Výsledky

Preteky: Prvý jarný kufor 7. kolo oblastného rebríčka Západnej oblasti SZOŠ 2017

Etapa: Prvý jarný kufor 7. kolo oblastného rebríčka Západnej oblasti SZOŠ 2017 - E1 (19.03.2017)

Kategórie

M -10      M -12      M -14      M -16      M -18      M 19-      M 40-      M 55-      W -10      W -12      W -14      W -16      W -18      W 19-      W 40-      W 55-      N          Open       RD        

M -10

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Jakub Brňák SKS0701 Športový klub Sandberg 11:57
2 Daniel Ondovčík SPE0801 Klub OB Sokol Pezinok 13:34 + 1:37
3 Maroš Golian FBA0702 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 17:06 + 5:09
4 Jakub Lanátor RBA0701 TJ Rapid Bratislava 18:01 + 6:04
5 Matej Knapčok SPE0802 Klub OB Sokol Pezinok 18:39 + 6:42
6 Eli Valach SPE0704 Klub OB Sokol Pezinok 18:53 + 6:56
7 Matúš Pinter TNR0801 ŠK Triturus Nitra 19:11 + 7:14

M -12

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Filip Bukovac FBA0501 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 14:42
2 Daniel Šmelík RBA0702 TJ Rapid Bratislava 16:04 + 1:22
3 Ondrej Kováč VBA0601 ŠK VAZKA Bratislava 17:16 + 2:34
4 Tomáš Kasza FBA0503 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 17:54 + 3:12
5 Karol Paluska FBA0601 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 17:55 + 3:13
6 Samuel Hostačný SPE0501 Klub OB Sokol Pezinok 22:09 + 7:27
7 Tristan Sýkora FBA0602 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 26:06 + 11:24
Michal Zedníček SPE0602 Klub OB Sokol Pezinok DISK

M -14

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Nicholas Ditri SPE0304 Klub OB Sokol Pezinok 25:21
2 Šimon Kukurugya SKS0402 Športový klub Sandberg 25:32 + 0:11
3 Andrej Mikloš SPE0401 Klub OB Sokol Pezinok 25:49 + 0:28
4 Tomáš Šipoš SPE0310 Klub OB Sokol Pezinok 26:30 + 1:09
5 Stanislav Kuník SPE0305 Klub OB Sokol Pezinok 27:43 + 2:22
6 Jakub Hummel RBA0302 TJ Rapid Bratislava 30:32 + 5:11
7 Viktor Kotuliak FBA0401 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 39:06 + 13:45
8 Matej Fischer SPE0309 Klub OB Sokol Pezinok 39:12 + 13:51
9 Michal Balogh SKS0301 Športový klub Sandberg 46:11 + 20:50

M -16

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Adam Jonáš BBA0101 KOBRA Bratislava 31:35
2 Matej Kukurugya SKS0103 Športový klub Sandberg 33:17 + 1:42
3 Matúš Topor SPE0102 Klub OB Sokol Pezinok 33:57 + 2:22
4 Filip Dubovský PEZ0201 Klub OB AŠK Pezinok 34:14 + 2:39
5 Michal Schenk RBA0201 TJ Rapid Bratislava 35:19 + 3:44
6 Radoslav Kuník SPE0103 Klub OB Sokol Pezinok 40:22 + 8:47
7 Matúš Balogh SKS0101 Športový klub Sandberg 41:56 + 10:21
8 Adam Havlík SPE0201 Klub OB Sokol Pezinok 47:38 + 16:03
9 Nicolas Šuška SPE0202 Klub OB Sokol Pezinok 63:47 + 32:12

M -18

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Branislav Kuník SPE9901 Klub OB Sokol Pezinok 58:22

