Výsledky

Preteky: Spoznaj les

Etapa: Spoznaj les - E1 (01.06.2024)

01C     02M     14F     15Q     17M     22N     BBA     FBA     IBA     RBA     SKS     SPE     SSN     TKE     TNR     VBA     VZA    

Kategórie

M 10       M 12       M 14       M 16       M 18       M 19       M 40       M 55       M 70       W 10       W 12       W 14       W 16       W 18       W 19       W 40       W 55       W 70       MWR        N          Open      

M 10 1.90 km / 40 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Gregor Vanda SPE1403 Klub OB Sokol Pezinok 20:15
2 Tomáš Gibala SPE1402 Klub OB Sokol Pezinok 21:08 + 0:53
3 Ján Kovačič SPE1601 Klub OB Sokol Pezinok 23:55 + 3:40
4 Ondrej Mazák SKS1601 Športový klub Sandberg 82:36 + 62:21
5 Klaudio Kováč SPE1444 Klub OB Sokol Pezinok 106:12 + 85:57
Šimon Repa SPE1501 Klub OB Sokol Pezinok DNS

M 12 2.10 km / 55 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Sebastián Brezovský SPE1206 Klub OB Sokol Pezinok 35:15
2 Peter Sumega SPE1303 Klub OB Sokol Pezinok 36:37 + 1:22
3 Matej Sabadoš SPE1304 Klub OB Sokol Pezinok 38:29 + 3:14
4 Alan Sýkora FBA1202 ŠK Farmaceut Bratislava 47:48 + 12:33
5 Adrián Ferianc 52:34 + 17:19
Juraj Ďurec SPE1249 Klub OB Sokol Pezinok DNS
Oliver Gajdošík SPE1307 Klub OB Sokol Pezinok DNS

M 14 2.60 km / 55 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Roman Dorozlo SPE1005 Klub OB Sokol Pezinok 52:07
2 Samuel Butaš 57:16 + 5:09

M 16 3.60 km / 80 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Matúš Velán SPE0806 Klub OB Sokol Pezinok 39:58
2 Andrej Havlík SPE0901 Klub OB Sokol Pezinok 52:22 + 12:24

M 18 5.20 km Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Jakub Lanátor RBA0701 TJ Rapid Bratislava 80:42
2 Jakub Brňák SKS0701 Športový klub Sandberg 82:41 + 1:59
3 Michal Domonkoš SKS0704 Športový klub Sandberg 130:17 + 49:35

M 19 7.90 km / 225 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Dávid Cisár SPE0708 Klub OB Sokol Pezinok 68:23
2 Marián Mikluš RBA7204 TJ Rapid Bratislava 78:57 + 10:34
3 Michal Pavelek SPE7902 Klub OB Sokol Pezinok 90:28 + 22:05
4 Lukáš Lečko 93:48 + 25:25
5 Tomáš Jánoška RBA9301 TJ Rapid Bratislava 96:11 + 27:48
Juraj Horniak BBA8202 KOBRA Bratislava MP

M 40 5.20 km Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Mikuláš Šabo RBA7820 TJ Rapid Bratislava 55:24
2 Peter Mlynárik VBA6501 ŠK VAZKA Bratislava 56:23 + 0:59
3 Samuel Martiš 59:46 + 4:22
4 Martin Bednárik TNR7201 ŠK Triturus Nitra 63:06 + 7:42
5 Tibor Lanátor RBA7903 TJ Rapid Bratislava 64:53 + 9:29
6 Marian Spišiak SPE7601 Klub OB Sokol Pezinok 66:47 + 11:23
7 Milan Kováč VBA7101 ŠK VAZKA Bratislava 73:01 + 17:37
8 Maroš Guštafík SPE7804 Klub OB Sokol Pezinok 74:00 + 18:36
9 Pavol Kovačič SPE8201 Klub OB Sokol Pezinok 78:00 + 22:36
10 Rastislav Mikluš 14F77AA Rasad 81:54 + 26:30
11 Ivan Butaš 15Q72AA Samuel 88:34 + 33:10
12 Peter Horský SPE8002 Klub OB Sokol Pezinok 94:09 + 38:45
13 Jozef Dorozlo SPE7302 Klub OB Sokol Pezinok 100:55 + 45:31
Július Jánoška IBA8301 TJ Ioan 1209 DNS
Matej Košík DNS

