Rankingové výsledky

Preteky: CESOM 2017 - INOV8 cup

Etapa: CESOM 2017 - INOV8 cup - E1 (01.04.2017)

Kategórie

M -12 A    M -14 A    M -16 A    M -18 A    M -20 A    M 21- E    M 21- B    M 21- D    M 35- A    M 40- A    M 45- A    M 50- A    M 55- A    M 60- A    M 65- A    M 70- A    W -12 A    W -14 A    W -16 A    W -18 A    W -20 A    W 21- E    W 21- B    W 35- A    W 40- A    W 45- A    W 50- A    W 55- A    W 60- A    W 65- A   

M -12 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Filip Bukovac FBA0501 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 19:49 900
2 Jakub Karol Janšo TKE0602 Klub OB ATU Košice 25:42 + 5:53 633
3 Adam Trepáč VZA0501 Slávia Žilinská univerzita 28:13 + 8:24 519
4 Ondrej Kováč VBA0601 ŠK VAZKA Bratislava 28:16 + 8:27 516
5 Tomáš Kasza FBA0503 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 29:12 + 9:23 474
6 Branislav Brídzik SKS0503 Športový klub Sandberg 30:38 + 10:49 409
7 Daniel Šmelík RBA0702 TJ Rapid Bratislava 31:13 + 11:24 382
8 Miroslav Pajger VZA0502 Slávia Žilinská univerzita 41:10 + 21:21 0
9 Samuel Hostačný SPE0501 Klub OB Sokol Pezinok 46:26 + 26:37 0
10 Adam Roháč TKE0601 Klub OB ATU Košice 72:13 + 52:24 0

M -14 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Lukáš Mário Novota TKE0302 Klub OB ATU Košice 25:25 900
2 Nicholas Ditri SPE0304 Klub OB Sokol Pezinok 27:38 + 2:13 822
3 Richard Sláma TKE0303 Klub OB ATU Košice 27:39 + 2:14 821
4 Jakub Fraňo SPE0302 Klub OB Sokol Pezinok 28:04 + 2:39 806
5 Šimon Kukurugya SKS0402 Športový klub Sandberg 30:28 + 5:03 721
6 Tibor Fedor SPE0303 Klub OB Sokol Pezinok 30:50 + 5:25 708
7 Martin Roháč TKE0301 Klub OB ATU Košice 31:09 + 5:44 697
8 Stanislav Kuník SPE0305 Klub OB Sokol Pezinok 32:21 + 6:56 654
9 Tomáš Jurčík VZA0301 Slávia Žilinská univerzita 35:11 + 9:46 554
10 Andrej Mikloš SPE0401 Klub OB Sokol Pezinok 39:12 + 13:47 412
11 Viktor Kotuliak FBA0401 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 40:47 + 15:22 356
12 Samuel Dokupil SKS0304 Športový klub Sandberg 43:48 + 18:23 249
13 Michal Balogh SKS0301 Športový klub Sandberg 47:14 + 21:49 127
14 Martin Vaľa KYS0301 Klub OB Kysak 51:35 + 26:10 0
15 Matej Fischer SPE0309 Klub OB Sokol Pezinok 64:35 + 39:10 0
Michal Urban SKS0401 Športový klub Sandberg DISK 0

M -16 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Matúš Šimo SPE0107 Klub OB Sokol Pezinok 26:33 900
2 Matej Kukurugya SKS0103 Športový klub Sandberg 32:33 + 6:00 697
3 Adam Havlík SPE0201 Klub OB Sokol Pezinok 36:42 + 10:09 556
4 Michal Kurák TKE0101 Klub OB ATU Košice 37:26 + 10:53 531
5 Michal Schenk RBA0201 TJ Rapid Bratislava 38:50 + 12:17 484
6 Adam Jonáš BBA0101 KOBRA Bratislava 39:49 + 13:16 450
7 Martin Knor ZMT0201 Klub OB Martin 40:15 + 13:42 436
8 Radoslav Kuník SPE0103 Klub OB Sokol Pezinok 42:15 + 15:42 368
9 Matúš Topor SPE0102 Klub OB Sokol Pezinok 43:07 + 16:34 338
10 Matúš Balogh SKS0101 Športový klub Sandberg 44:46 + 18:13 282
11 Nicolas Šuška SPE0202 Klub OB Sokol Pezinok 48:11 + 21:38 167
12 Matej Urban SKS0102 Športový klub Sandberg 69:23 + 42:50 0
Filip Dubovský PEZ0201 Klub OB AŠK Pezinok DISK 0

