Výsledky

Preteky: Valentínsky Sporko 2019, 3. kolo oblastného rebríčka ZO SZOŠ

Etapa: Valentínsky Sporko 2019 - E1 (16.02.2019)

Kategórie

M -10      W -10      M -12      W -12      M -14      W -14      M -16      W -16      M -18      W -18      M 19-      W 19-      M 40-      W 40-      M 55-      W 55-      Open       N          RD        

M -10

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Andrej Havlík SPE0901 Klub OB Sokol Pezinok 9:20
2 Alex Luis Šutka SKS0901 Športový klub Sandberg 10:43 + 1:23
3 Maximilián Slatinsky 01C08AD Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 12:43 + 3:23

W -10

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Veronika Bobovská SPE1051 Klub OB Sokol Pezinok 11:00
2 Ema Jonášová SKS0951 Športový klub Sandberg 13:39 + 2:39
3 Katarína Knížová 06D10AA TRIAX 35:49 + 24:49

M -12

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Jakub Brňák SKS0701 Športový klub Sandberg 10:22
2 Matúš Mikloš SPE0702 Klub OB Sokol Pezinok 10:26 + 0:04
3 Michal Dolný SPE0706 Klub OB Sokol Pezinok 10:28 + 0:06
4 Gregor Ondra SPE08AF Klub OB Sokol Pezinok 10:47 + 0:25
5 Samuel Bobovský SPE0803 Klub OB Sokol Pezinok 12:59 + 2:37
6 Ján Dokupil SKS0801 Športový klub Sandberg 13:48 + 3:26
7 Patrik Prutkay SKS0703 Športový klub Sandberg 15:48 + 5:26
8 Francesco Salazar 18:34 + 8:12
9 Filip Kníž 06D08AA TRIAX 21:43 + 11:21
10 Ondrej Jendek SPE0704 Klub OB Sokol Pezinok 23:02 + 12:40
11 Damián Dojčar SPE07BB Klub OB Sokol Pezinok 24:04 + 13:42

W -12

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Hana Šipošová SPE0951 Klub OB Sokol Pezinok 11:29
2 Lucia Vorlíčková SKS0851 Športový klub Sandberg 11:51 + 0:22
3 Diana Brňáková SKS0952 Športový klub Sandberg 12:24 + 0:55

M -14

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Filip Jančík SPE0604 Klub OB Sokol Pezinok 13:58
2 Ján Koman FBA0504 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 18:19 + 4:21
3 Michal Zedníček SPE0603 Klub OB Sokol Pezinok 19:06 + 5:08
4 Lukáš Kapusta SPE0602 Klub OB Sokol Pezinok 43:17 + 29:19
Samuel Hostačný SPE0501 Klub OB Sokol Pezinok DISK

W -14

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Lucia Šipošová SPE0654 Klub OB Sokol Pezinok 14:38
2 Gabriela Ježíková SPE0551 Klub OB Sokol Pezinok 15:08 + 0:30
3 Anamária Šutková SKS0552 Športový klub Sandberg 18:08 + 3:30
4 Martina Buršíková RBA0652 TJ Rapid Bratislava 18:23 + 3:45
5 Tereza Kendrová FBA0651 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 20:46 + 6:08
6 Paulína Žilincová SKS0651 Športový klub Sandberg 24:04 + 9:26
7 Stefania Salazar 28:49 + 14:11
Petra Kurucová SPE0651 Klub OB Sokol Pezinok DISK
Bianka Halčínová SPE0554 Klub OB Sokol Pezinok DISK

M -16

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Andrej Mikloš SPE0401 Klub OB Sokol Pezinok 14:08
2 Jakub Hummel RBA0304 TJ Rapid Bratislava 15:49 + 1:41
3 Jakub Fraňo SPE0302 Klub OB Sokol Pezinok 16:04 + 1:56
4 Filip Prutkay SKS0403 Športový klub Sandberg 22:05 + 7:57
5 Marek Dolný SPE04BB Klub OB Sokol Pezinok 22:15 + 8:07
6 Tomáš Zedníček SPE0405 Klub OB Sokol Pezinok 22:20 + 8:12
7 Martin Tomovčík SPE04BA Klub OB Sokol Pezinok 29:29 + 15:21
Šimon Šipoš SPE0406 Klub OB Sokol Pezinok DISK

W -16

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Klára Fedorová SPE0455 Klub OB Sokol Pezinok 16:41
2 Natália Ježíková SPE0454 Klub OB Sokol Pezinok 18:53 + 2:12
3 Martina Vorlíčková SKS0551 Športový klub Sandberg 20:08 + 3:27
4 Katarína Mravíková SKS0451 Športový klub Sandberg 22:16 + 5:35
5 Barbora Zelníková SPE04BD Klub OB Sokol Pezinok 24:12 + 7:31
6 Ema Havlíková SPE0451 Klub OB Sokol Pezinok 29:00 + 12:19
7 Martina Dorozlová SPE04BC Klub OB Sokol Pezinok 44:11 + 27:30

