Výsledky

Preteky: Jesenná cena Sporka 2023 - 10. kolo OR Západ

Etapa: Jesenná cena Sporka 2023 - E1 (04.11.2023)

01C     02M     02O     05X     06D     07A     12X     17H     21U     21V     BBA     FBA     IBA     MTL     PEZ     RBA     SKS     SPE     SSN     TKE     VBA     VIA     VZA    

Kategórie

M 10       M 12       M 14       M 16       M 18       M 19       M 40       M 55       RD         K3         W 10       W 12       W 14       W 16       W 18       W 19       W 40       W 55       N         

M 10

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Peter Sumega SPE1303 Klub OB Sokol Pezinok 24:16
2 Gregor Vanda 27:13 + 2:57
3 Tomi Gibala 12X14AA NOK- Narnijský orientačný krúžok 28:59 + 4:43
4 Ján Kovačič SPE1601 Klub OB Sokol Pezinok 30:23 + 6:07
5 Matej Lučenič SPE1401 Klub OB Sokol Pezinok 31:13 + 6:57
6 Matej Sadaboš 83:55 + 59:39

M 12

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Viktor Ježík SPE1202 Klub OB Sokol Pezinok 34:30
2 Kubko Maslík 12X11AB NOK- Narnijský orientačný krúžok 47:20 + 12:50
3 Tomi Tichý 12X12AF NOK- Narnijský orientačný krúžok 48:28 + 13:58
4 Oskar Fajčík 12X12AC NOK- Narnijský orientačný krúžok 49:28 + 14:58
5 Matej Eliáš RBA1201 TJ Rapid Bratislava 61:18 + 26:48
6 Jakub Eliáš RBA1202 TJ Rapid Bratislava 71:04 + 36:34
Adrián Ferianc 01C12BC Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos DNF

M 14

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Daniel Jozef Nemček SPE0905 Klub OB Sokol Pezinok 52:43
2 Ján Tichomír Varga SPE0908 Klub OB Sokol Pezinok 57:18 + 4:35
3 Vojtech Bálint VZA1003 Slávia Žilinská univerzita 80:29 + 27:46
4 Branislav Držík 01C09AD Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 86:08 + 33:25
5 Andrej Havlík SPE0901 Klub OB Sokol Pezinok 94:56 + 42:13
Daniel Szabó SPE1001 Klub OB Sokol Pezinok MP

M 16

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Ján Dokupil SKS0801 Športový klub Sandberg 42:29
2 Patrik Prutkay SKS0703 Športový klub Sandberg 67:41 + 25:12
3 Matúš Mikloš SPE0702 Klub OB Sokol Pezinok 68:24 + 25:55
4 Matúš Velán SPE0806 Klub OB Sokol Pezinok 70:23 + 27:54
5 Samuel Poliacik 106:59 + 64:30
Daniel Ondovčík SPE0801 Klub OB Sokol Pezinok MP

M 18

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Maksym Volkov VZA0701 Slávia Žilinská univerzita 60:39

M 19

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Ondrej Piják BBA8204 KOBRA Bratislava 57:38
2 Tomáš Syrový SPE0601 Klub OB Sokol Pezinok 58:54 + 1:16
3 Tomáš Drenčák TKE8502 Klub OB ATU Košice 70:42 + 13:04
4 Michal Dolný SPE0706 Klub OB Sokol Pezinok 73:23 + 15:45
5 Tomáš Jánoška RBA9301 TJ Rapid Bratislava 83:23 + 25:45
6 Peter Šimko 07A87AA (DEU) OSC Kassel 83:36 + 25:58
7 Miroslav Lago VBA7601 ŠK VAZKA Bratislava 85:42 + 28:04
8 Marián Mikluš RBA7204 TJ Rapid Bratislava 90:09 + 32:31
9 Michal Pavelek SPE7902 Klub OB Sokol Pezinok 93:54 + 36:16
10 Viktor Tomkovič SKS8903 Športový klub Sandberg 96:00 + 38:22
11 Pavol Poláček SPE8401 Klub OB Sokol Pezinok 98:58 + 41:20
12 Michal Prusák 01C87AD Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 110:35 + 52:57
13 Adam Navrátil VBA9901 ŠK VAZKA Bratislava 119:04 + 61:26
14 Roman Stoianov 21V96AA (UKR) test 142:34 + 84:56
Vladyslav Myrets SKS8902 Športový klub Sandberg MP
Andrej Mikloš SPE0401 Klub OB Sokol Pezinok MP

