Výsledky

Preteky: Mikulášské preteky 13. kolo Oblastného rebríčka západnej oblasti

Etapa: Mikulášské preteky 13. kolo Oblastného rebríčka západnej oblasti - E1 (04.12.2016)

Kategórie

M -10      M -12      M -14      M -18      M 19-      M 45-      M 55-      N          Open       RD A       RD B       W -10      W -12      W -14      W -18      W 19-      W 45-      W 55-     

M -10

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Karol Paluska FBA0601 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 9:37
2 Tristan Sýkora FBA0602 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 10:36 + 0:59
3 Jakub Brňák SKS0701 Športový klub Sandberg 11:49 + 2:12
4 Maroš Golian FBA0702 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 14:17 + 4:40
5 Jakub Lanátor RBA0701 TJ Rapid Bratislava 15:03 + 5:26
6 Michal Zedníček SPE2006 Klub OB Sokol Pezinok 15:37 + 6:00
7 Matúš Mikloš SPE0702 Klub OB Sokol Pezinok 15:45 + 6:08
8 Ján Dokupil SKS0801 Športový klub Sandberg 16:18 + 6:41
9 Daniel Ondovčík SPE0801 Klub OB Sokol Pezinok 23:31 + 13:54
10 Patrik Prutkay JCS2007 24:14 + 14:37
11 Lukáš Kapusta SPE2006 Klub OB Sokol Pezinok 27:37 + 18:00
12 Matúš Pinter TNR0801 ŠK Triturus Nitra 27:47 + 18:10
13 Braňo Brídzik SKS0503 Športový klub Sandberg 32:29 + 22:52
14 Matej Knapčok SPE2007 Klub OB Sokol Pezinok 34:15 + 24:38
15 Filip Habarda SPE2007 Klub OB Sokol Pezinok 40:15 + 30:38
16 Eli Valach SPE2007 Klub OB Sokol Pezinok 42:46 + 33:09
Ondrej Jendek SPE2007 Klub OB Sokol Pezinok DISK

M -12

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Andrej Mikloš SPE0401 Klub OB Sokol Pezinok 11:20
2 Filip Bukovac FBA0501 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 13:03 + 1:43
3 Tomáš Kasza FBA0503 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 13:20 + 2:00
4 Daniel Dokupil SKS0503 Športový klub Sandberg 16:28 + 5:08
5 Daniel Šmelík RBA0702 TJ Rapid Bratislava 16:32 + 5:12
6 Viktor Kotuliak FBA0401 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 18:04 + 6:44
7 Ondrej Kováč VBA0601 ŠK VAZKA Bratislava 18:22 + 7:02
8 Filip Prutkay GGR2004 18:41 + 7:21
9 Michal Urban SKS0401 Športový klub Sandberg 20:22 + 9:02
10 Andrej Hojko SPE0404 Klub OB Sokol Pezinok 20:35 + 9:15
11 Oliver Gross SKS0404 Športový klub Sandberg 26:10 + 14:50
12 Samuel Hostačný SPE0501 Klub OB Sokol Pezinok 31:44 + 20:24
13 Tomáš Zedníček SPE2004 Klub OB Sokol Pezinok 34:53 + 23:33
14 Adam Novosad FBA0506 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 40:50 + 29:30
Matej Čutka ODB2005 DISK

M -14

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Tibor Fedor SPE0303 Klub OB Sokol Pezinok 12:25
2 Jakub Fraňo SPE0302 Klub OB Sokol Pezinok 13:28 + 1:03
3 Nicholas Ditri SPE0304 Klub OB Sokol Pezinok 14:15 + 1:50
4 Jakub Hummel RBA TJ Rapid Bratislava 15:17 + 2:52
5 Stanislav Kuník SPE0305 Klub OB Sokol Pezinok 15:25 + 3:00
6 Filip Dubovský PEZ0201 Klub OB AŠK Pezinok 15:27 + 3:02
7 Adam Havlík SPE0201 Klub OB Sokol Pezinok 15:37 + 3:12
8 Oliver Lago VBA0301 ŠK VAZKA Bratislava 16:58 + 4:33
9 Nicolas Šuška SPE0202 Klub OB Sokol Pezinok 17:16 + 4:51
10 Maximilián Kubik RBA0303 TJ Rapid Bratislava 17:24 + 4:59
11 Matej Fischer SPE0309 Klub OB Sokol Pezinok 19:06 + 6:41
12 Samuel Dokupil SKS0304 Športový klub Sandberg 20:22 + 7:57
13 Martin Vizner SPE0306 Klub OB Sokol Pezinok 27:29 + 15:04
14 Michal Balogh SKS0301 Športový klub Sandberg 30:25 + 18:00
Matej Navrátil VBA0201 ŠK VAZKA Bratislava DISK

