Výsledky

Preteky: Mikulášské preteky 14. kolo oblastného rebríčka Západnej oblasti SZOŠ 2017

Etapa: Mikulášské preteky 14. kolo oblastného rebríčka Západnej oblasti SZOŠ 2017 - E1 (03.12.2017)

Kategórie

M -10      M -12      M -14      M -16      M -18      M 19-      M 40-      M 55-      Open       RD1        N          W -10      W -12      W -14      W -16      W -18      W 19-      W 40-      W 55-      RD2       

M -10

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Jakub Brňák SKS0701 Športový klub Sandberg 10:47
2 Matúš Mikloš SPE0702 Klub OB Sokol Pezinok 10:54 + 0:07
3 Maksym Volkov VZA0701 TJ Slávia Žilinská univerzita Žilina 11:02 + 0:15
4 Eli Valach SPE07AC Klub OB Sokol Pezinok 11:51 + 1:04
5 Jakub Lanátor RBA0701 TJ Rapid Bratislava 12:36 + 1:49
6 Ondrej Jendek SPE07AA Klub OB Sokol Pezinok 12:41 + 1:54
7 Ján Dokupil SKS0801 Športový klub Sandberg 13:33 + 2:46
8 Matus Vano XXX 18:11 + 7:24
9 Maroš Golian FBA0702 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 19:04 + 8:17
10 Janko Hujsa OLR 19:43 + 8:56
11 Matej Knapčok SPE08AA Klub OB Sokol Pezinok 19:48 + 9:01
12 Danko Hujsa OLR 19:51 + 9:04
13 Andrej Borský FBA0703 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 20:41 + 9:54
14 Patrik Prutkay OBO 21:18 + 10:31
15 Holman Jan XXX 30:18 + 19:31
16 Maximilián Janota FBA0701 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 66:33 + 55:46
17 Timotej Janota FBA0901 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 83:38 + 72:51
Patrik Gross OBO DISK

M -12

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Filip Bukovac FBA0501 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 11:20
2 Tomáš Kasza FBA0503 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 12:28 + 1:08
3 Karol Paluska FBA0601 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 14:03 + 2:43
4 Jonas Knaup GYO 14:19 + 2:59
5 Ondrej Kováč VBA0601 ŠK VAZKA Bratislava 16:13 + 4:53
6 Daniel Dokupil SKS0502 Športový klub Sandberg 16:18 + 4:58
7 Tomáš Syrový SPE0601 Klub OB Sokol Pezinok 16:28 + 5:08
8 Daniel Šmelík RBA0702 TJ Rapid Bratislava 16:43 + 5:23
9 Lukáš Kapusta SPE0602 Klub OB Sokol Pezinok 19:08 + 7:48
10 Jakub Mozolík SPE 21:42 + 10:22
11 Samuel Hostačný SPE0501 Klub OB Sokol Pezinok 22:42 + 11:22
12 Adam Novosad FBA0506 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 24:53 + 13:33
13 Martin Németh FBA0603 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 24:54 + 13:34
14 Filip Jančík SPE06AE Klub OB Sokol Pezinok 32:14 + 20:54
15 Ondrej Pařízek FBA0604 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 38:35 + 27:15
Ján Koman FBA0504 TJ Slávia Farmaceut Bratislava DISK

M -14

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Tomáš Šipoš SPE0311 Klub OB Sokol Pezinok 12:04
2 Andrej Mikloš SPE0401 Klub OB Sokol Pezinok 12:17 + 0:13
3 Jakub Fraňo SPE0302 Klub OB Sokol Pezinok 12:31 + 0:27
4 Nicholas Ditri SPE0304 Klub OB Sokol Pezinok 12:33 + 0:29
5 Šimon Kukurugya SKS0402 Športový klub Sandberg 12:49 + 0:45
6 Tibor Fedor SPE0303 Klub OB Sokol Pezinok 13:36 + 1:32
7 Michal Balogh SKS0301 Športový klub Sandberg 14:10 + 2:06
8 Maximilián Kubik RBA0303 TJ Rapid Bratislava 14:14 + 2:10
9 Jakub Hummel RBA0304 TJ Rapid Bratislava 14:21 + 2:17
10 Marek Kováč TNR0401 ŠK Triturus Nitra 14:26 + 2:22
11 Samuel Dokupil SKS0304 Športový klub Sandberg 15:49 + 3:45
12 Oliver Lago VBA0301 ŠK VAZKA Bratislava 16:23 + 4:19
13 Matej Fischer SPE0309 Klub OB Sokol Pezinok 16:34 + 4:30
14 Michal Pajtáš SKS0306 Športový klub Sandberg 16:59 + 4:55
14 Stanislav Kuník SPE0305 Klub OB Sokol Pezinok 16:59 + 4:55
16 Filip Prutkay SKS04AD Športový klub Sandberg 18:36 + 6:32
17 Tomáš Zedníček SPE0405 Klub OB Sokol Pezinok 20:23 + 8:19
18 Michal Urban SKS0401 Športový klub Sandberg 23:18 + 11:14
19 Oliver Gross SKS0404 Športový klub Sandberg 27:25 + 15:21
Šimon Šipoš SPE04AB Klub OB Sokol Pezinok DISK

