Rankingové výsledky

Preteky: CESOM 2017 - INOV8 cup

Etapa: CESOM 2017 - INOV8 cup - E2 (02.04.2017)

Kategórie

M -12 A    M -14 A    M -16 A    M -18 A    M -20 A    M 21- E    M 21- B    M 21- D    M 35- A    M 40- A    M 45- A    M 50- A    M 55- A    M 60- A    M 65- A    M 70- A    W -12 A    W -14 A    W -16 A    W -18 A    W -20 A    W 21- E    W 21- B    W 35- A    W 40- A    W 45- A    W 50- A    W 55- A    W 60- A    W 65- A   

M -12 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Filip Bukovac FBA0501 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 23:58 900
2 Tomáš Kasza FBA0503 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 25:57 + 1:59 826
3 Jakub Karol Janšo TKE0602 Klub OB ATU Košice 29:18 + 5:20 700
4 Miroslav Pajger VZA0502 Slávia Žilinská univerzita 32:28 + 8:30 581
5 Samuel Hostačný SPE0501 Klub OB Sokol Pezinok 36:51 + 12:53 416
6 Adam Roháč TKE0601 Klub OB ATU Košice 42:27 + 18:29 206
7 Adam Trepáč VZA0501 Slávia Žilinská univerzita 46:08 + 22:10 68
8 Daniel Šmelík RBA0702 TJ Rapid Bratislava 47:41 + 23:43 9
9 Tristan Sýkora FBA0602 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 55:20 + 31:22 0
Ondrej Kováč VBA0601 ŠK VAZKA Bratislava DNF 0

M -14 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Lukáš Mário Novota TKE0302 Klub OB ATU Košice 36:37 900
2 Richard Sláma TKE0303 Klub OB ATU Košice 38:00 + 1:23 866
3 Martin Roháč TKE0301 Klub OB ATU Košice 39:43 + 3:06 824
4 Jakub Fraňo SPE0302 Klub OB Sokol Pezinok 40:07 + 3:30 814
5 Tibor Fedor SPE0303 Klub OB Sokol Pezinok 40:34 + 3:57 803
6 Šimon Kukurugya SKS0402 Športový klub Sandberg 41:39 + 5:02 776
7 Tomáš Jurčík VZA0301 Slávia Žilinská univerzita 42:43 + 6:06 750
8 Stanislav Kuník SPE0305 Klub OB Sokol Pezinok 44:15 + 7:38 712
9 Nicholas Ditri SPE0304 Klub OB Sokol Pezinok 44:20 + 7:43 710
10 Andrej Mikloš SPE0401 Klub OB Sokol Pezinok 46:20 + 9:43 661
11 Martin Vaľa KYS0301 Klub OB Kysak 65:51 + 29:14 181
12 Viktor Kotuliak FBA0401 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 101:35 + 64:58 0
13 Michal Balogh SKS0301 Športový klub Sandberg 104:35 + 67:58 0
Matej Fischer SPE0309 Klub OB Sokol Pezinok DISK 0
Michal Urban SKS0401 Športový klub Sandberg DISK 0

M -16 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Martin Knor ZMT0201 Klub OB Martin 59:37 900
2 Matúš Šimo SPE0107 Klub OB Sokol Pezinok 65:50 + 6:13 806
3 Michal Kurák TKE0101 Klub OB ATU Košice 66:16 + 6:39 800
4 Radoslav Kuník SPE0103 Klub OB Sokol Pezinok 66:50 + 7:13 791
5 Matúš Topor SPE0102 Klub OB Sokol Pezinok 74:08 + 14:31 681
6 Matej Kukurugya SKS0103 Športový klub Sandberg 77:19 + 17:42 633
7 Michal Schenk RBA0201 TJ Rapid Bratislava 81:25 + 21:48 571
8 Adam Havlík SPE0201 Klub OB Sokol Pezinok 88:00 + 28:23 472
9 Filip Dubovský PEZ0201 Klub OB AŠK Pezinok 90:26 + 30:49 435
10 Matúš Balogh SKS0101 Športový klub Sandberg 94:31 + 34:54 373
11 Matej Urban SKS0102 Športový klub Sandberg 117:40 + 58:03 24
Nicolas Šuška SPE0202 Klub OB Sokol Pezinok DISK 0

