Výsledky

Preteky: Individuálny mapový tréning ZO SZOŠ

Etapa: Individuálny mapový tréning - E1 (15.05.2021)

Kategórie

RD         M -10      W -10      M -14      W -14      M -18      W -18      M 19-      W 19-      M 40-      W 40-      M 55-      W 55-     

RD 2.00 km / 60 m, 5 kontrol Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Ella Bartakova 19:29
2 Roman Dorozlo 51:43 + 32:14
3 Lydia Dorozlova 51:44 + 32:15
4 Barbora Kocúrová FBA1251 ŠK Farmaceut Bratislava 61:20 + 41:51

M -10 2.00 km / 60 m, 5 kontrol Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Boris Kocúr FBA1004 ŠK Farmaceut Bratislava 26:09
2 Peter Kotuliak FBA1003 ŠK Farmaceut Bratislava 33:08 + 6:59
3 Lukáš Bukovác FBA1002 ŠK Farmaceut Bratislava 38:04 + 11:55
4 Ján Nebeský FBA4101 ŠK Farmaceut Bratislava 38:36 + 12:27
5 Daniel Príhel SPE1103 Klub OB Sokol Pezinok 53:43 + 27:34
Viktor Ježík SPE1202 Klub OB Sokol Pezinok DISK
Jakub Bohúň SPE1203 Klub OB Sokol Pezinok DISK
Alexander Slatinsky 02M11AA slatinsky DNS

W -10 2.00 km / 60 m, 5 kontrol Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
Juliana Szlováková 01C10AB Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos DISK

M -14 3.90 km / 90 m, 10 kontrol Medzičasy

W -14 3.90 km / 90 m, 10 kontrol Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Lea Kotuliaková FBA0751 ŠK Farmaceut Bratislava 44:34
2 Hana Šipošová SPE0951 Klub OB Sokol Pezinok 47:14 + 2:40
3 Lucia Syrová SPE1052 Klub OB Sokol Pezinok 63:06 + 18:32
4 Anna Plavčanová SPE0757 Klub OB Sokol Pezinok 88:27 + 43:53
5 Veronika Bobovská SPE1051 Klub OB Sokol Pezinok 90:24 + 45:50
6 Hana Majerčáková SPE0756 Klub OB Sokol Pezinok 112:57 + 68:23
7 Katarína Knížová 06D10AA TRIAX 120:47 + 76:13
Ema Jonášová SKS0951 Športový klub Sandberg DNS

M -18 5.70 km / 130 m, 13 kontrol Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Filip Jančík SPE0604 Klub OB Sokol Pezinok 37:40
2 Tomáš Kasza FBA0503 ŠK Farmaceut Bratislava 38:51 + 1:11
3 Tomáš Syrový SPE0601 Klub OB Sokol Pezinok 40:28 + 2:48
4 Nicholas Ditri SPE0304 Klub OB Sokol Pezinok 42:56 + 5:16
5 Matej Balogh SPE0710 Klub OB Sokol Pezinok 44:34 + 6:54
6 Andrej Mikloš SPE0401 Klub OB Sokol Pezinok 45:34 + 7:54
7 Daniel Šmelík RBA0702 TJ Rapid Bratislava 49:27 + 11:47
8 Marek Dolný SPE0407 Klub OB Sokol Pezinok 56:12 + 18:32
9 Oliver Lago VBA0301 ŠK VAZKA Bratislava 56:37 + 18:57
10 Ján Koman FBA0504 ŠK Farmaceut Bratislava 89:13 + 51:33
Samuel Hostačný SPE0501 Klub OB Sokol Pezinok DISK
Lukáš Kapusta SPE0602 Klub OB Sokol Pezinok DNS