M -18 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Medard Féder PEZ0102 Klub OB AŠK Pezinok 30:48 900
2 Matej Cidorík PEZ0001 Klub OB AŠK Pezinok 33:07 + 2:19 832
3 Andrej Dubovský PEZ9901 Klub OB AŠK Pezinok 34:01 + 3:13 806
4 Dominic Ditri SPE0002 Klub OB Sokol Pezinok 34:36 + 3:48 789
5 Dominik Lovás RBA9902 TJ Rapid Bratislava 35:59 + 5:11 749
6 Juraj Šiandor PEZ9903 Klub OB AŠK Pezinok 48:04 + 17:16 395
7 Branislav Kuník SPE9901 Klub OB Sokol Pezinok 111:50 + 81:02 0

M -20 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Dušan Sláma TKE9801 Klub OB ATU Košice 32:24 900
2 Christián Heffner SPE9801 Klub OB Sokol Pezinok 42:18 + 9:54 625

M 21- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Pavol Bukovac FBA8102 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 38:15 1000
2 Michal Krajčík TKE8704 Klub OB ATU Košice 38:33 + 0:18 992
3 Tomáš Mušinský TKE9301 Klub OB ATU Košice 40:30 + 2:15 941
4 Peter Mižúr FBA9101 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 41:21 + 3:06 919
5 Maroš Bukovac FBA7601 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 42:36 + 4:21 886
6 Matej Müller VBA9601 ŠK VAZKA Bratislava 47:58 + 9:43 746
7 Štefan Šurgan HBB7905 ŠK HADVEO Banská Bystrica 49:07 + 10:52 716
8 Adam Tysz TKE8703 Klub OB ATU Košice 50:04 + 11:49 691
9 Mikuláš Novota TKE6002 Klub OB ATU Košice 54:19 + 16:04 580
10 Dávid Ugray TKE9605 Klub OB ATU Košice 54:52 + 16:37 566
11 Marián Mikluš RBA7204 TJ Rapid Bratislava 56:17 + 18:02 529
12 Dušan Furucz FBA7101 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 64:55 + 26:40 303

M 21- B

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Dávid Franko KYS9301 Klub OB Kysak 32:59 800
2 Martin Majláth EBB8902 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 37:11 + 4:12 698
3 Silvester Dulák SSN9007 KOB Čingov Spišská Nová Ves 37:32 + 4:33 690
4 Rastislav Szabó HBB8701 ŠK HADVEO Banská Bystrica 38:40 + 5:41 662
5 Martin Košut VZA9201 Slávia Žilinská univerzita 38:55 + 5:56 656
6 Michal Pavelek SPE7902 Klub OB Sokol Pezinok 39:09 + 6:10 650
7 Šimon Mižúr FBA9401 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 39:17 + 6:18 647
8 Juraj Nemec EBB8901 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 42:06 + 9:07 579
9 Pavol Poláček SPE8401 Klub OB Sokol Pezinok 42:37 + 9:38 566
10 Martin Borský FBA7704 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 43:43 + 10:44 540
11 Jakub Kuriak VZA9301 Slávia Žilinská univerzita 44:14 + 11:15 527
12 František Lami TKE9303 Klub OB ATU Košice 44:30 + 11:31 521
13 Tomáš Sokolík SPE9109 Klub OB Sokol Pezinok 45:50 + 12:51 488
14 Dušan Hrnčiar FBA7703 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 46:01 + 13:02 484
15 Július Macháček SKS8402 Športový klub Sandberg 46:04 + 13:05 483
16 Martin Klabouch VZA9602 Slávia Žilinská univerzita 46:35 + 13:36 470
17 Miroslav Tauber SSN9301 KOB Čingov Spišská Nová Ves 47:23 + 14:24 451
18 Matej Leitner TKE9101 Klub OB ATU Košice 59:34 + 26:35 155
19 Peter Krnáč VIA7701 Viatoris 63:37 + 30:38 57
20 Jozef Fekiač VBA9101 ŠK VAZKA Bratislava 74:25 + 41:26 0
21 Pavol Kiss TKE8503 Klub OB ATU Košice 80:32 + 47:33 0
Michal Pavlík SSN9001 KOB Čingov Spišská Nová Ves DISK 0

