Prihlášky podľa klubov

Preteky: CESOM (02.04.2022)

Počet prihlásených: 437

Kluby

01C     02C     02K     02O     02Q     02S     02U     06D     07B     15F     15P     15Q     15R     BBA     EBB     FBA     HBB     KYS     MZV     PEZ     RBA     SKS     SPE     SSN     TBB     TKE     TNR     VBA     VIA     VZA     ZMT    

Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos (10) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1, E2) Služby Dátum prihlášok
Maroš Balogh N - 24.02.2022
Barbora Borská 01C10BE 2116472 - N - 22.03.2022
Kristína Borská 435206 - MW-R - 22.03.2022
Veronika Kovárová 01C83AD W 35- A - - 20.03.2022
Zuzana Kupská N - 01.03.2022
Nina Madunická MW-R MW-R - 20.03.2022
Lea Simaichlová 01C82AE 2116441 - K3 - 22.03.2022
Mojmir Stastny 01C59AA 2069581 - M 60- A - 14.03.2022
Edita Sykorova 01C69AB MW-R - - 20.03.2022
Gabriela Ulehlová 01C81AB 2133071 W 35- A - - 20.03.2022

(CZE) TJ KOS Tesla Brno (2) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1, E2) Služby Dátum prihlášok
Jan Gryc 53233 M 55- A - - 21.03.2022
Petra Grycová 8115113 W 45- A - - 21.03.2022

ROB klub KYSUCA n.o. (1) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1, E2) Služby Dátum prihlášok
Martin Košut 49180 M 21- B M 21- B - 28.02.2022

(FIN) Keravan Urheiljat (1) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1, E2) Služby Dátum prihlášok
Pekka Lauri 02O65AA 8190765 M 45- A M 45- A - 28.02.2022

BK Sliač (1) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1, E2) Služby Dátum prihlášok
Renáta Barcíková 02Q67AA 8656574 W 40- A W 40- A - 20.03.2022

(CZE) SK Žabovřesky Brno (1) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1, E2) Služby Dátum prihlášok
Dagmar Vršková 02S78AA 2094515 W 40- A W 40- A - 27.02.2022

nereg. Klub OB BOR Topoľčianky (1) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1, E2) Služby Dátum prihlášok
Peter Borčin 02U70AA 2012279 M 50- A M 50- A - 17.03.2022

TRIAX (2) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1, E2) Služby Dátum prihlášok
Katarína Knížová 06D10AA 2118099 W -12 A - - 20.03.2022
Lenka Knížová 06D77AA 2120028 W 35- A K3 - 20.03.2022

ROB-SZR (11) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1, E2) Služby Dátum prihlášok
Radek Belan SMT0007 411483 M -14 A M -14 A - 17.03.2022
Katarína Cuninková SMT0011 2111771 W -16 A W -16 A - 17.03.2022
Adriana Kurucová SMT0006 2039786 W -16 A W -16 A - 17.03.2022
Maxo Lechan SMT0008 411486 M -14 A M -14 A - 17.03.2022
Mia Lechanová SMT0005 2039785 W -16 A W -16 A - 17.03.2022
Marína Murínová SMT0012 416778 W -12 A W -12 A - 17.03.2022
Martin Nosáľ SMT0009 416902 M -12 A M -12 A - 17.03.2022
Michal Nosáľ SMT0010 2092375 M -20 A M -20 A - 17.03.2022
jozef Šimeček 07B60AA 2092377 M 60- A M 60- A - 17.03.2022
Anna Šimečková SMT0002 2092399 W 60- A W 60- A - 17.03.2022
Barbora Šimečková SMT0003 2116199 - W 40- A - 20.03.2022

(CZE) neregistr. (1) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1, E2) Služby Dátum prihlášok
Michal Vymazal 15F57AB 2127556 M 65- A M 65- A - 27.02.2022

(CZE) OK Slavia Hradec Králové (1) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1, E2) Služby Dátum prihlášok
Michal Jirásek 15P89AA 8656557 M 21- E M 21- E - 28.02.2022

Samuel (3) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1, E2) Služby Dátum prihlášok
Ivan Butaš 15Q72AA 1407861 M 50- A - - 16.03.2022
Samuel Butaš 1407859 M -12 A - - 16.03.2022
Natália Sulanová 406963 K3 - - 16.03.2022

(UKR) Smile32 (3) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1, E2) Služby Dátum prihlášok
Vladyslav Myrets 15R89AA M 21- D M 21- D 20.03.2022
Volodymyr Shuniakov 15R57AA M 65- A M 65- A 20.03.2022
Tetiana Shuniakova 15R87AA - W 35- A 20.03.2022

KOBRA Bratislava (2) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1, E2) Služby Dátum prihlášok
Peter Čulen BBA6101 M 55- A M 55- A 24.02.2022
Anton Kniebügl BBA6401 416747 M 55- A M 55- A - 24.02.2022

TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica (8) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1, E2) Služby Dátum prihlášok
Martina Bialeková EBB7351 7201767 W 45- A W 45- A - 28.02.2022
Daniel Nemec EBB1801 406962 MW-R - - 28.02.2022
Juraj Nemec EBB6001 8017732 M 60- A - - 14.03.2022
Adriana Repáčová EBB0552 2102852 K3 - - 01.03.2022
Radka Repáčová EBB9851 2143357 K3 - - 01.03.2022
Roman Ščehovič EBB6401 406954 M 55- A M 55- A - 28.02.2022
Katarína Schwarzová EBB1151 7080080 W -12 A W -12 A - 28.02.2022
Martina Schwarzová EBB0951 2112736 W -14 A W -14 A - 28.02.2022

