Výsledky

Preteky: Trojkráľové preteky

Etapa: Trojkráľové preteky - E1 (06.01.2022)

Kategórie

A          B          C         

A Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Medard Féder PEZ7303 Klub OB AŠK Pezinok 26:39
2 Pavol Bukovac FBA8102 ŠK Farmaceut Bratislava 27:41 + 1:02
3 Tomáš Kasza FBA0503 ŠK Farmaceut Bratislava 33:22 + 6:43
4 Miroslav Papuga TKE9002 Klub OB ATU Košice 33:44 + 7:05
5 Peter Mižúr FBA9101 ŠK Farmaceut Bratislava 36:46 + 10:07
6 Katarína Fedorová SPE7451 Klub OB Sokol Pezinok 38:02 + 11:23
7 Ela Sedileková HBB9352 ŠK HADVEO Banská Bystrica 40:35 + 13:56
8 Juraj Šmelík RBA6603 TJ Rapid Bratislava 41:21 + 14:42
9 Jakub Schenk 41:52 + 15:13
10 Jozef Fedor SPE5701 Klub OB Sokol Pezinok 42:04 + 15:25
11 Marián Mikluš RBA7204 TJ Rapid Bratislava 42:13 + 15:34
12 Daniel Šmelík RBA0702 TJ Rapid Bratislava 42:38 + 15:59
13 Matej Müller VBA9601 ŠK VAZKA Bratislava 43:10 + 16:31
14 Radoslav Jonáš SKS6902 Športový klub Sandberg 44:40 + 18:01
15 Martin Bednárik 45:28 + 18:49
16 Šimon Šipoš SPE0406 Klub OB Sokol Pezinok 45:43 + 19:04
17 Tamara Miklušová RBA0252 TJ Rapid Bratislava 45:59 + 19:20
18 Peter Vorlíček SKS7501 Športový klub Sandberg 49:27 + 22:48
19 Jaroslav Piják SPE5801 Klub OB Sokol Pezinok 51:22 + 24:43
20 Katarína Müller Papugová TKE9255 Klub OB ATU Košice 52:37 + 25:58
21 Medard Féder PEZ0102 Klub OB AŠK Pezinok 53:33 + 26:54
22 Lucia Šipošová SPE0654 Klub OB Sokol Pezinok 54:19 + 27:40
23 Lenka Porubská TNR0451 ŠK Triturus Nitra 57:15 + 30:36
24 Michal Schenk RBA0201 TJ Rapid Bratislava 57:47 + 31:08
25 Milan Beleš SPE5901 Klub OB Sokol Pezinok 58:24 + 31:45
26 Zuzana Šipošová SPE7351 Klub OB Sokol Pezinok 67:28 + 40:49
27 Barbora Vorlíčková SKS7651 Športový klub Sandberg 67:52 + 41:13
28 Hana Šmelíková FBA6951 ŠK Farmaceut Bratislava 68:09 + 41:30
29 Martina Vorlíčková SKS0551 Športový klub Sandberg 68:15 + 41:36
30 Simone Skrúcaná VBA9151 ŠK VAZKA Bratislava 68:19 + 41:40
31 Jakub Brňák SKS0701 Športový klub Sandberg 69:44 + 43:05
32 Štefan Brňák SKS7601 Športový klub Sandberg 70:12 + 43:33
33 Martina Brňáková SKS7752 Športový klub Sandberg 70:52 + 44:13
34 Ján Štubňa RBA5803 TJ Rapid Bratislava 72:45 + 46:06
35 Richard Balogh SKS6901 Športový klub Sandberg 75:51 + 49:12
36 Ivan Syrový SPE8101 Klub OB Sokol Pezinok 84:33 + 57:54
37 Phillip Štubňa RBA9304 TJ Rapid Bratislava 89:42 + 63:03
38 Vladislav Piják SPE52AA Klub OB Sokol Pezinok 94:45 + 68:06
39 Eva Pijáková SPE57AA Klub OB Sokol Pezinok 166:36 + 139:57
40 Ján Buršík 01C68AB Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 190:38 + 163:59
Lucia Vorlíčková SKS0851 Športový klub Sandberg DISK
Marian Spišiak SPE7601 Klub OB Sokol Pezinok DNF
Veronika Vachová SPE8551 Klub OB Sokol Pezinok DNF
Katarína Sýkorová FBA8253 ŠK Farmaceut Bratislava DNS
Maksym Volkov VZA0701 Slávia Žilinská univerzita DNS
Michal Kraus 01C84AF Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos DNS
Alexander Volkov VZA8002 Slávia Žilinská univerzita DNS
Július Porubský TNR7301 ŠK Triturus Nitra DNS

