Výsledky

Preteky: Postás kupa 2017 - INOV8 cup

Etapa: Postás kupa 2017 - INOV8 cup - E1 (08.04.2017)

Kategórie

M -10 R    M -12 C    M -14 A    M 15-18 C  M -16 A    M -18 A    M -20 A    M 21- E    M 21- B    M 21- BR   M 21- C    M 35- A    M 35- BR   M 40- A    M 45- A    M 50- A    M 55- A    M 60- A    M 65- A    M 70- A    M 75- A    M 80- A    W -10 R    W -12 C    W -14 A    W -14 C    W 15-18 C  W -16 A    W -18 A    W -20 A    W 21- E    W 21- B    W 21- BR   W 21- C    W 35- A    W 35- BR   W 40- A    W 45- A    W 50- A    W 55- A    W 60- A    W 65- A    W 70- A    W 75- A    N          Open A     Open B     Open D    

M -10 R

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Martin Tóth 1070626TM 13:58
2 Benedek Dobay 1070614DB 14:36 + 0:38
3 Gergely Knuth 1071112KG 16:13 + 2:15
4 Valach Eli NINCS 16:36 + 2:38
5 Ádám Czirják 1070515CA 16:59 + 3:01
6 Benedek Gyurik 20:09 + 6:11
7 Mátyás Pavlovics 1070225PM 20:24 + 6:26
8 Bence Ürge 1070413UB 20:37 + 6:39
9 Daniel Ondovčík SPE0801 Klub OB Sokol Pezinok 22:14 + 8:16
10 Péter Ormay 1080301OP 25:42 + 11:44
11 Kende Ágoston Kis 1070918KK 32:57 + 18:59
12 Bence Sárecz 1070425SB 42:34 + 28:36
13 Marcell Matics NINCS 47:46 + 33:48
Richárd Eipl 1070103ER DISK

M -12 C

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Filip Bukovac FBA0501 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 23:55
2 Jakub Karol Janšo TKE0602 Klub OB ATU Košice 25:21 + 1:26
3 Tomáš Kasza FBA0503 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 28:32 + 4:37
4 Márk Levente Bujdosó 1080705BM 32:42 + 8:47
5 Balázs Dudok NINCS 41:14 + 17:19
6 Bendegúz Maier 1050513MB 41:37 + 17:42
7 Bence Küronya 42:45 + 18:50
8 Márton Veszelszki 1050605VM 43:38 + 19:43
9 Levente Tar 1050726TL 45:18 + 21:23
10 Krisztián Bordács 1050801BK 45:45 + 21:50
11 Bence Tamás 1060424TB 52:11 + 28:16
12 Mátyás Benjamin Szabó 2050326SM 58:13 + 34:18
13 Vencel Szőke 1060210SV 59:42 + 35:47
14 Máté Mauer 1050708MM 63:39 + 39:44
15 Mátyás Hrotkó 1051001HM 65:49 + 41:54
16 Tomáš Syrový SPE06AC Klub OB Sokol Pezinok 67:02 + 43:07
17 Dávid Franczel NINCS 67:12 + 43:17
18 Balázs Kronovetter 1050127KB 69:40 + 45:45
19 Péter Kovács 1051011KP 72:42 + 48:47
20 Gergő Bálint 1061122BG 82:22 + 58:27
21 Attila Verebélyi 1051116VA 91:44 + 67:49
22 Milán Szabari 1050524SM 92:43 + 68:48
23 Benedek Blaskó 1060712BB 104:41 + 80:46
24 Miklós Maulis NINCS 202:46 + 178:51
Michal Zedníček SPE06AB Klub OB Sokol Pezinok DISK
Bálint Garamvári 1050707GB DNS
Áron Gadolla 1050510GA DNS

M -14 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Martin Roháč TKE0301 Klub OB ATU Košice 24:31
2 Barnabás Attila Hargitai 1041217HB 26:33 + 2:02
3 Márton Székely 1040420SM 26:42 + 2:11
4 Lukáš Mário Novota TKE0302 Klub OB ATU Košice 28:11 + 3:40
5 Máté Jurás 1030128JM 28:29 + 3:58
6 Péter Molnár 1030405MP 29:20 + 4:49
7 Tomáš Jurčík VZA0301 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 29:58 + 5:27
8 Péter Pál Nagy 1040420NP 30:18 + 5:47
9 András Csontos 1030331CA 30:46 + 6:15
10 Richard Sláma TKE0303 Klub OB ATU Košice 31:57 + 7:26
11 Máté Barta 1040924BM 32:00 + 7:29
12 Zente Álmos Szalay 1050101SZ 33:23 + 8:52
13 Nicholas Ditri SPE0304 Klub OB Sokol Pezinok 36:15 + 11:44
14 Gergő Vöröss 1030320VG 36:48 + 12:17
15 Sebestyén Kovács 1030803KS 37:42 + 13:11
16 Zsigmond Jámbor 1030424JZ 38:17 + 13:46
17 Ákos Máramarosi 1030215MA 38:19 + 13:48
18 András ifj. Eipl 1040425EA 38:40 + 14:09
19 Ákos Marosi 1030726MA 39:48 + 15:17
20 Máriusz Hahn 1040830HM 40:05 + 15:34
21 Andrej Mikloš SPE0401 Klub OB Sokol Pezinok 40:28 + 15:57
22 Gergő Varga 1030815VG 40:34 + 16:03
23 Márton Tóbiás 1030314TM 42:42 + 18:11
24 Tibor Fedor SPE0303 Klub OB Sokol Pezinok 42:48 + 18:17
25 Csanád Gaál 1030128GC 42:56 + 18:25
26 Kende Szűcs 1030222SK 45:27 + 20:56
27 Ambrus Schubert 1030212SA 46:53 + 22:22
28 Tihon Salopek NINCS 47:36 + 23:05
29 Barnabás Vincze 1040120VB 47:38 + 23:07
30 Bence Aradi 1030510AB 49:33 + 25:02
31 Ádám Bálint 1041007BA 52:13 + 27:42
32 Domonkos Göbler 1040114GD 52:19 + 27:48
33 Fülöp Török 1041220TF 57:36 + 33:05
34 Fülöp Jacsev 1030702JF 68:46 + 44:15
35 Matej Fischer SPE0309 Klub OB Sokol Pezinok 88:51 + 64:20
36 Tomáš Zedníček SPE04AA Klub OB Sokol Pezinok 93:07 + 68:36
Kristóf Kalmár 1040504KK DISK
Vendel Tőczik 1040226TV DNS

M 15-18 C

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Samu Sebestyén Váczi 1000803VS 38:09
2 Benedek Tóth 1041206TB 41:04 + 2:55
3 Ábel Tibor Tóth 1020223TA 41:06 + 2:57
4 Ferenc András Bagoly 1000519BF 44:32 + 6:23
5 László Tóth 1021225TL 46:35 + 8:26
6 Máté Kronovetter 1030603KM 49:12 + 11:03
6 Levente Toldi 1020211TL 49:12 + 11:03
8 Mátyás Lakatos 1040401LM 50:15 + 12:06
9 Bálint Nagy 1020929NB 53:10 + 15:01
10 Örs László 1020531LO 58:17 + 20:08
11 Ádám Pólik 1020801PA 61:05 + 22:56
12 Bálint Dudok 1041108DB 64:12 + 26:03
13 Tamás Krajcár 1041118KT 84:23 + 46:14
Zalán Zagyva 1041220ZZ DISK
Dominik Papp 1041028PD DISK
Márton Papp 1020914PM DNS

