Výsledky

Preteky: Mikulášske preteky 12.kolo Sanasport cup 2018

Etapa: Mikulášske preteky kolo Oblastného rebríčka Západnej oblasti SZOŠ - E1 (09.12.2018)

Kategórie

M -10      M -12      M -14      M -16      M -18      M 19-      M 40-      M 55-      N          Open       RD1        RD2        W -10      W -12      W -14      W -16      W -18      W 19-      W 40-      W 55-     

M -10

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Gregor Ondra SPE08AF Klub OB Sokol Pezinok 8:21
2 Ján Dokupil SKS0801 Športový klub Sandberg 9:45 + 1:24
3 Alex Luis Šutka SKS0901 Športový klub Sandberg 10:09 + 1:48
4 Daniel Ondovčík SPE0801 Klub OB Sokol Pezinok 11:22 + 3:01
5 Tomáš Tóth VBA08AR ŠK VAZKA Bratislava 11:27 + 3:06
6 Patrik Gross SKS0803 Športový klub Sandberg 13:24 + 5:03
7 Andrej Havlík SPE0901 Klub OB Sokol Pezinok 16:47 + 8:26
8 Tomáš Kajan 01B Krúžok OB na ZŠ Odborárska 17:09 + 8:48
9 Filip Kníž 01C08AC Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 18:14 + 9:53
10 Maximilian Slatinsky XXX 21:07 + 12:46
11 Mikuláš Aleš VBA ŠK VAZKA Bratislava 26:28 + 18:07
12 Šimon Bednárik CNR ŠK Cart print Nitra 29:20 + 20:59

M -12

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Tomáš Syrový SPE0601 Klub OB Sokol Pezinok 8:34
2 Jakub Brňák SKS0701 Športový klub Sandberg 8:36 + 0:02
3 Daniel Šmelík RBA0702 TJ Rapid Bratislava 9:42 + 1:08
4 Eli Valach SPE0703 Klub OB Sokol Pezinok 9:58 + 1:24
5 Filip Jančík SPE0604 Klub OB Sokol Pezinok 10:43 + 2:09
6 Karol Paluska FBA0601 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 10:50 + 2:16
7 Matúš Mikloš SPE0702 Klub OB Sokol Pezinok 11:31 + 2:57
8 Michal Zedníček SPE0603 Klub OB Sokol Pezinok 11:38 + 3:04
9 Tristan Sýkora FBA0602 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 11:49 + 3:15
10 Dávid Cisár SPE Klub OB Sokol Pezinok 11:56 + 3:22
11 Jakub Lanátor RBA0701 TJ Rapid Bratislava 12:32 + 3:58
12 Lukáš Kapusta SPE0602 Klub OB Sokol Pezinok 13:08 + 4:34
13 Matúš Vaňo SKS08AE Športový klub Sandberg 14:34 + 6:00
14 Patrik Prutkay SKS0703 Športový klub Sandberg 17:26 + 8:52
15 Ondrej Jendek SPE0704 Klub OB Sokol Pezinok 18:06 + 9:32
16 Daniel Bednárik CNR ŠK Cart print Nitra 18:09 + 9:35
17 Damián Dojčar SPE07BB Klub OB Sokol Pezinok 19:06 + 10:32
18 Maroš Golian FBA0702 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 20:59 + 12:25
19 Martin Surovčík VZA Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 26:23 + 17:49
20 Ján Holman 01C07AA Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 35:07 + 26:33
Michal Földeš XXX DISK
M.S. Tomáš Tóth VBA ŠK VAZKA Bratislava 13:24