M -16

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Matúš Topor SPE0102 Klub OB Sokol Pezinok 13:11
2 Filip Dubovský PEZ0201 Klub OB AŠK Pezinok 13:53 + 0:42
3 Matúš Balogh SKS0101 Športový klub Sandberg 15:53 + 2:42
4 Krištof Nemček SPE 20:50 + 7:39
5 Tomáš Tvrdý SKS0201 Športový klub Sandberg 21:20 + 8:09
6 Matej Navrátil VBA0201 ŠK VAZKA Bratislava 21:31 + 8:20
7 Adam Paško RBA0301 TJ Rapid Bratislava 21:46 + 8:35
8 Marek Tvrdý OBO 22:14 + 9:03
9 Radoslav Kuník SPE0103 Klub OB Sokol Pezinok 23:00 + 9:49
10 Adam Havlík SPE0201 Klub OB Sokol Pezinok 32:20 + 19:09
Matej Kukurugya SKS0103 Športový klub Sandberg DISK

M -18

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Pavol Kebis SPE0003 Klub OB Sokol Pezinok 15:43
2 Branislav Kuník SPE9901 Klub OB Sokol Pezinok 18:16 + 2:33
3 Michal Schenk RBA0201 TJ Rapid Bratislava 18:55 + 3:12
4 Adam Navrátil VBA9901 ŠK VAZKA Bratislava 22:21 + 6:38
5 Adam Tóth XXX 45:52 + 30:09
Matej Urban SKS0102 Športový klub Sandberg DISK

M 19-

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Erik Simkovics OLC 12:49
2 Pavol Bukovac FBA8102 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 12:54 + 0:05
3 Ondrej Piják BBA8204 KOBRA Bratislava 13:17 + 0:28
4 Martin Jonáš BBA9601 KOBRA Bratislava 13:28 + 0:39
5 Matúš Šimo SPE0107 Klub OB Sokol Pezinok 14:05 + 1:16
6 Peter Mižúr FBA9101 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 14:14 + 1:25
7 Tobiáš Goldschmidt RBA0003 TJ Rapid Bratislava 14:21 + 1:32
8 Filip Kubina SKS8901 Športový klub Sandberg 14:28 + 1:39
9 Maroš Bukovac FBA7601 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 14:53 + 2:04
10 Adam Jonáš BBA0101 KOBRA Bratislava 15:08 + 2:19
11 Miroslav Papuga TKE9002 Klub OB Akademik TU Košice 15:49 + 3:00
12 Dominik Lovás RBA9902 TJ Rapid Bratislava 15:55 + 3:06
13 Dominik Lapornik XXX 16:15 + 3:26
14 Šimon Mižúr FBA9401 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 16:25 + 3:36
15 Július Porubský TNR7301 ŠK Triturus Nitra 16:31 + 3:42
16 Michal Kováč XXX 17:17 + 4:28
17 Miroslav Pilát HBB8502 ŠK HADVEO Banská Bystrica 17:24 + 4:35
18 Marián Mikluš RBA7204 TJ Rapid Bratislava 17:27 + 4:38
19 Andrej Dubovský PEZ9901 Klub OB AŠK Pezinok 17:32 + 4:43
20 Jozef Wallner BBA6812 KOBRA Bratislava 17:46 + 4:57
21 Hubert Ingr HBB8503 ŠK HADVEO Banská Bystrica 18:15 + 5:26
22 Juraj Šmelík RBA6603 TJ Rapid Bratislava 18:16 + 5:27
23 Michal Pavelek SPE7902 Klub OB Sokol Pezinok 18:29 + 5:40
24 Peter Vričan VZA89AA TJ Slávia Žilinská univerzita Žilina 18:49 + 6:00
25 Dušan Furucz FBA7101 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 18:51 + 6:02
26 Miroslav Tauber SSN9301 KOB Čingov Spišská Nová Ves 19:14 + 6:25
27 Medard Féder PEZ0102 Klub OB AŠK Pezinok 19:20 + 6:31
28 Tomáš Sokolík SPE9109 Klub OB Sokol Pezinok 19:24 + 6:35
29 Tamás Jankó HSE 19:34 + 6:45
30 Olexander Volkov VZA8002 TJ Slávia Žilinská univerzita Žilina 20:08 + 7:19
31 Peter Karch SPE 20:32 + 7:43
31 Jozef Kudla SKS80AC Športový klub Sandberg 20:32 + 7:43
33 Ján Štubňa RBA5803 TJ Rapid Bratislava 20:35 + 7:46
34 Matej Pätoprstý SPE0001 Klub OB Sokol Pezinok 21:00 + 8:11
35 Jozef Jánoška RBA5902 TJ Rapid Bratislava 21:01 + 8:12
36 Michal Spišiak FBA7902 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 21:08 + 8:19
37 Marek Urban SKS7401 Športový klub Sandberg 21:10 + 8:21
38 Peter Vorlíček SKS7501 Športový klub Sandberg 21:44 + 8:55
39 Martin Bejdák RBA9605 TJ Rapid Bratislava 21:48 + 8:59
40 Peter Wartiak FBA8001 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 21:57 + 9:08
41 Dušan Hrnčiar FBA7703 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 23:11 + 10:22
42 Michal Stasz BBA8203 KOBRA Bratislava 23:40 + 10:51
43 Vladislav Janota FBA7903 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 24:28 + 11:39
44 Ján Mazák XXX 24:50 + 12:01
45 Jakub Schenk RBA0001 TJ Rapid Bratislava 25:16 + 12:27
46 Michal Tomašovič SPE8902 Klub OB Sokol Pezinok 25:17 + 12:28
47 Martin Hujsa OLR 26:50 + 14:01
48 Matúš Kosa VBA 45:24 + 32:35
49 Tomáš Lehocký XXX 54:30 + 41:41
Tomáš Flassik RCP7401 RC&P TEAM Bratislava DISK
Georg Wittberger XXX DISK
Roman Kučera TKE8301 Klub OB Akademik TU Košice DISK
Michal Paško RBA9903 TJ Rapid Bratislava DISK
Tibor Lanátor RBA7903 TJ Rapid Bratislava DISK