M -18

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Peter Hegedus XXX 20:24
2 Adam Jonáš BBA0101 KOBRA Bratislava 20:43 + 0:19
3 Michal Schenk RBA0201 TJ Rapid Bratislava 22:34 + 2:10
4 Radko Kuník SPE2001 Klub OB Sokol Pezinok 23:06 + 2:42
5 Matej Urban SKS0102 Športový klub Sandberg 23:39 + 3:15
6 Matúš Balogh SKS0101 Športový klub Sandberg 23:44 + 3:20
7 Branislav Kuník SPE9901 Klub OB Sokol Pezinok 32:54 + 12:30
8 Adam Navrátil VBA9901 ŠK VAZKA Bratislava 46:59 + 26:35

M 19-

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Pavol Bukovac FBA8102 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 15:44
2 Ondrej Piják BBA8204 KOBRA Bratislava 16:00 + 0:16
3 Peter Mižúr FBA9101 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 16:40 + 0:56
4 Štefan Šurgan HBB7905 ŠK HADVEO Banská Bystrica 16:52 + 1:08
5 Martin Jonáš BBA9601 KOBRA Bratislava 17:00 + 1:16
6 Maroš Bukovac FBA7601 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 18:29 + 2:45
7 Medard Féder PEZ0102 Klub OB AŠK Pezinok 19:24 + 3:40
8 Radoslav Jonáš SKS6902 Športový klub Sandberg 19:31 + 3:47
9 Filip Kubina SKS8901 Športový klub Sandberg 20:01 + 4:17
10 Matej Pilka SPE8305 Klub OB Sokol Pezinok 20:17 + 4:33
11 Tobiáš Goldschmidt RBA0003 TJ Rapid Bratislava 20:22 + 4:38
12 Juraj Šmelík RBA6603 TJ Rapid Bratislava 20:29 + 4:45
13 Šimon Mižúr FBA9401 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 20:51 + 5:07
14 Matej Müller VBA9601 ŠK VAZKA Bratislava 21:19 + 5:35
15 Michal Kováč OUT1988 21:57 + 6:13
16 Peter Fraňo SPE7101 Klub OB Sokol Pezinok 22:54 + 7:10
17 Andrej Dubovský PEZ9901 Klub OB AŠK Pezinok 22:57 + 7:13
18 Dominic Ditri SPE0002 Klub OB Sokol Pezinok 22:58 + 7:14
19 Pavol Poláček SPE8401 Klub OB Sokol Pezinok 23:55 + 8:11
20 Dominik Lovás RBA9902 TJ Rapid Bratislava 24:11 + 8:27
21 Hubert Ingr HBB8503 ŠK HADVEO Banská Bystrica 24:30 + 8:46
22 Rudolf Brídzik SKS7001 Športový klub Sandberg 25:16 + 9:32
23 Dušan Hrnčiar FBA7703 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 25:46 + 10:02
24 Martin Bednárik CNR7201 ŠK Cart print Nitra 25:59 + 10:15
25 Tamás Jankó HSE1958 26:01 + 10:17
26 Marián Mikluš RBA7204 TJ Rapid Bratislava 26:09 + 10:25
27 Juraj Horniak BBA8202 KOBRA Bratislava 26:14 + 10:30
28 Michal Pavelek SPE7902 Klub OB Sokol Pezinok 26:55 + 11:11
29 Matúš Kaprál TKE8804 Klub OB ATU Košice 26:57 + 11:13
30 Matúš Topor SPE0102 Klub OB Sokol Pezinok 27:04 + 11:20
31 Michal Spišiak FBA7902 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 27:12 + 11:28
32 Matej Pätoprstý SPE0001 Klub OB Sokol Pezinok 27:13 + 11:29
33 Miroslav Pilát HBB8502 ŠK HADVEO Banská Bystrica 27:21 + 11:37
34 Jakub Schenk RBA0001 TJ Rapid Bratislava 27:29 + 11:45
