Výsledky

Preteky: Trojkráľové preteky, 1. kolo oblastného rebríčka Západ SZOŠ

Etapa: Trojkráľové preteky, 1. kolo oblastného rebríčka Západ SZOŠ - E1 (06.01.2020)

Kategórie

M -10      W -10      M -12      W -12      M -14      W -14      M -16      W -16      M -18      W -18      M 19-      W 19-      M 40-      W 40-      M 55-      W 55-      Open       N          RD        

M -10 1.30 km

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Samuel Butaš SPE0902 Klub OB Sokol Pezinok 19:42
2 Viktor Ježík SPE1202 Klub OB Sokol Pezinok 31:31 + 11:49
Ivan Križan DISK

W -10 1.30 km

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Lenka Feriancová 11:46
2 Veronika Bobovská SPE1051 Klub OB Sokol Pezinok 14:59 + 3:13
3 Lucia Syrová SPE10AD Klub OB Sokol Pezinok 24:48 + 13:02
4 Hana Máčajová SKS1153 Športový klub Sandberg 25:45 + 13:59
Lucia Kováčová VBA10AA ŠK VAZKA Bratislava DISK

M -12 1.40 km

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Samuel Bobovský SPE0803 Klub OB Sokol Pezinok 10:45
2 Matej Knapčok 11:05 + 0:20
3 Jakub Kulik 12:20 + 1:35
4 Andrej Havlík SPE0901 Klub OB Sokol Pezinok 12:55 + 2:10
5 Timotej Guňovský SPE0830 Klub OB Sokol Pezinok 13:37 + 2:52
6 Jan Varga 13:49 + 3:04
7 Ján Dolnák 16:13 + 5:28
8 Alex Luis Šutka SKS0901 Športový klub Sandberg 16:21 + 5:36
9 Patrik Gross SKS0803 Športový klub Sandberg 16:27 + 5:42
10 Juraj Hönsch SPE08BD Klub OB Sokol Pezinok 19:48 + 9:03
11 Jakub Kaman 20:12 + 9:27

W -12

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Lucia Vorlíčková SKS0851 Športový klub Sandberg 12:08
2 Diana Brňáková SKS0952 Športový klub Sandberg 12:35 + 0:27
3 Zina Máčajová SKS0954 Športový klub Sandberg 15:30 + 3:22
4 Ema Jonášová SKS0951 Športový klub Sandberg 19:34 + 7:26
5 Natália Longauer 67:06 + 54:58
6 Nina Longauer 71:25 + 59:17

M -14 1.90 km

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Daniel Šmelík RBA0702 TJ Rapid Bratislava 15:19
2 Jakub Brňák SKS0701 Športový klub Sandberg 15:39 + 0:20
3 Michal Zedníček SPE0603 Klub OB Sokol Pezinok 18:16 + 2:57
4 Patrik Prutkay SKS0703 Športový klub Sandberg 22:54 + 7:35
5 Ondrej Kováč VBA0601 ŠK VAZKA Bratislava 24:08 + 8:49
6 Tristan Sýkora FBA0602 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 24:28 + 9:09

W -14 1.90 km

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Martina Buršíková RBA0652 TJ Rapid Bratislava 17:48
2 Eva Pálková 04A07AA GAMČA 19:05 + 1:17
3 Kristína Toporová SPE0751 Klub OB Sokol Pezinok 20:09 + 2:21
4 Petra Kurucová SPE0651 Klub OB Sokol Pezinok 21:08 + 3:20
5 Zora Baloghová SKS0751 Športový klub Sandberg 24:42 + 6:54
6 Teodorka Mravíková SKS0752 Športový klub Sandberg 25:44 + 7:56
7 Stanislava Križanová SPE06BA Klub OB Sokol Pezinok 26:03 + 8:15

M -16 3.60 km

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Tomáš Kasza FBA0503 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 22:46
2 Jakub Berčík FBA0507 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 27:24 + 4:38
3 Richard Križan SPE0503 Klub OB Sokol Pezinok 28:41 + 5:55
4 Filip Prutkay SKS0403 Športový klub Sandberg 32:54 + 10:08
5 Ján Koman FBA0504 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 35:39 + 12:53
Samuel Hostačný SPE0501 Klub OB Sokol Pezinok DISK
Tomáš Zedníček SPE0405 Klub OB Sokol Pezinok DNS

