Výsledky

Preteky: Jesenný Sporko 10. kolo Sanasport Cup 2018

Etapa: Jesenný Sporko 10. kolo Sanasport Cup 2018 - E1 (20.10.2018)

Kategórie

M -10      M -12      M -14      M -16      M -18      M 19-      M 40-      M 55-      W -10      W -12      W -14      W -16      W -18      W 19-      W 40-      W 55-      N          Open       RD        

M -10

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Ján Dokupil SKS0801 Športový klub Sandberg 13:26
2 Maximilián Slatinsky 01C08AD Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 17:49 + 4:23
3 Alex Luis Šutka SKS0901 Športový klub Sandberg 18:33 + 5:07
4 Filip Kníž 01C08AC Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 20:06 + 6:40
5 Daniel Ondovčík SPE0801 Klub OB Sokol Pezinok 26:33 + 13:07
6 Andrej Havlík SPE0901 Klub OB Sokol Pezinok 37:55 + 24:29

M -12

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Jakub Brňák SKS0701 Športový klub Sandberg 16:11
2 Matúš Mikloš SPE0702 Klub OB Sokol Pezinok 18:00 + 1:49
3 Daniel Šmelík RBA0702 TJ Rapid Bratislava 18:08 + 1:57
4 Michal Dolný SPE0706 Klub OB Sokol Pezinok 21:39 + 5:28
5 Michal Zedníček SPE0603 Klub OB Sokol Pezinok 22:48 + 6:37
6 Prutkay Patrik SKS0703 Športový klub Sandberg 36:06 + 19:55
Michal Caboun DISK

M -14

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Filip Bukovac FBA0501 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 20:49
2 Šimon Kukurugya SKS0402 Športový klub Sandberg 21:41 + 0:52
3 Tomáš Kasza FBA0503 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 24:37 + 3:48
4 Filip Prutkay SKS0403 Športový klub Sandberg 25:56 + 5:07
5 Marek Dolný 26:29 + 5:40
6 Tomáš Zedníček SPE0405 Klub OB Sokol Pezinok 30:17 + 9:28
7 Jakub Berčík SKS0504 Športový klub Sandberg 31:12 + 10:23
8 Ján Koman FBA0504 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 34:15 + 13:26
9 Michal Urban SKS0401 Športový klub Sandberg 53:27 + 32:38
Adam Gramblička 01C04AA Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos DISK

M -16

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Adam Havlík SPE0201 Klub OB Sokol Pezinok 37:56
2 Oliver Lago VBA0301 ŠK VAZKA Bratislava 42:51 + 4:55
3 Samuel Dokupil SKS0304 Športový klub Sandberg 43:39 + 5:43
4 Matej Demovič 01C03AB Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 49:47 + 11:51

M -18

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Matej Urban SKS0102 Športový klub Sandberg 40:52
2 Matúš Topor SPE0102 Klub OB Sokol Pezinok 43:22 + 2:30
3 Michal Schenk RBA0201 TJ Rapid Bratislava 44:56 + 4:04
4 Matúš Balogh SKS0101 Športový klub Sandberg 53:55 + 13:03

M 19-

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Medard Féder PEZ0102 Klub OB AŠK Pezinok 35:47
2 Maroš Bukovac FBA7601 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 35:49 + 0:02
3 Peter Mižúr FBA9101 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 38:46 + 2:59
4 Miroslav Papuga TKE9002 Klub OB ATU Košice 39:05 + 3:18
5 Filip Kubina SKS8901 Športový klub Sandberg 41:34 + 5:47
6 Július Porubský TNR7301 ŠK Triturus Nitra 42:31 + 6:44
7 Radoslav Jonáš SKS6902 Športový klub Sandberg 45:17 + 9:30
8 Miroslav Lago VBA7601 ŠK VAZKA Bratislava 46:05 + 10:18
9 Marián Mikluš RBA7204 TJ Rapid Bratislava 47:24 + 11:37
10 Michal Pavlík SSN9001 KOB Čingov Spišská Nová Ves 47:44 + 11:57
11 Michal Pavelek SPE7902 Klub OB Sokol Pezinok 56:03 + 20:16
12 Tomáš Sokolík SPE9109 Klub OB Sokol Pezinok 57:04 + 21:17
13 Marek Urban SKS7401 Športový klub Sandberg 59:12 + 23:25
14 Dušan Furucz FBA7101 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 59:15 + 23:28
15 Tibor Lanátor RBA7903 TJ Rapid Bratislava 60:01 + 24:14
16 Lukáš Poláček SPE8601 Klub OB Sokol Pezinok 61:36 + 25:49
17 Slavomír Seemann 124:29 + 88:42

