Výsledky

Preteky: Yeti Zima Cup 2019, 2.kolo oblastného rebríčka ZO SZOŠ

Etapa: Yeti Zima Cup 2019, 2.kolo oblastného rebríčka ZO SZOŠ - E1 (20.01.2019)

Kategórie

M -10      M -12      M -14      M -16      M -18      M 19-      M 40-      M 55-      N          Open       RD         W -10      W -12      W -14      W -16      W -18      W 19-      W 40-      W 55-     

M -10

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Alex Luis Šutka SKS0901 Športový klub Sandberg 27:32
2 Andrej Havlík SPE0901 Klub OB Sokol Pezinok 29:44 + 2:12
3 Peter Kotuliak FBA1003 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 39:38 + 12:06

M -12

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Dávid Cisár SPE07BC Klub OB Sokol Pezinok 13:15
2 Michal Dolný SPE0706 Klub OB Sokol Pezinok 15:20 + 2:05
3 Matúš Mikloš SPE0702 Klub OB Sokol Pezinok 16:32 + 3:17
4 Ján Dokupil SKS0801 Športový klub Sandberg 16:50 + 3:35
5 Jakub Brňák SKS0701 Športový klub Sandberg 17:47 + 4:32
6 Matúš Vaňo SKS0804 Športový klub Sandberg 20:45 + 7:30
7 Daniel Bednárik 06H AUTOB Kittsee 21:09 + 7:54
8 Patrik Prutkay SKS0703 Športový klub Sandberg 22:12 + 8:57
9 Ondrej Jendek SPE0704 Klub OB Sokol Pezinok 28:21 + 15:06
10 Patrik Gross SKS0803 Športový klub Sandberg 28:23 + 15:08
11 Filip Kníž 06D08AC TRIAX 30:23 + 17:08

M -14

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Filip Bukovac FBA0501 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 14:46
2 Filip Jančík SPE0604 Klub OB Sokol Pezinok 17:30 + 2:44
3 Jakub Berčík FBA0507 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 19:23 + 4:37
4 Tomáš Kasza FBA0503 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 21:39 + 6:53
5 Jonás Knaup 02I06AA (HUN) Györ 21:52 + 7:06
6 Tomáš Syrový SPE0601 Klub OB Sokol Pezinok 25:01 + 10:15
7 Daniel Dokupil SKS0502 Športový klub Sandberg 27:38 + 12:52
8 Tristan Sýkora FBA0602 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 34:07 + 19:21
9 Ján Koman FBA0504 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 34:46 + 20:00
10 Samuel Hostačný SPE0501 Klub OB Sokol Pezinok 40:38 + 25:52
11 Michal Zedníček SPE0603 Klub OB Sokol Pezinok 43:17 + 28:31
12 Lukáš Kapusta SPE0602 Klub OB Sokol Pezinok 44:57 + 30:11
Ondrej Kováč VBA0601 ŠK VAZKA Bratislava DISK

M -16

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Šimon Kukurugya SKS0402 Športový klub Sandberg 30:06
2 Andrej Mikloš SPE0401 Klub OB Sokol Pezinok 31:31 + 1:25
3 Jakub Fraňo SPE0302 Klub OB Sokol Pezinok 33:23 + 3:17
4 Šimon Šipoš SPE0406 Klub OB Sokol Pezinok 34:48 + 4:42
5 Samuel Dokupil SKS0304 Športový klub Sandberg 37:08 + 7:02
6 Marek Dolný SPE04BB Klub OB Sokol Pezinok 39:41 + 9:35
7 Jakub Hummel RBA0304 TJ Rapid Bratislava 48:42 + 18:36
8 Michal Balogh SKS0301 Športový klub Sandberg 54:11 + 24:05
9 Matúš Koleják 01B Krúžok OB na ZŠ Odborárska 56:14 + 26:08
10 Michal Urban SKS0401 Športový klub Sandberg 77:17 + 47:11
Oliver Lago VBA0301 ŠK VAZKA Bratislava DISK
Tomáš Zedníček SPE0405 Klub OB Sokol Pezinok DISK