ŠK Farmaceut Bratislava (46) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1, E2) Služby Dátum prihlášok
Miroslava Babkova FBA7553 2067259 K3 K3 - 28.02.2022
Jakub Berčík FBA0507 2134365 M -18 A M -18 A - 28.02.2022
Peter Bohuš FBA7904 416806 K3 K3 - 18.03.2022
Martin Borský FBA7704 8203202 M 45- A M 45- A - 28.02.2022
Filip Bukovac FBA0501 8116740 M -18 A M -18 A - 28.02.2022
Lukáš Bukovác FBA1002 8515555 M -12 A M -12 A - 28.02.2022
Maroš Bukovac FBA7601 8518355 M 21- E M 21- E - 28.02.2022
Pavol Bukovac FBA8102 8115118 M 21- E M 21- E - 28.02.2022
Alena Bukovacová FBA7451 8515557 W 35- A W 35- A - 28.02.2022
Katarína Daříčková FBA5551 362807 W 65- A W 65- A - 28.02.2022
Dušan Furucz FBA7101 8007101 M 35- A M 35- A - 28.02.2022
Jela Furuczová FBA7151 8000989 W 35- A W 35- A - 28.02.2022
Ida Herna FBA7253 2103272 W 50- A W 50- A - 28.02.2022
Rebecca Herna FBA0553 8665514 W -18 A W -18 A - 28.02.2022
Dušan Hrnčiar FBA7703 2104597 M 40- A M 40- A - 15.03.2022
Richard Kanávor FBA1006 2039142 M -12 A M -12 A - 28.02.2022
Ladislav Kasza FBA7102 2078497 - M 45- A - 28.02.2022
Tomáš Kasza FBA0503 8116805 - M -18 A - 28.02.2022
Tereza Kendrová FBA0651 8140928 W -16 A W -16 A - 28.02.2022
Boris Kocúr FBA1004 2126240 M -12 A M -12 A - 28.02.2022
Barbora Kocúrová FBA1251 2067244 W -10 C W -10 C - 28.02.2022
Ján Koman FBA0504 8226389 K3 K3 - 28.02.2022
Marek Koman FBA7905 8226311 M 40- A M 40- A - 28.02.2022
Kristína Komanová FBA7853 8226357 W 40- A W 40- A - 28.02.2022
Ivan Kotuliak FBA7402 2078495 M 40- A M 40- A - 28.02.2022
Peter Kotuliak FBA1003 2088215 M -12 A M -12 A - 28.02.2022
Viktor Kotuliak FBA0401 2085594 M -18 A M -18 A - 28.02.2022
Lea Kotuliaková FBA0751 2078498 W -16 A W -16 A - 28.02.2022
Petra Kotuliaková FBA7552 2078494 W 40- A W 40- A - 28.02.2022
Viktor Mikluš FBA5201 406913 M 65- A M 65- A - 28.02.2022
Ján Mižúr FBA5501 2079503 M 65- A M 65- A - 28.02.2022
Peter Mižúr FBA9101 8116785 M 21- E M 21- E - 28.02.2022
Šimon Mižúr FBA9401 8071319 M 21- B M 21- B - 28.02.2022
Jana Mižúrová FBA6351 2079495 W 55- A - - 19.03.2022
Ján Nebeský FBA4101 2095951 M 70- A M 70- A - 28.02.2022
Tibor Novosad FBA7103 2103265 M 50- A M 50- A - 28.02.2022
Ondrej Pařízek FBA0604 2116449 K3 - - 28.02.2022
Jana Pařízková FBA7352 K3 - - 28.02.2022
László Prill FBA6302 8431515 M 55- A M 55- A - 15.03.2022
Anna Širicová FBA0555 8445285 W -18 A W -18 A - 28.02.2022
Hana Šmelíková FBA6951 8071314 W 45- A W 45- A - 28.02.2022
Katarína Sýkorová FBA8253 2099593 W 40- A - - 28.02.2022
Jakub Wartiak FBA1601 418914 MW-R - - 28.02.2022
Peter Wartiak FBA8001 2012287 M 40- A M 40- A - 28.02.2022
Marta Wartiaková FBA8252 8100925 W 21- E W 21- E - 28.02.2022
Petra Wartiakova FBA1451 45321 MW-R - - 28.02.2022