W -16 2.70 km

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Lenka Porubská TNR0451 ŠK Triturus Nitra 22:55
2 Rebecca Herna FBA0553 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 22:58 + 0:03
3 Martina Vorlíčková SKS0551 Športový klub Sandberg 26:43 + 3:48
4 Katarína Mravíková SKS0451 Športový klub Sandberg 36:08 + 13:13
5 Žofia Kováčová VBA0451 ŠK VAZKA Bratislava 36:46 + 13:51
6 Anamária Šutková SKS0552 Športový klub Sandberg 37:35 + 14:40
7 Nicole Herna FBA0552 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 80:27 + 57:32

M -18 4.10 km

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Matej Demovič RBA0305 TJ Rapid Bratislava 24:24
2 Oliver Lago VBA0301 ŠK VAZKA Bratislava 26:29 + 2:05
3 Jakub Hummel RBA0304 TJ Rapid Bratislava 28:13 + 3:49
4 Michal Balogh SKS0301 Športový klub Sandberg 30:30 + 6:06
5 Michal Skladaný 32:05 + 7:41
6 Stanislav Kuník SPE0305 Klub OB Sokol Pezinok 36:18 + 11:54

W -18 3.60 km

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Katarína Palusková FBA0251 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 39:54

M 19- 4.90 km

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Pavol Bukovac FBA8102 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 22:38
2 Filip Kubina SKS8901 Športový klub Sandberg 25:07 + 2:29
3 Marian Dávidík BBA7713 KOBRA Bratislava 25:26 + 2:48
4 Peter Mižúr FBA9101 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 28:01 + 5:23
5 Miroslav Papuga TKE9002 Klub OB ATU Košice 28:02 + 5:24
6 Jozef Pelikán HBB8401 ŠK HADVEO Banská Bystrica 28:12 + 5:34
7 Andrej Dubovský PEZ9901 Klub OB AŠK Pezinok 29:23 + 6:45
8 Peter Karch SPE9112 Klub OB Sokol Pezinok 30:18 + 7:40
9 Juraj Šmelík RBA6603 TJ Rapid Bratislava 30:45 + 8:07
10 Július Porubský TNR7301 ŠK Triturus Nitra 31:33 + 8:55
11 Marián Mikluš RBA7204 TJ Rapid Bratislava 31:50 + 9:12
12 Simon Brunovský 06D93AA TRIAX 32:03 + 9:25
13 Michal Schenk RBA0201 TJ Rapid Bratislava 32:11 + 9:33
14 Jaroslav Piják SPE5801 Klub OB Sokol Pezinok 32:20 + 9:42
15 Hubert Ingr 01C85AB Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 32:40 + 10:02
16 Pavol Kebis SPE6004 Klub OB Sokol Pezinok 33:07 + 10:29
17 Marek Hrašna 33:17 + 10:39
18 Matúš Balogh SKS0101 Športový klub Sandberg 33:27 + 10:49
18 Pavol Kebis SPE0003 Klub OB Sokol Pezinok 33:27 + 10:49
20 Matej Urban SKS0102 Športový klub Sandberg 33:28 + 10:50
21 Michal Pavelek SPE7902 Klub OB Sokol Pezinok 33:29 + 10:51
22 Radoslav Kuník SPE0103 Klub OB Sokol Pezinok 34:01 + 11:23
23 Daniel Skladaný 35:25 + 12:47
23 Michal Formanek 35:25 + 12:47
25 Marek Urban SKS7401 Športový klub Sandberg 35:49 + 13:11
26 Tomáš Charvát SPE8502 Klub OB Sokol Pezinok 36:43 + 14:05
27 Peter Šimko 07A87AA (DEU) OSC Kassel 36:51 + 14:13
28 Jozef Kudla SKS80AC Športový klub Sandberg 37:45 + 15:07
29 Philip Stubna RBA9304 TJ Rapid Bratislava 37:57 + 15:19
30 Michal Piovarči 38:30 + 15:52
31 Andrej Heriban PEZ9902 Klub OB AŠK Pezinok 39:44 + 17:06
32 Marek Koman FBA7905 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 42:49 + 20:11
33 Jozef Fekiač VBA9101 ŠK VAZKA Bratislava 44:53 + 22:15
Roman Kučera 01L83AA ATU Kosice DISK
Radoslav Jonáš SKS6902 Športový klub Sandberg DISK

