Výsledky

Preteky: CESOM 2016 - INOV8 cup

Etapa: CESOM 2016 - E1 (16.04.2016)

Kategórie

M -12 A    M -14 A    M -16 A    M -18 A    M -20 A    M 21- E    M 21- B    M 21- D    M 35- A    M 40- A    M 45- A    M 50- A    M 55- A    M 60- A    M 65- A    M 70- A    W -12 A    W -14 A    W -16 A    W -18 A    W 21- E    W 21- B    W 35- A    W 40- A    W 45- A    W 50- A    W 55- A    W 65- A    M -10      W -10      N          K3        

M -12 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Filip Bukovac FBA0501 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 25:52
2 Andrej Mikloš SPE0401 Klub OB Sokol Pezinok 26:04 + 0:12
3 Šimon Kukurugya SKS0402 Športový klub Sandberg 31:48 + 5:56
4 Viktor Kotuliak FBA0401 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 33:09 + 7:17
5 Michal Urban SKS0401 Športový klub Sandberg 36:16 + 10:24
6 Tomáš Kasza FBA0503 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 40:29 + 14:37
7 Miroslav Pajger 44:31 + 18:39
8 Samuel Hostačný SPE0501 Klub OB Sokol Pezinok 65:41 + 39:49
9 Daniel Dokupil SKS0503 Športový klub Sandberg 73:40 + 47:48
Andrej Hojko SPE0404 Klub OB Sokol Pezinok DISK
Ondrej Kováč VBA0601 ŠK VAZKA Bratislava DISK

M -14 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Jakub Fraňo SPE0302 Klub OB Sokol Pezinok 26:22
2 Richard Sláma TKE0303 Klub OB ATU Košice 27:27 + 1:05
3 Lukáš Mário Novota TKE0302 Klub OB ATU Košice 29:37 + 3:15
4 Michal Ondrejka VZA0201 Slávia Žilinská univerzita 30:44 + 4:22
5 Tibor Fedor SPE0303 Klub OB Sokol Pezinok 31:41 + 5:19
6 Tomáš Jurčík VZA0301 Slávia Žilinská univerzita 32:31 + 6:09
7 Filip Dubovský PEZ0201 Klub OB AŠK Pezinok 34:55 + 8:33
8 Nicholas Ditri SPE0304 Klub OB Sokol Pezinok 35:05 + 8:43
9 Martin Vaľa KYS0301 Klub OB Kysak 38:53 + 12:31
10 Michal Balogh SKS0301 Športový klub Sandberg 40:49 + 14:27
11 Milan Demovič PEZ0202 Klub OB AŠK Pezinok 41:53 + 15:31
12 Jakub Hummel RBA0302 TJ Rapid Bratislava 43:42 + 17:20
13 Adam Havlík SPE0201 Klub OB Sokol Pezinok 43:49 + 17:27
14 Maximilián Kubik RBA0303 TJ Rapid Bratislava 44:28 + 18:06
15 Samuel Dokupil SKS0304 Športový klub Sandberg 52:55 + 26:33
16 Oliver Lago VBA0301 ŠK VAZKA Bratislava 53:16 + 26:54

M -16 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Medard Féder PEZ0102 Klub OB AŠK Pezinok 23:59
2 Tobiáš Goldschmidt RBA0003 TJ Rapid Bratislava 26:26 + 2:27
3 Daniel Pompura TBB0101 ŠK Terezka Banská Bystrica 29:21 + 5:22
4 Dominic Ditri SPE0002 Klub OB Sokol Pezinok 29:50 + 5:51
5 Matej Cidorík PEZ0001 Klub OB AŠK Pezinok 32:22 + 8:23
6 Tomáš Ondrejka VZA0001 Slávia Žilinská univerzita 32:51 + 8:52
7 Matej Kukurugya SKS0103 Športový klub Sandberg 33:28 + 9:29
8 Matej Urban SKS0102 Športový klub Sandberg 33:49 + 9:50
9 Joergen Deubel 35:16 + 11:17
10 Michal Kurák TKE0101 Klub OB ATU Košice 35:33 + 11:34
11 Matúš Šimo SPE0107 Klub OB Sokol Pezinok 35:51 + 11:52
12 Matej Pätoprstý SPE0001 Klub OB Sokol Pezinok 38:49 + 14:50
13 Peter Porubský CNR0001 ŠK Cart print Nitra 39:16 + 15:17
14 Juraj Marušic SPE0005 Klub OB Sokol Pezinok 41:23 + 17:24
15 Matúš Balogh SKS0101 Športový klub Sandberg 44:00 + 20:01
16 Jakub Krištof RBA TJ Rapid Bratislava 45:50 + 21:51
17 Matúš Topor SPE0102 Klub OB Sokol Pezinok 53:39 + 29:40