ŠK HADVEO Banská Bystrica (18) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1, E2) Služby Dátum prihlášok
Táňa Časnochová HBB7051 406977 W 50- A W 50- A - 28.02.2022
Alexandra Sára Chudá HBB0852 2066961 W -14 A W -14 A - 28.02.2022
Miroslav Hríbik HBB8501 2300847 M 21- D M 21- D - 28.02.2022
Andrea Hríbiková HBB8451 2066979 W 35- A W 35- A - 28.02.2022
Timea Krivoklatská 2066965 N - - 23.03.2022
Dávid Krivoklatský 2066964 M -16 A - - 23.03.2022
Ľuboš Michač HBB7601 8004349 M 45- A M 45- A - 28.02.2022
Samuel Michač HBB0802 8518354 M -14 A M -14 A - 28.02.2022
Ema Michačová HBB0551 8517354 W -18 A W -18 A - 28.02.2022
Ela Sedileková HBB9352 8116746 W 21- E - - 28.02.2022
Igor Patráš HBB7901 8516954 M 40- A M 40- A - 28.02.2022
Šimon Patráš HBB1301 1295689 M -10 C M -10 C - 28.02.2022
Ella Michaela Patrášová HBB0951 889284 W -14 A W -14 A - 28.02.2022
Jana Šmelíková HBB6651 307274 W 55- A W 55- A - 28.02.2022
Jakub Trenčan 2066963 MW-R MW-R - 28.02.2022
Matej Trenčan HBB1001 45805 M -12 A M -12 A - 28.02.2022
Milan Trenčan HBB7906 2136723 M 40- A M 40- A - 28.02.2022
Milan Trenčan HBB0703 2138226 M -16 A M -16 A - 28.02.2022

Klub OB Kysak (17) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1, E2) Služby Dátum prihlášok
Maroš Dudra KYS0601 2133074 M -16 A M -16 A - 28.02.2022
Milan Dudra KYS7201 8019945 M 45- A M 45- A - 28.02.2022
György Filö KYS6302 9633077 M 55- A M 55- A - 28.02.2022
Dávid Franko KYS9301 8090893 M 21- E M 21- E - 28.02.2022
Valér Franko KYS6601 1966416 M 50- A M 50- A - 28.02.2022
Jana Franková KYS6651 1966817 W 55- A W 55- A - 28.02.2022
Martin Hujduš KYS7202 416706 M 45- A M 45- A - 28.02.2022
Mátyás Hujduš KYS0802 416766 M -14 A M -14 A - 28.02.2022
Jaroslav Kollár KYS6102 1416370 M 60- A M 60- A - 28.02.2022
Miroslav Kollár KYS8801 8090188 M 21- B M 21- B - 28.02.2022
Tomáš Legath KYS0803 416738 M -14 A M -14 A - 28.02.2022
Ľudovít Pavela KYS0801 7207863 M -14 A M -14 A - 20.03.2022
Annamária Pavelová KYS7651 7467746 W 45- A W 45- A - 20.03.2022
Júlia Pavelová KYS0651 7207860 W -16 A W -16 A - 20.03.2022
Barbora Pavliková KYS9152 1931991 W 21- B W 21- B - 28.02.2022
Tomáš Porubčan KYS0501 307291 M -18 A M -18 A - 28.02.2022
Ľudmila Sokolová KYS9451 8076043 W 21- E W 21- E - 28.02.2022

TJ Mladosť Domino Zvolen (1) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1, E2) Služby Dátum prihlášok
Stanislav Stančík MZV5801 418951 M 60- A M 60- A - 20.03.2022

Klub OB AŠK Pezinok (1) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1, E2) Služby Dátum prihlášok
Medard Féder PEZ0102 8662443 M 21- E M 21- E - 28.02.2022

TJ Rapid Bratislava (35) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1, E2) Služby Dátum prihlášok
Dušan Formanko RBA5801 2099591 M 60- A M 60- A - 28.02.2022
Jakub Hummel RBA0304 2092467 M -20 A M -20 A - 28.02.2022
Jozef Jánoška RBA5902 8100017 M 60- A M 60- A - 23.03.2022
Tomáš Jánoška RBA9301 307368 M 21- B M 21- B - 28.02.2022
Taťjana Jánošková RBA6051 8400039 W 60- A W 60- A - 28.02.2022
Maximilián Kubik RBA0303 8100014 M -20 A M -20 A - 28.02.2022
Jakub Lanátor RBA0701 307361 M -16 A M -16 A - 28.02.2022
Tibor Lanátor RBA7903 445617 M 40- A M 40- A - 28.02.2022
Katarína Lanátorová RBA7856 307269 W 40- A W 40- A - 28.02.2022
Lucia Lanátorová RBA1051 434822 W -12 A W -12 A - 28.02.2022
Milan Mazúr RBA6201 910191 M 60- A M 60- A - 28.02.2022
Soňa Mazúrová RBA6551 307362 W 55- A W 55- A - 28.02.2022
Marián Mikluš RBA7204 8000029 M 35- A M 35- A - 28.02.2022
Dagmar Miklušová RBA7351 8123457 W 45- A W 45- A - 28.02.2022
Tamara Miklušová RBA0252 8434822 W 21- E W 21- E - 28.02.2022
Tereza Miklušová RBA9952 8222299 - W 21- E - 28.02.2022
Martina Pánková RBA6953 445621 W 50- A W 50- A - 28.02.2022
Adam Paško RBA0301 8430843 M -20 A - - 28.02.2022
Marko Paško RBA7001 8290829 M 50- A - - 28.02.2022
Michal Paško RBA9903 8340834 M 21- B - - 28.02.2022
Milan Petrinec RBA5802 8115802 M 60- A M 60- A - 28.02.2022
František Priesol RBA5901 307419 M 60- A M 60- A - 28.02.2022
Svelana Puls RBA7251 2133069 W 45- A - - 28.02.2022
Dušan Rybár RBA6202 8006202 M 60- A M 60- A - 28.02.2022
Michal Schenk RBA0201 434810 - M -20 A - 28.02.2022
Róbert Schenk RBA6802 434820 M 50- A M 50- A - 28.02.2022
Katarína Schenková RBA7451 307438 W 45- A W 45- A - 28.02.2022
Daniel Šmelík RBA0702 8662739 M -16 A M -16 A - 28.02.2022
Juraj Šmelík RBA6603 8662438 M 50- A M 50- A - 28.02.2022
Ján Štubňa RBA5803 442874 - M 60- A - 28.02.2022
Phillip Štubňa RBA9304 1399407 - M 21- D - 28.02.2022
Jana Sýkorová XXX7451 307357 - K3 - 20.03.2022
Viktor Vávra RBA5001 307365 M 70- A M 70- A - 28.02.2022
Beata Vávrová RBA5651 8226342 W 65- A W 65- A - 28.02.2022
Erika Vávrová RBA7751 8226434 W 45- A W 45- A - 28.02.2022

