Výsledky

Preteky: WMOC 2023 tréningové preteky

Etapa: WMOC 2023 tréningové preteky - E4 (13.08.2020)

Kategórie

T1         T2         T3         T4         T6         T7        

T1 7.70 km / 255 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Ondrej Piják BBA8204 KOBRA Bratislava 53:10
2 Filip Kubina SKS8901 Športový klub Sandberg 58:29 + 5:19
3 Peter Mižúr FBA9101 ŠK Farmaceut Bratislava 64:45 + 11:35
4 Lukáš Mário Novota TKE0302 Klub OB ATU Košice 69:57 + 16:47
5 Barbora Pijáková SPE9451 Klub OB Sokol Pezinok 71:22 + 18:12
6 Libor Semančík KYS9006 Klub OB Kysak 71:47 + 18:37
7 Mateusz Mioduszewski 11W76AA (POL) Team 360º Warszawa 77:27 + 24:17
8 Stanislav Franko KYS9802 Klub OB Kysak 77:36 + 24:26
9 Mikuláš Novota TKE6002 Klub OB ATU Košice 78:04 + 24:54
10 Marián Mikluš RBA7204 TJ Rapid Bratislava 78:11 + 25:01
11 Ela Sedileková HBB9352 ŠK HADVEO Banská Bystrica 81:02 + 27:52
12 Heidi Salonen 105:22 + 52:12
13 Milan Šimoník HBB7501 ŠK HADVEO Banská Bystrica 106:12 + 53:02
14 Maija-Leena Kiljunen 108:39 + 55:29
15 Michaela Patassiová SKS0252 Športový klub Sandberg 168:05 + 114:55
Juraj Vajduliak 01C61AA Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos DISK

T2 5.70 km / 180 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Michal Pavlík SSN9001 KOB Čingov Spišská Nová Ves 55:43
2 Valér Franko KYS6601 Klub OB Kysak 58:47 + 3:04
3 Václav Navrátil KON6427 60:25 + 4:42
4 Marek Urban SKS7401 Športový klub Sandberg 60:49 + 5:06
5 Miroslav Palička SSN5902 KOB Čingov Spišská Nová Ves 62:30 + 6:47
6 Radoslav Jonáš SKS6902 Športový klub Sandberg 66:57 + 11:14
7 Andrea Papugová VZA9351 Slávia Žilinská univerzita 67:01 + 11:18
8 Rafael Arranz 14S67AA (ESP) Rumbo 68:27 + 12:44
9 Sami Kuntola 14M73AA (FIN) Laihian Luja 69:00 + 13:17
10 František Šoltés SSN6202 KOB Čingov Spišská Nová Ves 69:15 + 13:32
11 Matúš Kaprál TKE8804 Klub OB ATU Košice 70:05 + 14:22
12 Igor Porubčan KYS7101 Klub OB Kysak 70:52 + 15:09
13 Martin Borský FBA7704 ŠK Farmaceut Bratislava 72:03 + 16:20
14 Martin Jerguš TKE6702 Klub OB ATU Košice 74:01 + 18:18
15 Karol Janšo TKE6206 Klub OB ATU Košice 76:48 + 21:05
16 Anthony Cox 13I59AA (FRA) COL Étrechy 85:38 + 29:55
17 Antónia Lamiová TKE9753 Klub OB ATU Košice 89:47 + 34:04
18 Andrea Hríbiková HBB8451 ŠK HADVEO Banská Bystrica 92:16 + 36:33
19 Miroslav Hríbik HBB8501 ŠK HADVEO Banská Bystrica 93:43 + 38:00
20 Martina Klučarovská 14V81AA (ESP) CDN 95:55 + 40:12
21 Ladislav Mizera KVS5300 100:51 + 45:08
22 František Lami 119:00 + 63:17

T3 4.43 km / 145 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Lubomír Hošek 14R61AA (CZE) SKP České Budějovice 48:59
2 Matúš Balogh SKS0101 Športový klub Sandberg 54:22 + 5:23
3 Ján Mižúr FBA5501 ŠK Farmaceut Bratislava 56:01 + 7:02
4 Tomáš Porubčan KYS0501 Klub OB Kysak 66:00 + 17:01
5 Jozef Fekiač VBA5801 ŠK VAZKA Bratislava 66:45 + 17:46
6 Daniela Ondovčíková SPE7852 Klub OB Sokol Pezinok 70:06 + 21:07
7 Judita Sádecká TKE6253 Klub OB ATU Košice 70:26 + 21:27
8 Richard Balogh SKS6901 Športový klub Sandberg 73:32 + 24:33
9 Dolores Fernández 14S67AB (ESP) Rumbo 76:04 + 27:05
10 Dušan Formanko RBA5801 TJ Rapid Bratislava 76:25 + 27:26
11 Martin Polyácsko TKE0102 Klub OB ATU Košice 79:48 + 30:49
12 Alena Barillová SSN6951 KOB Čingov Spišská Nová Ves 89:44 + 40:45
13 Peter Borčin 02U70AA nereg. Klub OB BOR Topoľčianky 89:58 + 40:59
14 Renáta Barcíková 02Q67AA BK Sliač 135:45 + 86:46
Marek Vaňo SKS7901 Športový klub Sandberg DISK

T4 3.65 km / 135 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
0 Eva Mušinská TKE6451 Klub OB ATU Košice 0:00
2 Ján Kuchta TKE5701 Klub OB ATU Košice 41:21
3 Ivan Repáč EBB5901 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 48:44
4 Elena Belicová TKE6251 Klub OB ATU Košice 49:03
5 Angela Maľarová TKE5752 Klub OB ATU Košice 65:16
6 Jana Mižúrová FBA6351 ŠK Farmaceut Bratislava 65:41
7 Vladimíra Kutajová VZA9352 Slávia Žilinská univerzita 67:30
8 Michal Simočko TKE5302 Klub OB ATU Košice 70:18
9 Terézia Šofranková 73:36
10 Zora Baloghová SKS0751 Športový klub Sandberg 83:20
11 Viera Fialová 85:15
12 Hana Baloghová SKS6551 Športový klub Sandberg 90:45
13 Eva Ondovčíková SPE0358 Klub OB Sokol Pezinok 263:56
Matúš Vaňo SKS0804 Športový klub Sandberg DISK

T6 3.27 km / 105 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Sofia Sekaninová TKE0451 Klub OB ATU Košice 60:55
2 Marta Jonášová SKS6951 Športový klub Sandberg 79:15 + 18:20
3 Mária Fekiačová VBA5851 ŠK VAZKA Bratislava 94:49 + 33:54
4 Daniel Ondovčík SPE0801 Klub OB Sokol Pezinok 112:51 + 51:56
5 Anna Mária Jergušová TKE6651 Klub OB ATU Košice 164:14 + 103:19
Wladyslaw Mioduszewski DNF

T7 2.47 km / 90 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Gregor Halás TKE0902 Klub OB ATU Košice 38:23
2 Samuel Mojžiš TKE1001 Klub OB ATU Košice 45:12 + 6:49
3 Sára Borská FBA0951 ŠK Farmaceut Bratislava 47:40 + 9:17
4 Paulína Šoltésová SSN0951 KOB Čingov Spišská Nová Ves 69:49 + 31:26
5 Ema Jonášová SKS0951 Športový klub Sandberg 95:55 + 57:32
Janina Mioduszewska 11W11AA (POL) Team 360º Warszawa DISK