M -18

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Matúš Balogh SKS0101 Športový klub Sandberg 24:02
2 Adam Filip Niton RBA0104 TJ Rapid Bratislava 26:17 + 2:15

W -18

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Viktória Kostercová SKS0251 Športový klub Sandberg 17:33
2 Kristína Šmiralová RBA0255 TJ Rapid Bratislava 19:28 + 1:55
3 Michaela Mozolíková SPE0254 Klub OB Sokol Pezinok 23:20 + 5:47

M 19-

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Pavol Bukovac FBA8102 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 15:52
2 Medard Féder PEZ0102 Klub OB AŠK Pezinok 17:32 + 1:40
3 Tomáš Šipoš SPE0311 Klub OB Sokol Pezinok 17:40 + 1:48
4 Tobiáš Goldschmidt RBA0003 TJ Rapid Bratislava 18:10 + 2:18
5 Matúš Šimo SPE0107 Klub OB Sokol Pezinok 18:24 + 2:32
6 Dominik Lovás RBA9902 TJ Rapid Bratislava 19:05 + 3:13
7 Miroslav Papuga TKE9002 Klub OB ATU Košice 19:21 + 3:29
8 Šimon Mižúr FBA9401 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 19:49 + 3:57
9 Matej Kukurugya SKS0103 Športový klub Sandberg 21:15 + 5:23
10 Christián Heffner SPE9801 Klub OB Sokol Pezinok 21:42 + 5:50
11 Marián Mikluš RBA7204 TJ Rapid Bratislava 22:10 + 6:18
12 Adam Havlík SPE0201 Klub OB Sokol Pezinok 22:57 + 7:05
13 Peter Karch SPE9112 Klub OB Sokol Pezinok 24:22 + 8:30
14 Tomáš Charvát SPE8502 Klub OB Sokol Pezinok 24:47 + 8:55
15 Philip Stubna RBA9304 TJ Rapid Bratislava 30:41 + 14:49
16 Michal Tomašovič SPE8902 Klub OB Sokol Pezinok 41:15 + 25:23
Radoslav Jonáš SKS6902 Športový klub Sandberg DISK

W 19-

M 40-

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Martin Bednárik CNR7201 ŠK Cart print Nitra 22:54
2 Tomáš Jančík SPE7603 Klub OB Sokol Pezinok 23:43 + 0:49
3 Jaroslav Piják SPE5801 Klub OB Sokol Pezinok 24:01 + 1:07
4 Ivan Kotuliak FBA7402 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 24:38 + 1:44
5 Peter Vorlíček SKS7501 Športový klub Sandberg 25:43 + 2:49
6 Emil Kukurugya SKS6603 Športový klub Sandberg 26:58 + 4:04
7 Richard Balogh SKS6901 Športový klub Sandberg 27:05 + 4:11
8 Slavomír Seemann 27:11 + 4:17
9 Štefan Brňák SKS7601 Športový klub Sandberg 28:05 + 5:11
10 Marek Koman FBA7905 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 30:17 + 7:23
11 Andrej Mikloš SPE7503 Klub OB Sokol Pezinok 30:42 + 7:48
12 Peter Kníž 06D74AA TRIAX 31:01 + 8:07
13 Medard Féder PEZ7303 Klub OB AŠK Pezinok 32:05 + 9:11
14 Martin Németh FBA7802 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 33:45 + 10:51
15 Martin Lohnert 01C78AA Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 33:48 + 10:54
Milan Šimoník HBB7501 ŠK HADVEO Banská Bystrica DISK

W 40-

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Dagmar Miklušová RBA7351 TJ Rapid Bratislava 14:12
2 Martina Pánková RBA6953 TJ Rapid Bratislava 15:31 + 1:19
3 Hana Šmelíková FBA6951 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 16:10 + 1:58
4 Petra Kotuliaková FBA7552 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 16:44 + 2:32
5 Martina Brňáková SKS7752 Športový klub Sandberg 17:20 + 3:08
6 Kristína Komanová FBA7853 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 17:21 + 3:09
7 Veronika Prutkayová SKS7852 Športový klub Sandberg 17:30 + 3:18
8 Ivana Bartalosová SKS78AC Športový klub Sandberg 18:23 + 4:11
9 Zuzana Šipošová SPE7351 Klub OB Sokol Pezinok 18:42 + 4:30
10 Soňa Mazúrová RBA6551 TJ Rapid Bratislava 19:12 + 5:00
11 Ľubica Slatinská 01C76AA Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 19:14 + 5:02
12 Marta Jonášová SKS6951 Športový klub Sandberg 20:25 + 6:13
13 Erika Vávrová RBA7751 TJ Rapid Bratislava 20:52 + 6:40
14 Ľubica Šutková SKS77AB Športový klub Sandberg 24:18 + 10:06
15 Lenka Jancíková 31:53 + 17:41
16 Lenka Knížová 06D77AA TRIAX 34:36 + 20:24

