Rankingové výsledky

Preteky: Majstrovstvá SR a Maďarska na stredných tratiach

Etapa: Majstrovstvá SR a Maďarska na stredných tratiach - E1 (25.06.2016)

Kategórie

M -14 E    M -16 E    M -18 E    M -20 E    M 21- E    M 35- A    M 40- A    M 45- A    M 50- A    M 55- A    M 60- A    M 65- A    M 70- A    W -14 E    W -16 E    W -18 E    W -20 E    W 21- E    W 35- A    W 40- A    W 45- A    W 50- A    W 55- A    W 60- A    W 65- A    M -12 C    W -12 C   

M -14 E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Lukáš Mário Novota TKE0302 Klub OB ATU Košice 24:29 1100
2 Filip Dubovský PEZ0201 Klub OB AŠK Pezinok 27:21 + 2:52 971
3 Adam Havlík SPE0201 Klub OB Sokol Pezinok 33:35 + 9:06 691
4 Tibor Fedor SPE0303 Klub OB Sokol Pezinok 34:06 + 9:37 668
5 Richard Sláma TKE0303 Klub OB ATU Košice 34:22 + 9:53 656
6 Tomáš Jurčík VZA0301 Slávia Žilinská univerzita 36:35 + 12:06 556
7 Michal Ondrejka VZA0201 Slávia Žilinská univerzita 37:32 + 13:03 514
8 Jakub Fraňo SPE0302 Klub OB Sokol Pezinok 39:10 + 14:41 440
9 Jakub Hummel RBA0302 TJ Rapid Bratislava 40:48 + 16:19 367
10 Maximilián Kubik RBA0303 TJ Rapid Bratislava 45:17 + 20:48 165
11 Martin Roháč TKE0301 Klub OB ATU Košice 50:35 + 26:06 0
12 Martin Knor ZMT0201 Klub OB Martin 54:07 + 29:38 0
13 Nicholas Ditri SPE0304 Klub OB Sokol Pezinok 54:25 + 29:56 0
14 Michal Schenk RBA0201 TJ Rapid Bratislava 54:46 + 30:17 0
15 Stanislav Kuník SPE0305 Klub OB Sokol Pezinok 63:23 + 38:54 0
16 Martin Vizner SPE0306 Klub OB Sokol Pezinok 65:13 + 40:44 0
17 Nicolas Šuška SPE0202 Klub OB Sokol Pezinok 88:04 + 63:35 0
Michal Sláma TKE0304 Klub OB ATU Košice DISK 0

M -16 E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Medard Féder PEZ0102 Klub OB AŠK Pezinok 30:13 1100
2 Matej Cidorík PEZ0001 Klub OB AŠK Pezinok 36:56 + 6:43 855
3 Tomáš Ondrejka VZA0001 Slávia Žilinská univerzita 43:33 + 13:20 615
4 Jakub Schenk RBA0001 TJ Rapid Bratislava 48:52 + 18:39 421
5 Tobiáš Goldschmidt RBA0003 TJ Rapid Bratislava 51:06 + 20:53 340
6 Michal Kurák TKE0101 Klub OB ATU Košice 52:39 + 22:26 283
7 Matúš Šimo SPE0107 Klub OB Sokol Pezinok 56:50 + 26:37 131
8 Radoslav Kuník SPE0103 Klub OB Sokol Pezinok 69:25 + 39:12 0
9 Matej Pätoprstý SPE0001 Klub OB Sokol Pezinok 82:26 + 52:13 0
10 Matúš Topor SPE0102 Klub OB Sokol Pezinok 85:52 + 55:39 0
11 Peter Porubský CNR0001 ŠK Cart print Nitra 86:38 + 56:25 0
12 Jakub Krištof RBA0004 TJ Rapid Bratislava 109:50 + 79:37 0

M -18 E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Jakub Dekrét EBB9902 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 32:19 1100
2 Jakub Chupek VZA9901 Slávia Žilinská univerzita 35:41 + 3:22 985
3 Andrej Dubovský PEZ9901 Klub OB AŠK Pezinok 49:45 + 17:26 507
4 Christián Heffner SPE9801 Klub OB Sokol Pezinok 80:01 + 47:42 0
5 Dominik Lovás RBA9902 TJ Rapid Bratislava 83:17 + 50:58 0

