Výsledky

Preteky: Štúrov Bajúz, 8. kolo OR ZO 2019

Etapa: Štúrov Bajúz - E1 (06.10.2019)

Kategórie

M -10      M -12      M -14      M -16      M -18      M 19-      M 40-      M 55-      W -10      W -12      W -14      W -16      W -18      W 19-      W 40-      W 55-      Open       N          RD        

M -10 1.50 km / 25 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Andrej Havlík SPE0901 Klub OB Sokol Pezinok 23:00
2 Alex Luis Šutka SKS0901 Športový klub Sandberg 24:18 + 1:18
3 Janko Varga 30:26 + 7:26
4 Jakub Kaman 31:37 + 8:37
5 Andrej Mikluš FBA0902 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 33:00 + 10:00
6 Daniel Mikluš FBA1103 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 35:13 + 12:13
Jakub Berky SPE1101 Klub OB Sokol Pezinok DNS

M -12 2.10 km / 40 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Eli Valach SPE0703 Klub OB Sokol Pezinok 14:51
2 Dávid Cisár SPE0708 Klub OB Sokol Pezinok 15:00 + 0:09
3 Michal Dolný SPE0706 Klub OB Sokol Pezinok 17:31 + 2:40
4 Jakub Brňák SKS0701 Športový klub Sandberg 18:41 + 3:50
5 Matúš Mikloš SPE0702 Klub OB Sokol Pezinok 20:16 + 5:25
6 Daniel Ondovčík SPE0801 Klub OB Sokol Pezinok 20:42 + 5:51
7 Patrik Prutkay SKS0703 Športový klub Sandberg 21:27 + 6:36
8 Matúš Velán SPE0809 Klub OB Sokol Pezinok 21:57 + 7:06
9 Ján Dokupil SKS0801 Športový klub Sandberg 23:10 + 8:19
10 Jakub Lanátor RBA0701 TJ Rapid Bratislava 25:23 + 10:32
11 Michal Čaboun 28:26 + 13:35
12 Alexander Kostolani 35:46 + 20:55
13 Simona Miklušová FBA0752 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 51:36 + 36:45
Juraj Ihring 01C08AF Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos DISK
Juraj Jakabovič SPE08BB Klub OB Sokol Pezinok DNS

M -14 3.10 km / 100 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Jakub Berčík FBA0507 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 35:25
2 Richard Križan SPE0503 Klub OB Sokol Pezinok 36:11 + 0:46
3 Tomáš Kasza FBA0503 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 41:03 + 5:38
4 Ján Koman FBA0504 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 45:16 + 9:51
5 Samuel Hostačný SPE0501 Klub OB Sokol Pezinok 53:27 + 18:02
6 Michal Zedníček SPE0603 Klub OB Sokol Pezinok 56:19 + 20:54
7 Jakub Hrivnák 60:22 + 24:57
Adam Novosad FBA0506 TJ Slávia Farmaceut Bratislava DISK
Lukáš Kapusta SPE0602 Klub OB Sokol Pezinok DISK
Ondrej Kováč VBA0601 ŠK VAZKA Bratislava DISK
Tomáš Syrový SPE0601 Klub OB Sokol Pezinok DNS

M -16 4.00 km / 150 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Šimon Šipoš SPE0406 Klub OB Sokol Pezinok 30:25
2 Šimon Kukurugya SKS0402 Športový klub Sandberg 32:09 + 1:44
3 Tomáš Zedníček SPE0405 Klub OB Sokol Pezinok 56:40 + 26:15
4 Vladimír Molnár SPE0409 Klub OB Sokol Pezinok 63:13 + 32:48
5 Ján Kucharik 01M05AA Sokol Pezinok 65:12 + 34:47
Jakub Fraňo SPE0302 Klub OB Sokol Pezinok DNS

M -18 4.60 km / 170 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Maximilián Kubik RBA0303 TJ Rapid Bratislava 34:55
2 Matej Urban SKS0102 Športový klub Sandberg 41:26 + 6:31
3 Matúš Balogh SKS0101 Športový klub Sandberg 55:28 + 20:33

M 19- 5.30 km / 200 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Marian Dávidík BBA7713 KOBRA Bratislava 38:11
2 Michal Piovarči 40:00 + 1:49
3 Matej Müller VBA9601 ŠK VAZKA Bratislava 40:51 + 2:40
4 Peter Mižúr FBA9101 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 41:33 + 3:22
5 Miroslav Papuga TKE9002 Klub OB ATU Košice 42:00 + 3:49
6 Matej Kukurugya SKS0103 Športový klub Sandberg 43:10 + 4:59
7 Radoslav Jonáš SKS6902 Športový klub Sandberg 46:43 + 8:32
8 Marián Mikluš RBA7204 TJ Rapid Bratislava 49:29 + 11:18
9 Peter Karch SPE9112 Klub OB Sokol Pezinok 58:57 + 20:46
10 Anton Kniebügl BBA6401 KOBRA Bratislava 61:23 + 23:12
Juraj Horniak BBA8202 KOBRA Bratislava DNS
M.S. Marek Dolný SPE0407 Klub OB Sokol Pezinok 55:14
M.S. Filip Jančík SPE0604 Klub OB Sokol Pezinok 43:30