M -18 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Jakub Chupek VZA9901 Slávia Žilinská univerzita 29:56
2 Andrej Dubovský PEZ9901 Klub OB AŠK Pezinok 36:03 + 6:07
3 Juraj Šiandor PEZ9903 Klub OB AŠK Pezinok 44:21 + 14:25
4 Dominik Lovás RBA9902 TJ Rapid Bratislava 52:32 + 22:36
5 Martin Hóz RBA9802 TJ Rapid Bratislava 56:58 + 27:02
6 Christián Heffner SPE9801 Klub OB Sokol Pezinok 63:07 + 33:11
Samuel Rybár RBA9801 TJ Rapid Bratislava DISK

M -20 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Matej Müller VBA9601 ŠK VAZKA Bratislava 34:40
2 Dávid Ugray TKE9605 Klub OB ATU Košice 56:34 + 21:54
3 Brie Gschoepf 58:59 + 24:19
4 Jozef Šimo PEZ9701 Klub OB AŠK Pezinok 84:04 + 49:24
5 Ernst Kaliwoda 147:00 + 112:20

M 21- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Pavol Bukovac FBA8102 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 36:51
2 Tomáš Mušinský TKE9301 Klub OB ATU Košice 38:00 + 1:09
3 Markus Plohn 38:11 + 1:20
4 Martin Šmelík TKE9604 Klub OB ATU Košice 38:50 + 1:59
5 Maroš Bukovac FBA7601 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 40:24 + 3:33
6 Michal Jirásek 40:38 + 3:47
7 Štefan Ringer TKE8906 Klub OB ATU Košice 42:18 + 5:27
8 Peter Glončák FBA7901 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 42:25 + 5:34
9 Michal Krajčík TKE8704 Klub OB ATU Košice 42:56 + 6:05
10 Peter Mižúr FBA9101 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 43:26 + 6:35
11 Henrik Sulz 44:49 + 7:58
12 Miroslav Papuga TKE9002 Klub OB ATU Košice 44:53 + 8:02
13 Rastislav Oľhava TKE8901 Klub OB ATU Košice 45:00 + 8:09
14 Matej Hraboš HBB9501 ŠK HADVEO Banská Bystrica 46:24 + 9:33
15 Mikuláš Novota TKE6002 Klub OB ATU Košice 52:54 + 16:03
16 Matthias Poell 55:31 + 18:40
17 Adam Tysz TKE8703 Klub OB ATU Košice 61:29 + 24:38

M 21- B

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Michael Koiser 33:31
2 Rastislav Szabó HBB8701 ŠK HADVEO Banská Bystrica 34:14 + 0:43
3 Šimon Mižúr FBA9401 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 35:12 + 1:41
4 Michal Pavlík SSN9001 KOB Čingov Spišská Nová Ves 36:13 + 2:42
5 Martin Košut VZA9201 Slávia Žilinská univerzita 36:34 + 3:03
6 Juraj Nemec EBB8901 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 37:41 + 4:10
7 Samuel Imriska 39:39 + 6:08
8 Michal Pavelek SPE7902 Klub OB Sokol Pezinok 39:55 + 6:24
9 Karol Brúll SPE8001 Klub OB Sokol Pezinok 40:05 + 6:34
10 Silvester Dulák SSN9007 KOB Čingov Spišská Nová Ves 40:10 + 6:39
11 Miroslav Pilát HBB8502 ŠK HADVEO Banská Bystrica 40:12 + 6:41
12 Jakub Kuriak VZA9301 Slávia Žilinská univerzita 41:04 + 7:33
13 Martin Tomascin VZA Slávia Žilinská univerzita 41:34 + 8:03
14 Martin Majláth EBB8902 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 43:50 + 10:19
15 Bernhard Koiser 44:55 + 11:24
16 Martin Borský FBA7704 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 46:05 + 12:34
17 Július Macháček SKS8402 Športový klub Sandberg 47:40 + 14:09
18 Dušan Hrnčiar FBA7703 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 54:14 + 20:43