M -20 E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Martin Jonáš BBA9601 KOBRA Bratislava 42:50 1100
2 Dávid Ugray TKE9605 Klub OB ATU Košice 66:18 + 23:28 497
3 Martin Klabouch VZA9602 Slávia Žilinská univerzita 74:56 + 32:06 276
Martin Bejdák RBA9605 TJ Rapid Bratislava DISK 0

M 21- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Michal Krajčík TKE8704 Klub OB ATU Košice 39:20 1100
2 Pavol Bukovac FBA8102 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 40:43 + 1:23 1061
3 Marian Dávidík BBA7713 KOBRA Bratislava 41:42 + 2:22 1034
4 Ondrej Piják BBA8204 KOBRA Bratislava 42:22 + 3:02 1015
5 Peter Mižúr FBA9101 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 44:22 + 5:02 959
6 Martin Šmelík TKE9604 Klub OB ATU Košice 46:32 + 7:12 899
7 Lukáš Barták BBA8301 KOBRA Bratislava 49:07 + 9:47 826
8 Rastislav Oľhava TKE8901 Klub OB ATU Košice 49:44 + 10:24 809
9 Dávid Franko KYS9301 Klub OB Kysak 59:50 + 20:30 527
10 Miroslav Papuga TKE9002 Klub OB ATU Košice 60:32 + 21:12 507
11 Maroš Bukovac FBA7601 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 61:14 + 21:54 488
12 Juraj Horniak BBA8202 KOBRA Bratislava 63:24 + 24:04 427
13 Juraj Sokol KYS9201 Klub OB Kysak 65:46 + 26:26 361
14 Tomáš Sokol KYS9103 Klub OB Kysak 66:06 + 26:46 351
15 Michal Pavlík SSN9001 KOB Čingov Spišská Nová Ves 67:50 + 28:30 303
16 Adam Tysz TKE8703 Klub OB ATU Košice 71:30 + 32:10 200
17 Karol Hierweg BBA9201 KOBRA Bratislava 71:59 + 32:39 187
18 Michal Pavelek SPE7902 Klub OB Sokol Pezinok 77:25 + 38:05 35
19 Silvester Dulák SSN9007 KOB Čingov Spišská Nová Ves 77:47 + 38:27 25
20 Miroslav Tauber SSN9301 KOB Čingov Spišská Nová Ves 82:21 + 43:01 0
21 Richard Oľhava TKE8802 Klub OB ATU Košice 84:01 + 44:41 0
22 Tomáš Sokolík SPE9109 Klub OB Sokol Pezinok 85:11 + 45:51 0
23 Martin Krajčovič BBA9101 KOBRA Bratislava 86:47 + 47:27 0
24 Matej Leitner TKE9101 Klub OB ATU Košice 110:01 + 70:41 0
25 Michal Tomašovič SPE8902 Klub OB Sokol Pezinok 125:41 + 86:21 0

M 35- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Peter Glončák FBA7901 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 43:02 1100
2 Juraj Hammer TKE7701 Klub OB ATU Košice 45:26 + 2:24 1039
3 Jozef Chupek VZA7101 Slávia Žilinská univerzita 47:57 + 4:55 974
4 Július Porubský CNR7301 ŠK Cart print Nitra 56:57 + 13:55 744
5 Radovan Marton KYS7802 Klub OB Kysak 57:48 + 14:46 723
6 Jozef Wallner BBA6812 KOBRA Bratislava 59:24 + 16:22 682
7 Juraj Mihalič TKE7903 Klub OB ATU Košice 60:50 + 17:48 645
8 Alexander Volkov VZA8002 Slávia Žilinská univerzita 61:43 + 18:41 622
9 Tibor Lanátor RBA7903 TJ Rapid Bratislava 63:52 + 20:50 567

M 40- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Igor Porubčan KYS7101 Klub OB Kysak 46:03 1100
2 Zdenko Roháč TKE7301 Klub OB ATU Košice 50:33 + 4:30 993
3 Marián Mikluš RBA7204 TJ Rapid Bratislava 53:12 + 7:09 929
4 Medard Féder PEZ7303 Klub OB AŠK Pezinok 60:42 + 14:39 750
5 Marek Urban SKS7401 Športový klub Sandberg 66:40 + 20:37 608
6 Andrej Mikloš SPE7503 Klub OB Sokol Pezinok 75:16 + 29:13 402
7 Ivan Kotuliak FBA7402 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 78:38 + 32:35 322