M 19-

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Maroš Bukovac FBA7601 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 46:31
2 Matúš Trnovec VBA8801 ŠK VAZKA Bratislava 48:24 + 1:53
3 Filip Kubina SKS8901 Športový klub Sandberg 49:59 + 3:28
4 Miroslav Papuga TKE9002 Klub OB ATU Košice 52:58 + 6:27
5 Radoslav Jonáš SKS6902 Športový klub Sandberg 56:57 + 10:26
6 Andrej Dubovský PEZ9901 Klub OB AŠK Pezinok 61:05 + 14:34
7 Michal Pavelek SPE7902 Klub OB Sokol Pezinok 62:10 + 15:39
8 Juraj Petrinec BBA6403 KOBRA Bratislava 64:11 + 17:40
9 Christián Heffner SPE9801 Klub OB Sokol Pezinok 65:07 + 18:36
10 Pavol Poláček SPE8401 Klub OB Sokol Pezinok 68:12 + 21:41
11 Jakub Schenk RBA0001 TJ Rapid Bratislava 78:09 + 31:38
12 Michal Spišiak FBA7902 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 79:57 + 33:26
13 Tomáš Sokolík SPE9109 Klub OB Sokol Pezinok 80:03 + 33:32
14 Marek Urban SKS7401 Športový klub Sandberg 80:11 + 33:40
15 Dušan Hrnčiar FBA7703 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 82:55 + 36:24
16 Peter Vorlíček SKS7501 Športový klub Sandberg 84:01 + 37:30
17 Jozef Kudla SKS8001 Športový klub Sandberg 84:59 + 38:28
18 Rastislav Mikluš FBA7702 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 89:33 + 43:02
19 Jozef Fekiač VBA9101 ŠK VAZKA Bratislava 95:11 + 48:40
20 Martin Bejdák RBA9605 TJ Rapid Bratislava 97:57 + 51:26
21 Martin Orsag XXX 101:32 + 55:01
22 Philip Stubna RBA9304 TJ Rapid Bratislava 157:27 + 110:56

M 40-

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Martin Borský FBA7704 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 42:41
2 Milan Kováč VBA7101 ŠK VAZKA Bratislava 42:45 + 0:04
3 Pavol Kebis SPE6004 Klub OB Sokol Pezinok 46:58 + 4:17
4 Štefan Brňák SKS7601 Športový klub Sandberg 50:09 + 7:28
5 Jozef Paluska FBA7401 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 52:28 + 9:47
6 Vlado Piják XXX 53:51 + 11:10
7 Jozef Čierny OUT 55:30 + 12:49
8 Ivan Kotuliak FBA7402 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 57:26 + 14:45
9 Richard Balogh SKS6901 Športový klub Sandberg 59:18 + 16:37
10 Miloš Paulo SPE6301 Klub OB Sokol Pezinok 64:23 + 21:42
11 Ladislav Kasza FBA7102 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 65:32 + 22:51
12 Roman Kučera PEZ6401 Klub OB AŠK Pezinok 84:08 + 41:27

M 55-

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Jozef Fekiač VBA5801 ŠK VAZKA Bratislava 46:01
2 Ivan Oravec SPE5502 Klub OB Sokol Pezinok 56:15 + 10:14
3 Viktor Mikluš FBA5201 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 63:26 + 17:25
4 Viktor Pavelek XXX 77:53 + 31:52
5 Vladimír Grauzel FBA5101 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 80:21 + 34:20
6 Medard Féder PEZ5001 Klub OB AŠK Pezinok 83:38 + 37:37
7 Ján Nebeský FBA4101 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 91:15 + 45:14

W -10

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Dianka Brňáková SKS0952 Športový klub Sandberg 14:17
2 Lea Kotuliaková FBA0751 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 14:45 + 0:28
3 Lucka Vorlíčková SKS0851 Športový klub Sandberg 15:13 + 0:56
4 Kristína Toporová SPE0751 Klub OB Sokol Pezinok 18:35 + 4:18
5 Zora Baloghová SKS0751 Športový klub Sandberg 26:40 + 12:23
6 Adelka Rohaľová SKS0852 Športový klub Sandberg 29:25 + 15:08

