Výsledky

Preteky: CESOM 2016 - INOV8 cup

Etapa: CESOM 2016 - E2 (17.04.2016)

Kategórie

M -12 A    M -14 A    M -16 A    M -18 A    M -20 A    M 21- E    M 21- B    M 21- D    M 35- A    M 40- A    M 45- A    M 50- A    M 55- A    M 60- A    M 65- A    M 70- A    W -12 A    W -14 A    W -16 A    W -18 A    W 21- E    W 21- B    W 35- A    W 40- A    W 45- A    W 50- A    W 55- A    W 65- A    M -10      W -10      N          K3        

M -12 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Šimon Kukurugya SKS0402 Športový klub Sandberg 27:55
2 Filip Bukovac FBA0501 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 32:18 + 4:23
3 Viktor Kotuliak FBA0401 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 32:37 + 4:42
4 Miroslav Pajger 35:03 + 7:08
5 Andrej Mikloš SPE0401 Klub OB Sokol Pezinok 35:33 + 7:38
6 Michal Urban SKS0401 Športový klub Sandberg 36:32 + 8:37
7 Ondrej Kováč VBA0601 ŠK VAZKA Bratislava 38:58 + 11:03
8 Tomáš Kasza FBA0503 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 44:59 + 17:04
9 Samuel Hostačný SPE0501 Klub OB Sokol Pezinok 50:17 + 22:22
Andrej Hojko SPE0404 Klub OB Sokol Pezinok DISK

M -14 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Jakub Fraňo SPE0302 Klub OB Sokol Pezinok 42:02
2 Lukáš Mário Novota TKE0302 Klub OB ATU Košice 42:41 + 0:39
3 Michal Ondrejka VZA0201 Slávia Žilinská univerzita 48:38 + 6:36
4 Filip Dubovský PEZ0201 Klub OB AŠK Pezinok 53:27 + 11:25
5 Nicholas Ditri SPE0304 Klub OB Sokol Pezinok 54:36 + 12:34
6 Tomáš Jurčík VZA0301 Slávia Žilinská univerzita 55:28 + 13:26
7 Richard Sláma TKE0303 Klub OB ATU Košice 56:03 + 14:01
8 Tibor Fedor SPE0303 Klub OB Sokol Pezinok 56:07 + 14:05
9 Michal Schenk RBA0201 TJ Rapid Bratislava 57:31 + 15:29
10 Adam Havlík SPE0201 Klub OB Sokol Pezinok 58:53 + 16:51
11 Martin Vaľa KYS0301 Klub OB Kysak 59:36 + 17:34
12 Stanislav Kuník SPE0305 Klub OB Sokol Pezinok 65:11 + 23:09
13 Jakub Hummel RBA0302 TJ Rapid Bratislava 65:35 + 23:33
14 Maximilián Kubik RBA0303 TJ Rapid Bratislava 66:25 + 24:23
15 Michal Balogh SKS0301 Športový klub Sandberg 77:36 + 35:34
16 Oliver Lago VBA0301 ŠK VAZKA Bratislava 89:39 + 47:37

M -16 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Tobiáš Goldschmidt RBA0003 TJ Rapid Bratislava 65:02
2 Dominic Ditri SPE0002 Klub OB Sokol Pezinok 65:28 + 0:26
3 Matej Cidorík PEZ0001 Klub OB AŠK Pezinok 68:25 + 3:23
4 Michal Kurák TKE0101 Klub OB ATU Košice 68:49 + 3:47
5 Daniel Pompura TBB0101 ŠK Terezka Banská Bystrica 70:27 + 5:25
6 Joergen Deubel 71:06 + 6:04
7 Tomáš Ondrejka VZA0001 Slávia Žilinská univerzita 72:45 + 7:43
8 Matej Urban SKS0102 Športový klub Sandberg 79:09 + 14:07
9 Jakub Schenk RBA0001 TJ Rapid Bratislava 80:36 + 15:34
10 Matej Kukurugya SKS0103 Športový klub Sandberg 84:51 + 19:49
11 Jakub Krištof RBA TJ Rapid Bratislava 86:37 + 21:35
12 Radoslav Kuník SPE0103 Klub OB Sokol Pezinok 87:06 + 22:04
13 Matej Pätoprstý SPE0001 Klub OB Sokol Pezinok 89:12 + 24:10
14 Juraj Marušic SPE0005 Klub OB Sokol Pezinok 89:42 + 24:40
15 Matúš Balogh SKS0101 Športový klub Sandberg 98:19 + 33:17
16 Matúš Topor SPE0102 Klub OB Sokol Pezinok 130:09 + 65:07
Peter Porubský CNR0001 ŠK Cart print Nitra DNS

