Rankingové výsledky

Preteky: Veľká cena Slovenska, Slovak Karst Cup

Etapa: GPS, Slovak Karst Cup - E2 (22.07.2016)

Kategórie

M -12      M -14      M -16      M -18      M -20      M 21- E    M 21- B    M 21- BR   M 35- B    M 40-      M 45- A    M 50-      M 55-      M 60-      M 65-      M 70-      W -12      W -14      W -16      W -18      W 21- E    W 21- B    W 21- BR   W 35- B    W 40-      W 45- A    W 50-      W 55-      W 60-      W 65-     

M -12

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Ondrej Kováč VBA0601 ŠK VAZKA Bratislava 25:21 900
2 Tomáš Porubčan KYS0501 Klub OB Kysak 35:07 + 9:46 553

M -14

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Michal Schenk RBA0201 TJ Rapid Bratislava 74:09 900
2 Filip Dubovský PEZ0201 Klub OB AŠK Pezinok 83:25 + 9:16 788

M -16

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Medard Féder PEZ0102 Klub OB AŠK Pezinok 42:02 900
2 Matej Cidorík PEZ0001 Klub OB AŠK Pezinok 81:44 + 39:42 50
3 Tobiáš Goldschmidt RBA0003 TJ Rapid Bratislava 85:40 + 43:38 0
4 Daniel Pompura TBB0101 ŠK Terezka Banská Bystrica 87:39 + 45:37 0
5 Štefan Mihalič TKE0002 Klub OB ATU Košice 90:10 + 48:08 0
6 Michal Kurák TKE0101 Klub OB ATU Košice 104:22 + 62:20 0
7 Jakub Schenk RBA0001 TJ Rapid Bratislava 107:25 + 65:23 0
8 Lukáš Simočko TKE0003 Klub OB ATU Košice 111:01 + 68:59 0

M -18

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Andrej Dubovský PEZ9901 Klub OB AŠK Pezinok 66:42 900
2 Šimon Dudra KYS9801 Klub OB Kysak 101:38 + 34:56 429
3 Dominik Lovás RBA9902 TJ Rapid Bratislava 127:05 + 60:23 85

M -20

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Jakub Dekrét EBB9902 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 65:07 900
2 Martin Jonáš BBA9601 KOBRA Bratislava 72:39 + 7:32 796

M 21- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Jakub Chupek VZA9901 Slávia Žilinská univerzita 70:44 1000
2 Marian Dávidík BBA7713 KOBRA Bratislava 71:43 + 0:59 986
3 Pavol Bukovac FBA8102 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 78:58 + 8:14 884
4 Jozef Chupek VZA7101 Slávia Žilinská univerzita 86:07 + 15:23 783
5 Peter Glončák FBA7901 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 91:07 + 20:23 712
6 Lukáš Barták BBA8301 KOBRA Bratislava 93:24 + 22:40 680
7 Peter Mižúr FBA9101 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 98:36 + 27:52 606

M 21- B

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Miroslav Kollár KYS8801 Klub OB Kysak 75:42 800
2 Milan Dudra KYS7201 Klub OB Kysak 81:13 + 5:31 742
3 Tomáš Sokol KYS9103 Klub OB Kysak 87:02 + 11:20 680
4 Jakub Kuriak VZA9301 Slávia Žilinská univerzita 95:28 + 19:46 591

M 21- BR

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Andrej Patráš HBB8201 ŠK HADVEO Banská Bystrica 71:20 700
2 Teodor Takáč HBB9601 ŠK HADVEO Banská Bystrica 74:25 + 3:05 670
3 Miroslav Tauber SSN9301 KOB Čingov Spišská Nová Ves 97:59 + 26:39 438
4 Peter Krnáč VIA7701 Viatoris 99:49 + 28:29 420
5 Matej Ďuriš VIA8601 Viatoris 100:54 + 29:34 410
6 Silvester Dulák SSN9007 KOB Čingov Spišská Nová Ves 109:45 + 38:25 323
7 Martin Bejdák RBA9605 TJ Rapid Bratislava 119:03 + 47:43 232
8 Štefan Ivanko TKE8602 Klub OB ATU Košice 199:26 + 128:06 0
Dávid Franko KYS9301 Klub OB Kysak DNF 0
Michal Pavlík SSN9001 KOB Čingov Spišská Nová Ves DNF 0

M 35- B

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Radovan Marton KYS7802 Klub OB Kysak 65:01 800

M 40-

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Igor Porubčan KYS7101 Klub OB Kysak 79:59 900
2 Peter Vandlíček VZA7300 Slávia Žilinská univerzita 85:12 + 5:13 841
3 Jozef Paluska FBA7401 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 130:13 + 50:14 335
4 Medard Féder PEZ7303 Klub OB AŠK Pezinok 139:21 + 59:22 232

M 45- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Pavol Šoltés SSN6402 KOB Čingov Spišská Nová Ves 52:34 900
2 Valér Franko KYS6601 Klub OB Kysak 59:23 + 6:49 783
3 Ján Šmelík RBA6701 TJ Rapid Bratislava 65:19 + 12:45 682
4 Karel Poštulka VZA7102 Slávia Žilinská univerzita 66:04 + 13:30 669
5 Milan Kováč VBA7101 ŠK VAZKA Bratislava 77:57 + 25:23 465
6 Martin Barč SSN6801 KOB Čingov Spišská Nová Ves 81:29 + 28:55 405
7 Róbert Schenk RBA6802 TJ Rapid Bratislava 124:07 + 71:33 0

