Výsledky

Preteky: WMOC 2023 tréningové preteky

Etapa: WMOC 2023 tréningové preteky - E2 (10.08.2020)

Kategórie

T1         T2         T3         T4         T6         T7        

T1 5.00 km / 215 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Ondrej Piják BBA8204 KOBRA Bratislava 31:06
2 Peter Mižúr FBA9101 ŠK Farmaceut Bratislava 33:32 + 2:26
3 Miroslav Papuga TKE9002 Klub OB ATU Košice 34:47 + 3:41
4 Miroslav Kollár KYS8801 Klub OB Kysak 39:44 + 8:38
5 Ela Sedileková HBB9352 ŠK HADVEO Banská Bystrica 41:02 + 9:56
6 Libor Semančík KYS9006 Klub OB Kysak 42:29 + 11:23
7 Barbora Pijáková SPE9451 Klub OB Sokol Pezinok 43:16 + 12:10
8 Tereza Korpasová 02B98AA (CZE) Lokomotiva Ingstav Brno 44:21 + 13:15
9 Valér Franko KYS6601 Klub OB Kysak 47:20 + 16:14
10 Stanislav Franko KYS9802 Klub OB Kysak 49:56 + 18:50
11 Petronela Filipová TKE0352 Klub OB ATU Košice 51:04 + 19:58
12 Lucie Korpasová 02B01AA (CZE) Lokomotiva Ingstav Brno 56:02 + 24:56
13 Michaela Patassiová SKS0252 Športový klub Sandberg 72:00 + 40:54
Rafael Arranz 14S67AA (ESP) Rumbo DISK
Lukáš Simočko TKE0003 Klub OB ATU Košice DISK
Ľudovít Pavela KYS7501 Klub OB Kysak DNS
M.S. Martin Roháč TKE0301 Klub OB ATU Košice 32:22

T2 4.16 km / 170 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Tomáš Jurčík VZA0301 Slávia Žilinská univerzita 39:00
2 Igor Porubčan KYS7101 Klub OB Kysak 39:43 + 0:43
3 Ľudmila Sokolová KYS9451 Klub OB Kysak 40:58 + 1:58
4 Richard Sláma TKE0303 Klub OB ATU Košice 41:01 + 2:01
5 Sami Kuntola 14M73AA (FIN) Laihian Luja 41:22 + 2:22
6 Rebecca Herna FBA0553 ŠK Farmaceut Bratislava 46:06 + 7:06
7 Jaroslav Korpas 02B61AA (CZE) Lokomotiva Ingstav Brno 48:11 + 9:11
8 Anthony Cox 13I59AA (FRA) COL Étrechy 48:12 + 9:12
9 Valter Sohler RBK7701 Klub orientačných športov Ružomberok 49:11 + 10:11
10 Martin Jerguš TKE6702 Klub OB ATU Košice 50:15 + 11:15
11 Karol Janšo TKE6206 Klub OB ATU Košice 50:17 + 11:17
12 Natália Ježíková SPE0454 Klub OB Sokol Pezinok 50:58 + 11:58
13 Miroslav Palička SSN5902 KOB Čingov Spišská Nová Ves 52:08 + 13:08
14 Martina Bialeková EBB7351 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 53:15 + 14:15
15 Marek Urban SKS7401 Športový klub Sandberg 53:33 + 14:33
16 František Šoltés SSN6202 KOB Čingov Spišská Nová Ves 53:39 + 14:39
17 Jaroslav Kollár KYS6102 Klub OB Kysak 54:25 + 15:25
18 Ivana Korpasová 02B73AA (CZE) Lokomotiva Ingstav Brno 59:15 + 20:15
19 Peter Jurčík VZA6802 Slávia Žilinská univerzita 60:24 + 21:24
20 Andrea Papugová VZA9351 Slávia Žilinská univerzita 70:21 + 31:21
21 Monika Urbanová SKS7751 Športový klub Sandberg 71:26 + 32:26
22 Martina Klučarovská 14V81AA (ESP) CDN 72:53 + 33:53
23 Peter Borčin 02U70AA nereg. Klub OB BOR Topoľčianky 77:32 + 38:32
24 Jakub Karol Janšo TKE0602 Klub OB ATU Košice 80:22 + 41:22
25 Andrea Hríbiková HBB8451 ŠK HADVEO Banská Bystrica 107:21 + 68:21
Martin Hujduš KYS7202 Klub OB Kysak DISK
Michal Almáši 03V02AA Klub OB Metropol Košice DISK
Dolores Fernández 14S67AB (ESP) Rumbo DISK
Miroslav Hríbik HBB8501 ŠK HADVEO Banská Bystrica DISK
Pavol Almáši 03V02AB Klub OB Metropol Košice DNF
Mizera Ladislav 3O DNS

