Výsledky

Preteky: CESOM 2017 - INOV8 cup

Etapa: CESOM 2017 - INOV8 cup - E1 (01.04.2017)

Kategórie

M -10 C    M -12 A    M -14 A    M -16 A    M -18 A    M -20 A    M 21- E    M 21- B    M 21- D    M 35- A    M 40- A    M 45- A    M 50- A    M 55- A    M 60- A    M 65- A    M 70- A    W -10 C    W -12 A    W -14 A    W -16 A    W -18 A    W -20 A    W 21- E    W 21- B    W 35- A    W 40- A    W 45- A    W 50- A    W 55- A    W 60- A    W 65- A    K3         N          RD        

M -10 C

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Jakub Brňák SKS0701 Športový klub Sandberg 15:12
2 Eli Valach SPE0704 Klub OB Sokol Pezinok 18:40 + 3:28
3 Maroš Golian FBA0702 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 18:58 + 3:46
4 Gregor Ondra 20:57 + 5:45
5 Daniel Ondovčík SPE0801 Klub OB Sokol Pezinok 21:13 + 6:01
6 Maksym Volkov VZA0701 Slávia Žilinská univerzita 29:34 + 14:22
7 Ján Dokupil SKS0801 Športový klub Sandberg 40:10 + 24:58

M -12 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Filip Bukovac FBA0501 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 19:49
2 Jakub Karol Janšo TKE0602 Klub OB ATU Košice 25:42 + 5:53
3 Adam Trepáč VZA0501 Slávia Žilinská univerzita 28:13 + 8:24
4 Ondrej Kováč VBA0601 ŠK VAZKA Bratislava 28:16 + 8:27
5 Tomáš Kasza FBA0503 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 29:12 + 9:23
6 Branislav Brídzik SKS0503 Športový klub Sandberg 30:38 + 10:49
7 Daniel Šmelík RBA0702 TJ Rapid Bratislava 31:13 + 11:24
8 Miroslav Pajger VZA0502 Slávia Žilinská univerzita 41:10 + 21:21
9 Michal Zedníček SPE0602 Klub OB Sokol Pezinok 44:06 + 24:17
10 Samuel Hostačný SPE0501 Klub OB Sokol Pezinok 46:26 + 26:37
11 Tomáš Syrový SPE0603 Klub OB Sokol Pezinok 46:56 + 27:07
12 Lukáš Kapusta SPE0601 Klub OB Sokol Pezinok 67:06 + 47:17
13 Adam Roháč TKE0601 Klub OB ATU Košice 72:13 + 52:24

M -14 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Lukáš Mário Novota TKE0302 Klub OB ATU Košice 25:25
2 Nicholas Ditri SPE0304 Klub OB Sokol Pezinok 27:38 + 2:13
3 Richard Sláma TKE0303 Klub OB ATU Košice 27:39 + 2:14
4 Jakub Fraňo SPE0302 Klub OB Sokol Pezinok 28:04 + 2:39
5 Jonas Deubel 30:02 + 4:37
6 Šimon Kukurugya SKS0402 Športový klub Sandberg 30:28 + 5:03
7 Tibor Fedor SPE0303 Klub OB Sokol Pezinok 30:50 + 5:25
8 Martin Roháč TKE0301 Klub OB ATU Košice 31:09 + 5:44
9 Tomáš Šipoš SPE0310 Klub OB Sokol Pezinok 32:03 + 6:38
10 Stanislav Kuník SPE0305 Klub OB Sokol Pezinok 32:21 + 6:56
11 Jakub Hummel RBA0302 TJ Rapid Bratislava 34:24 + 8:59
12 Tomáš Jurčík VZA0301 Slávia Žilinská univerzita 35:11 + 9:46
13 Maximilián Kubík 35:28 + 10:03
14 Andrej Mikloš SPE0401 Klub OB Sokol Pezinok 39:12 + 13:47
15 Viktor Kotuliak FBA0401 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 40:47 + 15:22
16 Samuel Dokupil SKS0304 Športový klub Sandberg 43:48 + 18:23
17 Michal Balogh SKS0301 Športový klub Sandberg 47:14 + 21:49
18 Martin Vaľa KYS0301 Klub OB Kysak 51:35 + 26:10
19 Matej Fischer SPE0309 Klub OB Sokol Pezinok 64:35 + 39:10
20 Tomáš Zedníček SPE0405 Klub OB Sokol Pezinok 78:12 + 52:47
Michal Urban SKS0401 Športový klub Sandberg DISK