M -18 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Medard Féder PEZ0102 Klub OB AŠK Pezinok 60:58 900
2 Matej Cidorík PEZ0001 Klub OB AŠK Pezinok 66:31 + 5:33 818
3 Dominic Ditri SPE0002 Klub OB Sokol Pezinok 68:54 + 7:56 783
4 Andrej Dubovský PEZ9901 Klub OB AŠK Pezinok 71:36 + 10:38 743
5 Dominik Lovás RBA9902 TJ Rapid Bratislava 89:50 + 28:52 474
6 Branislav Kuník SPE9901 Klub OB Sokol Pezinok 124:17 + 63:19 0

M -20 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Dušan Sláma TKE9801 Klub OB ATU Košice 62:47 900
2 Christián Heffner SPE9801 Klub OB Sokol Pezinok 100:02 + 37:15 366

M 21- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Michal Krajčík TKE8704 Klub OB ATU Košice 92:00 1000
2 Tomáš Mušinský TKE9301 Klub OB ATU Košice 94:23 + 2:23 974
3 Peter Mižúr FBA9101 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 100:49 + 8:49 904
4 Maroš Bukovac FBA7601 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 104:05 + 12:05 869
5 Filip Kubina SKS8901 Športový klub Sandberg 115:45 + 23:45 742
6 Matej Müller VBA9601 ŠK VAZKA Bratislava 116:52 + 24:52 730
7 Adam Tysz TKE8703 Klub OB ATU Košice 120:17 + 28:17 693
8 Dávid Ugray TKE9605 Klub OB ATU Košice 127:41 + 35:41 612
9 Štefan Šurgan HBB7905 ŠK HADVEO Banská Bystrica 130:37 + 38:37 580
10 Pavol Bukovac FBA8102 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 130:44 + 38:44 579
11 Marián Mikluš RBA7204 TJ Rapid Bratislava 135:28 + 43:28 528
12 Mikuláš Novota TKE6002 Klub OB ATU Košice 138:29 + 46:29 495
13 Dušan Furucz FBA7101 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 170:16 + 78:16 149

M 21- B

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Dávid Franko KYS9301 Klub OB Kysak 73:33 800
2 Šimon Mižúr FBA9401 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 75:35 + 2:02 778
3 František Lami TKE9303 Klub OB ATU Košice 76:06 + 2:33 772
4 Martin Košut VZA9201 Slávia Žilinská univerzita 82:42 + 9:09 700
5 Rastislav Szabó HBB8701 ŠK HADVEO Banská Bystrica 86:12 + 12:39 662
6 Michal Pavelek SPE7902 Klub OB Sokol Pezinok 86:54 + 13:21 655
7 Silvester Dulák SSN9007 KOB Čingov Spišská Nová Ves 87:38 + 14:05 647
8 Martin Klabouch VZA9602 Slávia Žilinská univerzita 92:03 + 18:30 599
9 Matúš Kaprál TKE8804 Klub OB ATU Košice 93:00 + 19:27 588
10 Pavol Poláček SPE8401 Klub OB Sokol Pezinok 94:36 + 21:03 571
11 Július Macháček SKS8402 Športový klub Sandberg 96:12 + 22:39 554
12 Juraj Nemec EBB8901 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 96:19 + 22:46 552
13 Dušan Hrnčiar FBA7703 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 98:15 + 24:42 531
14 Peter Krnáč VIA7701 Viatoris 105:51 + 32:18 449
15 Matej Leitner TKE9101 Klub OB ATU Košice 108:47 + 35:14 417
16 Jakub Kuriak VZA9301 Slávia Žilinská univerzita 117:51 + 44:18 318
17 Tomáš Sokolík SPE9109 Klub OB Sokol Pezinok 121:14 + 47:41 281
18 Pavol Kiss TKE8503 Klub OB ATU Košice 141:25 + 67:52 62
19 Jozef Fekiač VBA9101 ŠK VAZKA Bratislava 148:48 + 75:15 0
Miroslav Tauber SSN9301 KOB Čingov Spišská Nová Ves DISK 0

