Rankingové výsledky

Preteky: Majstrovstvá SR v nočnom OB

Etapa: Majstrovstvá SR v nočnom OB - E1 (03.09.2016)

Kategórie

M -16      M -20      M 21-      M 35-      M 45-      M 50-      M 55-      M 60-      W -16      W -20      W 21-     
M -14      M -18      M 40-      M 65-      W -14      W -18      W 35-      W 40-      W 45-     

M -16

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Medard Féder PEZ0102 Klub OB AŠK Pezinok 31:10 1100
2 Lukáš Mário Novota TKE0302 Klub OB ATU Košice 32:58 + 1:48 1036
3 Tobiáš Goldschmidt RBA0003 TJ Rapid Bratislava 34:34 + 3:24 980
4 Martin Roháč TKE0301 Klub OB ATU Košice 38:16 + 7:06 849
5 Tomáš Ondrejka VZA0001 Slávia Žilinská univerzita 39:25 + 8:15 809
6 Richard Sláma TKE0303 Klub OB ATU Košice 42:18 + 11:08 707
7 Matej Cidorík PEZ0001 Klub OB AŠK Pezinok 45:45 + 14:35 585

M -20

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Dušan Sláma TKE9801 Klub OB ATU Košice 63:43 1100
2 Dominik Lovás RBA9902 TJ Rapid Bratislava 99:34 + 35:51 481
3 Martin Klabouch VZA9602 Slávia Žilinská univerzita 113:28 + 49:45 241
Dávid Ugray TKE9605 Klub OB ATU Košice DISK 0

M 21-

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Michal Krajčík TKE8704 Klub OB ATU Košice 61:41 1100
2 Marian Dávidík BBA7713 KOBRA Bratislava 61:50 + 0:09 1097
3 Pavol Bukovac FBA8102 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 65:54 + 4:13 1025
4 Ondrej Piják BBA8204 KOBRA Bratislava 67:11 + 5:30 1002
5 Štefan Šurgan HBB7905 ŠK HADVEO Banská Bystrica 69:37 + 7:56 959
6 Filip Kubina SKS8901 Športový klub Sandberg 85:50 + 24:09 669
7 Juraj Horniak BBA8202 KOBRA Bratislava 95:50 + 34:09 491
8 Andrej Petrinec RBA8903 TJ Rapid Bratislava 104:51 + 43:10 330

M 35-

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Peter Glončák FBA7901 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 72:44 1100
2 Zdenko Roháč TKE7301 Klub OB ATU Košice 89:10 + 16:26 851
3 Dušan Hrnčiar FBA7703 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 98:17 + 25:33 714
4 Jozef Wallner BBA6812 KOBRA Bratislava 121:22 + 48:38 364
5 Valter Sohler RBK7701 Klub orientačných športov Ružomberok 131:32 + 58:48 211

M 45-

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Jozef Pollák TKE6001 Klub OB ATU Košice 71:02 1100
2 Juraj Petrinec BBA6403 KOBRA Bratislava 71:54 + 0:52 1087
3 Mikuláš Novota TKE6002 Klub OB ATU Košice 76:59 + 5:57 1008

M 50-

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Csaba Takács TKE6205 Klub OB ATU Košice 71:31 1100
2 Peter Sláma TKE6401 Klub OB ATU Košice 81:20 + 9:49 949
3 Milan Mazúr RBA6201 TJ Rapid Bratislava 84:30 + 12:59 900
4 György Filö KYS6302 Klub OB Kysak 97:04 + 25:33 707

M 55-

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Pavol Bednár EBB6101 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 57:41 1100
2 Juraj Nemec EBB6001 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 66:06 + 8:25 939
3 Ján Kuchta TKE5701 Klub OB ATU Košice 66:34 + 8:53 931

M 60-

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 István Vincze TKE4901 Klub OB ATU Košice 43:22 1100
2 Ivan Zacharovský ZMT5201 Klub OB Martin 48:06 + 4:44 980
3 Anton Onder TKE5401 Klub OB ATU Košice 59:35 + 16:13 689

W -16

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Ľuboslava Weissová TKE0252 Klub OB ATU Košice 30:01 1100
2 Michaela Velgosová TKE0151 Klub OB ATU Košice 38:17 + 8:16 797
3 Viktória Roháčová TKE0051 Klub OB ATU Košice 39:33 + 9:32 751
4 Veronika Klabouchová VZA0151 Slávia Žilinská univerzita 45:08 + 15:07 546

W -20

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Dominika Kalenská TKE9953 Klub OB ATU Košice 55:38 1100
2 Antónia Šofranková TKE9753 Klub OB ATU Košice 62:44 + 7:06 960
3 Lenka Belicová VZA9952 Slávia Žilinská univerzita 107:58 + 52:20 65

W 21-

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Hana Šmelíková FBA6951 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 91:50 1100
2 Kristína Krajčíková TKE9254 Klub OB ATU Košice 98:18 + 6:28 1023
3 Jana Slámová TKE7252 Klub OB ATU Košice 115:00 + 23:10 823
Katarína Kotrlová SKS9051 Športový klub Sandberg DISK 0

M -14 *

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Lukáš Mário Novota TKE0302 Klub OB ATU Košice 32:58 800
2 Martin Roháč TKE0301 Klub OB ATU Košice 38:16 + 5:18 671
3 Richard Sláma TKE0303 Klub OB ATU Košice 42:18 + 9:20 574

M -18 *

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Dušan Sláma TKE9801 Klub OB ATU Košice 63:43 1100
2 Dominik Lovás RBA9902 TJ Rapid Bratislava 99:34 + 35:51 481

M 40- *

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Zdenko Roháč TKE7301 Klub OB ATU Košice 89:10 1100
2 Jozef Wallner BBA6812 KOBRA Bratislava 121:22 + 32:12 703

M 65- *

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 István Vincze TKE4901 Klub OB ATU Košice 43:22 1100

W -14 *

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Ľuboslava Weissová TKE0252 Klub OB ATU Košice 30:01 800

W -18 *

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Dominika Kalenská TKE9953 Klub OB ATU Košice 55:38 1100
2 Lenka Belicová VZA9952 Slávia Žilinská univerzita 107:58 + 52:20 65

W 35- *

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Hana Šmelíková FBA6951 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 91:50 1100
2 Jana Slámová TKE7252 Klub OB ATU Košice 115:00 + 23:10 823

W 40- *

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Hana Šmelíková FBA6951 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 91:50 1100
2 Jana Slámová TKE7252 Klub OB ATU Košice 115:00 + 23:10 823

W 45- *

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Hana Šmelíková FBA6951 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 91:50 1100