Výsledky

Preteky: Trojkráľové preteky, 1. kolo oblastného rebríčka Západ SZOŠ

Etapa: Trojkráľové preteky 2019 (06.01.2019)

Kategórie

M -10      M -12      M -14      M -16      M -18      M 19-      M 40-      M 55-      W -10      W -12      W -14      W -16      W -18      W 19-      W 40-      W 55-      N          RD         Open      

M -10 1.20 km / 10 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Alex Luis Šutka SKS0901 Športový klub Sandberg 12:16

M -12 2.25 km / 30 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Dávid Cisár SPE07BC Klub OB Sokol Pezinok 21:49
2 Jakub Brňák SKS0701 Športový klub Sandberg 23:47 + 1:58
3 Matúš Mikloš SPE0702 Klub OB Sokol Pezinok 24:08 + 2:19
4 Maksym Volkov VZA0701 Slávia Žilinská univerzita 26:04 + 4:15
5 Eli Valach SPE0703 Klub OB Sokol Pezinok 26:09 + 4:20
6 Gregor Ondra SPE08AF Klub OB Sokol Pezinok 26:47 + 4:58
7 Daniel Šmelík RBA0702 TJ Rapid Bratislava 28:08 + 6:19
8 Matej Knapčok SPE0802 Klub OB Sokol Pezinok 31:37 + 9:48
9 Patrik Prutkay SKS0703 Športový klub Sandberg 32:06 + 10:17
10 Michal Dolný SPE0706 Klub OB Sokol Pezinok 36:27 + 14:38
11 Ondrej Jendek SPE0704 Klub OB Sokol Pezinok 36:51 + 15:02
12 Samuel Bobovský SPE0803 Klub OB Sokol Pezinok 41:06 + 19:17
13 Filip Kníž 01C08AC Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 98:26 + 76:37
Jakub Lanátor RBA0701 TJ Rapid Bratislava DNS

M -14 2.80 km / 70 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Tomáš Kasza FBA0503 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 25:55
2 Filip Jančík SPE0604 Klub OB Sokol Pezinok 28:57 + 3:02
3 Jakub Mozolík SPE0502 Klub OB Sokol Pezinok 29:21 + 3:26
4 Tristan Sýkora FBA0602 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 35:20 + 9:25
5 Ján Koman FBA0504 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 40:03 + 14:08
6 Lukáš Kapusta SPE0602 Klub OB Sokol Pezinok 40:52 + 14:57
7 Michal Zedníček SPE0603 Klub OB Sokol Pezinok 43:59 + 18:04
8 Adam Novosad FBA0506 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 50:18 + 24:23
Samuel Hostačný SPE0501 Klub OB Sokol Pezinok DNS

M -16 3.29 km / 108 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Nicholas Ditri SPE0304 Klub OB Sokol Pezinok 26:59
2 Andrej Mikloš SPE0401 Klub OB Sokol Pezinok 28:18 + 1:19
3 Šimon Šipoš SPE0406 Klub OB Sokol Pezinok 28:31 + 1:32
4 Jakub Fraňo SPE0302 Klub OB Sokol Pezinok 31:33 + 4:34
5 Šimon Kukurugya SKS0402 Športový klub Sandberg 32:24 + 5:25
6 Oliver Lago VBA0301 ŠK VAZKA Bratislava 33:14 + 6:15
7 Matej Demovič 01C03AB Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 34:58 + 7:59
8 Marek Dolný 36:56 + 9:57
9 Filip Prutkay SKS0403 Športový klub Sandberg 38:47 + 11:48
10 Tomáš Zedníček SPE0405 Klub OB Sokol Pezinok 48:49 + 21:50
11 Stanislav Kuník SPE0305 Klub OB Sokol Pezinok 61:11 + 34:12
12 Vladimír Molnár SPE04AF Klub OB Sokol Pezinok 61:27 + 34:28

M -18 3.95 km / 117 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Maximilián Kubik RBA0303 TJ Rapid Bratislava 37:08
2 Michal Schenk RBA0201 TJ Rapid Bratislava 37:45 + 0:37
3 Matúš Balogh SKS0101 Športový klub Sandberg 47:40 + 10:32