M 21- D

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Samuel Rybár RBA9801 TJ Rapid Bratislava 34:01 600
2 Andrej Patráš HBB8201 ŠK HADVEO Banská Bystrica 36:06 + 2:05 563
3 Pavol Hreus VIA8501 Viatoris 39:20 + 5:19 506
4 Michal Tomašovič SPE8902 Klub OB Sokol Pezinok 42:48 + 8:47 445
5 Philip Stubna RBA9304 TJ Rapid Bratislava 43:54 + 9:53 426
6 Adam Müller VBA8802 ŠK VAZKA Bratislava 44:38 + 10:37 413
7 Miroslav Hríbik HBB8501 ŠK HADVEO Banská Bystrica 45:42 + 11:41 394
8 Andrej Petrinec RBA8903 TJ Rapid Bratislava 72:22 + 38:21 0

M 35- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Peter Glončák FBA7901 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 29:36 900
2 Július Porubský TNR7301 ŠK Triturus Nitra 37:39 + 8:03 655
3 Joxeba Agirre Urzelai HBB7902 ŠK HADVEO Banská Bystrica 39:30 + 9:54 599
4 Tomáš Leštinský TKE7801 Klub OB ATU Košice 41:52 + 12:16 527
5 Alexander Volkov VZA8002 Slávia Žilinská univerzita 44:40 + 15:04 442

M 40- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Jozef Chupek VZA7101 Slávia Žilinská univerzita 33:14 900
2 Zdenko Roháč TKE7301 Klub OB ATU Košice 35:23 + 2:09 842
3 Štefan Brňák SKS7601 Športový klub Sandberg 52:48 + 19:34 370
4 Peter Vorlíček SKS7501 Športový klub Sandberg 66:02 + 32:48 12
5 Ivan Kotuliak FBA7402 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 67:31 + 34:17 0
6 Jozef Paluska FBA7401 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 69:42 + 36:28 0

M 45- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Radoslav Jonáš SKS6902 Športový klub Sandberg 31:18 900
2 Juraj Šmelík RBA6603 TJ Rapid Bratislava 32:30 + 1:12 865
3 Valér Franko KYS6601 Klub OB Kysak 36:21 + 5:03 755
4 Peter Jurčík VZA6802 Slávia Žilinská univerzita 40:09 + 8:51 646
5 Rudolf Brídzik SKS7001 Športový klub Sandberg 40:41 + 9:23 630
6 Karel Poštulka VZA7102 Slávia Žilinská univerzita 41:58 + 10:40 593
7 Milan Kováč VBA7101 ŠK VAZKA Bratislava 42:33 + 11:15 577
8 Richard Balogh SKS6901 Športový klub Sandberg 48:17 + 16:59 412
9 Dušan Snopko EBB7001 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 55:06 + 23:48 216
10 Róbert Schenk RBA6802 TJ Rapid Bratislava 55:20 + 24:02 209
11 Peter Hojko SPE7001 Klub OB Sokol Pezinok 58:36 + 27:18 115
12 Ladislav Kasza FBA7102 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 61:55 + 30:37 20
13 Milan Kurák TKE6801 Klub OB ATU Košice 63:22 + 32:04 0

M 50- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Jozef Pollák TKE6001 Klub OB ATU Košice 27:27 900
2 Peter Sláma TKE6401 Klub OB ATU Košice 37:29 + 10:02 571
3 František Papuga TKE6302 Klub OB ATU Košice 37:58 + 10:31 555
4 Ján Košut VZA6301 Slávia Žilinská univerzita 39:33 + 12:06 503
5 György Filö KYS6302 Klub OB Kysak 41:19 + 13:52 445
6 Peter Mlynárik VBA6501 ŠK VAZKA Bratislava 46:49 + 19:22 265
7 Roman Ščehovič EBB6401 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 48:33 + 21:06 208
8 Michal Eliáš RBA6604 TJ Rapid Bratislava 50:12 + 22:45 154
9 Miloš Paulo SPE6301 Klub OB Sokol Pezinok 53:49 + 26:22 36

