Výsledky

Preteky: Snežienky a machri - 1.kolo OR Západ

Etapa: Snežienky a machri - E1 (12.03.2022)

Kategórie

M -10      M -12      M -14      M -16      M -18      M 19-      M 40-      M 55-      W -10      W -12      W -14      W -16      W -18      W 19-      W 40-      W 55-      Open       N          MW-R      

M -10 1.60 km / 25 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Viktor Ježík SPE1202 Klub OB Sokol Pezinok 36:51
2 Vincent Fiala SPE1301 Klub OB Sokol Pezinok 51:31 + 14:40
3 Jakub Bohúň SPE1203 Klub OB Sokol Pezinok 52:02 + 15:11

M -12 2.10 km / 40 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Boris Kocúr FBA1004 ŠK Farmaceut Bratislava 30:13
Lukáš Bukovác FBA1002 ŠK Farmaceut Bratislava DNF

M -14 3.10 km / 125 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Ján Dokupil SKS0801 Športový klub Sandberg 34:45
2 Daniel Jozef Nemček SPE0905 Klub OB Sokol Pezinok 37:12 + 2:27
3 Tobiás Trajanov SPE0711 Klub OB Sokol Pezinok 79:21 + 44:36
Matúš Velán SPE0806 Klub OB Sokol Pezinok DNS
Tomáš Babík VZA0802 Slávia Žilinská univerzita DNS

M -16 4.60 km / 150 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Matej Balogh SPE0710 Klub OB Sokol Pezinok 38:57
2 Jakub Brňák SKS0701 Športový klub Sandberg 66:52 + 27:55
3 Matúš Mikloš SPE0702 Klub OB Sokol Pezinok 73:30 + 34:33
4 Michal Domonkoš SKS0704 Športový klub Sandberg 74:58 + 36:01
5 Patrik Prutkay SKS0703 Športový klub Sandberg 97:55 + 58:58
6 Lukáš Kapusta SPE0602 Klub OB Sokol Pezinok 104:46 + 65:49
Damián Dojčar SPE0709 Klub OB Sokol Pezinok DISK
Martin Babík VZA0702 Slávia Žilinská univerzita DNS

M -18 5.40 km / 300 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Šimon Šipoš SPE0406 Klub OB Sokol Pezinok 56:55
2 Ján Kuchárik SPE0504 Klub OB Sokol Pezinok 69:15 + 12:20
3 Filip Prutkay SKS0403 Športový klub Sandberg 79:59 + 23:04
4 Samuel Hostačný SPE0501 Klub OB Sokol Pezinok 122:32 + 65:37

M 19- 6.70 km / 325 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Filip Jančík SPE0604 Klub OB Sokol Pezinok 58:32
2 Marián Mikluš RBA7204 TJ Rapid Bratislava 71:17 + 12:45
3 Juraj Horniak BBA8202 KOBRA Bratislava 72:10 + 13:38
4 Michal Pavelek SPE7902 Klub OB Sokol Pezinok 76:54 + 18:22
5 Tomáš Jurčík VZA0301 Slávia Žilinská univerzita 77:30 + 18:58
6 Oliver Lago VBA0301 ŠK VAZKA Bratislava 80:59 + 22:27
7 Michal Dolný SPE0706 Klub OB Sokol Pezinok 81:12 + 22:40
8 Dušan Furucz FBA7101 ŠK Farmaceut Bratislava 82:52 + 24:20
9 Peter Karch SPE9112 Klub OB Sokol Pezinok 87:43 + 29:11
10 Tomáš Jánoška RBA9301 TJ Rapid Bratislava 88:10 + 29:38
11 Pavol Poláček SPE8401 Klub OB Sokol Pezinok 93:21 + 34:49
12 Marcel Furucz FBA9501 ŠK Farmaceut Bratislava 105:33 + 47:01
Marek Dolný SPE0407 Klub OB Sokol Pezinok DISK
Tomáš Syrový SPE0601 Klub OB Sokol Pezinok DNS
Tomáš Šipoš SPE0311 Klub OB Sokol Pezinok DNS
Medard Féder PEZ0102 Klub OB AŠK Pezinok DNS

M 40- 5.40 km / 300 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Marian Spišiak SPE7601 Klub OB Sokol Pezinok 59:30
2 Jaroslav Piják SPE5801 Klub OB Sokol Pezinok 64:50 + 5:20
3 Tomáš Jančík SPE7603 Klub OB Sokol Pezinok 69:32 + 10:02
4 Peter Jurčík VZA6802 Slávia Žilinská univerzita 77:28 + 17:58
5 Martin Borský FBA7704 ŠK Farmaceut Bratislava 78:30 + 19:00
6 Ivan Syrový SPE8101 Klub OB Sokol Pezinok 80:32 + 21:02
7 Dušan Formanko RBA5801 TJ Rapid Bratislava 84:07 + 24:37
8 Miroslav Stupavský 01C76AB Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 86:00 + 26:30
9 Tibor Novosad FBA7103 ŠK Farmaceut Bratislava 93:57 + 34:27
10 Marek Koman FBA7905 ŠK Farmaceut Bratislava 95:35 + 36:05