M 40-

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Martin Borský FBA7704 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 15:07
2 Martin Bednárik CNR7201 ŠK Cart print Nitra 16:04 + 0:57
3 Jan Knaup GYO 16:10 + 1:03
3 Jozef Fedor SPE5701 Klub OB Sokol Pezinok 16:10 + 1:03
5 Martin Čapo XXX 17:18 + 2:11
6 Rastislav Dokupil SKS74AA Športový klub Sandberg 17:44 + 2:37
7 Anton Kniebügl BBA6401 KOBRA Bratislava 18:41 + 3:34
8 Milan Šimoník HBB 19:53 + 4:46
9 Marek Turanský XXX 20:02 + 4:55
10 Ivan Kotuliak FBA7402 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 20:09 + 5:02
11 Štefan Brňák SKS7601 Športový klub Sandberg 20:35 + 5:28
12 Richard Balogh SKS6901 Športový klub Sandberg 20:42 + 5:35
13 Andrej Mikloš SPE7503 Klub OB Sokol Pezinok 20:45 + 5:38
14 Emil Kukurugya SKS66AA Športový klub Sandberg 20:47 + 5:40
15 Ákos Hegedüs XXX 21:00 + 5:53
16 Medard Féder PEZ7303 Klub OB AŠK Pezinok 21:01 + 5:54
17 Miloš Paulo SPE6301 Klub OB Sokol Pezinok 21:10 + 6:03
18 Michal Patassi FBA6901 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 21:32 + 6:25
19 Ladislav Kasza FBA7102 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 21:48 + 6:41
20 Dušan Formanko RBA5801 TJ Rapid Bratislava 22:40 + 7:33
21 Jozef Paluska FBA7401 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 22:49 + 7:42
22 Peter Hojko SPE7001 Klub OB Sokol Pezinok 26:02 + 10:55
23 Marko Paško RBA7001 TJ Rapid Bratislava 26:11 + 11:04
24 Jozef Lonek XXX 27:51 + 12:44
25 Roman Kučera PEZ 28:02 + 12:55
26 Roman Roubal XXX 28:36 + 13:29
27 Peter Spakovszky XXX 50:26 + 35:19

