Výsledky

Preteky: Valentínske Srdce, 4. kolo Sanasport Cup 2018

Etapa: Valentínske Srdce - E1 (24.02.2018)

Kategórie

M -10      M -12      M -14      M -16      M -18      M 19-      M 40-      M 55-      W -10      W -12      W -14      W -16      W -18      W 19-      W 40-      W 55-      Open       RD         N         

M -10

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Daniel Ondovčík SPE0801 Klub OB Sokol Pezinok 13:39
2 Ján Varga 17:47 + 4:08
3 Ján Dokupil SKS0801 Športový klub Sandberg 19:36 + 5:57
4 Gregor Ondra SPE08AF Klub OB Sokol Pezinok 20:44 + 7:05
5 Matúš Vaňo 1C08AA 21:07 + 7:28
6 Andrej Havlík SPE0901 Klub OB Sokol Pezinok 21:30 + 7:51
7 Samuel Bobovský SPE0803 Klub OB Sokol Pezinok 26:02 + 12:23
8 Patrik Gross SKS09AD Športový klub Sandberg 26:37 + 12:58
9 Branislav Stančík SPE08BA Klub OB Sokol Pezinok 28:29 + 14:50
10 Juraj Jakabovič SPE08BB Klub OB Sokol Pezinok 30:09 + 16:30
11 Michal Čaboun 32:44 + 19:05

M -12

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Jakub Brňák SKS0701 Športový klub Sandberg 15:54
2 Tomáš Syrový SPE0601 Klub OB Sokol Pezinok 17:26 + 1:32
3 Matúš Mikloš SPE0702 Klub OB Sokol Pezinok 18:49 + 2:55
4 Ondrej Kováč VBA0601 ŠK VAZKA Bratislava 18:57 + 3:03
5 Karol Paluska FBA0601 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 19:11 + 3:17
6 Filip Jančík SPE0604 Klub OB Sokol Pezinok 19:32 + 3:38
7 Lukáš Kapusta SPE0602 Klub OB Sokol Pezinok 21:39 + 5:45
8 Eli Valach SPE0703 Klub OB Sokol Pezinok 21:54 + 6:00
9 Tristan Sýkora FBA0602 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 24:38 + 8:44
10 Martin Vaško 25:18 + 9:24
11 Michal Zedníček SPE0603 Klub OB Sokol Pezinok 33:45 + 17:51
12 Ondrej Jendek SPE0704 Klub OB Sokol Pezinok 44:28 + 28:34

M -14

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Andrej Mikloš SPE0401 Klub OB Sokol Pezinok 14:44
2 Šimon Kukurugya SKS0402 Športový klub Sandberg 16:34 + 1:50
3 Šimon Šipoš SPE0406 Klub OB Sokol Pezinok 17:04 + 2:20
4 Tomáš Kasza FBA0503 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 20:28 + 5:44
5 Filip Prutkay SKS04AD Športový klub Sandberg 26:57 + 12:13
6 Vladimír Molnár SPE04AF Klub OB Sokol Pezinok 27:30 + 12:46
7 Daniel Dokupil SKS0502 Športový klub Sandberg 28:20 + 13:36
8 Tomáš Zedníček SPE0405 Klub OB Sokol Pezinok 28:36 + 13:52
9 Samuel Hostačný SPE0501 Klub OB Sokol Pezinok 31:05 + 16:21
10 Andrej Hojko SPE0404 Klub OB Sokol Pezinok 34:21 + 19:37
11 Oliver Gross SKS0404 Športový klub Sandberg 34:34 + 19:50

M -16

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Tomáš Šipoš SPE0311 Klub OB Sokol Pezinok 16:55
2 Nicholas Ditri SPE0304 Klub OB Sokol Pezinok 19:23 + 2:28
3 Maximilián Kubik RBA0303 TJ Rapid Bratislava 20:10 + 3:15
4 Tibor Fedor SPE0303 Klub OB Sokol Pezinok 20:13 + 3:18
5 Samuel Dokupil SKS0304 Športový klub Sandberg 25:22 + 8:27
6 Adam Havlík SPE0201 Klub OB Sokol Pezinok 26:26 + 9:31
7 Michal Pajtáš SKS0306 Športový klub Sandberg 26:44 + 9:49
8 Michal Balogh SKS0301 Športový klub Sandberg 30:45 + 13:50
9 Stanislav Kuník SPE0305 Klub OB Sokol Pezinok 32:49 + 15:54
10 Timotej Lučenič SPE0313 Klub OB Sokol Pezinok 44:30 + 27:35

