Výsledky

Preteky: Yeti Zima Cup, 15.ročník

Etapa: Yeti Zima Cup, 15.ročník - E1 (26.01.2020)

Kategórie

M -10      M -12      M -14      M -16      M -18      M 19-      M 40-      M 55-      N          Open       RD         W -10      W -12      W -14      W -16      W -18      W 19-      W 40-      W 55-     

M -10

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Boris Kocúr FBA1004 ŠK Farmaceut Bratislava 13:52
2 Peter Kotuliak FBA1003 ŠK Farmaceut Bratislava 14:20 + 0:28
3 Lukáš Bukovác FBA1002 ŠK Farmaceut Bratislava 17:43 + 3:51
4 Ondrej Honsch SPE1001 Klub OB Sokol Pezinok 19:08 + 5:16
5 Viktor Ježík SPE1202 Klub OB Sokol Pezinok 31:48 + 17:56
6 Matúš Zedníček SPE1201 Klub OB Sokol Pezinok 68:57 + 55:05

M -12

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Daniel Ondovčík SPE0801 Klub OB Sokol Pezinok 13:02
2 Andrej Havlík SPE0901 Klub OB Sokol Pezinok 15:10 + 2:08
3 Alex Luis Šutka SKS0901 Športový klub Sandberg 15:30 + 2:28
4 Matúš Vaňo SKS0804 Športový klub Sandberg 18:03 + 5:01
5 Samuel Bobovský SPE0803 Klub OB Sokol Pezinok 19:11 + 6:09
6 Ján Dolnák 12X NOK- Narnijský orientačný krúžok 19:34 + 6:32
7 Patrik Gross SKS0803 Športový klub Sandberg 22:45 + 9:43
8 Matúš Velán SPE Klub OB Sokol Pezinok 24:51 + 11:49
9 Juraj Honsch SPE0810 Klub OB Sokol Pezinok 24:56 + 11:54
10 Samuel Butaš SPE0902 Klub OB Sokol Pezinok 24:57 + 11:55
11 Matej Jendek SPE0809 Klub OB Sokol Pezinok 25:58 + 12:56

M -14

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Tristan Sýkora FBA0602 ŠK Farmaceut Bratislava 17:27
2 Jakub Brňák SKS0701 Športový klub Sandberg 18:00 + 0:33
3 Lukáš Kapusta SPE0602 Klub OB Sokol Pezinok 19:18 + 1:51
4 Michal Zedníček SPE0603 Klub OB Sokol Pezinok 20:51 + 3:24
5 Matúš Mikloš SPE0702 Klub OB Sokol Pezinok 21:53 + 4:26
6 Patrik Prutkay SKS0703 Športový klub Sandberg 25:38 + 8:11
7 Daniel Bednárik CNR ŠK Cart print Nitra 30:18 + 12:51
8 Ondrej Jendek SPE0704 Klub OB Sokol Pezinok 30:44 + 13:17
Daniel Šmelík RBA0702 TJ Rapid Bratislava DISK
Jakub Lanátor RBA0701 TJ Rapid Bratislava DISK
Ondrej Kováč VBA0601 ŠK VAZKA Bratislava DISK

M -16

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Tomáš Kasza FBA0503 ŠK Farmaceut Bratislava 18:10
2 Šimon Kukurugya SKS0402 Športový klub Sandberg 18:29 + 0:19
3 Filip Bukovac FBA0501 ŠK Farmaceut Bratislava 19:16 + 1:06
4 Dávid Cisár SPE0708 Klub OB Sokol Pezinok 19:31 + 1:21
5 Viktor Kotuliak FBA0401 ŠK Farmaceut Bratislava 20:32 + 2:22
6 Jakub Berčík FBA0507 ŠK Farmaceut Bratislava 21:58 + 3:48
7 Eli Valach SPE0703 Klub OB Sokol Pezinok 22:29 + 4:19
8 Richard Križan SPE0503 Klub OB Sokol Pezinok 23:13 + 5:03
9 Michal Dolný SPE0706 Klub OB Sokol Pezinok 27:25 + 9:15
9 Tomáš Zedníček SPE0405 Klub OB Sokol Pezinok 27:25 + 9:15
11 Matúš Antal SKS0505 Športový klub Sandberg 29:47 + 11:37
12 Samuel Hostačný SPE0501 Klub OB Sokol Pezinok 30:42 + 12:32
13 Adam Novosad FBA0506 ŠK Farmaceut Bratislava 36:29 + 18:19