M -16 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Rotem Yasur 24:51
2 Matúš Šimo SPE0107 Klub OB Sokol Pezinok 26:33 + 1:42
3 Matej Kukurugya SKS0103 Športový klub Sandberg 32:33 + 7:42
4 Adam Havlík SPE0201 Klub OB Sokol Pezinok 36:42 + 11:51
5 Michal Kurák TKE0101 Klub OB ATU Košice 37:26 + 12:35
6 Michal Schenk RBA0201 TJ Rapid Bratislava 38:50 + 13:59
7 Adam Jonáš BBA0101 KOBRA Bratislava 39:49 + 14:58
8 Joergen Deubel 40:01 + 15:10
9 Martin Knor ZMT0201 Klub OB Martin 40:15 + 15:24
10 Radoslav Kuník SPE0103 Klub OB Sokol Pezinok 42:15 + 17:24
11 Matúš Topor SPE0102 Klub OB Sokol Pezinok 43:07 + 18:16
12 Matúš Balogh SKS0101 Športový klub Sandberg 44:46 + 19:55
13 Nicolas Šuška SPE0202 Klub OB Sokol Pezinok 48:11 + 23:20
14 Matej Urban SKS0102 Športový klub Sandberg 69:23 + 44:32
Filip Dubovský PEZ0201 Klub OB AŠK Pezinok DISK

M -18 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Medard Féder PEZ0102 Klub OB AŠK Pezinok 30:48
2 Matej Cidorík PEZ0001 Klub OB AŠK Pezinok 33:07 + 2:19
3 Andrej Dubovský PEZ9901 Klub OB AŠK Pezinok 34:01 + 3:13
4 Dominic Ditri SPE0002 Klub OB Sokol Pezinok 34:36 + 3:48
5 Dominik Lovás RBA9902 TJ Rapid Bratislava 35:59 + 5:11
6 Matej Pätoprstý 43:12 + 12:24
7 Juraj Šiandor PEZ9903 Klub OB AŠK Pezinok 48:04 + 17:16
8 Branislav Kuník SPE9901 Klub OB Sokol Pezinok 111:50 + 81:02

M -20 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Dušan Sláma TKE9801 Klub OB ATU Košice 32:24
2 Christián Heffner SPE9801 Klub OB Sokol Pezinok 42:18 + 9:54
3 Pavol Kebis Ml. 56:57 + 24:33

M 21- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Simkovics Erik Nilsson 37:44
2 Pavol Bukovac FBA8102 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 38:15 + 0:31
3 Michal Krajčík TKE8704 Klub OB ATU Košice 38:33 + 0:49
4 Nitsan Yasur 39:09 + 1:25
5 Tomáš Mušinský TKE9301 Klub OB ATU Košice 40:30 + 2:46
6 Peter Mižúr FBA9101 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 41:21 + 3:37
7 Maroš Bukovac FBA7601 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 42:36 + 4:52
8 Matej Müller VBA9601 ŠK VAZKA Bratislava 47:58 + 10:14
9 Matej Hraboš HBB9502 ŠK HADVEO Banská Bystrica 48:38 + 10:54
10 Štefan Šurgan HBB7905 ŠK HADVEO Banská Bystrica 49:07 + 11:23
11 Adam Tysz TKE8703 Klub OB ATU Košice 50:04 + 12:20
12 Dominik Lapornik 50:05 + 12:21
13 Mikuláš Novota TKE6002 Klub OB ATU Košice 54:19 + 16:35
14 Dávid Ugray TKE9605 Klub OB ATU Košice 54:52 + 17:08
15 Marián Mikluš RBA7204 TJ Rapid Bratislava 56:17 + 18:33
16 Matthias Poell 57:27 + 19:43
17 Dušan Furucz FBA7101 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 64:55 + 27:11

