Rankingové výsledky

Preteky: Postás kupa 2017 - INOV8 cup

Etapa: Postás kupa 2017 - INOV8 cup - E1 (08.04.2017)

Kategórie

M -12 C    M -14 A    M -16 A    M -18 A    M -20 A    M 21- E    M 21- B    M 21- BR   M 21- C    M 35- A    M 40- A    M 45- A    M 50- A    M 55- A    M 60- A    M 65- A    M 70- A    W -12 C    W -14 A    W -16 A    W -18 A    W 21- E    W 21- B    W 21- C    W 35- A    W 40- A    W 45- A    W 50- A    W 55- A    W 60- A    W 65- A   

M -12 C

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Filip Bukovac FBA0501 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 23:55 900
2 Jakub Karol Janšo TKE0602 Klub OB ATU Košice 25:21 + 1:26 846
3 Tomáš Kasza FBA0503 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 28:32 + 4:37 726

M -14 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Martin Roháč TKE0301 Klub OB ATU Košice 24:31 900
2 Lukáš Mário Novota TKE0302 Klub OB ATU Košice 28:11 + 3:40 765
3 Tomáš Jurčík VZA0301 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 29:58 + 5:27 700
4 Richard Sláma TKE0303 Klub OB ATU Košice 31:57 + 7:26 627
5 Nicholas Ditri SPE0304 Klub OB Sokol Pezinok 36:15 + 11:44 469
6 Andrej Mikloš SPE0401 Klub OB Sokol Pezinok 40:28 + 15:57 314
7 Tibor Fedor SPE0303 Klub OB Sokol Pezinok 42:48 + 18:17 229
8 Matej Fischer SPE0309 Klub OB Sokol Pezinok 88:51 + 64:20 0

M -16 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Daniel Pompura TBB0101 ŠK Terezka Banská Bystrica 39:59 900
2 Michal Kurák TKE0101 Klub OB ATU Košice 43:43 + 3:44 816
3 Matúš Šimo SPE0107 Klub OB Sokol Pezinok 60:18 + 20:19 443
4 Martin Knor ZMT0201 Klub OB Martin 61:51 + 21:52 408
5 Matúš Topor SPE0102 Klub OB Sokol Pezinok 68:46 + 28:47 252
6 Adam Havlík SPE0201 Klub OB Sokol Pezinok 70:11 + 30:12 220
7 Michal Schenk RBA0201 TJ Rapid Bratislava 78:00 + 38:01 44

M -18 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Andrej Dubovský PEZ9901 Klub OB AŠK Pezinok 56:32 900
2 Matej Cidorík PEZ0001 Klub OB AŠK Pezinok 57:21 + 0:49 887
3 Tobiáš Goldschmidt RBA0003 TJ Rapid Bratislava 59:06 + 2:34 859
4 Dominic Ditri SPE0002 Klub OB Sokol Pezinok 63:04 + 6:32 796
5 Dominik Lovás RBA9902 TJ Rapid Bratislava 93:08 + 36:36 317
6 Matej Pätoprstý SPE0001 Klub OB Sokol Pezinok 99:54 + 43:22 210

M -20 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Christián Heffner SPE9801 Klub OB Sokol Pezinok 68:46 900

M 21- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Peter Mižúr FBA9101 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 41:48 1000
2 Peter Glončák FBA7901 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 46:31 + 4:43 887
3 Tomáš Mušinský TKE9301 Klub OB ATU Košice 48:08 + 6:20 848
4 Maroš Bukovac FBA7601 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 48:10 + 6:22 848
5 Miroslav Papuga TKE9002 Klub OB ATU Košice 51:16 + 9:28 774
6 Filip Kubina SKS8901 Športový klub Sandberg 55:28 + 13:40 673
7 Matej Müller VBA9601 ŠK VAZKA Bratislava 59:16 + 17:28 582
8 Adam Tysz TKE8703 Klub OB ATU Košice 63:06 + 21:18 490

