Výsledky

Preteky: Jesenná cena Rapidu 11. kolo Oblastného rebríčka západnej oblasti

Etapa: Jesenná cena Rapidu 11. kolo Oblastného rebríčka západnej oblasti - E1 (09.10.2016)

Kategórie

M -10      M -12      M -14      M -18      M 19-      M 45-      M 55-      N          Open       RD         W -10      W -12      W -14      W -18      W 19-      W 45-      W 55-      M1         W1        

M -10

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Jakub Brňák SKS0701 Športový klub Sandberg 8:48
2 Karol Paluska FBA0601 ŠK Farmaceut Bratislava 10:06 + 1:18
3 Daniel Šmelík RBA0702 TJ Rapid Bratislava 10:08 + 1:20
4 Maroš Golian FBA0702 ŠK Farmaceut Bratislava 11:11 + 2:23
5 Daniel Ondovčík SPE0801 Klub OB Sokol Pezinok 14:32 + 5:44
6 Matúš Mikloš SPE0702 Klub OB Sokol Pezinok 15:16 + 6:28
7 Maksym Volkov VZA0701 Slávia Žilinská univerzita 15:56 + 7:08
8 Jakub Lanátor RBA0701 TJ Rapid Bratislava 16:17 + 7:29
9 Michal Zedníček SPE Klub OB Sokol Pezinok 18:43 + 9:55
10 Tristan Sýkora FBA0602 ŠK Farmaceut Bratislava 23:27 + 14:39
11 Janko Dokupil SKS0801 Športový klub Sandberg 25:49 + 17:01

M -12

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Šimon Kukurugya SKS0402 Športový klub Sandberg 18:55
2 Andrej Mikloš SPE0401 Klub OB Sokol Pezinok 20:57 + 2:02
3 Tomáš Kasza FBA0503 ŠK Farmaceut Bratislava 27:13 + 8:18
4 Martin Kováč SPE Klub OB Sokol Pezinok 29:49 + 10:54
5 Daniel Dokupil SKS0503 Športový klub Sandberg 33:00 + 14:05
6 Ondrej Kováč VBA0601 ŠK VAZKA Bratislava 35:03 + 16:08
7 Samuel Hostačný SPE0501 Klub OB Sokol Pezinok 39:15 + 20:20
8 Andrej Hojko SPE0404 Klub OB Sokol Pezinok 39:55 + 21:00
9 Oliver Gross SKS0404 Športový klub Sandberg 71:19 + 52:24
Tomáš Zedníček SPE Klub OB Sokol Pezinok DISK

M -14

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Tibor Fedor SPE0303 Klub OB Sokol Pezinok 25:39
2 Michal Schenk RBA0201 TJ Rapid Bratislava 30:07 + 4:28
3 Filip Dubovský PEZ0201 Klub OB AŠK Pezinok 30:23 + 4:44
4 Nicholas Ditri SPE0304 Klub OB Sokol Pezinok 31:10 + 5:31
5 Maximilián Kubik RBA0303 TJ Rapid Bratislava 32:22 + 6:43
6 Jakub Hummel RBA0302 TJ Rapid Bratislava 33:23 + 7:44
7 Jakub Fraňo SPE0302 Klub OB Sokol Pezinok 34:20 + 8:41
8 Adam Havlík SPE0201 Klub OB Sokol Pezinok 40:38 + 14:59
9 Samuel Dokupil SKS0304 Športový klub Sandberg 40:59 + 15:20
10 Nicolas Šuška SPE0202 Klub OB Sokol Pezinok 43:13 + 17:34
11 Matej Fischer SPE0309 Klub OB Sokol Pezinok 46:20 + 20:41
12 Matej Navrátil VBA0201 ŠK VAZKA Bratislava 47:54 + 22:15
13 Michal Balogh SKS0301 Športový klub Sandberg 51:39 + 26:00
14 Milan Demovič PEZ0202 Klub OB AŠK Pezinok 62:37 + 36:58

M -18

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Dominic Ditri SPE0002 Klub OB Sokol Pezinok 41:04
2 Christián Heffner SPE9801 Klub OB Sokol Pezinok 48:38 + 7:34
3 Matúš Balogh SKS0101 Športový klub Sandberg 54:26 + 13:22
4 Matúš Topor SPE0102 Klub OB Sokol Pezinok 63:48 + 22:44
5 Adam Navrátil VBA9901 ŠK VAZKA Bratislava 95:20 + 54:16