M 21- D

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Samuel Rybár RBA9801 TJ Rapid Bratislava 72:03 600
2 Andrej Patráš HBB8201 ŠK HADVEO Banská Bystrica 74:31 + 2:28 579
3 Michal Tomašovič SPE8902 Klub OB Sokol Pezinok 78:54 + 6:51 543
4 Philip Stubna RBA9304 TJ Rapid Bratislava 80:24 + 8:21 530
5 Pavol Hreus VIA8501 Viatoris 81:52 + 9:49 518
6 Miroslav Hríbik HBB8501 ŠK HADVEO Banská Bystrica 84:52 + 12:49 493

M 35- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Peter Glončák FBA7901 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 61:51 900
2 Július Porubský TNR7301 ŠK Triturus Nitra 92:19 + 30:28 457
3 Joxeba Agirre Urzelai HBB7902 ŠK HADVEO Banská Bystrica 113:25 + 51:34 150
4 Alexander Volkov VZA8002 Slávia Žilinská univerzita 120:42 + 58:51 44

M 40- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Jozef Chupek VZA7101 Slávia Žilinská univerzita 62:51 900
2 Zdenko Roháč TKE7301 Klub OB ATU Košice 79:31 + 16:40 661
3 Peter Vorlíček SKS7501 Športový klub Sandberg 99:41 + 36:50 373
4 Ivan Kotuliak FBA7402 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 110:12 + 47:21 222
5 Štefan Brňák SKS7601 Športový klub Sandberg 112:14 + 49:23 193
6 Jozef Paluska FBA7401 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 146:28 + 83:37 0

M 45- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Juraj Šmelík RBA6603 TJ Rapid Bratislava 72:37 900
2 Karel Poštulka VZA7102 Slávia Žilinská univerzita 73:16 + 0:39 892
3 Valér Franko KYS6601 Klub OB Kysak 82:55 + 10:18 772
4 Milan Kováč VBA7101 ŠK VAZKA Bratislava 96:12 + 23:35 608
5 Peter Jurčík VZA6802 Slávia Žilinská univerzita 100:32 + 27:55 554
6 Dušan Snopko EBB7001 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 106:26 + 33:49 481
7 Richard Balogh SKS6901 Športový klub Sandberg 109:43 + 37:06 440
8 Róbert Schenk RBA6802 TJ Rapid Bratislava 111:36 + 38:59 417
9 Milan Kurák TKE6801 Klub OB ATU Košice 118:11 + 45:34 335
10 Peter Hojko SPE7001 Klub OB Sokol Pezinok 123:26 + 50:49 270
11 Ladislav Kasza FBA7102 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 132:29 + 59:52 158

M 50- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Jozef Pollák TKE6001 Klub OB ATU Košice 51:07 900
2 Peter Mlynárik VBA6501 ŠK VAZKA Bratislava 65:23 + 14:16 649
3 György Filö KYS6302 Klub OB Kysak 65:46 + 14:39 642
4 Peter Sláma TKE6401 Klub OB ATU Košice 71:36 + 20:29 539
5 František Papuga TKE6302 Klub OB ATU Košice 74:27 + 23:20 489
6 Ján Košut VZA6301 Slávia Žilinská univerzita 75:07 + 24:00 477
7 Roman Ščehovič EBB6401 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 93:26 + 42:19 155
8 Miloš Paulo SPE6301 Klub OB Sokol Pezinok 107:08 + 56:01 0