B 2.90 km Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Lukáš Poláček SPE8601 Klub OB Sokol Pezinok 29:23
2 Hana Šipošová SPE0951 Klub OB Sokol Pezinok 31:28 + 2:05
3 Barbora Šmelíková VBA6951 ŠK VAZKA Bratislava 32:43 + 3:20
4 Stanislava Ančicová VBA8454 ŠK VAZKA Bratislava 34:00 + 4:37
4 Katarína Schenková RBA7451 TJ Rapid Bratislava 34:00 + 4:37
6 Zora Baloghová SKS0751 Športový klub Sandberg 34:06 + 4:43
7 Martina Buršíková RBA0652 TJ Rapid Bratislava 34:39 + 5:16
8 Filip Hromada 35:14 + 5:51
9 Róbert Schenk RBA6802 TJ Rapid Bratislava 36:22 + 6:59
10 Tamara Denysenko VZA6151 Slávia Žilinská univerzita 36:34 + 7:11
11 Andrej Mikloš SPE7503 Klub OB Sokol Pezinok 38:57 + 9:34
12 Jozef Fekiač VBA5801 ŠK VAZKA Bratislava 40:57 + 11:34
13 Dagmar Miklušová RBA7351 TJ Rapid Bratislava 42:55 + 13:32
14 Zuzana Miklošová SPE7652 Klub OB Sokol Pezinok 44:43 + 15:20
15 Pavol Poláček SPE5501 Klub OB Sokol Pezinok 45:26 + 16:03
16 Ladislav Kasza FBA7102 ŠK Farmaceut Bratislava 46:32 + 17:09
17 Roman Kučera PEZ6401 Klub OB AŠK Pezinok 46:40 + 17:17
18 Diana Brňáková SKS0952 Športový klub Sandberg 46:43 + 17:20
19 Viktor Mikluš FBA5201 ŠK Farmaceut Bratislava 50:57 + 21:34
20 Mária Fekiačová VBA5851 ŠK VAZKA Bratislava 64:52 + 35:29
21 Darina Poláčková SPE5852 Klub OB Sokol Pezinok 68:59 + 39:36
22 Hana Baloghová SKS6551 Športový klub Sandberg 77:21 + 47:58
23 Michaela Syrová 78:04 + 48:41
24 Ján Nebeský FBA4101 ŠK Farmaceut Bratislava 78:35 + 49:12
Viktoriya Valyavka VZA0851 Slávia Žilinská univerzita DISK
Dušan Rybár RBA6202 TJ Rapid Bratislava DNS
Maja Volkova VZA0951 Slávia Žilinská univerzita DNS
Milan Petrinec RBA5802 TJ Rapid Bratislava DNS
Svelana Puls RBA7251 TJ Rapid Bratislava DNS

C 1.90 km Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Táňa Bednáriková SSN7952 KOB Čingov Spišská Nová Ves 25:17
2 Tereza Kalivodová 36:38 + 11:21
3 Míriam Buršíková 04A06AA GAMČA 36:52 + 11:35
4 Ema Jonášová SKS0951 Športový klub Sandberg 37:15 + 11:58
5 Marie Fraňová SPE5051 Klub OB Sokol Pezinok 44:33 + 19:16
6 Marta Brzová SPE5351 Klub OB Sokol Pezinok 50:59 + 25:42
7 Elizabeth Nemčeková 75:42 + 50:25
8 Hana Eliášová RBA0651 TJ Rapid Bratislava 79:37 + 54:20
9 Michal Eliáš RBA6604 TJ Rapid Bratislava 84:40 + 59:23
10 Žofia Fedorová 91:11 + 65:54
11 Henrieta Libantová 95:16 + 69:59
Anna Borets 01C81AA Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos DISK
Hana Máčajová SKS1153 Športový klub Sandberg DNS
Zina Máčajová SKS0954 Športový klub Sandberg DNS
Zuzana Máčajová SKS1551 Športový klub Sandberg DNS
Edita Máčajová SKS75AB Športový klub Sandberg DNS