M 19-

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Ondrej Piják BBA8204 KOBRA Bratislava 44:52
2 Peter Mižúr FBA9101 ŠK Farmaceut Bratislava 48:15 + 3:23
3 Pranas Gemanavičius LTU 54:25 + 9:33
4 Romas Bazelis LTU 55:24 + 10:32
5 Karol Brúll SPE8001 Klub OB Sokol Pezinok 58:33 + 13:41
6 Karol Hierweg BBA9201 KOBRA Bratislava 61:24 + 16:32
7 Rastislav Szabó HBB8701 ŠK HADVEO Banská Bystrica 62:02 + 17:10
8 Jozef Wallner BBA6812 KOBRA Bratislava 64:00 + 19:08
9 Str. Medard Féder PEZ Klub OB AŠK Pezinok 71:38 + 26:46
10 Dušan Furucz FBA7101 ŠK Farmaceut Bratislava 73:07 + 28:15
11 Miroslav Pilát HBB8502 ŠK HADVEO Banská Bystrica 73:11 + 28:19
12 Peter Fraňo SPE7101 Klub OB Sokol Pezinok 73:24 + 28:32
13 Michal Pavelek SPE7902 Klub OB Sokol Pezinok 74:57 + 30:05
14 Peter Vríčan XXX 76:14 + 31:22
15 Ivan Butaš SPE7201 Klub OB Sokol Pezinok 86:19 + 41:27
16 Miroslav Hríbik HBB8501 ŠK HADVEO Banská Bystrica 87:21 + 42:29
17 Štefan Brňák SKS7601 Športový klub Sandberg 87:53 + 43:01
18 Rastislav Dokupil SKS7402 Športový klub Sandberg 90:39 + 45:47
19 Martin Bejdák RBA9605 TJ Rapid Bratislava 97:27 + 52:35
20 Jozef Kudla SKS8001 Športový klub Sandberg 101:38 + 56:46
21 Michal Tomašovič SPE8902 Klub OB Sokol Pezinok 117:41 + 72:49
22 Ivan Pecník EBB6801 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 120:00 + 75:08
Pavol Poláček SPE8401 Klub OB Sokol Pezinok DISK

M 45-

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Milan Kováč VBA7101 ŠK VAZKA Bratislava 45:18
2 Rostislav Navrátil VBA6601 ŠK VAZKA Bratislava 46:29 + 1:11
3 Jaroslav Piják SPE5801 Klub OB Sokol Pezinok 47:18 + 2:00
4 Richard Balogh SKS6901 Športový klub Sandberg 48:22 + 3:04
5 Ladislav Kasza FBA7102 ŠK Farmaceut Bratislava 56:56 + 11:38
6 Miloš Paulo SPE6301 Klub OB Sokol Pezinok 61:53 + 16:35
7 Emil Kukurugya SKS6601 Športový klub Sandberg 64:13 + 18:55
8 Peter Hojko SPE7001 Klub OB Sokol Pezinok 66:06 + 20:48
9 Roman Kučera PEZ6401 Klub OB AŠK Pezinok 98:37 + 53:19
Jozef Fedor SPE5701 Klub OB Sokol Pezinok DISK

M 55-

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Vladislav Piják SPE5201 Klub OB Sokol Pezinok 36:29
2 Jozef Fekiač VBA5801 ŠK VAZKA Bratislava 38:08 + 1:39
3 Ľudovít Šmelík RBA4301 TJ Rapid Bratislava 40:04 + 3:35
4 Ján Mižúr FBA5501 ŠK Farmaceut Bratislava 43:06 + 6:37
5 Ján Nebeský FBA4101 ŠK Farmaceut Bratislava 75:31 + 39:02
6 Medard Féder PEZ5001 Klub OB AŠK Pezinok 88:04 + 51:35
Pavol Kebis SPE6004 Klub OB Sokol Pezinok DISK

N

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Zuzana Miklošová SPE Klub OB Sokol Pezinok 32:28
2 Silvia Kutišová SPE Klub OB Sokol Pezinok 34:13 + 1:45
3 Krištof Nemček SPE Klub OB Sokol Pezinok 34:59 + 2:31
4 Elza Hudecová SPE Klub OB Sokol Pezinok 44:29 + 12:01
Róbert Illeš SPE Klub OB Sokol Pezinok DISK