M -18 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Jakub Chupek VZA9901 Slávia Žilinská univerzita 66:31
2 Andrej Dubovský PEZ9901 Klub OB AŠK Pezinok 72:47 + 6:16
3 Christián Heffner SPE9801 Klub OB Sokol Pezinok 87:36 + 21:05
4 Martin Hóz RBA9802 TJ Rapid Bratislava 114:21 + 47:50
5 Dominik Lovás RBA9902 TJ Rapid Bratislava 116:22 + 49:51
Juraj Šiandor PEZ9903 Klub OB AŠK Pezinok DISK
Branislav Kuník SPE9901 Klub OB Sokol Pezinok DISK
Samuel Rybár RBA9801 TJ Rapid Bratislava DNS

M -20 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Matej Müller VBA9601 ŠK VAZKA Bratislava 72:29
2 Dávid Ugray TKE9605 Klub OB ATU Košice 87:18 + 14:49

M 21- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Tomáš Mušinský TKE9301 Klub OB ATU Košice 91:45
2 Henrik Sulz 97:26 + 5:41
3 Markus Plohn 97:35 + 5:50
4 Martin Šmelík TKE9604 Klub OB ATU Košice 99:53 + 8:08
5 Pavol Bukovac FBA8102 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 100:18 + 8:33
6 Maroš Bukovac FBA7601 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 102:40 + 10:55
7 Rastislav Oľhava TKE8901 Klub OB ATU Košice 104:21 + 12:36
8 Peter Glončák FBA7901 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 105:13 + 13:28
9 Michal Jirásek 106:51 + 15:06
10 Miroslav Papuga TKE9002 Klub OB ATU Košice 113:50 + 22:05
11 Matej Hraboš HBB9501 ŠK HADVEO Banská Bystrica 117:58 + 26:13
12 Michal Krajčík TKE8704 Klub OB ATU Košice 118:50 + 27:05
13 Peter Mižúr FBA9101 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 123:50 + 32:05
14 Matthias Poell 133:45 + 42:00
15 Mikuláš Novota TKE6002 Klub OB ATU Košice 155:20 + 63:35
Simkovics Erik Nilsson DISK

M 21- B

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Michael Koiser 75:26
2 Šimon Mižúr FBA9401 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 75:32 + 0:06
3 Rastislav Szabó HBB8701 ŠK HADVEO Banská Bystrica 77:35 + 2:09
4 Martin Majláth EBB8902 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 86:21 + 10:55
5 Martin Tomascin VZA Slávia Žilinská univerzita 87:33 + 12:07
6 Jakub Kuriak VZA9301 Slávia Žilinská univerzita 87:42 + 12:16
7 Michal Pavlík SSN9001 KOB Čingov Spišská Nová Ves 88:55 + 13:29
8 Samuel Imriska 92:43 + 17:17
9 Michal Pavelek SPE7902 Klub OB Sokol Pezinok 93:17 + 17:51
10 Martin Košut VZA9201 Slávia Žilinská univerzita 95:32 + 20:06
11 Miroslav Pilát HBB8502 ŠK HADVEO Banská Bystrica 95:40 + 20:14
12 Juraj Nemec EBB8901 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 98:34 + 23:08
13 Silvester Dulák SSN9007 KOB Čingov Spišská Nová Ves 100:00 + 24:34
14 Július Macháček SKS8402 Športový klub Sandberg 100:22 + 24:56
15 Bernhard Koiser 109:06 + 33:40
Dušan Furucz FBA7101 TJ Slávia Farmaceut Bratislava DISK
Karol Brúll SPE8001 Klub OB Sokol Pezinok DNF
Dušan Hrnčiar FBA7703 TJ Slávia Farmaceut Bratislava DNS