35 Robert Hegedus XXX 27:55 + 12:11
36 Marek Urban SKS7401 Športový klub Sandberg 28:07 + 12:23
37 Michal Stasz BBA8203 KOBRA Bratislava 28:12 + 12:28
38 Tomáš Sokolík SPE9109 Klub OB Sokol Pezinok 28:19 + 12:35
39 Rastislav Dokupil SKS7402 Športový klub Sandberg 28:45 + 13:01
40 Matúš Šimo SPE0107 Klub OB Sokol Pezinok 28:46 + 13:02
41 Ján Štubňa RBA5803 TJ Rapid Bratislava 28:56 + 13:12
42 Martin Neradovič VBA8102 ŠK VAZKA Bratislava 29:24 + 13:40
43 Miroslav Hríbik HBB8501 ŠK HADVEO Banská Bystrica 29:35 + 13:51
44 Peter Vríčan XXX8901 29:58 + 14:14
45 Christián Heffner SPE9801 Klub OB Sokol Pezinok 30:17 + 14:33
46 Tibor Lanátor RBA7903 TJ Rapid Bratislava 30:55 + 15:11
47 Michal Tomašovič SPE8902 Klub OB Sokol Pezinok 31:18 + 15:34
48 Štefan Brňák SKS7601 Športový klub Sandberg 31:52 + 16:08
49 Peter Vorlíček SKS7501 Športový klub Sandberg 32:54 + 17:10
50 Ján Mazák XXX1984 33:07 + 17:23
51 Ivan Petran XXX9301 34:08 + 18:24
52 Jozef Kudla SKS8001 Športový klub Sandberg 34:22 + 18:38
53 Jozef Paluska FBA7401 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 34:50 + 19:06
54 Vladislav Janota FBA7903 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 36:18 + 20:34
55 Andrej Mikloš SPE7503 Klub OB Sokol Pezinok 37:53 + 22:09
56 BUX Swanepoel EBB1984 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 39:25 + 23:41
57 Zalan Szerdahelyi HVS1992 43:32 + 27:48
58 Martin Bejdák RBA9605 TJ Rapid Bratislava 44:48 + 29:04
59 Medard Féder PEZ7303 Klub OB AŠK Pezinok 46:55 + 31:11
60 Ivan Pecník EBB6801 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 49:00 + 33:16
61 Philip Stubna RBA9304 TJ Rapid Bratislava 52:21 + 36:37
62 Kristof Szerdahelyi HVS1994 54:22 + 38:38
63 Matúš Kosa VBA ŠK VAZKA Bratislava 55:56 + 40:12
Ivan Kotuliak FBA7402 TJ Slávia Farmaceut Bratislava DISK
Dušan Furucz FBA7101 TJ Slávia Farmaceut Bratislava DISK

M 45-

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Jozef Fedor SPE5701 Klub OB Sokol Pezinok 20:03
2 Zoltan Szerdahelyi HVS1962 20:16 + 0:13
3 Jozef Jánoška RBA5902 TJ Rapid Bratislava 22:46 + 2:43
4 Akos Hegedus XXX 24:38 + 4:35
5 Peter Hojko SPE7001 Klub OB Sokol Pezinok 24:46 + 4:43
6 Dušan Rybár RBA6202 TJ Rapid Bratislava 25:02 + 4:59
7 Richard Balogh SKS6901 Športový klub Sandberg 25:29 + 5:26
8 Juraj Malatin RCP6301 RC&P TEAM Bratislava 25:56 + 5:53
9 Róbert Schenk RBA6802 TJ Rapid Bratislava 26:08 + 6:05
10 Milan Mazúr RBA6201 TJ Rapid Bratislava 27:07 + 7:04
11 Miloš Paulo SPE6301 Klub OB Sokol Pezinok 29:18 + 9:15
12 Ladislav Kasza FBA7102 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 30:36 + 10:33
13 Roman Kučera PEZ6401 Klub OB AŠK Pezinok 48:54 + 28:51