M -14

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Andrej Mikloš SPE0401 Klub OB Sokol Pezinok 8:34
2 Šimon Šipoš SPE0406 Klub OB Sokol Pezinok 8:46 + 0:12
3 Šimon Kukurugya SKS0402 Športový klub Sandberg 9:13 + 0:39
4 Filip Bukovac FBA0501 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 9:33 + 0:59
5 Jakub Berčík FBA06AB TJ Slávia Farmaceut Bratislava 11:36 + 3:02
6 Miroslav Pajger VZA0502 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 11:58 + 3:24
7 Filip Prutkay SKS0403 Športový klub Sandberg 12:06 + 3:32
8 Michal Urban SKS0401 Športový klub Sandberg 12:16 + 3:42
9 Marek Dolný SPE Klub OB Sokol Pezinok 12:37 + 4:03
10 Viktor Kotuliak FBA0401 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 12:40 + 4:06
11 Jakub Mozolík SPE0502 Klub OB Sokol Pezinok 13:07 + 4:33
12 Martin Tomovčík SPE Klub OB Sokol Pezinok 14:13 + 5:39
13 Tomáš Zedníček SPE0405 Klub OB Sokol Pezinok 14:20 + 5:46
14 Daniel Dokupil SKS0502 Športový klub Sandberg 14:56 + 6:22
15 Vladimír Molnár SPE04AF Klub OB Sokol Pezinok 16:21 + 7:47
16 Ján Koman FBA0504 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 17:26 + 8:52
17 Adam Novosad FBA0506 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 18:07 + 9:33
18 Nikolas Janík 01B Krúžok OB na ZŠ Odborárska 18:28 + 9:54
19 Oliver Gross SKS0404 Športový klub Sandberg 19:36 + 11:02
20 Samuel Hostačný SPE0501 Klub OB Sokol Pezinok 20:04 + 11:30
21 Samuel Prieložný 01B Krúžok OB na ZŠ Odborárska 21:04 + 12:30

M -16

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Maximilián Kubik RBA0303 TJ Rapid Bratislava 10:46
2 Jakub Fraňo SPE0302 Klub OB Sokol Pezinok 11:33 + 0:47
3 Adam Havlík SPE0201 Klub OB Sokol Pezinok 11:49 + 1:03
4 Matúš Koleják 01B Krúžok OB na ZŠ Odborárska 14:19 + 3:33
5 Samuel Dokupil SKS0304 Športový klub Sandberg 15:13 + 4:27
6 Michal Balogh SKS0301 Športový klub Sandberg 15:14 + 4:28
7 Jakub Hummel RBA0304 TJ Rapid Bratislava 18:24 + 7:38
8 Tomáš Šipoš SPE0311 Klub OB Sokol Pezinok 25:24 + 14:38
9 Eduard Ďurači XXX 36:09 + 25:23

M -18

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Matej Kukurugya SKS0103 Športový klub Sandberg 12:48
2 Michal Schenk RBA0201 TJ Rapid Bratislava 14:14 + 1:26
3 Matej Urban SKS0102 Športový klub Sandberg 16:37 + 3:49
4 Matúš Balogh SKS0101 Športový klub Sandberg 17:25 + 4:37
5 Adam Filip Niton RBA01AC TJ Rapid Bratislava 18:00 + 5:12

