Výsledky

Preteky: WMOC 2023 tréningové preteky

Etapa: WMOC 2023 tréningové preteky - E1 (09.08.2020)

Kategórie

T1         T2         T3         T4         T6         T7        

T1 3.23 km / 22 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Ondrej Piják BBA8204 KOBRA Bratislava 14:25
2 Miroslav Papuga TKE9002 Klub OB ATU Košice 15:28 + 1:03
3 Lukáš Simočko TKE0003 Klub OB ATU Košice 15:34 + 1:09
4 Martin Roháč TKE0301 Klub OB ATU Košice 16:24 + 1:59
5 Martin Velgos TKE7202 Klub OB ATU Košice 16:32 + 2:07
6 Peter Mižúr FBA9101 ŠK Farmaceut Bratislava 16:39 + 2:14
7 Michal Pavlík SSN9001 KOB Čingov Spišská Nová Ves 16:40 + 2:15
8 Martin Polyácsko TKE0102 Klub OB ATU Košice 16:46 + 2:21
9 Ela Mižúrová HBB9352 ŠK HADVEO Banská Bystrica 16:52 + 2:27
10 Kristína Krajčíková TKE9254 Klub OB ATU Košice 17:42 + 3:17
11 Libor Semančík KYS9006 Klub OB Kysak 17:43 + 3:18
12 Sofia Sekaninová TKE0451 Klub OB ATU Košice 18:53 + 4:28
13 Lubomír Hošek 14R61AA (CZE) SKP České Budějovice 18:55 + 4:30
14 Barbora Pijáková SPE9451 Klub OB Sokol Pezinok 18:56 + 4:31
15 Anthony Cox 13I59AA (FRA) COL Étrechy 19:52 + 5:27
16 Valér Franko KYS6601 Klub OB Kysak 19:59 + 5:34
17 Ľudovít Pavela KYS7501 Klub OB Kysak 20:52 + 6:27
18 Michaela Patassiová SKS0252 Športový klub Sandberg 22:30 + 8:05
19 Annamária Pavelová KYS7651 Klub OB Kysak 25:27 + 11:02
Petronela Filipová TKE0352 Klub OB ATU Košice DISK
Michal Krajčík TKE8704 Klub OB ATU Košice DISK

T2 2.68 km / 20 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Tomáš Jurčík VZA0301 Slávia Žilinská univerzita 14:07
2 Miroslav Palička SSN5902 KOB Čingov Spišská Nová Ves 14:10 + 0:03
3 Sami Kuntola 14M73AA (FIN) Laihian Luja 14:53 + 0:46
4 Martin Jerguš TKE6702 Klub OB ATU Košice 15:44 + 1:37
5 Andrea Papugová VZA9351 Slávia Žilinská univerzita 15:49 + 1:42
6 Marek Urban SKS7401 Športový klub Sandberg 16:15 + 2:08
7 Martina Bialeková EBB7351 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 16:27 + 2:20
8 Rebecca Herna FBA0553 ŠK Farmaceut Bratislava 16:53 + 2:46
9 Igor Porubčan KYS7101 Klub OB Kysak 17:22 + 3:15
10 Karol Janšo TKE6206 Klub OB ATU Košice 17:27 + 3:20
11 Natália Ježíková SPE0454 Klub OB Sokol Pezinok 17:40 + 3:33
12 Monika Urbanová SKS7751 Športový klub Sandberg 18:30 + 4:23
13 Andrea Hríbiková HBB8451 ŠK HADVEO Banská Bystrica 18:43 + 4:36
14 Jakub Karol Janšo TKE0602 Klub OB ATU Košice 19:02 + 4:55
15 Miroslav Hríbik HBB8501 ŠK HADVEO Banská Bystrica 20:17 + 6:10
16 Peter Jurčík VZA6802 Slávia Žilinská univerzita 21:13 + 7:06
17 Júlia Pavelová KYS0651 Klub OB Kysak 22:41 + 8:34
18 Mátyás Hujduš KYS0802 Klub OB Kysak 28:39 + 14:32
19 Ľudovít Pavela KYS0801 Klub OB Kysak 29:30 + 15:23
20 Bianka Hujdušová KYS06AB Klub OB Kysak 30:18 + 16:11