M 45- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Jozef Pollák TKE6001 Klub OB ATU Košice 32:38 1100
2 Radoslav Jonáš SKS6902 Športový klub Sandberg 37:22 + 4:44 940
3 Pavol Šoltés SSN6402 KOB Čingov Spišská Nová Ves 42:31 + 9:53 767
4 Mikuláš Novota TKE6002 Klub OB ATU Košice 44:02 + 11:24 716
5 Juraj Petrinec BBA6403 KOBRA Bratislava 48:59 + 16:21 549
6 Karel Poštulka VZA7102 Slávia Žilinská univerzita 49:12 + 16:34 542
7 Peter Fraňo SPE7101 Klub OB Sokol Pezinok 53:28 + 20:50 398
8 Valér Franko KYS6601 Klub OB Kysak 56:44 + 24:06 288
9 Dušan Snopko EBB7001 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 58:36 + 25:58 225
10 Martin Barč SSN6801 KOB Čingov Spišská Nová Ves 65:10 + 32:32 3
11 Jozef Král VZA6801 Slávia Žilinská univerzita 66:38 + 34:00 0
12 Peter Hojko SPE7001 Klub OB Sokol Pezinok 67:04 + 34:26 0
13 Róbert Schenk RBA6802 TJ Rapid Bratislava 74:04 + 41:26 0
Milan Kurák TKE6801 Klub OB ATU Košice DISK 0

M 50- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 František Papuga TKE6302 Klub OB ATU Košice 42:41 1100
2 Csaba Takács TKE6205 Klub OB ATU Košice 43:02 + 0:21 1091
3 Peter Sláma TKE6401 Klub OB ATU Košice 51:59 + 9:18 860
4 György Filö KYS6302 Klub OB Kysak 52:13 + 9:32 854
5 Roman Ščehovič EBB6401 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 54:17 + 11:36 801
6 Vladimír Tysz TKE6202 Klub OB ATU Košice 54:33 + 11:52 794
7 Eduard Apfel EBB6302 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 60:00 + 17:19 654
8 Milan Mazúr RBA6201 TJ Rapid Bratislava 62:14 + 19:33 596
9 Karol Janšo TKE6206 Klub OB ATU Košice 67:21 + 24:40 464
10 Michal Eliáš RBA6604 TJ Rapid Bratislava 84:35 + 41:54 20
11 Dalibor Ďurčo TKE6501 Klub OB ATU Košice 86:21 + 43:40 0
12 Boris Ďurčo TKE6301 Klub OB ATU Košice 88:27 + 45:46 0

M 55- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Ján Kuchta TKE5701 Klub OB ATU Košice 42:46 1100
2 Jozef Fedor SPE5701 Klub OB Sokol Pezinok 44:46 + 2:00 1049
3 Juraj Nemec EBB6001 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 48:20 + 5:34 957
4 Miroslav Palička SSN5902 KOB Čingov Spišská Nová Ves 53:58 + 11:12 812
5 Pavol Kebis SPE6004 Klub OB Sokol Pezinok 59:23 + 16:37 673
6 Milan Petrinec RBA5802 TJ Rapid Bratislava 63:24 + 20:38 569
7 Dušan Formanko RBA5801 TJ Rapid Bratislava 68:24 + 25:38 441
8 Stanislav Stančík MZV5801 TJ Mladosť Domino Zvolen 70:28 + 27:42 388

M 60- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Štefan Máj BBA5201 KOBRA Bratislava 48:57 1100
2 Peter Polakovič VZA5501 Slávia Žilinská univerzita 53:18 + 4:21 1002
3 Vladislav Piják SPE5201 Klub OB Sokol Pezinok 53:37 + 4:40 995
4 Viktor Mikluš FBA5201 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 59:32 + 10:35 862
5 Ivan Oravec SPE5502 Klub OB Sokol Pezinok 60:57 + 12:00 830
6 Ivan Zacharovský ZMT5201 Klub OB Martin 64:23 + 15:26 753
7 Pavol Poláček SPE5501 Klub OB Sokol Pezinok 73:50 + 24:53 541
8 Slávko Žilinčík TKE5602 Klub OB ATU Košice 74:15 + 25:18 531
9 Jozef Gajdošík VZA5200 Slávia Žilinská univerzita 80:57 + 32:00 381
10 Michal Simočko TKE5302 Klub OB ATU Košice 81:25 + 32:28 370