M 19-

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Ondrej Piják BBA8204 KOBRA Bratislava 12:05
2 Maroš Bukovac FBA7601 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 13:09 + 1:04
3 Martin Jonáš BBA9601 KOBRA Bratislava 13:15 + 1:10
4 Miroslav Papuga TKE9002 Klub OB ATU Košice 13:27 + 1:22
5 Filip Kubina SKS8901 Športový klub Sandberg 13:31 + 1:26
6 Matúš Šimo SPE0107 Klub OB Sokol Pezinok 13:48 + 1:43
7 Peter Mižúr FBA9101 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 13:53 + 1:48
8 Adam Jonáš BBA0101 KOBRA Bratislava 14:38 + 2:33
9 Medard Féder PEZ0102 Klub OB AŠK Pezinok 14:40 + 2:35
10 Hubert Ingr 01C85AB Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 14:57 + 2:52
11 Peter Glončák FBA7901 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 14:59 + 2:54
12 Dominik Lovás RBA9902 TJ Rapid Bratislava 15:00 + 2:55
13 Radoslav Jonáš SKS6902 Športový klub Sandberg 15:10 + 3:05
14 Marián Mikluš RBA7204 TJ Rapid Bratislava 15:36 + 3:31
15 Jakub Jánoška 01C83AR Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 16:04 + 3:59
16 Juraj Horniak BBA8202 KOBRA Bratislava 16:56 + 4:51
17 Peter Karch SPE9112 Klub OB Sokol Pezinok 17:12 + 5:07
18 Michal Pavelek SPE7902 Klub OB Sokol Pezinok 17:30 + 5:25
19 Michal Kováč OUT 18:07 + 6:02
20 Tamás Jankó HSE 18:17 + 6:12
21 Martin Bejdák RBA9605 TJ Rapid Bratislava 18:31 + 6:26
22 Tibor Lanátor RBA7903 TJ Rapid Bratislava 18:53 + 6:48
23 Dušan Hrnčiar FBA7703 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 19:02 + 6:57
24 Lukáš Poláček SPE8601 Klub OB Sokol Pezinok 19:08 + 7:03
25 Tomáš Sokolík SPE9109 Klub OB Sokol Pezinok 19:23 + 7:18
26 Marek Urban SKS7401 Športový klub Sandberg 19:59 + 7:54
27 Michal Tomašovič SPE8902 Klub OB Sokol Pezinok 30:40 + 18:35
28 Peter Barták XXX 34:00 + 21:55
29 Ivan Pecník EBB6801 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 41:19 + 29:14
Martin Orsagh XXX DISK
Juraj Šmelík RBA6603 TJ Rapid Bratislava DISK
Šimon Mižúr FBA9401 TJ Slávia Farmaceut Bratislava DISK

M 40-

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Martin Borský FBA7704 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 14:38
2 Martin Bednárik CNR7201 ŠK Cart print Nitra 15:55 + 1:17
3 Jaroslav Piják SPE5801 Klub OB Sokol Pezinok 16:30 + 1:52
4 Rastislav Dokupil SKS74AA Športový klub Sandberg 17:08 + 2:30
5 Peter Vorlíček SKS7501 Športový klub Sandberg 17:52 + 3:14
6 Richard Kollár XXX 19:27 + 4:49
7 Andrej Mikloš SPE7503 Klub OB Sokol Pezinok 19:50 + 5:12
8 Medard Féder PEZ7303 Klub OB AŠK Pezinok 19:55 + 5:17
9 Ľubomír Capík 06B72AA Neregistrovaný 20:01 + 5:23
10 Emil Kukurugya SKS6603 Športový klub Sandberg 20:14 + 5:36
11 Jozef Paluska FBA7401 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 20:27 + 5:49
12 Ladislav Kasza FBA7102 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 20:52 + 6:14
13 Marko Paško RBA7001 TJ Rapid Bratislava 21:45 + 7:07
Daniel Petersky 3KS DISK
Štefan Brňák SKS7601 Športový klub Sandberg DISK
Richard Balogh SKS6901 Športový klub Sandberg DISK
Marian Spišiak SPE7601 Klub OB Sokol Pezinok DISK

M 55-

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Paul Grün OLG 13:17
2 Milan Petrinec RBA5802 TJ Rapid Bratislava 13:36 + 0:19
3 Ján Štubňa RBA5803 TJ Rapid Bratislava 13:40 + 0:23
4 Jozef Jánoška RBA5902 TJ Rapid Bratislava 13:56 + 0:39
5 Dušan Rybár RBA6202 TJ Rapid Bratislava 14:25 + 1:08
6 Milan Mazúr RBA6201 TJ Rapid Bratislava 14:51 + 1:34
7 Ivan Oravec SPE5502 Klub OB Sokol Pezinok 15:32 + 2:15
8 Ján Mižúr FBA5501 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 15:33 + 2:16
9 Miloš Paulo SPE6301 Klub OB Sokol Pezinok 17:32 + 4:15
10 Vladimír Grauzel FBA5101 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 18:11 + 4:54
11 Dušan Formanko RBA5801 TJ Rapid Bratislava 20:15 + 6:58
12 František Priesol RBA5901 TJ Rapid Bratislava 21:29 + 8:12
13 Pavol Poláček SPE5501 Klub OB Sokol Pezinok 21:48 + 8:31
14 Ján Nebeský FBA4101 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 24:01 + 10:44
15 Štefan Noga SPE5402 Klub OB Sokol Pezinok 33:10 + 19:53
Ľudovít Šmelík RBA4301 TJ Rapid Bratislava DISK

