice 68:49 + 3:47 848
5 Daniel Pompura TBB0101 ŠK Terezka Banská Bystrica 70:27 + 5:25 825
6 Tomáš Ondrejka VZA0001 Slávia Žilinská univerzita 72:45 + 7:43 793
7 Matej Urban SKS0102 Športový klub Sandberg 79:09 + 14:07 705
8 Jakub Schenk RBA0001 TJ Rapid Bratislava 80:36 + 15:34 685
9 Matej Kukurugya SKS0103 Športový klub Sandberg 84:51 + 19:49 626
10 Radoslav Kuník SPE0103 Klub OB Sokol Pezinok 87:06 + 22:04 595
11 Matej Pätoprstý SPE0001 Klub OB Sokol Pezinok 89:12 + 24:10 566
12 Juraj Marušic SPE0005 Klub OB Sokol Pezinok 89:42 + 24:40 559
13 Matúš Balogh SKS0101 Športový klub Sandberg 98:19 + 33:17 439
14 Matúš Topor SPE0102 Klub OB Sokol Pezinok 130:09 + 65:07 0

M -18 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Jakub Chupek VZA9901 Slávia Žilinská univerzita 66:31 900
2 Andrej Dubovský PEZ9901 Klub OB AŠK Pezinok 72:47 + 6:16 815
3 Christián Heffner SPE9801 Klub OB Sokol Pezinok 87:36 + 21:05 615
4 Martin Hóz RBA9802 TJ Rapid Bratislava 114:21 + 47:50 253
5 Dominik Lovás RBA9902 TJ Rapid Bratislava 116:22 + 49:51 226
Juraj Šiandor PEZ9903 Klub OB AŠK Pezinok DISK 0
Branislav Kuník SPE9901 Klub OB Sokol Pezinok DISK 0

M -20 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Matej Müller VBA9601 ŠK VAZKA Bratislava 72:29 900
2 Dávid Ugray TKE9605 Klub OB ATU Košice 87:18 + 14:49 716

M 21- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Tomáš Mušinský TKE9301 Klub OB ATU Košice 91:45 1000
2 Martin Šmelík TKE9604 Klub OB ATU Košice 99:53 + 8:08 911
3 Pavol Bukovac FBA8102 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 100:18 + 8:33 907
4 Maroš Bukovac FBA7601 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 102:40 + 10:55 881
5 Rastislav Oľhava TKE8901 Klub OB ATU Košice 104:21 + 12:36 863
6 Peter Glončák FBA7901 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 105:13 + 13:28 853
7 Miroslav Papuga TKE9002 Klub OB ATU Košice 113:50 + 22:05 759
8 Matej Hraboš HBB9501 ŠK HADVEO Banská Bystrica 117:58 + 26:13 714
9 Michal Krajčík TKE8704 Klub OB ATU Košice 118:50 + 27:05 705
10 Peter Mižúr FBA9101 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 123:50 + 32:05 650
11 Mikuláš Novota TKE6002 Klub OB ATU Košice 155:20 + 63:35 307

M 21- B

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Šimon Mižúr FBA9401 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 75:32 800
2 Rastislav Szabó HBB8701 ŠK HADVEO Banská Bystrica 77:35 + 2:03 778
3 Martin Majláth EBB8902 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 86:21 + 10:49 685
4 Jakub Kuriak VZA9301 Slávia Žilinská univerzita 87:42 + 12:10 671
5 Michal Pavlík SSN9001 KOB Čingov Spišská Nová Ves 88:55 + 13:23 658
6 Michal Pavelek SPE7902 Klub OB Sokol Pezinok 93:17 + 17:45 612
7 Martin Košut VZA9201 Slávia Žilinská univerzita 95:32 + 20:00 588
8 Miroslav Pilát HBB8502 ŠK HADVEO Banská Bystrica 95:40 + 20:08 587
9 Juraj Nemec EBB8901 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 98:34 + 23:02 556
10 Silvester Dulák SSN9007 KOB Čingov Spišská Nová Ves 100:00 + 24:28 541
11 Július Macháček SKS8402 Športový klub Sandberg 100:22 + 24:50 537
Dušan Furucz FBA7101 TJ Slávia Farmaceut Bratislava DISK 0
Karol Brúll SPE8001 Klub OB Sokol Pezinok DNF 0