M 55-

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Paul Grün OSW1954 19:32
2 Štefan Máj BBA5201 KOBRA Bratislava 22:32 + 3:00
3 Ľudovít Šmelík RBA4301 TJ Rapid Bratislava 23:27 + 3:55
4 Siegfried Seiner OSW1954 23:36 + 4:04
5 Vlado Piják SPE5201 Klub OB Sokol Pezinok 24:07 + 4:35
6 Ján Mižúr FBA5501 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 26:31 + 6:59
7 František Priesol RBA5901 TJ Rapid Bratislava 26:40 + 7:08
8 Ivan Oravec SPE5502 Klub OB Sokol Pezinok 27:41 + 8:09
9 Kálmán Lévai KSE1954 28:33 + 9:01
10 Pavol Poláček SPE5501 Klub OB Sokol Pezinok 30:33 + 11:01
11 Viktor Mikluš FBA5201 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 37:51 + 18:19
12 Ján Nebeský FBA4101 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 43:27 + 23:55
13 Medard Féder PEZ5001 Klub OB AŠK Pezinok 44:01 + 24:29
14 Štefan Noga SPE5402 Klub OB Sokol Pezinok 52:38 + 33:06

N

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Zuzana Ondrášiková XXX1988 16:51
2 Jozef Brunovský TRX1970 17:28 + 0:37
3 Lukáš Lovás XXX0102 17:57 + 1:06
4 Peter Kocian XXX1973 18:22 + 1:31
5 Marián Mališ TJI1969 18:25 + 1:34
6 Andrej Mališ TJI2001 19:47 + 2:56
7 Monika Fintorová SPE1980 Klub OB Sokol Pezinok 20:20 + 3:29
8 Martin Belluš XXX0401 20:43 + 3:52
9 Pavol Macháček XXX2002 23:33 + 6:42
10 Martina Macháčková XXX2004 23:35 + 6:44
11 Ivana Ambrová DUN2001 24:24 + 7:33
12 Barbora Grossová SKS1978 Športový klub Sandberg 24:57 + 8:06
13 Alžbeta Lovásová XXX1969 25:10 + 8:19
14 Matúš Čierťaský DUN 25:11 + 8:20
15 Lucia Janočková JCS1991 25:46 + 8:55
16 Jonáš Lipták DUN 26:14 + 9:23
17 Matej Lipták DUN 27:25 + 10:34
18 Petra Drábeková TRX1995 27:52 + 11:01
19 Anna Ivančíková XXX0402 28:06 + 11:15
20 Michal Klimo DUN2006 28:12 + 11:21
21 Silvia Brunovská TRX1972 28:48 + 11:57
22 Lea Buocik XXX0501 29:23 + 12:32
23 Samuel Brunovský TRX2001 29:52 + 13:01
24 Lucia Danterová XXX0502 30:24 + 13:33
25 Michal Jégh DUN2002 32:12 + 15:21
26 Zora Klimová DUN2002 33:03 + 16:12
27 Lukas Bertok XXX0301 34:47 + 17:56
28 Mária Ostertágová XXX0503 38:09 + 21:18
29 Eduard Mrázek XXX 38:18 + 21:27
30 Ondrej Orechovský DUN2005 39:15 + 22:24
31 Rúth Manová GSU2004 61:02 + 44:11
32 Lucia Brnova XXX7101 268:04 + 251:13
Tóno Rafaj GSU2004 DISK

