Výsledky

Preteky: Spoznaj svoj les, 7.kolo Sanasport Cup 2018

Etapa: Spoznaj svoj les, 7.kolo Sanasport Cup 2018 - E1 (19.05.2018)

Kategórie

N          RD         M -10      M -12      M -14      M -16      M -18      M 19-      M 40-      M 55-      W -10      W -12      W -14      W -16      W -18      W 19-      W 40-      W 55-      Open      

N

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Adam Filip Niton 17:53
2 Lenka Mozolíková 25:39 + 7:46
3 Martina Némethová 30:42 + 12:49
4 Tomáš Semanco 30:43 + 12:50
5 Martin Semanco 31:47 + 13:54
6 Adamko Rybár 33:29 + 15:36
7 Filip Copák 34:45 + 16:52
8 Jakub Vanečko 35:41 + 17:48
9 Lukáš Vanečko 36:28 + 18:35
10 Jakub Copák 37:19 + 19:26
11 Jozef Hricko 37:37 + 19:44
12 Viktor + Silvia Tomkovičovci 38:03 + 20:10
13 Vladimír Bobovský 38:19 + 20:26
14 Andrea Porubská TNR7651 ŠK Triturus Nitra 39:47 + 21:54
15 Karolínka Fančovičová 39:58 + 22:05
16 Zuzka Rybárová 40:35 + 22:42
17 Samuel Važan 41:03 + 23:10
18 Fedor Kosír 41:53 + 24:00
18 Oliver Kosír 41:53 + 24:00
20 Dana Bellušová 53:58 + 36:05
21 Martina Grexová 53:59 + 36:06
22 Roman Oleksík 54:26 + 36:33
23 Jana Červeňová 62:17 + 44:24
Martin Kolener DISK

RD 1.60 km / 25 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Kristína Mozolíková 13:19
1 Lucia Kováčová VBA10AA ŠK VAZKA Bratislava 13:19 + 0:00
3 Teo Martin Németh FBA1005 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 14:06 + 0:47
4 Alexander Slatinský 14:23 + 1:04
5 Lucia Lanátorová RBA1051 TJ Rapid Bratislava 14:29 + 1:10
6 Šimon Novomeský 14:32 + 1:13
7 Michal Burianek 14:36 + 1:17
8 Boni Baďura 14:41 + 1:22
9 Karolína Fančovičová 14:45 + 1:26
10 Ema Jonášová SKS0951 Športový klub Sandberg 14:47 + 1:28
11 Peter Babiak 14:53 + 1:34
12 Filip Hríbik 15:06 + 1:47
13 Samuel Butaš SPE0902 Klub OB Sokol Pezinok 16:53 + 3:34
14 Daniela Ladanyiová 17:38 + 4:19
14 Lucka Pleschová 17:38 + 4:19
16 Veronika Vatrálová 17:41 + 4:22
17 Lea Beregszásziová 17:48 + 4:29
18 Julka Pleschová 18:03 + 4:44
19 Marti Rohaľ 18:07 + 4:48
19 Richard Jadron 18:07 + 4:48
21 Lukáš Davidík 18:24 + 5:05
22 Matúš Zedníček SPE12AC Klub OB Sokol Pezinok 18:33 + 5:14
22 Nicol Odorová 18:33 + 5:14
24 Kristínka Ladányiová 18:34 + 5:15
25 Michaela Jadronova 19:35 + 6:16
26 Lenka Chrenková 20:02 + 6:43
27 Lara Chrenková 21:01 + 7:42
28 Viktor Ježík SPE12AA Klub OB Sokol Pezinok 21:03 + 7:44
29 Oliver Herndlhofer 21:18 + 7:59
29 Bea Marie Corral 21:18 + 7:59
31 Alžbeta Ondrová SPE12AB Klub OB Sokol Pezinok 21:33 + 8:14
31 Elly Štefaničková 21:33 + 8:14
33 Martin Marian Jánoš SKS1002 Športový klub Sandberg 21:36 + 8:17
34 Emmy Štefaničková 21:49 + 8:30
35 Laura Rohaľová 22:21 + 9:02
36 Lukáš Jurčík 22:43 + 9:24
37 Michael Murárik 22:45 + 9:26
38 Marek Šabo 23:24 + 10:05
39 Alžbetka Hunčagová 23:31 + 10:12
40 Maťko Krajčír 23:35 + 10:16
41 Hanka Krajčírová 23:38 + 10:19
42 Nela Drenčáková 28:33 + 15:14
43 Jakubko Stankovič 28:46 + 15:27
44 Teodor Holoda 29:04 + 15:45
45 Dominika Janičák 30:59 + 17:40
46 Lujza Saksová 31:09 + 17:50
47 Christian Gottschall 33:22 + 20:03
48 Nela Bobovská SPE1351 Klub OB Sokol Pezinok 33:30 + 20:11
49 Ema Macejková 33:37 + 20:18
50 Bellušová Zuzana 34:55 + 21:36
51 Gabriela Čechová 39:12 + 25:53
52 Lia a Samko Semizorovi 54:24 + 41:05
Aurel Holoda DISK

