Výsledky

Preteky: Štúrov Bajúz

Etapa: Štúrov Bajúz - E1 (13.06.2021)

Kategórie

M -10      W -10      RD         M -12      W -12      W -14      W 55-      N          W -16      M -14      M 55-      W -18      M -16      W 40-      W 19-      M 40-      M 19-     

M -10 1.40 km / 40 m, 5 kontrol Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Viktor Ježík SPE1202 Klub OB Sokol Pezinok 28:27
2 Jakub Bohúň SPE1203 Klub OB Sokol Pezinok 38:13 + 9:46
3 Daniel Príhel SPE1103 Klub OB Sokol Pezinok 50:29 + 22:02
Alan Sýkora FBA1202 ŠK Farmaceut Bratislava DISK

W -10 1.40 km / 40 m, 5 kontrol Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Hana Máčajová 01C11AA Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 20:53
2 Viktória Slotíková 01C12BA Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 42:43 + 21:50
3 Karolína Slotíková 01C12AF Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 43:15 + 22:22

RD 1.40 km / 40 m, 5 kontrol Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Veronika Siposova 22:53
2 Matej Tomašov 01C10BD Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 27:15 + 4:22
3 Risko Dikej 37:58 + 15:05
4 Martin Valík 01C11BA Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 40:44 + 17:51
5 Michal Šelc 01C88AA Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 53:11 + 30:18
6 Vargovci 63:13 + 40:20
7 Neznamy cip 81:29 + 58:36
Juraj Svec DISK

M -12 1.90 km / 40 m, 6 kontrol Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Daniel Szabó SPE1001 Klub OB Sokol Pezinok 23:54
2 Daniel Jozef Nemček SPE0905 Klub OB Sokol Pezinok 35:37 + 11:43
3 Maximilián Slatinsky 01C08AD Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 47:14 + 23:20
4 Alexander Slatinsky 02M11AA slatinsky 47:17 + 23:23

W -12 1.90 km / 40 m, 6 kontrol Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Lucia Syrová SPE1052 Klub OB Sokol Pezinok 26:08
2 Zina Máčajová SKS0954 Športový klub Sandberg 30:16 + 4:08
3 Anna Tomašová 01C10BC Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 35:15 + 9:07
4 Lucia Lanátorová RBA1051 TJ Rapid Bratislava 45:13 + 19:05
5 Ema Jonášová SKS0951 Športový klub Sandberg 48:45 + 22:37
6 Laura Bohúňová SPE1054 Klub OB Sokol Pezinok 61:32 + 35:24

W -14 1.90 km / 40 m, 6 kontrol Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Lucia Vorlíčková SKS0851 Športový klub Sandberg 25:54

W 55- 1.90 km / 40 m, 6 kontrol Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Beata Vávrová RBA5651 TJ Rapid Bratislava 21:38
2 Marie Fraňová SPE5051 Klub OB Sokol Pezinok 36:01 + 14:23
3 Mária Fekiačová VBA5851 ŠK VAZKA Bratislava 38:35 + 16:57
4 Darina Poláčková SPE5852 Klub OB Sokol Pezinok 49:39 + 28:01

N 1.90 km / 40 m, 6 kontrol Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Tomas Slotik 18:47
2 Jozef Nemcek 23:24 + 4:37
3 Michaela Syrova 24:06 + 5:19
4 Edita Máčajová SKS75AB Športový klub Sandberg 26:00 + 7:13
5 Zuzana Miklošová SPE7652 Klub OB Sokol Pezinok 28:42 + 9:55
6 Ján Nebeský FBA4101 ŠK Farmaceut Bratislava 38:53 + 20:06
7 Ingrid Kuníková SPE7251 Klub OB Sokol Pezinok 44:55 + 26:08
8 Silvia Kutisova 45:06 + 26:19
9 Zlatica Schwarzova 73:14 + 54:27
10 Miriam Buršíková 05X77AA neregistrovaní 80:13 + 61:26
11 Roman Dorozlo 81:48 + 63:01
12 Lydia Dorozlova 81:54 + 63:07

W -16 3.20 km / 70 m, 8 kontrol Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Martina Vorlíčková SKS0551 Športový klub Sandberg 81:14
Lucia Šipošová SPE0654 Klub OB Sokol Pezinok DISK
Marta Jonášová SKS6951 Športový klub Sandberg DISK
M.S. Vlasta Kostercová SKS71AA Športový klub Sandberg 161:33