M -18

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Jakub Fraňo SPE0302 Klub OB Sokol Pezinok 23:14
2 Oliver Lago VBA0301 ŠK VAZKA Bratislava 28:24 + 5:10
3 Michal Skladaný TNR ŠK Triturus Nitra 32:19 + 9:05
Adam Paško RBA0301 TJ Rapid Bratislava DISK

M 19-

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Pavol Bukovac FBA8102 ŠK Farmaceut Bratislava 17:03
2 Medard Féder PEZ0102 Klub OB AŠK Pezinok 17:17 + 0:14
3 Tomáš Šipoš SPE0311 Klub OB Sokol Pezinok 17:43 + 0:40
4 Ondrej Piják BBA8204 KOBRA Bratislava 18:15 + 1:12
5 Filip Kubina SKS8901 Športový klub Sandberg 18:26 + 1:23
6 Marian Dávidík BBA7713 KOBRA Bratislava 18:44 + 1:41
7 Matej Müller VBA9601 ŠK VAZKA Bratislava 18:47 + 1:44
8 Martin Jonáš BBA9601 KOBRA Bratislava 18:49 + 1:46
9 Matúš Šimo SPE0107 Klub OB Sokol Pezinok 19:11 + 2:08
10 Andrej Mikloš SPE0401 Klub OB Sokol Pezinok 19:13 + 2:10
11 Matej Kukurugya SKS0103 Športový klub Sandberg 19:29 + 2:26
12 Miroslav Papuga TKE9002 Klub OB ATU Košice 20:13 + 3:10
13 Peter Mižúr FBA9101 ŠK Farmaceut Bratislava 20:31 + 3:28
14 Matej Hraboš HBB9502 ŠK HADVEO Banská Bystrica 20:37 + 3:34
15 Filip Jančík SPE0604 Klub OB Sokol Pezinok 20:46 + 3:43
16 Nicholas Ditri SPE0304 Klub OB Sokol Pezinok 20:58 + 3:55
17 Dominic Ditri SPE0002 Klub OB Sokol Pezinok 21:15 + 4:12
18 Peter Karch SPE9112 Klub OB Sokol Pezinok 21:33 + 4:30
19 Andrej Dubovský PEZ9901 Klub OB AŠK Pezinok 21:48 + 4:45
20 Šimon Šipoš SPE0406 Klub OB Sokol Pezinok 22:03 + 5:00
21 Tomáš Syrový SPE0601 Klub OB Sokol Pezinok 22:26 + 5:23
22 Miroslav Pilát HBB8502 ŠK HADVEO Banská Bystrica 23:22 + 6:19
23 Tomáš Charvát SPE8502 Klub OB Sokol Pezinok 23:46 + 6:43
24 Michal Piovarči 01C91AE Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 24:30 + 7:27
25 Martin Bejdák RBA9605 TJ Rapid Bratislava 24:33 + 7:30
26 Radoslav Jonáš SKS6902 Športový klub Sandberg 24:42 + 7:39
27 Michal Schenk RBA0201 TJ Rapid Bratislava 24:44 + 7:41
28 Daniel Skladaný TNR ŠK Triturus Nitra 26:20 + 9:17
29 Filip Dubovský PEZ0201 Klub OB AŠK Pezinok 26:23 + 9:20
30 Marek Urban SKS7401 Športový klub Sandberg 26:25 + 9:22
31 Michal Pavelek SPE7902 Klub OB Sokol Pezinok 26:40 + 9:37
32 Pavol Kebis SPE6004 Klub OB Sokol Pezinok 26:42 + 9:39
33 Simon Brunovský 13P93AA Slovenská triatlonová akadémia 26:49 + 9:46
34 Matúš Balogh SKS0101 Športový klub Sandberg 26:57 + 9:54
35 Tomáš Sokolík SPE9109 Klub OB Sokol Pezinok 27:14 + 10:11
36 Lukáš Poláček SPE8601 Klub OB Sokol Pezinok 27:30 + 10:27
37 Jozef Kudla SKS80AC Športový klub Sandberg 28:35 + 11:32
38 Dušan Furucz FBA7101 ŠK Farmaceut Bratislava 30:49 + 13:46
39 Marek Koman FBA7905 ŠK Farmaceut Bratislava 31:34 + 14:31
40 Ján Mazák SKS84AB Športový klub Sandberg 32:10 + 15:07
41 Miroslav Hríbik HBB8501 ŠK HADVEO Banská Bystrica 33:35 + 16:32
42 Jozef Fekiač VBA9101 ŠK VAZKA Bratislava 35:10 + 18:07