Open

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Tomáš Mazúr IRI1991 14:16
2 Lukáš Lečko XXX9201 15:26 + 1:10
3 Marek Lečko XXX1990 15:46 + 1:30
4 Ladislav Kalaber TIN1980 16:16 + 2:00
5 Jozef Šimo PEZ7201 Klub OB AŠK Pezinok 17:30 + 3:14
6 Barbora Kašáková GSU1999 17:58 + 3:42
7 Patrik Sopčák XXX1980 18:23 + 4:07
8 Richard Kollár MEI1974 19:25 + 5:09
9 Mária Ivančíková XXX2000 19:51 + 5:35
10 Romana Štrbová SPE1992 Klub OB Sokol Pezinok 19:59 + 5:43
11 Martina Brňáková SKS7752 Športový klub Sandberg 20:02 + 5:46
12 Juraj Polák 3NT1998 20:12 + 5:56
13 Tereza Pružincová GSU2000 20:14 + 5:58
14 Martin Németh FBA7802 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 20:17 + 6:01
15 Marek Vano XXX1979 21:01 + 6:45
16 Simon Brunovský TRX1993 21:13 + 6:57
17 Daniela Ondovčíková SPE7852 Klub OB Sokol Pezinok 21:15 + 6:59
18 Andrej Pinter TNR73AA ŠK Triturus Nitra 22:09 + 7:53
19 Katarína Sýkorová FBA8253 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 22:20 + 8:04
20 Katka Boďová MEI1981 23:11 + 8:55
21 Ĺubomíra Blašková XXX9302 23:51 + 9:35
22 Mária Maruniaková FBA7751 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 24:06 + 9:50
23 Katarína Baľová SKS7551 Športový klub Sandberg 24:11 + 9:55
24 René Vrábeľ XXX1977 24:51 + 10:35
25 Tereza Števicová GSU2000 25:10 + 10:54
26 Martin Zúbek FBA7706 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 25:29 + 11:13
27 Marianna Pattasiová FBA1974 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 26:09 + 11:53
28 Ĺubica Slatinská XXX7601 26:34 + 12:18
29 Petra Rebrová FBA7252 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 26:39 + 12:23
30 Lenka Paulová SPE8852 Klub OB Sokol Pezinok 26:57 + 12:41
31 Ľubica Filová RCP6251 RC&P TEAM Bratislava 27:55 + 13:39
32 Barbora Kozaňáková GSU2002 27:57 + 13:41
33 Natália Gabašová GSU2002 28:51 + 14:35
34 Tereza Krnáčová XXX2001 29:51 + 15:35
35 Miroslav Žilinec ODB1973 30:04 + 15:48
36 Róbert Illeš SPE1991 Klub OB Sokol Pezinok 30:15 + 15:59
37 Katka Poláková TRX1995 30:28 + 16:12
38 Monika Kotmanová GSU2002 30:52 + 16:36
39 Elza Hudecová SPE1991 Klub OB Sokol Pezinok 31:01 + 16:45
40 Marek Gorcszakovský TRX1993 31:27 + 17:11
41 Miroslava Ingrova HBB1986 ŠK HADVEO Banská Bystrica 32:58 + 18:42
42 Ingrid Kuníková SPE7251 Klub OB Sokol Pezinok 33:59 + 19:43
43 Ida Herna FBA7253 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 35:00 + 20:44
44 Silvia Kutišová SPE1975 Klub OB Sokol Pezinok 40:56 + 26:40
45 Ondrej Bartalos SKS0305 Športový klub Sandberg 51:13 + 36:57
46 Viera Hojková SPE7152 Klub OB Sokol Pezinok 51:39 + 37:23
47 Ivana Bartalosová SKS7851 Športový klub Sandberg 52:27 + 38:11
48 Martin Bartalos SKS0601 Športový klub Sandberg 52:54 + 38:38
Daniel Peterský XXX7102 DISK
Tímea Tóth HSE1972 DISK