W -12

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Gabriela Ježíková SPE0551 Klub OB Sokol Pezinok 17:07
2 Tereza Kendrová FBA0651 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 19:14 + 2:07
3 Nicole Herna FBA0552 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 21:27 + 4:20
Bianka Dugovičová SPE0653 Klub OB Sokol Pezinok DISK

W -14

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Ema Havlíková SPE0451 Klub OB Sokol Pezinok 20:54
2 Alžbeta Kopčíková SPE0453 Klub OB Sokol Pezinok 28:49 + 7:55
3 Natália Ježíková SPE0454 Klub OB Sokol Pezinok 33:16 + 12:22
4 Karolína Toporová SPE0452 Klub OB Sokol Pezinok 38:50 + 17:56
5 Ivonka Rohaľová SKS0453 Športový klub Sandberg 40:13 + 19:19
6 Žofia Kováčová VBA0451 ŠK VAZKA Bratislava 42:47 + 21:53
7 Klára Fedorová SPE0455 Klub OB Sokol Pezinok 46:22 + 25:28
8 Nina Kutišová SPE0353 Klub OB Sokol Pezinok 49:12 + 28:18
9 Silvia Majbová SPE0356 Klub OB Sokol Pezinok 51:06 + 30:12
10 Katka Mravíková SKS0451 Športový klub Sandberg 52:32 + 31:38
11 Martina Vorlíčková SKS0551 Športový klub Sandberg 53:24 + 32:30
M.S. Zuzana Féderová PEZ0351 Klub OB AŠK Pezinok 34:49

W -16

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Veronika Jánošová SKS01AA Športový klub Sandberg 36:10
2 Alžbeta Dubovská PEZ0151 Klub OB AŠK Pezinok 42:53 + 6:43
3 Michaela Patassiová FBA01AA TJ Slávia Farmaceut Bratislava 43:33 + 7:23
4 Katarína Palusková FBA0251 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 48:26 + 12:16

W -18

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Tereza Pružincová FBA99AB TJ Slávia Farmaceut Bratislava 40:14
2 Tereza Števičová FBA99AA TJ Slávia Farmaceut Bratislava 40:27 + 0:13

W 19-

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Hana Garde VBA8455 ŠK VAZKA Bratislava 37:05
2 Jana Styková FBA8051 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 41:13 + 4:08
3 Alena Bukovacová FBA7451 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 44:32 + 7:27
4 Monika Urbanová SKS7751 Športový klub Sandberg 50:40 + 13:35
5 Ľubica Toporová SPE7552 Klub OB Sokol Pezinok 53:36 + 16:31
6 Barbora Vorlíčková SKS7651 Športový klub Sandberg 54:57 + 17:52
7 Daniela Ondovčíková SPE7852 Klub OB Sokol Pezinok 57:38 + 20:33
8 Michelle Skrucana XXX 58:45 + 21:40
9 Simone Skrúcaná VBA9151 ŠK VAZKA Bratislava 69:13 + 32:08
10 Ivana Bartalosová SKS Športový klub Sandberg 75:13 + 38:08
Andrea Poštulková VZA9351 Slávia Žilinská univerzita DISK
Eva Marková BBA7651 KOBRA Bratislava DISK

W 40-

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Hana Šmelíková FBA6951 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 44:04
2 Martina Brňáková SKS7752 Športový klub Sandberg 56:24 + 12:20
3 Mária Dubovská PEZ7451 Klub OB AŠK Pezinok 56:37 + 12:33
4 Katarína Baľová SKS7551 Športový klub Sandberg 56:50 + 12:46
5 Katarína Kováčová VBA7451 ŠK VAZKA Bratislava 58:43 + 14:39
6 Barbora Šmelíková VBA6951 ŠK VAZKA Bratislava 59:31 + 15:27
7 Petra Kotuliaková FBA7552 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 60:53 + 16:49
8 Hana Baloghová SKS6551 Športový klub Sandberg 70:19 + 26:15
9 Petra Rebrová FBA7252 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 70:48 + 26:44
10 Iveta Paulová SPE6751 Klub OB Sokol Pezinok 82:49 + 38:45
Ĺubica Slatinská XXX DISK