M 19- 4.90 km / 135 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Medard Féder PEZ0102 Klub OB AŠK Pezinok 32:50
2 Adam Jonáš BBA0101 KOBRA Bratislava 34:21 + 1:31
3 Tobiáš Goldschmidt RBA0003 TJ Rapid Bratislava 34:32 + 1:42
4 Pavol Bukovac FBA8102 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 35:45 + 2:55
5 Peter Mižúr FBA9101 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 40:02 + 7:12
6 Miroslav Papuga TKE9002 Klub OB ATU Košice 40:03 + 7:13
7 Juraj Šmelík RBA6603 TJ Rapid Bratislava 41:35 + 8:45
8 Miroslav Lago VBA7601 ŠK VAZKA Bratislava 41:50 + 9:00
9 Július Porubský TNR7301 ŠK Triturus Nitra 44:03 + 11:13
10 Matej Kukurugya SKS0103 Športový klub Sandberg 44:15 + 11:25
11 Jaroslav Piják SPE5801 Klub OB Sokol Pezinok 46:52 + 14:02
12 Jakub Jánoška 47:02 + 14:12
13 Peter Karch SPE9112 Klub OB Sokol Pezinok 48:00 + 15:10
14 Marek Urban SKS7401 Športový klub Sandberg 48:45 + 15:55
15 Alexander Volkov VZA8002 Slávia Žilinská univerzita 53:57 + 21:07
16 Tomáš Charvát SPE8502 Klub OB Sokol Pezinok 55:10 + 22:20
17 Marek Hrašna 63:50 + 31:00
18 Branislav Kuník SPE9901 Klub OB Sokol Pezinok 65:59 + 33:09
19 Jozef Kudla SKS80AC Športový klub Sandberg 74:35 + 41:45
Jakub Vlažný DISK
M.S. Ondrej Piják BBA8204 KOBRA Bratislava 33:34

M 40- 3.95 km / 117 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Marian Spišiak SPE7601 Klub OB Sokol Pezinok 38:26
2 Marián Šipoš SPE73AC Klub OB Sokol Pezinok 38:47 + 0:21
3 Peter Vorlíček SKS7501 Športový klub Sandberg 39:18 + 0:52
4 Martin Bednárik CNR7201 ŠK Cart print Nitra 39:35 + 1:09
5 Peter Kníž 43:35 + 5:09
6 Štefan Brňák SKS7601 Športový klub Sandberg 43:45 + 5:19
7 Milan Šimoník HBB7501 ŠK HADVEO Banská Bystrica 43:52 + 5:26
8 Mojmir Stastny 01C59AA Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 44:15 + 5:49
9 Marek Koman FBA7905 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 44:30 + 6:04
10 Peter Mlynárik VBA6501 ŠK VAZKA Bratislava 45:32 + 7:06
11 Tibor Lanátor RBA7903 TJ Rapid Bratislava 47:37 + 9:11
12 Jozef Čierny 01C68AA Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 48:56 + 10:30
13 Marek Vaňo SKS79AA Športový klub Sandberg 50:21 + 11:55
14 Róbert Schenk RBA6802 TJ Rapid Bratislava 51:53 + 13:27
15 Emil Kukurugya SKS6603 Športový klub Sandberg 52:28 + 14:02
16 Peter Borčin 02U70AA nereg. Klub OB BOR Topoľčianky 54:08 + 15:42
17 Ladislav Kasza FBA7102 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 57:57 + 19:31
18 Peter Fraňo SPE7101 Klub OB Sokol Pezinok 64:57 + 26:31
19 Medard Féder PEZ7303 Klub OB AŠK Pezinok 71:59 + 33:33
Richard Balogh SKS6901 Športový klub Sandberg DISK