M 55-

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Ján Štubňa RBA5803 TJ Rapid Bratislava 13:27
2 Ivan Oravec SPE5502 Klub OB Sokol Pezinok 14:06 + 0:39
3 Dušan Rybár RBA6202 TJ Rapid Bratislava 14:22 + 0:55
4 Ján Mižúr FBA5501 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 15:37 + 2:10
5 Dušan Formanko RBA5801 TJ Rapid Bratislava 16:03 + 2:36
6 Jozef Jánoška RBA5902 TJ Rapid Bratislava 16:09 + 2:42
7 Milan Mazúr RBA6201 TJ Rapid Bratislava 16:14 + 2:47
8 Ľudovít Šmelík RBA4301 TJ Rapid Bratislava 16:25 + 2:58
9 Jozef Fekiač VBA5801 ŠK VAZKA Bratislava 17:16 + 3:49
10 Miloš Paulo SPE6301 Klub OB Sokol Pezinok 17:54 + 4:27
11 Viktor Mikluš FBA5201 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 18:07 + 4:40
12 Ján Nebeský FBA4101 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 21:04 + 7:37
13 Štefan Noga SPE5402 Klub OB Sokol Pezinok 31:45 + 18:18

W 55-

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Iveta Pijáková SPE6251 Klub OB Sokol Pezinok 16:00
2 Taťjana Jánošková RBA6051 TJ Rapid Bratislava 19:58 + 3:58
3 Jana Mižúrová FBA6351 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 20:15 + 4:15
4 Mária Fekiačová VBA5851 ŠK VAZKA Bratislava 22:54 + 6:54
5 Maya Karovic SPE5851 Klub OB Sokol Pezinok 25:24 + 9:24
6 Beata Vávrová RBA5651 TJ Rapid Bratislava 27:05 + 11:05
7 Marie Fraňová SPE5051 Klub OB Sokol Pezinok 27:25 + 11:25
8 Katarína Daříčková FBA5551 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 33:40 + 17:40
9 Eva Králová VBA4751 ŠK VAZKA Bratislava 42:46 + 26:46

Open

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Simon Brunovský 06D93AA TRIAX 14:47
2 Michal Šelc 01C88AA Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 15:27 + 0:40
3 Adam Müller VBA8802 ŠK VAZKA Bratislava 16:34 + 1:47
4 René Vrábeľ 01C77AA Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 17:01 + 2:14
5 František Ondra SPE73AE Klub OB Sokol Pezinok 18:11 + 3:24
6 Marián Mališ 01D69AA TJ Ioan 1209 18:34 + 3:47
7 Michal Formánek 18:37 + 3:50
8 Ján Buršík 01C68AB Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 19:42 + 4:55
9 Lukáš Lovás 01C18AA Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 20:35 + 5:48
10 Andrej Sýkora 01C79BA Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 22:03 + 7:16
11 Viktor Pavelek 01C56AA Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 22:43 + 7:56
12 Tomáš Hájek 22:59 + 8:12
13 Lenka Paulová SPE8852 Klub OB Sokol Pezinok 24:06 + 9:19
14 Vladimír Bobovský SPE75AA Klub OB Sokol Pezinok 25:17 + 10:30
15 Iveta Bobovská SPE80AB Klub OB Sokol Pezinok 25:53 + 11:06
16 Barbora Chorvátová SPE9052 Klub OB Sokol Pezinok 29:56 + 15:09
17 Jana Školeková 49:06 + 34:19

N

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Andrej Mališ 12:37
2 Juraj Mikuš 15:23 + 2:46
3 Alžbeta Lovásová 01C69AA Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 16:21 + 3:44
4 Marek Mráz 16:29 + 3:52
5 Henrieta Libantová 17:24 + 4:47
6 Katarína Poláková 06D95AA TRIAX 17:34 + 4:57
7 Teodorka Mravíková SKS0752 Športový klub Sandberg 21:36 + 8:59
8 Ľubica Mravíková SKS70AB Športový klub Sandberg 22:55 + 10:18
9 Martin Lovás 01C04AB Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 29:48 + 17:11
10 Mykhailo Koszeghy 46:01 + 33:24
11 Zlatica Schwarzová 52:07 + 39:30

RD

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Sofia Fekete 01C07AC Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 10:40
2 Filip Hríbik 11:21 + 0:41
3 Žofia Fedorová 11:29 + 0:49
4 De Flaes Alexandre Van 11:31 + 0:51
5 De Flaes Gwen Van 12:02 + 1:22
6 Linda Lohnertová 01C12AD Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 12:22 + 1:42
7 Matúš Zedníček SPE12AC Klub OB Sokol Pezinok 14:03 + 3:23
8 Viktor Ježík SPE12AA Klub OB Sokol Pezinok 17:25 + 6:45
9 Teo Martin Németh FBA1005 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 17:52 + 7:12
10 Alan Sýkora FBA1202 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 18:54 + 8:14
11 Nela Bobovská SPE1351 Klub OB Sokol Pezinok 19:58 + 9:18
12 Mikuláš Koszeghy 41:51 + 31:11
13 Olívia Koszeghy 41:54 + 31:14
Amália Koszeghy DNF