M 55- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Jaroslav Piják SPE5801 Klub OB Sokol Pezinok 56:37 900
2 Pavol Bednár EBB6101 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 57:37 + 1:00 884
3 Csaba Takács TKE6205 Klub OB ATU Košice 59:05 + 2:28 861
4 Ján Štubňa RBA5803 TJ Rapid Bratislava 62:48 + 6:11 802
5 Miroslav Palička SSN5902 KOB Čingov Spišská Nová Ves 63:38 + 7:01 788
6 Ivan Repáč EBB5901 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 64:18 + 7:41 778
7 Vladimír Tysz TKE6202 Klub OB ATU Košice 69:02 + 12:25 703
8 Dušan Formanko RBA5801 TJ Rapid Bratislava 73:20 + 16:43 634
9 Milan Mazúr RBA6201 TJ Rapid Bratislava 76:22 + 19:45 586
10 Karol Janšo TKE6206 Klub OB ATU Košice 79:23 + 22:46 538
11 Milan Petrinec RBA5802 TJ Rapid Bratislava 81:40 + 25:03 502
12 Jozef Fekiač VBA5801 ŠK VAZKA Bratislava 82:13 + 25:36 493
13 František Priesol RBA5901 TJ Rapid Bratislava 84:02 + 27:25 464
14 Jozef Jánoška RBA5902 TJ Rapid Bratislava 84:55 + 28:18 450
15 Stanislav Stančík MZV5801 TJ Mladosť Domino Zvolen 88:38 + 32:01 391
16 Pavol Kebis SPE6004 Klub OB Sokol Pezinok 89:43 + 33:06 374
17 Dušan Rybár RBA6202 TJ Rapid Bratislava 91:49 + 35:12 340

M 60- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Jozef Fedor SPE5701 Klub OB Sokol Pezinok 49:30 900
2 Ján Kuchta TKE5701 Klub OB ATU Košice 59:49 + 10:19 712
3 Ivan Oravec SPE5502 Klub OB Sokol Pezinok 60:13 + 10:43 705
4 Anton Onder TKE5401 Klub OB ATU Košice 69:42 + 20:12 533
5 Viktor Mikluš FBA5201 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 78:18 + 28:48 376
6 Slávko Žilinčík TKE5602 Klub OB ATU Košice 89:34 + 40:04 172
7 Pavol Poláček SPE5501 Klub OB Sokol Pezinok 90:19 + 40:49 158
8 Michal Simočko TKE5302 Klub OB ATU Košice 119:51 + 70:21 0

M 65- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Igor Roháč TKE4301 Klub OB ATU Košice 63:42 900
2 Ivan Zacharovský ZMT5201 Klub OB Martin 72:46 + 9:04 772
3 Viktor Vávra RBA5001 TJ Rapid Bratislava 76:30 + 12:48 719
4 Medard Féder PEZ5001 Klub OB AŠK Pezinok 80:36 + 16:54 661

M 70- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Ľudovít Šmelík RBA4301 TJ Rapid Bratislava 49:52 900
2 Dezider Baran FBA4501 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 70:48 + 20:56 522
3 Ján Nebeský FBA4101 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 83:26 + 33:34 294
4 Milan Meriač ZMT4205 Klub OB Martin 150:15 + 100:23 0

W -12 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Tereza Kendrová FBA0651 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 31:43 900
2 Gabriela Ježíková SPE0551 Klub OB Sokol Pezinok 33:46 + 2:03 842
3 Bianka Dugovičová SPE0653 Klub OB Sokol Pezinok 43:46 + 12:03 558
4 Petra Kurucová SPE0651 Klub OB Sokol Pezinok 46:01 + 14:18 494

W -14 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Ema Havlíková SPE0451 Klub OB Sokol Pezinok 27:43 900
2 Eva Ondovčíková SPE0358 Klub OB Sokol Pezinok 35:16 + 7:33 655
3 Simona Mihaličová TKE0551 Klub OB ATU Košice 36:37 + 8:54 611
4 Miroslava Velgosová TKE0351 Klub OB ATU Košice 38:42 + 10:59 543
5 Gabriela Trepáčová VZA0351 Slávia Žilinská univerzita 44:41 + 16:58 349
6 Martina Vorlíčková SKS0551 Športový klub Sandberg 49:10 + 21:27 203
7 Ivona Rohaľová SKS0453 Športový klub Sandberg 50:15 + 22:32 168
8 Katarína Mravíková SKS0451 Športový klub Sandberg 53:12 + 25:29 73
9 Zuzana Féderová PEZ0351 Klub OB AŠK Pezinok 61:24 + 33:41 0
10 Nina Kutišová SPE0353 Klub OB Sokol Pezinok 64:35 + 36:52 0
11 Karolína Toporová SPE0452 Klub OB Sokol Pezinok 69:14 + 41:31 0
Žofia Kováčová VBA0451 ŠK VAZKA Bratislava DNF 0