M -18

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Matej Pätoprstý SPE0001 Klub OB Sokol Pezinok 25:17
2 Matúš Balogh SKS0101 Športový klub Sandberg 37:33 + 12:16
3 Krištof Nemček SPE01AD Klub OB Sokol Pezinok 47:22 + 22:05
Michal Schenk RBA0201 TJ Rapid Bratislava DISK

M 19-

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Ondrej Piják BBA8204 KOBRA Bratislava 18:44
2 Martin Jonáš BBA9601 KOBRA Bratislava 19:16 + 0:32
3 Filip Kubina SKS8901 Športový klub Sandberg 20:04 + 1:20
4 Medard Féder PEZ0102 Klub OB AŠK Pezinok 20:09 + 1:25
5 Matúš Šimo SPE0107 Klub OB Sokol Pezinok 22:34 + 3:50
6 Adam Jonáš BBA0101 KOBRA Bratislava 22:54 + 4:10
7 Dominic Ditri SPE0002 Klub OB Sokol Pezinok 23:01 + 4:17
8 Silvester Dulák SSN9007 KOB Čingov Spišská Nová Ves 24:38 + 5:54
9 Roman Kučera TKE8301 Klub OB Akademik TU Košice 25:36 + 6:52
10 Dominik Lovás RBA9902 TJ Rapid Bratislava 26:37 + 7:53
11 Tomáš Sokolík SPE9109 Klub OB Sokol Pezinok 27:45 + 9:01
12 Miroslav Tauber SSN9301 KOB Čingov Spišská Nová Ves 29:37 + 10:53
13 Philip Stubna RBA9304 TJ Rapid Bratislava 32:25 + 13:41
14 Jozef Jánoška RBA5902 TJ Rapid Bratislava 33:06 + 14:22
15 Martin Bejdák RBA9605 TJ Rapid Bratislava 33:17 + 14:33
16 Michal Tomašovič SPE8902 Klub OB Sokol Pezinok 42:42 + 23:58
17 Július Jánoška 01C83AA Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 44:03 + 25:19
Branislav Kuník SPE9901 Klub OB Sokol Pezinok DISK
Ján Štubňa RBA5803 TJ Rapid Bratislava DISK

M 40-

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Martin Borský FBA7704 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 19:27
2 Marian Spišiak SPE7601 Klub OB Sokol Pezinok 20:03 + 0:36
3 Milan Kováč VBA7101 ŠK VAZKA Bratislava 21:25 + 1:58
4 Peter Vorlíček SKS7501 Športový klub Sandberg 21:39 + 2:12
5 Martin Bednárik CNR7201 ŠK Cart print Nitra 22:04 + 2:37
6 Marián Šipoš SPE73AC Klub OB Sokol Pezinok 22:50 + 3:23
7 Milan Šimoník 24:05 + 4:38
8 Peter Hojko SPE7001 Klub OB Sokol Pezinok 24:14 + 4:47
9 Rastislav Dokupil SKS74AA Športový klub Sandberg 24:29 + 5:02
10 Štefan Brňák SKS7601 Športový klub Sandberg 26:13 + 6:46
11 Róbert Schenk RBA6802 TJ Rapid Bratislava 26:57 + 7:30
12 Medard Féder PEZ7303 Klub OB AŠK Pezinok 27:38 + 8:11
13 Dušan Formanko RBA5801 TJ Rapid Bratislava 28:41 + 9:14
14 Jozef Paluska FBA7401 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 29:38 + 10:11
15 Dušan Rybár RBA6202 TJ Rapid Bratislava 30:06 + 10:39
16 Richard Balogh SKS6901 Športový klub Sandberg 30:09 + 10:42
17 Miroslav Kuník 30:31 + 11:04
18 Ladislav Kasza FBA7102 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 32:06 + 12:39
19 Emil Kukurugya SKS66AA Športový klub Sandberg 33:31 + 14:04