M 21- B

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Rastislav Szabó HBB8701 ŠK HADVEO Banská Bystrica 48:21 0
2 Miroslav Pilát HBB8502 ŠK HADVEO Banská Bystrica 63:05 + 14:44 0
3 Michal Pavelek SPE7902 Klub OB Sokol Pezinok 68:20 + 19:59 0

M 21- BR

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Juraj Nemec EBB8901 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 36:46 0
2 Miroslav Hríbik HBB8501 ŠK HADVEO Banská Bystrica 43:22 + 6:36 0

M 21- C

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Michal Tomašovič SPE8902 Klub OB Sokol Pezinok 29:20 600
2 Martin Bejdák RBA9605 TJ Rapid Bratislava 29:42 + 0:22 593
3 Pavol Kiss TKE8503 Klub OB ATU Košice 54:53 + 25:33 77

M 35- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Martin Bednárik CNR7201 ŠK Cart print Nitra 58:26 900
2 Marián Mikluš RBA7204 TJ Rapid Bratislava 77:41 + 19:15 604

M 40- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Zdenko Roháč TKE7301 Klub OB ATU Košice 53:50 900

M 45- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Peter Jurčík VZA6802 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 40:45 900
2 Ivan Butaš SPE7201 Klub OB Sokol Pezinok 48:27 + 7:42 730
3 Ladislav Kasza FBA7102 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 69:21 + 28:36 268

M 50- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Jozef Pollák TKE6001 Klub OB ATU Košice 27:41 900
2 Mikuláš Novota TKE6002 Klub OB ATU Košice 29:51 + 2:10 830
3 František Papuga TKE6302 Klub OB ATU Košice 34:12 + 6:31 688
4 György Filö KYS6302 Klub OB Kysak 35:58 + 8:17 631
5 Peter Sláma TKE6401 Klub OB ATU Košice 40:08 + 12:27 495
6 Michal Eliáš RBA6604 TJ Rapid Bratislava 47:09 + 19:28 267
7 Ladislav Pompura TBB6301 ŠK Terezka Banská Bystrica 54:23 + 26:42 32

M 55- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Csaba Takács TKE6205 Klub OB ATU Košice 36:51 900
2 Jaroslav Piják SPE5801 Klub OB Sokol Pezinok 43:25 + 6:34 740
3 Miroslav Palička SSN5902 KOB Čingov Spišská Nová Ves 48:21 + 11:30 619
4 Milan Petrinec RBA5802 TJ Rapid Bratislava 63:19 + 26:28 254
5 Karol Janšo TKE6206 Klub OB ATU Košice 75:35 + 38:44 0

M 60- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Ján Kuchta TKE5701 Klub OB ATU Košice 43:37 900
2 Ján Mižúr FBA5501 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 46:18 + 2:41 845
3 Jozef Fedor SPE5701 Klub OB Sokol Pezinok 52:36 + 8:59 715
4 Slávko Žilinčík TKE5602 Klub OB ATU Košice 62:39 + 19:02 507

M 65- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Medard Féder PEZ5001 Klub OB AŠK Pezinok 85:42 900
2 Ivan Zacharovský ZMT5201 Klub OB Martin 93:24 + 7:42 819

M 70- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Ľudovít Šmelík RBA4301 TJ Rapid Bratislava 42:35 900
Milan Meriač ZMT4205 Klub OB Martin DNF 0

W -12 C

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Gabriela Ježíková SPE0551 Klub OB Sokol Pezinok 46:05 900

W -14 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Ema Havlíková SPE0451 Klub OB Sokol Pezinok 29:52 900
2 Eva Ondovčíková SPE0358 Klub OB Sokol Pezinok 42:12 + 12:20 528
3 Karolína Toporová SPE0452 Klub OB Sokol Pezinok 54:23 + 24:31 161
4 Natália Ježíková SPE0454 Klub OB Sokol Pezinok 84:20 + 54:28 0