M -16 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Ferenc Jónás 1010116JF 25:58
2 Áron Szuromi 1021002SA 29:34 + 3:36
3 Marcell Szabó 1010222SM 31:36 + 5:38
4 Balázs Egei 1010502EB 32:13 + 6:15
5 Kelén Klement 1030510KK 34:07 + 8:09
6 Zoltán Bujdosó 1020217BZ 35:21 + 9:23
7 Keve Gönczi 1010610GK 35:38 + 9:40
8 Rotem Yogev NINCS 38:08 + 12:10
9 Zoltán Bognár 1011110BZ 38:52 + 12:54
10 Rotem Yasur NINCS 39:39 + 13:41
11 Lőrinc Pályi 1010603PL 39:53 + 13:55
12 Daniel Pompura TBB0101 ŠK Terezka Banská Bystrica 39:59 + 14:01
13 Péter Gönczi 1031221GP 40:10 + 14:12
14 Soma Tálas 1021216TS 40:47 + 14:49
15 Áron Karakai 1010730KA 41:25 + 15:27
16 Soma Gárdonyi 1020908GS 42:06 + 16:08
17 András Sebestyén Szalay 1010120SA 42:10 + 16:12
18 Michal Kurák TKE0101 Klub OB ATU Košice 43:43 + 17:45
19 Gilad Yarden NINCS 44:36 + 18:38
20 Barnabás Schauermann 1011223SB 45:08 + 19:10
21 Lauri Puupponen NINCS 45:52 + 19:54
22 Levente Szabó 1030127SL 45:59 + 20:01
23 Benedek Bálint 1021003BB 46:07 + 20:09
24 Martin Koleszár 1010914KM 46:53 + 20:55
25 Zsombor Zsigmond 1010328ZZ 46:59 + 21:01
26 Topias Uusitalo NINCS 47:02 + 21:04
27 Barnabás Jacsó 1010720JB 47:23 + 21:25
28 Alon Zorea NINCS 48:32 + 22:34
29 Márk Kovács 1030721KM 48:58 + 23:00
30 Tamás Néda 1021104NT 49:37 + 23:39
31 Benedek Buzás 1010612BB 50:43 + 24:45
32 Sela Zamir NINCS 51:38 + 25:40
33 Dror Uzan NINCS 54:07 + 28:09
34 Péter Nagy 1020422NP 54:14 + 28:16
35 Bendegúz Werner 1011027WB 54:40 + 28:42
36 Márk Olasz 1010325OM 55:25 + 29:27
37 Shahar Shefer NINCS 55:27 + 29:29
38 Sami Raitola NINCS 57:32 + 31:34
39 Nadav Nussbaum NINCS 58:06 + 32:08
40 Bálint Szele 1010609SB 58:38 + 32:40
41 Matan Ivri NINCS 59:01 + 33:03
42 Gábor Szuhán 1010325SG 59:23 + 33:25
43 Matúš Šimo SPE0107 Klub OB Sokol Pezinok 60:18 + 34:20
44 Milán Szabolcs Sztojka 1030905SM 60:21 + 34:23
45 Martin Knor ZMT0201 Klub OB Martin 61:51 + 35:53
46 András Balogh 1011004BA 62:55 + 36:57
47 Gábor ifj. Kisházi 1010518KG 65:23 + 39:25
48 Emil Laaksonen NINCS 65:31 + 39:33
49 Mór Kirill Kravz 1020813KM 66:01 + 40:03
50 Dániel Angyal 1030405AD 67:07 + 41:09
51 Matúš Topor SPE0102 Klub OB Sokol Pezinok 68:46 + 42:48
52 Adam Havlík SPE0201 Klub OB Sokol Pezinok 70:11 + 44:13
53 Ágoston Demeter 1021101DA 74:05 + 48:07
54 Sámuel Lesták 1020423LS 74:44 + 48:46
55 Frigyes Küronya 1020708KF 75:14 + 49:16
56 Michal Schenk RBA0201 TJ Rapid Bratislava 78:00 + 52:02
57 Márton Tóth 1020411TM 97:30 + 71:32
58 Bálint Paróczi 1010726PB 100:15 + 74:17
59 Ákos Epinger 1010906EA 129:11 + 103:13

M -18 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Mihály Ormay 1991224OM 34:35
2 Barnabás Kovács 1990104KB 37:25 + 2:50
3 Csongor Horváth 3000630HC 38:33 + 3:58
4 Levente Szalay 1991224SL 39:14 + 4:39
5 Ambrus Demeter 1000218DA 39:54 + 5:19
6 Erik Kálmán 1990615KE 46:04 + 11:29
7 Tamás Bárány 1990202BT 47:24 + 12:49
8 Barnabás Veszelszki 1990331VB 47:37 + 13:02
9 Vince Weiler 1990117WV 47:59 + 13:24
10 Márton Péntek 1000219PM 50:06 + 15:31
11 Mátyás Vozár 1001122VM 52:38 + 18:03
12 Lauri Heinaro NINCS 55:41 + 21:06
13 Andrej Dubovský PEZ9901 Klub OB AŠK Pezinok 56:32 + 21:57
14 Tamás Skrop 1990226ST 56:33 + 21:58
15 Marcell Leleszi 1000708LM 56:45 + 22:10
16 Mikko Tervakangas NINCS 57:19 + 22:44
17 Matej Cidorík PEZ0001 Klub OB AŠK Pezinok 57:21 + 22:46
18 Mikael Rautio NINCS 57:54 + 23:19
19 Tobiáš Goldschmidt RBA0003 TJ Rapid Bratislava 59:06 + 24:31
20 Dominic Ditri SPE0002 Klub OB Sokol Pezinok 63:04 + 28:29
21 Patrik Molnár 1000510MP 68:02 + 33:27
22 Balázs Tóth 1991218TB 68:53 + 34:18
23 Jerry Aunula NINCS 71:42 + 37:07
24 Dániel Vass 1000930VD 86:24 + 51:49
25 Dominik Lovás RBA9902 TJ Rapid Bratislava 93:08 + 58:33
26 Matej Pätoprstý SPE0001 Klub OB Sokol Pezinok 99:54 + 65:19
27 Márton Verebélyi 1000615VM 102:09 + 67:34
Christian Conforti 5990730CC DISK
Ádám Komjáthi 1001217KA DNS
Jakub Schenk RBA0001 TJ Rapid Bratislava DNS

M -20 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Patrik Egei 1980717EP 35:38
2 Mihály Stork 1970227SM 39:31 + 3:53
3 Márton Zacher 1980912ZM 39:40 + 4:02
4 Mátyás Szuromi 1980321SM 43:35 + 7:57
5 Ákos Hortobágyi 1980710HA 43:54 + 8:16
6 Márk Porgányi 1970222PM 45:18 + 9:40
7 Dániel Peregi 1970526PD 49:32 + 13:54
8 Zoltán Rácz 1981105RZ 51:36 + 15:58
9 Christián Heffner SPE9801 Klub OB Sokol Pezinok 68:46 + 33:08

M 21- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Máté Baumholczer 1921210BM 38:05
2 Lari Pernu NINCS 38:14 + 0:09
3 Áron Bakó 1921010BA 38:43 + 0:38
4 Krisztián Liszka 1921001LK 39:22 + 1:17
5 Levente Tugyi 1940627TL 39:27 + 1:22
6 Dániel Fehérvári TKE94AA Klub OB ATU Košice 39:35 + 1:30
7 Nitsan Yasur NINCS 41:01 + 2:56
8 István Zsebeházy 1850918ZI 41:13 + 3:08
9 Ádám Kovács 1861116KA 41:33 + 3:28
10 Peter Mižúr FBA9101 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 41:48 + 3:43
11 Tamás Tölgyesi 1930209TT 42:59 + 4:54
12 Gergely Bugár 1920904BG 44:31 + 6:26
13 Balázs Miavecz 1960830MB 45:18 + 7:13
14 Ferenc Mihályi 1841030MF 45:56 + 7:51
15 Peter Glončák FBA7901 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 46:31 + 8:26
16 Balázs Vajda 1940826VB 47:38 + 9:33
17 Attila Molnár 1790120MA 47:39 + 9:34
18 Gergely Kain 1781004KG 48:06 + 10:01
19 Tomáš Mušinský TKE9301 Klub OB ATU Košice 48:08 + 10:03
20 Maroš Bukovac FBA7601 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 48:10 + 10:05
21 Viktor Morandini 1870623MV 49:18 + 11:13
22 Márton Mets 1890222MM 49:33 + 11:28
23 Ábel Sulyok 1930120SA 50:23 + 12:18
24 Alvar Palmen NINCS 50:56 + 12:51
25 Miroslav Papuga TKE9002 Klub OB ATU Košice 51:16 + 13:11
26 Ádám Lengyel 1960417LA 51:20 + 13:15
27 Avner Asaf NINCS 52:08 + 14:03
28 Erik Hajdu 1960816HE 54:47 + 16:42
29 Filip Kubina SKS8901 Športový klub Sandberg 55:28 + 17:23
30 Péter Györgyi 1890306GP 55:39 + 17:34
31 Dominik Lapornik NINCS 56:29 + 18:24
32 Matej Müller VBA9601 ŠK VAZKA Bratislava 59:16 + 21:11
33 Bálint Zai 1860905ZB 59:26 + 21:21
34 Zoltán Gyimesi 1720805GZ 62:30 + 24:25
35 Adam Tysz TKE8703 Klub OB ATU Košice 63:06 + 25:01
36 Szabolcs Bojtor 1900125BS 64:38 + 26:33
37 Poell Matthias 73:51 + 35:46
38 Imre Boros 1770804BI 80:24 + 42:19

