Rankingové výsledky

Preteky: Veľká cena Slovenska, Slovak Karst Cup

Etapa: GPS, Slovak Karst Cup - E3 (23.07.2016)

Kategórie

M -12      M -14      M -16      M -18      M -20      M 21- E    M 21- B    M 21- BR   M 35- B    M 40-      M 45- A    M 50-      M 55-      M 60-      M 65-      M 70-      W -12      W -14      W -16      W -18      W 21- E    W 21- B    W 21- BR   W 35- B    W 40-      W 45- A    W 50-      W 55-      W 60-      W 65-     

M -12

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Tomáš Porubčan KYS0501 Klub OB Kysak 42:27 900
2 Ondrej Kováč VBA0601 ŠK VAZKA Bratislava 118:15 + 75:48 0

M -14

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Tomáš Jurčík VZA0301 Slávia Žilinská univerzita 43:40 900
2 Michal Schenk RBA0201 TJ Rapid Bratislava 59:05 + 15:25 582
Filip Dubovský PEZ0201 Klub OB AŠK Pezinok DISK 0

M -16

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Medard Féder PEZ0102 Klub OB AŠK Pezinok 28:24 900
2 Daniel Pompura TBB0101 ŠK Terezka Banská Bystrica 31:31 + 3:07 801
3 Lukáš Simočko TKE0003 Klub OB ATU Košice 32:36 + 4:12 767
4 Matej Cidorík PEZ0001 Klub OB AŠK Pezinok 33:40 + 5:16 733
5 Tobiáš Goldschmidt RBA0003 TJ Rapid Bratislava 34:55 + 6:31 693
6 Jakub Schenk RBA0001 TJ Rapid Bratislava 40:50 + 12:26 506
7 Štefan Mihalič TKE0002 Klub OB ATU Košice 45:36 + 17:12 355
8 Michal Kurák TKE0101 Klub OB ATU Košice 68:08 + 39:44 0

M -18

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Andrej Dubovský PEZ9901 Klub OB AŠK Pezinok 40:23 900
2 Šimon Dudra KYS9801 Klub OB Kysak 53:38 + 13:15 605
3 Dominik Lovás RBA9902 TJ Rapid Bratislava 75:23 + 35:00 120

M -20

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Jakub Dekrét EBB9902 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 31:50 900
2 Dušan Sláma TKE9801 Klub OB ATU Košice 32:24 + 0:34 884
3 Martin Jonáš BBA9601 KOBRA Bratislava 43:26 + 11:36 572

M 21- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Marian Dávidík BBA7713 KOBRA Bratislava 43:22 1000
2 Jakub Chupek VZA9901 Slávia Žilinská univerzita 44:19 + 0:57 978
3 Peter Mižúr FBA9101 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 45:17 + 1:55 956
4 Pavol Bukovac FBA8102 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 47:14 + 3:52 911
5 Rastislav Oľhava TKE8901 Klub OB ATU Košice 47:30 + 4:08 905
6 Jozef Chupek VZA7101 Slávia Žilinská univerzita 50:43 + 7:21 831
7 Štefan Šurgan HBB7905 ŠK HADVEO Banská Bystrica 50:58 + 7:36 825
8 Peter Glončák FBA7901 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 52:25 + 9:03 791
9 Lukáš Barták BBA8301 KOBRA Bratislava 57:47 + 14:25 668
10 Adam Tysz TKE8703 Klub OB ATU Košice 58:38 + 15:16 648

M 21- B

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Miroslav Kollár KYS8801 Klub OB Kysak 39:19 800
2 Jakub Kuriak VZA9301 Slávia Žilinská univerzita 41:28 + 2:09 756
3 Tomáš Sokol KYS9103 Klub OB Kysak 41:38 + 2:19 753
4 Rastislav Szabó HBB8701 ŠK HADVEO Banská Bystrica 43:16 + 3:57 720
5 Jozef Wallner BBA6812 KOBRA Bratislava 45:40 + 6:21 671
6 Milan Dudra KYS7201 Klub OB Kysak 47:04 + 7:45 642
7 Miroslav Pilát HBB8502 ŠK HADVEO Banská Bystrica 49:24 + 10:05 595
8 Andrej Nemec EBB9201 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 50:06 + 10:47 581

