Rankingové výsledky

Preteky: Veľká cena Slovenska, Slovak Karst Cup

Etapa: GPS, Slovak Karst Cup - E4 (24.07.2016)

Kategórie

M -12      M -14      M -16      M -18      M -20      M 21- E    M 21- B    M 21- BR   M 35- B    M 40-      M 45- A    M 50-      M 55-      M 60-      M 65-      M 70-      W -12      W -14      W -16      W -18      W 21- E    W 21- B    W 35- B    W 40-      W 45- A    W 50-      W 55-      W 60-      W 65-     

M -12

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Tomáš Porubčan KYS0501 Klub OB Kysak 34:27 800
Ondrej Kováč VBA0601 ŠK VAZKA Bratislava DNF 0

M -14

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Tomáš Jurčík VZA0301 Slávia Žilinská univerzita 39:38 800
2 Filip Dubovský PEZ0201 Klub OB AŠK Pezinok 45:29 + 5:51 682
3 Michal Schenk RBA0201 TJ Rapid Bratislava 60:56 + 21:18 370

M -16

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Daniel Pompura TBB0101 ŠK Terezka Banská Bystrica 42:39 800
2 Tobiáš Goldschmidt RBA0003 TJ Rapid Bratislava 44:37 + 1:58 763
3 Matej Cidorík PEZ0001 Klub OB AŠK Pezinok 45:26 + 2:47 748
4 Michal Kurák TKE0101 Klub OB ATU Košice 48:30 + 5:51 690
5 Medard Féder PEZ0102 Klub OB AŠK Pezinok 51:42 + 9:03 630
6 Jakub Schenk RBA0001 TJ Rapid Bratislava 68:04 + 25:25 323
7 Lukáš Simočko TKE0003 Klub OB ATU Košice 101:52 + 59:13 0
8 Štefan Mihalič TKE0002 Klub OB ATU Košice 105:53 + 63:14 0

M -18

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Andrej Dubovský PEZ9901 Klub OB AŠK Pezinok 50:05 800
2 Dominik Lovás RBA9902 TJ Rapid Bratislava 63:35 + 13:30 584
3 Šimon Dudra KYS9801 Klub OB Kysak 75:01 + 24:56 402

M -20

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Jakub Dekrét EBB9902 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 51:06 800
2 Martin Jonáš BBA9601 KOBRA Bratislava 65:41 + 14:35 572

M 21- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Marian Dávidík BBA7713 KOBRA Bratislava 64:56 900
2 Jakub Chupek VZA9901 Slávia Žilinská univerzita 65:08 + 0:12 897
3 Jozef Chupek VZA7101 Slávia Žilinská univerzita 75:51 + 10:55 749
4 Štefan Šurgan HBB7905 ŠK HADVEO Banská Bystrica 78:13 + 13:17 716
5 Peter Glončák FBA7901 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 80:47 + 15:51 680
6 Peter Mižúr FBA9101 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 83:52 + 18:56 638
7 Pavol Bukovac FBA8102 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 85:28 + 20:32 615
8 Matúš Kaprál TKE8804 Klub OB ATU Košice 109:43 + 44:47 279

M 21- B

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Milan Dudra KYS7201 Klub OB Kysak 60:29 700
2 Miroslav Kollár KYS8801 Klub OB Kysak 64:35 + 4:06 653
3 Rastislav Szabó HBB8701 ŠK HADVEO Banská Bystrica 65:00 + 4:31 648
4 Tomáš Sokol KYS9103 Klub OB Kysak 70:41 + 10:12 582
5 Miroslav Pilát HBB8502 ŠK HADVEO Banská Bystrica 75:37 + 15:08 525
6 Andrej Nemec EBB9201 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 76:35 + 16:06 514
7 Jakub Kuriak VZA9301 Slávia Žilinská univerzita 79:32 + 19:03 480