M 55- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Jaroslav Piják SPE5801 Klub OB Sokol Pezinok 36:35 900
2 Csaba Takács TKE6205 Klub OB ATU Košice 36:44 + 0:09 896
3 Pavol Bednár EBB6101 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 37:14 + 0:39 884
4 Ján Štubňa RBA5803 TJ Rapid Bratislava 39:29 + 2:54 829
5 Pavol Kebis SPE6004 Klub OB Sokol Pezinok 40:56 + 4:21 793
6 Miroslav Palička SSN5902 KOB Čingov Spišská Nová Ves 42:26 + 5:51 756
7 Vladimír Tysz TKE6202 Klub OB ATU Košice 43:02 + 6:27 741
8 Jozef Jánoška RBA5902 TJ Rapid Bratislava 44:02 + 7:27 717
9 Milan Petrinec RBA5802 TJ Rapid Bratislava 46:06 + 9:31 666
10 Ivan Repáč EBB5901 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 47:02 + 10:27 643
11 Milan Mazúr RBA6201 TJ Rapid Bratislava 49:49 + 13:14 574
12 Jozef Fekiač VBA5801 ŠK VAZKA Bratislava 50:32 + 13:57 557
13 Dušan Rybár RBA6202 TJ Rapid Bratislava 51:51 + 15:16 524
14 Dušan Formanko RBA5801 TJ Rapid Bratislava 53:22 + 16:47 487
15 František Priesol RBA5901 TJ Rapid Bratislava 53:48 + 17:13 476
16 Stanislav Stančík MZV5801 TJ Mladosť Domino Zvolen 53:59 + 17:24 472
Karol Janšo TKE6206 Klub OB ATU Košice DISK 0

M 60- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Jozef Fedor SPE5701 Klub OB Sokol Pezinok 28:19 900
2 Ivan Oravec SPE5502 Klub OB Sokol Pezinok 34:19 + 6:00 709
3 Ján Kuchta TKE5701 Klub OB ATU Košice 36:47 + 8:28 631
4 Ján Mižúr FBA5501 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 38:40 + 10:21 571
5 Slávko Žilinčík TKE5602 Klub OB ATU Košice 43:24 + 15:05 421
6 Pavol Poláček SPE5501 Klub OB Sokol Pezinok 52:03 + 23:44 146
7 Anton Onder TKE5401 Klub OB ATU Košice 57:21 + 29:02 0
8 Michal Simočko TKE5302 Klub OB ATU Košice 71:39 + 43:20 0

M 65- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Igor Roháč TKE4301 Klub OB ATU Košice 34:52 900
2 Viktor Vávra RBA5001 TJ Rapid Bratislava 45:16 + 10:24 632
3 Ivan Zacharovský ZMT5201 Klub OB Martin 45:16 + 10:24 632
4 Medard Féder PEZ5001 Klub OB AŠK Pezinok 54:33 + 19:41 392

M 70- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Ľudovít Šmelík RBA4301 TJ Rapid Bratislava 31:18 900
2 Dezider Baran FBA4501 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 51:46 + 20:28 312
3 Ján Nebeský FBA4101 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 54:45 + 23:27 226
4 Milan Meriač ZMT4205 Klub OB Martin 85:29 + 54:11 0

W -12 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Gabriela Ježíková SPE0551 Klub OB Sokol Pezinok 27:47 900
2 Tereza Kendrová FBA0651 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 38:27 + 10:40 554
3 Petra Kurucová SPE0651 Klub OB Sokol Pezinok 39:44 + 11:57 513
4 Bianka Dugovičová SPE0653 Klub OB Sokol Pezinok 45:45 + 17:58 318

W -14 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Ema Havlíková SPE0451 Klub OB Sokol Pezinok 20:02 900
2 Eva Ondovčíková SPE0358 Klub OB Sokol Pezinok 23:07 + 3:05 761
3 Miroslava Velgosová TKE0351 Klub OB ATU Košice 26:29 + 6:27 610
4 Nina Kutišová SPE0353 Klub OB Sokol Pezinok 28:24 + 8:22 524
5 Ivona Rohaľová SKS0453 Športový klub Sandberg 31:43 + 11:41 375
6 Gabriela Trepáčová VZA0351 Slávia Žilinská univerzita 31:46 + 11:44 373
7 Simona Mihaličová TKE0551 Klub OB ATU Košice 36:45 + 16:43 149
8 Martina Vorlíčková SKS0551 Športový klub Sandberg 38:21 + 18:19 77
9 Zuzana Féderová PEZ0351 Klub OB AŠK Pezinok 43:03 + 23:01 0
10 Karolína Toporová SPE0452 Klub OB Sokol Pezinok 45:43 + 25:41 0