M 21- B

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 András Szabó 1880520SA 39:02
2 András Fekete 1820421FA 39:04 + 0:02
3 Péter Gergő Balabás 1830623BP 44:06 + 5:04
4 Miklós Forrai 1790512FM 45:24 + 6:22
5 Rastislav Szabó HBB8701 ŠK HADVEO Banská Bystrica 48:21 + 9:19
6 Árpád Harkányi 1830523HA 48:35 + 9:33
7 Endre Vörös 1780707VE 48:38 + 9:36
8 Gábor Forrai 1790512FG 48:44 + 9:42
9 István Gyöngyösi 1820816GI 49:56 + 10:54
10 Sándor Rácz 1950802RS 50:09 + 11:07
11 Attila Korózs 1921008KA 58:07 + 19:05
12 Miroslav Pilát HBB8502 ŠK HADVEO Banská Bystrica 63:05 + 24:03
13 Ádám Petrócki 1930809PA 64:59 + 25:57
14 Michal Pavelek SPE7902 Klub OB Sokol Pezinok 68:20 + 29:18
15 Lóránt Burian 1970312BL 70:30 + 31:28
16 Norbert Kéki 1820408KN 72:18 + 33:16
17 Péter Kiss 1850620KP 76:17 + 37:15
Dávid Peregi 1930226PD DNS
Zoltán Harkányi 1801102HZ DNS
Vanda Zsigmond 2900921ZV DNS

M 21- BR

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Márton Kazal 1940212KM 30:18
2 Máté Bereczki 1900313BM 30:24 + 0:06
3 Milán Tábori 1960125TM 30:56 + 0:38
4 Balázs Kovács 1670514KB 34:15 + 3:57
5 Gergő Gábor Péri 1990404PG 35:34 + 5:16
6 Márton Meichl 1810401MM 36:08 + 5:50
7 Juraj Nemec EBB8901 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 36:46 + 6:28
8 Dániel Repka 1911220RD 38:52 + 8:34
9 Bence Bálint 1750325BB 39:13 + 8:55
10 Dénes Kiss 1780427KD 40:07 + 9:49
11 András Makai 1780404MA 40:10 + 9:52
12 Csaba Rebák 1910326RC 40:37 + 10:19
13 László Spisák 1900423SL 40:43 + 10:25
14 Miroslav Hríbik HBB8501 ŠK HADVEO Banská Bystrica 43:22 + 13:04
15 István Dankó 1690521DI 44:37 + 14:19
16 Dániel Hráb 1910605HD 44:59 + 14:41
17 Bence Sprok 1820525SB 46:18 + 16:00
18 Árpád Mórocza 1900211MA 46:44 + 16:26
19 Róbert Skrop 1710510SR 54:14 + 23:56
20 Soma Rudi 1981101RS 54:59 + 24:41
21 Vilmos Lengyel 1690317LV 55:49 + 25:31
22 Dániel Sándor Asztalos 1920824AD 63:38 + 33:20
23 András Holló NINCS 96:49 + 66:31
24 Péter Mecser 1830810MP 106:09 + 75:51
Adam Gellert NINCS DNS
Buda Benedek Váczi 1980713VB DNS
Pál Horváth 1820308HP DNS

M 21- C

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Zoltán Szikra 1770927SZ 29:03
2 Michal Tomašovič SPE8902 Klub OB Sokol Pezinok 29:20 + 0:17
3 Martin Bejdák RBA9605 TJ Rapid Bratislava 29:42 + 0:39
4 Dávid Zsibrita 1871102ZD 40:19 + 11:16
5 Soma Fridrich NINCS 42:27 + 13:24
6 Balázs Horváth 1790307HB 42:48 + 13:45
7 László Iván NINCS 44:56 + 15:53
8 Gábor Bella 1830429BG 49:30 + 20:27
9 Pavol Kiss TKE8503 Klub OB ATU Košice 54:53 + 25:50
10 Róbert Franczel 117:23 + 88:20

M 35- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Imre Dedinszky 1810331DI 41:44
2 Zsolt Cserpák 1791202CZ 42:41 + 0:57
3 Péter Bilik 1810701BP 44:07 + 2:23
4 Kornél dr. Szőri 1760511SK 45:13 + 3:29
5 Attila Tóth NINCS 49:18 + 7:34
6 András Kéki 1791003KA 49:20 + 7:36
7 Lederer Hagai NINCS 52:09 + 10:25
8 Gábor Kiss 1800412KG 55:20 + 13:36
9 Miklós Babka 1771209BM 57:02 + 15:18
10 Martin Bednárik CNR7201 ŠK Cart print Nitra 58:26 + 16:42
11 Gábor Kiss 1801228KG 60:24 + 18:40
12 Csaba Németh 1620520NC 73:28 + 31:44
13 Marián Mikluš RBA7204 TJ Rapid Bratislava 77:41 + 35:57

M 35- BR

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Szabolcs Gyurina 1770312GS 32:27
2 Márk Gárdonyi 1730711GM 44:08 + 11:41
3 Sándor Ambrus 1701011AS 45:58 + 13:31
4 József Tálas NINCS 47:31 + 15:04
5 András Cserna 1710817CA 53:16 + 20:49
6 Balázs Zánkay NINCS 54:05 + 21:38
7 Zoltán Ódor 1791029OZ 57:11 + 24:44
8 Mátyás Paskuj 1670203PM 57:30 + 25:03
9 Erik Schwendtner 1700705SE 62:15 + 29:48
10 Dávid Knuth 1681213KD 63:06 + 30:39
11 Gábor Klement 1730217KG 65:31 + 33:04
12 Gyula Lantai 1710925LG 67:01 + 34:34
13 Viktor Juhász 1780922JV 72:20 + 39:53
14 Zoltán Simkó 1760111SZ 85:11 + 52:44
15 József Abrán NINCS 131:19 + 98:52
Csaba Galkó 1681007GC DNF
Zoltán Rontó 1690131RZ DNS

M 40- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Máté Marosvölgyi 1750506MM 38:16
2 Tibor Vereszki 1760416VT 40:02 + 1:46
3 Zoltán Molnár 1760922MZ 40:05 + 1:49
4 Tihomir Salopek NINCS 40:25 + 2:09
5 Lajos ifj. Sárecz 1761205SL 40:51 + 2:35
6 Norbert Bozsó 1760613BN 42:23 + 4:07
7 Oded Verbin NINCS 43:41 + 5:25
8 Dávid Tas 1771011TD 45:00 + 6:44
9 Norbert Horváth 1740309HN 48:37 + 10:21
10 János Czirják 1750219CJ 52:25 + 14:09
11 Lajos Mauer 1740905ML 52:53 + 14:37
12 Zoltán Csík 3770702CZ 53:01 + 14:45
13 Zdenko Roháč TKE7301 Klub OB ATU Košice 53:50 + 15:34
14 Gyula Matics 1750215MG 54:10 + 15:54
15 András Avar 1760728AA 68:23 + 30:07
16 János Kovács 1730117KJ 70:42 + 32:26
17 Dávid Marosán 1750909MD 72:10 + 33:54
18 Róbert Olasz 1730614OR 77:30 + 39:14
19 György ifj. Kiss 1740110KG 82:10 + 43:54
20 Tamás dr. Lakatos 1730309LT 90:06 + 51:50
21 András Eipl NINCS 94:13 + 55:57
Erno Puupponen NINCS DNF