M 21- B

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Dávid Franko KYS9301 Klub OB Kysak 32:59
2 Martin Majláth EBB8902 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 37:11 + 4:12
3 Silvester Dulák SSN9007 KOB Čingov Spišská Nová Ves 37:32 + 4:33
4 Rastislav Szabó HBB8701 ŠK HADVEO Banská Bystrica 38:40 + 5:41
5 Martin Košut VZA9201 Slávia Žilinská univerzita 38:55 + 5:56
6 Michal Pavelek SPE7902 Klub OB Sokol Pezinok 39:09 + 6:10
7 Šimon Mižúr FBA9401 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 39:17 + 6:18
8 Juraj Nemec EBB8901 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 42:06 + 9:07
9 Samuel Imriska 42:28 + 9:29
10 Pavol Poláček SPE8401 Klub OB Sokol Pezinok 42:37 + 9:38
11 Martin Borský FBA7704 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 43:43 + 10:44
12 Jakub Kuriak VZA9301 Slávia Žilinská univerzita 44:14 + 11:15
13 František Lami TKE9303 Klub OB ATU Košice 44:30 + 11:31
14 Tomáš Sokolík SPE9109 Klub OB Sokol Pezinok 45:50 + 12:51
15 Dušan Hrnčiar FBA7703 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 46:01 + 13:02
16 Július Macháček SKS8402 Športový klub Sandberg 46:04 + 13:05
17 Martin Klabouch VZA9602 Slávia Žilinská univerzita 46:35 + 13:36
18 Miroslav Tauber SSN9301 KOB Čingov Spišská Nová Ves 47:23 + 14:24
19 Vito Satrapa 47:49 + 14:50
20 Martin Chmelař 51:02 + 18:03
21 Peter Vríčan 53:59 + 21:00
22 Jirka Hrazdil ZBM8418 56:51 + 23:52
23 Matej Leitner TKE9101 Klub OB ATU Košice 59:34 + 26:35
24 Peter Krnáč VIA7701 Viatoris 63:37 + 30:38
25 Juraj Pavlov 69:58 + 36:59
26 Jozef Fekiač VBA9101 ŠK VAZKA Bratislava 74:25 + 41:26
27 Pavol Kiss TKE8503 Klub OB ATU Košice 80:32 + 47:33
Michal Pavlík SSN9001 KOB Čingov Spišská Nová Ves DISK

M 21- D

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Samuel Rybár RBA9801 TJ Rapid Bratislava 34:01
2 Andrej Patráš HBB8201 ŠK HADVEO Banská Bystrica 36:06 + 2:05
3 Pavol Hreus VIA8501 Viatoris 39:20 + 5:19
4 Michal Tomašovič SPE8902 Klub OB Sokol Pezinok 42:48 + 8:47
5 Philip Stubna RBA9304 TJ Rapid Bratislava 43:54 + 9:53
6 Adam Müller VBA8802 ŠK VAZKA Bratislava 44:38 + 10:37
7 Miroslav Hríbik HBB8501 ŠK HADVEO Banská Bystrica 45:42 + 11:41
8 Martin Bejdák RBA9604 TJ Rapid Bratislava 54:29 + 20:28
9 Andrej Petrinec RBA8903 TJ Rapid Bratislava 72:22 + 38:21
Adam Bevilaqua DISK

M 35- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Peter Glončák FBA7901 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 29:36
2 Július Porubský TNR7301 ŠK Triturus Nitra 37:39 + 8:03
3 Joxeba Agirre Urzelai HBB7902 ŠK HADVEO Banská Bystrica 39:30 + 9:54
4 Tomáš Leštinský TKE7801 Klub OB ATU Košice 41:52 + 12:16
5 Martin Bednarik 43:39 + 14:03
6 Alexander Volkov VZA8002 Slávia Žilinská univerzita 44:40 + 15:04
7 Jozef Kudla SKS8001 Športový klub Sandberg 67:38 + 38:02

M 40- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Georg Wittberger 31:53
2 Jozef Chupek VZA7101 Slávia Žilinská univerzita 33:14 + 1:21
3 Zdenko Roháč TKE7301 Klub OB ATU Košice 35:23 + 3:30
4 Stephan Puchegger 36:11 + 4:18
5 Marek Urban 41:37 + 9:44
6 Rastislav Dokupil 44:10 + 12:17
7 Karol Janous 46:17 + 14:24
8 Štefan Brňák SKS7601 Športový klub Sandberg 52:48 + 20:55
9 Peter Vorlíček SKS7501 Športový klub Sandberg 66:02 + 34:09
10 Ivan Kotuliak FBA7402 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 67:31 + 35:38
11 Andreas Slateff 68:36 + 36:43
12 Jozef Paluska FBA7401 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 69:42 + 37:49

