Výsledky

Preteky: WMOC 2023 tréningové preteky

Etapa: WMOC 2023 tréningové preteky - E3 (12.08.2020)

Kategórie

T1         T2         T3         T4         T6         T7        

T1 8.10 km / 325 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Ondrej Piják BBA8204 KOBRA Bratislava 53:05
2 Peter Mižúr FBA9101 ŠK Farmaceut Bratislava 59:21 + 6:16
3 Dávid Franko KYS9301 Klub OB Kysak 61:53 + 8:48
4 Filip Kubina SKS8901 Športový klub Sandberg 62:51 + 9:46
5 Michal Krajčík TKE8704 Klub OB ATU Košice 63:59 + 10:54
6 Michal Pavlík SSN9001 KOB Čingov Spišská Nová Ves 73:30 + 20:25
7 Rožek David 14T CZEOB Říčany 74:37 + 21:32
8 Tereza Korpasová 02B98AA (CZE) Lokomotiva Ingstav Brno 75:15 + 22:10
9 Lukáš Mário Novota TKE0302 Klub OB ATU Košice 80:06 + 27:01
10 Mikuláš Novota TKE6002 Klub OB ATU Košice 84:00 + 30:55
11 Marián Mikluš RBA7204 TJ Rapid Bratislava 85:04 + 31:59
12 Ela Sedileková HBB9352 ŠK HADVEO Banská Bystrica 90:42 + 37:37
13 Barbora Pijáková SPE9451 Klub OB Sokol Pezinok 97:17 + 44:12
14 Lucie Korpasová 02B01AA (CZE) Lokomotiva Ingstav Brno 98:33 + 45:28
15 Hagen Nieke 105:35 + 52:30
16 Milan Šimoník HBB7501 ŠK HADVEO Banská Bystrica 141:54 + 88:49
17 Buhler Hans 142:21 + 89:16
18 Juraj Vajduliak 01C61AA Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 206:51 + 153:46
Kiljunen Maija-Leena RAJ0002 DISK
Michaela Patassiová SKS0252 Športový klub Sandberg DISK
Salonen Heidi RAJ0001 DISK
Ľudovít Pavela KYS7501 Klub OB Kysak DNS

T2 6.13 km / 240 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Navrátil Václav 14O CZEKlub orientačního běhu Konice 57:40
2 Valér Franko KYS6601 Klub OB Kysak 59:35 + 1:55
3 Sami Kuntola 14M73AA (FIN) Laihian Luja 65:05 + 7:25
4 Rebecca Herna FBA0553 ŠK Farmaceut Bratislava 66:55 + 9:15
5 Anthony Cox 13I59AA (FRA) COL Étrechy 70:02 + 12:22
6 Matúš Kaprál TKE8804 Klub OB ATU Košice 70:32 + 12:52
7 Martin Borský FBA7704 ŠK Farmaceut Bratislava 71:14 + 13:34
8 Igor Porubčan KYS7101 Klub OB Kysak 71:25 + 13:45
9 Miroslav Palička SSN5902 KOB Čingov Spišská Nová Ves 73:08 + 15:28
10 Andrea Papugová VZA9351 Slávia Žilinská univerzita 76:18 + 18:38
11 Valter Sohler RBK7701 Klub orientačných športov Ružomberok 80:05 + 22:25
12 Martina Bialeková EBB7351 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 84:02 + 26:22
13 Jaroslav Korpas 02B61AA (CZE) Lokomotiva Ingstav Brno 86:18 + 28:38
14 Rafael Arranz 14S67AA (ESP) Rumbo 91:13 + 33:33
15 Miroslav Hríbik HBB8501 ŠK HADVEO Banská Bystrica 91:20 + 33:40
16 Martin Hujduš KYS7202 Klub OB Kysak 93:41 + 36:01
17 Ivana Korpasová 02B73AA (CZE) Lokomotiva Ingstav Brno 100:54 + 43:14
18 Jakub Karol Janšo TKE0602 Klub OB ATU Košice 101:39 + 43:59
19 Jaroslav Kollár KYS6102 Klub OB Kysak 102:26 + 44:46
20 Natália Ježíková SPE0454 Klub OB Sokol Pezinok 107:58 + 50:18
21 Andrea Hríbiková HBB8451 ŠK HADVEO Banská Bystrica 111:12 + 53:32
22 Mizera Ladislav 3O 122:29 + 64:49
23 Marek Urban SKS7401 Športový klub Sandberg 123:13 + 65:33
24 Karol Janšo TKE6206 Klub OB ATU Košice 134:40 + 77:00
Monika Urbanová SKS7751 Športový klub Sandberg DISK