RD A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Boglárka Jankó HSE 14:59
2 Alexík Slatinský XXX1104 15:55 + 0:56
3 Nelka Kalaberová TIN2010 17:56 + 2:57
4 Philip Czapiewski XXX2010 18:09 + 3:10
5 Filip Bracjun XXX2012 18:57 + 3:58
6 Teo Martin Németh FBA1005 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 19:10 + 4:11
7 Lucia Lanátorová RBA2010 TJ Rapid Bratislava 20:15 + 5:16
8 Jakub Hrnčiar FBA1001 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 21:53 + 6:54
9 Natália Styková FBA1051 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 22:01 + 7:02
10 Eduard Godzik XXX2012 22:05 + 7:06
11 Michal Valko XXX1106 22:16 + 7:17
12 Zora Slezaková XXX1009 23:14 + 8:15
13 Hana Zúbeková FBA0952 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 23:15 + 8:16
14 Michal Sopčák XXX1102 23:55 + 8:56
15 Nicolas Pisár XXX2011 24:01 + 9:02
16 Peter Gajdošik XXX1005 24:17 + 9:18
17 Matúš Zedníček SPE2012 Klub OB Sokol Pezinok 24:39 + 9:40
18 Barbora Hajtášová XXX2014 24:42 + 9:43
19 Patrik Kašický ODB2010 26:30 + 11:31
20 Tomáš Hajtáš XXX1105 26:42 + 11:43
21 Martin Jánoš OBO2010 26:54 + 11:55
22 Aleksander Kuriš XXX 27:05 + 12:06
22 Matúš Kocian XXX1101 27:05 + 12:06
24 Dorota Huertas XXX1007 29:51 + 14:52
25 Nataška Majerčáková FBA2010 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 30:05 + 15:06
26 Peter Kotuliak FBA1003 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 30:06 + 15:07
27 Lukáš Bukovác FBA1002 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 30:13 + 15:14
28 Juliana Szlováková XXX1002 30:23 + 15:24
28 Adam Maruniak FBA1101 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 30:23 + 15:24
30 Miroslava Maruniaková FBA1252 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 30:30 + 15:31
31 Kristínka Fischerová SPE2012 Klub OB Sokol Pezinok 30:36 + 15:37
32 Boris Kocúr FBA1004 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 32:00 + 17:01
33 Barborka Kocúrová FBA1201 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 32:10 + 17:11
34 Lucia Kováčová VBA2010 ŠK VAZKA Bratislava 35:39 + 20:40
35 Alica Pollakova XXX1006 39:05 + 24:06
36 Mila Swanepoel EBB2011 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 41:39 + 26:40
37 Katka Knížová XXX1001 50:35 + 35:36
38 Vili Rakay XXX2014 52:13 + 37:14
39 Hanka Rakayova XXX2012 52:18 + 37:19
40 Miki Šóš XXX2013 52:32 + 37:33
41 Jonáš Reingraber XXX2013 53:30 + 38:31
42 Mila Šimová ODB2010 112:16 + 97:17
Barborka Kováčová XXX2012 DISK
Juraj Matejka XXX2011 DISK

RD B

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Tamáš Tóth XXX0810 11:48
2 Nikolaj Huertas XXX0909 12:09 + 0:21
3 Janka Pecníková EBB2009 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 14:23 + 2:35
4 Michal jn. Spišiak FBA2008 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 14:40 + 2:52
5 Filip Kníž XXX0805 15:02 + 3:14
6 Martin Ondriska XXX0903 15:08 + 3:20
7 Artur Kalaber TIN2007 15:30 + 3:42
8 Lucka Vorlíčková SKS0851 Športový klub Sandberg 15:47 + 3:59
9 Daniel Gajdošik XXX0708 16:02 + 4:14
10 Martinko Németh FBA2006 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 16:20 + 4:32
11 Tomáš Sopčák XXX0804 16:35 + 4:47
12 Jakub Kunc DUN2008 16:54 + 5:06
13 Katarína Pašková XXX0702 17:02 + 5:14
14 Terézia Štúhlová XXX2007 17:28 + 5:40
15 Tereza Orechovská DUN2007 17:36 + 5:48
16 Matúško Peterský XXX0907 17:42 + 5:54
17 Emka Grosova XXX0803 17:46 + 5:58
18 Rebecca Lattová XXX0902 18:04 + 6:16
19 Sára Borská FBA0951 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 18:10 + 6:22
20 Miška Samudovská XXX2009 19:03 + 7:15
21 Nina Slezáková XXX0811 19:17 + 7:29
22 Oliver Kocian XXX0603 19:44 + 7:56
23 Teodora Mravíková SKS0752 Športový klub Sandberg 19:51 + 8:03
24 Michaela Bernathová XXX2008 20:07 + 8:19
25 Marianna Macháčková XXX2009 20:31 + 8:43
25 Maximko Slatinský XXX0806 20:31 + 8:43
27 Barbora Bertokova XXX0802 20:43 + 8:55
28 Adela Rohaľová SKS0852 Športový klub Sandberg 20:48 + 9:00
29 Ema Elizabeth Mišunová ELM2006 20:49 + 9:01
30 Samo Belluš XXX0705 20:56 + 9:08
31 Maximilián Janota FBA0701 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 21:39 + 9:51
32 Šimon Naď XXX0908 22:10 + 10:22
32 Lucia Lea Mišunová ELM2008 22:10 + 10:22
34 Vanda Brídziková SKS0953 Športový klub Sandberg 22:36 + 10:48
35 Timotej Janota FBA0901 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 22:40 + 10:52
36 Ema Jonášová SKS0951 Športový klub Sandberg 22:47 + 10:59
37 Julka Pleschová XXX0801 23:37 + 11:49
38 Zuzana Bellušová XXX0602 25:16 + 13:28
39 Andrej Havlík SPE2009 Klub OB Sokol Pezinok 27:13 + 15:25
40 Jakub Kováč SPE2008 Klub OB Sokol Pezinok 28:25 + 16:37
41 Michaela Jadroňová ODB 29:46 + 17:58
42 Elizabeta Kamenská XXX0910 34:13 + 22:25
43 Dianka Mikulová XXX0906 35:18 + 23:30
44 Barbora Kusá XXX 36:41 + 24:53
45 Livia Čapová FBA2009 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 37:25 + 25:37
46 Katarína Ostertágová XXX0701 37:56 + 26:08
47 Kondrád Kosár XXX 40:40 + 28:52
48 Marvin Čapo FBA2006 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 43:55 + 32:07
49 Leo Ferianc XXX2006 44:53 + 33:05
50 Viktória Kosár XXX2006 53:40 + 41:52
51 Rudolf Kusý XXX2007 63:39 + 51:51
Hanka Matejková XXX2008 DISK
Tomáš Kováč XXX0911 DISK
Alica Brnova XXX0703 DISK
Filip Masár XXX0604 DISK