W -16 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Ľuboslava Weissová TKE0252 Klub OB ATU Košice 27:19 900
2 Veronika Jánošová SKS0151 Športový klub Sandberg 35:50 + 8:31 619
3 Sandra Ivanková TKE0253 Klub OB ATU Košice 37:24 + 10:05 568
4 Alžbeta Kubenová RBA0151 TJ Rapid Bratislava 39:33 + 12:14 497
5 Michaela Velgosová TKE0151 Klub OB ATU Košice 40:46 + 13:27 457
6 Veronika Klabouchová VZA0151 Slávia Žilinská univerzita 40:54 + 13:35 452
7 Alžbeta Dubovská PEZ0151 Klub OB AŠK Pezinok 41:08 + 13:49 445
8 Klára Kapustová SPE0253 Klub OB Sokol Pezinok 43:44 + 16:25 359
9 Katarína Palusková FBA0251 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 50:13 + 22:54 146

W -18 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Tamara Miklušová RBA0252 TJ Rapid Bratislava 28:55 900
2 Miriam Cidoríková PEZ9951 Klub OB AŠK Pezinok 34:23 + 5:28 730
3 Dominika Kalenská TKE9953 Klub OB ATU Košice 34:50 + 5:55 716
4 Lucia Ondovčíková SPE0051 Klub OB Sokol Pezinok 38:00 + 9:05 617
5 Viktória Roháčová TKE0051 Klub OB ATU Košice 46:34 + 17:39 351
6 Alexandra Hojková SPE9951 Klub OB Sokol Pezinok 54:48 + 25:53 94

W -20 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Katarína Košutová VZA9751 Slávia Žilinská univerzita 36:45 900
2 Lucia Matejíčková RBA9851 TJ Rapid Bratislava 39:43 + 2:58 827
3 Martina Šelingová VZA9852 Slávia Žilinská univerzita 40:18 + 3:33 813

W 21- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Lucia Kovalančíková HBB9351 ŠK HADVEO Banská Bystrica 28:54 1000
2 Silvia Chupeková VZA7250 Slávia Žilinská univerzita 32:17 + 3:23 883
3 Kristína Krajčíková TKE9254 Klub OB ATU Košice 34:47 + 5:53 796
4 Andrea Papugová TKE9751 Klub OB ATU Košice 34:47 + 5:53 796
5 Andrea Poštulková VZA9351 Slávia Žilinská univerzita 37:15 + 8:21 711
6 Antónia Šofranková TKE9753 Klub OB ATU Košice 38:24 + 9:30 671
7 Vanda Hošeková VZA9651 Slávia Žilinská univerzita 39:37 + 10:43 629
8 Martina Papugová TKE9551 Klub OB ATU Košice 42:28 + 13:34 531
9 Katarína Kotrlová SKS9051 Športový klub Sandberg 47:16 + 18:22 364

W 21- B

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Ela Sedileková HBB9352 ŠK HADVEO Banská Bystrica 34:57 800
2 Erika Nemcová EBB8752 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 37:39 + 2:42 738
3 Dominika Franková KYS9553 Klub OB Kysak 41:23 + 6:26 653
4 Radka Lamanecová SSN9651 KOB Čingov Spišská Nová Ves 42:46 + 7:49 621
5 Terézia Kopčíková SPE9255 Klub OB Sokol Pezinok 44:16 + 9:19 587
6 Barbora Pavliková KYS9152 Klub OB Kysak 51:58 + 17:01 410
7 Dajana Snopková EBB9551 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 54:45 + 19:48 347
8 Tereza Schenková RBA9751 TJ Rapid Bratislava 61:32 + 26:35 192