M 21- D

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Tomáš Jánoška RBA9301 TJ Rapid Bratislava 25:19
2 Igor Patráš HBB7901 ŠK HADVEO Banská Bystrica 26:21 + 1:02
3 Andrej Petrinec RBA8903 TJ Rapid Bratislava 28:15 + 2:56
4 Andrej Nemec EBB9201 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 30:03 + 4:44
5 Andrej Patráš HBB8201 ŠK HADVEO Banská Bystrica 30:05 + 4:46
6 Peter Karch SPE Klub OB Sokol Pezinok 31:09 + 5:50
7 Peter Krnáč VIA7701 Viatoris 31:38 + 6:19
8 Philip Stubna RBA9304 TJ Rapid Bratislava 33:08 + 7:49
9 Dirk Deubel 33:18 + 7:59
10 Miroslav Hríbik HBB8501 ŠK HADVEO Banská Bystrica 33:34 + 8:15
11 Peter Wartiak FBA8001 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 35:07 + 9:48
12 Matej Leitner TKE9101 Klub OB ATU Košice 38:13 + 12:54
13 Tomáš Sláčík 38:25 + 13:06
14 Michal Tomašovič SPE8902 Klub OB Sokol Pezinok 41:11 + 15:52

M 35- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Michael Stockmayer 31:35
2 Jozef Chupek VZA7101 Slávia Žilinská univerzita 33:12 + 1:37
3 Miroslav Lago VBA7601 ŠK VAZKA Bratislava 36:03 + 4:28
4 Július Porubský CNR7301 ŠK Cart print Nitra 38:01 + 6:26
5 Marián Mikluš RBA7204 TJ Rapid Bratislava 41:29 + 9:54
6 Martin Bednárik 43:15 + 11:40
7 Tibor Lanátor RBA7903 TJ Rapid Bratislava 52:56 + 21:21
8 Martin Neradovič VBA8102 ŠK VAZKA Bratislava 64:47 + 33:12
9 Jozef Kudla 69:18 + 37:43

M 40- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Peter Vandlíček VZA7300 Slávia Žilinská univerzita 42:16
2 Marek Urban SKS7401 Športový klub Sandberg 44:01 + 1:45
3 Jozef Čierny 45:28 + 3:12
4 Medard Féder PEZ7303 Klub OB AŠK Pezinok 45:53 + 3:37
5 Rudolf Brídzik SKS7001 Športový klub Sandberg 48:02 + 5:46
6 Rastislav Dokupil SKS7402 Športový klub Sandberg 48:40 + 6:24
7 Jozef Šimo PEZ7201 Klub OB AŠK Pezinok 54:18 + 12:02
8 Ivan Kotuliak FBA7402 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 56:32 + 14:16
9 Jozef Paluska FBA7401 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 58:23 + 16:07
10 Andrej Mikloš SPE7503 Klub OB Sokol Pezinok 65:54 + 23:38
Peter Vorlíček SKS7501 Športový klub Sandberg DISK