W -18 3.90 km / 90 m, 10 kontrol Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Tereza Kendrová FBA0651 ŠK Farmaceut Bratislava 32:46
2 Ema Michačová HBB0551 ŠK HADVEO Banská Bystrica 37:54 + 5:08
3 Rebecca Herna FBA0553 ŠK Farmaceut Bratislava 38:34 + 5:48
4 Lucia Šipošová SPE0654 Klub OB Sokol Pezinok 42:57 + 10:11
5 Klára Fedorová SPE0455 Klub OB Sokol Pezinok 46:27 + 13:41
6 Adela Čermáková SPE0359 Klub OB Sokol Pezinok 50:01 + 17:15
7 Gabriela Ježíková SPE0551 Klub OB Sokol Pezinok 52:21 + 19:35
8 Ema Havlíková SPE0451 Klub OB Sokol Pezinok 59:23 + 26:37
9 Khrystyna Myhovych SPE0255 Klub OB Sokol Pezinok 62:46 + 30:00
10 Martina Dorozlová SPE0456 Klub OB Sokol Pezinok 70:59 + 38:13
11 Alžbeta Baloghová SPE0556 Klub OB Sokol Pezinok 88:26 + 55:40

M 19- 5.70 km / 130 m, 13 kontrol Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Medard Féder PEZ0102 Klub OB AŠK Pezinok 31:16
2 Adam Jonáš BBA0101 KOBRA Bratislava 33:25 + 2:09
3 Tomáš Šipoš SPE0311 Klub OB Sokol Pezinok 36:29 + 5:13
4 Matej Müller VBA9601 ŠK VAZKA Bratislava 36:46 + 5:30
5 Michal Barták BBA7801 KOBRA Bratislava 40:21 + 9:05
6 Šimon Kukurugya SKS0402 Športový klub Sandberg 42:30 + 11:14
7 Marián Mikluš RBA7204 TJ Rapid Bratislava 43:56 + 12:40
8 Maximilián Kubik RBA0303 TJ Rapid Bratislava 44:13 + 12:57
9 Radoslav Jonáš SKS6902 Športový klub Sandberg 44:26 + 13:10
10 Šimon Šipoš SPE0406 Klub OB Sokol Pezinok 44:29 + 13:13
11 Štefan Šurgan VBA7904 ŠK VAZKA Bratislava 44:54 + 13:38
12 Karol Hierweg BBA5801 KOBRA Bratislava 46:05 + 14:49
13 Juraj Šmelík RBA6603 TJ Rapid Bratislava 46:55 + 15:39
14 Miroslav Hríbik HBB8501 ŠK HADVEO Banská Bystrica 83:31 + 52:15
Šimon Mižúr FBA9401 ŠK Farmaceut Bratislava DISK
Dušan Formanko RBA5801 TJ Rapid Bratislava DISK
Lukáš Barták BBA8301 KOBRA Bratislava DNS

W 19- 5.70 km / 130 m, 13 kontrol Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Viktória Kostercová SKS0251 Športový klub Sandberg 49:24
2 Barbora Pijáková SPE9451 Klub OB Sokol Pezinok 50:26 + 1:02
3 Andrea Papugová VZA9351 Slávia Žilinská univerzita 52:24 + 3:00
4 Katarína Papugová TKE9255 Klub OB ATU Košice 53:33 + 4:09
5 Tamara Miklušová RBA0252 TJ Rapid Bratislava 56:18 + 6:54
6 Katarína Fedorová SPE7451 Klub OB Sokol Pezinok 57:45 + 8:21
7 Natália Ježíková SPE0454 Klub OB Sokol Pezinok 59:25 + 10:01
8 Zuzana Kováčová SPE0256 Klub OB Sokol Pezinok 72:41 + 23:17
9 Adela Cori 01C95AA Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 85:10 + 35:46
10 Martina Pánková RBA6953 TJ Rapid Bratislava 87:35 + 38:11
11 Ľubomíra Ježíková SPE8351 Klub OB Sokol Pezinok 91:02 + 41:38
12 Zuzana Belesova 94:48 + 45:24
13 Vladimíra Kutajová VZA9352 Slávia Žilinská univerzita 95:02 + 45:38
14 Andrea Hríbiková HBB8451 ŠK HADVEO Banská Bystrica 96:15 + 46:51
15 Simone Skrúcaná VBA9151 ŠK VAZKA Bratislava 122:42 + 73:18