M 21- BR

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Juraj Nemec EBB8901 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 54:26 600
2 Miroslav Tauber SSN9301 KOB Čingov Spišská Nová Ves 64:55 + 10:29 484
3 Silvester Dulák SSN9007 KOB Čingov Spišská Nová Ves 65:01 + 10:35 483
4 Andrej Patráš HBB8201 ŠK HADVEO Banská Bystrica 68:09 + 13:43 449
5 Peter Krnáč VIA7701 Viatoris 70:39 + 16:13 421
6 Štefan Ivanko TKE8602 Klub OB ATU Košice 71:38 + 17:12 410
7 Teodor Takáč HBB9601 ŠK HADVEO Banská Bystrica 75:33 + 21:07 367
8 Martin Bejdák RBA9605 TJ Rapid Bratislava 88:05 + 33:39 229
9 Matej Ďuriš VIA8601 Viatoris 89:04 + 34:38 218
10 Miroslav Hríbik HBB8501 ŠK HADVEO Banská Bystrica 90:42 + 36:16 200
Michal Pavlík SSN9001 KOB Čingov Spišská Nová Ves DISK 0
Lukáš Barták BBA8301 KOBRA Bratislava DISK 0

M 35- B

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Juraj Mihalič TKE7903 Klub OB ATU Košice 51:04 700
2 Radovan Marton KYS7802 Klub OB Kysak 58:11 + 7:07 602

M 40-

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Igor Porubčan KYS7101 Klub OB Kysak 58:09 800
2 Jozef Paluska FBA7401 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 164:41 + 106:32 0

M 45- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Ján Šmelík RBA6701 TJ Rapid Bratislava 49:13 800
2 Pavol Šoltés SSN6402 KOB Čingov Spišská Nová Ves 53:03 + 3:50 738
3 Valér Franko KYS6601 Klub OB Kysak 54:08 + 4:55 720
4 Karel Poštulka VZA7102 Slávia Žilinská univerzita 65:12 + 15:59 540
5 Milan Kováč VBA7101 ŠK VAZKA Bratislava 70:09 + 20:56 460
6 Milan Kurák TKE6801 Klub OB ATU Košice 86:52 + 37:39 188
7 Róbert Schenk RBA6802 TJ Rapid Bratislava 92:59 + 43:46 89

M 50-

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Peter Ďurčo EBB6102 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 53:39 800
2 Anton Kniebügl BBA6401 KOBRA Bratislava 56:37 + 2:58 756
3 Ladislav Pompura TBB6301 ŠK Terezka Banská Bystrica 66:55 + 13:16 602
4 Milan Mazúr RBA6201 TJ Rapid Bratislava 67:33 + 13:54 593
5 Roman Ščehovič EBB6401 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 73:31 + 19:52 504
6 Karol Janšo TKE6206 Klub OB ATU Košice 113:39 + 60:00 0

M 55-

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Miroslav Palička SSN5902 KOB Čingov Spišská Nová Ves 48:20 800
2 Ivan Repáč VZV5901 Slávia TU Zvolen 54:14 + 5:54 702
3 Juraj Nemec EBB6001 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 56:57 + 8:37 657
4 Ján Mazúr RBA5804 TJ Rapid Bratislava 58:20 + 10:00 634
5 Jaroslav Piják SPE5801 Klub OB Sokol Pezinok 59:27 + 11:07 616
6 Dušan Formanko RBA5801 TJ Rapid Bratislava 61:01 + 12:41 590
7 Martin Jarný KYS6104 Klub OB Kysak 61:22 + 13:02 584
8 Jaroslav Kollár KYS6102 Klub OB Kysak 61:48 + 13:28 577

M 60-

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
Peter Navesňák TKE5803 Klub OB ATU Košice 58:10 0
1 Vladislav Piják SPE5201 Klub OB Sokol Pezinok 50:30 + -8:-40 800
2 Ivan Zacharovský ZMT5201 Klub OB Martin 60:15 + 2:05 646
3 Štefan Máj BBA5201 KOBRA Bratislava 64:41 + 6:31 575
4 Jozef Gajdošík VZA5200 Slávia Žilinská univerzita 78:39 + 20:29 354
5 Ivan Oravec SPE5502 Klub OB Sokol Pezinok 79:32 + 21:22 340
6 Pavol Poláček SPE5501 Klub OB Sokol Pezinok 79:50 + 21:40 335

M 65-

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Viktor Vávra RBA5001 TJ Rapid Bratislava 53:20 800
2 Medard Féder PEZ5001 Klub OB AŠK Pezinok 75:35 + 22:15 466