M 21- D

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Adam Tysz TKE8703 Klub OB ATU Košice 61:13
2 Andrej Nemec EBB9201 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 65:29 + 4:16
3 Igor Patráš HBB7901 ŠK HADVEO Banská Bystrica 65:35 + 4:22
4 Tomáš Jánoška RBA9301 TJ Rapid Bratislava 67:06 + 5:53
5 Andrej Patráš HBB8201 ŠK HADVEO Banská Bystrica 70:04 + 8:51
6 Andrej Petrinec RBA8903 TJ Rapid Bratislava 71:37 + 10:24
7 Peter Krnáč VIA7701 Viatoris 74:18 + 13:05
8 Peter Wartiak FBA8001 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 80:09 + 18:56
9 Dirk Deubel 83:36 + 22:23
10 Miroslav Hríbik HBB8501 ŠK HADVEO Banská Bystrica 85:05 + 23:52
11 Peter Karch SPE Klub OB Sokol Pezinok 94:05 + 32:52
12 Matej Leitner TKE9101 Klub OB ATU Košice 105:07 + 43:54
13 Michal Tomašovič SPE8902 Klub OB Sokol Pezinok 114:48 + 53:35
14 Ján Mazák 117:32 + 56:19
15 Philip Stubna RBA9304 TJ Rapid Bratislava 119:07 + 57:54
16 Martin Bejdák 119:19 + 58:06
Šimon Peřinka BBM9700 DISK

M 35- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Michael Stockmayer 63:27
2 Jozef Chupek VZA7101 Slávia Žilinská univerzita 68:29 + 5:02
3 Miroslav Lago VBA7601 ŠK VAZKA Bratislava 79:39 + 16:12
4 Guenther Kroupa 81:25 + 17:58
5 Július Porubský CNR7301 ŠK Cart print Nitra 82:51 + 19:24
6 Marián Mikluš RBA7204 TJ Rapid Bratislava 88:25 + 24:58
7 Martin Bednárik 90:39 + 27:12
8 Tibor Lanátor RBA7903 TJ Rapid Bratislava 104:07 + 40:40
9 Martin Neradovič VBA8102 ŠK VAZKA Bratislava 111:42 + 48:15
10 Jozef Kudla 129:40 + 66:13

M 40- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Ernst Kaliwoda 90:14
2 Peter Vandlíček VZA7300 Slávia Žilinská univerzita 91:04 + 0:50
3 Marek Urban SKS7401 Športový klub Sandberg 102:18 + 12:04
4 Jozef Čierny 113:50 + 23:36
5 Peter Vorlíček SKS7501 Športový klub Sandberg 117:05 + 26:51
6 Andrej Mikloš SPE7503 Klub OB Sokol Pezinok 128:11 + 37:57
7 Ivan Kotuliak FBA7402 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 138:12 + 47:58
8 Jozef Paluska FBA7401 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 185:44 + 95:30

M 45- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Jozef Pollák TKE6001 Klub OB ATU Košice 64:45
2 Radoslav Jonáš SKS6902 Športový klub Sandberg 67:36 + 2:51
3 Pekka Lauri 76:15 + 11:30
4 Valér Franko KYS6601 Klub OB Kysak 76:28 + 11:43
5 Karel Poštulka VZA7102 Slávia Žilinská univerzita 81:41 + 16:56
6 Milan Kováč VBA7101 ŠK VAZKA Bratislava 97:35 + 32:50
7 Peter Borčin SJ948405 102:48 + 38:03
8 Richard Balogh SKS6901 Športový klub Sandberg 104:16 + 39:31
9 Peter Jurčík VZA6802 Slávia Žilinská univerzita 119:22 + 54:37
10 Róbert Schenk RBA6802 TJ Rapid Bratislava 124:59 + 60:14
11 Milan Kurák TKE6801 Klub OB ATU Košice 125:45 + 61:00
12 Peter Hojko SPE7001 Klub OB Sokol Pezinok 135:04 + 70:19
13 Ladislav Kasza FBA7102 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 151:14 + 86:29
Peter Fraňo SPE7101 Klub OB Sokol Pezinok DISK

M 50- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 György Filö KYS6302 Klub OB Kysak 61:08
2 Csaba Takács TKE6205 Klub OB ATU Košice 64:05 + 2:57
3 Peter Mlynárik VBA6501 ŠK VAZKA Bratislava 64:44 + 3:36
4 Ján Košut VZA6301 Slávia Žilinská univerzita 73:54 + 12:46
5 Milan Jašek 76:05 + 14:57
6 Petr Jelínek TZL4902 79:39 + 18:31
7 Peter Sláma TKE6401 Klub OB ATU Košice 80:02 + 18:54
8 Ladislav Pompura TBB6301 ŠK Terezka Banská Bystrica 84:11 + 23:03
9 Vladimír Tysz TKE6202 Klub OB ATU Košice 84:28 + 23:20
10 Dušan Rybár RBA6202 TJ Rapid Bratislava 92:28 + 31:20
11 Milan Mazúr RBA6201 TJ Rapid Bratislava 93:52 + 32:44
12 Roman Ščehovič EBB6401 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 94:00 + 32:52
13 Karol Janšo TKE6206 Klub OB ATU Košice 95:41 + 34:33
14 Miloš Paulo SPE6301 Klub OB Sokol Pezinok 96:07 + 34:59