M 45- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Martin Hajdu 1700214HM 27:35
2 Péter Zakariás 1701103ZP 33:20 + 5:45
2 György Gillich 1680424GG 33:20 + 5:45
2 László Néda 1721130NL 33:20 + 5:45
5 Tamás Tóth 1690903TT 34:11 + 6:36
6 Róbert Gönczi 1720501GR 34:18 + 6:43
7 Gábor Baracsi 1711121BG 35:19 + 7:44
8 Zsolt Paróczi 1701228PZ 36:15 + 8:40
9 László Tóth 1700722TL 36:37 + 9:02
10 Gábor Pavlovics 1681221PG 37:29 + 9:54
11 István Máramarosi 1710907MI 37:42 + 10:07
12 Tibor Molnár 1711020MT 38:43 + 11:08
13 Attila Báder 1690714BA 38:45 + 11:10
14 Szabolcs Tornai 1710522TS 39:18 + 11:43
15 Peter Jurčík VZA6802 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 40:45 + 13:10
16 Ivan Butaš SPE7201 Klub OB Sokol Pezinok 48:27 + 20:52
17 László Halaj 1680708HL 50:51 + 23:16
18 Gábor Bejczi 1691011BG 53:24 + 25:49
19 Attila Szűcs 1700909SA 64:55 + 37:20
20 Barnabás Felföldi 1680610FB 66:09 + 38:34
21 László Tóth 1680710TL 66:34 + 38:59
22 Ladislav Kasza FBA7102 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 69:21 + 41:46
23 Lajos Krajcár 1681001KL 70:22 + 42:47
24 Martin Marksteiner 71:33 + 43:58
25 János Kalmár 1681116KJ 78:30 + 50:55
26 Csaba Dudok NINCS 80:39 + 53:04
Péter Rudi 1691015RP DISK
László Nemesházi 1600327NL DNS
Mihály dr. Sándor NINCS DNS

M 50- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Jozef Pollák TKE6001 Klub OB ATU Košice 27:41
2 Tamás Egei 1631014ET 28:46 + 1:05
3 Mikuláš Novota TKE6002 Klub OB ATU Košice 29:51 + 2:10
4 Ferenc Viniczai 1650614VF 31:49 + 4:08
5 Zsolt Weiler 1621118WZ 32:39 + 4:58
6 František Papuga TKE6302 Klub OB ATU Košice 34:12 + 6:31
7 Sándor Horváth 1660930HS 34:21 + 6:40
8 Gábor Pataki 1670122PG 34:53 + 7:12
9 Peter Barcik NINCS 34:56 + 7:15
10 Tibor Gera 1640404GT 35:04 + 7:23
11 János Turcsán 1660405TJ 35:54 + 8:13
12 György Filö KYS6302 Klub OB Kysak 35:58 + 8:17
13 László Zagyi 1670210ZL 37:28 + 9:47
14 Attila Dalos 1671202DA 38:25 + 10:44
15 Peter Sláma TKE6401 Klub OB ATU Košice 40:08 + 12:27
16 István Varga 1660619VI 40:26 + 12:45
17 Nikolaj Jordanov NINCS 41:55 + 14:14
18 István Bujdosó 1640716BI 42:45 + 15:04
19 Lajos Szokol 1560728SL 44:24 + 16:43
20 Michal Eliáš RBA6604 TJ Rapid Bratislava 47:09 + 19:28
21 Ladislav Pompura TBB6301 ŠK Terezka Banská Bystrica 54:23 + 26:42
22 András Urbán 1600109UA 56:09 + 28:28
23 Árpád Magyari 1660117MA 57:22 + 29:41
24 Antal Papp 61:37 + 33:56
25 László id. Tóth 1650917TL 113:54 + 86:13
Zsolt Tóth 1670412TZ DISK
Gábor Kadocsa 1670118KG DNS

M 55- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Hannes Pacher NINCS 31:58
2 Péter Vankó 1590403VP 34:43 + 2:45
3 Tibor Tölgyesi 1610315TT 36:51 + 4:53
3 Csaba Takács TKE6205 Klub OB ATU Košice 36:51 + 4:53
5 László Szőcs 1580923SL 38:47 + 6:49
6 János Pápai 1580920PJ 41:14 + 9:16
7 Tibor Sramkó 1610325ST 42:32 + 10:34
8 László Rusvai 1621106RL 43:19 + 11:21
9 Jaroslav Piják SPE5801 Klub OB Sokol Pezinok 43:25 + 11:27
10 József Varga 1600509VJ 44:10 + 12:12
11 Ferenc Szlatényi 1610208SF 45:49 + 13:51
12 Miroslav Palička SSN5902 KOB Čingov Spišská Nová Ves 48:21 + 16:23
13 Libor Hirs NINCS 49:20 + 17:22
14 János Tóth 1580128TJ 49:26 + 17:28
15 Tibor Pokornyik 1621001PT 49:57 + 17:59
16 Pavel Pulec NINCS 50:02 + 18:04
17 Henrik Hajagos 1590715HH 54:11 + 22:13
18 Milan Petrinec RBA5802 TJ Rapid Bratislava 63:19 + 31:21
19 István Hideg 1591004HI 72:05 + 40:07
20 Karol Janšo TKE6206 Klub OB ATU Košice 75:35 + 43:37
21 Tamás Peregi 1611222PT 77:04 + 45:06
22 Gábor Kis 1600703KG 103:27 + 71:29
23 József Kaptur 1600424KJ 113:12 + 81:14
24 Tibor dr. Cenner 1620321CT 128:11 + 96:13
Sándor László Rebák 1581006RS DNF
László Hrenkó 1590808HL DNS
József Kovács 1580424KJ DNS
Dušan Formanko RBA5801 TJ Rapid Bratislava DNS

M 60- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Csaba Harkányi 1550611HC 35:57
2 Sándor Balla 1541017BS 36:49 + 0:52
3 Gábor Honfi 1550809HG 39:11 + 3:14
4 Gyula Kóger 1550303KG 40:03 + 4:06
5 Viktor Zsilkin 1561022ZV 42:10 + 6:13
6 István Ludvig 1531229LI 43:28 + 7:31
7 Ales Chmelik NINCS 43:32 + 7:35
8 Ján Kuchta TKE5701 Klub OB ATU Košice 43:37 + 7:40
9 Ján Mižúr FBA5501 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 46:18 + 10:21
10 Ábel Hegedüs 1551031HA 46:39 + 10:42
11 Esko Turkka NINCS 47:07 + 11:10
12 László Szabó 1540101SL 48:20 + 12:23
13 Oravecz Ivan NINCS 49:17 + 13:20
14 István Kürti 1571207ki 50:47 + 14:50
15 Jozef Fedor SPE5701 Klub OB Sokol Pezinok 52:36 + 16:39
16 László Herter 1530902HL 57:42 + 21:45
17 Zoltán Györgyi 1541029GZ 57:49 + 21:52
18 Károly Hunyadi 1430104HK 58:34 + 22:37
19 Slávko Žilinčík TKE5602 Klub OB ATU Košice 62:39 + 26:42
20 József Bugár 1531211BJ 63:08 + 27:11
21 Vlastimil Hanzl NINCS 63:39 + 27:42
22 István Juhász 1530304JI 65:00 + 29:03
23 Kari Varkila NINCS 89:53 + 53:56
24 György Ormay 1570122OG 96:11 + 60:14
Sándor Biró 1530915BS DNF
Vilmos Franczia 1550828FV DNS
László Pap 1561013PL DNS
Pavol Poláček SPE5501 Klub OB Sokol Pezinok DNS