Športový klub Sandberg (46) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1, E2) Služby Dátum prihlášok
Matúš Balogh SKS0101 2028797 M 21- B - - 20.03.2022
Richard Balogh SKS6901 2027941 M 50- A M 50- A - 07.03.2022
Hana Baloghová SKS6551 2028800 W 55- A - - 20.03.2022
Zora Baloghová SKS0751 2028798 W -16 A - - 20.03.2022
Ivana Bartalosová SKS78AC - W 40- A - 06.03.2022
Mária Bellušová SKS74AC 2120022 - K3 - 06.03.2022
Rudolf Brídzik SKS7001 53102 M 45- A - - 06.03.2022
Jakub Brňák SKS0701 2049999 - M -16 A - 06.03.2022
Štefan Brňák SKS7601 2049992 M 45- A M 45- A - 06.03.2022
Diana Brňáková SKS0952 2049994 W -14 A W -14 A - 06.03.2022
Martina Brňáková SKS7752 2049995 W 45- A W 45- A - 06.03.2022
Daniel Dokupil SKS0502 2079532 M -18 A - - 06.03.2022
Ján Dokupil SKS0801 2079534 M -14 A M -14 A - 06.03.2022
Rastislav Dokupil SKS7402 2079533 M 45- A M 45- A - 06.03.2022
Samuel Dokupil SKS0304 2079531 M -20 A - - 06.03.2022
Michal Domonkoš SKS0704 2049998 - M -16 A - 23.03.2022
Radoslav Jonáš SKS6902 7209462 M 50- A M 50- A - 06.03.2022
Ema Jonášová SKS0951 2049987 W -14 A W -14 A - 06.03.2022
Marta Jonášová SKS6951 2049988 W 50- A W 50- A - 06.03.2022
Viktória Kostercová SKS0251 8099114 W -20 A W -20 A - 06.03.2022
Vlasta Kostercová SKS71AA W 50- A W 50- A - 06.03.2022
Milo Kosterec SKS69AA M 50- A M 50- A - 06.03.2022
Emil Kukurugya SKS6603 2049986 M 55- A M 55- A - 06.03.2022
Matej Kukurugya SKS0103 2049990 M 21- B M 21- B - 06.03.2022
Šimon Kukurugya SKS0402 8103015 M -18 A M -18 A - 06.03.2022
Edita Máčajová SKS75AB 2114236 N N - 06.03.2022
Hana Máčajová SKS1153 2118097 W -12 A W -12 A - 06.03.2022
Zina Máčajová SKS0954 2118085 W -14 A W -14 A - 06.03.2022
Zuzana Máčajová SKS1551 2114247 MW-R MW-R - 06.03.2022
Július Macháček SKS8402 2128440 M 35- A M 35- A - 06.03.2022
Anna Macháčková SKS1151 2132981 W -12 A W -12 A - 06.03.2022
Júlia Macháčková SKS0854 2132980 N N - 06.03.2022
Ján Mazák SKS84AB 2102811 M 35- A M 35- A - 07.03.2022
Anna Mazáková SKS1451 2120073 MW-R MW-R - 07.03.2022
Katarína Mravíková SKS0451 W -18 A - - 07.03.2022
Teodorka Mravíková SKS0752 K3 - - 07.03.2022
Patrik Prutkay SKS0703 2114238 M -16 A M -16 A - 06.03.2022
Veronika Prutkayová SKS7852 2128445 W 40- A W 40- A - 06.03.2022
Jana Školeková SKS79AB 2079538 - K3 - 23.03.2022
Terézia Šujanská SKS95AA 2092468 - K3 - 20.03.2022
Marek Urban SKS7401 2027943 M 40- A M 40- A - 06.03.2022
Matej Urban SKS0102 2027944 M 21- B M 21- B - 06.03.2022
Peter Vorlíček SKS7501 8112302 M 45- A M 45- A - 06.03.2022
Barbora Vorlíčková SKS7651 8112339 W 45- A W 45- A - 06.03.2022
Lucia Vorlíčková SKS0851 8112324 W -14 A W -14 A - 06.03.2022
Martina Vorlíčková SKS0551 2049985 W -18 A W -18 A - 06.03.2022