M 70-

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Ľudovít Šmelík RBA4301 TJ Rapid Bratislava 36:23 800
2 Milan Meriač ZMT4205 Klub OB Martin 92:53 + 56:30 0

W -12

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Žofia Kováčová VBA0451 ŠK VAZKA Bratislava 38:20 800

W -14

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Sandra Ivanková TKE0253 Klub OB ATU Košice 78:02 800
2 Katarína Palusková FBA0251 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 89:31 + 11:29 682
3 Zuzana Féderová PEZ0351 Klub OB AŠK Pezinok 90:32 + 12:30 672

W -16

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Ľuboslava Weissová TKE0252 Klub OB ATU Košice 39:54 800
2 Magdaléna Hrabošová FBA0052 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 50:17 + 10:23 592
3 Alžbeta Kubenová RBA0151 TJ Rapid Bratislava 58:12 + 18:18 433
4 Alžbeta Dubovská PEZ0151 Klub OB AŠK Pezinok 58:15 + 18:21 432

W -18

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Daniela Bajusová KYS9951 Klub OB Kysak 97:55 800
2 Valentína Vancáková TKE9951 Klub OB ATU Košice 101:28 + 3:33 771
Miriam Cidoríková PEZ9951 Klub OB AŠK Pezinok DISK 0

W 21- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Tereza Šmelíková RBA9951 TJ Rapid Bratislava 53:07 900
2 Silvia Chupeková VZA7250 Slávia Žilinská univerzita 59:13 + 6:06 797
3 Lucia Kovalančíková HBB9351 ŠK HADVEO Banská Bystrica 64:18 + 11:11 711
4 Katarína Hrašnová SPE9351 Klub OB Sokol Pezinok 65:41 + 12:34 687
5 Barbora Pijáková SPE9451 Klub OB Sokol Pezinok 65:45 + 12:38 686
6 Erika Nemcová EBB8752 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 111:57 + 58:50 0

W 21- B

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Andrea Poštulková VZA9351 Slávia Žilinská univerzita 46:44 700
2 Ela Sedileková HBB9352 ŠK HADVEO Banská Bystrica 49:06 + 2:22 665
3 Tereza Schenková RBA9751 TJ Rapid Bratislava 80:02 + 33:18 201

W 35- B

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Erika Vávrová RBA7751 TJ Rapid Bratislava 55:38 700
2 Bibiana Perátová KYS7252 Klub OB Kysak 62:43 + 7:05 611
3 Anastasia Chernivetskaya RBA8051 TJ Rapid Bratislava 68:17 + 12:39 541

W 40-

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Katarína Schenková RBA7451 TJ Rapid Bratislava 64:25 800
2 Mária Dubovská PEZ7451 Klub OB AŠK Pezinok 69:23 + 4:58 738
3 Martina Bialeková EBB7351 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 71:40 + 7:15 710
4 Katarína Kováčová VBA7451 ŠK VAZKA Bratislava 125:01 + 60:36 47

W 45- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Zuzana Poštulková VZA7051 Slávia Žilinská univerzita 52:35 800
2 Hana Šmelíková FBA6951 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 54:03 + 1:28 778

W 50-

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Iva Kumová RBA6252 TJ Rapid Bratislava 51:55 800
2 Soňa Mazúrová RBA6551 TJ Rapid Bratislava 55:18 + 3:23 748
3 Jana Franková KYS6651 Klub OB Kysak 56:29 + 4:34 730
4 Eva Mušinská TKE6451 Klub OB ATU Košice 58:26 + 6:31 700
5 Jana Mižúrová FBA6351 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 59:50 + 7:55 678

W 55-

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Beata Vávrová RBA5651 TJ Rapid Bratislava 38:36 800
2 Maya Karovic SPE5851 Klub OB Sokol Pezinok 42:17 + 3:41 724
3 Eva Pijáková SPE5751 Klub OB Sokol Pezinok 42:36 + 4:00 717
4 Angela Maľarová TKE5751 Klub OB ATU Košice 60:02 + 21:26 356

W 60-

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Paulína Májová BBA5351 KOBRA Bratislava 34:21 800

W 65-

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Soňa Kavecká SPE4851 Klub OB Sokol Pezinok 41:39 800