M 21- D

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Adam Tysz TKE8703 Klub OB ATU Košice 61:13 600
2 Andrej Nemec EBB9201 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 65:29 + 4:16 558
3 Igor Patráš HBB7901 ŠK HADVEO Banská Bystrica 65:35 + 4:22 557
4 Tomáš Jánoška RBA9301 TJ Rapid Bratislava 67:06 + 5:53 542
5 Andrej Patráš HBB8201 ŠK HADVEO Banská Bystrica 70:04 + 8:51 513
6 Andrej Petrinec RBA8903 TJ Rapid Bratislava 71:37 + 10:24 498
7 Peter Krnáč VIA7701 Viatoris 74:18 + 13:05 472
8 Peter Wartiak FBA8001 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 80:09 + 18:56 414
9 Miroslav Hríbik HBB8501 ŠK HADVEO Banská Bystrica 85:05 + 23:52 366
10 Matej Leitner TKE9101 Klub OB ATU Košice 105:07 + 43:54 170
11 Michal Tomašovič SPE8902 Klub OB Sokol Pezinok 114:48 + 53:35 75
12 Philip Stubna RBA9304 TJ Rapid Bratislava 119:07 + 57:54 33

M 35- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Jozef Chupek VZA7101 Slávia Žilinská univerzita 68:29 900
2 Miroslav Lago VBA7601 ŠK VAZKA Bratislava 79:39 + 11:10 753
3 Július Porubský CNR7301 ŠK Cart print Nitra 82:51 + 14:22 711
4 Marián Mikluš RBA7204 TJ Rapid Bratislava 88:25 + 19:56 638
5 Tibor Lanátor RBA7903 TJ Rapid Bratislava 104:07 + 35:38 432
6 Martin Neradovič VBA8102 ŠK VAZKA Bratislava 111:42 + 43:13 332

M 40- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Peter Vandlíček VZA7300 Slávia Žilinská univerzita 91:04 900
2 Marek Urban SKS7401 Športový klub Sandberg 102:18 + 11:14 789
3 Peter Vorlíček SKS7501 Športový klub Sandberg 117:05 + 26:01 643
4 Andrej Mikloš SPE7503 Klub OB Sokol Pezinok 128:11 + 37:07 533
5 Ivan Kotuliak FBA7402 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 138:12 + 47:08 434
6 Jozef Paluska FBA7401 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 185:44 + 94:40 0

M 45- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Jozef Pollák TKE6001 Klub OB ATU Košice 64:45 900
2 Radoslav Jonáš SKS6902 Športový klub Sandberg 67:36 + 2:51 860
3 Valér Franko KYS6601 Klub OB Kysak 76:28 + 11:43 737
4 Karel Poštulka VZA7102 Slávia Žilinská univerzita 81:41 + 16:56 665
5 Milan Kováč VBA7101 ŠK VAZKA Bratislava 97:35 + 32:50 444
6 Richard Balogh SKS6901 Športový klub Sandberg 104:16 + 39:31 351
7 Peter Jurčík VZA6802 Slávia Žilinská univerzita 119:22 + 54:37 141
8 Róbert Schenk RBA6802 TJ Rapid Bratislava 124:59 + 60:14 63
9 Milan Kurák TKE6801 Klub OB ATU Košice 125:45 + 61:00 52
10 Peter Hojko SPE7001 Klub OB Sokol Pezinok 135:04 + 70:19 0
11 Ladislav Kasza FBA7102 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 151:14 + 86:29 0
Peter Fraňo SPE7101 Klub OB Sokol Pezinok DISK 0

M 50- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 György Filö KYS6302 Klub OB Kysak 61:08 900
2 Csaba Takács TKE6205 Klub OB ATU Košice 64:05 + 2:57 857
3 Peter Mlynárik VBA6501 ŠK VAZKA Bratislava 64:44 + 3:36 847
4 Ján Košut VZA6301 Slávia Žilinská univerzita 73:54 + 12:46 712
5 Peter Sláma TKE6401 Klub OB ATU Košice 80:02 + 18:54 622
6 Ladislav Pompura TBB6301 ŠK Terezka Banská Bystrica 84:11 + 23:03 561
7 Vladimír Tysz TKE6202 Klub OB ATU Košice 84:28 + 23:20 556
8 Dušan Rybár RBA6202 TJ Rapid Bratislava 92:28 + 31:20 439
9 Milan Mazúr RBA6201 TJ Rapid Bratislava 93:52 + 32:44 418
10 Roman Ščehovič EBB6401 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 94:00 + 32:52 416
11 Karol Janšo TKE6206 Klub OB ATU Košice 95:41 + 34:33 391
12 Miloš Paulo SPE6301 Klub OB Sokol Pezinok 96:07 + 34:59 385