Klub OB Sokol Pezinok (91) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1, E2) Služby Dátum prihlášok
Matej Balogh SPE0710 8300063 M -16 A M -16 A - 28.02.2022
Alžbeta Baloghová SPE0556 1407864 W -18 A W -18 A - 28.02.2022
Milan Beleš SPE5901 1407851 M 55- A M 55- A - 28.02.2022
Iveta Bobovská SPE8051 1425342 W 40- A W 40- A - 28.02.2022
Nela Bobovská SPE1351 1407837 MW-R MW-R - 28.02.2022
Veronika Bobovská SPE1051 2129202 W -12 A W -12 A - 28.02.2022
Vladimír Bobovský SPE7202 1425371 M 50- A M 50- A - 28.02.2022
Gréta Brazdovičová 2141148 W -12 A W -12 A - 01.03.2022
Klára Brazdovičová 2141153 W -14 A W -14 A - 01.03.2022
Marta Brzová SPE5351 46298 W 65- A W 65- A - 02.03.2022
Adela Čermáková SPE0359 2211372 W -20 A W -20 A - 28.02.2022
Dávid Cisár SPE0708 2136737 M -16 A M -16 A - 28.02.2022
Marián Cisár SPE7803 1407863 M 40- A M 40- A - 28.02.2022
Nicholas Ditri SPE0304 1407838 - M -20 A - 20.03.2022
Damián Dojčar SPE0709 2111075 M -16 A M -16 A - 28.02.2022
Jakub Dolný SPE1204 2111076 - MW-R - 28.02.2022
Juraj Dolný SPE7802 2150476 M 40- A - - 28.02.2022
Marek Dolný SPE0407 8259259 M -18 A M -18 A - 28.02.2022
Michal Dolný SPE0706 8300010 M -16 A M -16 A - 28.02.2022
Martina Dorozlová SPE0456 2211374 W -18 A W -18 A - 28.02.2022
Jozef Fedor SPE5701 46281 M 60- A M 60- A - 28.02.2022
Katarína Fedorová SPE7451 8445533 W 40- A W 40- A - 28.02.2022
Klára Fedorová SPE0455 8200016 W -18 A W -18 A - 05.03.2022
Adrián Ferianc 2141135 M -10 C M -10 C - 01.03.2022
Lenka Feriancová 2141131 W -12 A W -12 A - 01.03.2022
Marie Fraňová SPE5051 416515 W 70- A W 70- A - 28.02.2022
Adam Havlík SPE0201 8025003 K3 K3 - 28.02.2022
Andrej Havlík SPE0901 307272 M -14 A M -14 A - 28.02.2022
Ema Havlíková SPE0451 8025014 W -18 A W -18 A - 28.02.2022
Samuel Hostačný SPE0501 2211373 K3 K3 - 28.02.2022
Lenka Jablonovská SPE9063 8660504 W 21- B W 21- B - 28.02.2022
Filip Jančík SPE0604 8300002 M -16 A M -16 A - 28.02.2022
Tomáš Jančík SPE7603 8200011 M 45- A - - 28.02.2022
Lenka Jančíková SPE7751 2118096 K3 - - 28.02.2022
Viktor Ježík SPE1202 1407843 M -10 C M -10 C - 28.02.2022
Gabriela Ježíková SPE0551 8060806 W -18 A W -18 A - 28.02.2022
Ľubomíra Ježíková SPE8351 2120015 W 35- A W 35- A - 28.02.2022
Natália Ježíková SPE0454 8188801 W -18 A W -18 A - 28.02.2022
Lukáš Kapusta SPE0602 2211366 M -16 A M -16 A - 28.02.2022
Soňa Kavecká SPE4851 1407848 W 70- A W 70- A - 28.02.2022
Zuzana Kováčová SPE0256 2211365 W -20 A W -20 A - 28.02.2022
Ján Kuchárik SPE0504 2150478 M -18 A M -18 A - 28.02.2022
Braňo Kuník SPE9901 1407835 M 21- B M 21- B - 28.02.2022
Radoslav Kuník SPE0103 219148 M 21- B M 21- B - 28.02.2022
Ingrid Kuníková SPE7251 219136 W 50- A W 50- A - 28.02.2022
Silvia Kutišová SPE0000 2120016 W 45- A - - 28.02.2022
Adela Marková SPE0755 2111071 W -16 A W -16 A - 28.02.2022
Andrej Mikloš SPE7503 2150475 K3 K3 - 28.02.2022
Matúš Mikloš SPE0702 1407840 M -16 A M -16 A - 28.02.2022
Zuzana Miklošová SPE7652 406924 K3 K3 - 28.02.2022
Khrystyna Myhovych SPE0255 2150477 K3 - - 05.03.2022
Daniel Jozef Nemček SPE0905 2211377 M -14 A M -14 A - 28.02.2022
Daniel Ondovčík SPE0801 1888446 M -14 A M -14 A - 28.02.2022
Daniela Ondovčíková SPE7852 8101080 W 40- A W 40- A - 28.02.2022
Eva Ondovčíková SPE0358 1888447 W -20 A W -20 A - 28.02.2022
Lucia Ondovčíková SPE0051 7212124 W 21- B W 21- B - 28.02.2022
Ivan Oravec SPE5502 219143 M 65- A M 65- A - 28.02.2022
Miloš Paulo SPE6301 46289 M 55- A M 55- A - 28.02.2022
Lenka Paulová SPE8852 416538 K3 K3 - 28.02.2022
Michal Pavelek SPE7902 307293 M 40- A M 40- A - 28.02.2022
Jaroslav Piják SPE5801 1407868 M 60- A M 60- A - 28.02.2022
Vladislav Piják SPE0000 M 70- A M 70- A - 28.02.2022
Barbora Pijáková SPE9451 8133318 W 21- E W 21- E - 28.02.2022
Eva Pijáková SPE0000 W 65- A W 65- A - 28.02.2022
Lukáš Poláček SPE8601 2078195 - M 21- B - 28.02.2022
Pavol Poláček SPE5501 1407867 M 65- A M 65- A - 28.02.2022
Pavol Poláček SPE8401 2211361 M 35- A M 35- A - 01.03.2022
Darina Poláčková SPE5852 1407865 W 60- A W 60- A - 28.02.2022
Matúš Šimo SPE0107 8100080 M 21- D M 21- D - 10.03.2022
Marián Šipoš SPE7102 7070726 M 50- A M 50- A - 28.02.2022
Šimon Šipoš SPE0406 8001935 M -18 A M -18 A - 28.02.2022
Tomáš Šipoš SPE0311 8100070 M -20 A M -20 A - 28.02.2022
Hana Šipošová SPE0951 2120012 W -14 A W -14 A - 28.02.2022
Lucia Šipošová SPE0654 8103019 W -16 A W -16 A - 28.02.2022
Zuzana Šipošová SPE7351 7070721 W 45- A W 45- A - 28.02.2022
Marian Spišiak SPE7601 8516751 M 40- A M 40- A - 28.02.2022
Anička Syrová SPE1551 2111074 MW-R MW-R - 28.02.2022
Lucia Syrová SPE1052 8400037 W -12 A W -12 A - 28.02.2022
Michaela Syrová SPE7951 1407857 W 40- A W 40- A - 28.02.2022
Ivan Syrový SPE8101 8454049 M 40- A M 40- A - 28.02.2022
Tomáš Syrový SPE0601 8400090 M -16 A M -16 A - 28.02.2022
Daniel Szabó SPE1001 2211350 M -12 A M -12 A - 28.02.2022
Michal Tomašovič SPE8902 219144 K3 - - 28.02.2022
Barbora Tomašovičová SPE9052 406928 K3 - - 28.02.2022
Matúš Topor SPE0102 1407849 K3 - - 05.03.2022
Tobiás Trajanov SPE0711 2111072 M -16 A M -16 A - 28.02.2022
Veronika Vachová SPE8551 1407869 W 21- B W 21- B - 15.03.2022
Eli Valach SPE0703 8025013 M -16 A M -16 A - 28.02.2022
Matúš Velán SPE0806 2211375 M -14 A M -14 A - 01.03.2022
Michal Zelník SPE7001 2111073 M 45- A M 45- A - 28.02.2022
Barbora Zelníková SPE0457 8300062 W -18 A W -18 A - 28.02.2022