M -18

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Maximilián Kubik RBA0303 TJ Rapid Bratislava 37:38
2 Matúš Balogh SKS0101 Športový klub Sandberg 41:20 + 3:42

M 19-

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Pavol Bukovac FBA8102 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 34:34
2 Adam Jonáš BBA0101 KOBRA Bratislava 36:41 + 2:07
3 Miroslav Papuga TKE9002 Klub OB ATU Košice 38:40 + 4:06
4 Matúš Šimo SPE0107 Klub OB Sokol Pezinok 38:43 + 4:09
5 Tomáš Šipoš SPE0311 Klub OB Sokol Pezinok 39:07 + 4:33
6 Peter Mižúr FBA9101 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 42:07 + 7:33
7 Matej Kukurugya SKS0103 Športový klub Sandberg 47:18 + 12:44
8 Miroslav Lago VBA7601 ŠK VAZKA Bratislava 48:56 + 14:22
9 Radoslav Jonáš SKS6902 Športový klub Sandberg 49:06 + 14:32
10 Peter Karch SPE9112 Klub OB Sokol Pezinok 57:42 + 23:08
11 Marek Urban SKS7401 Športový klub Sandberg 58:17 + 23:43
12 Tomáš Sokolík SPE9109 Klub OB Sokol Pezinok 60:32 + 25:58
13 Tomáš Charvát SPE8502 Klub OB Sokol Pezinok 62:35 + 28:01
Filip Kubina SKS8901 Športový klub Sandberg DISK

M 40-

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Marian Spišiak SPE7601 Klub OB Sokol Pezinok 32:51
2 Martin Borský FBA7704 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 35:27 + 2:36
3 Jan Knaup 02I77AA (HUN) Györ 39:25 + 6:34
4 Jaroslav Piják SPE5801 Klub OB Sokol Pezinok 40:10 + 7:19
5 Rastislav Dokupil SKS74AA Športový klub Sandberg 41:40 + 8:49
6 Peter Vorlíček SKS7501 Športový klub Sandberg 43:50 + 10:59
7 Peter Mlynárik VBA6501 ŠK VAZKA Bratislava 46:00 + 13:09
8 Marek Koman FBA7905 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 46:45 + 13:54
9 Tomáš Jančík SPE7603 Klub OB Sokol Pezinok 46:46 + 13:55
10 Ivan Kotuliak FBA7402 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 48:01 + 15:10
11 Štefan Brňák SKS7601 Športový klub Sandberg 48:19 + 15:28
12 Richard Balogh SKS6901 Športový klub Sandberg 50:01 + 17:10
13 Andrej Mikloš SPE7503 Klub OB Sokol Pezinok 53:28 + 20:37
14 František Földeš 06G FTC Fiľakovo 53:31 + 20:40
15 Emil Kukurugya SKS6603 Športový klub Sandberg 56:11 + 23:20
16 Marek Vaňo SKS7901 Športový klub Sandberg 56:45 + 23:54
17 Jozef Čierny 01C68AA Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 58:26 + 25:35
18 Ladislav Kasza FBA7102 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 58:49 + 25:58
Peter Kníž 06D74AA TRIAX DISK
Milan Kováč VBA7101 ŠK VAZKA Bratislava DISK

M 55-

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Ivan Oravec SPE5502 Klub OB Sokol Pezinok 34:37
2 Ján Mižúr FBA5501 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 35:34 + 0:57
3 Miloš Paulo SPE6301 Klub OB Sokol Pezinok 39:21 + 4:44
4 Jozef Fekiač VBA5801 ŠK VAZKA Bratislava 45:03 + 10:26
5 Viktor Mikluš FBA5201 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 46:21 + 11:44
6 Pavol Poláček SPE5501 Klub OB Sokol Pezinok 48:58 + 14:21
7 Viktor Pavelek 01C56AA Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 61:04 + 26:27
8 Ján Nebeský FBA4101 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 64:28 + 29:51
9 Štefan Noga SPE5402 Klub OB Sokol Pezinok 77:38 + 43:01