M 50-

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Csaba Takács TKE6205 Klub OB ATU Košice 60:16 900
2 Anton Kniebügl BBA6401 KOBRA Bratislava 77:40 + 17:24 640
3 Roman Ščehovič EBB6401 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 79:15 + 18:59 617
4 Milan Mazúr RBA6201 TJ Rapid Bratislava 87:02 + 26:46 500
5 Peter Ďurčo EBB6102 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 96:00 + 35:44 366
6 Ladislav Pompura TBB6301 ŠK Terezka Banská Bystrica 101:31 + 41:15 284

M 55-

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Jaroslav Kollár KYS6102 Klub OB Kysak 66:17 900
2 Jaroslav Piják SPE5801 Klub OB Sokol Pezinok 70:24 + 4:07 844
3 Miroslav Palička SSN5902 KOB Čingov Spišská Nová Ves 75:17 + 9:00 778
4 Dušan Formanko RBA5801 TJ Rapid Bratislava 93:06 + 26:49 536
5 Martin Jarný KYS6104 Klub OB Kysak 96:40 + 30:23 487
Ivan Repáč VZV5901 Slávia TU Zvolen DISK 0

M 60-

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Vladislav Piják SPE5201 Klub OB Sokol Pezinok 42:47 900
2 Ivan Oravec SPE5502 Klub OB Sokol Pezinok 47:20 + 4:33 804
3 Štefan Máj BBA5201 KOBRA Bratislava 48:41 + 5:54 776
4 Ivan Zacharovský ZMT5201 Klub OB Martin 65:53 + 23:06 414
5 Jozef Gajdošík VZA5200 Slávia Žilinská univerzita 68:43 + 25:56 354
6 Pavol Poláček SPE5501 Klub OB Sokol Pezinok 73:54 + 31:07 245

M 65-

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Viktor Vávra RBA5001 TJ Rapid Bratislava 62:13 900
2 Medard Féder PEZ5001 Klub OB AŠK Pezinok 88:39 + 26:26 518

M 70-

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Ľudovít Šmelík RBA4301 TJ Rapid Bratislava 35:34 900
Milan Meriač ZMT4205 Klub OB Martin DNF 0

W -12

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Žofia Kováčová VBA0451 ŠK VAZKA Bratislava 31:09 900

W -14

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Sandra Ivanková TKE0253 Klub OB ATU Košice 39:34 900
2 Katarína Palusková FBA0251 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 51:11 + 11:37 636
3 Zuzana Féderová PEZ0351 Klub OB AŠK Pezinok 52:00 + 12:26 617

W -16

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Magdaléna Hrabošová FBA0052 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 47:04 900
2 Ľuboslava Weissová TKE0252 Klub OB ATU Košice 54:38 + 7:34 755
3 Alžbeta Dubovská PEZ0151 Klub OB AŠK Pezinok 68:02 + 20:58 499
4 Alžbeta Kubenová RBA0151 TJ Rapid Bratislava 80:01 + 32:57 270

W -18

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Dominika Kalenská TKE9953 Klub OB ATU Košice 74:44 900
2 Miriam Cidoríková PEZ9951 Klub OB AŠK Pezinok 105:30 + 30:46 529
3 Valentína Vancáková TKE9951 Klub OB ATU Košice 109:00 + 34:16 487
Daniela Bajusová KYS9951 Klub OB Kysak DNF 0

W 21- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Lucia Kovalančíková HBB9351 ŠK HADVEO Banská Bystrica 68:08 1000
2 Tereza Šmelíková RBA9951 TJ Rapid Bratislava 68:51 + 0:43 989
3 Silvia Chupeková VZA7250 Slávia Žilinská univerzita 85:01 + 16:53 752
4 Katarína Hrašnová SPE9351 Klub OB Sokol Pezinok 91:59 + 23:51 650
5 Barbora Pijáková SPE9451 Klub OB Sokol Pezinok 102:47 + 34:39 491

W 21- B

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Ela Sedileková HBB9352 ŠK HADVEO Banská Bystrica 61:45 800
2 Andrea Poštulková VZA9351 Slávia Žilinská univerzita 66:59 + 5:14 732
3 Tereza Schenková RBA9751 TJ Rapid Bratislava 85:37 + 23:52 491

W 21- BR

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Barbora Pavliková KYS9152 Klub OB Kysak 93:07 700

W 35- B

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Bibiana Perátová KYS7252 Klub OB Kysak 70:47 800
2 Erika Vávrová RBA7751 TJ Rapid Bratislava 79:58 + 9:11 696

W 40-

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Mária Dubovská PEZ7451 Klub OB AŠK Pezinok 80:46 900
2 Katarína Schenková RBA7451 TJ Rapid Bratislava 85:57 + 5:11 842
3 Martina Bialeková EBB7351 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 94:39 + 13:53 745
4 Katarína Kováčová VBA7451 ŠK VAZKA Bratislava 192:18 + 111:32 0

W 45- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Hana Šmelíková FBA6951 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 51:19 900
2 Zuzana Poštulková VZA7051 Slávia Žilinská univerzita 51:57 + 0:38 889

W 50-

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Iva Kumová RBA6252 TJ Rapid Bratislava 50:13 900
2 Jana Franková KYS6651 Klub OB Kysak 50:37 + 0:24 893
3 Jana Mižúrová FBA6351 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 62:28 + 12:15 680
4 Soňa Mazúrová RBA6551 TJ Rapid Bratislava 81:10 + 30:57 345

W 55-

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Eva Pijáková SPE5751 Klub OB Sokol Pezinok 44:25 900
2 Beata Vávrová RBA5651 TJ Rapid Bratislava 58:11 + 13:46 621
3 Maya Karovic SPE5851 Klub OB Sokol Pezinok 63:01 + 18:36 523

W 60-

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Paulína Májová BBA5351 KOBRA Bratislava 55:51 900

W 65-

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Soňa Kavecká SPE4851 Klub OB Sokol Pezinok 55:28 900