KOB Čingov Spišská Nová Ves (9) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1, E2) Služby Dátum prihlášok
Táňa Bednáriková SSN7952 416825 W 40- A W 40- A - 01.03.2022
Dávid Dulák MW-R MW-R - 03.03.2022
Silvester Dulák SSN9007 8071312 M 21- B M 21- B - 03.03.2022
Eva Farkašová SSN9053 416600 W 21- B W 21- B - 06.03.2022
Richard Kapinuš MW-R MW-R - 01.03.2022
Miroslav Palička SSN5902 8667993 M 60- A M 60- A - 01.03.2022
Michal Pavlík SSN9001 1231990 M 21- E M 21- E - 01.03.2022
Tamarka Pavlíková MW-R - - 01.03.2022
Miroslav Tauber SSN9301 416764 M 21- D M 21- D - 01.03.2022

ŠK Terezka Banská Bystrica (8) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1, E2) Služby Dátum prihlášok
Vojtěch Gryc TBB0102 8645931 M 21- E M 21- E - 19.03.2022
Lucie Korpasová TBB0151 8655372 W 21- E W 21- E - 20.03.2022
Tereza Korpasová TBB9852 8656527 W 21- E W 21- E - 20.03.2022
Martina Opálková TBB0051 8659381 W 21- E W 21- E - 19.03.2022
Daniel Pompura TBB0101 8100023 M 21- E M 21- E - 17.03.2022
Ladislav Pompura TBB6301 406991 M 55- A M 55- A - 17.03.2022
Kamila Pompurová TBB0551 8004348 W -18 A W -18 A - 17.03.2022
Terézia Pompurová TBB9851 8012876 W 21- B W 21- B - 13.03.2022