M 40-

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Michal Barták 11N78AA OK Bartakson 20:57
2 Marian Spišiak SPE7601 Klub OB Sokol Pezinok 23:06 + 2:09
3 Martin Borský FBA7704 ŠK Farmaceut Bratislava 23:33 + 2:36
4 Peter Mlynárik VBA6501 ŠK VAZKA Bratislava 23:56 + 2:59
5 Milan Šimoník HBB7501 ŠK HADVEO Banská Bystrica 24:10 + 3:13
6 Tomáš Jančík SPE7603 Klub OB Sokol Pezinok 24:11 + 3:14
7 Peter Vorlíček SKS7501 Športový klub Sandberg 24:57 + 4:00
8 Peter Ferianc SPE Klub OB Sokol Pezinok 25:13 + 4:16
9 Milan Kováč VBA7101 ŠK VAZKA Bratislava 26:04 + 5:07
10 Peter Spakovszky 01N76AA (HUN) Spaki Running Team 26:18 + 5:21
11 Ivan Butaš SPE7201 Klub OB Sokol Pezinok 27:35 + 6:38
12 Štefan Brňák SKS7601 Športový klub Sandberg 28:10 + 7:13
13 Marek Vaňo SKS7901 Športový klub Sandberg 29:06 + 8:09
14 Medard Féder PEZ7303 Klub OB AŠK Pezinok 29:12 + 8:15
15 Ivan Kotuliak FBA7402 ŠK Farmaceut Bratislava 29:20 + 8:23
16 Tibor Novosad FBA7103 ŠK Farmaceut Bratislava 29:53 + 8:56
17 Richard Balogh SKS6901 Športový klub Sandberg 31:09 + 10:12
18 Marko Paško RBA7001 TJ Rapid Bratislava 31:51 + 10:54
19 Andrej Mikloš SPE7503 Klub OB Sokol Pezinok 33:02 + 12:05
20 Ladislav Kasza FBA7102 ŠK Farmaceut Bratislava 35:30 + 14:33
21 Vladimír Bobovský SPE7202 Klub OB Sokol Pezinok 35:38 + 14:41
22 Bohuš Butaš 12E73AA Boxo 35:43 + 14:46
23 Milo Kosterec SKS69AA Športový klub Sandberg 36:50 + 15:53
24 Peter Borčin 02U70AA nereg. Klub OB BOR Topoľčianky 40:27 + 19:30

M 55-

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Milan Beleš SPE5901 Klub OB Sokol Pezinok 19:02
2 Ján Mižúr FBA5501 ŠK Farmaceut Bratislava 21:30 + 2:28
3 Mojmir Stastny 01C59AA Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 21:42 + 2:40
4 Jozef Fekiač VBA5801 ŠK VAZKA Bratislava 23:16 + 4:14
5 Miloš Paulo SPE6301 Klub OB Sokol Pezinok 24:49 + 5:47
6 Roman Kučera PEZ6401 Klub OB AŠK Pezinok 30:24 + 11:22
7 Ivan Oravec SPE5502 Klub OB Sokol Pezinok 30:40 + 11:38
8 Viktor Pavelek 01C56AA Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 31:51 + 12:49
9 Pavol Poláček SPE5501 Klub OB Sokol Pezinok 31:52 + 12:50
10 Viktor Mikluš FBA5201 ŠK Farmaceut Bratislava 34:01 + 14:59
11 Dezider Baran FBA4501 ŠK Farmaceut Bratislava 36:16 + 17:14
12 Vladislav Piják SPE52AA Klub OB Sokol Pezinok 37:23 + 18:21
13 Ján Nebeský FBA4101 ŠK Farmaceut Bratislava 38:00 + 18:58
14 Medard Féder PEZ5001 Klub OB AŠK Pezinok 42:41 + 23:39
15 Juraj Jurčík 01C47AB Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 59:29 + 40:27
Vladimír Grauzel FBA5101 ŠK Farmaceut Bratislava DISK

N

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Michal Hönsch 01C78AE Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 14:22
2 Miriam Buršíková 05X77AA neregistrovaní 21:36 + 7:14
3 Michal Vančo 13P Slovenská triatlonová akadémia 23:00 + 8:38
4 Ľubica Mravíková SKS70AB Športový klub Sandberg 31:21 + 16:59
5 Michaela Žilincová SKS Športový klub Sandberg 37:40 + 23:18
6 Zuzka Berky SPE7757 Klub OB Sokol Pezinok 41:38 + 27:16