M 55- 2.97 km / 80 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Ján Štubňa RBA5803 TJ Rapid Bratislava 28:49
2 Jozef Jánoška RBA5902 TJ Rapid Bratislava 28:54 + 0:05
3 Juraj Malatin RCP6301 RC&P TEAM Bratislava 29:32 + 0:43
4 Ivan Oravec SPE5502 Klub OB Sokol Pezinok 29:38 + 0:49
5 Milan Petrinec RBA5802 TJ Rapid Bratislava 31:39 + 2:50
6 Dušan Rybár RBA6202 TJ Rapid Bratislava 32:04 + 3:15
7 Jozef Fekiač VBA5801 ŠK VAZKA Bratislava 34:26 + 5:37
8 Dušan Formanko RBA5801 TJ Rapid Bratislava 35:48 + 6:59
9 Ján Mižúr FBA5501 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 35:51 + 7:02
10 Milan Mazúr RBA6201 TJ Rapid Bratislava 36:06 + 7:17
11 Paul Grün 36:56 + 8:07
12 Miloš Paulo SPE6301 Klub OB Sokol Pezinok 37:09 + 8:20
13 František Priesol RBA5901 TJ Rapid Bratislava 39:35 + 10:46
14 Roman Kučera PEZ6401 Klub OB AŠK Pezinok 46:19 + 17:30
15 Pavol Poláček SPE5501 Klub OB Sokol Pezinok 47:31 + 18:42
16 Ján Nebeský FBA4101 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 56:20 + 27:31
Ľudovít Šmelík RBA4301 TJ Rapid Bratislava DNS

W -10 1.20 km / 10 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Veronika Bobovská SPE1051 Klub OB Sokol Pezinok 14:07

W -12 2.21 km / 13 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Maja Volkova VZA0951 Slávia Žilinská univerzita 19:44
2 Hana Šipošová SPE0951 Klub OB Sokol Pezinok 20:05 + 0:21
3 Diana Brňáková SKS0952 Športový klub Sandberg 24:01 + 4:17
4 Lucia Vorlíčková SKS0851 Športový klub Sandberg 25:42 + 5:58
5 Zora Baloghová SKS0751 Športový klub Sandberg 26:27 + 6:43
6 Kristína Toporová SPE0751 Klub OB Sokol Pezinok 31:48 + 12:04
7 Eva Pálková 32:17 + 12:33

W -14 2.25 km / 30 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Lucia Šipošová SPE0654 Klub OB Sokol Pezinok 19:58
2 Gabriela Ježíková SPE0551 Klub OB Sokol Pezinok 20:10 + 0:12
3 Rebecca Herna FBA0553 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 21:37 + 1:39
4 Bianka Dugovičová SPE0653 Klub OB Sokol Pezinok 23:12 + 3:14
5 Petra Kurucová SPE0651 Klub OB Sokol Pezinok 23:38 + 3:40
6 Tereza Kendrová FBA0651 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 23:41 + 3:43
7 Anamária Šutková SKS0552 Športový klub Sandberg 23:51 + 3:53
8 Míriam Buršíková 04A06AA GAMČA 27:44 + 7:46
9 Agáta Komanová SPE0553 Klub OB Sokol Pezinok 29:58 + 10:00
10 Hana Eliášová RBA0651 TJ Rapid Bratislava 30:35 + 10:37
11 Elena Lago VBA0551 ŠK VAZKA Bratislava 31:12 + 11:14
Bianka Halčínová SPE0554 Klub OB Sokol Pezinok DNS
Veronika Fečová SPE05AC Klub OB Sokol Pezinok DNS

W -16 2.80 km / 70 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Ema Havlíková SPE0451 Klub OB Sokol Pezinok 23:16
2 Klára Fedorová SPE0455 Klub OB Sokol Pezinok 27:13 + 3:57
2 Natália Ježíková SPE0454 Klub OB Sokol Pezinok 27:13 + 3:57
4 Nina Kutišová SPE0353 Klub OB Sokol Pezinok 30:19 + 7:03
5 Martina Vorlíčková SKS0551 Športový klub Sandberg 32:53 + 9:37
6 Lenka Porubská TNR0451 ŠK Triturus Nitra 34:31 + 11:15
7 Katarína Mravíková SKS0451 Športový klub Sandberg 42:01 + 18:45