M 45- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Radoslav Jonáš SKS6902 Športový klub Sandberg 31:18
2 Juraj Šmelík RBA6603 TJ Rapid Bratislava 32:30 + 1:12
3 Pekka Lauri 35:15 + 3:57
4 Valér Franko KYS6601 Klub OB Kysak 36:21 + 5:03
5 Peter Jurčík VZA6802 Slávia Žilinská univerzita 40:09 + 8:51
6 Rudolf Brídzik SKS7001 Športový klub Sandberg 40:41 + 9:23
7 Ivan Butaš 40:50 + 9:32
8 Peter Borčin EY989949 41:06 + 9:48
9 Karel Poštulka VZA7102 Slávia Žilinská univerzita 41:58 + 10:40
10 Milan Kováč VBA7101 ŠK VAZKA Bratislava 42:33 + 11:15
11 Dirk Deubel 42:52 + 11:34
12 Richard Balogh SKS6901 Športový klub Sandberg 48:17 + 16:59
13 Martin Velgos TKE7201 Klub OB ATU Košice 49:36 + 18:18
14 Dušan Snopko EBB7001 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 55:06 + 23:48
15 Róbert Schenk RBA6802 TJ Rapid Bratislava 55:20 + 24:02
16 Peter Hojko SPE7001 Klub OB Sokol Pezinok 58:36 + 27:18
17 Ladislav Kasza FBA7102 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 61:55 + 30:37
18 Milan Kurák TKE6801 Klub OB ATU Košice 63:22 + 32:04

M 50- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Jozef Pollák TKE6001 Klub OB ATU Košice 27:27
2 Peter Sláma TKE6401 Klub OB ATU Košice 37:29 + 10:02
3 František Papuga TKE6302 Klub OB ATU Košice 37:58 + 10:31
4 Ján Košut VZA6301 Slávia Žilinská univerzita 39:33 + 12:06
5 György Filö KYS6302 Klub OB Kysak 41:19 + 13:52
6 Peter Mlynárik VBA6501 ŠK VAZKA Bratislava 46:49 + 19:22
7 Milan Jašek 47:04 + 19:37
8 Roman Ščehovič EBB6401 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 48:33 + 21:06
9 Michal Eliáš RBA6604 TJ Rapid Bratislava 50:12 + 22:45
10 Miloš Paulo SPE6301 Klub OB Sokol Pezinok 53:49 + 26:22
11 Emil Kukurugya SKS6601 Športový klub Sandberg 63:37 + 36:10

M 55- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Jaroslav Piják SPE5801 Klub OB Sokol Pezinok 36:35
2 Csaba Takács TKE6205 Klub OB ATU Košice 36:44 + 0:09
3 Pavol Bednár EBB6101 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 37:14 + 0:39
4 Ján Štubňa RBA5803 TJ Rapid Bratislava 39:29 + 2:54
5 Pavol Kebis SPE6004 Klub OB Sokol Pezinok 40:56 + 4:21
6 Miroslav Palička SSN5902 KOB Čingov Spišská Nová Ves 42:26 + 5:51
7 Vladimír Tysz TKE6202 Klub OB ATU Košice 43:02 + 6:27
8 Jozef Jánoška RBA5902 TJ Rapid Bratislava 44:02 + 7:27
9 Milan Petrinec RBA5802 TJ Rapid Bratislava 46:06 + 9:31
10 Ivan Repáč EBB5901 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 47:02 + 10:27
11 Jaroslav Tomaščin 47:56 + 11:21
12 Milan Mazúr RBA6201 TJ Rapid Bratislava 49:49 + 13:14
13 Gerhard Koiser 50:03 + 13:28
14 Zoltán Lovas 50:05 + 13:30
15 Milan Mitelman 50:06 + 13:31
16 Jozef Fekiač VBA5801 ŠK VAZKA Bratislava 50:32 + 13:57
17 Dušan Rybár RBA6202 TJ Rapid Bratislava 51:51 + 15:16
18 Dušan Formanko RBA5801 TJ Rapid Bratislava 53:22 + 16:47
19 František Priesol RBA5901 TJ Rapid Bratislava 53:48 + 17:13
20 Stanislav Stančík MZV5801 TJ Mladosť Domino Zvolen 53:59 + 17:24
Karol Janšo TKE6206 Klub OB ATU Košice DISK

