Preteky

Dátum Názov Miesto Odvetvie Klasifikácia Organizátor Info
06.01.2020 Trojkráľové preteky, 1. kolo oblastného rebríčka Západ SZOŠ Pezinok OB OR SPE
12.01.2020 Trojkráľová buzola 2020 Kultúrny dom Kysak OB V KYS
26.01.2020 Yeti Zima Cup, 15.ročník Bratislava -Patrónka OB OR RBA
10.02.2020 Pezinská školská liga - 1. kolo Pezinok - Dom kultúry OB O SPE
19.02.2020 Valentínska snežienka Košice - Terasa OB V TKE
01.03.2020 Jarný elixír Bratislava, Dúbravka OB OR FBA
14.03.2020
- 15.03.2020
Snežienky & Machri 14.3. Kamzík, Bratislava, 15.3. Hainburg OB OR SKS
15.03.2020 Snežienky a Machri - šprintové štafety Hainburg OB O SKS
17.03.2020 Pezinská školská liga - 2. kolo Bratislava, ZŠ a MŠ Odborárska OB O SPE
21.03.2020
- 22.03.2020
1. - 2. kolo OR Východ Lemešany, Kysak OB OR KYS
22.03.2020 Prvý Jarný Kufor, 47.ročník, 6.kolo OR ZO SZOŠ Jahodník - Smolenice OB OR RBA
28.03.2020
- 29.03.2020
CESOM Šaštín - Stráže OB SRJ BBA
08.04.2020 Školské majstrovstvá okresu Pezinok, Pezinská školská liga - 3. kolo Pezinok OB O SPE
18.04.2020 Konferencia SZOŠ 2020 Stredná odborná škola, Pod Bánošom 80, Banská Bystrica OB X SZOŠ
21.04.2020 Školské majstrovstvá obvodov BA IV a BA V Bratislava, ZŠ Tilgnerova OB S FBA
22.04.2020 Školské majstrovstvá obvodov BA III a BA I Bratislava, ZŠ Tilgnerova OB S VBA
23.04.2020 Školské majstrovstvá obvodov BA II Bratislava, ZŠ Tilgnerova OB S RBA
24.04.2020 Trnavská župná olympiáda, majstrovstvá TTSK v OB, Pezinská školská liga Trnava OB O SPE
01.05.2020
- 03.05.2020
OB víkend Bratislava- Rača OB SRJ RBA
02.05.2020 Majstrovstvá SR v Knock-Out šprinte (zatiaľ neoficiálne) Bratislava OB MSR FBA
08.05.2020
- 09.05.2020
Tipó Kupa Maďarsko OB SRJ XOB
12.05.2020 Školské majstrovstvá Bratislavského samosprávneho kraja Bratislava - Petržalka, ZŠ Felix OB S VBA
16.05.2020 Majstrovstvá SR v šprinte Nová Bystrica - Vychylovka (Múzeum kysuckej dediny) OB MSR BBA
17.05.2020 INOV8 CUP Nová Bystrica - Vychylovka (Múzeum kysuckej dediny) OB SRJ BBA
23.05.2020
- 24.05.2020
Spoznaj svoj les Bratislava, Kamzík OB OR SKS
26.05.2020
- 27.05.2020
Letná univerziáda v orientačnom behu Žilina OB O VZA
30.05.2020
- 31.05.2020
Pohár oslobodenia mesta Pezinok Dubová - chata Fúgelka OB SRJ SPE
03.06.2020
- 04.06.2020
Školské MSR v OB Senec, Slnečné jazerá OB S SPE
04.06.2020 Pezinská školská liga - finále Senec, Slnečné jazerá OB O SPE
25.06.2020
- 28.06.2020
TATRY ORIENTEERING 4 etapy Liptov, Tatry OB V RBK

Preteky na mape