Open

RD

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Lucia Pleschová 01C Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 9:49
2 Šimon Bednárik CNR ŠK Cart print Nitra 11:56 + 2:07
3 Jakub Dolný SPE1208 Klub OB Sokol Pezinok 12:00 + 2:11
4 Adrián Ferianc SPE Klub OB Sokol Pezinok 12:47 + 2:58
5 Uli Čaputová 12X NOK- Narnijský orientačný krúžok 14:30 + 4:41
6 Barbora Kocúrová FBA1251 ŠK Farmaceut Bratislava 14:44 + 4:55
7 Emma Miklošová SPE Klub OB Sokol Pezinok 15:05 + 5:16
8 Veronika Šipošová SPE Klub OB Sokol Pezinok 15:32 + 5:43
9 Roza Spakovszky 01N11AA (HUN) Spaki Running Team 16:17 + 6:28
10 Dorota Zúbeková FBA1151 ŠK Farmaceut Bratislava 18:12 + 8:23
11 Nela Bobovská SPE1351 Klub OB Sokol Pezinok 20:57 + 11:08
12 Šimon Šušol SPE1301 Klub OB Sokol Pezinok 21:00 + 11:11
13 Jakub Berky SPE1101 Klub OB Sokol Pezinok 28:32 + 18:43
14 Adam Polóni 01C Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 29:35 + 19:46
15 Zuzana Máčajová SKS15AA Športový klub Sandberg 39:31 + 29:42
16 Alan Sýkora FBA1202 ŠK Farmaceut Bratislava 41:53 + 32:04

W -10

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Lenka Feriancová SPE Klub OB Sokol Pezinok 15:36
2 Veronika Bobovská SPE1051 Klub OB Sokol Pezinok 18:08 + 2:32
3 Hana Máčajová SKS1153 Športový klub Sandberg 21:06 + 5:30
4 Lucia Lanátorová RBA1051 TJ Rapid Bratislava 31:49 + 16:13

W -12

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Hana Šipošová SPE0951 Klub OB Sokol Pezinok 13:00
2 Lucia Vorlíčková SKS0851 Športový klub Sandberg 16:30 + 3:30
3 Diana Brňáková SKS0952 Športový klub Sandberg 17:05 + 4:05
4 Ema Jonášová SKS0951 Športový klub Sandberg 19:38 + 6:38
5 Zina Máčajová SKS0954 Športový klub Sandberg 23:53 + 10:53

W -14

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Martina Buršíková RBA0652 TJ Rapid Bratislava 15:17
2 Lea Kotuliaková FBA0751 ŠK Farmaceut Bratislava 18:15 + 2:58
3 Zora Baloghová SKS0751 Športový klub Sandberg 21:23 + 6:06
4 Petra Kurucová SPE0651 Klub OB Sokol Pezinok 23:35 + 8:18
5 Teodorka Mravíková SKS0752 Športový klub Sandberg 25:24 + 10:07
6 Paulína Žilincová SKS0651 Športový klub Sandberg 26:15 + 10:58
Sara SENSI 01C07AF Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos DISK

W -16

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Lucia Šipošová SPE0654 Klub OB Sokol Pezinok 18:09
2 Rebecca Herna FBA0553 ŠK Farmaceut Bratislava 18:35 + 0:26
3 Natália Ježíková SPE0454 Klub OB Sokol Pezinok 19:49 + 1:40
4 Klára Fedorová SPE0455 Klub OB Sokol Pezinok 20:11 + 2:02
5 Martina Vorlíčková SKS0551 Športový klub Sandberg 21:50 + 3:41
6 Gabriela Ježíková SPE0551 Klub OB Sokol Pezinok 25:35 + 7:26
7 Katarína Mravíková SKS0451 Športový klub Sandberg 30:26 + 12:17
8 Nicole Herna FBA0552 ŠK Farmaceut Bratislava 51:09 + 33:00

W -18

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Michaela Patassiová SKS0252 Športový klub Sandberg 25:16
2 Eva Ondovčíková SPE0358 Klub OB Sokol Pezinok 27:44 + 2:28