M -10 1.60 km / 35 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Samuel Bobovský SPE0803 Klub OB Sokol Pezinok 17:25
2 Daniel Ondovčík SPE0801 Klub OB Sokol Pezinok 18:10 + 0:45
3 Andrej Havlík SPE0901 Klub OB Sokol Pezinok 18:24 + 0:59
3 Ján Dokupil SKS0801 Športový klub Sandberg 18:24 + 0:59
5 Gregor Ondra SPE08AF Klub OB Sokol Pezinok 19:41 + 2:16
6 Matej Knapčok SPE0802 Klub OB Sokol Pezinok 25:35 + 8:10
7 Maximilián Slatinský 28:09 + 10:44
8 Alex Luis Šutka SKS0901 Športový klub Sandberg 31:26 + 14:01
9 Patrik Gross SKS0803 Športový klub Sandberg 48:43 + 31:18

M -12 2.10 km / 65 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Eli Valach SPE0703 Klub OB Sokol Pezinok 21:01
2 Tomáš Kováč SKS0602 Športový klub Sandberg 24:49 + 3:48
3 Tomáš Syrový SPE0601 Klub OB Sokol Pezinok 26:32 + 5:31
4 Jakub Brňák SKS0701 Športový klub Sandberg 28:34 + 7:33
5 Jakub Lanátor RBA0701 TJ Rapid Bratislava 28:40 + 7:39
6 Michal Zedníček SPE0603 Klub OB Sokol Pezinok 30:34 + 9:33
7 Matúš Mikloš SPE0702 Klub OB Sokol Pezinok 30:53 + 9:52
8 Ondrej Jendek SPE0704 Klub OB Sokol Pezinok 34:04 + 13:03
9 Michal Dolný SPE0706 Klub OB Sokol Pezinok 36:02 + 15:01
10 Lukáš Kapusta SPE0602 Klub OB Sokol Pezinok 37:23 + 16:22
11 Ondrej Kováč VBA0601 ŠK VAZKA Bratislava 49:30 + 28:29
12 Patrik Prutkay SKS0703 Športový klub Sandberg 52:35 + 31:34

M -14 2.30 km / 70 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Andrej Mikloš SPE0401 Klub OB Sokol Pezinok 19:19
2 Šimon Šipoš SPE0406 Klub OB Sokol Pezinok 24:24 + 5:05
3 Tomáš Kasza FBA0503 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 26:53 + 7:34
4 Filip Prutkay SKS0403 Športový klub Sandberg 34:34 + 15:15
5 Michal Urban SKS0401 Športový klub Sandberg 37:27 + 18:08
6 Daniel Dokupil SKS0502 Športový klub Sandberg 37:44 + 18:25
7 Adam Gramblička 42:34 + 23:15
8 Ján Koman FBA0504 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 56:50 + 37:31
9 Tomáš Zedníček SPE0405 Klub OB Sokol Pezinok 63:51 + 44:32
10 Samuel Hostačný SPE0501 Klub OB Sokol Pezinok 66:48 + 47:29
Oliver Gross SKS0404 Športový klub Sandberg DISK

M -16 3.30 km / 110 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Jakub Fraňo SPE0302 Klub OB Sokol Pezinok 29:37
2 Maximilián Kubik RBA0303 TJ Rapid Bratislava 35:09 + 5:32
3 Adam Havlík SPE0201 Klub OB Sokol Pezinok 35:59 + 6:22
4 Samuel Dokupil SKS0304 Športový klub Sandberg 45:38 + 16:01
5 Oliver Lago VBA0301 ŠK VAZKA Bratislava 51:24 + 21:47
6 Jakub Hummel RBA0304 TJ Rapid Bratislava 53:56 + 24:19
7 Nicholas Ditri SPE0304 Klub OB Sokol Pezinok 55:28 + 25:51
8 Michal Pajtáš SKS0306 Športový klub Sandberg 75:12 + 45:35