M 45- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Jozef Pollák TKE6001 Klub OB ATU Košice 26:57
2 Pekka Lauri 31:07 + 4:10
3 Karel Poštulka VZA7102 Slávia Žilinská univerzita 32:01 + 5:04
4 Radoslav Jonáš SKS6902 Športový klub Sandberg 33:45 + 6:48
5 Peter Fraňo SPE7101 Klub OB Sokol Pezinok 36:03 + 9:06
6 Peter Borčin SJ948405 38:12 + 11:15
7 Milan Kováč VBA7101 ŠK VAZKA Bratislava 41:08 + 14:11
8 Valér Franko KYS6601 Klub OB Kysak 41:55 + 14:58
9 Peter Jurčík VZA6802 Slávia Žilinská univerzita 43:11 + 16:14
10 Richard Balogh SKS6901 Športový klub Sandberg 44:32 + 17:35
11 Peter Hojko SPE7001 Klub OB Sokol Pezinok 52:46 + 25:49
12 Milan Kurák TKE6801 Klub OB ATU Košice 55:14 + 28:17
13 Ladislav Kasza FBA7102 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 61:00 + 34:03

M 50- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Peter Mlynárik VBA6501 ŠK VAZKA Bratislava 33:48
2 Csaba Takács TKE6205 Klub OB ATU Košice 36:43 + 2:55
3 Ján Košut VZA6301 Slávia Žilinská univerzita 37:02 + 3:14
4 György Filö KYS6302 Klub OB Kysak 37:03 + 3:15
5 Petr Jelínek TZL4902 38:31 + 4:43
6 Peter Sláma TKE6401 Klub OB ATU Košice 41:33 + 7:45
7 Milan Jašek 41:34 + 7:46
8 Vladimír Tysz TKE6202 Klub OB ATU Košice 45:05 + 11:17
9 Roman Ščehovič EBB6401 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 47:02 + 13:14
10 Ladislav Pompura TBB6301 ŠK Terezka Banská Bystrica 47:32 + 13:44
11 Dušan Rybár RBA6202 TJ Rapid Bratislava 49:51 + 16:03
12 Miloš Paulo SPE6301 Klub OB Sokol Pezinok 50:43 + 16:55
13 Karol Janšo TKE6206 Klub OB ATU Košice 51:55 + 18:07
14 Milan Mazúr RBA6201 TJ Rapid Bratislava 52:33 + 18:45

M 55- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Jaroslav Piják SPE5801 Klub OB Sokol Pezinok 32:52
2 Ján Štubňa RBA5803 TJ Rapid Bratislava 34:35 + 1:43
3 Erwin Köck 38:06 + 5:14
4 Ján Kuchta TKE5701 Klub OB ATU Košice 39:22 + 6:30
5 Jozef Fedor SPE5701 Klub OB Sokol Pezinok 41:57 + 9:05
6 Miroslav Palička SSN5902 KOB Čingov Spišská Nová Ves 42:24 + 9:32
7 Jozef Jánoška RBA5902 TJ Rapid Bratislava 44:14 + 11:22
8 Pavol Kebis SPE6004 Klub OB Sokol Pezinok 44:23 + 11:31
9 Karel Krsak 45:50 + 12:58
10 Jozef Fekiač VBA5801 ŠK VAZKA Bratislava 47:50 + 14:58
11 Jaroslav Tomaščin 49:13 + 16:21
12 Václav Petr 49:47 + 16:55
13 Dušan Formanko RBA5801 TJ Rapid Bratislava 50:28 + 17:36
14 Juraj Nemec EBB6001 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 51:06 + 18:14
15 František Priesol RBA5901 TJ Rapid Bratislava 53:37 + 20:45
16 Stanislav Stančík MZV5801 TJ Mladosť Domino Zvolen 54:11 + 21:19
17 Karel Pospíchal SPE Klub OB Sokol Pezinok 74:06 + 41:14
18 Ján Mazúr RBA5804 TJ Rapid Bratislava 148:00 + 115:08
Milan Petrinec RBA5802 TJ Rapid Bratislava DISK