M 55-

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Milan Mazúr RBA6201 TJ Rapid Bratislava 26:00
2 Miloš Paulo SPE6301 Klub OB Sokol Pezinok 29:33 + 3:33
3 Viktor Mikluš FBA5201 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 30:28 + 4:28
4 Jozef Fekiač VBA5801 ŠK VAZKA Bratislava 30:32 + 4:32
5 Viktor Pavelek 01C56AA Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 35:22 + 9:22
6 Ján Nebeský FBA4101 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 46:29 + 20:29
Ivan Oravec SPE5502 Klub OB Sokol Pezinok DISK

W -10

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Diana Brňáková SKS0952 Športový klub Sandberg 15:15
2 Lucia Vorlíčková SKS0851 Športový klub Sandberg 23:14 + 7:59
3 Veronika Bobovská SPE1051 Klub OB Sokol Pezinok 26:35 + 11:20
4 Hana Šipošová SPE0951 Klub OB Sokol Pezinok 29:38 + 14:23

W -12

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Lucia Šipošová SPE0654 Klub OB Sokol Pezinok 15:40
2 Bianka Dugovičová SPE0653 Klub OB Sokol Pezinok 16:56 + 1:16
3 Kristína Toporová SPE0751 Klub OB Sokol Pezinok 22:42 + 7:02
4 Zora Baloghová SKS0751 Športový klub Sandberg 23:55 + 8:15
5 Petra Kurucová SPE0651 Klub OB Sokol Pezinok 26:55 + 11:15

W -14

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Rebecca Herna FBA0553 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 24:53
2 Linda Legáthová SPE0552 Klub OB Sokol Pezinok 24:57 + 0:04
3 Klára Fedorová SPE0455 Klub OB Sokol Pezinok 25:01 + 0:08
4 Martina Vorlíčková SKS0551 Športový klub Sandberg 27:21 + 2:28
5 Bianka Halčínová SPE0554 Klub OB Sokol Pezinok 27:38 + 2:45
6 Karolína Toporová SPE0452 Klub OB Sokol Pezinok 28:47 + 3:54
7 Ema Havlíková SPE0451 Klub OB Sokol Pezinok 29:27 + 4:34
8 Anamária Šutková SKS05AC Športový klub Sandberg 34:00 + 9:07
9 Žofia Kováčová VBA0451 ŠK VAZKA Bratislava 36:09 + 11:16
10 Gabriela Ježíková SPE0551 Klub OB Sokol Pezinok 39:54 + 15:01

W -16

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Nina Kutišová SPE0353 Klub OB Sokol Pezinok 24:46
2 Eva Ondovčíková SPE0358 Klub OB Sokol Pezinok 25:30 + 0:44
3 Viktória Kostercová SKS0251 Športový klub Sandberg 31:12 + 6:26
4 Zuzana Féderová PEZ0351 Klub OB AŠK Pezinok 38:41 + 13:55
5 Michaela Mozolíková SPE0254 Klub OB Sokol Pezinok 46:27 + 21:41

W -18

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Veronika Jánošová SKS0151 Športový klub Sandberg 28:22
Katarína Pajtášová SKS0152 Športový klub Sandberg DNF

W 19-

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Barbora Pijáková SPE9451 Klub OB Sokol Pezinok 20:55
2 Lucia Ondovčíková SPE0051 Klub OB Sokol Pezinok 21:03 + 0:08
3 Andrea Poštulková VZA9351 Slávia Žilinská univerzita Žilina 22:18 + 1:23
4 Daniela Ondovčíková SPE7852 Klub OB Sokol Pezinok 23:57 + 3:02
5 Monika Molnárová BBA9451 KOBRA Bratislava 24:19 + 3:24
6 Katarína Sýkorová FBA8253 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 25:59 + 5:04
7 Ľubica Toporová SPE7552 Klub OB Sokol Pezinok 26:35 + 5:40
8 Stanislava Ančicová VBA8454 ŠK VAZKA Bratislava 26:42 + 5:47
9 Katarína Schenková RBA7451 TJ Rapid Bratislava 28:12 + 7:17
10 Táňa Bednáriková SSN7952 KOB Čingov Spišská Nová Ves 28:30 + 7:35
11 Michaela Zedníčková SPE8253 Klub OB Sokol Pezinok 32:16 + 11:21