Open

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Alexander Volkov VZA Slávia Žilinská univerzita 32:12
2 Tomáš Charvát SPE Klub OB Sokol Pezinok 38:54 + 6:42
3 Jozef Paluska FBA7401 ŠK Farmaceut Bratislava 40:59 + 8:47
4 Marek Vaňo XXX 42:56 + 10:44
5 René Vrábeľ XXX 43:50 + 11:38
6 Martin Nemeth FBA ŠK Farmaceut Bratislava 44:08 + 11:56
7 Martina Brňáková SKS7752 Športový klub Sandberg 46:06 + 13:54
8 Daniela Ondovčíková SPE7852 Klub OB Sokol Pezinok 49:14 + 17:02
9 Katarína Sýkorová FBA8253 ŠK Farmaceut Bratislava 49:16 + 17:04
10 Andrej Mikloš SPE7503 Klub OB Sokol Pezinok 52:22 + 20:10
11 Petra Rebrová FBA7252 ŠK Farmaceut Bratislava 54:19 + 22:07
12 Lenka Paulová SPE8852 Klub OB Sokol Pezinok 55:02 + 22:50
13 Katarína Baľová SKS Športový klub Sandberg 57:03 + 24:51
14 Natália Sulanová SPE Klub OB Sokol Pezinok 65:35 + 33:23
15 Tibor Novosad FBA ŠK Farmaceut Bratislava 68:25 + 36:13
16 Ida Herna FBA ŠK Farmaceut Bratislava 69:59 + 37:47
17 Barbora Chorvátová SPE9052 Klub OB Sokol Pezinok 80:51 + 48:39
18 Ondrej Bartalos XXX 82:22 + 50:10
19 Ivana Bartalosová XXX 83:21 + 51:09
Katarina Ziakova XXX DISK

RD

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Matej Čutka SKS Športový klub Sandberg 10:58
2 Martinko Jánoš OBO 11:33 + 0:35
3 Martin Teo Nemeth FBA ŠK Farmaceut Bratislava 12:18 + 1:20
4 Adelka Rohaľová SKS Športový klub Sandberg 12:39 + 1:41
5 Dianka Brňáková SKS0952 Športový klub Sandberg 12:40 + 1:42
6 Dorota Zúbeková FBA1151 ŠK Farmaceut Bratislava 13:01 + 2:03
7 Lucka Vorlíčková SKS0851 Športový klub Sandberg 14:26 + 3:28
8 Matúš Vaňo XXX 14:50 + 3:52
9 Patrik Gross OBO 16:21 + 5:23
10 Diana Jakubovská XXX 17:12 + 6:14
11 Lucia Kováčová VBA ŠK VAZKA Bratislava 17:36 + 6:38
12 Nicole Herna FBA ŠK Farmaceut Bratislava 18:05 + 7:07
13 Nikolas Pisár XXX 22:05 + 11:07
14 Maja Volkova VZA Slávia Žilinská univerzita 22:33 + 11:35
15 Lucia Lanátorová RBA TJ Rapid Bratislava 22:44 + 11:46
16 Andrej Havlík SPE Klub OB Sokol Pezinok 24:05 + 13:07
17 Rebeka Demovičová PEZ0751 Klub OB AŠK Pezinok 61:11 + 50:13

W -10

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Zora Baloghová SKS0751 Športový klub Sandberg 11:32
2 Kristína Toporová SPE0751 Klub OB Sokol Pezinok 14:29 + 2:57

W -12

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Alžbeta Kopčíková SPE0453 Klub OB Sokol Pezinok 23:51
2 Martina Vorlíčková SKS0551 Športový klub Sandberg 27:00 + 3:09
3 Ivonka Rohaľová SKS Športový klub Sandberg 27:58 + 4:07
4 Natália Ježíková SPE0454 Klub OB Sokol Pezinok 28:43 + 4:52
5 Gabriela Ježíková SPE0551 Klub OB Sokol Pezinok 31:44 + 7:53
6 Rebecca Herna FBA ŠK Farmaceut Bratislava 37:03 + 13:12
7 Karolína Toporová SPE0452 Klub OB Sokol Pezinok 40:16 + 16:25
8 Júlia Krásna FBA0551 ŠK Farmaceut Bratislava 51:04 + 27:13
9 Anna Demovičová PEZ0551 Klub OB AŠK Pezinok 87:16 + 63:25
Žofia Kováčová VBA0451 ŠK VAZKA Bratislava DISK

W -14

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Eva Ondovčíková SPE0358 Klub OB Sokol Pezinok 22:47
2 Nina Kutišová SPE0353 Klub OB Sokol Pezinok 23:46 + 0:59
3 Zuzana Féderová PEZ0351 Klub OB AŠK Pezinok 29:29 + 6:42
4 Katarína Palusková FBA0251 ŠK Farmaceut Bratislava 31:53 + 9:06
5 Barbora Grossová OBO 62:58 + 40:11

W -18

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Tamara Miklušová RBA0252 TJ Rapid Bratislava 27:52
2 Lucia Ondovčíková SPE0051 Klub OB Sokol Pezinok 33:17 + 5:25
3 Adéla Navrátilová VBA0251 ŠK VAZKA Bratislava 45:17 + 17:25
4 Alžbeta Dubovská PEZ0151 Klub OB AŠK Pezinok 61:48 + 33:56