M 60- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Josef Hones 29:39
2 Vladislav Piják SPE5201 Klub OB Sokol Pezinok 31:59 + 2:20
3 Jiri Gurka 32:09 + 2:30
4 Ivan Oravec SPE5502 Klub OB Sokol Pezinok 33:18 + 3:39
5 Jan Tursky VZA5800 Slávia Žilinská univerzita 38:52 + 9:13
6 Anton Onder TKE5401 Klub OB ATU Košice 40:03 + 10:24
7 Michal Simočko TKE5302 Klub OB ATU Košice 40:54 + 11:15
8 Ján Mižúr FBA5501 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 44:06 + 14:27
9 Slávko Žilinčík TKE5602 Klub OB ATU Košice 45:54 + 16:15
10 Pavol Poláček SPE5501 Klub OB Sokol Pezinok 51:03 + 21:24
11 Ivan Zacharovský ZMT5201 Klub OB Martin 52:37 + 22:58

M 65- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Igor Roháč TKE4301 Klub OB ATU Košice 41:39
2 Viktor Vávra RBA5001 TJ Rapid Bratislava 45:18 + 3:39
3 Vlastimil Dvorak BOV4901 48:25 + 6:46
4 Medard Féder PEZ5001 Klub OB AŠK Pezinok 57:25 + 15:46

M 70- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Ľudovít Šmelík RBA4301 TJ Rapid Bratislava 28:37
2 Stanislav Nosál LBE4600 34:45 + 6:08
3 Dezider Baran FBA4501 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 41:17 + 12:40
4 Ján Nebeský FBA4101 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 72:18 + 43:41
5 Milan Meriač ZMT4205 Klub OB Martin 75:04 + 46:27

W -12 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Ivonka Rohaľová SKS0453 Športový klub Sandberg 33:58
2 Alžbeta Kopčíková SPE0453 Klub OB Sokol Pezinok 36:14 + 2:16
3 Lenka Porubská CNR0451 ŠK Cart print Nitra 42:15 + 8:17
4 Natália Ježíková SPE0454 Klub OB Sokol Pezinok 45:26 + 11:28
5 Martina Vorlíčková SKS0551 Športový klub Sandberg 48:38 + 14:40
6 Elena Lago VBA0551 ŠK VAZKA Bratislava 51:18 + 17:20
7 Emily Adenstedt 52:24 + 18:26
8 Žofia Kováčová VBA0451 ŠK VAZKA Bratislava 53:50 + 19:52
9 Katka Mravíková SKS0451 Športový klub Sandberg 54:21 + 20:23
10 Anna Demovičová PEZ0551 Klub OB AŠK Pezinok 61:06 + 27:08
11 Gabriela Ježíková SPE0551 Klub OB Sokol Pezinok 69:25 + 35:27
Karolína Toporová SPE0452 Klub OB Sokol Pezinok DISK
Martina Steigrová HBB0451 ŠK HADVEO Banská Bystrica DNF

W -14 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Ľuboslava Weissová TKE0252 Klub OB ATU Košice 22:27
2 Katarína Palusková FBA0251 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 51:06 + 28:39
3 Nina Kutišová SPE0353 Klub OB Sokol Pezinok 51:27 + 29:00
4 Eva Ondovčíková SPE0358 Klub OB Sokol Pezinok 57:26 + 34:59
5 Ema Havlíková SPE0451 Klub OB Sokol Pezinok 57:55 + 35:28
6 Zuzana Féderová PEZ0351 Klub OB AŠK Pezinok 58:12 + 35:45
7 Alexandra Jančovičová SPE0351 Klub OB Sokol Pezinok 72:46 + 50:19
8 Klára Kapustová SPE0253 Klub OB Sokol Pezinok 77:22 + 54:55

W -16 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Dorota Šmelíková RBA0251 TJ Rapid Bratislava 30:18
2 Tamara Miklušová RBA0252 TJ Rapid Bratislava 31:05 + 0:47
3 Ksenia Chernivetskaya RBA0052 TJ Rapid Bratislava 36:38 + 6:20
4 Alžbeta Kubenová RBA0151 TJ Rapid Bratislava 40:30 + 10:12
5 Michaela Velgosová TKE0151 Klub OB ATU Košice 40:34 + 10:16
6 Lucia Ondovčíková SPE0051 Klub OB Sokol Pezinok 54:37 + 24:19
7 Martina Gombalová EBB9951 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 65:12 + 34:54
8 Veronika Jánošová SKS0151 Športový klub Sandberg 67:12 + 36:54

