Výsledky

Preteky: Yeti Zima Cup 2. kolo oblastného rebríčka Západnej oblasti SZOŠ 2018

Etapa: Yeti Zima Cup 2. kolo oblastného rebríčka Západnej oblasti SZOŠ 2017 - E1 (28.01.2018)

Kategórie

M -10      M -12      M -14      M -16      M -18      M 19-      M 40-      M 55-      N          Open       RD         W -10      W -12      W -14      W -16      W -18      W 19-      W 40-      W 55-     

M -10

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Daniel Ondovčík SPE0801 Klub OB Sokol Pezinok 12:01
2 Branislav Stančík SPE 16:55 + 4:54
3 Matúš Vaňo XXX 17:25 + 5:24
4 Andrej Havlík SPE0901 Klub OB Sokol Pezinok 19:00 + 6:59
5 Matej Knapčok SPE0802 Klub OB Sokol Pezinok 19:32 + 7:31
6 Samuel Bobovský SPE0803 Klub OB Sokol Pezinok 26:48 + 14:47
7 Patrik Gross SKS09AD Športový klub Sandberg 27:16 + 15:15
8 Jakub Heriban SPE08AB Klub OB Sokol Pezinok 27:46 + 15:45

M -12

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Tomáš Syrový SPE0601 Klub OB Sokol Pezinok 13:21
2 Karol Paluska FBA0601 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 13:31 + 0:10
3 Filip Jančík SPE0604 Klub OB Sokol Pezinok 14:18 + 0:57
4 Daniel Šmelík RBA0702 TJ Rapid Bratislava 14:38 + 1:17
5 Lukáš Kapusta SPE0602 Klub OB Sokol Pezinok 16:40 + 3:19
6 Tristan Sýkora FBA0602 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 17:31 + 4:10
7 Matúš Mikloš SPE0702 Klub OB Sokol Pezinok 17:33 + 4:12
8 Patrik Prutkay 01B 21:07 + 7:46
9 Matin Vaško XXX 21:18 + 7:57
10 Maroš Golian FBA0702 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 23:01 + 9:40
11 Martin Németh FBA0603 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 24:12 + 10:51
12 Michal Zedníček SPE0603 Klub OB Sokol Pezinok 28:24 + 15:03
13 Michal Dolný SPE0706 Klub OB Sokol Pezinok 34:08 + 20:47
14 Ondrej Jendek SPE0704 Klub OB Sokol Pezinok 37:29 + 24:08
Ondrej Kováč VBA0601 ŠK VAZKA Bratislava DISK

M -14

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Andrej Mikloš SPE0401 Klub OB Sokol Pezinok 20:40
2 Šimon Šipoš SPE0406 Klub OB Sokol Pezinok 22:49 + 2:09
3 Šimon Kukurugya SKS0402 Športový klub Sandberg 23:18 + 2:38
4 Filip Bukovac FBA0501 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 25:29 + 4:49
5 Viktor Kotuliak FBA0401 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 28:51 + 8:11
6 Tomáš Zedníček SPE0405 Klub OB Sokol Pezinok 31:34 + 10:54
7 Jakub Berčík XXX 32:55 + 12:15
8 Jakub Mozolík SPE 33:22 + 12:42
9 Vladimír Molnár SPE 38:01 + 17:21
10 Michal Urban SKS0401 Športový klub Sandberg 47:30 + 26:50
Adam Novosad FBA0506 TJ Slávia Farmaceut Bratislava DISK

M -16

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Tomáš Šipoš SPE0311 Klub OB Sokol Pezinok 21:43
2 Maximilián Kubik RBA0303 TJ Rapid Bratislava 22:43 + 1:00
3 Tibor Fedor SPE0303 Klub OB Sokol Pezinok 23:28 + 1:45
4 Nicholas Ditri SPE0304 Klub OB Sokol Pezinok 23:50 + 2:07
5 Jakub Fraňo SPE0302 Klub OB Sokol Pezinok 24:06 + 2:23
6 Filip Dubovský PEZ0201 Klub OB AŠK Pezinok 28:24 + 6:41
7 Samuel Dokupil SKS0304 Športový klub Sandberg 30:49 + 9:06
8 Oliver Lago VBA0301 ŠK VAZKA Bratislava 31:26 + 9:43
9 Stanislav Kuník SPE0305 Klub OB Sokol Pezinok 31:45 + 10:02
10 Michal Balogh SKS0301 Športový klub Sandberg 33:20 + 11:37
11 Adam Havlík SPE0201 Klub OB Sokol Pezinok 60:00 + 38:17
Jakub Hummel RBA0304 TJ Rapid Bratislava DISK