W -18 3.29 km / 108 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Michaela Patassiová FBA0252 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 31:42
2 Viktória Kostercová SKS0251 Športový klub Sandberg 35:19 + 3:37
3 Veronika Jánošová SKS0151 Športový klub Sandberg 39:54 + 8:12
4 Michaela Mozolíková SPE0254 Klub OB Sokol Pezinok 40:32 + 8:50

W 19- 3.95 km / 117 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Ela Sedileková HBB9352 ŠK HADVEO Banská Bystrica 38:00
2 Lenka Jablonovská SPE9063 Klub OB Sokol Pezinok 38:10 + 0:10
3 Katarína Fedorová SPE7451 Klub OB Sokol Pezinok 39:23 + 1:23
4 Daniela Botiková 39:49 + 1:49
5 Andrea Poštulková VZA9351 Slávia Žilinská univerzita 42:14 + 4:14
6 Stanislava Ančicová VBA8454 ŠK VAZKA Bratislava 45:20 + 7:20
7 Monika Urbanová SKS7751 Športový klub Sandberg 45:38 + 7:38
8 Katarína Schenková RBA7451 TJ Rapid Bratislava 49:18 + 11:18
9 Barbora Vorlíčková SKS7651 Športový klub Sandberg 50:49 + 12:49
10 Táňa Bednáriková SSN7952 KOB Čingov Spišská Nová Ves 54:26 + 16:26
11 Nicole Lipková TKE9454 Klub OB ATU Košice 54:39 + 16:39
12 Barbora Šmelíková VBA6951 ŠK VAZKA Bratislava 54:56 + 16:56
13 Dorota Šmelíková RBA0251 TJ Rapid Bratislava 57:11 + 19:11
14 Katarína Sýkorová FBA8253 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 59:41 + 21:41
15 Michaela Zedníčková SPE8253 Klub OB Sokol Pezinok 61:32 + 23:32
16 Ľubomíra Ježíková SPE83AA Klub OB Sokol Pezinok 62:40 + 24:40

W 40- 3.29 km / 108 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Hana Šmelíková FBA6951 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 40:02
2 Martina Pánková RBA6953 TJ Rapid Bratislava 43:10 + 3:08
3 Veronika Prutkayová SKS7852 Športový klub Sandberg 43:43 + 3:41
4 Kristína Komanová FBA7853 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 45:37 + 5:35
5 Martina Brňáková SKS7752 Športový klub Sandberg 45:50 + 5:48
6 Zuzana Šipošová SPE7351 Klub OB Sokol Pezinok 48:50 + 8:48
7 Silvia Kutišová SPE7352 Klub OB Sokol Pezinok 49:52 + 9:50
8 Soňa Mazúrová RBA6551 TJ Rapid Bratislava 52:31 + 12:29
9 Katarína Lanátorová RBA7856 TJ Rapid Bratislava 53:07 + 13:05
10 Ida Herna FBA7253 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 55:41 + 15:39
11 Edita Máčajová SKS75AB Športový klub Sandberg 57:04 + 17:02
12 Petra Rebrová FBA7252 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 58:01 + 17:59
13 Hana Baloghová SKS6551 Športový klub Sandberg 59:39 + 19:37
14 Ivana Bartalosová SKS78AC Športový klub Sandberg 62:37 + 22:35
15 Svetlana Puls 01C72AB Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 71:49 + 31:47
16 Ľubica Šutková SKS77AB Športový klub Sandberg 71:54 + 31:52

W 55- 2.80 km / 70 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Iveta Pijáková SPE6251 Klub OB Sokol Pezinok 29:26
2 Taťjana Jánošková RBA6051 TJ Rapid Bratislava 31:51 + 2:25
3 Soňa Kavecká SPE4851 Klub OB Sokol Pezinok 40:39 + 11:13
4 Mária Fekiačová VBA5851 ŠK VAZKA Bratislava 41:59 + 12:33
5 Darina Poláčková SPE5852 Klub OB Sokol Pezinok 45:12 + 15:46
6 Marta Brzová SPE5351 Klub OB Sokol Pezinok 48:56 + 19:30
7 Marie Fraňová SPE5051 Klub OB Sokol Pezinok 49:32 + 20:06
8 Eva Králová VBA4751 ŠK VAZKA Bratislava 60:47 + 31:21
9 Katarína Daříčková FBA5551 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 66:13 + 36:47
Maya Karovic SPE5851 Klub OB Sokol Pezinok DNS