N

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Radoslav Kodaj 06I Gymnazium A.Einsteina 15:44
2 Jana Sapozhnikova 06I Gymnazium A.Einsteina 17:41 + 1:57
3 Katarína Poláková 06D95AA TRIAX 18:22 + 2:38
4 Martin Lovás 01C04AB Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 19:10 + 3:26
5 Romana Prokešová 06I Gymnazium A.Einsteina 19:52 + 4:08
6 Andrej Mališ 01D01AA CZEK.O.B. Choceň 20:59 + 5:15
7 Teodorka Mravíková SKS0752 Športový klub Sandberg 31:01 + 15:17
8 Ľubica Mravíková SKS70AB Športový klub Sandberg 32:17 + 16:33
Peter Fraňo SPE4701 Klub OB Sokol Pezinok DISK

Open

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Michal Šelc 01C88AA Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 41:31
2 René Vrábeľ 01C77AA Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 42:06 + 0:35
3 Adam Müller VBA8802 ŠK VAZKA Bratislava 42:41 + 1:10
4 Simon Brunovský 06D93AA TRIAX 43:49 + 2:18
5 Barbora Grossová SKS80AB Športový klub Sandberg 49:14 + 7:43
6 Miroslava Babkova FBA7553 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 50:16 + 8:45
7 Lukáš Lovás 01C18AA Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 52:49 + 11:18
8 Marián Mališ IBA69AA TJ Ioan 1209 58:54 + 17:23
9 Andrej Sýkora 01C79BA Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 62:41 + 21:10
10 Lenka Knížová 01C Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 66:10 + 24:39
11 Braňo Slezák 01C80AA Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 79:39 + 38:08
12 Alžbeta Lovásová 01C69AA Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 92:07 + 50:36
Martin Zúbek FBA7706 TJ Slávia Farmaceut Bratislava DISK

RD

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Katarína Knížová 06D10AF TRIAX 17:13
2 Šimon Bednárik 06H AUTOB Kittsee 18:01 + 0:48
3 Boris Kocúr FBA1004 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 18:37 + 1:24
4 Zorka Slezáková 01C10AC Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 18:41 + 1:28
5 Hana Zúbeková FBA0952 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 19:11 + 1:58
6 Adrián Koník SPE Klub OB Sokol Pezinok 19:15 + 2:02
7 Dorota Zúbeková FBA1151 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 22:04 + 4:51
8 Linda Lohnertová XXX12AR 23:13 + 6:00
9 Sára Borská FBA0951 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 24:32 + 7:19
10 Nina Slezáková 01C08AB Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 25:09 + 7:56
11 Natália Bónová TRX 29:01 + 11:48
12 Hana Máčajová SKS1153 Športový klub Sandberg 32:19 + 15:06
13 Alan Sýkora FBA1202 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 34:14 + 17:01
14 Barbora Borská FBA1052 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 37:09 + 19:56
15 Jakub Berky SPE11AA Klub OB Sokol Pezinok 38:27 + 21:14
16 Anna Knaupová 02I14AA (HUN) Györ 44:14 + 27:01
17 Lukáš Bukovác FBA1002 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 45:56 + 28:43
18 Barbora Kocúrová FBA1251 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 46:41 + 29:28

W -10

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Ema Jonášová SKS0951 Športový klub Sandberg 23:06
2 Zina Máčajová SKS0954 Športový klub Sandberg 29:42 + 6:36
3 Lucia Kováčová VBA10AA ŠK VAZKA Bratislava 32:06 + 9:00

W -12

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Kristína Toporová SPE0751 Klub OB Sokol Pezinok 17:45
2 Lucia Vorlíčková SKS0851 Športový klub Sandberg 18:50 + 1:05
3 Diana Brňáková SKS0952 Športový klub Sandberg 19:03 + 1:18
4 Zora Baloghová SKS0751 Športový klub Sandberg 21:10 + 3:25
5 Hana Šipošová SPE0951 Klub OB Sokol Pezinok 21:45 + 4:00
6 Lea Kotuliaková FBA0751 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 23:42 + 5:57
7 Eva Pálková 04A07AA GAMČA 27:49 + 10:04
Tatiana Ihnatova 04A07AB GAMČA DISK