M 55 4.80 km / 160 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Mojmír Šťastný BBA5901 KOBRA Bratislava 57:29
2 Milan Beleš SPE5901 Klub OB Sokol Pezinok 58:51 + 1:22
3 Ján Mižúr FBA5501 ŠK Farmaceut Bratislava 67:47 + 10:18
4 Milan Petrinec RBA5802 TJ Rapid Bratislava 68:55 + 11:26
5 Richard Balogh SKS6901 Športový klub Sandberg 76:25 + 18:56
6 Ján Buršík RBA6801 TJ Rapid Bratislava 81:40 + 24:11
7 Jozef Fekiač VBA5801 ŠK VAZKA Bratislava 86:18 + 28:49
8 Dušan Rybár RBA6202 TJ Rapid Bratislava 91:10 + 33:41
9 Roman Kučera IBA6401 TJ Ioan 1209 104:27 + 46:58
10 Marián Mališ IBA6901 TJ Ioan 1209 125:21 + 67:52
11 Jozef Jánoška RBA5902 TJ Rapid Bratislava 135:05 + 77:36
Slavomír Vričan IBA6501 TJ Ioan 1209 MP

M 70 3.30 km / 70 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Peter Fraňo SPE4701 Klub OB Sokol Pezinok 61:51
2 Viktor Mikluš FBA5201 ŠK Farmaceut Bratislava 85:55 + 24:04
3 Viktor Vávra RBA5001 TJ Rapid Bratislava 90:47 + 28:56

W 10 1.90 km / 40 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Eva Potančoková SPE1453 Klub OB Sokol Pezinok 24:24
2 Zuzana Lachká SPE1451 Klub OB Sokol Pezinok 28:09 + 3:45
3 Dorota Lachká SPE1452 Klub OB Sokol Pezinok 30:29 + 6:05
4 Anna Mazáková SKS1451 Športový klub Sandberg 111:22 + 86:58
Zuzana Máčajová SKS1551 Športový klub Sandberg MP

W 12 2.10 km / 55 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Barbora Kocúrová FBA1251 ŠK Farmaceut Bratislava 28:38
2 Gabriela Gibalová SPE1254 Klub OB Sokol Pezinok 31:01 + 2:23
3 Nela Drenčáková TKE1352 Klub OB ATU Košice 64:52 + 36:14

W 14 2.60 km / 55 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Hana Máčajová SKS1153 Športový klub Sandberg 33:24
2 Juliana Szlováková FBA1053 ŠK Farmaceut Bratislava 34:14 + 0:50
3 Anna Tomašová SPE1055 Klub OB Sokol Pezinok 41:14 + 7:50
4 Laura Marcova 42:18 + 8:54
5 Lucia Lanátorová SPE1058 Klub OB Sokol Pezinok 43:36 + 10:12
6 Daniela Guštafíková SPE1056 Klub OB Sokol Pezinok 54:16 + 20:52
7 Lucia Horská SPE1057 Klub OB Sokol Pezinok 56:22 + 22:58
8 Viktória Menďan SPE1154 Klub OB Sokol Pezinok 57:52 + 24:28
Lucia Kováčová VBA1051 ŠK VAZKA Bratislava DNS

W 16 3.10 km / 75 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Lucia Vorlíčková SKS0851 Športový klub Sandberg 34:25
2 Diana Brňáková SKS0952 Športový klub Sandberg 39:39 + 5:14
3 Lucia Syrová SPE1052 Klub OB Sokol Pezinok 46:29 + 12:04
4 Maria Dubynets SKS0955 Športový klub Sandberg 57:31 + 23:06
Adela Rohaľová DNS

W 18 4.80 km / 120 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Adriana Chromeková SKS0652 Športový klub Sandberg 94:05
2 Bibiana Donarová SKS0653 Športový klub Sandberg 130:52 + 36:47