M 60- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Jozef Fedor SPE5701 Klub OB Sokol Pezinok 28:19
2 Nick Dytlewski 33:36 + 5:17
3 Ivan Oravec SPE5502 Klub OB Sokol Pezinok 34:19 + 6:00
4 Ján Kuchta TKE5701 Klub OB ATU Košice 36:47 + 8:28
5 Ján Mižúr FBA5501 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 38:40 + 10:21
6 Mihály Fehér 39:40 + 11:21
7 Vlado Piják SPE5201 Klub OB Sokol Pezinok 41:14 + 12:55
8 Slávko Žilinčík TKE5602 Klub OB ATU Košice 43:24 + 15:05
9 Jan Tursky 44:33 + 16:14
10 Pavol Poláček SPE5501 Klub OB Sokol Pezinok 52:03 + 23:44
11 Anton Onder TKE5401 Klub OB ATU Košice 57:21 + 29:02
12 Jozef Brtáň 65:43 + 37:24
13 Michal Simočko TKE5302 Klub OB ATU Košice 71:39 + 43:20
14 Ján Šárfy 102:55 + 74:36

M 65- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Igor Roháč TKE4301 Klub OB ATU Košice 34:52
2 Viktor Vávra RBA5001 TJ Rapid Bratislava 45:16 + 10:24
2 Ivan Zacharovský ZMT5201 Klub OB Martin 45:16 + 10:24
4 Oldřich Denemarek BBM5100 51:44 + 16:52
5 Jan Procházka TBM4907 54:10 + 19:18
6 Medard Féder PEZ5001 Klub OB AŠK Pezinok 54:33 + 19:41

M 70- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Ľudovít Šmelík RBA4301 TJ Rapid Bratislava 31:18
2 Willi Streuli 31:27 + 0:09
3 Zdeněk Koč MKP4700 33:39 + 2:21
4 Stanislav Nosál LBE4600 45:24 + 14:06
5 Dezider Baran FBA4501 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 51:46 + 20:28
6 Ján Nebeský FBA4101 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 54:45 + 23:27
7 Milan Meriač ZMT4205 Klub OB Martin 85:29 + 54:11

W -10 C

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Dianka Brňáková SKS0952 Športový klub Sandberg 16:37
2 Lucia Vorlíčková SKS0851 Športový klub Sandberg 16:46 + 0:09
3 Adela Rohaľová SKS0852 Športový klub Sandberg 17:35 + 0:58
4 Kristína Toporová SPE0751 Klub OB Sokol Pezinok 17:47 + 1:10
5 Lea Kotuliaková FBA0751 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 18:03 + 1:26
6 Ella Michaela Patrášová HBB0951 ŠK HADVEO Banská Bystrica 19:00 + 2:23
7 Marta Kropocheva 24:43 + 8:06
8 Zora Baloghová SKS0751 Športový klub Sandberg 32:01 + 15:24

W -12 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Gabriela Ježíková SPE0551 Klub OB Sokol Pezinok 27:47
2 Tereza Kendrová FBA0651 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 38:27 + 10:40
3 Petra Kurucová SPE0651 Klub OB Sokol Pezinok 39:44 + 11:57
4 Bianka Dugovičová SPE0653 Klub OB Sokol Pezinok 45:45 + 17:58

W -14 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Ema Havlíková SPE0451 Klub OB Sokol Pezinok 20:02
2 Eva Ondovčíková SPE0358 Klub OB Sokol Pezinok 23:07 + 3:05
3 Miroslava Velgosová TKE0351 Klub OB ATU Košice 26:29 + 6:27
4 Nina Kutišová SPE0353 Klub OB Sokol Pezinok 28:24 + 8:22
5 Alžbeta Kopčíková 30:37 + 10:35
6 Ivona Rohaľová SKS0453 Športový klub Sandberg 31:43 + 11:41
7 Gabriela Trepáčová VZA0351 Slávia Žilinská univerzita 31:46 + 11:44
8 Natália Ježíková 32:53 + 12:51
9 Ema Honzírková 35:01 + 14:59
10 Simona Mihaličová TKE0551 Klub OB ATU Košice 36:45 + 16:43
11 Martina Vorlíčková SKS0551 Športový klub Sandberg 38:21 + 18:19
12 Zuzana Féderová PEZ0351 Klub OB AŠK Pezinok 43:03 + 23:01
13 Karolína Toporová SPE0452 Klub OB Sokol Pezinok 45:43 + 25:41