W -16 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Ľuboslava Weissová TKE0252 Klub OB ATU Košice 34:08 900
2 Sandra Ivanková TKE0253 Klub OB ATU Košice 89:22 + 55:14 0
3 Michaela Patassiová FBA0252 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 102:17 + 68:09 0
4 Klára Kapustová SPE0253 Klub OB Sokol Pezinok 123:49 + 89:41 0

W -18 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Tereza Pružincová FBA0053 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 76:04 900
2 Lucia Ondovčíková SPE0051 Klub OB Sokol Pezinok 87:14 + 11:10 768
3 Viktória Roháčová TKE0051 Klub OB ATU Košice 97:20 + 21:16 648

W 21- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Antónia Šofranková TKE9753 Klub OB ATU Košice 49:12 1000
2 Andrea Papugová TKE9751 Klub OB ATU Košice 54:25 + 5:13 894
3 Erika Nemcová EBB8752 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 60:08 + 10:56 778
4 Andrea Poštulková VZA9351 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 64:53 + 15:41 681
5 Katarína Kotrlová SKS9051 Športový klub Sandberg 82:19 + 33:07 327

W 21- B

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Katarzyna Galla HBB9552 ŠK HADVEO Banská Bystrica 32:06 800
2 Katarína Papugová TKE9255 Klub OB ATU Košice 32:59 + 0:53 778
3 Ela Sedileková HBB9352 ŠK HADVEO Banská Bystrica 34:46 + 2:40 734
4 Tereza Schenková RBA9751 TJ Rapid Bratislava 75:52 + 43:46 0

W 21- C

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Andrea Hríbiková HBB8451 ŠK HADVEO Banská Bystrica 59:28 0

W 35- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Alena Bukovacová FBA7451 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 37:11 900
2 Táňa Bednáriková SSN7952 KOB Čingov Spišská Nová Ves 47:38 + 10:27 647
3 Daniela Ondovčíková SPE7852 Klub OB Sokol Pezinok 64:28 + 27:17 240

W 40- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Katarína Fedorová SPE7451 Klub OB Sokol Pezinok 31:49 900
2 Jana Slámová TKE7252 Klub OB ATU Košice 37:23 + 5:34 743
3 Katarína Schenková RBA7451 TJ Rapid Bratislava 45:27 + 13:38 514
4 Dagmar Miklušová RBA7351 TJ Rapid Bratislava 47:07 + 15:18 467
5 Ľubica Toporová SPE7552 Klub OB Sokol Pezinok 63:29 + 31:40 4
6 Erika Vávrová RBA7751 TJ Rapid Bratislava 66:27 + 34:38 0

W 45- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Hana Šmelíková FBA6951 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 36:10 900
2 Zuzana Poštulková VZA7051 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 45:21 + 9:11 671
3 Táňa Časnochová HBB7051 ŠK HADVEO Banská Bystrica 52:02 + 15:52 505
4 Valéria Kuráková TKE7151 Klub OB ATU Košice 93:08 + 56:58 0

W 50- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Elena Papugová TKE6552 Klub OB ATU Košice 36:06 900
2 Iveta Pijáková SPE6251 Klub OB Sokol Pezinok 38:38 + 2:32 837
3 Eva Mušinská TKE6451 Klub OB ATU Košice 51:44 + 15:38 510
4 Jana Mižúrová FBA6351 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 57:01 + 20:55 379

W 55- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Elena Belicová TKE6251 Klub OB ATU Košice 43:06 900
2 Maya Karovic SPE5851 Klub OB Sokol Pezinok 44:16 + 1:10 876

W 60- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Beata Vávrová RBA5651 TJ Rapid Bratislava 62:10 900

W 65- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Darina Polónyiová VZA4850 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 27:48 900
2 Soňa Kavecká SPE4851 Klub OB Sokol Pezinok 30:53 + 3:05 800
3 Viola Juhasová ZMT5251 Klub OB Martin 32:41 + 4:53 742