Rankingové výsledky

Preteky: Veľká cena Slovenska, Slovak Karst Cup

Etapa: GPS, Slovak Karst Cup - E1 (21.07.2016)

Kategórie

M -12      M -14      M -16      M -18      M -20      M 21- E    M 21- B    M 21- BR   M 35- B    M 40-      M 45- A    M 50-      M 55-      M 60-      M 65-      M 70-      W -12      W -14      W -16      W -18      W 21- E    W 21- B    W 35- B    W 40-      W 45- A    W 50-      W 55-      W 60-      W 65-     

M -12

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Ondrej Kováč VBA0601 ŠK VAZKA Bratislava 42:55 900
2 Tomáš Porubčan KYS0501 Klub OB Kysak 52:09 + 9:14 706

M -14

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Michal Schenk RBA0201 TJ Rapid Bratislava 46:36 900
2 Filip Dubovský PEZ0201 Klub OB AŠK Pezinok 60:44 + 14:08 627

M -16

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Medard Féder PEZ0102 Klub OB AŠK Pezinok 29:02 900
2 Daniel Pompura TBB0101 ŠK Terezka Banská Bystrica 36:26 + 7:24 671
3 Michal Kurák TKE0101 Klub OB ATU Košice 41:55 + 12:53 501
4 Tobiáš Goldschmidt RBA0003 TJ Rapid Bratislava 44:30 + 15:28 421
5 Matej Cidorík PEZ0001 Klub OB AŠK Pezinok 45:11 + 16:09 399
6 Jakub Schenk RBA0001 TJ Rapid Bratislava 53:27 + 24:25 143
7 Štefan Mihalič TKE0002 Klub OB ATU Košice 55:40 + 26:38 74
8 Lukáš Simočko TKE0003 Klub OB ATU Košice 93:58 + 64:56 0

M -18

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Andrej Dubovský PEZ9901 Klub OB AŠK Pezinok 45:47 900
2 Šimon Dudra KYS9801 Klub OB Kysak 55:12 + 9:25 715
3 Dominik Lovás RBA9902 TJ Rapid Bratislava 91:37 + 45:50 0

M -20

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Jakub Dekrét EBB9902 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 36:36 900
2 Martin Jonáš BBA9601 KOBRA Bratislava 39:30 + 2:54 829

M 21- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Marian Dávidík BBA7713 KOBRA Bratislava 49:02 1000
2 Jakub Chupek VZA9901 Slávia Žilinská univerzita 50:31 + 1:29 970
3 Peter Mižúr FBA9101 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 55:26 + 6:24 869
4 Pavol Bukovac FBA8102 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 55:49 + 6:47 862
5 Peter Glončák FBA7901 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 61:09 + 12:07 753
6 Lukáš Barták BBA8301 KOBRA Bratislava 62:16 + 13:14 730
7 Jozef Chupek VZA7101 Slávia Žilinská univerzita 63:54 + 14:52 697
8 Martin Šmelík TKE9604 Klub OB ATU Košice 73:24 + 24:22 503
Tomáš Mušinský TKE9301 Klub OB ATU Košice DISK 0

M 21- B

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Milan Dudra KYS7201 Klub OB Kysak 44:34 800
2 Tomáš Sokol KYS9103 Klub OB Kysak 48:46 + 4:12 725
3 Miroslav Kollár KYS8801 Klub OB Kysak 53:51 + 9:17 633
4 Jakub Kuriak VZA9301 Slávia Žilinská univerzita 54:23 + 9:49 624

M 21- BR

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Silvester Dulák SSN9007 KOB Čingov Spišská Nová Ves 37:24 700
2 Teodor Takáč HBB9601 ŠK HADVEO Banská Bystrica 44:14 + 6:50 572
3 Andrej Patráš HBB8201 ŠK HADVEO Banská Bystrica 49:20 + 11:56 477
4 Matej Ďuriš VIA8601 Viatoris 73:41 + 36:17 21
5 Martin Bejdák RBA9605 TJ Rapid Bratislava 81:48 + 44:24 0
6 Štefan Ivanko TKE8602 Klub OB ATU Košice 89:43 + 52:19 0
Peter Krnáč VIA7701 Viatoris DISK 0