W 19- 4.10 km

M 40- 4.10 km

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Alexander Srb 02L73AB (AUT) OJE Wappler 26:41
2 Günther Kroupa 27:09 + 0:28
3 Tomáš Jančík SPE7603 Klub OB Sokol Pezinok 28:36 + 1:55
4 Milan Šimoník HBB7501 ŠK HADVEO Banská Bystrica 28:52 + 2:11
5 Marian Spišiak SPE7601 Klub OB Sokol Pezinok 29:10 + 2:29
6 Martin Bednárik CNR7201 ŠK Cart print Nitra 30:01 + 3:20
7 Peter Mlynárik VBA6501 ŠK VAZKA Bratislava 30:14 + 3:33
8 Milan Kováč VBA7101 ŠK VAZKA Bratislava 31:52 + 5:11
9 Andrej Žitňan VBA7801 ŠK VAZKA Bratislava 32:17 + 5:36
10 Peter Kníž 06D74AA TRIAX 32:19 + 5:38
11 Peter Vorlíček SKS7501 Športový klub Sandberg 33:04 + 6:23
12 Ivan Butaš SPE7201 Klub OB Sokol Pezinok 35:15 + 8:34
13 Jozef Čierny 01C68AA Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 35:19 + 8:38
14 Štefan Brňák SKS7601 Športový klub Sandberg 35:42 + 9:01
15 Denis Kizhaev 12F74AA (RUS) Orienta-Victoria 36:10 + 9:29
16 Marko Paško RBA7001 TJ Rapid Bratislava 38:01 + 11:20
17 Richard Balogh SKS6901 Športový klub Sandberg 38:28 + 11:47
18 Marián Mališ IBA6901 TJ Ioan 1209 39:57 + 13:16
19 Ladislav Kasza FBA7102 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 42:13 + 15:32
20 Bohuš Butaš 12E73AA Boxo 43:06 + 16:25
21 Jozef Paluska FBA7401 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 44:48 + 18:07
22 Miroslav Kuník 46:12 + 19:31
Róbert Schenk RBA6802 TJ Rapid Bratislava DNS

W 40- 3.60 km

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Hana Šmelíková FBA6951 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 29:13
2 Barbora Vorlíčková SKS7651 Športový klub Sandberg 30:02 + 0:49
3 Helga Tezarek 02L73AA (AUT) OJE Wappler 30:46 + 1:33
4 Barbora Šmelíková VBA6951 ŠK VAZKA Bratislava 30:53 + 1:40
5 Veronika Prutkayová SKS7852 Športový klub Sandberg 32:00 + 2:47
6 Kristína Komanová FBA7853 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 32:44 + 3:31
7 Martina Brňáková SKS7752 Športový klub Sandberg 34:35 + 5:22
8 Natália Sulanová SPE7853 Klub OB Sokol Pezinok 38:35 + 9:22
9 Petra Rebrová FBA7252 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 38:44 + 9:31
10 Katarína Kováčová VBA7451 ŠK VAZKA Bratislava 41:17 + 12:04
11 Ľubica Šutková SKS77AB Športový klub Sandberg 44:58 + 15:45
12 Jana Školeková SKS79AB Športový klub Sandberg 45:02 + 15:49
13 Ida Herna FBA7253 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 45:56 + 16:43
14 Marta Jonášová SKS6951 Športový klub Sandberg 47:40 + 18:27
15 Alena Pašková RBA7151 TJ Rapid Bratislava 48:15 + 19:02
16 Barbora Grossová SKS80AB Športový klub Sandberg 50:10 + 20:57
17 Edita Máčajová SKS75AB Športový klub Sandberg 50:59 + 21:46
18 Erika Vávrová RBA7751 TJ Rapid Bratislava 52:24 + 23:11
19 Lenka Knížová 06D77AA TRIAX 55:30 + 26:17
20 Svelana Puls RBA7251 TJ Rapid Bratislava 64:22 + 35:09
21 Eva Kurucová SPE7151 Klub OB Sokol Pezinok 78:31 + 49:18
Mária Bellušová SKS74AC Športový klub Sandberg DNS
Táňa Bednáriková SSN7952 KOB Čingov Spišská Nová Ves DNS