M 65- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Igor Roháč TKE4301 Klub OB ATU Košice 33:33 1100
2 István Vincze TKE4901 Klub OB ATU Košice 35:17 + 1:44 1043
3 Viktor Vávra RBA5001 TJ Rapid Bratislava 61:33 + 28:00 182
4 Medard Féder PEZ5001 Klub OB AŠK Pezinok 77:59 + 44:26 0

M 70- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Ľudovít Šmelík RBA4301 TJ Rapid Bratislava 26:45 1100
2 Milan Meriač ZMT4205 Klub OB Martin 53:04 + 26:19 18

W -14 E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Tamara Miklušová RBA0252 TJ Rapid Bratislava 22:03 1100
2 Ľuboslava Weissová TKE0252 Klub OB ATU Košice 22:25 + 0:22 1082
3 Ema Havlíková SPE0451 Klub OB Sokol Pezinok 26:53 + 4:50 859
4 Nina Kutišová SPE0353 Klub OB Sokol Pezinok 39:48 + 17:45 215
5 Eva Ondovčíková SPE0358 Klub OB Sokol Pezinok 48:21 + 26:18 0
6 Zuzana Féderová PEZ0351 Klub OB AŠK Pezinok 52:57 + 30:54 0

W -16 E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Veronika Klabouchová VZA0151 Slávia Žilinská univerzita 46:10 1100
2 Dorota Šmelíková RBA0251 TJ Rapid Bratislava 47:44 + 1:34 1063
3 Lucia Ondovčíková SPE0051 Klub OB Sokol Pezinok 60:58 + 14:48 747
4 Viktória Roháčová TKE0051 Klub OB ATU Košice 67:03 + 20:53 602
5 Alžbeta Dubovská PEZ0151 Klub OB AŠK Pezinok 71:07 + 24:57 506
6 Ksenia Chernivetskaya RBA0052 TJ Rapid Bratislava 79:35 + 33:25 304

W -18 E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Martina Šelingová VZA9852 Slávia Žilinská univerzita 58:59 1100
2 Alexandra Hojková SPE9951 Klub OB Sokol Pezinok 80:29 + 21:30 699
3 Lenka Belicová VZA9952 Slávia Žilinská univerzita 96:42 + 37:43 397

W -20 E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Andrea Papugová TKE9751 Klub OB ATU Košice 48:37 1100
2 Katarína Košutová VZA9751 Slávia Žilinská univerzita 61:27 + 12:50 810
3 Antónia Šofranková TKE9753 Klub OB ATU Košice 64:21 + 15:44 744
4 Tereza Schenková RBA9751 TJ Rapid Bratislava 89:09 + 40:32 183

W 21- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Jana Macinská TKE8651 Klub OB ATU Košice 40:12 1100
2 Barbora Pijáková SPE9451 Klub OB Sokol Pezinok 40:23 + 0:11 1095
3 Kristína Krajčíková TKE9254 Klub OB ATU Košice 46:18 + 6:06 933
4 Jana Kršiaková TKE8951 Klub OB ATU Košice 46:34 + 6:22 926
5 Silvia Chupeková VZA7250 Slávia Žilinská univerzita 47:33 + 7:21 899
6 Natália Tyszová TKE8851 Klub OB ATU Košice 48:56 + 8:44 861
7 Katarína Hrašnová SPE9351 Klub OB Sokol Pezinok 52:24 + 12:12 766
8 Barbora Pavliková KYS9152 Klub OB Kysak 53:22 + 13:10 740
9 Martina Papugová TKE9551 Klub OB ATU Košice 55:25 + 15:13 684
10 Andrea Poštulková VZA9351 Slávia Žilinská univerzita 59:11 + 18:59 581
11 Lenka Jablonovská SPE9063 Klub OB Sokol Pezinok 63:48 + 23:36 454
12 Katarína Papugová TKE9255 Klub OB ATU Košice 65:55 + 25:43 396