M 40- 4.00 km / 150 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Marian Spišiak SPE7601 Klub OB Sokol Pezinok 35:44
2 Martin Bednárik CNR7201 ŠK Cart print Nitra 37:09 + 1:25
3 Tibor Lanátor RBA7903 TJ Rapid Bratislava 39:07 + 3:23
4 Peter Vorlíček SKS7501 Športový klub Sandberg 39:40 + 3:56
5 Maroš Barták PEZ7001 Klub OB AŠK Pezinok 40:23 + 4:39
6 Milan Kováč VBA7101 ŠK VAZKA Bratislava 41:05 + 5:21
7 Štefan Brňák SKS7601 Športový klub Sandberg 44:30 + 8:46
8 Medard Féder PEZ7303 Klub OB AŠK Pezinok 47:27 + 11:43
9 Anatoliy Kopanyuk 47:49 + 12:05
10 Rastislav Dokupil SKS7402 Športový klub Sandberg 47:58 + 12:14
11 Rastislav Mikluš FBA7702 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 48:11 + 12:27
12 Marek Koman FBA7905 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 49:27 + 13:43
13 Richard Balogh SKS6901 Športový klub Sandberg 53:26 + 17:42
14 Miroslav Stupavský 01C76AB Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 55:41 + 19:57
15 Michal Patassi FBA6901 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 56:29 + 20:45
16 Ladislav Kasza FBA7102 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 57:06 + 21:22
17 Tibor Novosad FBA7103 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 62:35 + 26:51
18 Ivan Butaš SPE7201 Klub OB Sokol Pezinok 99:09 + 63:25
Marek Vaňo SKS7901 Športový klub Sandberg DNS

M 55- 3.50 km / 110 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Jozef Fedor SPE5701 Klub OB Sokol Pezinok 31:45
2 Jaroslav Piják SPE5801 Klub OB Sokol Pezinok 38:02 + 6:17
3 Milan Petrinec RBA5802 TJ Rapid Bratislava 39:18 + 7:33
4 Ján Mižúr FBA5501 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 41:18 + 9:33
5 Jozef Fekiač VBA5801 ŠK VAZKA Bratislava 42:38 + 10:53
6 Miloš Paulo SPE6301 Klub OB Sokol Pezinok 52:26 + 20:41
7 Ivan Oravec SPE5502 Klub OB Sokol Pezinok 54:53 + 23:08
8 Pavol Poláček SPE5501 Klub OB Sokol Pezinok 55:08 + 23:23
9 Dušan Formanko RBA5801 TJ Rapid Bratislava 56:33 + 24:48
10 Viktor Mikluš FBA5201 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 75:25 + 43:40
11 Ján Nebeský FBA4101 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 92:52 + 61:07

W -10 1.50 km / 25 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Veronika Bobovská SPE1051 Klub OB Sokol Pezinok 25:26
2 Lenka Feriancová 29:12 + 3:46
3 Zina Máčajová SKS0954 Športový klub Sandberg 31:14 + 5:48
4 Lucia Syrová SPE12AD Klub OB Sokol Pezinok 34:26 + 9:00
5 Lucia Lanátorová RBA1051 TJ Rapid Bratislava 36:47 + 11:21
6 Lucia Kováčová VBA10AA ŠK VAZKA Bratislava 39:05 + 13:39

W -12 2.10 km / 40 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Hana Šipošová SPE0951 Klub OB Sokol Pezinok 18:27
2 Diana Brňáková SKS0952 Športový klub Sandberg 19:43 + 1:16
3 Zora Baloghová SKS0751 Športový klub Sandberg 24:49 + 6:22
4 Lucia Vorlíčková SKS0851 Športový klub Sandberg 31:12 + 12:45
5 Adela Rohaľová SKS0852 Športový klub Sandberg 35:20 + 16:53
6 Laura Cinová 56:05 + 37:38
7 Zuzana Kuchárikova SPE0854 Klub OB Sokol Pezinok 58:04 + 39:37

W -14 2.80 km / 90 m

W -16 3.10 km / 100 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Ema Havlíková SPE0451 Klub OB Sokol Pezinok 28:31
2 Ivona Rohaľová SKS0453 Športový klub Sandberg 34:10 + 5:39
3 Martina Vorlíčková SKS0551 Športový klub Sandberg 37:13 + 8:42
4 Natália Ježíková SPE0454 Klub OB Sokol Pezinok 38:00 + 9:29
5 Lenka Porubská TNR0451 ŠK Triturus Nitra 38:49 + 10:18
6 Klára Fedorová SPE0455 Klub OB Sokol Pezinok 40:52 + 12:21
7 Diana Stupavská 01C04AC Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 82:49 + 54:18

W -18 3.70 km / 130 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Michaela Patassiová FBA0252 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 43:27
2 Katarína Pajtášová SKS0152 Športový klub Sandberg 73:51 + 30:24