M 65- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Zoltán Hegedűs 1520728HZ 37:09
2 Rezső Szalóki 1520522SR 42:30 + 5:21
3 Jenő Tóth 1520729TJ 42:38 + 5:29
4 Gábor Molnár 1500516MG 44:40 + 7:31
5 Gyula Gömbös 1480126GG 45:15 + 8:06
6 András Bogdanovits 1480816BA 46:12 + 9:03
7 Lajos Andrási 1481201AL 47:26 + 10:17
8 László Vitéz 1500305VL 49:04 + 11:55
9 János Ládi 1510604LJ 50:33 + 13:24
10 László id. Blum 1480713BL 51:38 + 14:29
11 Attila Bacsó 1510305BA 54:17 + 17:08
12 Péter Kéri 1501107KP 57:28 + 20:19
13 Zoltán Boros 1480628BZ 58:47 + 21:38
14 András Komoróczki 1510807KA 59:19 + 22:10
15 László Kaján 1511225KL 62:36 + 25:27
16 Levente Szűcs B. 1500912SB 63:57 + 26:48
17 János Magyar 1520916MJ 67:39 + 30:30
18 András Hegedüs 1500712HA 68:51 + 31:42
19 Medard Féder PEZ5001 Klub OB AŠK Pezinok 85:42 + 48:33
20 Ivan Zacharovský ZMT5201 Klub OB Martin 93:24 + 56:15
Miklós Kéki 1520601KM DNS
István Vincze TKE4901 Klub OB ATU Košice DNS

M 70- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Pál dr. Sindely 1470126SP 41:34
2 Béla Komár 1450721KB 42:05 + 0:31
3 Ľudovít Šmelík RBA4301 TJ Rapid Bratislava 42:35 + 1:01
4 István Jelinek 1430505JI 42:59 + 1:25
5 András Zánkay 1470407ZA 46:43 + 5:09
6 Jenő Csongrádi 1460819CJ 47:18 + 5:44
7 Árpád dr. Nagy 1441001NA 51:35 + 10:01
8 György Horváti 1440516HG 53:32 + 11:58
9 Iván Lux 1460807LI 57:45 + 16:11
10 István Szemler 1441212SI 59:33 + 17:59
11 György dr. Szűcs 1450331SG 65:31 + 23:57
12 István Vida 1471012VI 65:39 + 24:05
13 Péter dr. Gombkötő 1440912GP 70:11 + 28:37
14 Vilmos Friedrich 1460616FV 87:51 + 46:17
15 György Kiss 1470522KG 131:30 + 89:56
Kálmán Hajdu NINCS DNF
Milan Meriač ZMT4205 Klub OB Martin DNF

M 75- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Miklós Bogdány 1390103BM 48:28
2 Ákos Szecsődi 1420208SA 66:10 + 17:42
3 Attila Bányai 1410824BA 74:46 + 26:18
4 Dezső Nagy 1390130ND 81:25 + 32:57
5 József Köblös 1410209KJ 83:16 + 34:48
Márton Lohász 1421006LM DISK
Péter Gönczi 1390422GP DNS
György Muszély 1420702MG DNS

M 80- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Kempf Adolf NINCS 47:30
2 István Dudás 1321123DI 50:28 + 2:58
3 Béla Hodossy 1370912HB 56:40 + 9:10
4 Márton Rácz 1360224RM 86:04 + 38:34
5 János Buncsik 1340823BJ 128:50 + 81:20

W -10 R

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Sára Szakál-Biró 19:33
2 Ella Michaela Patrášová HBB0951 ŠK HADVEO Banská Bystrica 22:46 + 3:13
3 Nádja Kovács-Marosán 22:58 + 3:25
4 Zsejke Julianna Szilágyi 2070515SZ 25:44 + 6:11
5 Lelle Doroszlai 2070729DL 27:37 + 8:04
6 Sára Elek 2090204ES 27:53 + 8:20
7 Kata Erdős 28:43 + 9:10
8 Mónika Bordács 2070113BM 30:18 + 10:45
9 Lili Erdős 2080101EL 31:03 + 11:30
10 Anna Veress 2080815VA 31:39 + 12:06
11 Kata Bakos 53:11 + 33:38
Kinga Paskucz-Szathmáry 2080113PK DISK

W -12 C

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Rita Máramarosi 2050209MR 21:17
2 Lili Lantai 2050418LL 22:05 + 0:48
3 Zsuzsa Gönczi 2060810GZ 24:55 + 3:38
4 Sára Knuth 2050524KS 31:43 + 10:26
5 Judit Gyurina 2050520GJ 32:32 + 11:15
6 Henrietta Paskucz-Szathmáry 2060412PH 32:59 + 11:42
7 Dóra Máramarosi 2050209MD 34:16 + 12:59
8 Léna Baracsi 2070519BL 36:59 + 15:42
9 Laura Ódor 2060406OL 38:23 + 17:06
10 Zsófia Révész 2050719RZ 44:52 + 23:35
11 Gabriela Ježíková SPE0551 Klub OB Sokol Pezinok 46:05 + 24:48
12 Róza Lakatos 2060401LR 50:45 + 29:28
13 Anna Máramarosi 2060914MA 50:51 + 29:34
14 Boglárka Molnár NINCS 52:29 + 31:12
15 Zsófia Pólik 2050215PZ 62:51 + 41:34
16 Hanna Baracsi 2050801BH 63:03 + 41:46
Barbara Nagy 2050413NB DISK
Fanni Berente DISK

W -14 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Barbara Tóth 2030406TB 28:14
2 Ema Havlíková SPE0451 Klub OB Sokol Pezinok 29:52 + 1:38
3 Turakainen Veera NINCS 32:35 + 4:21
4 Luca Baracsi 2031106BL 36:19 + 8:05
5 Eszter Kocsik 2040619KE 37:28 + 9:14
6 Kata Luca Péri 2040105PK 40:20 + 12:06
7 Lilla Horváth 2031212HL 40:27 + 12:13
8 Eva Ondovčíková SPE0358 Klub OB Sokol Pezinok 42:12 + 13:58
9 Szilvia Nagy 2030505NS 42:30 + 14:16
10 Boglárka Kiss 2030506KB 44:21 + 16:07
11 Eszter Bácskai 2031113BE 44:28 + 16:14
12 Viktória Orosz 2040418OV 46:46 + 18:32
13 Miroslava Velgusová NINCS 48:06 + 19:52
14 Emma Kisházi 2041029KE 49:40 + 21:26
15 Karolína Toporová SPE0452 Klub OB Sokol Pezinok 54:23 + 26:09
16 Szonja Klára Dovák 2030505DS 73:04 + 44:50
17 Natália Ježíková SPE0454 Klub OB Sokol Pezinok 84:20 + 56:06
Dóra Berkecz 2030313BD DISK

W -14 C

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Lili Osztafin 2030704OL 20:59
2 Csenge Abrán 2040427AC 27:37 + 6:38
3 Réka Dalos 2040803DR 31:50 + 10:51
4 Zorka Balogh 2031211BZ 33:53 + 12:54
5 Zsófia Faggyas 2040720FZ 34:40 + 13:41
6 Judit Kézdy NINCS 37:55 + 16:56
7 Anikó Koren NINCS 75:42 + 54:43
8 Lili Székely 2040508SL 81:50 + 60:51
9 Zselyke Szilágyi NINCS 87:43 + 66:44

W 15-18 C

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Regina Barta 2020717BR 20:42
2 Kata Székelyhidi 2020901SK 22:08 + 1:26
3 Diána Nóra Máriás 2021004MD 22:30 + 1:48
4 Hanga Abrán 2020605AH 24:36 + 3:54
5 Éva Sigmond 2020925SE 45:54 + 25:12
6 Tünde Lilla Vass 2020930VT 75:04 + 54:22
Boglárka Juhász 2000331JB DISK
Janka Vékony 2020905VJ DNS
Lili Farkas 2000216FL DNS