W 35- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Alena Ďurčová VZA7753 Slávia Žilinská univerzita 46:24 1100
2 Alena Bukovacová FBA7451 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 48:26 + 2:02 1052
3 Katarína Lanátorová RBA7856 TJ Rapid Bratislava 59:29 + 13:05 790
4 Monika Urbanová SKS7751 Športový klub Sandberg 61:38 + 15:14 739
5 Erika Vávrová RBA7751 TJ Rapid Bratislava 65:04 + 18:40 657
6 Táňa Bednáriková SSN7952 KOB Čingov Spišská Nová Ves 65:23 + 18:59 650
7 Daniela Ondovčíková SPE7852 Klub OB Sokol Pezinok 88:31 + 42:07 102

W 40- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Katarína Fedorová SPE7451 Klub OB Sokol Pezinok 39:14 1100
2 Jana Slámová TKE7252 Klub OB ATU Košice 44:20 + 5:06 957
3 Dagmar Miklušová RBA7351 TJ Rapid Bratislava 54:58 + 15:44 659
4 Soňa Ondrejková VZA7451 Slávia Žilinská univerzita 55:53 + 16:39 633
5 Ľubica Toporová SPE7552 Klub OB Sokol Pezinok 60:23 + 21:09 507
6 Mária Dubovská PEZ7451 Klub OB AŠK Pezinok 63:39 + 24:25 415
7 Katarína Schenková RBA7451 TJ Rapid Bratislava 74:53 + 35:39 100
8 Petra Kotuliaková FBA7552 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 85:51 + 46:37 0

W 45- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Elena Papugová TKE6552 Klub OB ATU Košice 37:31 1100
2 Zuzana Poštulková VZA7051 Slávia Žilinská univerzita 42:08 + 4:37 965
3 Miriam Králová VZA6951 Slávia Žilinská univerzita 54:09 + 16:38 612
4 Ingrid Roháčová TKE7051 Klub OB ATU Košice 61:23 + 23:52 400
5 Alena Barillová SSN6951 KOB Čingov Spišská Nová Ves 65:38 + 28:07 276
6 Valéria Kuráková TKE7151 Klub OB ATU Košice 66:49 + 29:18 241
7 Andrea Klabouchová VZA7052 Slávia Žilinská univerzita 78:52 + 41:21 0

W 50- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Eva Mušinská TKE6451 Klub OB ATU Košice 34:09 1100
2 Tamara Denysenko VZA6151 Slávia Žilinská univerzita 42:25 + 8:16 834
3 Elena Belicová TKE6251 Klub OB ATU Košice 43:47 + 9:38 790
4 Jana Franková KYS6651 Klub OB Kysak 48:27 + 14:18 639
5 Soňa Mazúrová RBA6551 TJ Rapid Bratislava 54:45 + 20:36 436
6 Ema Jurašková TKE6453 Klub OB ATU Košice 55:06 + 20:57 425
7 Jana Mižúrová FBA6351 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 73:25 + 39:16 0
Bibiana Kebisová SPE6252 Klub OB Sokol Pezinok DNF 0

W 55- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Maya Karovic SPE5851 Klub OB Sokol Pezinok 37:04 1100
2 Beata Vávrová RBA5651 TJ Rapid Bratislava 45:16 + 8:12 857
3 Eva Pijáková SPE5751 Klub OB Sokol Pezinok 53:32 + 16:28 611
4 Darina Poláčková SPE5852 Klub OB Sokol Pezinok 77:56 + 40:52 0

W 60- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Paulína Májová BBA5351 KOBRA Bratislava 37:15 1100

W 65- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Darina Polónyiová VZA4850 Slávia Žilinská univerzita 42:35 800

M -12 C

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Filip Bukovac FBA0501 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 20:27 800
2 Andrej Mikloš SPE0401 Klub OB Sokol Pezinok 27:44 + 7:17 515
3 Tomáš Porubčan KYS0501 Klub OB Kysak 44:24 + 23:57 0
4 Jakub Karol Janšo TKE0602 Klub OB ATU Košice 49:03 + 28:36 0
5 Andrej Hojko SPE0404 Klub OB Sokol Pezinok 64:47 + 44:20 0
6 Miroslav Pajger VZA0502 Slávia Žilinská univerzita 70:45 + 50:18 0

W -12 C

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Alžbeta Kopčíková SPE0453 Klub OB Sokol Pezinok 25:04 800
2 Simona Mihaličová TKE0551 Klub OB ATU Košice 28:33 + 3:29 689
3 Lenka Porubská CNR0451 ŠK Cart print Nitra 31:56 + 6:52 581
4 Karolína Toporová SPE0452 Klub OB Sokol Pezinok 37:17 + 12:13 410