M 55-

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Milan Petrinec RBA5802 TJ Rapid Bratislava 15:29
2 Paul Grün OLG 16:04 + 0:35
3 Ivan Oravec SPE5502 Klub OB Sokol Pezinok 16:27 + 0:58
4 Ján Mižúr FBA5501 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 17:17 + 1:48
5 Ľudovít Šmelík RBA4301 TJ Rapid Bratislava 20:24 + 4:55
6 Pavol Poláček SPE5501 Klub OB Sokol Pezinok 22:57 + 7:28
7 Viktor Mikluš FBA5201 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 23:12 + 7:43
8 Vladimír Grauzel FBA5101 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 23:40 + 8:11
9 Ján Nebeský FBA4101 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 28:08 + 12:39
10 Erich Simkovics OLC 28:26 + 12:57
11 Viktor Pavelek XXX 32:51 + 17:22
12 Medard Féder PEZ5001 Klub OB AŠK Pezinok 33:32 + 18:03
13 Štefan Noga SPE5402 Klub OB Sokol Pezinok 34:01 + 18:32
14 Werner Herbst XXX 39:23 + 23:54

Open

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Ladislav Kalaber XXX 12:42
2 Marek Šebo TCX 14:02 + 1:20
3 Marek Vano XXX 14:47 + 2:05
4 Juraj Horniak BBA8202 KOBRA Bratislava 14:50 + 2:08
5 René Vrábeľ XXX 15:00 + 2:18
6 Jozef Pelikán XXX 16:46 + 4:04
7 Martin Németh FBA7802 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 16:51 + 4:09
8 Boris Vavrík TCX 16:56 + 4:14
9 Tibor Novosad FBA7103 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 17:09 + 4:27
10 Marek Koman FBA7905 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 17:20 + 4:38
11 Andrej Kozák TCX 17:35 + 4:53
12 Ján Lehen XXX 17:48 + 5:06
13 Lukáš Lovás XXX 17:57 + 5:15
14 Michaela Zedníčková SPE 18:48 + 6:06
15 Marián Mališ TJI 19:21 + 6:39
16 Jana Miklasová XXX 19:30 + 6:48
17 Monika Fintorová SPE 19:42 + 7:00
18 Ĺubka Ježíková SPE 20:40 + 7:58
19 Peter Kocian XXX 21:02 + 8:20
20 Marianna Patassiová FBA7351 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 23:05 + 10:23
21 Lenka Paulová SPE8852 Klub OB Sokol Pezinok 23:20 + 10:38
22 Silvia Kutišová SPE 23:33 + 10:51
23 Barbora Grossová OBO 24:31 + 11:49
24 Lubomir Zagorov XXX 25:38 + 12:56
24 Alžbeta Lovásová XXX 25:38 + 12:56
26 Pavol Rybár XXX 27:32 + 14:50
27 Ida Herna FBA7253 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 30:06 + 17:24
28 Ľubica Šutková SKS77AB Športový klub Sandberg 31:43 + 19:01
Imrich Gulai XXX DISK
Miroslava Ženišová FBA8254 TJ Slávia Farmaceut Bratislava DISK
Kristína Komanová FBA7853 TJ Slávia Farmaceut Bratislava DISK