W -16 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Ľuboslava Weissová TKE0252 Klub OB ATU Košice 38:28 900
2 Sandra Ivanková TKE0253 Klub OB ATU Košice 46:20 + 7:52 716
3 Klára Kapustová SPE0253 Klub OB Sokol Pezinok 48:01 + 9:33 677
4 Veronika Jánošová SKS0151 Športový klub Sandberg 48:14 + 9:46 671
5 Michaela Velgosová TKE0151 Klub OB ATU Košice 48:41 + 10:13 661
6 Alžbeta Kubenová RBA0151 TJ Rapid Bratislava 50:29 + 12:01 619
7 Katarína Palusková FBA0251 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 51:15 + 12:47 601
8 Veronika Klabouchová VZA0151 Slávia Žilinská univerzita 58:21 + 19:53 435
9 Alžbeta Dubovská PEZ0151 Klub OB AŠK Pezinok 59:21 + 20:53 411

W -18 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Tamara Miklušová RBA0252 TJ Rapid Bratislava 56:46 900
2 Dominika Kalenská TKE9953 Klub OB ATU Košice 61:27 + 4:41 826
3 Miriam Cidoríková PEZ9951 Klub OB AŠK Pezinok 67:41 + 10:55 727
4 Viktória Roháčová TKE0051 Klub OB ATU Košice 81:02 + 24:16 515
5 Lucia Ondovčíková SPE0051 Klub OB Sokol Pezinok 87:06 + 30:20 419
6 Alexandra Hojková SPE9951 Klub OB Sokol Pezinok 103:17 + 46:31 163

W -20 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Lucia Matejíčková RBA9851 TJ Rapid Bratislava 74:16 900
2 Martina Šelingová VZA9852 Slávia Žilinská univerzita 82:43 + 8:27 798
3 Katarína Košutová VZA9751 Slávia Žilinská univerzita 83:17 + 9:01 791

W 21- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Silvia Chupeková VZA7250 Slávia Žilinská univerzita 76:44 1000
2 Kristína Krajčíková TKE9254 Klub OB ATU Košice 82:45 + 6:01 922
3 Andrea Papugová TKE9751 Klub OB ATU Košice 84:05 + 7:21 904
4 Vanda Hošeková VZA9651 Slávia Žilinská univerzita 85:31 + 8:47 886
5 Antónia Šofranková TKE9753 Klub OB ATU Košice 89:18 + 12:34 836
6 Andrea Poštulková VZA9351 Slávia Žilinská univerzita 94:52 + 18:08 764
7 Lucia Kovalančíková HBB9351 ŠK HADVEO Banská Bystrica 98:00 + 21:16 723
8 Martina Papugová TKE9551 Klub OB ATU Košice 100:59 + 24:15 684
9 Katarína Kotrlová SKS9051 Športový klub Sandberg 108:59 + 32:15 580

W 21- B

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Ela Sedileková HBB9352 ŠK HADVEO Banská Bystrica 69:27 800
2 Erika Nemcová EBB8752 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 81:40 + 12:13 659
3 Terézia Kopčíková SPE9255 Klub OB Sokol Pezinok 88:59 + 19:32 575
4 Radka Lamanecová SSN9651 KOB Čingov Spišská Nová Ves 90:19 + 20:52 560
5 Dominika Franková KYS9553 Klub OB Kysak 95:49 + 26:22 496
6 Barbora Pavliková KYS9152 Klub OB Kysak 99:56 + 30:29 449
7 Dajana Snopková EBB9551 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 112:31 + 43:04 304