M 55- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Erwin Köck 51:35
2 Jaroslav Piják SPE5801 Klub OB Sokol Pezinok 52:12 + 0:37
3 Jozef Fedor SPE5701 Klub OB Sokol Pezinok 53:23 + 1:48
4 Ján Kuchta TKE5701 Klub OB ATU Košice 62:51 + 11:16
5 Ján Štubňa RBA5803 TJ Rapid Bratislava 63:02 + 11:27
6 Miroslav Palička SSN5902 KOB Čingov Spišská Nová Ves 66:34 + 14:59
7 Jozef Fekiač VBA5801 ŠK VAZKA Bratislava 70:15 + 18:40
8 Jozef Jánoška RBA5902 TJ Rapid Bratislava 70:56 + 19:21
9 František Priesol RBA5901 TJ Rapid Bratislava 73:59 + 22:24
10 Dušan Formanko RBA5801 TJ Rapid Bratislava 76:21 + 24:46
11 Václav Petr 76:49 + 25:14
12 Milan Petrinec RBA5802 TJ Rapid Bratislava 77:22 + 25:47
13 Jaroslav Tomaščin 77:47 + 26:12
14 Juraj Nemec EBB6001 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 78:33 + 26:58
15 Ján Mazúr RBA5804 TJ Rapid Bratislava 79:06 + 27:31
16 Pavol Kebis SPE6004 Klub OB Sokol Pezinok 81:42 + 30:07
17 Stanislav Stančík MZV5801 TJ Mladosť Domino Zvolen 87:50 + 36:15
18 Karel Pospíchal SPE Klub OB Sokol Pezinok 130:18 + 78:43

M 60- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Josef Hones 54:55
2 Jiri Gurka 58:04 + 3:09
3 Vladislav Piják SPE5201 Klub OB Sokol Pezinok 60:54 + 5:59
4 Jan Tursky VZA5800 Slávia Žilinská univerzita 69:22 + 14:27
5 Ivan Oravec SPE5502 Klub OB Sokol Pezinok 69:57 + 15:02
6 Ivan Zacharovský ZMT5201 Klub OB Martin 79:13 + 24:18
7 Michal Simočko TKE5302 Klub OB ATU Košice 82:14 + 27:19
8 Ján Mižúr FBA5501 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 83:57 + 29:02
9 Anton Onder TKE5401 Klub OB ATU Košice 84:42 + 29:47
10 Pavol Poláček SPE5501 Klub OB Sokol Pezinok 92:36 + 37:41

M 65- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Oldřich Denemarek BBM5100 69:32
2 Viktor Vávra RBA5001 TJ Rapid Bratislava 69:36 + 0:04
3 Vlastimil Dvorak BOV4901 72:55 + 3:23
Medard Féder PEZ5001 Klub OB AŠK Pezinok DNF

M 70- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Ľudovít Šmelík RBA4301 TJ Rapid Bratislava 49:25
2 Stanislav Nosál LBE4600 62:33 + 13:08
3 Dezider Baran FBA4501 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 67:35 + 18:10
4 Milan Meriač ZMT4205 Klub OB Martin 127:03 + 77:38

W -12 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Ivonka Rohaľová SKS0453 Športový klub Sandberg 35:53
2 Alžbeta Kopčíková SPE0453 Klub OB Sokol Pezinok 37:53 + 2:00
3 Žofia Kováčová VBA0451 ŠK VAZKA Bratislava 40:03 + 4:10
4 Lenka Porubská CNR0451 ŠK Cart print Nitra 43:46 + 7:53
5 Katka Mravíková SKS0451 Športový klub Sandberg 46:15 + 10:22
6 Emily Adenstedt 47:20 + 11:27
7 Elena Lago VBA0551 ŠK VAZKA Bratislava 47:25 + 11:32
8 Martina Vorlíčková SKS0551 Športový klub Sandberg 50:19 + 14:26
9 Natália Ježíková SPE0454 Klub OB Sokol Pezinok 51:00 + 15:07
10 Gabriela Ježíková SPE0551 Klub OB Sokol Pezinok 53:22 + 17:29
11 Karolína Toporová SPE0452 Klub OB Sokol Pezinok 80:33 + 44:40
12 Martina Steigrová HBB0451 ŠK HADVEO Banská Bystrica 93:06 + 57:13