RD1

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Ella Bartakova BBA 8:45
2 Boglárka Jankó HSE 9:14 + 0:29
3 Markétka Kováčová TNR10AA 9:54 + 1:09
4 Michal Spišiak FBA1102 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 10:04 + 1:19
5 Lilly Hrošovská XXX 10:15 + 1:30
6 Lenka Hrošovská XXX 10:19 + 1:34
6 Patrik Kramárik XXX 10:19 + 1:34
8 Anna Holmanová XXX 10:21 + 1:36
9 Krištof Ujvári XXX 10:44 + 1:59
10 Jakub Váňa XXX 11:08 + 2:23
11 Miroslav Patassi FBA0903 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 11:38 + 2:53
12 Boris Kocúr FBA1004 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 12:02 + 3:17
13 Jakub Stankovic XXX 12:03 + 3:18
14 Alexík Slatinský XXX 12:11 + 3:26
15 Richard Jadroň OBO 12:27 + 3:42
16 Filip Bracjun XXX 12:36 + 3:51
17 Diana Kaufmannova XXX 12:56 + 4:11
18 Lucka Pleschová XXX 12:57 + 4:12
19 Mia Kurz OLR 13:10 + 4:25
20 Martin Jánoš OBO 13:11 + 4:26
21 Nataša Majerčáková FBA17BB TJ Slávia Farmaceut Bratislava 13:18 + 4:33
22 Roza Spakovszky XXX 13:31 + 4:46
23 Timotej Kováč TNR12AA 13:58 + 5:13
24 Susanna Marie Šido XXX 14:06 + 5:21
25 Vili Rakay XXX 14:09 + 5:24
26 Sára Ženišová FBA0953 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 14:20 + 5:35
26 Slavomír Ženiš FBA1201 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 14:20 + 5:35
28 Oliver Herndlhofer XXX 14:37 + 5:52
29 Ema Perknovska XXX 14:58 + 6:13
30 Martin Hanesch FBA17AF TJ Slávia Farmaceut Bratislava 15:00 + 6:15
31 Adam Kaufmann XXX 15:20 + 6:35
32 Michal Valko XXX 15:23 + 6:38
33 Kristýna Kendrová XXX 15:30 + 6:45
34 Hanka Rakayova XXX 15:49 + 7:04
35 Jakub Hrnčiar FBA1001 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 15:53 + 7:08
36 Hanka Kramáriková XXX 16:10 + 7:25
37 Jakub Matušík XXX 16:37 + 7:52
38 Maximko Slatinský XXX 17:12 + 8:27
39 Martin Pokojný XXX 17:24 + 8:39
40 Martin Valík XXX 17:49 + 9:04
41 Miki Šóš XXX 20:31 + 11:46
42 Matúš Zedníček SPE 20:36 + 11:51
43 Viktor Ježík SPE 20:39 + 11:54
44 Klára Polakovičová XXX 21:03 + 12:18
45 Matúš Kocian XXX 21:37 + 12:52
46 Jonáš Reingraber XXX 22:07 + 13:22
47 Tomi Lopatnik XXX 22:17 + 13:32
48 Barbora Kocúrová FBA1251 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 22:35 + 13:50
49 Viktória Haneschová FBA17BA TJ Slávia Farmaceut Bratislava 22:36 + 13:51
50 Anna Mazáková XXX 23:16 + 14:31
51 Anton Martin Kasak XXX 23:17 + 14:32
52 Eduard Godzik XXX 23:42 + 14:57
53 Robert Godzik XXX 25:54 + 17:09
54 Peter Kotuliak FBA1003 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 30:01 + 21:16
55 Michaela Jadroňová OBO 33:10 + 24:25
56 Lukáš Jurčík XXX 39:50 + 31:05
57 Barbora Kusá XXX 64:06 + 55:21

N

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Marek Kováč TNR76AA 9:18
2 Viktória Kostercová SKS0251 Športový klub Sandberg 10:00 + 0:42
3 Barbora Ujvári XXX 10:55 + 1:37
4 Michal Bódi XXX 11:00 + 1:42
5 Natália Václavová XXX 11:13 + 1:55
5 Beáta Hergelová XXX 11:13 + 1:55
7 Lucia Janočková XXX 12:22 + 3:04
8 Anna Kompišová XXX 12:24 + 3:06
9 Lívia Tomášová XXX 12:51 + 3:33
10 Andrea Porubská TNR7651 ŠK Triturus Nitra 12:53 + 3:35
11 Filip Smíkal XXX 13:45 + 4:27
12 Viktor Kompiš XXX 13:52 + 4:34
13 Edita Macajova XXX 14:32 + 5:14
14 Jakub Berčík XXX 14:42 + 5:24
15 Braňo Slezák XXX 14:56 + 5:38
16 Barborka Štefaničková XXX 15:14 + 5:56
17 Katarína Pajtášová SKS0152 Športový klub Sandberg 16:21 + 7:03
18 Ingrid Valachová SPE 16:25 + 7:07
19 Lukáš Miklas XXX 16:46 + 7:28
19 Ondrej Bartalos SKS0305 Športový klub Sandberg 16:46 + 7:28
21 Martina Némethová FBA78AA 16:51 + 7:33
22 Kristina Janockova XXX 17:43 + 8:25
23 Michal Frohlich DUN 17:52 + 8:34
24 Zuzana Miklošová SPE 18:19 + 9:01
25 Ondrej Orechovský DUN 18:54 + 9:36
26 Lenka Slaná SKS17AD Športový klub Sandberg 19:43 + 10:25
27 Patrik Kátlovský XXX 19:55 + 10:37
28 St Juraj Jurčík XXX 19:58 + 10:40
29 Marvin Čapo XXX 20:05 + 10:47
30 Andrej Rybár XXX 20:23 + 11:05
31 Martin Bartalos SKS 20:43 + 11:25
32 Viktória Kosár XXX 21:14 + 11:56
33 Denisa Filová XXX 22:27 + 13:09
34 Katarína Gulai XXX 22:55 + 13:37
35 Rudolf Kusý XXX 24:17 + 14:59
36 Janko Oravík XXX 24:32 + 15:14
37 Jana Herndlhofer XXX 25:03 + 15:45
38 Erika Mališová TJI 25:14 + 15:56
39 Alexandra Pobijaková XXX 25:57 + 16:39
40 Marek Pobijak XXX 26:01 + 16:43
41 Nikola Sherhauferová TJI 26:16 + 16:58
42 Maros Adamec XXX 26:29 + 17:11
43 Radoslav Šeliga XXX 26:51 + 17:33
44 Ondrej Adamec XXX 29:10 + 19:52
45 Monika Rigasova SPE 31:11 + 21:53
46 Martina Bunová XXX 34:23 + 25:05
47 Matúš Čiertaský DUN 34:40 + 25:22
48 Zora Klimová DUN 35:39 + 26:21
49 Michal Klimo DUN 36:44 + 27:26
50 Monika Bódiová XXX 39:02 + 29:44
51 Terezka Orechovská DUN 40:25 + 31:07
52 Emka Frohlich DUN 40:26 + 31:08
53 Rastislav Meľuch XXX 42:27 + 33:09
54 Margaretka Melcherova XXX 47:45 + 38:27
55 Ivana Ambrová DUN 55:35 + 46:17
56 Mária Bódiová XXX 73:28 + 64:10
Lucia Bunová XXX DISK