W -10

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Zora Baloghová SKS0751 Športový klub Sandberg 11:17
2 Hana Eliášová RBA0651 TJ Rapid Bratislava 12:22 + 1:05
3 Dianka Brňáková SKS0952 Športový klub Sandberg 13:20 + 2:03
4 Lea Kotuliaková FBA0751 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 15:08 + 3:51
5 Tereza Kendrová FBA0651 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 15:47 + 4:30
6 Lucia Pollakova XXX0709 16:04 + 4:47
7 Kristína Toporová SPE0751 Klub OB Sokol Pezinok 22:20 + 11:03
8 Ema Puterová FBA0652 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 24:48 + 13:31
9 Pavlínka Žilincová SKS0651 Športový klub Sandberg 28:11 + 16:54
Bianka Dugovičová SPE0653 Klub OB Sokol Pezinok DISK

W -12

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Ivona Rohaľová SKS0453 Športový klub Sandberg 11:19
2 Alžbeta Kopčíková SPE0453 Klub OB Sokol Pezinok 11:46 + 0:27
3 Natália Ježíková SPE0454 Klub OB Sokol Pezinok 12:38 + 1:19
4 Rebecca Herna FBA0553 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 14:43 + 3:24
5 Elena Lago VBA0551 ŠK VAZKA Bratislava 14:45 + 3:26
6 Žofia Kováčová VBA0451 ŠK VAZKA Bratislava 15:56 + 4:37
7 Karolína Toporová SPE0452 Klub OB Sokol Pezinok 15:57 + 4:38
8 Katka Mravíková SKS0451 Športový klub Sandberg 17:34 + 6:15
9 Júlia Krásna FBA0551 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 19:53 + 8:34
10 Martina Vorlíčková SKS0551 Športový klub Sandberg 21:55 + 10:36
11 Tera Bite Tóthová XXX0403 23:12 + 11:53
12 Eliška Kráľová SPE2004 Klub OB Sokol Pezinok 24:35 + 13:16
Klára Fedorová SPE2004 Klub OB Sokol Pezinok DISK

W -14

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Eva Ondovčíková SPE0358 Klub OB Sokol Pezinok 13:37
2 Zuzana Féderová PEZ0351 Klub OB AŠK Pezinok 15:37 + 2:00
3 Katarína Palusková FBA0251 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 19:33 + 5:56
4 Michaela Pattasiová FBA0253 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 20:04 + 6:27
Silvia Majbová SPE0356 Klub OB Sokol Pezinok DISK