W 35- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Alena Bukovacová FBA7451 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 72:59 900
2 Táňa Bednáriková SSN7952 KOB Čingov Spišská Nová Ves 85:06 + 12:07 751
3 Daniela Ondovčíková SPE7852 Klub OB Sokol Pezinok 91:43 + 18:44 669
4 Barbora Vorlíčková SKS7651 Športový klub Sandberg 94:58 + 21:59 629
5 Monika Urbanová SKS7751 Športový klub Sandberg 99:20 + 26:21 575

W 40- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Katarína Fedorová SPE7451 Klub OB Sokol Pezinok 45:46 900
2 Jana Slámová TKE7252 Klub OB ATU Košice 50:10 + 4:24 813
3 Katarína Schenková RBA7451 TJ Rapid Bratislava 62:09 + 16:23 578
4 Dagmar Miklušová RBA7351 TJ Rapid Bratislava 64:24 + 18:38 534
5 Petra Kotuliaková FBA7552 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 68:33 + 22:47 452
6 Barbora Šmelíková VBA6951 ŠK VAZKA Bratislava 69:40 + 23:54 430
7 Ľubica Toporová SPE7552 Klub OB Sokol Pezinok 70:35 + 24:49 412
8 Katarína Kováčová VBA7451 ŠK VAZKA Bratislava 87:35 + 41:49 78
9 Martina Brňáková SKS7752 Športový klub Sandberg 96:22 + 50:36 0
10 Erika Vávrová RBA7751 TJ Rapid Bratislava 101:18 + 55:32 0

W 45- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Hana Šmelíková FBA6951 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 55:00 900
2 Táňa Časnochová HBB7051 ŠK HADVEO Banská Bystrica 55:12 + 0:12 897
3 Zuzana Poštulková VZA7051 Slávia Žilinská univerzita 59:41 + 4:41 823
4 Martina Pánková RBA6953 TJ Rapid Bratislava 65:10 + 10:10 734
5 Valéria Kuráková TKE7151 Klub OB ATU Košice 73:14 + 18:14 602
6 Andrea Klabouchová VZA7052 Slávia Žilinská univerzita 77:57 + 22:57 524
7 Petra Rebrová FBA7252 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 107:35 + 52:35 40

W 50- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Tamara Denysenko VZA6151 Slávia Žilinská univerzita 48:33 900
2 Eva Mušinská TKE6451 Klub OB ATU Košice 49:49 + 1:16 877
3 Iveta Pijáková SPE6251 Klub OB Sokol Pezinok 51:11 + 2:38 851
4 Jana Franková KYS6651 Klub OB Kysak 54:53 + 6:20 783
5 Jana Šmelíková HBB6651 ŠK HADVEO Banská Bystrica 57:11 + 8:38 740
6 Elena Papugová TKE6552 Klub OB ATU Košice 58:00 + 9:27 725
7 Iva Kumová RBA6252 TJ Rapid Bratislava 69:08 + 20:35 518
8 Iveta Paulová SPE6751 Klub OB Sokol Pezinok 74:19 + 25:46 422
9 Jana Mižúrová FBA6351 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 74:52 + 26:19 412
10 Hana Baloghová SKS6551 Športový klub Sandberg 78:09 + 29:36 351
11 Ema Jurašková TKE6453 Klub OB ATU Košice 86:21 + 37:48 199
12 Taťjana Jánošková RBA6051 TJ Rapid Bratislava 87:05 + 38:32 186
13 Soňa Mazúrová RBA6551 TJ Rapid Bratislava 91:17 + 42:44 108

W 55- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Maya Karovic SPE5851 Klub OB Sokol Pezinok 62:27 900
2 Mária Fekiačová VBA5851 ŠK VAZKA Bratislava 83:43 + 21:16 594
3 Darina Poláčková SPE5852 Klub OB Sokol Pezinok 94:55 + 32:28 432

W 60- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Beata Vávrová RBA5651 TJ Rapid Bratislava 58:18 900
2 Katarína Daříčková FBA5551 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 81:56 + 23:38 535

W 65- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Soňa Kavecká SPE4851 Klub OB Sokol Pezinok 43:02 900
2 Viola Juhasová ZMT5251 Klub OB Martin 53:06 + 10:04 689
3 Darina Polónyiová VZA4850 Slávia Žilinská univerzita 62:12 + 19:10 499