N

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 František Földeš XXX 6:50
2 Matus Jonastik XXX 7:51 + 1:01
3 Radoslav Kodaj XXX 9:28 + 2:38
4 Filip Smikal XXX 9:36 + 2:46
5 Matej Sedliak XXX 9:57 + 3:07
6 Jana Sapozhnikova XXX 10:26 + 3:36
7 Lukáš Lovás XXX 10:50 + 4:00
8 Zuzana Rybárová XXX 10:53 + 4:03
8 Vladimír Bobovský SPE75AA Klub OB Sokol Pezinok 10:53 + 4:03
10 Peter Kocian XXX 11:15 + 4:25
11 Matúš Čierťaský DUN 11:38 + 4:48
12 Veronika Fandlová 01C91AD Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 11:59 + 5:09
13 Michal Klimo DUN 12:41 + 5:51
14 Alžbeta Lovásová XXX 12:56 + 6:06
15 Rastislav Ormandy 01C90AB Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 12:57 + 6:07
16 Zuzana Fornadeľová XXX 13:28 + 6:38
17 Rudolf Kusý XXX 13:29 + 6:39
18 Iveta Bobovská SPE Klub OB Sokol Pezinok 13:34 + 6:44
19 Daniel Gajdosik XXX 13:44 + 6:54
20 Lenka Knížová XXX 13:47 + 6:57
21 Marek Smikal XXX 14:14 + 7:24
22 Miška Fornadeľová XXX 14:29 + 7:39
23 Tomáš Rentka DUN 14:39 + 7:49
24 Barbora Kusá XXX 14:41 + 7:51
25 Judita Gajdosikova XXX 14:46 + 7:56
26 Ondrej Orechovský DUN 15:26 + 8:36
27 Janko Oravík XXX 15:36 + 8:46
28 Renata Rybarova 01C83AB Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 16:37 + 9:47
29 Matúš Kušík SKS Športový klub Sandberg 16:46 + 9:56
30 Teodorka Mravíková SKS0752 Športový klub Sandberg 16:57 + 10:07
31 Sára Sedileková HBB05AA ŠK HADVEO Banská Bystrica 17:04 + 10:14
32 Samuel Kosík DUN 17:24 + 10:34
33 Pavol Rybar 01C10BA Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 17:37 + 10:47
34 Ľubica Mravíková SKS70AB Športový klub Sandberg 18:00 + 11:10
35 Jakub Kunc DUN 19:30 + 12:40
36 Andrej Mališ TJI 19:43 + 12:53
37 Michaela Capíková 06B Neregistrovaný 19:47 + 12:57
38 Ondrej Adamec XXX 20:27 + 13:37
39 Ján Poprocký DUN 20:33 + 13:43
40 Martin Capík 06B Neregistrovaný 20:56 + 14:06
41 Lucia Bunová XXX 22:27 + 15:37
42 Martina Bunová XXX 22:29 + 15:39
43 Nina Petrikovičová DUN 26:38 + 19:48
44 Tereza Orechovská DUN 27:42 + 20:52
45 Adam Hunčaga XXX 27:43 + 20:53
46 Táňa Grauzelová XXX 27:49 + 20:59
47 Maros Adamec XXX 30:22 + 23:32
48 Oliver Kocian XXX 31:26 + 24:36
Lucia Janočková XXX DISK
Lukáš Kušík SKS Športový klub Sandberg DISK
Diana Kaufmannova XXX DISK
Hugo Malik XXX DISK