M 21- BR

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Teodor Takáč HBB9601 ŠK HADVEO Banská Bystrica 37:07 700
2 Michal Pavlík SSN9001 KOB Čingov Spišská Nová Ves 37:14 + 0:07 698
3 Juraj Nemec EBB8901 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 37:28 + 0:21 693
4 Silvester Dulák SSN9007 KOB Čingov Spišská Nová Ves 38:08 + 1:01 681
5 Andrej Patráš HBB8201 ŠK HADVEO Banská Bystrica 42:42 + 5:35 595
6 Peter Krnáč VIA7701 Viatoris 43:39 + 6:32 577
7 Miroslav Tauber SSN9301 KOB Čingov Spišská Nová Ves 48:00 + 10:53 495
8 Matej Ďuriš VIA8601 Viatoris 52:04 + 14:57 418
9 Miroslav Hríbik HBB8501 ŠK HADVEO Banská Bystrica 61:43 + 24:36 236
10 Martin Bejdák RBA9605 TJ Rapid Bratislava 62:03 + 24:56 230
11 Štefan Ivanko TKE8602 Klub OB ATU Košice 83:44 + 46:37 0

M 35- B

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Juraj Mihalič TKE7903 Klub OB ATU Košice 31:26 800
2 Radovan Marton KYS7802 Klub OB Kysak 40:23 + 8:57 572

M 40-

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Igor Porubčan KYS7101 Klub OB Kysak 41:37 900
2 Peter Vandlíček VZA7300 Slávia Žilinská univerzita 48:15 + 6:38 757
3 Jozef Paluska FBA7401 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 97:33 + 55:56 0

M 45- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Ján Šmelík RBA6701 TJ Rapid Bratislava 33:36 900
2 Pavol Šoltés SSN6402 KOB Čingov Spišská Nová Ves 38:05 + 4:29 780
3 Valér Franko KYS6601 Klub OB Kysak 38:32 + 4:56 768
4 Milan Kováč VBA7101 ŠK VAZKA Bratislava 45:08 + 11:32 591
5 Karel Poštulka VZA7102 Slávia Žilinská univerzita 45:58 + 12:22 569
6 Martin Barč SSN6801 KOB Čingov Spišská Nová Ves 48:33 + 14:57 500
7 Róbert Schenk RBA6802 TJ Rapid Bratislava 55:50 + 22:14 304

M 50-

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Csaba Takács TKE6205 Klub OB ATU Košice 37:48 900
2 Peter Ďurčo EBB6102 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 38:06 + 0:18 893
3 Peter Sláma TKE6401 Klub OB ATU Košice 39:48 + 2:00 852
4 Karol Janšo TKE6206 Klub OB ATU Košice 43:51 + 6:03 756
5 Anton Kniebügl BBA6401 KOBRA Bratislava 45:54 + 8:06 707
6 Roman Ščehovič EBB6401 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 50:58 + 13:10 587
7 Milan Mazúr RBA6201 TJ Rapid Bratislava 53:08 + 15:20 535
8 Ladislav Pompura TBB6301 ŠK Terezka Banská Bystrica 54:19 + 16:31 507
9 Vladimír Tysz TKE6202 Klub OB ATU Košice 69:49 + 32:01 138

M 55-

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Jaroslav Piják SPE5801 Klub OB Sokol Pezinok 36:06 900
2 Ivan Repáč VZV5901 Slávia TU Zvolen 38:55 + 2:49 830
3 Jaroslav Kollár KYS6102 Klub OB Kysak 42:55 + 6:49 730
4 Miroslav Palička SSN5902 KOB Čingov Spišská Nová Ves 46:16 + 10:10 647
5 Martin Jarný KYS6104 Klub OB Kysak 47:13 + 11:07 623
6 Ján Mazúr RBA5804 TJ Rapid Bratislava 47:42 + 11:36 611
7 Dušan Formanko RBA5801 TJ Rapid Bratislava 51:45 + 15:39 510
8 Juraj Nemec EBB6001 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 54:59 + 18:53 429

M 60-

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
Peter Navesňák TKE5803 Klub OB ATU Košice 42:25 0
1 Vladislav Piják SPE5201 Klub OB Sokol Pezinok 37:49 + -5:-36 900
2 Ivan Oravec SPE5502 Klub OB Sokol Pezinok 41:36 + -1:-49 810
3 Štefan Máj BBA5201 KOBRA Bratislava 46:45 + 4:20 687
4 Pavol Poláček SPE5501 Klub OB Sokol Pezinok 56:31 + 14:06 455
5 Ivan Zacharovský ZMT5201 Klub OB Martin 59:44 + 17:19 378
6 Jozef Gajdošík VZA5200 Slávia Žilinská univerzita 65:15 + 22:50 247
7 Michal Simočko TKE5302 Klub OB ATU Košice 77:37 + 35:12 0

M 65-

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Viktor Vávra RBA5001 TJ Rapid Bratislava 43:54 900
2 Medard Féder PEZ5001 Klub OB AŠK Pezinok 68:50 + 24:56 389

M 70-

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Ľudovít Šmelík RBA4301 TJ Rapid Bratislava 34:23 900
2 Milan Meriač ZMT4205 Klub OB Martin 117:20 + 82:57 0

W -12

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Žofia Kováčová VBA0451 ŠK VAZKA Bratislava 52:42 900