M 40

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Peter Mlynárik VBA6501 ŠK VAZKA Bratislava 64:55
2 Mikuláš Šabo RBA7820 TJ Rapid Bratislava 65:38 + 0:43
3 Rostislav Navrátil VBA6601 ŠK VAZKA Bratislava 67:49 + 2:54
4 Alexander Volkov VZA8002 Slávia Žilinská univerzita 68:37 + 3:42
5 Pekka Lauri 02O65AA (FIN) Keravan Urheiljat 71:06 + 6:11
6 Peter Vorlíček SKS7501 Športový klub Sandberg 71:58 + 7:03
7 Martin Borský FBA7704 ŠK Farmaceut Bratislava 72:59 + 8:04
8 Martin Macháček VIA8201 Viatoris 74:30 + 9:35
9 Rastislav Dokupil SKS7402 Športový klub Sandberg 81:46 + 16:51
10 Denis Kizhaev SKS7403 Športový klub Sandberg 83:11 + 18:16
11 Július Jánoška IBA8301 TJ Ioan 1209 83:45 + 18:50
12 Štefan Brňák SKS7601 Športový klub Sandberg 88:30 + 23:35
13 Ivan Syrový SPE8101 Klub OB Sokol Pezinok 91:01 + 26:06
14 Miroslav Stupavský 01C76AB Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 91:31 + 26:36
15 Andrej Mikloš SPE7503 Klub OB Sokol Pezinok 97:04 + 32:09
16 Richard Balogh SKS6901 Športový klub Sandberg 102:58 + 38:03
17 Vojtech Bálint st. 117:41 + 52:46

M 55

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Milan Petrinec RBA5802 TJ Rapid Bratislava 77:22
2 Jozef Jánoška RBA5902 TJ Rapid Bratislava 77:38 + 0:16
3 František Priesol RBA5901 TJ Rapid Bratislava 78:31 + 1:09
4 Ján Štubňa RBA5803 TJ Rapid Bratislava 89:00 + 11:38
5 Dušan Formanko RBA5801 TJ Rapid Bratislava 89:04 + 11:42
6 Dušan Rybár RBA6202 TJ Rapid Bratislava 100:05 + 22:43
7 Roman Kučera PEZ6401 Klub OB AŠK Pezinok 108:58 + 31:36
8 Ivan Oravec SPE5502 Klub OB Sokol Pezinok 111:14 + 33:52
9 Viktor Mikluš FBA5201 ŠK Farmaceut Bratislava 115:07 + 37:45
M.S. Mojmír Šťastný BBA5901 KOBRA Bratislava 64:31
M.S. Anton Kniebügl BBA6401 KOBRA Bratislava 68:58
Ján Buršík RBA6801 TJ Rapid Bratislava DISQ

RD

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Danil Myrets SKS1602 Športový klub Sandberg 28:47
2 Zina Krššáková 32:44 + 3:57
3 David Lancz 35:08 + 6:21
4 Anna Syrová SPE1551 Klub OB Sokol Pezinok 38:21 + 9:34
5 Krištof Gibala SKS1801 Športový klub Sandberg 38:43 + 9:56
6 Karolínka Škovierová PEZ20AA Klub OB AŠK Pezinok 39:47 + 11:00
7 Oliver Tomecek 45:41 + 16:54
8 Lea Illéšová 46:18 + 17:31
9 Ester Tomecková 48:48 + 20:01
10 Terezka Fajčíková 12X15AC NOK- Narnijský orientačný krúžok 53:31 + 24:44
11 Karolína Aľušíková MTL1551 Move&Think 54:22 + 25:35
12 Marta Viola Lago VBA17AA ŠK VAZKA Bratislava 63:00 + 34:13
13 Pavla Polácková 64:08 + 35:21
14 Radka Tomkovičová SKS1751 Športový klub Sandberg 116:29 + 87:42
Emma Špánková MP
Matej Bíž DNF

K3

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Pavol Kovačič SPE8201 Klub OB Sokol Pezinok 38:40
2 Marek Koman FBA7905 ŠK Farmaceut Bratislava 48:19 + 9:39
3 Jozef Nemček SPE7701 Klub OB Sokol Pezinok 51:45 + 13:05
4 Vladimír Držík 01C79BB Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 58:39 + 19:59
5 Antonin Švejda 17H68AA No Name 61:27 + 22:47
6 Michal Ščevlík 21U89AA Roxor 78:12 + 39:32
7 Maroš Guštafík 80:21 + 41:41
8 Ondrej Pařízek FBA0604 ŠK Farmaceut Bratislava 86:02 + 47:22
9 Vladislav Piják SPE52AA Klub OB Sokol Pezinok 87:50 + 49:10
10 Zuzana Miklošová SPE7652 Klub OB Sokol Pezinok 91:30 + 52:50
11 Lenka Bónová 01C79BF Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 96:16 + 57:36
12 Soňa Pozdechová 05X84AA neregistrovaní 97:25 + 58:45
13 Lenka Knížová 06D77AA TRIAX 98:24 + 59:44
14 Juraj Jurčík 01C47AB Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 100:31 + 61:51
15 Danny Šuník SKS90AB Športový klub Sandberg 106:56 + 68:16
16 Laura Komínková FBA7654 ŠK Farmaceut Bratislava 114:11 + 75:31
17 Jana Pařízková FBA7352 ŠK Farmaceut Bratislava 117:25 + 78:45
18 Kateřina Jabúrková FBA8151 ŠK Farmaceut Bratislava 121:25 + 82:45
19 Matej Sluka 01C88BA Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 123:08 + 84:28
20 Alexander Slatinsky 02M11AA slatinsky 134:26 + 95:46
21 Maximilián Slatinsky 01C08AD Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 134:29 + 95:49