M 40- 5.70 km / 130 m, 13 kontrol Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Ľuboš Michač HBB7601 ŠK HADVEO Banská Bystrica 46:43
2 Marian Spišiak SPE7601 Klub OB Sokol Pezinok 48:47 + 2:04
3 Peter Illés BBA7601 KOBRA Bratislava 49:52 + 3:09
4 Marek Koman FBA7905 ŠK Farmaceut Bratislava 58:04 + 11:21
5 Marián Šipoš SPE7102 Klub OB Sokol Pezinok 64:24 + 17:41
6 Ivan Syrový SPE8101 Klub OB Sokol Pezinok 85:01 + 38:18
7 Juraj Dolný SPE7802 Klub OB Sokol Pezinok 85:17 + 38:34
8 Andrej Mikloš SPE7503 Klub OB Sokol Pezinok 85:21 + 38:38
9 Juraj Oravec SPE8402 Klub OB Sokol Pezinok 88:46 + 42:03
10 Jozef Dorozlo 93:03 + 46:20
11 Peter Borčin 02U70AA nereg. Klub OB BOR Topoľčianky 102:46 + 56:03
12 Miro Kunik 114:30 + 67:47
13 Vladimír Bobovský SPE7202 Klub OB Sokol Pezinok 127:46 + 81:03
Tomáš Jančík SPE7603 Klub OB Sokol Pezinok DISK
Medard Féder PEZ7303 Klub OB AŠK Pezinok DISK
Ivan Kotuliak FBA7402 ŠK Farmaceut Bratislava DNS

W 40- 3.90 km / 90 m, 10 kontrol Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Alena Bukovacová FBA7451 ŠK Farmaceut Bratislava 38:25
2 Iveta Pijáková SPE6251 Klub OB Sokol Pezinok 47:33 + 9:08
3 Kristína Komanová FBA7853 ŠK Farmaceut Bratislava 51:57 + 13:32
4 Zuzana Šipošová SPE7351 Klub OB Sokol Pezinok 53:19 + 14:54
5 Dagmar Miklušová RBA7351 TJ Rapid Bratislava 59:16 + 20:51
6 Barbora Šmelíková VBA6951 ŠK VAZKA Bratislava 65:32 + 27:07
7 Darina Poláčková SPE5852 Klub OB Sokol Pezinok 68:24 + 29:59
8 Lenka Jančíková SPE7751 Klub OB Sokol Pezinok 77:19 + 38:54
9 Ľubica Slatinská 01C76AA Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 77:50 + 39:25
10 Zuzana Miklošová SPE7652 Klub OB Sokol Pezinok 79:27 + 41:02
11 Mária Bellušová SKS74AC Športový klub Sandberg 80:50 + 42:25
12 Marta Jonášová SKS6951 Športový klub Sandberg 81:40 + 43:15
13 Iveta Bobovská SPE8051 Klub OB Sokol Pezinok 88:59 + 50:34
14 Marina Majercakova 114:55 + 76:30
15 Lenka Knížová 06D77AA TRIAX 121:01 + 82:36
Svetlana Puls 01C72AB Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos DISK
Petra Kotuliaková FBA7552 ŠK Farmaceut Bratislava DISK
Ingrid Kuníková SPE7251 Klub OB Sokol Pezinok DISK
Linda Horná 01C79AB Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos DISK

M 55- 3.90 km / 90 m, 10 kontrol Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Jaroslav Piják SPE5801 Klub OB Sokol Pezinok 35:16
2 Milan Beleš SPE5901 Klub OB Sokol Pezinok 40:37 + 5:21
3 Ján Mižúr FBA5501 ŠK Farmaceut Bratislava 42:23 + 7:07
4 Jozef Fedor SPE5701 Klub OB Sokol Pezinok 43:09 + 7:53
5 Jozef Fekiač VBA5801 ŠK VAZKA Bratislava 45:04 + 9:48
6 Pavol Poláček SPE5501 Klub OB Sokol Pezinok 60:49 + 25:33
7 Ladislav Kasza FBA7102 ŠK Farmaceut Bratislava 61:10 + 25:54
8 Vladislav Piják SPE52AA Klub OB Sokol Pezinok 61:49 + 26:33
Viktor Mikluš FBA5201 ŠK Farmaceut Bratislava DISK

W 55- 2.00 km / 60 m, 5 kontrol Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Mária Fekiačová VBA5851 ŠK VAZKA Bratislava 39:26
2 Marie Fraňová SPE5051 Klub OB Sokol Pezinok 45:44 + 6:18
3 Eva Pijáková SPE57AA Klub OB Sokol Pezinok 62:17 + 22:51
Soňa Kavecká SPE4851 Klub OB Sokol Pezinok DISK