W 35- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Alena Bukovacová FBA7451 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 35:55 900
2 Barbora Vorlíčková SKS7651 Športový klub Sandberg 40:40 + 4:45 781
3 Monika Urbanová SKS7751 Športový klub Sandberg 40:43 + 4:48 780
4 Daniela Ondovčíková SPE7852 Klub OB Sokol Pezinok 42:40 + 6:45 731
5 Táňa Bednáriková SSN7952 KOB Čingov Spišská Nová Ves 47:33 + 11:38 608

W 40- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Katarína Fedorová SPE7451 Klub OB Sokol Pezinok 25:10 900
2 Jana Slámová TKE7252 Klub OB ATU Košice 28:46 + 3:36 771
3 Ľubica Toporová SPE7552 Klub OB Sokol Pezinok 37:00 + 11:50 477
4 Katarína Schenková RBA7451 TJ Rapid Bratislava 38:04 + 12:54 439
5 Dagmar Miklušová RBA7351 TJ Rapid Bratislava 38:31 + 13:21 423
6 Barbora Šmelíková VBA6951 ŠK VAZKA Bratislava 39:37 + 14:27 383
7 Martina Brňáková SKS7752 Športový klub Sandberg 45:55 + 20:45 158
8 Erika Vávrová RBA7751 TJ Rapid Bratislava 50:18 + 25:08 1
9 Katarína Kováčová VBA7451 ŠK VAZKA Bratislava 52:25 + 27:15 0

W 45- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Hana Šmelíková FBA6951 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 30:11 900
2 Martina Pánková RBA6953 TJ Rapid Bratislava 35:05 + 4:54 754
3 Zuzana Poštulková VZA7051 Slávia Žilinská univerzita 38:17 + 8:06 658
4 Bronislava Šimová PEZ6951 Klub OB AŠK Pezinok 44:14 + 14:03 481
5 Marta Jonášová SKS6951 Športový klub Sandberg 44:50 + 14:39 463
6 Valéria Kuráková TKE7151 Klub OB ATU Košice 48:53 + 18:42 342
7 Táňa Časnochová HBB7051 ŠK HADVEO Banská Bystrica 52:21 + 22:10 239
8 Petra Rebrová FBA7252 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 53:21 + 23:10 209
9 Andrea Klabouchová VZA7052 Slávia Žilinská univerzita 77:27 + 47:16 0

W 50- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Elena Papugová TKE6552 Klub OB ATU Košice 29:03 900
2 Eva Mušinská TKE6451 Klub OB ATU Košice 30:06 + 1:03 867
3 Iveta Pijáková SPE6251 Klub OB Sokol Pezinok 32:26 + 3:23 795
4 Tamara Denysenko VZA6151 Slávia Žilinská univerzita 33:30 + 4:27 762
5 Jana Šmelíková HBB6651 ŠK HADVEO Banská Bystrica 38:11 + 9:08 617
6 Iva Kumová RBA6252 TJ Rapid Bratislava 40:57 + 11:54 531
7 Jana Franková KYS6651 Klub OB Kysak 43:55 + 14:52 439
8 Taťjana Jánošková RBA6051 TJ Rapid Bratislava 45:47 + 16:44 382
9 Jana Mižúrová FBA6351 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 46:49 + 17:46 350
10 Hana Baloghová SKS6551 Športový klub Sandberg 47:23 + 18:20 332
11 Iveta Paulová SPE6751 Klub OB Sokol Pezinok 52:07 + 23:04 185
12 Ema Jurašková TKE6453 Klub OB ATU Košice 59:54 + 30:51 0
Soňa Mazúrová RBA6551 TJ Rapid Bratislava DISK 0

W 55- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Maya Karovic SPE5851 Klub OB Sokol Pezinok 33:50 900
2 Mária Fekiačová VBA5851 ŠK VAZKA Bratislava 54:41 + 20:51 345
3 Darina Poláčková SPE5852 Klub OB Sokol Pezinok 56:23 + 22:33 300

W 60- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Beata Vávrová RBA5651 TJ Rapid Bratislava 36:46 900
2 Katarína Daříčková FBA5551 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 55:47 + 19:01 434

W 65- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Viola Juhasová ZMT5251 Klub OB Martin 36:31 900
2 Soňa Kavecká SPE4851 Klub OB Sokol Pezinok 38:33 + 2:02 850
3 Darina Polónyiová VZA4850 Slávia Žilinská univerzita 39:26 + 2:55 828