W -16 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Csilla Gárdonyi 2010109GC 24:02
2 Siana Senn NINCS 25:30 + 1:28
3 Dominika Mérő 2010128MD 26:01 + 1:59
4 Petra Kishanti 2020709KP 26:03 + 2:01
5 Boglárka Czakó 2031118CB 27:58 + 3:56
6 Nelli Hajdu 2010622HN 28:39 + 4:37
7 Szilvia Takács 2020201TS 29:36 + 5:34
8 Lili Lénárt 2030113LL 30:06 + 6:04
9 Ida Haapala NINCS 31:40 + 7:38
10 Maria Määttänen NINCS 33:16 + 9:14
11 Ľuboslava Weissová TKE0252 Klub OB ATU Košice 34:08 + 10:06
12 Melina Lahdenperä NINCS 34:21 + 10:19
13 Vivien Dóra Apró 2010405AV 35:32 + 11:30
14 Dorottya László 2020201LD 35:55 + 11:53
15 Lilla Zempléni 2030225ZL 36:06 + 12:04
16 Viktória Mag 2030507MV 36:40 + 12:38
17 Petra Varga 2021002VP 37:01 + 12:59
18 Taru Heinaro NINCS 37:20 + 13:18
19 Nóra Kocsik 2010802KN 37:21 + 13:19
20 Eszter Iván 2011218IE 38:01 + 13:59
21 Tamara Kálmán 2021105KT 38:36 + 14:34
22 Rozália Székely 2020221SR 40:16 + 16:14
23 Virág Lara Pataki 2021109PV 41:17 + 17:15
24 Hanna Turi 2020603TH 46:25 + 22:23
25 Boróka Werner 2030724WB 46:40 + 22:38
26 Fruzsina Mag 2030507MF 46:44 + 22:42
27 Boróka Lantai 2020715LA 47:09 + 23:07
28 Krisztina Lengyel 2020530LK 49:07 + 25:05
29 Rebeka Mária Zagyva 2020615ZR 51:02 + 27:00
30 Oona Paloheimo NINCS 52:29 + 28:27
31 Nóra Tóth 2021225TN 53:41 + 29:39
32 Zsófia Nagy 2020422NZ 54:11 + 30:09
33 Viktória Papp 2020717PV 55:10 + 31:08
34 Michaela Velgusová NINCS 62:47 + 38:45
35 Elli-Anna Suntioinen NINCS 65:56 + 41:54
36 Karina Kovács 2020111KK 68:40 + 44:38
37 Sandra Ivanková TKE0253 Klub OB ATU Košice 89:22 + 65:20
38 Sára Detrekői 2020829DS 100:16 + 76:14
39 Michaela Patassiová FBA0252 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 102:17 + 78:15
40 Dóra Koszta 2011112KD 110:01 + 85:59
41 Alexandra Varga-Tót 2020316VA 110:20 + 86:18
42 Anna Budincsevich 2010714BA 116:21 + 92:19
43 Luca Németh 2021016NL 120:00 + 95:58
44 Klára Kapustová SPE0253 Klub OB Sokol Pezinok 123:49 + 99:47
45 Blanka Varga-Tóth 2010207VB 142:19 + 118:17
46 Fruzsina Forrai 2030112FF 148:17 + 124:15
47 Fanni Forrai 2010608FF 156:18 + 132:16
48 Nikoletta Kaszás 2020816KN 238:26 + 214:24
Boglárka Csécs 2020427CB DISK
Viktória Nagy 2010712NV DISK
Júlia Néda 2021104NJ DNS
Dorottya Nyáry 2020101ND DNS

W -18 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Zsófia Sárközy 2990513SZ 28:45
2 Vanda Vékony 2991029VV 32:02 + 3:17
3 Hanga Szuromi 2000204SH 33:52 + 5:07
4 Noémi Zacher 2001008ZN 34:54 + 6:09
5 Imola Kálmán 2001105KI 35:25 + 6:40
6 Réka Dalida Pataki 2990801PR 36:33 + 7:48
7 Anna Porgányi 2990605PA 37:33 + 8:48
8 Kamilla Szokol 2000118SK 37:44 + 8:59
9 Turakainen Venla NINCS 38:51 + 10:06
10 Iringó Szilágyi 2010701SI 45:14 + 16:29
11 Gréta Kovács 2001008KG 45:57 + 17:12
12 Veronika Tiszlavicz 2990530TV 47:59 + 19:14
13 Boróka Király 2990414KO 48:23 + 19:38
14 Luca Vajda 2990824VL 49:03 + 20:18
15 Emese Szilágyi 2991223SE 49:37 + 20:52
16 Anita Tóbis 2000820TA 55:35 + 26:50
17 Kincső Koszta 2990717KK 57:30 + 28:45
18 Elisa Stahlberg NINCS 66:39 + 37:54
19 Saara Pernu NINCS 70:35 + 41:50
20 Tereza Pružincová FBA0053 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 76:04 + 47:19
21 Lucia Ondovčíková SPE0051 Klub OB Sokol Pezinok 87:14 + 58:29
22 Tereza Števičová NINCS 91:16 + 62:31
23 Viktória Roháčová TKE0051 Klub OB ATU Košice 97:20 + 68:35
Bianka Tamás 2990601TB DISK

W -20 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Csenge Viniczai 2970424VC 32:35
2 Borbála Kézdy 2970817KB 39:25 + 6:50
3 Anni Kivilaakso NINCS 45:00 + 12:25
4 Eszter Mantuano 2970928ME 45:51 + 13:16
5 Heidi Plit NINCS 50:01 + 17:26
6 Orsolya Takács 2980414TO 50:45 + 18:10
7 Dorottya Makovinyi 2981129MD 58:17 + 25:42
8 Csenge Gerber 2980811GC 59:45 + 27:10

W 21- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Emilia Stahlberg NINCS 37:28
2 Luca Szuromi 2960901SL 38:28 + 1:00
3 Dorottya Péley 2890622PD 39:57 + 2:29
4 Virág Weiler 2960114WV 41:14 + 3:46
5 Júlia Goldmann 2961001GJ 41:28 + 4:00
6 Ildikó dr. Szerencsi 2850518SI 43:24 + 5:56
7 Hanga Morandini 2920503KH 45:30 + 8:02
8 Száva Zsigmond 2850101ZS 45:33 + 8:05
9 Zsuzsanna Domján 2830804DZ 46:03 + 8:35
10 Antónia Šofranková TKE9753 Klub OB ATU Košice 49:12 + 11:44
11 Andrea Papugová TKE9751 Klub OB ATU Košice 54:25 + 16:57
12 Rebeka Vincze 2940411VR 56:02 + 18:34
13 Regina Bertóti 2900122BR 56:58 + 19:30
14 Zsófia Ratinland 2950320RZ 59:53 + 22:25
15 Erika Nemcová EBB8752 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 60:08 + 22:40
16 Andrea Poštulková VZA9351 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 64:53 + 27:25
17 Luca Németh 2910814NL 64:58 + 27:30
18 Dorottya Sisa 2890221SD 65:21 + 27:53
19 Vera Lőcsei 81:24 + 43:56
20 Katarína Kotrlová SKS9051 Športový klub Sandberg 82:19 + 44:51

W 21- B

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Katarzyna Galla HBB9552 ŠK HADVEO Banská Bystrica 32:06
2 Katarína Papugová TKE9255 Klub OB ATU Košice 32:59 + 0:53
3 Ela Sedileková HBB9352 ŠK HADVEO Banská Bystrica 34:46 + 2:40
4 Rebeka Kadocsa 2950207KR 37:00 + 4:54
5 Mónika Szokol 2920406SM 37:52 + 5:46
6 Blanka Tóth 2960220TB 39:51 + 7:45
7 Mariann Farkas 2891109FM 41:35 + 9:29
8 Petra Egei 2961230EP 42:00 + 9:54
9 Judit Szöllősi 2870309SJ 45:35 + 13:29
10 Tekla Csike 2960929CT 58:46 + 26:40
11 Tereza Schenková RBA9751 TJ Rapid Bratislava 75:52 + 43:46
Petra Tinnyei 2960404TP DNS