W -10

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Zora Baloghová SKS0751 Športový klub Sandberg 10:49
2 Hana Šipošová SPE09AC Klub OB Sokol Pezinok 10:53 + 0:04
3 Lucia Vorlíčková SKS0851 Športový klub Sandberg 10:58 + 0:09
4 Maja Volkova VZA07AA 11:00 + 0:11
5 Kristína Toporová SPE0751 Klub OB Sokol Pezinok 11:36 + 0:47
6 Jana Knaupová GYO 13:15 + 2:26
7 Lea Kotuliaková FBA0751 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 15:49 + 5:00
8 Diana Brňáková SKS0952 Športový klub Sandberg 17:51 + 7:02
9 Susanna Marie Šido XXX 18:29 + 7:40
10 Adela Rohaľová SKS0852 Športový klub Sandberg 20:27 + 9:38

W -12

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Rebecca Herna FBA0553 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 13:39
2 Gabriela Ježíková SPE0551 Klub OB Sokol Pezinok 15:24 + 1:45
3 Tereza Kendrová FBA0651 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 15:40 + 2:01
4 Elena Lago VBA0551 ŠK VAZKA Bratislava 16:44 + 3:05
5 Anamária Šutková SKS05AC Športový klub Sandberg 17:32 + 3:53
6 Silvia Kátlovská XXX 20:18 + 6:39
7 Bianka Dugovičová SPE0653 Klub OB Sokol Pezinok 20:36 + 6:57
8 Patrícia Patassiová FBA05AE 21:18 + 7:39
9 Bianka Halčínová SPE05AE Klub OB Sokol Pezinok 21:32 + 7:53
10 Paulína Žilincová SKS0651 Športový klub Sandberg 21:33 + 7:54
11 Nicole Herna FBA0552 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 30:10 + 16:31

W -14

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Ivona Rohaľová SKS0453 Športový klub Sandberg 11:55
2 Eva Ondovčíková SPE0358 Klub OB Sokol Pezinok 11:58 + 0:03
3 Klára Fedorová SPE0455 Klub OB Sokol Pezinok 12:29 + 0:34
4 Nina Kutišová SPE0353 Klub OB Sokol Pezinok 13:13 + 1:18
5 Natália Ježíková SPE0454 Klub OB Sokol Pezinok 13:34 + 1:39
6 Ema Honzírková SKS0351 Športový klub Sandberg 13:59 + 2:04
7 Martina Vorlíčková SKS0551 Športový klub Sandberg 15:10 + 3:15
8 Zuzana Féderová PEZ0351 Klub OB AŠK Pezinok 16:21 + 4:26
9 Lenka Porubská TNR0451 ŠK Triturus Nitra 16:31 + 4:36
10 Ema Havlíková SPE0451 Klub OB Sokol Pezinok 16:52 + 4:57
11 Karolína Toporová SPE0452 Klub OB Sokol Pezinok 16:55 + 5:00
12 Katarína Mravíková SKS0451 Športový klub Sandberg 23:46 + 11:51
13 Žofia Kováčová VBA0451 ŠK VAZKA Bratislava 34:09 + 22:14