Klub OB ATU Košice (50) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1, E2) Služby Dátum prihlášok
Martina Breinerová TKE7652 2051442 W 45- A W 45- A - 28.02.2022
Tomáš Drenčák TKE8502 8004342 M 35- A M 35- A - 12.03.2022
Boris Ďurčo TKE6301 8019942 M 55- A M 55- A - 28.02.2022
Ivana Ďurčová TKE9256 2020725 - W 21- B - 04.03.2022
Petronela Filipová TKE0352 8017126 W -20 A W -20 A - 28.02.2022
Sandra Ivanková TKE0253 8631587 W -20 A W -20 A - 28.02.2022
Karol Janšo TKE6206 8019950 M 60- A M 60- A - 28.02.2022
Martin Jerguš TKE6702 8017135 M 55- A M 55- A - 28.02.2022
Anna Mária Jergušová TKE6651 232109 W 55- A W 55- A - 28.02.2022
Ján Košut TKE6303 1409500 M 55- A M 55- A - 04.03.2022
Michal Krajčík TKE8704 8656741 M 21- E M 21- E - 28.02.2022
Kristína Krajčíková TKE9254 8019947 W 21- E W 21- E - 28.02.2022
Ján Kuchta TKE5701 8017120 M 65- A M 65- A - 28.02.2022
Milan Kurák TKE6801 2051311 M 50- A M 50- A - 28.02.2022
Valéria Kuráková TKE7151 2051441 W 50- A W 50- A - 28.02.2022
Katarína Lamiová TKE8351 8019949 W 21- E W 21- E - 28.02.2022
Jana Macinská TKE8651 8019944 W 21- E W 21- E - 28.02.2022
Peter Macinský TKE8603 2051377 M 35- A M 35- A - 28.02.2022
Michal Marko TKE0901 8019948 M -14 A M -14 A - 28.02.2022
Sofia Marko TKE1251 2051312 W -10 C W -10 C - 04.03.2022
Valéria Marko TKE7952 2051379 W 35- A W 35- A - 28.02.2022
Simona Mihaličová TKE0551 8017133 W -18 A W -18 A - 28.02.2022
Eva Mušinská TKE6451 8003077 W 55- A W 55- A - 28.02.2022
Tomáš Mušinský TKE9301 8656717 M 21- E M 21- E - 28.02.2022
Lukáš Mário Novota TKE0302 8017117 M -20 A M -20 A - 19.03.2022
Mikuláš Novota TKE6002 8017124 M 21- E M 21- E - 19.03.2022
František Papuga TKE6302 2051410 M 55- A M 55- A - 28.02.2022
Miroslav Papuga TKE9002 8200015 M 21- E M 21- E - 28.02.2022
Andrea Papugová TKE9751 2051346 W 21- B W 21- B - 28.02.2022
Elena Papugová TKE6552 2051306 W 55- A W 55- A - 28.02.2022
Martina Papugová TKE9551 2051353 W 21- B W 21- B - 28.02.2022
Jozef Pollák TKE6001 8017127 M 50- A M 50- A - 28.02.2022
Igor Roháč TKE4301 2051301 M 70- A M 70- A - 28.02.2022
Martin Roháč TKE0301 8017132 M -20 A M -20 A - 20.03.2022
Zdenko Roháč TKE7301 8017128 M 45- A M 45- A - 20.03.2022
Viktória Roháčová TKE0051 1403139 W 21- B W 21- B - 28.02.2022
Judita Sádecká TKE6253 8015308 W 60- A W 60- A - 28.02.2022
Sofia Sekaninová TKE0451 8019946 W -18 A W -18 A - 28.02.2022
Dušan Sláma TKE9801 8019943 M 21- E M 21- E - 28.02.2022
Peter Sláma TKE6401 8499977 M 55- A M 55- A - 28.02.2022
Richard Sláma TKE0303 8017125 M -20 A M -20 A - 28.02.2022
Jana Slámová TKE7252 7207626 W 45- A W 45- A - 28.02.2022
Csaba Takács TKE6205 8639460 M 60- A M 60- A - 05.03.2022
Adam Tysz TKE8703 8017131 M 21- E M 21- E - 28.02.2022
Martin Velgos TKE7202 8012080 M 50- A M 50- A - 28.02.2022
Michaela Velgosová TKE0151 8004600 W 21- B W 21- B - 28.02.2022
Miroslava Velgosová TKE0351 8004605 W -20 A W -20 A - 28.02.2022
Oksana Velgosová TKE7351 2051368 W 45- A W 45- A - 28.02.2022
Ľuboslava Weissová TKE0252 8017122 W 21- E W 21- E - 28.02.2022
Slávko Žilinčík TKE5602 8017123 M 65- A M 65- A - 28.02.2022

ŠK Triturus Nitra (3) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1, E2) Služby Dátum prihlášok
Martin Bednárik TNR72AA 406996 M 50- A M 50- A - 03.03.2022
Lenka Porubská TNR0451 8668997 W -18 A W -18 A - 27.02.2022
Július Porubský TNR7301 8042130 M 40- A M 40- A - 27.02.2022