W 19- 4.60 km / 170 m

W 40- 3.70 km / 130 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Barbora Šmelíková VBA6951 ŠK VAZKA Bratislava 43:45
2 Kristína Komanová FBA7853 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 46:06 + 2:21
3 Veronika Prutkayová SKS7852 Športový klub Sandberg 50:39 + 6:54
4 Dagmar Miklušová RBA7351 TJ Rapid Bratislava 52:10 + 8:25
5 Martina Brňáková SKS7752 Športový klub Sandberg 52:51 + 9:06
6 Erika Vávrová RBA7751 TJ Rapid Bratislava 54:18 + 10:33
7 Ľubica Slatinská 01C76AA Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 57:45 + 14:00
8 Zuzana Šipošová SPE7351 Klub OB Sokol Pezinok 58:56 + 15:11
9 Ivana Bartalosová SKS78AC Športový klub Sandberg 59:46 + 16:01
10 Katarína Lanátorová RBA7856 TJ Rapid Bratislava 60:53 + 17:08
11 Katarína Baľová SKS7551 Športový klub Sandberg 62:35 + 18:50
12 Katarína Kováčová VBA7451 ŠK VAZKA Bratislava 65:29 + 21:44
13 Eva Marková BBA76AA KOBRA Bratislava 67:57 + 24:12
14 Natália Sulanová SPE7853 Klub OB Sokol Pezinok 72:21 + 28:36
15 Ľubica Šutková SKS77AB Športový klub Sandberg 79:02 + 35:17
16 Ida Herna FBA7253 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 95:01 + 51:16
17 Eva Kurucová SPE7151 Klub OB Sokol Pezinok 96:26 + 52:41
18 Svelana Puls RBA7251 TJ Rapid Bratislava 113:51 + 70:06
Hana Baloghová SKS6551 Športový klub Sandberg DISK
Marta Jonášová SKS6951 Športový klub Sandberg DNS

W 55- 2.80 km / 90 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Iveta Pijáková SPE6251 Klub OB Sokol Pezinok 28:44
2 Soňa Kavecká SPE4851 Klub OB Sokol Pezinok 37:44 + 9:00
3 Marie Fraňová SPE5051 Klub OB Sokol Pezinok 63:00 + 34:16
4 Katarína Daříčková FBA5551 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 69:55 + 41:11
Mária Fekiačová VBA5851 ŠK VAZKA Bratislava DISK

Open 3.50 km / 110 m

N 2.10 km / 40 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Michaela Zedníčková SPE8253 Klub OB Sokol Pezinok 22:39
2 Andrea Porubská TNR7651 ŠK Triturus Nitra 29:03 + 6:24
3 Eliška Fedorová SPE0752 Klub OB Sokol Pezinok 33:32 + 10:53
4 Monika Babiaková SPE80AA Klub OB Sokol Pezinok 34:44 + 12:05
5 Miriam Buršíková 05X77AA neregistrovaní 35:12 + 12:33
6 Martina Bartolčičová 50:01 + 27:22
7 Tomas Stupavsky 01C02AC Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 79:13 + 56:34
Ingrid Valachová SPE6752 Klub OB Sokol Pezinok DNS
Zuzka Berkyová SPE7557 Klub OB Sokol Pezinok DNS
Kristína Čabounová DNS

RD 1.50 km / 25 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Žofia Fedorová 22:29
2 Boris Kocúr FBA1004 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 23:05 + 0:36
3 Lukáš Bukovác FBA1002 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 23:08 + 0:39
4 Richard Fekete 23:33 + 1:04
5 Nela Bobovská SPE1351 Klub OB Sokol Pezinok 24:12 + 1:43
6 Maximilián Velán 26:20 + 3:51
7 Matúš Zedníček SPE1201 Klub OB Sokol Pezinok 26:54 + 4:25
8 Adrian Ferianc 27:13 + 4:44
9 Dorota Zúbeková FBA1151 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 27:16 + 4:47
10 Nina Madunická 27:49 + 5:20
11 Daniel Miklós 29:20 + 6:51
12 Hana Máčajová SKS1153 Športový klub Sandberg 30:16 + 7:47
13 Alenka Kralova 31:26 + 8:57
14 Kajka Smolová 37:02 + 14:33
15 Zoja Vargová 38:16 + 15:47
16 Sofia Fekete 01C07AC Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 40:35 + 18:06
17 Fedor Fekete 47:20 + 24:51
18 Barbora Kocúrová FBA1251 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 50:58 + 28:29
19 Ondrej Honsch 52:05 + 29:36
20 Alan Sýkora FBA1202 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 63:55 + 41:26
21 Kristína Fraňová 72:27 + 49:58
Zuzana Máčajová SKS15AA Športový klub Sandberg DNF
Fedor Ihring DNS
Hana Zúbeková FBA0952 TJ Slávia Farmaceut Bratislava DNS
Lukáš Dávidík BBA14AA KOBRA Bratislava DNS
Ondrej Jakabovič SPE10AB Klub OB Sokol Pezinok DNS