M -18 4.50 km / 200 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Matúš Topor SPE0102 Klub OB Sokol Pezinok 70:06

M 19- 6.40 km / 245 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Martin Jonáš BBA9601 KOBRA Bratislava 51:27
2 Miroslav Papuga TKE9002 Klub OB ATU Košice 57:54 + 6:27
3 Mikuláš Šabo RBA7820 TJ Rapid Bratislava 60:32 + 9:05
4 Karol Hierweg BBA5801 KOBRA Bratislava 64:42 + 13:15
5 Miroslav Lago VBA7601 ŠK VAZKA Bratislava 73:03 + 21:36
6 Tomáš Drenčák TKE8502 Klub OB ATU Košice 73:21 + 21:54
7 Marián Mikluš RBA7204 TJ Rapid Bratislava 77:55 + 26:28
8 Július Porubský TNR7301 ŠK Triturus Nitra 79:49 + 28:22
9 Tibor Lanátor RBA7903 TJ Rapid Bratislava 80:08 + 28:41
10 Ján Štubňa RBA5803 TJ Rapid Bratislava 87:39 + 36:12
11 Tomáš Sokolík SPE9109 Klub OB Sokol Pezinok 89:10 + 37:43
12 Miroslav Pilát HBB8502 ŠK HADVEO Banská Bystrica 92:55 + 41:28
13 Peter Karch SPE9112 Klub OB Sokol Pezinok 95:11 + 43:44
Pavel Petrovič NNN1975 DISK

M 40- 5.10 km / 225 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Gunter Kroupa 56:48
2 Marian Spišiak SPE7601 Klub OB Sokol Pezinok 57:31 + 0:43
3 Milan Kováč VBA7101 ŠK VAZKA Bratislava 63:05 + 6:17
4 Martin Borský FBA7704 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 66:42 + 9:54
5 Ivan Butaš SPE7201 Klub OB Sokol Pezinok 68:02 + 11:14
6 Milan Škarvada HBB74AA ŠK HADVEO Banská Bystrica 71:45 + 14:57
7 Radoslav Kováč SKS77AC Športový klub Sandberg 78:13 + 21:25
8 Dušan Formanko RBA5801 TJ Rapid Bratislava 81:28 + 24:40
9 Peter Hojko SPE7001 Klub OB Sokol Pezinok 89:19 + 32:31
10 Dušan Rybár RBA6202 TJ Rapid Bratislava 89:28 + 32:40
11 Ladislav Kasza FBA7102 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 91:56 + 35:08
12 Marko Paško RBA7001 TJ Rapid Bratislava 120:53 + 64:05
13 Marián Šipoš SPE73AC Klub OB Sokol Pezinok 121:07 + 64:19

M 55- 3.70 km / 110 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Milan Petrinec RBA5802 TJ Rapid Bratislava 49:44
2 Ján Mižúr FBA5501 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 50:36 + 0:52
3 František Priesol RBA5901 TJ Rapid Bratislava 51:25 + 1:41
4 Miloš Paulo SPE6301 Klub OB Sokol Pezinok 54:59 + 5:15
5 Ivan Oravec SPE5502 Klub OB Sokol Pezinok 64:13 + 14:29
6 Viktor Mikluš FBA5201 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 77:09 + 27:25
7 Vladimír Grauzel FBA5101 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 100:32 + 50:48
8 Ján Nebeský FBA4101 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 102:03 + 52:19

W -10 1.60 km / 35 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Hana Šipošová SPE0951 Klub OB Sokol Pezinok 15:16
2 Diana Brňáková SKS0952 Športový klub Sandberg 15:24 + 0:08
3 Veronika Bobovská SPE1051 Klub OB Sokol Pezinok 19:35 + 4:19
4 Lucia Vorlíčková SKS0851 Športový klub Sandberg 20:04 + 4:48
5 Adela Rohaľová SKS0852 Športový klub Sandberg 34:11 + 18:55

W -12 2.10 km / 65 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Lucia Šipošová SPE0654 Klub OB Sokol Pezinok 23:53
2 Hana Eliášová RBA0651 TJ Rapid Bratislava 25:40 + 1:47
3 Marta Kropocheva SKS0753 Športový klub Sandberg 39:38 + 15:45
4 Kristína Toporová SPE0751 Klub OB Sokol Pezinok 44:53 + 21:00
5 Paulína Žilincová SKS0651 Športový klub Sandberg 76:43 + 52:50
Nina Škarvadová HBB06AA ŠK HADVEO Banská Bystrica DISK
Zora Baloghová SKS0751 Športový klub Sandberg DNF