M 55- 3.70 km / 50 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Milan Beleš SPE5901 Klub OB Sokol Pezinok 42:08
2 Milan Petrinec RBA5802 TJ Rapid Bratislava 46:25 + 4:17
3 Jozef Fekiač VBA5801 ŠK VAZKA Bratislava 50:04 + 7:56
4 Jozef Jánoška RBA5902 TJ Rapid Bratislava 50:43 + 8:35
5 Volodymyr Shuniakov 60:55 + 18:47
6 Viktor Mikluš FBA5201 ŠK Farmaceut Bratislava 65:51 + 23:43
7 Vladislav Piják SPE52AA Klub OB Sokol Pezinok 68:32 + 26:24
8 Roman Kučera PEZ6401 Klub OB AŠK Pezinok 68:44 + 26:36
9 Pavol Poláček SPE5501 Klub OB Sokol Pezinok 70:31 + 28:23
10 Viktor Pavelek 01C56AA Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 82:27 + 40:19

W -10 1.60 km / 25 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Barbora Kocúrová FBA1251 ŠK Farmaceut Bratislava 23:05

W -12 2.10 km / 40 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Lucia Syrová SPE1052 Klub OB Sokol Pezinok 24:07
2 Hana Máčajová SKS1153 Športový klub Sandberg 32:52 + 8:45

W -14 3.10 km / 125 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Lucia Vorlíčková SKS0851 Športový klub Sandberg 39:13
2 Diana Brňáková SKS0952 Športový klub Sandberg 51:07 + 11:54
3 Ema Jonášová SKS0951 Športový klub Sandberg 64:29 + 25:16
4 Zina Máčajová SKS0954 Športový klub Sandberg 76:21 + 37:08
Tereza Baranovičová SPE09BF Klub OB Sokol Pezinok DISK

W -16 4.10 km / 175 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Lucia Šipošová SPE0654 Klub OB Sokol Pezinok 55:51
Paulína Žilincová SKS0651 Športový klub Sandberg DISK

W -18 4.60 km / 150 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Nina Jurčíková VZA0752 Slávia Žilinská univerzita 58:09
2 Alžbeta Baloghová SPE0556 Klub OB Sokol Pezinok 64:11 + 6:02
3 Barbora Zelníková SPE0457 Klub OB Sokol Pezinok 65:31 + 7:22
4 Martina Vorlíčková SKS0551 Športový klub Sandberg 94:08 + 35:59
Anna Širicová FBA0555 ŠK Farmaceut Bratislava DNS

W 19- 5.40 km / 300 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Tamara Miklušová RBA0252 TJ Rapid Bratislava 48:59
2 Barbora Pijáková SPE9451 Klub OB Sokol Pezinok 52:32 + 3:33
3 Zuzana Kováčová SPE0256 Klub OB Sokol Pezinok 57:51 + 8:52
4 Lenka Jablonovská SPE9063 Klub OB Sokol Pezinok 65:28 + 16:29
5 Jela Furuczová FBA7151 ŠK Farmaceut Bratislava 67:27 + 18:28
6 Alena Bukovacová FBA7451 ŠK Farmaceut Bratislava 79:33 + 30:34
7 Adela Čermáková SPE0359 Klub OB Sokol Pezinok 99:08 + 50:09
8 Tetiana Shuniakova 113:44 + 64:45
Ľubomíra Ježíková SPE8351 Klub OB Sokol Pezinok DISK

W 40- 4.60 km / 150 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Martina Pánková RBA6953 TJ Rapid Bratislava 72:40
2 Katarína Sýkorová FBA8253 ŠK Farmaceut Bratislava 76:59 + 4:19
3 Kristína Komanová FBA7853 ŠK Farmaceut Bratislava 82:54 + 10:14
4 Zuzana Šipošová SPE7351 Klub OB Sokol Pezinok 87:07 + 14:27
5 Ivana Bartalosová SKS78AC Športový klub Sandberg 94:20 + 21:40
6 Silvia Kutišová SPE0000 Klub OB Sokol Pezinok 111:03 + 38:23
Ida Herna FBA7253 ŠK Farmaceut Bratislava DNF
Dagmar Miklušová RBA7351 TJ Rapid Bratislava DNS

W 55- 3.40 km / 60 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Beata Vávrová RBA5651 TJ Rapid Bratislava 47:10
2 Eva Pijáková SPE57AA Klub OB Sokol Pezinok 50:23 + 3:13
3 Marie Fraňová SPE5051 Klub OB Sokol Pezinok 66:56 + 19:46
4 Taťjana Jánošková RBA6051 TJ Rapid Bratislava 67:57 + 20:47
5 Darina Poláčková SPE5852 Klub OB Sokol Pezinok 70:55 + 23:45
6 Mária Fekiačová VBA5851 ŠK VAZKA Bratislava 71:51 + 24:41
7 Katarína Daříčková FBA5551 ŠK Farmaceut Bratislava 102:44 + 55:34

Open 4.90 km / 200 m Medzičasy

N 1.80 km / 20 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Patrik Laslop 13:03
2 Zuzana Belešová 16:53 + 3:50
3 Vladyslav Myrets 20:22 + 7:19
4 Júlia Czikóová 27:06 + 14:03
5 Pavol Ižvolt 29:03 + 16:00
6 Matej Ižvolt 29:08 + 16:05
7 Ján Nebeský FBA4101 ŠK Farmaceut Bratislava 37:07 + 24:04
8 Peter Fraňo 46:25 + 33:22
Diana Stupavská 01C04AC Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos DNS
Miroslava Babíková DNS

MW-R 1.60 km / 25 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Anna Syrová 20:45
2 Lucia Müllerová 38:39 + 17:54
3 Zuzana Máčajová SKS1551 Športový klub Sandberg 79:23 + 58:38