W -16

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Michaela Patassiová FBA0252 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 14:47
2 Veronika Jánošová SKS0151 Športový klub Sandberg 15:56 + 1:09
3 Alžbeta Dubovská PEZ0151 Klub OB AŠK Pezinok 17:36 + 2:49
4 Klára Kapustová SPE0253 Klub OB Sokol Pezinok 18:18 + 3:31
5 Michaela Mozolíková SPE02AE Klub OB Sokol Pezinok 25:22 + 10:35
6 Hana Kniebüglová BBA0251 KOBRA Bratislava 36:30 + 21:43

W -18

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Adéla Navrátilová VBA0251 ŠK VAZKA Bratislava 16:34
2 Ema Haršányová XXX 17:30 + 0:56
3 Alžbeta Kubenová RBA0151 TJ Rapid Bratislava 17:52 + 1:18

W 19-

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Tamara Miklušová RBA0252 TJ Rapid Bratislava 14:46
2 Lucia Kovalančíková HBB9351 ŠK HADVEO Banská Bystrica 14:53 + 0:07
3 Jana Styková FBA8051 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 15:26 + 0:40
4 Ela Sedileková HBB9352 ŠK HADVEO Banská Bystrica 15:28 + 0:42
5 Lenka Jablonovská SPE9063 Klub OB Sokol Pezinok 16:13 + 1:27
6 Monika Molnárová BBA9451 KOBRA Bratislava 16:27 + 1:41
7 Ivana Knaupová GYO 17:11 + 2:25
8 Marta Wartiaková FBA8252 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 17:35 + 2:49
9 Andrea Poštulková VZA9351 TJ Slávia Žilinská univerzita Žilina 17:56 + 3:10
10 Zora Flassiková RBA8056 TJ Rapid Bratislava 18:25 + 3:39
11 Lucia Ondovčíková SPE0051 Klub OB Sokol Pezinok 18:28 + 3:42
12 Simone Skrucana VBA 18:43 + 3:57
13 Katarína Schenková RBA7451 TJ Rapid Bratislava 19:26 + 4:40
14 Jana Kotrlová VZA89AB TJ Slávia Žilinská univerzita Žilina 19:28 + 4:42
15 Dagmar Miklušová RBA7351 TJ Rapid Bratislava 19:37 + 4:51
16 Monika Urbanová SKS7751 Športový klub Sandberg 19:43 + 4:57
17 Darina Valkova XXX 19:52 + 5:06
18 Ľubica Toporová SPE7552 Klub OB Sokol Pezinok 19:57 + 5:11
19 Katarína Kotrlová SKS9051 Športový klub Sandberg 20:00 + 5:14
20 Katarína Lanátorová RBA7856 TJ Rapid Bratislava 21:07 + 6:21
21 Ĺubomíra Hujsová OLR 21:09 + 6:23
22 Zuzana Bartakova BBA 21:26 + 6:40
23 Katarína Sýkorová FBA8253 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 21:45 + 6:59
24 Daniela Ondovčíková SPE7852 Klub OB Sokol Pezinok 21:58 + 7:12
25 Kathrin Kollndorfer XXX 22:33 + 7:47
26 Tereza Schenková RBA9751 TJ Rapid Bratislava 23:45 + 8:59
27 Ria Stančíková VIA8951 Viatoris 24:15 + 9:29
28 Táňa Bednáriková SSN7952 KOB Čingov Spišská Nová Ves 24:51 + 10:05
29 Barbora Chorvátová SPE9052 Klub OB Sokol Pezinok 33:20 + 18:34
Veronika Prutkayová OBO DISK
Ivana Bartalosová SKS7851 Športový klub Sandberg DISK

W 40-

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Petra Kotuliaková FBA7552 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 17:28
2 Iveta Pijáková SPE6251 Klub OB Sokol Pezinok 18:07 + 0:39
3 Martina Pánková RBA6953 TJ Rapid Bratislava 18:41 + 1:13
4 Katarína Baľová SKS7551 Športový klub Sandberg 19:39 + 2:11
5 Petra Rebrová FBA7252 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 19:49 + 2:21
6 Bronislava Šimová PEZ6951 Klub OB AŠK Pezinok 20:08 + 2:40
7 Martina Brňáková SKS7752 Športový klub Sandberg 21:38 + 4:10
8 Jana Mižúrová FBA6351 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 22:23 + 4:55
9 Marta Jonášová SKS6951 Športový klub Sandberg 26:36 + 9:08
10 Iveta Paulová SPE6751 Klub OB Sokol Pezinok 26:44 + 9:16
11 Tímea Tóth HSE 29:02 + 11:34
12 Ĺubica Slatinská XXX 29:05 + 11:37
13 Jana Pařízková FBA7352 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 29:12 + 11:44
14 Hana Baloghová SKS6551 Športový klub Sandberg 30:00 + 12:32
Zsanett Nagy XXX DISK