W -14 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Ľuboslava Weissová TKE0252 Klub OB ATU Košice 31:48
2 Ema Havlíková SPE0451 Klub OB Sokol Pezinok 46:43 + 14:55
3 Katarína Palusková FBA0251 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 52:14 + 20:26
4 Nina Kutišová SPE0353 Klub OB Sokol Pezinok 53:56 + 22:08
5 Klára Kapustová SPE0253 Klub OB Sokol Pezinok 70:09 + 38:21
Alexandra Jančovičová SPE0351 Klub OB Sokol Pezinok DISK
Eva Ondovčíková SPE0358 Klub OB Sokol Pezinok DNS

W -16 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Ksenia Chernivetskaya RBA0052 TJ Rapid Bratislava 47:08
2 Tamara Miklušová RBA0252 TJ Rapid Bratislava 47:14 + 0:06
3 Lucia Ondovčíková SPE0051 Klub OB Sokol Pezinok 62:49 + 15:41
4 Michaela Velgosová TKE0151 Klub OB ATU Košice 68:31 + 21:23
5 Alžbeta Kubenová RBA0151 TJ Rapid Bratislava 73:52 + 26:44
6 Veronika Jánošová SKS0151 Športový klub Sandberg 74:20 + 27:12
7 Martina Gombalová EBB9951 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 88:31 + 41:23

W -18 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Lucia Matejíčková RBA9851 TJ Rapid Bratislava 65:30
2 Miriam Cidoríková PEZ9951 Klub OB AŠK Pezinok 77:47 + 12:17
3 Alexandra Hojková SPE9951 Klub OB Sokol Pezinok 102:47 + 37:17

W 21- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Jana Macinská TKE8651 Klub OB ATU Košice 70:02
2 Barbora Pijáková SPE9451 Klub OB Sokol Pezinok 72:53 + 2:51
3 Lucia Kovalančíková HBB9351 ŠK HADVEO Banská Bystrica 73:49 + 3:47
4 Silvia Chupeková VZA7250 Slávia Žilinská univerzita 75:56 + 5:54
5 Andrea Papugová TKE9751 Klub OB ATU Košice 81:03 + 11:01
6 Tereza Miklušová RBA9952 TJ Rapid Bratislava 82:22 + 12:20
7 Jana Kršiaková TKE8951 Klub OB ATU Košice 85:02 + 15:00
8 Vanda Hošeková VZA9651 Slávia Žilinská univerzita 85:23 + 15:21
9 Brie Gschoepf 89:38 + 19:36
10 Gudrun Englmaier 94:06 + 24:04

W 21- B

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Lenka Jablonovská SPE9063 Klub OB Sokol Pezinok 57:10
2 Natália Tyszová TKE8851 Klub OB ATU Košice 58:12 + 1:02
3 Andrea Poštulková VZA9351 Slávia Žilinská univerzita 61:04 + 3:54
4 Zuzana Sukeníková KRN8353 61:10 + 4:00
5 Katarína Hrašnová SPE9351 Klub OB Sokol Pezinok 61:15 + 4:05
6 Marta Wartiaková FBA8252 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 62:41 + 5:31
7 Barbora Pavliková KYS9152 Klub OB Kysak 64:26 + 7:16
8 Veronika Vachová SPE8551 Klub OB Sokol Pezinok 66:28 + 9:18
9 Ela Sedileková HBB9352 ŠK HADVEO Banská Bystrica 69:47 + 12:37
10 Eva Farkašová SSN9053 KOB Čingov Spišská Nová Ves 70:25 + 13:15
11 Hana Jergušová TKE9154 Klub OB ATU Košice 72:15 + 15:05
12 Erika Nemcová EBB8752 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 73:04 + 15:54
13 Martina Papugová TKE9551 Klub OB ATU Košice 73:11 + 16:01
14 Katarína Košutová 73:42 + 16:32
15 Dominika Franková KYS9553 Klub OB Kysak 74:37 + 17:27
16 Eliška Nosálová LBE8250 84:55 + 27:45
17 Radka Lamanecová SSN9651 KOB Čingov Spišská Nová Ves 93:01 + 35:51
18 Tereza Schenková RBA9751 TJ Rapid Bratislava 103:45 + 46:35
Dáša Mihálová EBB8952 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica DISK
Barbora Smoradova DISK
Christina Traint DISK