W -18 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Lucia Matejíčková RBA9851 TJ Rapid Bratislava 46:39
2 Miriam Cidoríková PEZ9951 Klub OB AŠK Pezinok 50:38 + 3:59
3 Alexandra Hojková SPE9951 Klub OB Sokol Pezinok 65:21 + 18:42

W 21- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Jana Macinská TKE8651 Klub OB ATU Košice 32:22
2 Lucia Kovalančíková HBB9351 ŠK HADVEO Banská Bystrica 33:25 + 1:03
3 Silvia Chupeková VZA7250 Slávia Žilinská univerzita 34:25 + 2:03
4 Barbora Pijáková SPE9451 Klub OB Sokol Pezinok 37:05 + 4:43
5 Vanda Hošeková VZA9651 Slávia Žilinská univerzita 38:27 + 6:05
6 Tereza Miklušová RBA9952 TJ Rapid Bratislava 38:55 + 6:33
7 Andrea Papugová TKE9751 Klub OB ATU Košice 39:38 + 7:16
8 Jana Kršiaková TKE8951 Klub OB ATU Košice 41:34 + 9:12
9 Marta Wartiaková FBA8252 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 44:40 + 12:18
10 Gudrun Englmaier 45:21 + 12:59

W 21- B

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Lenka Jablonovská SPE9063 Klub OB Sokol Pezinok 35:52
2 Zuzana Sukeníková KRN8353 37:18 + 1:26
3 Andrea Poštulková VZA9351 Slávia Žilinská univerzita 37:45 + 1:53
4 Katarína Hrašnová SPE9351 Klub OB Sokol Pezinok 39:00 + 3:08
5 Erika Nemcová EBB8752 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 41:21 + 5:29
6 Veronika Vachová SPE8551 Klub OB Sokol Pezinok 42:10 + 6:18
7 Katarína Košutová 42:12 + 6:20
8 Eva Farkašová SSN9053 KOB Čingov Spišská Nová Ves 44:08 + 8:16
9 Natália Tyszová TKE8851 Klub OB ATU Košice 44:10 + 8:18
10 Barbora Pavliková KYS9152 Klub OB Kysak 44:58 + 9:06
11 Ela Sedileková HBB9352 ŠK HADVEO Banská Bystrica 45:25 + 9:33
12 Radka Lamanecová SSN9651 KOB Čingov Spišská Nová Ves 45:34 + 9:42
13 Christina Traint 46:19 + 10:27
14 Dáša Mihálová EBB8952 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 48:33 + 12:41
15 Hana Jergušová TKE9154 Klub OB ATU Košice 49:30 + 13:38
16 Marie Kršáková 52:13 + 16:21
17 Simone Skrúcaná VBA9151 ŠK VAZKA Bratislava 55:27 + 19:35
18 Dominika Franková KYS9553 Klub OB Kysak 60:32 + 24:40
19 Eliška Nosálová LBE8250 60:53 + 25:01
20 Katarína Pokorná Slovakia 66:48 + 30:56
Barbora Smoradova DISK
Martina Papugová TKE9551 Klub OB ATU Košice DISK

W 35- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Alena Bukovacová FBA7451 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 32:50
2 Táňa Bednáriková SSN7952 KOB Čingov Spišská Nová Ves 35:45 + 2:55
3 Barbora Vorlíčková SKS7651 Športový klub Sandberg 36:23 + 3:33
4 Katarína Lanátorová RBA7856 TJ Rapid Bratislava 38:55 + 6:05
5 Monika Urbanová SKS7751 Športový klub Sandberg 41:16 + 8:26
6 Anastasia Chernivetskaya RBA8052 TJ Rapid Bratislava 43:32 + 10:42
7 Martina Bialeková EBB7351 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 45:35 + 12:45
8 Erika Vávrová RBA7751 TJ Rapid Bratislava 50:17 + 17:27
9 Daniela Ondovčíková SPE7852 Klub OB Sokol Pezinok 55:21 + 22:31

