Výsledky

Preteky: Majstrovstvá Slovenska v LOB - dlhá trať

Etapa: Majstrovstvá Slovenska v LOB - dlhá trať - E1 (18.02.2017)

Kategórie

K3         M -14      M -17      M -20      M 21-      M 35-      M 45-      M 55-      W -17      W 21-      W 35-      W 55-     

K3

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Mazúr Tomáš IBAxxx1 TJ Ioan 1209 17:11
2 Dait Ľubomír IBAxxx2 TJ Ioan 1209 27:14 + 10:03
3 Cankov Radoslav IBAxxx3 TJ Ioan 1209 31:59 + 14:48
4 Klimová Martina IBAxxx4 TJ Ioan 1209 64:05 + 46:54

M -14

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Jakub Karol Janšo TKE0602 Klub OB ATU Košice 23:10
2 Viktor Kotuliak FBA0401 ŠK Farmaceut Bratislava 24:55 + 1:45
3 Martin Roháč TKE0301 Klub OB ATU Košice 25:54 + 2:44
4 Oliver Lago VBA0301 ŠK VAZKA Bratislava 26:26 + 3:16
5 Richard Sláma TKE0303 Klub OB ATU Košice 29:08 + 5:58
6 Maroš Dudra KYS0601 Klub OB Kysak 31:54 + 8:44

M -17

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Martin Knor ZMT0201 Klub OB Martin 45:14
2 Daniel Pompura TBB0101 ŠK Terezka Banská Bystrica 47:14 + 2:00
3 Štefan Mihalič TKE0002 Klub OB ATU Košice 50:12 + 4:58
4 Matej Navrátil VBA0201 ŠK VAZKA Bratislava 80:31 + 35:17

M -20

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Stanislav Franko KYS9802 Klub OB Kysak 42:16
2 Dušan Sláma TKE9801 Klub OB ATU Košice 47:11 + 4:55
3 Šimon Dudra KYS9801 Klub OB Kysak 52:27 + 10:11
4 Andrej Dubovský PEZ9901 Klub OB AŠK Pezinok 63:53 + 21:37
5 Michal Paško RBA9903 TJ Rapid Bratislava 66:17 + 24:01
6 Adam Navrátil VBA9901 ŠK VAZKA Bratislava 86:06 + 43:50

M 21-

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Štefan Šurgan VBA7941 ŠK VAZKA Bratislava 56:54
2 Jakub Dekrét EBB9902 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 60:26 + 3:32
3 Matej Müller VBA9601 ŠK VAZKA Bratislava 63:08 + 6:14
4 Juraj Sokol KYS9201 Klub OB Kysak 66:26 + 9:32
5 Dávid Franko KYS9301 Klub OB Kysak 69:03 + 12:09
6 Valér Franko KYS6601 Klub OB Kysak 69:10 + 12:16
7 Rácz Štefan NER6101 69:34 + 12:40
8 Rostislav Navrátil VBA6601 ŠK VAZKA Bratislava 72:26 + 15:32
9 Miroslav Papuga TKE9002 Klub OB ATU Košice 85:44 + 28:50
10 Cintula Lukáš NERxxx1 94:33 + 37:39

M 35-

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Milan Dudra KYS7201 Klub OB Kysak 40:51
2 Radovan Marton KYS7802 Klub OB Kysak 49:20 + 8:29
3 Juraj Mihalič TKE7903 Klub OB ATU Košice 50:47 + 9:56
4 Miroslav Lago VBA7601 ŠK VAZKA Bratislava 54:55 + 14:04
5 Zdenko Roháč TKE7301 Klub OB ATU Košice 55:58 + 15:07
6 Ivan Kotuliak FBA7402 ŠK Farmaceut Bratislava 81:45 + 40:54

M 45-

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Igor Porubčan KYS7101 Klub OB Kysak 35:26
2 Jozef Král VZA6801 Slávia Žilinská univerzita 41:00 + 5:34
3 Juraj Šmelík RBA6603 TJ Rapid Bratislava 41:52 + 6:26
4 Peter Sláma TKE6401 Klub OB ATU Košice 46:03 + 10:37
5 Marián Mikluš RBA7204 TJ Rapid Bratislava 49:18 + 13:52
6 František Papuga TKE6302 Klub OB ATU Košice 52:17 + 16:51
7 Ladislav Pompura TBB6301 ŠK Terezka Banská Bystrica 67:38 + 32:12
8 Marko Paško RBA7001 TJ Rapid Bratislava 77:38 + 42:12

M 55-

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Jaroslav Kollár KYS6102 Klub OB Kysak 41:12
2 Milan Mazúr RBA6201 TJ Rapid Bratislava 43:30 + 2:18
3 Karol Janšo TKE6206 Klub OB ATU Košice 50:34 + 9:22

W -17

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Tamara Miklušová RBA0252 TJ Rapid Bratislava 30:02
2 Dorota Šmelíková RBA0251 TJ Rapid Bratislava 32:52 + 2:50
3 Adéla Navrátilová VBA0251 ŠK VAZKA Bratislava 37:19 + 7:17

W 21-

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Erika Nemcová EBB8752 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 45:53
2 Jana Slámová TKE7252 Klub OB ATU Košice 46:27 + 0:34
3 Miriam Králová VZA6951 Slávia Žilinská univerzita 56:58 + 11:05
4 Dominika Kalenská TKE9953 Klub OB ATU Košice 61:11 + 15:18
5 Tereza Miklušová RBA9952 TJ Rapid Bratislava 68:55 + 23:02
6 Katarína Papugová TKE9255 Klub OB ATU Košice 78:22 + 32:29

W 35-

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Martina Brém Knorová ZMT7151 Klub OB Martin 39:45
2 Barbora Šmelíková VBA6951 ŠK VAZKA Bratislava 41:55 + 2:10
3 Petra Kotuliaková FBA7552 ŠK Farmaceut Bratislava 55:40 + 15:55
4 Dagmar Miklušová RBA7351 TJ Rapid Bratislava 67:05 + 27:20

W 55-

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Eva Králová VBA4751 ŠK VAZKA Bratislava 35:33
2 Katarína Hlaváčiková EBB6152 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 36:47 + 1:14
3 Dáša Mihálová EBB6151 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 39:36 + 4:03
4 Soňa Kavecká SPE4851 Klub OB Sokol Pezinok 43:05 + 7:32