T3 3.02 km / 125 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Rolf Lund 14N56AA (DNK) Pilen 21:51
2 Johnsen Keld 14Q DNKTisvilde Hegn Orienteringsklub 28:08 + 6:17
3 Renáta Barcíková 02Q67AA BK Sliač 31:18 + 9:27
4 Jensen Lene 14P DNKHelsingor Ski og Orienteringsklub 32:59 + 11:08
5 Jana Šmelíková HBB6651 ŠK HADVEO Banská Bystrica 35:07 + 13:16
6 Madsen Johnsen Bente 14Q DNKTisvilde Hegn Orienteringsklub 36:23 + 14:32
7 Daniela Ondovčíková SPE7852 Klub OB Sokol Pezinok 36:25 + 14:34
8 Slávko Žilinčík TKE5602 Klub OB ATU Košice 39:30 + 17:39
9 Marek Vaňo SKS7901 Športový klub Sandberg 41:26 + 19:35
10 Jozef Fekiač VBA5801 ŠK VAZKA Bratislava 41:36 + 19:45
11 Tomáš Porubčan KYS0501 Klub OB Kysak 44:16 + 22:25
12 Nina Jurčíková VZA0752 Slávia Žilinská univerzita 44:43 + 22:52
13 Michal Simočko TKE5302 Klub OB ATU Košice 45:16 + 23:25
14 Tibor Novosad FBA7103 ŠK Farmaceut Bratislava 46:42 + 24:51
15 Anton Onder TKE5401 Klub OB ATU Košice 48:06 + 26:15
16 Miroslava Velgosová TKE0351 Klub OB ATU Košice 48:19 + 26:28
17 Igor Roháč TKE4301 Klub OB ATU Košice 49:41 + 27:50
18 Eva Mušinská TKE6451 Klub OB ATU Košice 52:53 + 31:02
19 Alena Barillová SSN6951 KOB Čingov Spišská Nová Ves 63:14 + 41:23
20 Ľubomíra Ježíková SPE8351 Klub OB Sokol Pezinok 63:19 + 41:28
Eva Nemkyová 03V66AA Klub OB Metropol Košice DNS
Boris Ďurčo TKE6301 Klub OB ATU Košice DNS
M.S. Martin Polyácsko TKE0102 Klub OB ATU Košice 53:33

T4 2.71 km / 115 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Ján Kuchta TKE5701 Klub OB ATU Košice 31:20
2 Eva Ondovčíková SPE0358 Klub OB Sokol Pezinok 41:45 + 10:25
3 Iveta Putnovská TKE5651 Klub OB ATU Košice 52:25 + 21:05
4 Angela Maľarová TKE5752 Klub OB ATU Košice 56:14 + 24:54
5 Vladimíra Kutajová VZA9352 Slávia Žilinská univerzita 95:48 + 64:28
6 Anna Mária Jergušová TKE6651 Klub OB ATU Košice 105:13 + 73:53
Matúš Vaňo 01C08AA Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos DISK

T6 2.33 km / 95 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Daniel Ondovčík SPE0801 Klub OB Sokol Pezinok 45:21
2 Andrea Sohlerová RBK8051 Klub orientačných športov Ružomberok 53:56 + 8:35
3 Sofia Sekaninová TKE0451 Klub OB ATU Košice 60:43 + 15:22
4 Ida Herna FBA7253 ŠK Farmaceut Bratislava 61:32 + 16:11
5 Adam Novosad FBA0506 ŠK Farmaceut Bratislava 64:02 + 18:41
6 Mária Fekiačová VBA5851 ŠK VAZKA Bratislava 67:59 + 22:38

T7 1.97 km / 45 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Schwarzová Katka 0EBB951 34:19
2 Paulína Šoltésová SSN0951 KOB Čingov Spišská Nová Ves 40:55 + 6:36
3 Gregor Halás TKE0902 Klub OB ATU Košice 62:52 + 28:33
4 Viktor Ježík SPE1202 Klub OB Sokol Pezinok 68:33 + 34:14