M 40-

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Jaroslav Piják SPE5801 Klub OB Sokol Pezinok 42:37
2 Rostislav Navrátil VBA6601 ŠK VAZKA Bratislava 43:46 + 1:09
3 Martin Bednárik CNR7201 ŠK Cart print Nitra 45:58 + 3:21
4 Peter Vorlíček SKS7501 Športový klub Sandberg 46:02 + 3:25
5 Petr Novotný 02T73AA (CZE) Dukla Blansko 50:55 + 8:18
6 Richard Balogh SKS6901 Športový klub Sandberg 51:48 + 9:11
7 Rastislav Dokupil SKS74AA Športový klub Sandberg 52:06 + 9:29
8 Štefan Brňák SKS7601 Športový klub Sandberg 54:59 + 12:22
9 Ivan Kotuliak FBA7402 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 58:33 + 15:56
10 Róbert Schenk RBA6802 TJ Rapid Bratislava 58:43 + 16:06
11 Michal Eliáš RBA6604 TJ Rapid Bratislava 58:52 + 16:15
12 Medard Féder PEZ7303 Klub OB AŠK Pezinok 60:17 + 17:40
13 Emil Kukurugya SKS6603 Športový klub Sandberg 62:49 + 20:12
14 Ladislav Kasza FBA7102 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 71:20 + 28:43

M 55-

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Ivan Oravec SPE5502 Klub OB Sokol Pezinok 32:43
2 Milan Petrinec RBA5802 TJ Rapid Bratislava 33:23 + 0:40
3 Jozef Jánoška RBA5902 TJ Rapid Bratislava 35:21 + 2:38
4 Viktor Mikluš FBA5201 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 40:35 + 7:52
5 Viktor Vávra RBA5001 TJ Rapid Bratislava 42:21 + 9:38
6 Pavol Poláček SPE5501 Klub OB Sokol Pezinok 48:08 + 15:25
7 Jozef Brtáň 02P56AA Slovan Modra 59:39 + 26:56

W -10

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Hana Šipošová SPE0951 Klub OB Sokol Pezinok 15:42
2 Lucia Vorlíčková SKS0851 Športový klub Sandberg 21:41 + 5:59

W -12

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Kristína Toporová SPE0751 Klub OB Sokol Pezinok 19:28
2 Lea Kotuliaková FBA0751 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 21:50 + 2:22
3 Hana Eliášová RBA0651 TJ Rapid Bratislava 25:37 + 6:09
4 Tereza Kendrová FBA0651 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 25:44 + 6:16
5 Zora Baloghová SKS0751 Športový klub Sandberg 34:11 + 14:43

W -14

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Klára Fedorová SPE0455 Klub OB Sokol Pezinok 26:18
2 Rebecca Herna FBA0553 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 27:04 + 0:46
3 Anamária Šutková SKS0552 Športový klub Sandberg 33:35 + 7:17
4 Martina Vorlíčková SKS0551 Športový klub Sandberg 34:00 + 7:42
5 Elena Lago VBA0551 ŠK VAZKA Bratislava 35:12 + 8:54
6 Patrícia Patassiová FBA0554 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 36:28 + 10:10
7 Ema Havlíková SPE0451 Klub OB Sokol Pezinok 39:36 + 13:18
Nicole Herna FBA0552 TJ Slávia Farmaceut Bratislava DISK

W -16

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Ivona Rohaľová SKS0453 Športový klub Sandberg 24:51
2 Viktória Kostercová SKS0251 Športový klub Sandberg 26:47 + 1:56
3 Eva Ondovčíková SPE0358 Klub OB Sokol Pezinok 29:07 + 4:16
4 Lenka Porubská TNR0451 ŠK Triturus Nitra 33:30 + 8:39
5 Michaela Patassiová FBA0252 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 34:02 + 9:11

W -18

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Adéla Navrátilová VBA0251 ŠK VAZKA Bratislava 57:43