Open

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Tomáš Charvát SPE8502 Klub OB Sokol Pezinok 10:19
2 Lukáš Lečko XXX 10:54 + 0:35
3 Marek Lečko XXX 11:30 + 1:11
4 Marek Vaňo SKS79AA Športový klub Sandberg 11:43 + 1:24
5 René Vrábeľ 01C77AA Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 13:31 + 3:12
6 Michal Šelc XXX 13:47 + 3:28
7 Marián Mališ TJI 13:57 + 3:38
8 Tibor Novosad FBA7103 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 14:00 + 3:41
9 Marek Koman FBA7905 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 14:57 + 4:38
10 Miroslava Babková FBA75AR TJ Slávia Farmaceut Bratislava 16:09 + 5:50
11 Patrik Laslop XXX 16:10 + 5:51
12 Andrej Sýkora XXX 16:39 + 6:20
13 Ida Herna FBA7253 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 17:04 + 6:45
14 Júlia Czikóová XXX 17:08 + 6:49
15 Lenka Paulová SPE8852 Klub OB Sokol Pezinok 17:36 + 7:17
16 Ondrej Bartalos SKS0305 Športový klub Sandberg 17:50 + 7:31
17 Jana Miklasova XXX 18:34 + 8:15
18 Ĺubomíra Blašková XXX 19:52 + 9:33
19 Jana Pecníková XXX 20:10 + 9:51
20 Barbora Grossová SKS80AB Športový klub Sandberg 20:13 + 9:54
21 Ľubica Šutková SKS77AB Športový klub Sandberg 20:42 + 10:23
22 Zuzka Bellušová XXX 22:44 + 12:25
23 Martin Bartalos SKS0601 Športový klub Sandberg 24:05 + 13:46
24 Lenka Slaná SKS17AD Športový klub Sandberg 25:00 + 14:41

RD1

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Boglárka Jankó HSE 6:57
2 Tomas Smikal XXX 8:55 + 1:58
3 Peter Gajdosik XXX 9:32 + 2:35
4 Lukáš Bukovác FBA1002 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 9:33 + 2:36
5 Boris Kocúr FBA1004 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 9:34 + 2:37
6 Lenka Feriancová SPE Klub OB Sokol Pezinok 9:55 + 2:58
7 Adrián Ferianc SPE Klub OB Sokol Pezinok 9:58 + 3:01
8 Samuel Butaš SPE0902 Klub OB Sokol Pezinok 10:20 + 3:23
9 Katarína Knížová 01C10AF Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 10:23 + 3:26
10 Hana Zúbeková FBA0952 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 11:13 + 4:16
11 Samuel Škarvan DUN 11:39 + 4:42
12 Jaroslav Kuzma DUN 11:40 + 4:43
13 Viktória Lajchová 01B Krúžok OB na ZŠ Odborárska 11:55 + 4:58
14 Michal Janík 01B11AR Krúžok OB na ZŠ Odborárska 12:18 + 5:21
15 Alžbeta Hunčagová XXX 12:29 + 5:32
15 Adam Pikulík XXX 12:29 + 5:32
17 Lucia Lanátorová RBA1051 TJ Rapid Bratislava 12:59 + 6:02
18 Teo Martin Németh FBA1005 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 13:26 + 6:29
19 Alexandra Sedliaková XXX 13:35 + 6:38
20 Filip Prieložný 01B Krúžok OB na ZŠ Odborárska 13:45 + 6:48
21 Barbora Borská FBA1052 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 15:55 + 8:58
22 Rikard Matušík 01C10AR Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 16:10 + 9:13
23 Filip Rybár XXX 16:37 + 9:40
24 Ema Jonášová SKS0951 Športový klub Sandberg 16:42 + 9:45
25 Julka Pleschová XXX 16:44 + 9:47
25 Zina Máčajová SKS0954 Športový klub Sandberg 16:44 + 9:47
27 Lívia Čapová FBA TJ Slávia Farmaceut Bratislava 17:04 + 10:07
27 Marvin Čapo FBA TJ Slávia Farmaceut Bratislava 17:04 + 10:07
29 Michaela Jadronova XXX 17:28 + 10:31
30 Martin Molnar SPE Klub OB Sokol Pezinok 18:03 + 11:06
31 Yann Tressard XXX 19:27 + 12:30
32 Martin Marian Jánoš SKS1002 Športový klub Sandberg 20:31 + 13:34
33 Veronika Vanova XXX 20:49 + 13:52
34 Miroslava Capíková 06B Neregistrovaný 21:10 + 14:13
35 Sára Borská FBA0951 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 21:41 + 14:44
36 Michal Škrabák XXX 36:35 + 29:38
37 Timotej Matušík 01C09AR Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 38:16 + 31:19
38 Miroslav Földeš XXX 39:40 + 32:43