M -14 3.20 km / 70 m, 8 kontrol Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Jakub Lanátor RBA0701 TJ Rapid Bratislava 55:25
2 Tomáš Babík VZA0802 Slávia Žilinská univerzita 60:48 + 5:23
3 Martin Babík VZA0702 Slávia Žilinská univerzita 64:52 + 9:27
4 Eva Pálková 04A07AA GAMČA 92:07 + 36:42
5 Sara SENSI 01C07AF Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 92:08 + 36:43
Timotej Guňovský SPE0808 Klub OB Sokol Pezinok DISK
Matúš Mikloš SPE0702 Klub OB Sokol Pezinok DISK
Ondrej Jendek SPE0704 Klub OB Sokol Pezinok DISK
Matej Jendek SPE0810 Klub OB Sokol Pezinok DISK

M 55- 3.20 km / 70 m, 8 kontrol Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Ján Mižúr FBA5501 ŠK Farmaceut Bratislava 46:48
2 Dušan Rybár RBA6202 TJ Rapid Bratislava 56:32 + 9:44
3 Jozef Fekiač VBA5801 ŠK VAZKA Bratislava 66:22 + 19:34
4 Vladislav Piják SPE52AA Klub OB Sokol Pezinok 66:24 + 19:36
5 Viktor Mikluš FBA5201 ŠK Farmaceut Bratislava 67:45 + 20:57
6 Ivan Oravec SPE5502 Klub OB Sokol Pezinok 72:33 + 25:45
7 Viktor Vávra RBA5001 TJ Rapid Bratislava 77:27 + 30:39
8 Dušan Formanko RBA5801 TJ Rapid Bratislava 78:55 + 32:07
9 Pavol Poláček SPE5501 Klub OB Sokol Pezinok 100:50 + 54:02
Milan Petrinec RBA5802 TJ Rapid Bratislava DISK

W -18 4.00 km / 80 m, 10 kontrol Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
Martina Dorozlová SPE0456 Klub OB Sokol Pezinok DISK
Adela Čermáková SPE0359 Klub OB Sokol Pezinok DISK

M -16 4.00 km / 80 m, 10 kontrol Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Dávid Cisár SPE0708 Klub OB Sokol Pezinok 55:57
2 Daniel Šmelík RBA0702 TJ Rapid Bratislava 65:42 + 9:45
Lukáš Kapusta SPE0602 Klub OB Sokol Pezinok DISK

W 40- 4.00 km / 80 m, 10 kontrol Medzičasy

W 19- 4.80 km / 100 m, 11 kontrol Medzičasy

M 40- 4.80 km / 100 m, 11 kontrol Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Martin Bednárik XOB7201 Slovenský zväz orientačných športov 59:49
2 Marian Spišiak SPE7601 Klub OB Sokol Pezinok 62:43 + 2:54
3 Tomáš Jančík SPE7603 Klub OB Sokol Pezinok 70:16 + 10:27
4 Tibor Lanátor RBA7903 TJ Rapid Bratislava 80:55 + 21:06
5 Ľuboš Michač HBB7601 ŠK HADVEO Banská Bystrica 85:46 + 25:57
6 Peter Vorlíček SKS7501 Športový klub Sandberg 105:41 + 45:52
7 Marián Šipoš SPE7102 Klub OB Sokol Pezinok 109:36 + 49:47
8 Andrej Mikloš SPE7503 Klub OB Sokol Pezinok 117:11 + 57:22
9 Milo Kosterec SKS69AA Športový klub Sandberg 163:33 + 103:44
10 Ján Buršík 01C68AB Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 250:28 + 190:39
Jozef Dorozlo DISK
Peter Borčin 02U70AA nereg. Klub OB BOR Topoľčianky DISK
Ivan Syrový SPE8101 Klub OB Sokol Pezinok DISK

M 19- 5.70 km / 125 m, 13 kontrol Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Michal Barták BBA7801 KOBRA Bratislava 49:22
2 Marian Dávidík BBA7713 KOBRA Bratislava 50:42 + 1:20
3 Tomáš Syrový SPE0601 Klub OB Sokol Pezinok 59:12 + 9:50
4 Radoslav Jonáš SKS6902 Športový klub Sandberg 64:29 + 15:07
5 Marián Mikluš RBA7204 TJ Rapid Bratislava 66:48 + 17:26
6 Lukáš Barták BBA8301 KOBRA Bratislava 68:12 + 18:50
7 Šimon Šipoš SPE0406 Klub OB Sokol Pezinok 78:36 + 29:14
8 Juraj Šmelík RBA6603 TJ Rapid Bratislava 82:48 + 33:26
9 Maximilián Kubik RBA0303 TJ Rapid Bratislava 98:54 + 49:32
Peter Mižúr FBA9101 ŠK Farmaceut Bratislava DISK
Ondrej Piják BBA8204 KOBRA Bratislava DISK
Jakub Hummel RBA0304 TJ Rapid Bratislava DISK
Anton Kniebügl BBA6401 KOBRA Bratislava DISK
M.S. Filip Jančík SPE0604 Klub OB Sokol Pezinok 45:29
M.S. Andrej Mikloš SPE0401 Klub OB Sokol Pezinok 49:48