W 40- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Katarína Fedorová SPE7451 Klub OB Sokol Pezinok 26:47
2 Jana Slámová TKE7252 Klub OB ATU Košice 27:07 + 0:20
3 Petra Kotuliaková FBA7552 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 36:40 + 9:53
4 Soňa Ondrejková VZA7451 Slávia Žilinská univerzita 37:19 + 10:32
5 Dagmar Miklušová RBA7351 TJ Rapid Bratislava 38:07 + 11:20
6 Ľubica Toporová SPE7552 Klub OB Sokol Pezinok 39:35 + 12:48
7 Katarína Baľová SKS7551 Športový klub Sandberg 39:45 + 12:58
8 Andrea Bendová FBA7251 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 43:52 + 17:05
9 Mária Dubovská PEZ7451 Klub OB AŠK Pezinok 44:51 + 18:04
10 Oľga Lago VBA7452 ŠK VAZKA Bratislava 53:47 + 27:00
11 Petra Rebrová FBA7252 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 54:16 + 27:29

W 45- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Ingrid Adenstedt 29:06
2 Guni Palme 33:29 + 4:23
3 Táňa Časnochová HBB7051 ŠK HADVEO Banská Bystrica 34:24 + 5:18
4 Zuzana Poštulková VZA7051 Slávia Žilinská univerzita 34:35 + 5:29
5 Elena Papugová TKE6552 Klub OB ATU Košice 36:21 + 7:15
6 Martina Pánková RBA6953 TJ Rapid Bratislava 38:10 + 9:04
7 Bronislava Šimová PEZ6951 Klub OB AŠK Pezinok 38:50 + 9:44
8 Angelika Aschacher 41:16 + 12:10
9 Valéria Kuráková TKE7151 Klub OB ATU Košice 46:10 + 17:04
10 Barbora Šmelíková VBA6951 ŠK VAZKA Bratislava 53:07 + 24:01
11 Marta Jonášová SKS6951 Športový klub Sandberg 56:18 + 27:12
12 Eva Kurucová SPE7151 Klub OB Sokol Pezinok 60:50 + 31:44

W 50- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Eva Mušinská TKE6451 Klub OB ATU Košice 30:08
2 Tamara Denysenko VZA6151 Slávia Žilinská univerzita 32:55 + 2:47
3 Iveta Pijáková SPE6251 Klub OB Sokol Pezinok 33:05 + 2:57
4 Jana Šmelíková HBB6651 ŠK HADVEO Banská Bystrica 33:31 + 3:23
5 Monika Jašková 34:40 + 4:32
6 Elena Belicová TKE6251 Klub OB ATU Košice 37:15 + 7:07
7 Jana Franková KYS6651 Klub OB Kysak 39:06 + 8:58
8 Iva Kumová RBA6252 TJ Rapid Bratislava 41:32 + 11:24
9 Taťjana Jánošková RBA6051 TJ Rapid Bratislava 42:43 + 12:35
10 Soňa Mazúrová RBA6551 TJ Rapid Bratislava 42:50 + 12:42
11 Jana Jelinkova TZL6556 45:23 + 15:15
12 Jana Mižúrová FBA6351 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 46:26 + 16:18
13 Hana Baloghová SKS6551 Športový klub Sandberg 55:03 + 24:55
14 Ema Jurašková TKE6453 Klub OB ATU Košice 64:46 + 34:38
15 Bibiana Kebisová SPE6252 Klub OB Sokol Pezinok 66:55 + 36:47

W 55- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Maya Karovic SPE5851 Klub OB Sokol Pezinok 32:54
2 Beata Vávrová RBA5651 TJ Rapid Bratislava 35:12 + 2:18
3 Eva Pijáková SPE5751 Klub OB Sokol Pezinok 37:15 + 4:21
4 Savchenko Nina 39:45 + 6:51
5 Katarína Daříčková FBA5551 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 42:34 + 9:40
6 Mária Fekiačová VBA5851 ŠK VAZKA Bratislava 49:01 + 16:07
7 Dáša Mihálová EBB6151 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 52:24 + 19:30
8 Darina Poláčková SPE5852 Klub OB Sokol Pezinok 54:38 + 21:44
9 Gunnel Nillson 82:04 + 49:10