RD2

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Ella Bartáková XXX 7:54
2 Nela Bobovská SPE1351 Klub OB Sokol Pezinok 8:13 + 0:19
3 Simon Jonastik XXX 8:46 + 0:52
3 Alan Sýkora FBA1202 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 8:46 + 0:52
5 Michal Surovčík VZA Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 9:07 + 1:13
6 Richard Jadron XXX 9:08 + 1:14
7 Alexander Slatinsky XXX 9:17 + 1:23
8 Dorota Zúbeková FBA1151 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 9:43 + 1:49
9 Filip Hribik XXX 9:51 + 1:57
10 Hana Kiselkova XXX 10:44 + 2:50
10 Hugo Slovák XXX 10:44 + 2:50
12 Hanka Rakayova XXX 10:53 + 2:59
13 Jakub Stankovic XXX 10:55 + 3:01
14 Timon Jonáš XXX 11:17 + 3:23
15 Martin Földeš XXX 11:43 + 3:49
16 Anna Holmanova 01C17AA Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 11:45 + 3:51
17 Jana Vanova XXX 12:10 + 4:16
18 Martin Matušík XXX 12:39 + 4:45
19 Martin Mazag XXX 12:41 + 4:47
20 Jakub Matušík XXX 12:44 + 4:50
21 Fabian Strauss OLG 13:05 + 5:11
21 Michael Murárik XXX 13:05 + 5:11
23 Lucka Pleschová XXX 13:15 + 5:21
24 Viktor Ježík SPE12AA Klub OB Sokol Pezinok 13:20 + 5:26
25 Robert Godzik XXX 13:25 + 5:31
25 Barbora Kocúrová FBA1251 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 13:25 + 5:31
27 Emil Hatzl OLG 13:38 + 5:44
28 Gwenn Tressard XXX 14:11 + 6:17
29 Jakub Vano XXX 14:14 + 6:20
29 Alan Tressard XXX 14:14 + 6:20
31 Mia Vanova XXX 14:16 + 6:22
32 Eduard Godzik XXX 14:27 + 6:33
33 Max Malik XXX 14:39 + 6:45
34 Šimon Benko VZA Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 15:11 + 7:17
35 Michaela Jurčíková XXX 15:15 + 7:21
36 Matúš Kocian XXX 15:18 + 7:24
37 Matej Peter Mišun XXX 15:19 + 7:25
38 Hana Máčajová SKS1153 Športový klub Sandberg 15:42 + 7:48
39 Belo Turčan XXX 16:19 + 8:25
40 Martin Zachar XXX 16:27 + 8:33
41 Michal Valko XXX 16:28 + 8:34
42 Nikoleta Čižniarová XXX 17:03 + 9:09
43 David Moroz XXX 17:14 + 9:20
44 Adam Kaufmann XXX 17:25 + 9:31
45 Marek Matušík 01C13AR Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 17:59 + 10:05
46 Tomi Lopatnik XXX 19:05 + 11:11
47 Alex Lopatnik XXX 20:04 + 12:10
48 Lukáš Jurčík XXX 27:29 + 19:35
49 Vilko Rakay XXX 30:15 + 22:21
50 Petra Jurkovicova XXX 31:20 + 23:26
51 Lenka Jurkovicova XXX 31:31 + 23:37