W 21- BR

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Mónika Tokaji 2770701TM 35:28
2 Fanni Máthé 2880510MF 41:05 + 5:37
3 Kitti Boros 2970824BK 47:14 + 11:46
4 Gabriella Kocsis 2800101KG 47:53 + 12:25
5 Kathrin Kollndorfer NINCS 50:49 + 15:21
6 Rebeka Paskuj 2930123PR 50:56 + 15:28
7 Diána Liskány 2860418LD 51:58 + 16:30
8 Katalin Zámbó 2760220ZK 57:48 + 22:20
9 Júlia Virág Kovács 2911126KJ 58:55 + 23:27
10 Virág Nagy 2880930NV 59:31 + 24:03
11 Ildikó Gyurikné Kiskopárdi 2820818GI 115:13 + 79:45

W 21- C

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Andrea Hríbiková HBB8451 ŠK HADVEO Banská Bystrica 59:28
2 Adrienn Heuer 2750723HA 61:59 + 2:31
3 Zsuzsanna Tóth 2700506TZ 66:28 + 7:00
4 Alexandra Tóth 2010214TA 66:29 + 7:01
5 Ildikó Hentes 2691109HI 70:42 + 11:14
6 Csilla Katona 2710225KC 82:39 + 23:11
7 Chorvatova Barbora NINCS 89:00 + 29:32
Anett Szőcs 2651005SA DISK

W 35- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Alena Bukovacová FBA7451 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 37:11
2 Táňa Bednáriková SSN7952 KOB Čingov Spišská Nová Ves 47:38 + 10:27
3 Daniela Ondovčíková SPE7852 Klub OB Sokol Pezinok 64:28 + 27:17

W 35- BR

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Ágnes Szabó 2800406SA 23:46
2 Ágnes Kovács 2810613KA 27:52 + 4:06
3 Zsuzsanna Debnár 2720502DZ 29:38 + 5:52
4 Szuromi Éva Skropné 2740712SS 50:22 + 26:36
5 Krisztina Árné Molnár 2780715AK 55:49 + 32:03
6 Ágnes Eiplné Sipos NINCS 66:06 + 42:20
7 Melinda Dudokné Székelyhidi NINCS 68:17 + 44:31
8 Ilka Tóth-Buschmann 2721214TB 70:26 + 46:40
Judit Szatmáry 2730112SJ DISK
Erika Fényes NINCS DISK

W 40- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Virág Benedek 2760706BV 28:16
2 Barbara Bótor 2730917BB 30:45 + 2:29
3 Krisztina Nagy 2760329NK 31:37 + 3:21
4 Katarína Fedorová SPE7451 Klub OB Sokol Pezinok 31:49 + 3:33
5 Júlia Juhász 2671205JJ 36:02 + 7:46
6 Jana Slámová TKE7252 Klub OB ATU Košice 37:23 + 9:07
7 Katalin Vékonyné Árva 2731213AK 37:59 + 9:43
8 Andrea Lux 2750320LA 38:47 + 10:31
9 Livia Simkó 2731101SL 40:04 + 11:48
10 Katarína Schenková RBA7451 TJ Rapid Bratislava 45:27 + 17:11
11 Anikó Mezei 2771028TA 46:55 + 18:39
12 Dagmar Miklušová RBA7351 TJ Rapid Bratislava 47:07 + 18:51
13 Ágnes Tömördi 2631221TA 47:33 + 19:17
14 Piroska Porgányiné Henrich 2720102PH 50:58 + 22:42
15 Mátyásné Paskuj 2770515MK 58:24 + 30:08
16 Ľubica Toporová SPE7552 Klub OB Sokol Pezinok 63:29 + 35:13
17 Erika Vávrová RBA7751 TJ Rapid Bratislava 66:27 + 38:11
18 Szilvia Csató 2740921CS 76:04 + 47:48
19 Ivett Dobay 2750601DI 84:40 + 56:24
20 Tünde Győri 2710618GT 107:49 + 79:33
Eszter Marosfalvi 2730519ME DNS

W 45- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Ágnes Wengrin 2690423WA 32:02
2 Hana Šmelíková FBA6951 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 36:10 + 4:08
3 Zsoltné Németh 2680922NZ 38:06 + 6:04
4 Zsuzsanna Tóthné Pfeiffer 2690106TP 39:01 + 6:59
5 Turakainen Irine NINCS 40:04 + 8:02
6 Virpi Palmen NINCS 41:15 + 9:13
7 Judit Szemler 2711114SJ 43:32 + 11:30
8 Ágnes Asboltné Kerekes 2690818AK 44:09 + 12:07
9 Ágnes Cseresnyés 2680311CA 45:10 + 13:08
10 Zuzana Poštulková VZA7051 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 45:21 + 13:19
11 Judit Füzy 2720723FJ 45:46 + 13:44
12 Mária Kissné Kiss 2571114KK 47:16 + 15:14
13 Ágnes Németh 2691014NA 48:21 + 16:19
14 Ágnes dr. Hegedűs 2700414HA 49:01 + 16:59
15 Táňa Časnochová HBB7051 ŠK HADVEO Banská Bystrica 52:02 + 20:00
16 Csilla Hajas 2640218HC 52:04 + 20:02
17 Orsolya Magyari 2700428MO 54:23 + 22:21
18 Gabriella Takácsné Tömördi 2680504TG 54:37 + 22:35
19 Hana Burian 2690329BH 56:04 + 24:02
20 Teodóra Kiss 2680924KT 59:12 + 27:10
21 Henriette Blum 2701221BH 61:08 + 29:06
22 Katalin Somlai 2680630SK 67:15 + 35:13
23 Vera Kovács 2701019KV 69:38 + 37:36
24 Ágnes Nagyné Simon NINCS 81:11 + 49:09
25 Valéria Kuráková TKE7151 Klub OB ATU Košice 93:08 + 61:06
Szilvia Bozsits 2700628BS DNS

W 50- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Ildikó Mátyás 2630509MI 34:24
2 Elena Papugová TKE6552 Klub OB ATU Košice 36:06 + 1:42
3 Iveta Pijáková SPE6251 Klub OB Sokol Pezinok 38:38 + 4:14
4 Marja Liisa Autti NINCS 39:37 + 5:13
5 Katalin Rusvainé Barócsi 2650729RB 39:46 + 5:22
6 Réka Bányai 2670729BR 41:27 + 7:03
7 Ágnes Ludvig 2540720LA 45:20 + 10:56
8 Vera Csillag 2671031CV 46:06 + 11:42
9 Mervi Heinaro NINCS 46:17 + 11:53
10 Erzsébet Turcsánné Cseh 2660221TR 47:30 + 13:06
11 Eva Mušinská TKE6451 Klub OB ATU Košice 51:44 + 17:20
12 Anna Radics 2650216RA 52:33 + 18:09
13 Jana Mižúrová FBA6351 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 57:01 + 22:37
14 Sándorné Rácz 2670606RS 63:50 + 29:26
15 Jolán Gyöngyösi 2651203GJ 64:34 + 30:10
16 Piroska Bacsó 2610424BP 71:54 + 37:30
17 Anna Kapturné Bíró 2660716KB 78:31 + 44:07
18 Ágnes Fridrich 2660513FA 95:32 + 61:08
Renata Barcikova NINCS DNF
Gerhild Pacher NINCS DNF

W 55- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Klára Zarnóczay 2600228ZK 38:49
2 Márta Marczis 2610803MM 40:45 + 1:56
3 Istvánné Hideg 2580809HI 41:02 + 2:13
4 Elena Belicová TKE6251 Klub OB ATU Košice 43:06 + 4:17
5 Maya Karovic SPE5851 Klub OB Sokol Pezinok 44:16 + 5:27
6 Gabriella Jenővári 2570816JG 45:30 + 6:41
7 Margit Jenei 2540302JM 47:09 + 8:20
8 Zsuzsanna Ágg 2620605AZ 77:42 + 38:53
9 Ildikó Pápainé Poós 2591228PP 86:16 + 47:27
Ildikó Kedl 2590518KI DNF
Jana Davi ZMT61AA Klub OB Martin DNF