W -14

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Rebecca Herna FBA0553 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 14:00
2 Gabriela Ježíková SPE0551 Klub OB Sokol Pezinok 14:23 + 0:23
3 Lucia Šipošová SPE0654 Klub OB Sokol Pezinok 14:42 + 0:42
4 Martina Buršíková RBA06AA TJ Rapid Bratislava 16:37 + 2:37
5 Elena Lago VBA0551 ŠK VAZKA Bratislava 17:55 + 3:55
6 Anamária Šutková SKS0552 Športový klub Sandberg 18:49 + 4:49
7 Paulína Žilincová SKS0651 Športový klub Sandberg 23:29 + 9:29
8 Nicole Herna FBA0552 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 28:32 + 14:32

W -16

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Klára Fedorová SPE0455 Klub OB Sokol Pezinok 18:34
2 Ema Havlíková SPE0451 Klub OB Sokol Pezinok 18:45 + 0:11
3 Natália Ježíková SPE0454 Klub OB Sokol Pezinok 20:50 + 2:16
4 Žofia Kováčová VBA0451 ŠK VAZKA Bratislava 29:26 + 10:52
5 Katarína Mravíková SKS0451 Športový klub Sandberg 33:54 + 15:20

W -18

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Viktória Kostercová SKS0251 Športový klub Sandberg 35:55
2 Michaela Patassiová FBA0252 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 41:12 + 5:17
3 Michaela Mozolíková SPE0254 Klub OB Sokol Pezinok 44:12 + 8:17
4 Veronika Jánošová SKS0151 Športový klub Sandberg 48:42 + 12:47
5 Gréta Dohňanská XXX 70:50 + 34:55

W 19-

W 40-

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Ivana Knaupová 02I78AA (HUN) Györ 35:14
2 Hana Šmelíková FBA6951 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 39:37 + 4:23
3 Veronika Prutkayová SKS7852 Športový klub Sandberg 40:30 + 5:16
4 Bronislava Šimová PEZ6951 Klub OB AŠK Pezinok 42:19 + 7:05
5 Kristína Komanová FBA7853 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 42:26 + 7:12
6 Petra Kotuliaková FBA7552 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 44:05 + 8:51
7 Lenka Jančíková SPE Klub OB Sokol Pezinok 47:04 + 11:50
8 Martina Brňáková SKS7752 Športový klub Sandberg 49:13 + 13:59
9 Zuzana Šipošová SPE7351 Klub OB Sokol Pezinok 51:40 + 16:26
10 Ivana Bartalosová SKS78AC Športový klub Sandberg 52:52 + 17:38
11 Silvia Kutišová SPE7352 Klub OB Sokol Pezinok 56:25 + 21:11
12 Ida Herna FBA7253 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 60:40 + 25:26
13 Mária Bellušová SKS74AC Športový klub Sandberg 61:59 + 26:45
14 Marta Jonášová SKS6951 Športový klub Sandberg 63:21 + 28:07
15 Katarína Kováčová VBA7451 ŠK VAZKA Bratislava 63:30 + 28:16
16 Hana Baloghová SKS6551 Športový klub Sandberg 66:05 + 30:51
17 Ľubica Šutková SKS77AB Športový klub Sandberg 66:06 + 30:52
18 Edita Máčajová SKS75AB Športový klub Sandberg 70:42 + 35:28
19 Svelana Puls RBA7251 TJ Rapid Bratislava 105:40 + 70:26

W 55-

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Iveta Pijáková SPE6251 Klub OB Sokol Pezinok 20:38
2 Maya Karovic SPE5851 Klub OB Sokol Pezinok 27:37 + 6:59
3 Mária Fekiačová VBA5851 ŠK VAZKA Bratislava 32:12 + 11:34
4 Darina Poláčková SPE5852 Klub OB Sokol Pezinok 32:55 + 12:17
5 Katarína Daříčková FBA5551 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 38:12 + 17:34
6 Marie Fraňová SPE5051 Klub OB Sokol Pezinok 38:45 + 18:07
7 Eva Králová VBA4751 ŠK VAZKA Bratislava 44:44 + 24:06
Marta Brzová SPE5351 Klub OB Sokol Pezinok DISK