W 19-

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Ela Sedileková HBB9352 ŠK HADVEO Banská Bystrica 20:33
2 Tamara Miklušová RBA0252 TJ Rapid Bratislava 21:02 + 0:29
3 Lenka Jablonovská SPE9063 Klub OB Sokol Pezinok 22:16 + 1:43
4 Tereza Miklušová RBA9952 TJ Rapid Bratislava 23:06 + 2:33
5 Ema Havlíková SPE0451 Klub OB Sokol Pezinok 23:09 + 2:36
6 Viktória Kostercová SKS0251 Športový klub Sandberg 24:59 + 4:26
7 Andrea Poštulková VZA9351 Slávia Žilinská univerzita 25:03 + 4:30
8 Simone Skrúcaná VBA9151 ŠK VAZKA Bratislava 25:15 + 4:42
9 Lucia Ondovčíková SPE0051 Klub OB Sokol Pezinok 25:31 + 4:58
10 Monika Urbanová SKS7751 Športový klub Sandberg 26:29 + 5:56
11 Monika Molnárová BBA9451 KOBRA Bratislava 27:20 + 6:47
12 Katarína Papugová TKE9255 Klub OB ATU Košice 27:39 + 7:06
13 Katarína Sýkorová FBA8253 ŠK Farmaceut Bratislava 28:19 + 7:46
14 Michelle Skrúcaná 01C Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 30:17 + 9:44
15 Alena Bukovacová FBA7451 ŠK Farmaceut Bratislava 30:29 + 9:56
16 Vladimíra Kutajová VZA9352 Slávia Žilinská univerzita 37:16 + 16:43
17 Jela Furuczová FBA7151 ŠK Farmaceut Bratislava 38:26 + 17:53
18 Terézia Šujanská SKS95AA Športový klub Sandberg 38:41 + 18:08
19 Eva Marková BBA76AA KOBRA Bratislava 39:54 + 19:21
20 Ľubomíra Ježíková SPE8351 Klub OB Sokol Pezinok 41:42 + 21:09

W 40-

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Daniela Ondovčíková SPE7852 Klub OB Sokol Pezinok 23:46
2 Barbora Vorlíčková SKS7651 Športový klub Sandberg 24:22 + 0:36
3 Barbora Šmelíková VBA6951 ŠK VAZKA Bratislava 24:39 + 0:53
4 Hana Šmelíková FBA6951 ŠK Farmaceut Bratislava 25:33 + 1:47
5 Martina Brňáková SKS7752 Športový klub Sandberg 26:04 + 2:18
6 Veronika Prutkayová SKS7852 Športový klub Sandberg 26:13 + 2:27
7 Táňa Bednáriková SSN7952 KOB Čingov Spišská Nová Ves 26:47 + 3:01
8 Petra Kotuliaková FBA7552 ŠK Farmaceut Bratislava 27:15 + 3:29
9 Kristína Komanová FBA7853 ŠK Farmaceut Bratislava 28:17 + 4:31
10 Zuzana Šipošová SPE7351 Klub OB Sokol Pezinok 28:22 + 4:36
11 Iveta Bobovská SPE8051 Klub OB Sokol Pezinok 30:38 + 6:52
12 Jana Školeková SKS79AB Športový klub Sandberg 32:05 + 8:19
13 Petra Rebrová FBA7252 ŠK Farmaceut Bratislava 32:14 + 8:28
14 Natália Sulanová SPE7853 Klub OB Sokol Pezinok 32:24 + 8:38
15 Katarína Kováčová VBA7451 ŠK VAZKA Bratislava 32:35 + 8:49
16 Ida Herna FBA7253 ŠK Farmaceut Bratislava 33:44 + 9:58
17 Edita Máčajová SKS75AB Športový klub Sandberg 33:50 + 10:04
18 Erika Vávrová RBA7751 TJ Rapid Bratislava 34:04 + 10:18
19 Mária Bellušová SKS74AC Športový klub Sandberg 34:36 + 10:50
20 Marta Jonášová SKS6951 Športový klub Sandberg 34:48 + 11:02
21 Lenka Jančíková SPE77AA Klub OB Sokol Pezinok 35:58 + 12:12
22 Barbora Grossová SKS80AB Športový klub Sandberg 36:08 + 12:22
23 Ľubica Šutková SKS77AB Športový klub Sandberg 37:41 + 13:55
24 Vlasta Kostercová SKS71AA Športový klub Sandberg 38:25 + 14:39
25 Eva Kurucová SPE7151 Klub OB Sokol Pezinok 41:43 + 17:57
26 Svelana Puls RBA7251 TJ Rapid Bratislava 42:38 + 18:52

W 55-

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Hana Baloghová SKS6551 Športový klub Sandberg 23:02
2 Eva Pijáková SPE57AA Klub OB Sokol Pezinok 27:05 + 4:03
3 Mária Fekiačová VBA5851 ŠK VAZKA Bratislava 28:49 + 5:47
4 Jana Martanovičová VBA61AA ŠK VAZKA Bratislava 31:18 + 8:16
5 Katarína Daříčková FBA5551 ŠK Farmaceut Bratislava 32:14 + 9:12
6 Darina Poláčková SPE5852 Klub OB Sokol Pezinok 33:59 + 10:57
7 Marie Fraňová SPE5051 Klub OB Sokol Pezinok 35:25 + 12:23
8 Eva Králová VBA4751 ŠK VAZKA Bratislava 38:54 + 15:52