M 35- B

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Radovan Marton KYS7802 Klub OB Kysak 43:09 800

M 40-

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Igor Porubčan KYS7101 Klub OB Kysak 42:42 900
2 Medard Féder PEZ7303 Klub OB AŠK Pezinok 82:07 + 39:25 69
3 Jozef Paluska FBA7401 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 103:23 + 60:41 0

M 45- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Ján Šmelík RBA6701 TJ Rapid Bratislava 37:58 900
2 Pavol Šoltés SSN6402 KOB Čingov Spišská Nová Ves 40:11 + 2:13 847
3 Valér Franko KYS6601 Klub OB Kysak 41:54 + 3:56 807
4 Karel Poštulka VZA7102 Slávia Žilinská univerzita 42:03 + 4:05 803
5 Milan Kováč VBA7101 ŠK VAZKA Bratislava 59:01 + 21:03 401
6 Róbert Schenk RBA6802 TJ Rapid Bratislava 75:56 + 37:58 0

M 50-

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Csaba Takács TKE6205 Klub OB ATU Košice 44:57 900
2 Anton Kniebügl BBA6401 KOBRA Bratislava 47:44 + 2:47 844
3 Peter Ďurčo EBB6102 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 49:52 + 4:55 802
4 Ladislav Pompura TBB6301 ŠK Terezka Banská Bystrica 56:22 + 11:25 671
5 Peter Sláma TKE6401 Klub OB ATU Košice 61:49 + 16:52 562
6 Milan Mazúr RBA6201 TJ Rapid Bratislava 62:57 + 18:00 540
7 Roman Ščehovič EBB6401 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 66:26 + 21:29 470
8 Karol Janšo TKE6206 Klub OB ATU Košice 84:43 + 39:46 104

M 55-

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Juraj Nemec EBB6001 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 42:14 900
2 Martin Jarný KYS6104 Klub OB Kysak 44:31 + 2:17 851
3 Jaroslav Piják SPE5801 Klub OB Sokol Pezinok 46:25 + 4:11 811
4 Dušan Formanko RBA5801 TJ Rapid Bratislava 46:44 + 4:30 804
5 Miroslav Palička SSN5902 KOB Čingov Spišská Nová Ves 50:14 + 8:00 730
6 Ivan Repáč VZV5901 Slávia TU Zvolen 53:01 + 10:47 670
7 Jaroslav Kollár KYS6102 Klub OB Kysak 62:00 + 19:46 479

M 60-

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
Peter Navesňák TKE5803 Klub OB ATU Košice 71:02 0
1 Vladislav Piják SPE5201 Klub OB Sokol Pezinok 38:49 + -33:-13 900
2 Ivan Oravec SPE5502 Klub OB Sokol Pezinok 54:01 + -18:-1 548
3 Štefan Máj BBA5201 KOBRA Bratislava 60:28 + -11:-34 398
4 Ivan Zacharovský ZMT5201 Klub OB Martin 62:22 + -9:-40 354
5 Pavol Poláček SPE5501 Klub OB Sokol Pezinok 63:43 + -8:-19 323
Jozef Gajdošík VZA5200 Slávia Žilinská univerzita DISK 0

M 65-

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Viktor Vávra RBA5001 TJ Rapid Bratislava 38:40 900
2 Medard Féder PEZ5001 Klub OB AŠK Pezinok 52:12 + 13:32 585

M 70-

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Ľudovít Šmelík RBA4301 TJ Rapid Bratislava 27:46 900
Milan Meriač ZMT4205 Klub OB Martin DISK 0

W -12

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Žofia Kováčová VBA0451 ŠK VAZKA Bratislava 39:16 900