M 55- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Jaroslav Piják SPE5801 Klub OB Sokol Pezinok 52:12 900
2 Jozef Fedor SPE5701 Klub OB Sokol Pezinok 53:23 + 1:11 880
3 Ján Kuchta TKE5701 Klub OB ATU Košice 62:51 + 10:39 716
4 Ján Štubňa RBA5803 TJ Rapid Bratislava 63:02 + 10:50 713
5 Miroslav Palička SSN5902 KOB Čingov Spišská Nová Ves 66:34 + 14:22 652
6 Jozef Fekiač VBA5801 ŠK VAZKA Bratislava 70:15 + 18:03 589
7 Jozef Jánoška RBA5902 TJ Rapid Bratislava 70:56 + 18:44 577
8 František Priesol RBA5901 TJ Rapid Bratislava 73:59 + 21:47 524
9 Dušan Formanko RBA5801 TJ Rapid Bratislava 76:21 + 24:09 484
10 Milan Petrinec RBA5802 TJ Rapid Bratislava 77:22 + 25:10 466
11 Juraj Nemec EBB6001 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 78:33 + 26:21 446
12 Ján Mazúr RBA5804 TJ Rapid Bratislava 79:06 + 26:54 436
13 Pavol Kebis SPE6004 Klub OB Sokol Pezinok 81:42 + 29:30 391
14 Stanislav Stančík MZV5801 TJ Mladosť Domino Zvolen 87:50 + 35:38 286

M 60- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Vladislav Piják SPE5201 Klub OB Sokol Pezinok 60:54 900
2 Ivan Oravec SPE5502 Klub OB Sokol Pezinok 69:57 + 9:03 766
3 Ivan Zacharovský ZMT5201 Klub OB Martin 79:13 + 18:19 629
4 Michal Simočko TKE5302 Klub OB ATU Košice 82:14 + 21:20 585
5 Ján Mižúr FBA5501 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 83:57 + 23:03 559
6 Anton Onder TKE5401 Klub OB ATU Košice 84:42 + 23:48 548
7 Pavol Poláček SPE5501 Klub OB Sokol Pezinok 92:36 + 31:42 432

M 65- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Viktor Vávra RBA5001 TJ Rapid Bratislava 69:36 900
Medard Féder PEZ5001 Klub OB AŠK Pezinok DNF 0

M 70- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Ľudovít Šmelík RBA4301 TJ Rapid Bratislava 49:25 900
2 Dezider Baran FBA4501 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 67:35 + 18:10 569
3 Milan Meriač ZMT4205 Klub OB Martin 127:03 + 77:38 0

W -12 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Alžbeta Kopčíková SPE0453 Klub OB Sokol Pezinok 37:53 900
2 Žofia Kováčová VBA0451 ŠK VAZKA Bratislava 40:03 + 2:10 849
3 Lenka Porubská CNR0451 ŠK Cart print Nitra 43:46 + 5:53 760
4 Elena Lago VBA0551 ŠK VAZKA Bratislava 47:25 + 9:32 674
5 Martina Vorlíčková SKS0551 Športový klub Sandberg 50:19 + 12:26 605
6 Natália Ježíková SPE0454 Klub OB Sokol Pezinok 51:00 + 13:07 588
7 Gabriela Ježíková SPE0551 Klub OB Sokol Pezinok 53:22 + 15:29 532
8 Karolína Toporová SPE0452 Klub OB Sokol Pezinok 80:33 + 42:40 0
9 Martina Steigrová HBB0451 ŠK HADVEO Banská Bystrica 93:06 + 55:13 0