W 19-

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Katarzyna Galla HBB ŠK HADVEO Banská Bystrica 49:16
2 Veronika Vachová SPE8551 Klub OB Sokol Pezinok 52:24 + 3:08
3 Simone Skrúcaná VBA9151 ŠK VAZKA Bratislava 53:51 + 4:35
4 Táňa Bednáriková SSN7952 KOB Čingov Spišská Nová Ves 54:33 + 5:17
5 Monika Molnárová BBA9451 KOBRA Bratislava 57:33 + 8:17
6 Barbora Vorlíčková SKS7651 Športový klub Sandberg 57:50 + 8:34
7 Ela Sedileková HBB9352 ŠK HADVEO Banská Bystrica 63:12 + 13:56
8 Ľubica Toporová SPE7552 Klub OB Sokol Pezinok 64:01 + 14:45
9 Michelle Skrucana XXX 71:09 + 21:53
10 Barbora Šmelíková VBA6951 ŠK VAZKA Bratislava 72:36 + 23:20
11 Katarína Kováčová VBA7451 ŠK VAZKA Bratislava 74:42 + 25:26
12 Andrea Hríbiková HBB8451 ŠK HADVEO Banská Bystrica 82:24 + 33:08
13 Janka Kotrlová OUT 92:08 + 42:52
14 Anastasia Chernivetskaya RBA8051 TJ Rapid Bratislava 96:20 + 47:04

W 45-

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Iveta Pijáková SPE6251 Klub OB Sokol Pezinok 42:20
2 Hana Baloghová SKS6551 Športový klub Sandberg 60:09 + 17:49

W 55-

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Maya Karovic SPE5851 Klub OB Sokol Pezinok 53:28
2 Mária Fekiačová VBA5851 ŠK VAZKA Bratislava 55:52 + 2:24
3 Jela Navrátilová VBA4451 ŠK VAZKA Bratislava 69:37 + 16:09
4 Katarína Daříčková FBA5551 ŠK Farmaceut Bratislava 82:35 + 29:07

M1

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Tobiáš Goldschmidt RBA0003 TJ Rapid Bratislava 21:46
2 Dominik Lovás RBA9902 TJ Rapid Bratislava 23:43 + 1:57
3 Andrej Dubovský PEZ9901 Klub OB AŠK Pezinok 23:58 + 2:12
4 Maťo Kukurugya GGR 25:11 + 3:25
5 Jakub Schenk RBA0001 TJ Rapid Bratislava 26:37 + 4:51
6 Michal Paško RBA9903 TJ Rapid Bratislava 28:48 + 7:02
7 Lukáš Rajnoha GGR 33:05 + 11:19
8 Juraj Polák GGR 34:50 + 13:04
9 Šimon Hudec GGR 35:15 + 13:29
10 Michal Bennár GGR 38:31 + 16:45
11 Matej Švehla GGR 38:35 + 16:49
12 Oskar Stratený GGR 43:26 + 21:40
13 Martin Hóz RBA9802 TJ Rapid Bratislava 43:27 + 21:41
14 Jakub Kuhn GGR 43:33 + 21:47
15 Juraj Kanka GGR 49:26 + 27:40
16 Filip Medveď GGR 62:53 + 41:07
17 Adam Vitko GGR 66:45 + 44:59
18 Martin Kolčák GGR 82:46 + 61:00
19 Matúš Slyško GGR 89:41 + 67:55

W1

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Tereza Miklušová RBA9952 TJ Rapid Bratislava 16:43
2 Alexandra Hojková SPE9951 Klub OB Sokol Pezinok 20:00 + 3:17
3 Veronika Jánošová GGR 23:55 + 7:12
4 Helena Gallusová GGR 28:38 + 11:55
5 Simona Kolčáková GGR 29:11 + 12:28
6 Alena Učňová GGR 32:36 + 15:53
7 Dimara Gafurová GGR 34:35 + 17:52
8 Lenka Letovancová GGR 35:12 + 18:29
9 Ema Morvayová GGR 36:37 + 19:54
10 Klára Dugopolská GGR 37:24 + 20:41
11 Beáta Stingelová GGR 39:17 + 22:34
12 Katarína Juráková GGR 40:45 + 24:02
13 Karolína Borošová GGR 41:17 + 24:34
14 Yan Yan Ji GGR 48:25 + 31:42
15 Kristína Gondová GGR 48:49 + 32:06
16 Lucia Filová GGR 52:48 + 36:05
17 Tereza Holubová GGR 60:32 + 43:49
18 Timea Szollosová GGR 72:35 + 55:52
Ksenia Chernivertskaya GGR DISK