W 60- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Magda Horváth 2520907HM 33:19
2 Marianne Fent 2530712FM 39:24 + 6:05
3 Ágnes Takács 2560503TA 51:19 + 18:00
4 Éva Szopori 2550421SE 51:57 + 18:38
5 Beata Vávrová RBA5651 TJ Rapid Bratislava 62:10 + 28:51
6 Ágnes Tarján 2530722TA 76:00 + 42:41
7 Zsuzsanna Szabó 2540417SZ 76:04 + 42:45
Márta Lovász 2520507LM DNF
Mária Sávai 2540710TS DNS

W 65- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Tiborné Novotni 2520302NT 26:49
2 Darina Polónyiová VZA4850 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 27:48 + 0:59
3 Ildikó Horváti 8490308HI 29:41 + 2:52
4 Soňa Kavecká SPE4851 Klub OB Sokol Pezinok 30:53 + 4:04
5 Viola Juhasová ZMT5251 Klub OB Martin 32:41 + 5:52
6 Béláné Komár 2480204KB 35:47 + 8:58
7 Imréné Szuromi 2490707SI 36:22 + 9:33
8 Edit Kühn 2521023KE 40:20 + 13:31
9 Klára Karsai 2520302KK 51:51 + 25:02
10 Mária Fischer 2520801FM 67:18 + 40:29

W 70- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Krisztina Cser 2421003CK 34:20
2 Mária Hanusz 2450909HM 51:01 + 16:41

W 75- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Anna Sőtérné Farkas 2421101FA 46:34
2 Antalné Schell 2420310SA 63:39 + 17:05

N

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Dorottya Für 14:29
2 Norbert Nagy NINCS 17:01 + 2:32
3 Dániel Babka NINCS 17:49 + 3:20
4 Zsolt Gárdonyi 18:35 + 4:06
5 Richárd Tas Réka és 19:24 + 4:55
6 Ágoston Kovács-Marosán 19:32 + 5:03
7 Jelisej Kuzmin NINCS 20:11 + 5:42
8 Ágoston Kiss NINCS 20:45 + 6:16
9 Milan Trenčan NINCS 22:55 + 8:26
10 Zadac Simon NINCS 28:17 + 13:48
11 Lőrinc Domonyik 28:45 + 14:16
12 Kornél Pintér 29:32 + 15:03
13 Butas Samuel NINCS 30:02 + 15:33
14 András Fülöp 32:20 + 17:51
15 Barnabás Ivaskó 1080215IB 32:25 + 17:56
16 Márton Fülöp 32:27 + 17:58
17 Sebestyén Csík NINCS 32:31 + 18:02
18 Ádám Körmöczi 33:47 + 19:18
19 Panna Ürge 34:40 + 20:11
20 Flóra Tas 62:23 + 47:54
21 Domokos Zánkay 72:23 + 57:54
22 Örs Zánkay 86:41 + 72:12
23 Marcell Gyalog 89:37 + 75:08
Lederer Shalev NINCS DISK
Réka Fülöp DISK
Samuel Šebo NINCS DNS
K DNS
Anett Dobróka DNS

Open A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 András Antal 1820314AA 25:03
2 Melody Völgyesi 2970304VM 30:26 + 5:23
3 Gábor dr. Olsavszky-Szűcs 1720620SG 30:28 + 5:25
4 Vilmos Weiler 1970919WV 34:55 + 9:52
5 Gábor Stork 1980411SG 35:50 + 10:47
6 Tibor Jacsó 1741203JT 36:49 + 11:46
7 Peter Borcin 38:21 + 13:18
8 Zsolt Demeter 1811017DZ 40:55 + 15:52
9 Zénó Tóth 1721220TZ 48:39 + 23:36
10 Zsuzsanna Oroszné Tóth 2780526TZ 50:02 + 24:59
11 Ágnes Tóth 2671129TA 53:48 + 28:45
12 Frigyes Krolopp 1550607KF 54:49 + 29:46
13 András dr. Zempléni 1600725ZA 58:23 + 33:20
14 Antal Zsolt Peics 1680605PA 59:27 + 34:24
15 Zsolt Wermeser 60:05 + 35:02
16 Tibor Verebélyi 60:41 + 35:38
17 Zoltán Kovács 1670404KZ 62:19 + 37:16
18 Attila Héjjas 5470507HA 64:07 + 39:04
19 Balázs Lévai 64:18 + 39:15
20 Miklós Koren 69:20 + 44:17
21 Turakainen Olli NINCS 72:10 + 47:07
22 József Illés 73:54 + 48:51
23 Anna Barsi NINCS 76:18 + 51:15
24 Sulanova Natalia NINCS 86:52 + 61:49
25 Iván Balogh NINCS 88:37 + 63:34
26 Joachim Gábor Stork 1660331SJ 92:09 + 67:06
27 Katalin Boczor 2820730BK 94:42 + 69:39
28 Ádám Gellert 102:22 + 77:19
29 Ján Pompura TBB7101 ŠK Terezka Banská Bystrica 108:30 + 83:27
30 Vladimira Kutajova NINCS 138:09 + 113:06
31 Jenő Kalmár NINCS 151:03 + 126:00
Katalin Balogh 2830112BK DISK
Sándor Tóth 1510504TS DISK
László Balogh NINCS DNF
Zánkay DNF
András Peics 1020325PA DNF
Ágnes Pethő NINCS DNS
Botond Egri 1770820EB DNS
Fruzsina Biró 2740725BF DNS
Gergely Kovács 1730225KG DNS

Open B

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Miklós dr. Máder 30:10
2 Levente Gerzsényi 33:41 + 3:31
3 Attila Mosolygó 38:58 + 8:48
4 Bodza Gerzsényi 39:05 + 8:55
5 Máté Szepessy 44:52 + 14:42
6 Petra Pintér 47:22 + 17:12
7 Andrea dr. Simkó NINCS 49:05 + 18:55
8 László Bordács 1711225BL 49:15 + 19:05
9 Eszter Federcsák 51:06 + 20:56
10 Zoltán Jurás 51:09 + 20:59
11 Mara Jurás 51:17 + 21:07
12 Ildikó Avar NINCS 52:20 + 22:10
13 Vilmos Máder 54:08 + 23:58
13 Zsombor Ihnáth 54:08 + 23:58
15 Györgyi Dalos NINCS 55:28 + 25:18
16 Róza Vidra 2060708VR 55:44 + 25:34
17 Valachova Ingrid NINCS 57:03 + 26:53
18 Amondó Zoltán Szegi NINCS 57:51 + 27:41
19 Petra Stadler NINCS 60:10 + 30:00
20 Róbert Mátrai 1691013MR 60:50 + 30:40
21 Rezső Radnóti 1410914RR 62:07 + 31:57
22 Kristóf Sinkó 64:43 + 34:33
23 Fülöp Örményi 68:32 + 38:22
24 Attila Örményi 68:38 + 38:28
25 Viktória Demeterné Dózsa NINCS 68:43 + 38:33
26 Andrea Örményiné 69:02 + 38:52
27 Péter Kálmán 1730619KP 69:05 + 38:55
28 István Blaskó 71:15 + 41:05
29 Leopold Fábics 74:30 + 44:20
30 Larina Fábics 74:35 + 44:25
31 Istvánné Máramarosi 79:45 + 49:35
32 Anna Olgyay 80:29 + 50:19
33 Erika Pólik NINCS 83:05 + 52:55
34 Balázs Tóth 88:41 + 58:31
35 Szilvia Ivaskóné Kubovics NINCS 118:37 + 88:27
Zednickova Michaela NINCS DISK
Dénes Tőkés NINCS DNS
Ágnes Kotormán 2851015KA DNS
Lili Tőkés NINCS DNS
Marianna Pincés 2691019PM DNS
Imre Major NINCS DNS
Andrea Ambrus NINCS DNS

Open D

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Márton Demmiány 1060708DM 18:47
2 Eszter Mosolygó 39:02 + 20:15
3 Anna Mosolygó 40:05 + 21:18
4 Anna Partics 43:41 + 24:54
5 Júlia Demmiány 2060708DJ 43:42 + 24:55
Patrik Kovács 1050427KP DNS