W -14 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Ľuboslava Weissová TKE0252 Klub OB ATU Košice 31:48 900
2 Ema Havlíková SPE0451 Klub OB Sokol Pezinok 46:43 + 14:55 478
3 Katarína Palusková FBA0251 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 52:14 + 20:26 322
4 Nina Kutišová SPE0353 Klub OB Sokol Pezinok 53:56 + 22:08 274
5 Klára Kapustová SPE0253 Klub OB Sokol Pezinok 70:09 + 38:21 0
Alexandra Jančovičová SPE0351 Klub OB Sokol Pezinok DISK 0

W -16 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
Martina Gombalová EBB9951 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 88:31 0
1 Ksenia Chernivetskaya RBA0052 TJ Rapid Bratislava 47:08 + -42:-23 900
2 Tamara Miklušová RBA0252 TJ Rapid Bratislava 47:14 + -42:-17 898
3 Lucia Ondovčíková SPE0051 Klub OB Sokol Pezinok 62:49 + -26:-42 601
4 Michaela Velgosová TKE0151 Klub OB ATU Košice 68:31 + -20:00 492
5 Alžbeta Kubenová RBA0151 TJ Rapid Bratislava 73:52 + -15:-39 390

W -18 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Lucia Matejíčková RBA9851 TJ Rapid Bratislava 65:30 900
2 Miriam Cidoríková PEZ9951 Klub OB AŠK Pezinok 77:47 + 12:17 731
3 Alexandra Hojková SPE9951 Klub OB Sokol Pezinok 102:47 + 37:17 388

W 21- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Jana Macinská TKE8651 Klub OB ATU Košice 70:02 1000
2 Barbora Pijáková SPE9451 Klub OB Sokol Pezinok 72:53 + 2:51 959
3 Lucia Kovalančíková HBB9351 ŠK HADVEO Banská Bystrica 73:49 + 3:47 946
4 Silvia Chupeková VZA7250 Slávia Žilinská univerzita 75:56 + 5:54 916
5 Andrea Papugová TKE9751 Klub OB ATU Košice 81:03 + 11:01 843
6 Tereza Miklušová RBA9952 TJ Rapid Bratislava 82:22 + 12:20 824
7 Jana Kršiaková TKE8951 Klub OB ATU Košice 85:02 + 15:00 786
8 Vanda Hošeková VZA9651 Slávia Žilinská univerzita 85:23 + 15:21 781

W 21- B

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Lenka Jablonovská SPE9063 Klub OB Sokol Pezinok 57:10 800
2 Natália Tyszová TKE8851 Klub OB ATU Košice 58:12 + 1:02 786
3 Andrea Poštulková VZA9351 Slávia Žilinská univerzita 61:04 + 3:54 745
4 Katarína Hrašnová SPE9351 Klub OB Sokol Pezinok 61:15 + 4:05 743
5 Marta Wartiaková FBA8252 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 62:41 + 5:31 723
6 Barbora Pavliková KYS9152 Klub OB Kysak 64:26 + 7:16 698
7 Veronika Vachová SPE8551 Klub OB Sokol Pezinok 66:28 + 9:18 670
8 Ela Sedileková HBB9352 ŠK HADVEO Banská Bystrica 69:47 + 12:37 623
9 Eva Farkašová SSN9053 KOB Čingov Spišská Nová Ves 70:25 + 13:15 615
10 Hana Jergušová TKE9154 Klub OB ATU Košice 72:15 + 15:05 589
11 Erika Nemcová EBB8752 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 73:04 + 15:54 577
12 Martina Papugová TKE9551 Klub OB ATU Košice 73:11 + 16:01 576
13 Dominika Franková KYS9553 Klub OB Kysak 74:37 + 17:27 556
14 Radka Lamanecová SSN9651 KOB Čingov Spišská Nová Ves 93:01 + 35:51 298
15 Tereza Schenková RBA9751 TJ Rapid Bratislava 103:45 + 46:35 148
Dáša Mihálová EBB8952 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica DISK 0