N 2.21 km / 13 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Katarína Poláková 18:44
2 Martin Knapčok 21:19 + 2:35
3 Martin Lovás 01C04AB Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 25:01 + 6:17
4 Lenka Knížová 29:50 + 11:06
5 Teodorka Mravíková SKS0752 Športový klub Sandberg 36:34 + 17:50
6 Ľubica Mravíková SKS70AB Športový klub Sandberg 37:52 + 19:08
7 Vlasta Kostercová SKS71AA Športový klub Sandberg 40:02 + 21:18
8 Sigrid Grün 45:17 + 26:33
Andrej Mališ DNS

RD 1.20 km / 10 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Katarína Knížová 01C10AF Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 14:15
2 Tomáško Cisár 15:32 + 1:17
3 Nela Bobovská SPE1351 Klub OB Sokol Pezinok 16:02 + 1:47
4 Jakub Kasanický 16:34 + 2:19
5 Alan Sýkora FBA1202 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 17:29 + 3:14
5 Zina Máčajová SKS0954 Športový klub Sandberg 17:29 + 3:14
7 Hana Máčajová SKS1153 Športový klub Sandberg 17:34 + 3:19
8 Viktor Ježík SPE12AA Klub OB Sokol Pezinok 17:40 + 3:25
9 Alexandre Van De Flaes 18:09 + 3:54
10 Gwen Van De Flaes 18:48 + 4:33
11 Veronika Šipošová 22:55 + 8:40
12 Belo Turčan 26:58 + 12:43
13 Annika Kasanická 27:35 + 13:20
Bruno Turčan DISK
Jakub Dolný DISK
Adam Fedor DNS
Karolína Trgiňová DNS
Lucia Lanátorová RBA1051 TJ Rapid Bratislava DNS
Ondrej Trgiňa DNS

Open 2.97 km / 80 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Simon Brunovský 22:40
2 Juraj Polák 24:40 + 2:00
3 Tibor Novosad FBA7103 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 30:47 + 8:07
4 Patrik Laslop 30:56 + 8:16
5 René Vrábeľ 01C77AA Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 33:06 + 10:26
6 Michal Šelc 01C88AA Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 33:33 + 10:53
7 Marián Mališ IBA69AA TJ Ioan 1209 35:01 + 12:21
8 Andrej Sýkora 01C79BA Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 35:59 + 13:19
9 František Ondra SPE73AE Klub OB Sokol Pezinok 36:04 + 13:24
10 Júlia Czikóová 37:29 + 14:49
11 Jozef Fekiač VBA9101 ŠK VAZKA Bratislava 38:10 + 15:30
12 Monika Babiaková 40:55 + 18:15
13 Zuzana Botiková 41:36 + 18:56
14 Miroslav Kuník 42:07 + 19:27
15 Lukáš Lovás 01C18AA Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 43:19 + 20:39
16 Viktor Pavelek 01C56AA Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 46:33 + 23:53
17 Lenka Paulová SPE8852 Klub OB Sokol Pezinok 47:15 + 24:35
18 Dušan Franců 48:19 + 25:39
19 Ingrid Kuníková SPE7251 Klub OB Sokol Pezinok 49:02 + 26:22
20 Petra Štrbíková 55:51 + 33:11
21 Alžbeta Lovásová 01C69AA Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 60:54 + 38:14
Iveta Bobovská DISK
Danka Šmahovská DISK
Marián Cisár DNS
Peter Porubský TNR0001 ŠK Triturus Nitra DNS
Vladimír Bobovský SPE75AA Klub OB Sokol Pezinok DNS