W -14 2.30 km / 70 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Gabriela Ježíková SPE0551 Klub OB Sokol Pezinok 36:15
2 Anamária Šutková SKS0552 Športový klub Sandberg 36:43 + 0:28
3 Klára Fedorová SPE0455 Klub OB Sokol Pezinok 38:36 + 2:21
4 Lenka Porubská TNR0451 ŠK Triturus Nitra 39:09 + 2:54
5 Bianka Halčínová SPE0554 Klub OB Sokol Pezinok 42:51 + 6:36
6 Elena Lago VBA0551 ŠK VAZKA Bratislava 46:57 + 10:42
7 Ema Havlíková SPE0451 Klub OB Sokol Pezinok 49:21 + 13:06
8 Karolína Toporová SPE0452 Klub OB Sokol Pezinok 50:58 + 14:43
9 Natália Ježíková SPE0454 Klub OB Sokol Pezinok 71:56 + 35:41
Žofia Kováčová VBA0451 ŠK VAZKA Bratislava DNF

W -16 2.90 km / 100 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Eva Ondovčíková SPE0358 Klub OB Sokol Pezinok 48:44
2 Michaela Mozolíková SPE0254 Klub OB Sokol Pezinok 69:40 + 20:56
3 Nina Kutišová SPE0353 Klub OB Sokol Pezinok 73:41 + 24:57

W -18 3.30 km / 110 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Veronika Jánošová SKS0151 Športový klub Sandberg 49:28
Viktória Kostercová SKS0251 Športový klub Sandberg DISK

W 19- 5.10 km / 225 m

W 40- 4.50 km / 200 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Katarína Lanátorová RBA7856 TJ Rapid Bratislava 74:31
2 Martina Pánková RBA6953 TJ Rapid Bratislava 82:58 + 8:27
3 Barbora Šmelíková VBA6951 ŠK VAZKA Bratislava 87:55 + 13:24
4 Zuzana Šipošová SPE7351 Klub OB Sokol Pezinok 94:15 + 19:44
5 Oľga Lago VBA7452 ŠK VAZKA Bratislava 94:40 + 20:09
6 Katarína Kováčová VBA7451 ŠK VAZKA Bratislava 96:24 + 21:53
7 Monika Fintorová SPE7653 Klub OB Sokol Pezinok 100:11 + 25:40
8 Silvia Kutišová SPE7352 Klub OB Sokol Pezinok 103:19 + 28:48
9 Kristína Komanová FBA7853 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 106:30 + 31:59
Ivana Bartalosová SKS78AC Športový klub Sandberg DISK
Jana Pažisková DNF

W 55- 3.70 km / 110 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Maya Karovic SPE5851 Klub OB Sokol Pezinok 56:21
2 Beata Vávrová RBA5651 TJ Rapid Bratislava 66:45 + 10:24
3 Katarína Daříčková FBA5551 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 74:13 + 17:52
4 Marie Fraňová SPE5051 Klub OB Sokol Pezinok 94:19 + 37:58

Open 2.90 km / 100 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Peter Orságh SPE90AA Klub OB Sokol Pezinok 43:27
2 Marek Koman FBA7905 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 44:42 + 1:15
3 Tomáš Charvát SPE8502 Klub OB Sokol Pezinok 55:07 + 11:40
4 Ľubica Slatinská 1C76AA 56:51 + 13:24
5 František Ondra SPE73AE Klub OB Sokol Pezinok 63:21 + 19:54
6 René Vrábeľ 70:18 + 26:51
7 Martina Holbikova 1C79AD 71:18 + 27:51
8 Martin Németh FBA7802 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 72:36 + 29:09
9 Lenka Paulová SPE8852 Klub OB Sokol Pezinok 74:48 + 31:21
10 Marek Vaňo 1C79AA 74:52 + 31:25
11 Zuzana Miklošová SPE7652 Klub OB Sokol Pezinok 77:00 + 33:33
12 Jana Herndlhofer 99:48 + 56:21
13 Tomáš Hríbik 99:56 + 56:29
14 Matej Mikuláš 107:44 + 64:17
15 Adriana Hoffbauerová 108:31 + 65:04
16 Martin Bartalos SKS0601 Športový klub Sandberg 109:46 + 66:19
17 Lenka Slaná SKS17AD Športový klub Sandberg 111:29 + 68:02
Matúš Stankovič NNN1984 DNF