W -14

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Zuzana Féderová PEZ0351 Klub OB AŠK Pezinok 44:01 900
2 Sandra Ivanková TKE0253 Klub OB ATU Košice 45:42 + 1:41 866
3 Katarína Palusková FBA0251 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 102:23 + 58:22 0

W -16

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Ľuboslava Weissová TKE0252 Klub OB ATU Košice 31:11 900
2 Magdaléna Hrabošová FBA0052 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 38:10 + 6:59 698
3 Alžbeta Kubenová RBA0151 TJ Rapid Bratislava 53:21 + 22:10 260
4 Alžbeta Dubovská PEZ0151 Klub OB AŠK Pezinok 57:27 + 26:16 142

W -18

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Dominika Kalenská TKE9953 Klub OB ATU Košice 42:25 900
2 Miriam Cidoríková PEZ9951 Klub OB AŠK Pezinok 44:38 + 2:13 853
3 Daniela Bajusová KYS9951 Klub OB Kysak 76:32 + 34:07 176
4 Valentína Vancáková TKE9951 Klub OB ATU Košice 138:37 + 96:12 0

W 21- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Tereza Šmelíková RBA9951 TJ Rapid Bratislava 44:18 1000
2 Silvia Chupeková VZA7250 Slávia Žilinská univerzita 46:55 + 2:37 941
3 Katarína Hrašnová SPE9351 Klub OB Sokol Pezinok 48:23 + 4:05 908
4 Barbora Pijáková SPE9451 Klub OB Sokol Pezinok 51:04 + 6:46 847
5 Lucia Kovalančíková HBB9351 ŠK HADVEO Banská Bystrica 54:24 + 10:06 772

W 21- B

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Andrea Poštulková VZA9351 Slávia Žilinská univerzita 40:25 800
2 Natália Tyszová TKE8851 Klub OB ATU Košice 47:00 + 6:35 670
3 Ela Sedileková HBB9352 ŠK HADVEO Banská Bystrica 49:24 + 8:59 622
4 Tereza Schenková RBA9751 TJ Rapid Bratislava 71:33 + 31:08 184

W 35- B

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Erika Vávrová RBA7751 TJ Rapid Bratislava 45:56 800
2 Bibiana Perátová KYS7252 Klub OB Kysak 53:42 + 7:46 665

W 40-

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Katarína Schenková RBA7451 TJ Rapid Bratislava 49:38 900
2 Martina Bialeková EBB7351 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 50:15 + 0:37 889
3 Mária Dubovská PEZ7451 Klub OB AŠK Pezinok 69:31 + 19:53 539
4 Katarína Kováčová VBA7451 ŠK VAZKA Bratislava 91:27 + 41:49 142

W 45- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Zuzana Poštulková VZA7051 Slávia Žilinská univerzita 44:13 900
2 Hana Šmelíková FBA6951 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 52:08 + 7:55 739

W 50-

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Iva Kumová RBA6252 TJ Rapid Bratislava 35:24 900
2 Eva Mušinská TKE6451 Klub OB ATU Košice 37:54 + 2:30 836
3 Jana Franková KYS6651 Klub OB Kysak 37:55 + 2:31 836
4 Elena Belicová TKE6251 Klub OB ATU Košice 39:12 + 3:48 803
5 Soňa Mazúrová RBA6551 TJ Rapid Bratislava 40:09 + 4:45 779
6 Jana Mižúrová FBA6351 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 64:44 + 29:20 154

W 55-

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Beata Vávrová RBA5651 TJ Rapid Bratislava 31:18 900
2 Maya Karovic SPE5851 Klub OB Sokol Pezinok 36:36 + 5:18 748
3 Eva Pijáková SPE5751 Klub OB Sokol Pezinok 41:45 + 10:27 600

W 60-

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Paulína Májová BBA5351 KOBRA Bratislava 57:17 900

W 65-

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Soňa Kavecká SPE4851 Klub OB Sokol Pezinok 33:00 900