M -18

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Matej Pätoprstý SPE0001 Klub OB Sokol Pezinok 27:17
2 Matej Kukurugya SKS0103 Športový klub Sandberg 31:14 + 3:57
3 Matej Urban SKS0102 Športový klub Sandberg 33:12 + 5:55
4 Matúš Topor SPE0102 Klub OB Sokol Pezinok 35:52 + 8:35
5 Matúš Balogh SKS0101 Športový klub Sandberg 42:05 + 14:48
6 Krištof Nemček SPE 55:31 + 28:14

M 19-

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Ondrej Piják BBA8204 KOBRA Bratislava 29:42
2 Filip Kubina SKS8901 Športový klub Sandberg 31:23 + 1:41
3 Peter Mižúr FBA9101 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 32:38 + 2:56
4 Miroslav Papuga TKE9002 Klub OB Akademik TU Košice 32:56 + 3:14
5 Adam Jonáš BBA0101 KOBRA Bratislava 32:59 + 3:17
6 Martin Jonáš BBA9601 KOBRA Bratislava 33:11 + 3:29
7 Matúš Šimo SPE0107 Klub OB Sokol Pezinok 33:27 + 3:45
8 Miroslav Lago VBA7601 ŠK VAZKA Bratislava 37:21 + 7:39
9 Dominic Ditri SPE0002 Klub OB Sokol Pezinok 38:11 + 8:29
10 Tomáš Sokolík SPE9109 Klub OB Sokol Pezinok 39:47 + 10:05
11 Juraj Horniak BBA8202 KOBRA Bratislava 42:38 + 12:56
12 Maroš Bukovac FBA7601 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 45:58 + 16:16
13 Marek Urban SKS7401 Športový klub Sandberg 48:51 + 19:09
14 Jozef Kudla SKS80AC Športový klub Sandberg 49:06 + 19:24
15 Michal Spišiak FBA7902 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 50:35 + 20:53
16 Martin Bejdák RBA9605 TJ Rapid Bratislava 50:41 + 20:59
Peter Karch SPE9112 Klub OB Sokol Pezinok DISK
Roman Kučera TKE8301 Klub OB Akademik TU Košice DISK
Andrej Dubovský PEZ9901 Klub OB AŠK Pezinok DISK
Branislav Kuník SPE9901 Klub OB Sokol Pezinok DISK

M 40-

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Marian Spišiak SPE7601 Klub OB Sokol Pezinok 34:23
2 Martin Borský FBA7704 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 34:41 + 0:18
3 Milan Kováč VBA7101 ŠK VAZKA Bratislava 35:35 + 1:12
4 Péter Spakovszky SPA 36:15 + 1:52
5 Jozef Čierny OUT 36:42 + 2:19
6 Peter Hojko SPE7001 Klub OB Sokol Pezinok 38:16 + 3:53
7 Ivan Kotuliak FBA7402 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 39:31 + 5:08
8 Peter Vorlíček SKS7501 Športový klub Sandberg 41:42 + 7:19
9 Štefan Brňák SKS7601 Športový klub Sandberg 43:46 + 9:23
10 Richard Balogh SKS6901 Športový klub Sandberg 44:56 + 10:33
11 Emil Kukurugya SKS66AA Športový klub Sandberg 47:39 + 13:16
12 Roman Kučera PEZ6401 Klub OB AŠK Pezinok 55:26 + 21:03
Jozef Paluska FBA7401 TJ Slávia Farmaceut Bratislava DISK
Michal Patassi FBA6901 TJ Slávia Farmaceut Bratislava DISK

M 55-

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Ján Mižúr FBA5501 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 27:47
2 Ivan Oravec SPE5502 Klub OB Sokol Pezinok 28:31 + 0:44
3 Miloš Paulo SPE6301 Klub OB Sokol Pezinok 31:42 + 3:55
4 Jozef Fekiač VBA5801 ŠK VAZKA Bratislava 33:05 + 5:18
5 Viktor Mikluš FBA5201 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 34:41 + 6:54
6 Pavol Poláček SPE5501 Klub OB Sokol Pezinok 36:52 + 9:05
7 Viktor Pavelek XXX 38:52 + 11:05
8 Ján Nebeský FBA4101 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 42:14 + 14:27
9 Štefan Noga SPE5402 Klub OB Sokol Pezinok 56:43 + 28:56