W -10

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Diana Brňáková SKS0952 Športový klub Sandberg 8:57
2 Hana Šipošová SPE0951 Klub OB Sokol Pezinok 9:27 + 0:30
3 Jana Pecnikova EBB TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 10:11 + 1:14
4 Adela Rohaľová SKS0852 Športový klub Sandberg 12:25 + 3:28
5 Lucia Vorlíčková SKS0851 Športový klub Sandberg 12:29 + 3:32
6 Lucia Lea Mišunová XXX 16:08 + 7:11
7 Viktoriya Valyavka VZA0851 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 24:13 + 15:16
8 Anna Alesova VBA ŠK VAZKA Bratislava 25:27 + 16:30
Veronika Bobovská SPE1051 Klub OB Sokol Pezinok DISK

W -12

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Lucia Šipošová SPE0654 Klub OB Sokol Pezinok 9:56
2 Kristína Toporová SPE0751 Klub OB Sokol Pezinok 12:07 + 2:11
3 Zora Baloghová SKS0751 Športový klub Sandberg 13:36 + 3:40
4 Paulína Žilincová SKS0651 Športový klub Sandberg 13:53 + 3:57
5 Martina Buršíková XXX 13:57 + 4:01
6 Hana Eliášová RBA0651 TJ Rapid Bratislava 14:00 + 4:04
7 Eva Pálková XXX 14:34 + 4:38
8 Ema Elizabeth Mišunová XXX 26:57 + 17:01

W -14

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Ema Havlíková SPE0451 Klub OB Sokol Pezinok 9:33
2 Rebecca Herna FBA0553 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 9:45 + 0:12
3 Klára Fedorová SPE0455 Klub OB Sokol Pezinok 9:50 + 0:17
4 Anamária Šutková SKS0552 Športový klub Sandberg 10:29 + 0:56
5 Martina Vorlíčková SKS0551 Športový klub Sandberg 11:32 + 1:59
6 Gabriela Ježíková SPE0551 Klub OB Sokol Pezinok 12:47 + 3:14
7 Katarína Mravíková SKS0451 Športový klub Sandberg 13:56 + 4:23
8 Karolína Toporová SPE0452 Klub OB Sokol Pezinok 19:07 + 9:34
9 Nicole Herna FBA0552 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 25:29 + 15:56

W -16

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Michaela Patassiová FBA0252 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 10:54
2 Ivona Rohaľová SKS0453 Športový klub Sandberg 11:38 + 0:44
3 Eva Ondovčíková SPE0358 Klub OB Sokol Pezinok 12:31 + 1:37
4 Nina Kutišová SPE0353 Klub OB Sokol Pezinok 13:17 + 2:23
5 Kristína Šmiralová RBA02AC TJ Rapid Bratislava 14:46 + 3:52
6 Michaela Jančovičová RBA0253 TJ Rapid Bratislava 15:42 + 4:48

W -18

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Ema Honzírková SKS0351 Športový klub Sandberg 14:01
2 Adéla Navrátilová VBA0251 ŠK VAZKA Bratislava 15:09 + 1:08
3 Katarína Pajtášová SKS0152 Športový klub Sandberg 17:31 + 3:30
4 Viktória Kostercová SKS0251 Športový klub Sandberg 19:08 + 5:07