W 55-

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Paulína Májová BBA5351 KOBRA Bratislava 17:09
2 Maya Karovic SPE5851 Klub OB Sokol Pezinok 17:20 + 0:11
3 Soňa Kavecká SPE4851 Klub OB Sokol Pezinok 18:33 + 1:24
4 Taťjana Jánošková RBA6051 TJ Rapid Bratislava 20:59 + 3:50
5 Beata Vávrová RBA5651 TJ Rapid Bratislava 22:58 + 5:49
6 Marie Fraňová SPE5051 Klub OB Sokol Pezinok 25:59 + 8:50
7 Katarína Daříčková FBA5551 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 28:40 + 11:31
8 Marta Brzová SPE5351 Klub OB Sokol Pezinok 30:03 + 12:54
9 Sigrid Grün OLZ 32:58 + 15:49

RD2

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Artur Kalaber XXX 7:37
2 Katarína Spišiaková FBA0851 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 9:02 + 1:25
3 Kristínka Paveleková XXX 9:19 + 1:42
4 Daniel Gajdošik XXX 11:18 + 3:41
5 Jonáš Václav XXX 11:21 + 3:44
6 Marek Smíkal XXX 11:25 + 3:48
7 Filip Sadloň XXX 11:35 + 3:58
8 Juraj Pokojný XXX 11:58 + 4:21
9 Peter Vojtko XXX 12:23 + 4:46
10 Samuel Štefanička XXX 13:03 + 5:26
11 Tomáš Miklas XXX 13:08 + 5:31
12 Lucia Kováčová VBA 13:09 + 5:32
13 Lukáš Bukovác FBA1002 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 13:17 + 5:40
14 Hana Zúbeková FBA0952 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 13:51 + 6:14
15 Matilda Ujvári XXX 13:58 + 6:21
16 Lucia Lanátorová RBA1051 TJ Rapid Bratislava 14:14 + 6:37
17 Jarko Kuzma DUN 14:23 + 6:46
18 Natália Styková FBA1051 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 14:25 + 6:48
19 Nina Slezáková XXX 14:29 + 6:52
20 Peter Gajdošik XXX 14:34 + 6:57
21 Andrej Havlík SPE09AB Klub OB Sokol Pezinok 14:48 + 7:11
22 Gabriela Čechová XXX 15:02 + 7:25
23 Jakub Kunc DUN 15:07 + 7:30
24 Sára Borská FBA0951 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 15:26 + 7:49
25 Nela Kalaberová XXX 15:29 + 7:52
26 Nela Václavová XXX 15:41 + 8:04
27 Oliver Bezák XXX 16:05 + 8:28
28 Filip Kníž XXX 16:10 + 8:33
29 Livia Čapová XXX 16:37 + 9:00
30 Julka Pleschová XXX 16:48 + 9:11
31 Bruno Fundarek XXX 17:48 + 10:11
31 Petra Cvachová XXX 17:48 + 10:11
33 Iva Fundarkova XXX 17:50 + 10:13
34 Ján Holman XXX 18:09 + 10:32
35 Teodorka Mravíková SKS0752 Športový klub Sandberg 18:16 + 10:39
36 Miroslav Cvacho XXX 18:23 + 10:46
37 Alex Luis Šutka SKS09AE Športový klub Sandberg 18:25 + 10:48
38 Adela Vašková XXX 18:58 + 11:21
39 Stanko Hujsa OLR 19:18 + 11:41
40 Teo Martin Németh FBA1005 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 19:50 + 12:13
41 Mikuláš Aleš VBA 20:04 + 12:27
42 Zina Macajova XXX 20:43 + 13:06
43 Lea Fundarkova XXX 20:48 + 13:11
44 Anna Alešová VBA 20:54 + 13:17
45 Miška Fornadeľová XXX 21:13 + 13:36
46 Rebecca Lattová XXX 21:21 + 13:44
47 Katarína Knížová XXX 21:26 + 13:49
48 Lenka Chlpeková XXX 21:35 + 13:58
49 Laura Perknovska XXX 21:44 + 14:07
50 Veronika Bobovská SPE10AA Klub OB Sokol Pezinok 27:20 + 19:43
51 Nela Bobovská SPE13AA Klub OB Sokol Pezinok 29:08 + 21:31
52 Monika Havierová XXX 30:15 + 22:38
53 Ema Jonášová SKS0951 Športový klub Sandberg 34:15 + 26:38
54 Juliana Szlovakova XXX 39:22 + 31:45
55 Maxi Kurz OLR 44:57 + 37:20