ŠK VAZKA Bratislava (18) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1, E2) Služby Dátum prihlášok
Jozef Fekiač VBA5801 8300047 M 60- A M 60- A - 26.02.2022
Mária Fekiačová VBA5851 53793 W 60- A W 60- A - 26.02.2022
Milan Kováč VBA7101 2043834 M 50- A M 50- A - 27.02.2022
Katarína Kováčová VBA7451 2043833 W 45- A W 45- A - 27.02.2022
Lucia Kováčová VBA10AA 442600 W -12 A W -12 A - 27.02.2022
Elena Lago VBA0551 307373 W -18 A W -18 A - 27.02.2022
Marta Viola Lago VBA17AA 416557 MW-R MW-R - 27.02.2022
Miroslav Lago VBA7601 8482096 M 35- A M 35- A - 26.02.2022
Peter Mlynárik VBA6501 876002 M 55- A M 55- A - 26.02.2022
Adam Müller VBA8802 307298 M 21- D M 21- D - 07.03.2022
Adam Navrátil VBA9901 416125 M 21- D M 21- D - 26.02.2022
Rostislav Navrátil VBA6601 8482090 M 50- A M 50- A - 26.02.2022
Adéla Navrátilová VBA0251 8061463 W -20 A W -20 A - 26.02.2022
Simone Skrúcaná VBA9151 2110806 W 21- B W 21- B - 27.02.2022
Barbora Šmelíková VBA6951 8130169 - W 50- A - 26.02.2022
Štefan Šurgan VBA7904 8680573 M 21- E M 21- E - 19.03.2022
Nela Urbanczyková VBA11AA 307455 W -12 A W -12 A - 27.02.2022
Zuzana Zajíčková VBA86AB 445614 K3 K3 - 07.03.2022

Viatoris (5) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1, E2) Služby Dátum prihlášok
Matej Ďuriš VIA8601 7206549 M 35- A M 35- A - 25.02.2022
Jakub Forgáč VIA0401 7206542 K3 K3 - 25.02.2022
Pavol Hreus VIA8501 7206546 K3 K3 - 01.03.2022
Peter Krnáč VIA7701 1771230 K3 K3 - 25.02.2022
Zuzana Sleziaková VIA9251 416719 K3 K3 - 25.02.2022

Slávia Žilinská univerzita (34) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1, E2) Služby Dátum prihlášok
Martin Babík VZA0702 8140946 M -16 A M -16 A - 01.03.2022
Tomáš Babík VZA0802 8140948 M -14 A M -14 A - 01.03.2022
Vojtech Bálint st. - N - 01.03.2022
Vojtech Bálint - M -12 A - 01.03.2022
Kristína Bálintová N N - 01.03.2022
Anna Borets 2061795 N - - 01.03.2022
Jakub Chupek VZA9901 8655373 M 21- E M 21- E - 01.03.2022
Jozef Chupek VZA7101 8071290 M 40- A M 40- A - 01.03.2022
Silvia Chupeková VZA7250 8071303 W 40- A W 40- A - 01.03.2022
Tamara Denysenko VZA6151 8012045 W 60- A W 60- A - 01.03.2022
Peter Jurčík VZA6802 8071310 M 50- A M 50- A - 01.03.2022
Tomáš Jurčík VZA0301 8071294 M -20 A M -20 A - 01.03.2022
Nina Jurčíková VZA0752 8071305 W -16 A W -16 A - 01.03.2022
Vladimíra Kutajová VZA9352 7005043 W 21- B W 21- B - 01.03.2022
Soňa Ondrejková VZA7451 2025362 - W 45- A - 01.03.2022
Michal Paulus 1423323 M -14 A M -14 A - 01.03.2022
Peter Polakovič VZA5501 8071291 M 65- A M 65- A - 01.03.2022
Elena Polakovičová VZA5850 8071301 W 60- A W 60- A - 01.03.2022
Samuel Polónyi VZA0903 8006744 M -14 A M -14 A - 01.03.2022
Darina Polónyiová VZA4850 8482083 W 70- A W 70- A - 01.03.2022
Zuzana Poštulková VZA7051 8071300 W 50- A W 50- A - 01.03.2022
Ivan Trepáč VZA7001 2045214 M 50- A M 50- A - 01.03.2022
Eva Trepáčová VZA7053 8071318 W 50- A W 50- A - 01.03.2022
Gabriela Trepáčová VZA0351 8071311 W -20 A W -20 A - 01.03.2022
Viktoriya Valyavka VZA0851 8071292 W -14 A W -14 A - 01.03.2022
Peter Vandlíček VZA7300 8071298 M 40- A M 40- A - 20.03.2022
Alexander Volkov VZA8002 8071296 M 40- A M 40- A - 01.03.2022
Maksym Volkov VZA0701 8071316 M -16 A M -16 A - 01.03.2022
Oleh Volkov VZA8701 2111798 M 35- A M 21- D - 20.03.2022
Stanyslav Volkov VZA1501 502260 MW-R MW-R - 20.03.2022
Vladislav Volkov VZA1002 1301900 M -12 A M -12 A - 20.03.2022
Maja Volkova VZA0951 8071304 W -14 A W -14 A - 01.03.2022
Peter Vričan VZA8901 8090128 M 21- B M 21- B - 01.03.2022
Jana Vríčanová VZA8952 8012047 W 21- B W 21- B - 01.03.2022

Klub OB Martin (7) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1, E2) Služby Dátum prihlášok
Martina Brém Knorová ZMT7151 8009987 W 50- A W 50- A - 08.03.2022
Jana Davi ZMT6151 8300043 W 60- A W 60- A - 28.02.2022
Peter Juhas 416508 M -14 A M -14 A - 28.02.2022
Viola Juhasová ZMT5251 416516 W 70- A W 70- A - 28.02.2022
Martin Knor ZMT0201 8072002 M -20 A M -20 A - 08.03.2022
Milan Meriač ZMT4205 416723 K3 K3 - 28.02.2022
Ivan Zacharovský ZMT5201 416534 M 70- A M 70- A - 28.02.2022