W -18

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Tamara Miklušová RBA0252 TJ Rapid Bratislava 17:00
2 Lucia Ondovčíková SPE0051 Klub OB Sokol Pezinok 20:23 + 3:23
3 Veronika Jánošová SKS0151 Športový klub Sandberg 25:54 + 8:54
4 Alexandra Hojková SPE9951 Klub OB Sokol Pezinok 26:35 + 9:35
5 Nina Kutišová SPE0353 Klub OB Sokol Pezinok 28:36 + 11:36
6 Adéla Navrátilová VBA0251 ŠK VAZKA Bratislava 29:09 + 12:09
7 Alžbeta Kubenová RBA0151 TJ Rapid Bratislava 30:09 + 13:09

W 19-

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Tereza Miklušová RBA9952 TJ Rapid Bratislava 17:47
2 Veronika Vavrova ASU1985 19:08 + 1:21
3 Jana Styková FBA8051 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 20:43 + 2:56
4 Monika Molnárová BBA9451 KOBRA Bratislava 23:40 + 5:53
5 Katarína Kotrlová SKS9051 Športový klub Sandberg 23:44 + 5:57
6 Darina Valkova XXX8102 24:02 + 6:15
7 Barbora Vorlíčková SKS7651 Športový klub Sandberg 24:07 + 6:20
8 Katarína Schenková RBA7451 TJ Rapid Bratislava 25:33 + 7:46
9 Táňa Bednáriková SSN7952 KOB Čingov Spišská Nová Ves 27:08 + 9:21
10 Veronika Prutkayová JCS1978 27:09 + 9:22
11 Terézia Kopčíková SPE9255 Klub OB Sokol Pezinok 28:07 + 10:20
11 Monika Urbanová SKS7751 Športový klub Sandberg 28:07 + 10:20
13 Hana Šmelíková FBA6951 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 28:11 + 10:24
14 Ria Stančíková VIA8951 Viatoris 28:41 + 10:54
15 Alena Bukovacová FBA7451 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 29:21 + 11:34
16 Ľubica Toporová SPE7552 Klub OB Sokol Pezinok 29:22 + 11:35
17 Dagmar Miklušová RBA7351 TJ Rapid Bratislava 29:48 + 12:01
18 Katarína Lanátorová RBA7856 TJ Rapid Bratislava 31:43 + 13:56
19 Bohumila Klangová ZBM1976 31:59 + 14:12
20 Petra Kotuliaková FBA7552 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 33:40 + 15:53
21 Andrea Hríbiková HBB8451 ŠK HADVEO Banská Bystrica 35:20 + 17:33
22 Anastasia Chernivetskaya RBA8051 TJ Rapid Bratislava 37:18 + 19:31
23 Janka Kotrlová XXX8902 51:05 + 33:18
Ela Sedileková HBB9352 ŠK HADVEO Banská Bystrica DISK

W 45-

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Soňa Mazúrová RBA6551 TJ Rapid Bratislava 27:33
2 Iva Kumová RBA6252 TJ Rapid Bratislava 29:19 + 1:46
3 Bronislava Šimová PEZ6951 Klub OB AŠK Pezinok 30:40 + 3:07
4 Martina Pánková RBA6953 TJ Rapid Bratislava 31:14 + 3:41
5 Jana Mižúrová FBA6351 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 32:30 + 4:57
6 Marta Jonášová SKS6951 Športový klub Sandberg 35:36 + 8:03
7 Hana Baloghová SKS6551 Športový klub Sandberg 38:17 + 10:44
Buránia Tóthová XXX7103 DISK

W 55-

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Beata Vávrová RBA5651 TJ Rapid Bratislava 19:15
2 Paulína Májová BBA5351 KOBRA Bratislava 19:35 + 0:20
3 Kovács Róza Lévainé KSE1957 19:36 + 0:21
4 Maya Karovic SPE1955 Klub OB Sokol Pezinok 21:48 + 2:33
5 Darina Poláčková SPE5852 Klub OB Sokol Pezinok 43:35 + 24:20
6 Sigrid Grün OSW1954 49:26 + 30:11
7 Katarína Daříčková FBA5551 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 56:54 + 37:39