W 35- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Alena Bukovacová FBA7451 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 59:09
2 Anastasia Chernivetskaya RBA8052 TJ Rapid Bratislava 65:29 + 6:20
3 Martina Bialeková EBB7351 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 68:23 + 9:14
4 Barbora Vorlíčková SKS7651 Športový klub Sandberg 71:30 + 12:21
5 Monika Urbanová SKS7751 Športový klub Sandberg 71:52 + 12:43
6 Táňa Bednáriková SSN7952 KOB Čingov Spišská Nová Ves 72:09 + 13:00
7 Jela Furuczová FBA7151 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 72:36 + 13:27
8 Katarína Lanátorová RBA7856 TJ Rapid Bratislava 74:56 + 15:47
9 Erika Vávrová RBA7751 TJ Rapid Bratislava 87:47 + 28:38
10 Daniela Ondovčíková SPE7852 Klub OB Sokol Pezinok 90:39 + 31:30

W 40- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Katarína Fedorová SPE7451 Klub OB Sokol Pezinok 52:35
2 Jana Slámová TKE7252 Klub OB ATU Košice 58:38 + 6:03
3 Katarína Schenková RBA7451 TJ Rapid Bratislava 76:11 + 23:36
4 Ľubica Toporová SPE7552 Klub OB Sokol Pezinok 77:39 + 25:04
5 Soňa Ondrejková VZA7451 Slávia Žilinská univerzita 80:33 + 27:58
6 Dagmar Miklušová RBA7351 TJ Rapid Bratislava 82:07 + 29:32
7 Petra Kotuliaková FBA7552 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 85:15 + 32:40
8 Oľga Lago VBA7452 ŠK VAZKA Bratislava 88:38 + 36:03
9 Andrea Bendová FBA7251 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 100:56 + 48:21
10 Katarína Baľová SKS7551 Športový klub Sandberg 104:33 + 51:58
11 Ingrid Kuníková SPE7251 Klub OB Sokol Pezinok 142:42 + 90:07

W 45- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Ingrid Adenstedt 45:05
2 Zuzana Poštulková VZA7051 Slávia Žilinská univerzita 49:46 + 4:41
3 Guni Palme 49:59 + 4:54
4 Elena Papugová TKE6552 Klub OB ATU Košice 53:03 + 7:58
5 Angelika Aschacher 56:57 + 11:52
6 Martina Pánková RBA6953 TJ Rapid Bratislava 57:13 + 12:08
7 Valéria Kuráková TKE7151 Klub OB ATU Košice 60:01 + 14:56
8 Táňa Časnochová HBB7051 ŠK HADVEO Banská Bystrica 67:44 + 22:39
Eva Kurucová SPE7151 Klub OB Sokol Pezinok DNS
Marta Jonášová SKS6951 Športový klub Sandberg DNS

W 50- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Eva Mušinská TKE6451 Klub OB ATU Košice 46:33
2 Tamara Denysenko VZA6151 Slávia Žilinská univerzita 47:36 + 1:03
3 Elena Belicová TKE6251 Klub OB ATU Košice 53:08 + 6:35
4 Jana Šmelíková HBB6651 ŠK HADVEO Banská Bystrica 56:27 + 9:54
5 Jana Jelinkova TZL6556 58:04 + 11:31
6 Iva Kumová RBA6252 TJ Rapid Bratislava 59:29 + 12:56
7 Jana Franková KYS6651 Klub OB Kysak 59:38 + 13:05
8 Iveta Pijáková SPE6251 Klub OB Sokol Pezinok 59:52 + 13:19
9 Taťjana Jánošková RBA6051 TJ Rapid Bratislava 61:24 + 14:51
10 Irena Peřinková BBM6550 63:20 + 16:47
11 Jana Mižúrová FBA6351 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 67:42 + 21:09
12 Soňa Mazúrová RBA6551 TJ Rapid Bratislava 71:00 + 24:27
13 Monika Jašková 73:29 + 26:56
14 Hana Baloghová SKS6551 Športový klub Sandberg 87:05 + 40:32
15 Ema Jurašková TKE6453 Klub OB ATU Košice 102:48 + 56:15