W 55-

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Mária Fekiačová VBA5851 ŠK VAZKA Bratislava 61:35
2 Marie Fraňová SPE5051 Klub OB Sokol Pezinok 67:19 + 5:44
Katarína Daříčková FBA5551 TJ Slávia Farmaceut Bratislava DISK

N

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Miška Zedníčková SPE Klub OB Sokol Pezinok 21:58
2 Ema Honzíková ODB 23:23 + 1:25
3 Zuzana Miklošová SPE Klub OB Sokol Pezinok 24:15 + 2:17
4 Lenka Slaná XXX 32:07 + 10:09
5 Martin Bartalos XXX 33:01 + 11:03
6 František Krivda XXX 38:23 + 16:25

Open

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 René Vrábeľ XXX 30:57
2 Marek Vaňo XXX 35:06 + 4:09
3 Elza Hudecová SPE9259 Klub OB Sokol Pezinok 36:11 + 5:14
4 Tibor Novosad FBA7103 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 36:46 + 5:49
5 Katarína Sýkorová FBA8253 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 37:11 + 6:14
6 Lea Hudecová SPE9352 Klub OB Sokol Pezinok 37:15 + 6:18
7 Róbert Ílleš SPE9110 Klub OB Sokol Pezinok 41:20 + 10:23
8 Silvia Kutišová SPE Klub OB Sokol Pezinok 41:32 + 10:35
9 Lenka Paulová SPE8852 Klub OB Sokol Pezinok 46:21 + 15:24
10 Monika Fintorová SPE Klub OB Sokol Pezinok 47:17 + 16:20
11 Ida Herna FBA7253 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 51:55 + 20:58
12 Barbora Chorvátová SPE9052 Klub OB Sokol Pezinok 52:54 + 21:57
13 Michal Patassi FBA TJ Slávia Farmaceut Bratislava 54:29 + 23:32
14 Ĺubka Ježíková SPE Klub OB Sokol Pezinok 57:05 + 26:08
15 Juraj Jurčík JAN 62:05 + 31:08
16 Miroslava Ženišová XXX 64:46 + 33:49
17 Marianna Patassiová FBA TJ Slávia Farmaceut Bratislava 70:30 + 39:33

RD

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Juraj Jakabovič SPE Klub OB Sokol Pezinok 15:02
2 Katka Spišiaková FBA TJ Slávia Farmaceut Bratislava 16:19 + 1:17
3 Emka Jonášová SKS0951 Športový klub Sandberg 18:23 + 3:21
4 Teodorka Mravíková SKS07AC Športový klub Sandberg 19:17 + 4:15
5 Peter Kotuliak FBA1003 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 19:39 + 4:37
6 Emma Miklošová SPE Klub OB Sokol Pezinok 20:51 + 5:49
7 Hanka Zúbeková FBA1151 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 21:01 + 5:59
8 Sára Borská FBA0951 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 21:04 + 6:02
9 Simona Miklušová FBA0752 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 21:15 + 6:13
10 Lucia Lanátorová RBA11AA TJ Rapid Bratislava 21:47 + 6:45
11 Andrej Havlík SPE0902 Klub OB Sokol Pezinok 22:01 + 6:59
12 Martinko Jánoš OBO 22:18 + 7:16
13 Slavomír Ženiš XXX 22:23 + 7:21
14 Matúš Vaňo XXX 22:37 + 7:35
15 Natália Styková FBA1051 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 22:50 + 7:48
16 Matúš Zedníček SPE Klub OB Sokol Pezinok 28:03 + 13:01
17 Lucia Kováčová VBA ŠK VAZKA Bratislava 31:42 + 16:40
18 Lukáš Bukovác FBA1002 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 32:00 + 16:58
19 Miško Spišiak FBA TJ Slávia Farmaceut Bratislava 32:33 + 17:31
20 Miki Šóš XXX 43:13 + 28:11