W 19 5.20 km Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Barbora Pijáková SPE9451 Klub OB Sokol Pezinok 52:22
2 Ema Havlíková SPE0451 Klub OB Sokol Pezinok 65:43 + 13:21
3 Andrea Papugová VZA9351 Slávia Žilinská univerzita 69:02 + 16:40
4 Veronika Koľveková VBA9351 ŠK VAZKA Bratislava 79:59 + 27:37
5 Adela Cori 01C95AA Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 97:58 + 45:36
Adela Marková SPE0755 Klub OB Sokol Pezinok DNS
Barbora Zelníková SPE0457 Klub OB Sokol Pezinok DNS

W 40 4.80 km / 160 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Katarína Fedorová SPE7451 Klub OB Sokol Pezinok 50:49
2 Ivana Hasprová VZA7054 Slávia Žilinská univerzita 74:53 + 24:04
3 Katarína Lanátorová RBA7856 TJ Rapid Bratislava 75:04 + 24:15
4 Táňa Bednáriková SSN7952 KOB Čingov Spišská Nová Ves 75:21 + 24:32
5 Barbora Šmelíková VBA6951 ŠK VAZKA Bratislava 76:49 + 26:00
6 Kateřina Jabúrková FBA8151 ŠK Farmaceut Bratislava 91:10 + 40:21
7 Katarína Sýkorová FBA8253 ŠK Farmaceut Bratislava 112:13 + 61:24
8 Natália Sulanová 115:00 + 64:11
9 Ľubica Slatinská 01C76AA Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 115:33 + 64:44
Katarína Kováčová VBA7451 ŠK VAZKA Bratislava MP
Ľubomíra Ježíková SPE8351 Klub OB Sokol Pezinok MP
Jana Styková 14F80AA Rasad DNS

W 55 3.30 km / 70 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Beata Vávrová RBA5651 TJ Rapid Bratislava 70:34
2 Taťjana Jánošková RBA6051 TJ Rapid Bratislava 71:15 + 0:41
3 Mária Fekiačová VBA5851 ŠK VAZKA Bratislava 80:48 + 10:14
4 Eva Pijáková SPE5751 Klub OB Sokol Pezinok 81:12 + 10:38

W 70 2.80 km / 30 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Marie Fraňová SPE5051 Klub OB Sokol Pezinok 85:25

MWR 1.10 km / 95 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Zina Krššáková 13:11
2 Lukáš Jantošovič 18:50 + 5:39
3 Krištof Gibala SKS1801 Športový klub Sandberg 19:08 + 5:57
4 Hanka Hermanová 24:08 + 10:57
5 Lea Illešová 24:27 + 11:16
6 Tomáš Mazák SKS1802 Športový klub Sandberg 25:23 + 12:12
7 Karolína Szlováková 01C16AA Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 30:34 + 17:23
8 Viliam Škreňo 31:11 + 18:00
9 Andrea Koutná SKS1452 Športový klub Sandberg 37:15 + 24:04
10 Peter Vittek 40:11 + 27:00
11 team KÁČER 59:25 + 46:14
Andrej Ďurec SPE1849 Klub OB Sokol Pezinok DNS
Katarína Flassiková DNS
Tomáš Styk 14F15AA Rasad DNS
Vanda Brezovská SPE1651 Klub OB Sokol Pezinok DNS
Adela Repová SPE1653 Klub OB Sokol Pezinok DNS
Alica Ďurecová SPE7799 Klub OB Sokol Pezinok DNS

N 2.10 km / 55 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Martina Jantošovičová 41:43
2 Ján Nebeský FBA4101 ŠK Farmaceut Bratislava 57:31 + 15:48
3 Jana Koutná 01C84BA Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 57:42 + 15:59
Paula Martišová MP
Damián Samuel Ovečka 22N96AA OrientRusovce DNS
Erik Benda 22N11AB OrientRusovce DNS
Nicolas Král 22N13BD OrientRusovce DNS
Oliver Ondejka 22N11AE OrientRusovce DNS
Patrik Ondejka 22N11AF OrientRusovce DNS
Adrian Hrubý 22N13BA OrientRusovce DNS
Sofia Král 22N10AA OrientRusovce DNS
Annamaria Brijakova 17M93AA Krúžok OB SK Sandberg DNS

Open 3.30 km / 70 m Medzičasy