W 65- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Soňa Kavecká SPE4851 Klub OB Sokol Pezinok 30:24
2 Darina Polónyiová VZA4850 Slávia Žilinská univerzita 34:18 + 3:54
3 Eva Králová VBA4751 ŠK VAZKA Bratislava 60:59 + 30:35

M -10

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Jakub Karol Janšo TKE0602 Klub OB ATU Košice 10:07
2 Karol Paluska FBA0601 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 11:13 + 1:06
3 Daniel Šmelík RBA0702 TJ Rapid Bratislava 14:14 + 4:07
4 Matúš Mikloš SPE0702 Klub OB Sokol Pezinok 17:26 + 7:19
5 Martinko Neradovič 18:55 + 8:48
6 Daniel Ondovčík SPE0801 Klub OB Sokol Pezinok 22:42 + 12:35
7 Andrej Havlík SPE Klub OB Sokol Pezinok 25:33 + 15:26
8 Gregor Ondra SPE Klub OB Sokol Pezinok 48:42 + 38:35

W -10

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Lea Kotuliaková FBA0751 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 14:55
2 Tereza Kendrová FBA0651 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 15:52 + 0:57
3 Kristína Toporová SPE0751 Klub OB Sokol Pezinok 20:16 + 5:21
4 Zora Baloghová SKS0751 Športový klub Sandberg 22:49 + 7:54
5 Petra Kurucová SPE0651 Klub OB Sokol Pezinok 26:19 + 11:24

N

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Zuzana Ivanová HBBXXX1 ŠK HADVEO Banská Bystrica 11:49
2 Zuzana Miklošová SPE Klub OB Sokol Pezinok 15:37 + 3:48
3 Silvia Kutišová SPE Klub OB Sokol Pezinok 16:52 + 5:03
4 Andrea Porubská CNR7651 ŠK Cart print Nitra 17:01 + 5:12
5 Natália Sulanová SPE Klub OB Sokol Pezinok 17:10 + 5:21
6 Ľubica Mravíková SKS7051 Športový klub Sandberg 18:56 + 7:07
7 Juraj Jurcik 23:04 + 11:15
8 Hoa Lai 27:39 + 15:50
9 Emma Pätoprstá SPE Klub OB Sokol Pezinok 35:07 + 23:18

K3

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Katarína Papugová TKE9255 Klub OB ATU Košice 25:25
2 Jaro Varga 31:32 + 6:07
3 Ivan Butaš SPE7201 Klub OB Sokol Pezinok 40:08 + 14:43
4 Marek Vaňo 40:18 + 14:53
5 Peter Vríčan 41:49 + 16:24
6 Jana Prékopová MZV TJ Mladosť Domino Zvolen 43:03 + 17:38
7 Lenka Paulová SPE8852 Klub OB Sokol Pezinok 43:32 + 18:07
8 Renáta Jáhnová 43:45 + 18:20
9 Jana Imriska 44:50 + 19:25
10 Šimon Pajger 45:37 + 20:12
11 Andrea Hríbiková HBB8451 ŠK HADVEO Banská Bystrica 46:54 + 21:29
12 Ján Pompura TBB7101 ŠK Terezka Banská Bystrica 50:31 + 25:06
13 Zuzana Furuczová FBA7551 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 51:02 + 25:37
14 Chris Ponirakos 51:31 + 26:06
15 Janka Kotrlová 55:40 + 30:15
16 Ján Furucz FBA7201 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 56:25 + 31:00
17 Dorota Fraňová SPE Klub OB Sokol Pezinok 57:44 + 32:19
18 Vladimira Kutajova 58:07 + 32:42
19 Petra Jáhnová 63:25 + 38:00
20 Jana Školeková SKS7951 Športový klub Sandberg 67:28 + 42:03
21 Katarina Kotrlova 72:37 + 47:12
22 Anna Haider 77:20 + 51:55
23 Erika Strýčková 92:12 + 66:47