W 19-

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Tamara Miklušová RBA0252 TJ Rapid Bratislava 13:34
2 Tereza Miklušová RBA9952 TJ Rapid Bratislava 14:31 + 0:57
3 Ela Sedileková HBB9352 ŠK HADVEO Banská Bystrica 14:38 + 1:04
4 Lucia Ondovčíková SPE0051 Klub OB Sokol Pezinok 15:42 + 2:08
5 Dorota Šmelíková RBA0251 TJ Rapid Bratislava 16:02 + 2:28
6 Lenka Jablonovská SPE9063 Klub OB Sokol Pezinok 16:04 + 2:30
7 Simone Skrucana XXX 16:19 + 2:45
8 Monika Urbanová SKS7751 Športový klub Sandberg 16:27 + 2:53
9 Andrea Poštulková VZA9351 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 16:33 + 2:59
10 Monika Molnárová BBA9451 KOBRA Bratislava 16:37 + 3:03
11 Dagmar Miklušová RBA7351 TJ Rapid Bratislava 18:31 + 4:57
12 Táňa Bednáriková SSN7952 KOB Čingov Spišská Nová Ves 18:45 + 5:11
13 Daniela Ondovčíková SPE7852 Klub OB Sokol Pezinok 18:51 + 5:17
14 Katarína Schenková RBA7451 TJ Rapid Bratislava 19:21 + 5:47
15 Veronika Vachová SPE8551 Klub OB Sokol Pezinok 19:45 + 6:11
16 Michelle Skrucana XXX 20:03 + 6:29
17 Katka Boďová XXX 20:19 + 6:45
18 Darina Valkova XXX 20:31 + 6:57
19 Zuzana Bartáková XXX 21:15 + 7:41
20 Ľubomíra Ježíková SPE83AA Klub OB Sokol Pezinok 22:46 + 9:12
21 Eva Marková BBA76AA KOBRA Bratislava 24:40 + 11:06
Katarína Kotrlová SKS9051 Športový klub Sandberg DISK
Lea Simaichlová FBA8255 TJ Slávia Farmaceut Bratislava DISK

W 40-

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Veronika Prutkayová SKS7852 Športový klub Sandberg 14:02
1 Barbora Vorlíčková SKS7651 Športový klub Sandberg 14:02 + 0:00
3 Martina Brňáková SKS7752 Športový klub Sandberg 14:22 + 0:20
4 Tamara Denysenko VZA Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 14:29 + 0:27
5 Katarína Baľová SKS7551 Športový klub Sandberg 15:09 + 1:07
6 Martina Pánková RBA6953 TJ Rapid Bratislava 15:15 + 1:13
7 Hana Šmelíková FBA6951 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 15:18 + 1:16
8 Iveta Pijáková SPE6251 Klub OB Sokol Pezinok 15:29 + 1:27
9 Bronislava Šimová PEZ6951 Klub OB AŠK Pezinok 15:55 + 1:53
10 Kristína Komanová FBA7853 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 16:29 + 2:27
11 Katarína Lanátorová RBA7856 TJ Rapid Bratislava 16:44 + 2:42
12 Zuzana Šipošová SPE7351 Klub OB Sokol Pezinok 16:58 + 2:56
13 Petra Rebrová FBA7252 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 17:33 + 3:31
14 Zuzana Miklošová SPE7652 Klub OB Sokol Pezinok 19:36 + 5:34
15 Hana Baloghová SKS6551 Športový klub Sandberg 20:32 + 6:30
16 Ĺubica Slatinska XXX 22:03 + 8:01
17 Mária Bellušová SKS74AC Športový klub Sandberg 22:13 + 8:11
18 Iveta Paulová SPE6751 Klub OB Sokol Pezinok 24:25 + 10:23
19 Tímea Tóth HSE 26:21 + 12:19
Ivana Bartalosová SKS78AC Športový klub Sandberg DISK
Marta Jonášová SKS6951 Športový klub Sandberg DISK
Silvia Kutišová SPE7352 Klub OB Sokol Pezinok DISK
Svetlana Puls XXX DISK

W 55-

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Taťjana Jánošková RBA6051 TJ Rapid Bratislava 13:46
2 Maya Karovic SPE5851 Klub OB Sokol Pezinok 16:04 + 2:18
3 Jana Mižúrová FBA6351 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 17:04 + 3:18
4 Katarína Daříčková FBA5551 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 25:30 + 11:44
5 Marie Fraňová SPE5051 Klub OB Sokol Pezinok 26:13 + 12:27
6 Soňa Kavecká SPE4851 Klub OB Sokol Pezinok 26:50 + 13:04
Sigrid Grun OLG DISK
Darina Poláčková SPE5852 Klub OB Sokol Pezinok DISK