W 35- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Alena Bukovacová FBA7451 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 59:09 900
2 Martina Bialeková EBB7351 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 68:23 + 9:14 760
3 Barbora Vorlíčková SKS7651 Športový klub Sandberg 71:30 + 12:21 712
4 Monika Urbanová SKS7751 Športový klub Sandberg 71:52 + 12:43 707
5 Táňa Bednáriková SSN7952 KOB Čingov Spišská Nová Ves 72:09 + 13:00 702
6 Jela Furuczová FBA7151 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 72:36 + 13:27 695
7 Katarína Lanátorová RBA7856 TJ Rapid Bratislava 74:56 + 15:47 660
8 Erika Vávrová RBA7751 TJ Rapid Bratislava 87:47 + 28:38 464
9 Daniela Ondovčíková SPE7852 Klub OB Sokol Pezinok 90:39 + 31:30 421

W 40- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Katarína Fedorová SPE7451 Klub OB Sokol Pezinok 52:35 900
2 Jana Slámová TKE7252 Klub OB ATU Košice 58:38 + 6:03 796
3 Katarína Schenková RBA7451 TJ Rapid Bratislava 76:11 + 23:36 496
4 Ľubica Toporová SPE7552 Klub OB Sokol Pezinok 77:39 + 25:04 471
5 Soňa Ondrejková VZA7451 Slávia Žilinská univerzita 80:33 + 27:58 421
6 Dagmar Miklušová RBA7351 TJ Rapid Bratislava 82:07 + 29:32 395
7 Petra Kotuliaková FBA7552 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 85:15 + 32:40 341
8 Oľga Lago VBA7452 ŠK VAZKA Bratislava 88:38 + 36:03 283
9 Andrea Bendová FBA7251 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 100:56 + 48:21 72
10 Ingrid Kuníková SPE7251 Klub OB Sokol Pezinok 142:42 + 90:07 0

W 45- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Zuzana Poštulková VZA7051 Slávia Žilinská univerzita 49:46 900
2 Elena Papugová TKE6552 Klub OB ATU Košice 53:03 + 3:17 841
3 Martina Pánková RBA6953 TJ Rapid Bratislava 57:13 + 7:27 765
4 Valéria Kuráková TKE7151 Klub OB ATU Košice 60:01 + 10:15 715
5 Táňa Časnochová HBB7051 ŠK HADVEO Banská Bystrica 67:44 + 17:58 575

W 50- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Eva Mušinská TKE6451 Klub OB ATU Košice 46:33 900
2 Tamara Denysenko VZA6151 Slávia Žilinská univerzita 47:36 + 1:03 880
3 Elena Belicová TKE6251 Klub OB ATU Košice 53:08 + 6:35 773
4 Jana Šmelíková HBB6651 ŠK HADVEO Banská Bystrica 56:27 + 9:54 709
5 Iva Kumová RBA6252 TJ Rapid Bratislava 59:29 + 12:56 650
6 Jana Franková KYS6651 Klub OB Kysak 59:38 + 13:05 647
7 Iveta Pijáková SPE6251 Klub OB Sokol Pezinok 59:52 + 13:19 643
8 Taťjana Jánošková RBA6051 TJ Rapid Bratislava 61:24 + 14:51 613
9 Jana Mižúrová FBA6351 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 67:42 + 21:09 491
10 Soňa Mazúrová RBA6551 TJ Rapid Bratislava 71:00 + 24:27 427
11 Hana Baloghová SKS6551 Športový klub Sandberg 87:05 + 40:32 116
12 Ema Jurašková TKE6453 Klub OB ATU Košice 102:48 + 56:15 0

W 55- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Maya Karovic SPE5851 Klub OB Sokol Pezinok 53:57 900
2 Beata Vávrová RBA5651 TJ Rapid Bratislava 61:54 + 7:57 767
3 Eva Pijáková SPE5751 Klub OB Sokol Pezinok 66:03 + 12:06 698
4 Katarína Daříčková FBA5551 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 79:31 + 25:34 473
5 Mária Fekiačová VBA5851 ŠK VAZKA Bratislava 98:28 + 44:31 157

W 65- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Soňa Kavecká SPE4851 Klub OB Sokol Pezinok 49:35 900
2 Darina Polónyiová VZA4850 Slávia Žilinská univerzita 53:58 + 4:23 820
3 Eva Králová VBA4751 ŠK VAZKA Bratislava 89:02 + 39:27 184

W 60- *

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Beata Vávrová RBA5651 TJ Rapid Bratislava 61:54 900
2 Katarína Daříčková FBA5551 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 79:31 + 17:37 644