T3 5.09 km / 195 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Renáta Barcíková 02Q67AA BK Sliač 61:58
2 Matúš Balogh SKS0101 Športový klub Sandberg 63:42 + 1:44
3 Rožek Vojtěch 14T CZEOB Říčany 64:02 + 2:04
4 Richard Balogh SKS6901 Športový klub Sandberg 76:55 + 14:57
5 Jana Šmelíková HBB6651 ŠK HADVEO Banská Bystrica 77:45 + 15:47
6 Ján Mižúr FBA5501 ŠK Farmaceut Bratislava 79:10 + 17:12
7 Slávko Žilinčík TKE5602 Klub OB ATU Košice 89:13 + 27:15
8 Jozef Fekiač VBA5801 ŠK VAZKA Bratislava 90:58 + 29:00
9 Tomáš Porubčan KYS0501 Klub OB Kysak 91:50 + 29:52
10 Rožková Rožková 14T CZEOB Říčany 94:34 + 32:36
11 Daniela Ondovčíková SPE7852 Klub OB Sokol Pezinok 99:09 + 37:11
12 Peter Borčin 02U70AA nereg. Klub OB BOR Topoľčianky 108:09 + 46:11
13 Marek Vaňo SKS7901 Športový klub Sandberg 109:06 + 47:08
14 Dolores Fernández 14S67AB (ESP) Rumbo 127:42 + 65:44
15 Martin Polyácsko TKE0102 Klub OB ATU Košice 140:33 + 78:35
16 Ľubomíra Ježíková SPE8351 Klub OB Sokol Pezinok 157:56 + 95:58
Tibor Novosad FBA7103 ŠK Farmaceut Bratislava DISK

T4 4.06 km / 145 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Ján Kuchta TKE5701 Klub OB ATU Košice 51:42
2 Elena Belicová TKE6251 Klub OB ATU Košice 59:20 + 7:38
3 Ivan Repáč EBB5901 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 67:05 + 15:23
4 Judita Sádecká TKE6253 Klub OB ATU Košice 69:10 + 17:28
5 Eva Mušinská TKE6451 Klub OB ATU Košice 74:42 + 23:00
6 Dušan Formanko RBA5801 TJ Rapid Bratislava 84:14 + 32:32
7 Zora Baloghová SKS0751 Športový klub Sandberg 87:06 + 35:24
8 Buhler Birgit 93:44 + 42:02
9 Fialová Viera 97:26 + 45:44
10 Vladimíra Kutajová VZA9352 Slávia Žilinská univerzita 114:42 + 63:00
11 Jana Mižúrová FBA6351 ŠK Farmaceut Bratislava 116:37 + 64:55
12 Hana Baloghová SKS6551 Športový klub Sandberg 138:05 + 86:23
Eva Ondovčíková SPE0358 Klub OB Sokol Pezinok DISK
Angela Maľarová TKE5752 Klub OB ATU Košice DNF

T6 3.08 km / 85 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Sofia Sekaninová TKE0451 Klub OB ATU Košice 70:40
2 Salajková Věra 72:42 + 2:02
3 Jana Tomanová 02B49AA (CZE) Lokomotiva Ingstav Brno 74:40 + 4:00
4 Viktor Ježík SPE1202 Klub OB Sokol Pezinok 79:24 + 8:44
5 Oksana Velgosová TKE7351 Klub OB ATU Košice 83:25 + 12:45
6 Daniel Ondovčík SPE0801 Klub OB Sokol Pezinok 96:05 + 25:25
Mária Fekiačová VBA5851 ŠK VAZKA Bratislava DISK
Adam Novosad FBA0506 ŠK Farmaceut Bratislava DISK
Matúš Vaňo SKS0804 Športový klub Sandberg DISK
M.S. Ida Herna FBA7253 ŠK Farmaceut Bratislava 80:21

T7 2.29 km / 60 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Sára Borská FBA0951 ŠK Farmaceut Bratislava 63:49
2 Gregor Halás TKE0902 Klub OB ATU Košice 64:01 + 0:12
3 Martina Schwarzová EBB0951 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 79:13 + 15:24
4 Varga Šimon 102:23 + 38:34