W -14

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Katarína Palusková FBA0251 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 45:46 900
2 Sandra Ivanková TKE0253 Klub OB ATU Košice 45:46 + 0:00 900
3 Zuzana Féderová PEZ0351 Klub OB AŠK Pezinok 49:03 + 3:17 835

W -16

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Ľuboslava Weissová TKE0252 Klub OB ATU Košice 31:49 900
2 Magdaléna Hrabošová FBA0052 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 35:18 + 3:29 801
3 Alžbeta Dubovská PEZ0151 Klub OB AŠK Pezinok 51:40 + 19:51 339
4 Alžbeta Kubenová RBA0151 TJ Rapid Bratislava 53:21 + 21:32 291

W -18

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Miriam Cidoríková PEZ9951 Klub OB AŠK Pezinok 45:47 900
2 Daniela Bajusová KYS9951 Klub OB Kysak 52:23 + 6:36 770
3 Valentína Vancáková TKE9951 Klub OB ATU Košice 61:05 + 15:18 599

W 21- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Jana Macinská TKE8651 Klub OB ATU Košice 36:30 1000
2 Tereza Šmelíková RBA9951 TJ Rapid Bratislava 38:26 + 1:56 947
3 Silvia Chupeková VZA7250 Slávia Žilinská univerzita 42:08 + 5:38 846
4 Kristína Krajčíková TKE9254 Klub OB ATU Košice 44:32 + 8:02 780
5 Barbora Pijáková SPE9451 Klub OB Sokol Pezinok 45:53 + 9:23 743
6 Lucia Kovalančíková HBB9351 ŠK HADVEO Banská Bystrica 46:03 + 9:33 738
7 Jana Kršiaková TKE8951 Klub OB ATU Košice 47:18 + 10:48 704
8 Katarína Hrašnová SPE9351 Klub OB Sokol Pezinok 48:29 + 11:59 672
9 Erika Nemcová EBB8752 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 75:13 + 38:43 0

W 21- B

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Natália Tyszová TKE8851 Klub OB ATU Košice 35:58 800
2 Andrea Poštulková VZA9351 Slávia Žilinská univerzita 41:48 + 5:50 670
3 Ela Sedileková HBB9352 ŠK HADVEO Banská Bystrica 42:40 + 6:42 651
4 Tereza Schenková RBA9751 TJ Rapid Bratislava 56:55 + 20:57 334

W 21- BR

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Barbora Pavliková KYS9152 Klub OB Kysak 48:31 700

W 35- B

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Erika Vávrová RBA7751 TJ Rapid Bratislava 60:39 800
2 Bibiana Perátová KYS7252 Klub OB Kysak 78:37 + 17:58 563
3 Anastasia Chernivetskaya RBA8051 TJ Rapid Bratislava 96:15 + 35:36 330

W 40-

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Jana Slámová TKE7252 Klub OB ATU Košice 35:57 900
2 Martina Bialeková EBB7351 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 37:39 + 1:42 857
3 Mária Dubovská PEZ7451 Klub OB AŠK Pezinok 45:53 + 9:56 651
4 Katarína Schenková RBA7451 TJ Rapid Bratislava 48:38 + 12:41 582
5 Katarína Kováčová VBA7451 ŠK VAZKA Bratislava 62:53 + 26:56 226

W 45- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Hana Šmelíková FBA6951 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 39:02 900
2 Zuzana Poštulková VZA7051 Slávia Žilinská univerzita 42:14 + 3:12 826
3 Elena Papugová TKE6552 Klub OB ATU Košice 43:49 + 4:47 790

W 50-

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Eva Mušinská TKE6451 Klub OB ATU Košice 34:38 900
2 Iva Kumová RBA6252 TJ Rapid Bratislava 44:26 + 9:48 645
3 Jana Franková KYS6651 Klub OB Kysak 46:16 + 11:38 598
4 Jana Mižúrová FBA6351 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 51:05 + 16:27 473
5 Soňa Mazúrová RBA6551 TJ Rapid Bratislava 61:53 + 27:15 192
6 Elena Belicová TKE6251 Klub OB ATU Košice 89:14 + 54:36 0

W 55-

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Maya Karovic SPE5851 Klub OB Sokol Pezinok 38:53 900
2 Eva Pijáková SPE5751 Klub OB Sokol Pezinok 40:33 + 1:40 861
3 Beata Vávrová RBA5651 TJ Rapid Bratislava 40:58 + 2:05 852
4 Angela Maľarová TKE5751 Klub OB ATU Košice 56:22 + 17:29 495

W 60-

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Paulína Májová BBA5351 KOBRA Bratislava 33:35 900

W 65-

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Soňa Kavecká SPE4851 Klub OB Sokol Pezinok 82:05 900