T3 2.35 km / 20 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Johnsen Keld 12:25
2 Renáta Barcíková 02Q67AA BK Sliač 14:17 + 1:52
3 Rolf Lund 14N56AA (DNK) Pilen 14:28 + 2:03
4 Daniela Ondovčíková SPE7852 Klub OB Sokol Pezinok 14:40 + 2:15
5 Madsen Johnsen Bente 15:01 + 2:36
6 Tibor Novosad FBA7103 ŠK Farmaceut Bratislava 15:06 + 2:41
7 Marek Vaňo SKS7901 Športový klub Sandberg 15:41 + 3:16
8 Nina Jurčíková VZA0752 Slávia Žilinská univerzita 15:58 + 3:33
9 Jensen Lene 16:28 + 4:03
10 Holéczy Igor 17:15 + 4:50
11 Tomáš Porubčan KYS0501 Klub OB Kysak 17:39 + 5:14
12 Miroslava Holéczyová 01L73AA ATU Kosice 18:12 + 5:47
13 Mária Kováčová 03V67AA Klub OB Metropol Košice 18:37 + 6:12
14 Ľubomíra Ježíková SPE8351 Klub OB Sokol Pezinok 20:41 + 8:16
15 Jozef Fekiač VBA5801 ŠK VAZKA Bratislava 20:50 + 8:25
Judita Sádecká TKE6253 Klub OB ATU Košice DISK

T4 2.11 km / 22 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Ján Kuchta TKE5701 Klub OB ATU Košice 13:57
2 Eva Ondovčíková SPE0358 Klub OB Sokol Pezinok 16:02 + 2:05
3 Veronika Koľveková VBA9351 ŠK VAZKA Bratislava 16:18 + 2:21
4 Vladimíra Kutajová VZA9352 Slávia Žilinská univerzita 19:07 + 5:10
5 Jana Franková KYS6651 Klub OB Kysak 20:51 + 6:54
6 Matúš Vaňo SKS0804 Športový klub Sandberg 21:19 + 7:22

T6 1.62 km / 14 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Sekaninová Sofia 8:40
2 Daniel Ondovčík SPE0801 Klub OB Sokol Pezinok 11:40 + 3:00
3 Adam Novosad FBA0506 ŠK Farmaceut Bratislava 14:13 + 5:33
4 Ida Herna FBA7253 ŠK Farmaceut Bratislava 15:34 + 6:54
5 Mária Fekiačová VBA5851 ŠK VAZKA Bratislava 16:20 + 7:40
6 Pavelová Katarína 16:59 + 8:19
7 Dienová Janka 17:50 + 9:10
8 Antony Andrej 19:39 + 10:59
9 Anna Pavelová KYS10AA Klub OB Kysak 29:42 + 21:02
Nicole Herna FBA0552 ŠK Farmaceut Bratislava DISK
M.S. Michal Simočko TKE5302 Klub OB ATU Košice 0:00
M.S. Juraj Steiner TKE0501 Klub OB ATU Košice 0:00
M.S. Lucia Steinerová TKE7752 Klub OB ATU Košice 0:00

T7 1.99 km / 18 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Gregor Halás TKE0902 Klub OB ATU Košice 21:12
2 Macinský Leo 29:18 + 8:06
3 Martina Schwarzová EBB0951 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 29:40 + 8:28
4 Viktor Ježík SPE1202 Klub OB Sokol Pezinok 29:55 + 8:43
5 Kvaka Janík 35:26 + 14:14
M.S. Miroslav Steiner TKE0903 Klub OB ATU Košice 0:00