N

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Beáta Hergelová XXX 14:47
2 Juraj Feilhauer XXX 16:58 + 2:11
3 Katarína Pajtášová SKS0152 Športový klub Sandberg 19:14 + 4:27
4 Tomáš Pikulík XXX 20:06 + 5:19
5 Zuzana Miklošová SPE7652 Klub OB Sokol Pezinok 20:35 + 5:48
6 Katarína Gulai XXX 22:16 + 7:29
7 Peter Kucharik XXX 24:15 + 9:28
8 Jana Herendlhofer XXX 28:54 + 14:07
9 Renata Rybarova XXX 30:47 + 16:00
10 Andrej Borský FBA0703 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 31:53 + 17:06

Open

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Tomáš Charvát SPE 22:01
2 Marek Vaňo XXX 22:27 + 0:26
3 Tibor Novosad FBA7103 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 24:42 + 2:41
4 Imrich Gulai XXX 26:03 + 4:02
5 Jakub Mertan 01B 26:17 + 4:16
6 Marek Nehyba JOT 26:35 + 4:34
7 Vladimír Ladecký XXX 26:53 + 4:52
8 Patrik Sopčák XXX 28:08 + 6:07
9 Lubor Illek 01B 29:09 + 7:08
10 Marián Mališ TJI 29:48 + 7:47
11 Barbora Ujvári JOT 31:01 + 9:00
12 Zuzana Šipošová SPE7351 Klub OB Sokol Pezinok 32:27 + 10:26
13 Lukáš Lovás XXX 33:08 + 11:07
14 Palo Rybar XXX 36:20 + 14:19
15 Marek Koman FBA7905 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 36:34 + 14:33
16 Lenka Paulová SPE8852 Klub OB Sokol Pezinok 40:14 + 18:13
17 Ida Herna FBA7253 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 40:26 + 18:25
18 Alžbeta Lovásová XXX 41:28 + 19:27
19 Barbora Grossová 01B 42:31 + 20:30
René Vrábeľ XXX DISK

RD

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Katarína Spišiaková FBA0851 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 12:36
2 Alexik Slatinsky XXX 12:40 + 0:04
3 Maximko Slatinsky XXX 12:41 + 0:05
4 Jonáš Václav JOT 13:02 + 0:26
5 Michal Spišiak FBA1102 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 13:11 + 0:35
6 Nela Václavová JOT 14:18 + 1:42
6 Krištof Ujvári JOT 14:18 + 1:42
8 Veronika Bobovská SPE1051 Klub OB Sokol Pezinok 14:19 + 1:43
9 Tomáš Sopčák XXX 14:41 + 2:05
10 Matilda Ujvári JOT 15:31 + 2:55
11 Adrian Kratky XXX 17:01 + 4:25
12 Marek Šabo XXX 17:10 + 4:34
13 Lucia Kováčová VBA 17:36 + 5:00
14 Martin Jánoš 01B 17:59 + 5:23
15 Adam Pikulík XXX 18:27 + 5:51
16 Eva Lopatnikova XXX 18:45 + 6:09
17 Linda Horná XXX 18:52 + 6:16
18 Oliver Herendlhofer XXX 20:32 + 7:56
19 Rozi Spakovszky SPA 20:38 + 8:02
20 Michal Sopčák XXX 22:04 + 9:28
21 Teodorka Mravíková SKS0752 Športový klub Sandberg 22:05 + 9:29
22 Boris Kocúr FBA1004 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 22:16 + 9:40
23 Lukáš Bukovác FBA1002 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 22:26 + 9:50
24 Peter Kotuliak FBA1003 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 25:58 + 13:22
25 Alan Sýkora FBA1202 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 28:11 + 15:35
26 Mila Šimová 01B 28:41 + 16:05
27 Natália Styková FBA1051 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 29:08 + 16:32
28 Sára Borská FBA0951 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 30:09 + 17:33
29 Miki Šóš XXX 31:35 + 18:59
30 Barbora Kocúrová FBA1251 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 31:37 + 19:01
31 Jonas Reingraber XXX 33:00 + 20:24
32 Marek Jurčík JAN 33:32 + 20:56
33 Matúš Zedníček SPE 40:47 + 28:11
34 Viktor Ježík SPE 41:53 + 29:17
35 Klárka Polakovičová XXX 42:57 + 30:21
36 Veronika Šóšová XXX 47:45 + 35:09
Adrián Koník XXX DISK
Alex Luis Šutka SKS09AE Športový klub Sandberg DISK

W -10

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Hana Šipošová SPE0951 Klub OB Sokol Pezinok 12:30
2 Lucia Vorlíčková SKS0851 Športový klub Sandberg 16:03 + 3:33
3 Adela Rohaľová SKS0852 Športový klub Sandberg 39:38 + 27:08