W 55- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Maya Karovic SPE5851 Klub OB Sokol Pezinok 53:57
2 Savchenko Nina 57:18 + 3:21
3 Beata Vávrová RBA5651 TJ Rapid Bratislava 61:54 + 7:57
4 Eva Pijáková SPE5751 Klub OB Sokol Pezinok 66:03 + 12:06
5 Gunnel Nillson 78:01 + 24:04
6 Katarína Daříčková FBA5551 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 79:31 + 25:34
7 Mária Fekiačová VBA5851 ŠK VAZKA Bratislava 98:28 + 44:31
Dáša Mihálová EBB6151 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica DNS

W 65- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Soňa Kavecká SPE4851 Klub OB Sokol Pezinok 49:35
2 Darina Polónyiová VZA4850 Slávia Žilinská univerzita 53:58 + 4:23
3 Eva Králová VBA4751 ŠK VAZKA Bratislava 89:02 + 39:27

M -10

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Jakub Karol Janšo TKE0602 Klub OB ATU Košice 16:01
2 Karol Paluska FBA0601 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 18:00 + 1:59
3 Tristan Sýkora FBA0602 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 24:53 + 8:52
4 Martinko Neradovič 25:51 + 9:50
5 Andrej Havlík SPE Klub OB Sokol Pezinok 30:06 + 14:05
6 Janko Hujsa 47:48 + 31:47
7 Matúš Mikloš SPE0702 Klub OB Sokol Pezinok 68:36 + 52:35
8 Daniel Ondovčík SPE0801 Klub OB Sokol Pezinok 76:00 + 59:59

W -10

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Tereza Kendrová FBA0651 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 22:12
2 Zora Baloghová SKS0751 Športový klub Sandberg 24:00 + 1:48
3 Lea Kotuliaková FBA0751 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 41:51 + 19:39
4 Petra Kurucová SPE0651 Klub OB Sokol Pezinok 50:40 + 28:28
5 Kristína Toporová SPE0751 Klub OB Sokol Pezinok 77:06 + 54:54

N

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Silvia Kutišová SPE Klub OB Sokol Pezinok 43:48
2 Ľubica Mravíková SKS7051 Športový klub Sandberg 47:57 + 4:09
3 Natália Sulanová SPE Klub OB Sokol Pezinok 52:57 + 9:09
4 Hoa Lai 59:30 + 15:42
5 Zuzana Miklošová SPE Klub OB Sokol Pezinok 60:23 + 16:35
6 Zuzana Ivanová HBBXXX1 ŠK HADVEO Banská Bystrica 61:01 + 17:13
Emma Pätoprstá SPE Klub OB Sokol Pezinok DISK

K3

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Katarína Papugová TKE9255 Klub OB ATU Košice 30:42
2 Jana Imriska 40:18 + 9:36
3 Katarína Sýkorová FBA8253 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 41:19 + 10:37
4 Peter Vríčan 43:47 + 13:05
5 Jaro Varga 47:03 + 16:21
6 Andrea Hríbiková HBB8451 ŠK HADVEO Banská Bystrica 48:55 + 18:13
7 Ján Furucz FBA7201 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 50:03 + 19:21
8 Katarina Kotrlova 51:03 + 20:21
9 Anna Haider 53:54 + 23:12
10 Ján Pompura TBB7101 ŠK Terezka Banská Bystrica 54:44 + 24:02
11 Lenka Paulová SPE8852 Klub OB Sokol Pezinok 55:54 + 25:12
12 Jana Prékopová MZV TJ Mladosť Domino Zvolen 57:42 + 27:00
13 Lubka Hujsová 67:26 + 36:44
14 Chris Ponirakos 71:53 + 41:11
15 Dorota Fraňová SPE Klub OB Sokol Pezinok 72:36 + 41:54
16 Ivan Butaš SPE7201 Klub OB Sokol Pezinok 74:48 + 44:06
17 Šimon Pajger 95:33 + 64:51
18 Erika Strýčková 102:44 + 72:02
19 Vladimira Kutajova 105:56 + 75:14
Jana Školeková SKS7951 Športový klub Sandberg DISK
Zuzana Furuczová FBA7551 TJ Slávia Farmaceut Bratislava DISK
Janka Kotrlová DISK