W 10

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Lucka Hrbatá 12X13AA NOK- Narnijský orientačný krúžok 30:11
2 Alžbeta Kucháriková SPE1353 Klub OB Sokol Pezinok 38:26 + 8:15
3 Tereza Cuvalová 42:15 + 12:04

W 12

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Hana Máčajová SKS1153 Športový klub Sandberg 30:49
2 Julka Hrbatá 12X11AD NOK- Narnijský orientačný krúžok 44:25 + 13:36
3 Gabika Gibalová 12X12AE NOK- Narnijský orientačný krúžok 45:28 + 14:39
4 Nela Drenčáková TKE1352 Klub OB ATU Košice 70:24 + 39:35
Viktória Menďan SPE1154 Klub OB Sokol Pezinok DNF
Sára Špankova DNF
Hanka Paveleková DNF

W 14

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Ema Jonášová SKS0951 Športový klub Sandberg 45:04
2 Anna Tomašová SPE1055 Klub OB Sokol Pezinok 51:53 + 6:49
3 Zina Máčajová SKS0954 Športový klub Sandberg 52:48 + 7:44
4 Lenka Feriancová 01C10BF Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 54:51 + 9:47
5 Maria Dubynets SKS0955 Športový klub Sandberg 55:42 + 10:38
6 Daniela Guštafíková 65:27 + 20:23

W 16

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Maja Volkova VZA0951 Slávia Žilinská univerzita 46:36
2 Petra Nina Macháčková VIA0951 Viatoris 112:45 + 66:09

W 18

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Martina Vorlíčková SKS0551 Športový klub Sandberg 69:45

W 19

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Barbora Pijáková SPE9451 Klub OB Sokol Pezinok 60:33
2 Zuzana Kováčová SPE0256 Klub OB Sokol Pezinok 63:49 + 3:16
3 Tereza Miklušová RBA9952 TJ Rapid Bratislava 70:44 + 10:11
4 Adéla Navrátilová VBA0251 ŠK VAZKA Bratislava 73:10 + 12:37
5 Andrea Papugová VZA9351 Slávia Žilinská univerzita 80:34 + 20:01
6 Ema Havlíková SPE0451 Klub OB Sokol Pezinok 83:43 + 23:10
7 Tetiana Shuniakova SKS8751 Športový klub Sandberg 92:21 + 31:48
8 Natália Macháčková VIA8551 Viatoris 108:36 + 48:03
Simone Skrúcaná VBA9151 ŠK VAZKA Bratislava MP

W 40

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Barbora Vorlíčková SKS7651 Športový klub Sandberg 78:25
2 Daniela Bieliková VZA7055 Slávia Žilinská univerzita 80:59 + 2:34
3 Dagmar Miklušová RBA7351 TJ Rapid Bratislava 81:23 + 2:58
4 Táňa Bednáriková SSN7952 KOB Čingov Spišská Nová Ves 85:40 + 7:15
5 Ľubomíra Ježíková SPE8351 Klub OB Sokol Pezinok 86:37 + 8:12
6 Veronika Prutkayová SKS7852 Športový klub Sandberg 89:10 + 10:45
7 Martina Pánková RBA6953 TJ Rapid Bratislava 90:14 + 11:49
8 Barbora Šmelíková VBA6951 ŠK VAZKA Bratislava 91:25 + 13:00
9 Janka Bálintová 92:35 + 14:10
10 Ľubica Slatinská 01C76AA Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 94:59 + 16:34
11 Ivana Bartalosová SKS78AC Športový klub Sandberg 104:18 + 25:53
12 Mária Bellušová SKS74AC Športový klub Sandberg 116:00 + 37:35
Ivana Hasprová VZA7054 Slávia Žilinská univerzita MP

W 55

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Beata Vávrová RBA5651 TJ Rapid Bratislava 56:00
2 Eva Pijáková SPE5751 Klub OB Sokol Pezinok 64:17 + 8:17
3 Taťjana Jánošková RBA6051 TJ Rapid Bratislava 68:07 + 12:07
4 Darina Poláčková SPE5852 Klub OB Sokol Pezinok 88:54 + 32:54
5 Katarína Daříčková FBA5551 ŠK Farmaceut Bratislava 95:08 + 39:08
6 Jela Navrátilová VBA4451 ŠK VAZKA Bratislava 128:34 + 72:34

N

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Stanislav Kallo 29:39
2 Aleksandar Kuriš 46:10 + 16:31
3 Alena Koutná 01C11BB Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 57:22 + 27:43
4 Mária Miklovicová 61:12 + 31:33
5 Zuzana Kovacicová 61:38 + 31:59
6 Amália Čechová 01C08BB Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 65:39 + 36:00
7 Anna Poliaciková 128:03 + 98:24
Katarína Gibalová SKS7853 Športový klub Sandberg MP
Margaréta Poliaciková MP
Eva Benkovicová DNF