M 55- 3.60 km

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Jozef Fekiač VBA5801 ŠK VAZKA Bratislava 29:34
2 Paul Grün 06F54AA (AUT) OLG Ströck Wien 29:49 + 0:15
3 Mojmir Stastny 01C59AA Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 29:56 + 0:22
4 Jozef Jánoška RBA5902 TJ Rapid Bratislava 30:39 + 1:05
5 Ján Mižúr FBA5501 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 31:12 + 1:38
6 Milan Petrinec RBA5802 TJ Rapid Bratislava 31:24 + 1:50
7 Ivan Oravec SPE5502 Klub OB Sokol Pezinok 32:29 + 2:55
8 Ľudovít Šmelík RBA4301 TJ Rapid Bratislava 34:52 + 5:18
9 Miloš Paulo SPE6301 Klub OB Sokol Pezinok 35:34 + 6:00
10 Štefan Máj BBA5201 KOBRA Bratislava 36:28 + 6:54
11 Vladimír Grauzel FBA5101 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 37:30 + 7:56
12 Viktor Pavelek 01C56AA Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 37:43 + 8:09
13 Viktor Mikluš FBA5201 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 38:33 + 8:59
14 Dušan Formanko RBA5801 TJ Rapid Bratislava 39:04 + 9:30
15 Roman Kučera PEZ6401 Klub OB AŠK Pezinok 39:19 + 9:45
16 Pavol Poláček SPE5501 Klub OB Sokol Pezinok 41:29 + 11:55
17 Viktor Vávra RBA5001 TJ Rapid Bratislava 43:38 + 14:04
18 Dezider Baran FBA4501 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 51:26 + 21:52
19 Medard Féder PEZ5001 Klub OB AŠK Pezinok 58:17 + 28:43
20 Werner Herbst 84:22 + 54:48
Ján Nebeský FBA4101 TJ Slávia Farmaceut Bratislava DISK

W 55- 2.70 km

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Iveta Pijáková SPE6251 Klub OB Sokol Pezinok 24:06
2 Maya Karovic SPE5851 Klub OB Sokol Pezinok 29:18 + 5:12
3 Iva Kumová RBA6252 TJ Rapid Bratislava 29:59 + 5:53
4 Paulína Májová BBA5351 KOBRA Bratislava 30:39 + 6:33
5 Hana Baloghová SKS6551 Športový klub Sandberg 36:39 + 12:33
6 Mária Fekiačová VBA5851 ŠK VAZKA Bratislava 37:01 + 12:55
7 Beata Vávrová RBA5651 TJ Rapid Bratislava 37:17 + 13:11
8 Katarína Daříčková FBA5551 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 40:02 + 15:56
9 Marie Fraňová SPE5051 Klub OB Sokol Pezinok 40:14 + 16:08
10 Marta Brzová SPE5351 Klub OB Sokol Pezinok 42:37 + 18:31
11 Jana Martanovičová VBA61AA ŠK VAZKA Bratislava 43:28 + 19:22
12 Darina Poláčková SPE5852 Klub OB Sokol Pezinok 43:57 + 19:51
13 Eva Králová VBA4751 ŠK VAZKA Bratislava 66:15 + 42:09
Bibiana Kebisová SPE6252 Klub OB Sokol Pezinok DNS