W 40-

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Martina Pánková RBA6953 TJ Rapid Bratislava 27:00
2 Veronika Prutkayová SKS78AB Športový klub Sandberg 27:36 + 0:36
3 Zuzana Poštulková VZA7051 Slávia Žilinská univerzita Žilina 29:09 + 2:09
4 Martina Brňáková SKS7752 Športový klub Sandberg 29:40 + 2:40
5 Katarína Kováčová VBA7451 ŠK VAZKA Bratislava 32:58 + 5:58
6 Marta Jonášová SKS6951 Športový klub Sandberg 33:24 + 6:24
7 Silvia Kutišová SPE7352 Klub OB Sokol Pezinok 33:30 + 6:30
8 Bronislava Šimová PEZ6951 Klub OB AŠK Pezinok 35:19 + 8:19
9 Kristína Komanová FBA7853 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 35:56 + 8:56
10 Zuzana Čabounová 37:08 + 10:08
11 Ingrid Kuníková SPE7251 Klub OB Sokol Pezinok 37:51 + 10:51
12 Hana Baloghová SKS6551 Športový klub Sandberg 39:31 + 12:31
13 Monika Rigasová SPE73AD Klub OB Sokol Pezinok 41:08 + 14:08
14 Ľubica Šutková SKS77AB Športový klub Sandberg 41:35 + 14:35
15 Eva Kurucová SPE7151 Klub OB Sokol Pezinok 49:43 + 22:43
15 Iveta Paulová SPE6751 Klub OB Sokol Pezinok 49:43 + 22:43

W 55-

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Taťjana Jánošková RBA6051 TJ Rapid Bratislava 36:32
2 Mária Fekiačová VBA5851 ŠK VAZKA Bratislava 36:39 + 0:07
3 Marta Brzová SPE5351 Klub OB Sokol Pezinok 38:44 + 2:12
4 Katarína Daříčková FBA5551 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 41:45 + 5:13
5 Marie Fraňová SPE5051 Klub OB Sokol Pezinok 47:01 + 10:29

Open

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Ján Varga 22:46
2 Marek Vaňo 1C79AA 23:38 + 0:52
3 Tomáš Charvát SPE85AA Klub OB Sokol Pezinok 24:07 + 1:21
4 Tibor Novosad FBA7103 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 26:13 + 3:27
5 René Vrábeľ 26:59 + 4:13
6 František Ondra SPE73AE Klub OB Sokol Pezinok 27:15 + 4:29
7 Marek Koman FBA7905 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 29:54 + 7:08
8 Lukáš Lovás 01C18AA Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 32:12 + 9:26
9 Lea Simaichlová FBA8255 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 32:35 + 9:49
10 Pavol Rybar 35:53 + 13:07
11 Barbora Grossová SKS80AB Športový klub Sandberg 37:46 + 15:00
12 Ida Herna FBA7253 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 40:17 + 17:31
13 Edita Máčajová 01C75AA Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 44:39 + 21:53
14 Alžbeta Lovásová 01C69AA Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 45:50 + 23:04

RD

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Jakub Hrnčiarik 17:03
2 Lucia Kováčová VBA10AA ŠK VAZKA Bratislava 17:10 + 0:07
3 Ondrej Jakabovič SPE10AB Klub OB Sokol Pezinok 18:30 + 1:27
4 Zina Máčajová 01C09AA Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 19:31 + 2:28
5 Zuzana Vašková 19:46 + 2:43
6 Barbora Borská FBA1052 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 20:58 + 3:55
7 Emma Miklošová 22:09 + 5:06
8 Zoja Vargová 23:36 + 6:33
9 Hana Kratka 01C13AB Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 24:28 + 7:25
10 Martin Marian Jánoš SKS17AC Športový klub Sandberg 27:16 + 10:13
11 Alžbeta Ondrová SPE12AB Klub OB Sokol Pezinok 29:51 + 12:48
12 Elenka Šabová 01C10AA Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 29:58 + 12:55
13 Alex Luis Šutka SKS09AE Športový klub Sandberg 32:27 + 15:24
14 Matúš Zedníček SPE12AC Klub OB Sokol Pezinok 34:05 + 17:02
15 Nela Bobovská SPE1351 Klub OB Sokol Pezinok 34:14 + 17:11
16 Ema Jonášová SKS0951 Športový klub Sandberg 34:53 + 17:50
17 Alan Sýkora FBA1202 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 56:23 + 39:20
Adrián Koník DISK
Daniel Horňáček DISK

N

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Lukáš Šimoník 35:15