W -12

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Lucia Šipošová SPE0654 Klub OB Sokol Pezinok 14:08
2 Bianka Dugovičová SPE0653 Klub OB Sokol Pezinok 15:09 + 1:01
3 Lea Kotuliaková FBA0751 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 17:44 + 3:36
4 Zora Baloghová SKS0751 Športový klub Sandberg 20:16 + 6:08
5 Kristína Toporová SPE0751 Klub OB Sokol Pezinok 23:04 + 8:56
6 Petra Kurucová SPE0651 Klub OB Sokol Pezinok 26:20 + 12:12
Tereza Kendrová FBA0651 TJ Slávia Farmaceut Bratislava DISK

W -14

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Ivona Rohaľová SKS0453 Športový klub Sandberg 19:04
2 Klára Fedorová SPE0455 Klub OB Sokol Pezinok 19:49 + 0:45
3 Natália Ježíková SPE0454 Klub OB Sokol Pezinok 21:45 + 2:41
4 Rebecca Herna FBA0553 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 22:17 + 3:13
5 Bianka Halčínová SPE0554 Klub OB Sokol Pezinok 22:41 + 3:37
6 Linda Legáthová SPE0552 Klub OB Sokol Pezinok 22:47 + 3:43
7 Agáta Komanová SPE0553 Klub OB Sokol Pezinok 24:06 + 5:02
8 Žofia Kováčová VBA0451 ŠK VAZKA Bratislava 24:46 + 5:42
9 Martina Vorlíčková SKS0551 Športový klub Sandberg 26:01 + 6:57
10 Katarína Mravíková SKS0451 Športový klub Sandberg 28:16 + 9:12
11 Patrícia Patassiová FBA0554 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 30:21 + 11:17
12 Karolína Toporová SPE0452 Klub OB Sokol Pezinok 32:44 + 13:40
13 Elena Lago VBA0551 ŠK VAZKA Bratislava 34:04 + 15:00
14 Anamária Šutková SKS05AC Športový klub Sandberg 43:43 + 24:39

W -16

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Nina Kutišová SPE0353 Klub OB Sokol Pezinok 28:51
2 Michaela Patassiová FBA0252 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 29:22 + 0:31
3 Michaela Mozolíková SPE0254 Klub OB Sokol Pezinok 29:54 + 1:03
4 Eva Ondovčíková SPE0358 Klub OB Sokol Pezinok 30:04 + 1:13
5 Viktória Kostercová SKS0251 Športový klub Sandberg 33:07 + 4:16

W -18

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Veronika Jánošová SKS0151 Športový klub Sandberg 33:41

W 19-

W 40-

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Veronika Prutkayová 01B 28:44
2 Monika Urbanová SKS7751 Športový klub Sandberg 28:54 + 0:10
3 Monika Fintorová SPE7653 Klub OB Sokol Pezinok 29:27 + 0:43
4 Barbora Vorlíčková SKS7651 Športový klub Sandberg 30:11 + 1:27
5 Ĺubica Slatinská XXX 31:20 + 2:36
6 Petra Rebrová FBA7252 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 31:56 + 3:12
7 Katarína Baľová SKS7551 Športový klub Sandberg 32:18 + 3:34
8 Petra Kotuliaková FBA7552 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 32:54 + 4:10
9 Barbora Šmelíková VBA6951 ŠK VAZKA Bratislava 33:59 + 5:15
10 Silvia Kutišová SPE7352 Klub OB Sokol Pezinok 34:28 + 5:44
11 Marianna Patassiová FBA7351 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 36:07 + 7:23
12 Kristína Komanová FBA7853 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 37:14 + 8:30
13 Katarína Kováčová VBA7451 ŠK VAZKA Bratislava 37:26 + 8:42
14 Ingrid Kuníková SPE7251 Klub OB Sokol Pezinok 39:21 + 10:37
15 Marta Jonášová SKS6951 Športový klub Sandberg 41:45 + 13:01
16 Hana Baloghová SKS6551 Športový klub Sandberg 44:20 + 15:36
17 Oľga Lago VBA7452 ŠK VAZKA Bratislava 46:00 + 17:16
Ľubica Šutková SKS77AB Športový klub Sandberg DISK

W 55-

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Maya Karovic SPE5851 Klub OB Sokol Pezinok 25:58
2 Beata Vávrová RBA5651 TJ Rapid Bratislava 28:19 + 2:21
3 Katarína Daříčková FBA5551 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 30:43 + 4:45
4 Mária Fekiačová VBA5851 ŠK VAZKA Bratislava 30:58 + 5:00
5 Marie Fraňová SPE5051 Klub OB Sokol Pezinok 33:23 + 7:25
6 Marta Brzová SPE5351 Klub OB Sokol Pezinok 34:00 + 8:02