Open 2.70 km

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Marek Lečko 01C90AE Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 22:12
2 Lukáš Lečko 01C92AA Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 22:20 + 0:08
3 Peter Ferianc 23:56 + 1:44
4 Lukáš Lovás IBA0101 TJ Ioan 1209 25:18 + 3:06
5 Monika Fintorova 26:06 + 3:54
6 Michal Stasz BBA8203 KOBRA Bratislava 26:19 + 4:07
7 Jan Varga 26:42 + 4:30
8 Ria Staszová VIA8951 Viatoris 27:09 + 4:57
9 Michal Urban SKS0401 Športový klub Sandberg 27:54 + 5:42
10 Veronika Kosová VBA8651 ŠK VAZKA Bratislava 28:19 + 6:07
11 Adam Müller VBA8802 ŠK VAZKA Bratislava 29:22 + 7:10
12 Peter Šmahovský 29:38 + 7:26
13 Ivan Syrový SPE81AA Klub OB Sokol Pezinok 29:57 + 7:45
14 Vladimír Bobovský SPE7202 Klub OB Sokol Pezinok 31:01 + 8:49
15 Andrej Sýkora FBA7906 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 31:41 + 9:29
16 Martin Lovás IBA0401 TJ Ioan 1209 32:14 + 10:02
17 Martin Knapčok 33:08 + 10:56
18 Jarmila Poláková 33:28 + 11:16
19 Lenka Paulová SPE8852 Klub OB Sokol Pezinok 34:13 + 12:01
20 Ján Buršík 01C68AB Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 34:29 + 12:17
21 Iveta Bobovská SPE8051 Klub OB Sokol Pezinok 35:35 + 13:23
22 Maroš Paulini 37:01 + 14:49
23 Alžbeta Lovásová IBA6951 TJ Ioan 1209 39:08 + 16:56
24 Tomáš Prištiak 40:15 + 18:03
25 Andrej Mališ IBA0102 TJ Ioan 1209 42:18 + 20:06
26 Lenka Jančíková SPE77AA Klub OB Sokol Pezinok 42:31 + 20:19
27 Ingrid Valachová SPE6752 Klub OB Sokol Pezinok 43:24 + 21:12
28 Oliver Gross SKS0404 Športový klub Sandberg 43:59 + 21:47
29 Valéria Dikejová 45:13 + 23:01
30 Ľubica Mravíková SKS70AB Športový klub Sandberg 50:00 + 27:48
31 Ingrid Kuníková SPE7251 Klub OB Sokol Pezinok 58:37 + 36:25
René Vrábeľ 01C77AA Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos DISK
Ľubomíra Blašková 01C93AA Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos DNS
Monika Babiaková SPE80AA Klub OB Sokol Pezinok DNS

N 1.40 km

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Katarína Poláková 06D95AA TRIAX 10:02
2 Boris Gunovsky 01C77AE Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 14:39 + 4:37
3 Katarína Feriancová 15:01 + 4:59
4 Miriam Buršíková 05X77AA neregistrovaní 15:58 + 5:56
5 Richard Němec 01C07AE Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 19:23 + 9:21
6 Róbert Němec 01C71AB Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 22:07 + 12:05

RD 1.30 km

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Šipoš Michal 9:51
2 Lukáš Dávidík BBA14AA KOBRA Bratislava 11:06 + 1:15
3 Elen Sládečková 12:45 + 2:54
4 Grič Jakub 12:50 + 2:59
5 Nela Bobovská SPE1351 Klub OB Sokol Pezinok 13:23 + 3:32
6 Kristína Mozolikova 13:29 + 3:38
7 Filip Hríbik 13:33 + 3:42
8 Adrián Ferianc 15:41 + 5:50
9 Emma Miklošová 16:04 + 6:13
10 Uršula Čaputová 17:04 + 7:13
11 Fraňová Hanka 17:29 + 7:38
12 Alan Sýkora FBA1202 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 17:37 + 7:46
13 Zoja Vargová 18:00 + 8:09
14 Andrej Dolnák 19:08 + 9:17
15 Ema Kulikova 24:07 + 14:16
16 Matúš Zedníček SPE1201 Klub OB Sokol Pezinok 30:35 + 20:44
17 Jakub Eliáš 32:00 + 22:09
18 Samko Semizorov 36:39 + 26:48
19 Lia Semizorová 36:42 + 26:51
20 Zuzana Máčajová SKS15AA Športový klub Sandberg 65:32 + 55:41