W 19-

W 40-

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Iveta Pijáková SPE6251 Klub OB Sokol Pezinok 32:51
2 Barbora Šmelíková VBA6951 ŠK VAZKA Bratislava 34:20 + 1:29
3 Jana Davi ZMT6151 Klub OB Martin 34:47 + 1:56
4 Monika Urbanová SKS7751 Športový klub Sandberg 35:04 + 2:13
5 Bronislava Šimová PEZ6951 Klub OB AŠK Pezinok 35:18 + 2:27
6 Martina Pánková RBA6953 TJ Rapid Bratislava 35:27 + 2:36
7 Barbora Vorlíčková SKS7651 Športový klub Sandberg 35:31 + 2:40
8 Hana Šmelíková FBA6951 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 36:19 + 3:28
9 Katarína Baľová SKS7551 Športový klub Sandberg 36:26 + 3:35
10 Martina Brňáková SKS7752 Športový klub Sandberg 37:35 + 4:44
11 Veronika Prutkayová SKS7852 Športový klub Sandberg 38:57 + 6:06
12 Ľubica Slatinská 01C76AA Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 39:03 + 6:12
13 Kristína Komanová FBA7853 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 39:34 + 6:43
14 Erika Vávrová RBA7751 TJ Rapid Bratislava 42:08 + 9:17
15 Katarína Lanátorová RBA7856 TJ Rapid Bratislava 42:47 + 9:56
16 Zuzana Šipošová SPE7351 Klub OB Sokol Pezinok 46:11 + 13:20
17 Marta Jonášová SKS6951 Športový klub Sandberg 52:09 + 19:18
18 Hana Baloghová SKS6551 Športový klub Sandberg 52:26 + 19:35

W 55-

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Soňa Kavecká SPE4851 Klub OB Sokol Pezinok 28:34
2 Maya Karovic SPE5851 Klub OB Sokol Pezinok 29:09 + 0:35
3 Darina Poláčková SPE5852 Klub OB Sokol Pezinok 31:33 + 2:59
4 Beata Vávrová RBA5651 TJ Rapid Bratislava 37:08 + 8:34
5 Taťjana Jánošková RBA6051 TJ Rapid Bratislava 47:24 + 18:50
6 Katarína Daříčková FBA5551 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 49:55 + 21:21
7 Jela Navrátilová VBA4451 ŠK VAZKA Bratislava 58:49 + 30:15

N

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Mirka Babkova FBA70AA TJ Slávia Farmaceut Bratislava 24:20
2 Andrea Porubská TNR7651 ŠK Triturus Nitra 30:46 + 6:26
3 Ján Nebeský FBA4101 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 33:19 + 8:59
Kristína Cabounová DISK

Open

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Silvester Dulák SSN9007 KOB Čingov Spišská Nová Ves 25:22
2 Tomáš Charvát SPE8502 Klub OB Sokol Pezinok 25:28 + 0:06
3 Andrej Mikloš SPE7503 Klub OB Sokol Pezinok 29:06 + 3:44
4 Martin Németh FBA7802 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 36:54 + 11:32
5 Marek Vaňo SKS79AA Športový klub Sandberg 37:05 + 11:43
6 Marek Koman FBA7905 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 37:48 + 12:26
7 Ivan Zacharovský ZMT5201 Klub OB Martin 40:01 + 14:39
8 matej zenis 01C80AB Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 44:53 + 19:31
9 Marián Hockicko 46:34 + 21:12
10 Martin Zúbek FBA7706 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 56:12 + 30:50
11 Ľubica Šutková SKS77AB Športový klub Sandberg 57:25 + 32:03
12 Miroslava Ženišová FBA8254 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 71:31 + 46:09
13 Milan Meriač ZMT4205 Klub OB Martin 95:40 + 70:18

RD

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Žofia Fedorová 15:16
2 Boris Kocúr FBA1004 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 16:45 + 1:29
3 Peter Kotuliak FBA1003 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 16:47 + 1:31
4 Matúš Zedníček SPE12AC Klub OB Sokol Pezinok 17:33 + 2:17
5 Miroslav Patassi FBA0903 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 18:20 + 3:04
6 Alexander Slatinsky 02M11AA slatinsky 18:45 + 3:29
7 Teo Martin Németh FBA1005 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 20:11 + 4:55
8 Lukáš Bukovác FBA1002 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 20:14 + 4:58
9 Anna Holmanova 01C17AA Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 20:33 + 5:17
10 Jakub Dolný 21:33 + 6:17
11 Hana Zúbeková FBA0952 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 22:05 + 6:49
12 Katka Knížová 22:10 + 6:54
13 Barbora Kocúrová FBA1251 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 29:41 + 14:25
14 Ema Jonášová SKS0951 Športový klub Sandberg 29:51 + 14:35
15 Lucia Lanátorová RBA1051 TJ Rapid Bratislava 30:16 + 15:00
16 Adam Fedor 48:05 + 32:49
Dorota Zúbeková FBA1151 TJ Slávia Farmaceut Bratislava DISK
Zorka Slezáková 01C10AC Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos DISK