W -16 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Ľuboslava Weissová TKE0252 Klub OB ATU Košice 27:19
2 Veronika Jánošová SKS0151 Športový klub Sandberg 35:50 + 8:31
3 Sandra Ivanková TKE0253 Klub OB ATU Košice 37:24 + 10:05
4 Alžbeta Kubenová RBA0151 TJ Rapid Bratislava 39:33 + 12:14
5 Michaela Velgosová TKE0151 Klub OB ATU Košice 40:46 + 13:27
6 Veronika Klabouchová VZA0151 Slávia Žilinská univerzita 40:54 + 13:35
7 Alžbeta Dubovská PEZ0151 Klub OB AŠK Pezinok 41:08 + 13:49
8 Klára Kapustová SPE0253 Klub OB Sokol Pezinok 43:44 + 16:25
9 Katarína Palusková FBA0251 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 50:13 + 22:54
10 Michaela Patassiová 56:07 + 28:48

W -18 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Tamara Miklušová RBA0252 TJ Rapid Bratislava 28:55
2 Miriam Cidoríková PEZ9951 Klub OB AŠK Pezinok 34:23 + 5:28
3 Dominika Kalenská TKE9953 Klub OB ATU Košice 34:50 + 5:55
4 Lucia Ondovčíková SPE0051 Klub OB Sokol Pezinok 38:00 + 9:05
5 Viktória Roháčová TKE0051 Klub OB ATU Košice 46:34 + 17:39
6 Tereza Števičová 49:42 + 20:47
7 Alexandra Hojková SPE9951 Klub OB Sokol Pezinok 54:48 + 25:53

W -20 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Katarína Košutová VZA9751 Slávia Žilinská univerzita 36:45
2 Lucia Matejíčková RBA9851 TJ Rapid Bratislava 39:43 + 2:58
3 Martina Šelingová VZA9852 Slávia Žilinská univerzita 40:18 + 3:33

W 21- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Lucia Kovalančíková HBB9351 ŠK HADVEO Banská Bystrica 28:54
2 Heini Saarimäki 28:58 + 0:04
3 Simkovics Anna Nilsson 30:17 + 1:23
4 Silvia Chupeková VZA7250 Slávia Žilinská univerzita 32:17 + 3:23
5 Kristína Krajčíková TKE9254 Klub OB ATU Košice 34:47 + 5:53
5 Andrea Papugová TKE9751 Klub OB ATU Košice 34:47 + 5:53
7 Andrea Poštulková VZA9351 Slávia Žilinská univerzita 37:15 + 8:21
8 Antónia Šofranková TKE9753 Klub OB ATU Košice 38:24 + 9:30
9 Vanda Hošeková VZA9651 Slávia Žilinská univerzita 39:37 + 10:43
10 Martina Papugová TKE9551 Klub OB ATU Košice 42:28 + 13:34
11 Katarína Kotrlová SKS9051 Športový klub Sandberg 47:16 + 18:22
12 Janka Kotrlová 90:38 + 61:44
Bri-e Gschöpf DISK

W 21- B

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Katarzyna Galla HBBXXX9 ŠK HADVEO Banská Bystrica 32:41
2 Ela Sedileková HBB9352 ŠK HADVEO Banská Bystrica 34:57 + 2:16
3 Zuzana Sukeníková 36:53 + 4:12
4 Erika Nemcová EBB8752 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 37:39 + 4:58
5 Leena Mattsson 39:19 + 6:38
6 Dominika Franková KYS9553 Klub OB Kysak 41:23 + 8:42
7 Radka Lamanecová SSN9651 KOB Čingov Spišská Nová Ves 42:46 + 10:05
8 Terézia Kopčíková SPE9255 Klub OB Sokol Pezinok 44:16 + 11:35
9 Barbora Pavliková KYS9152 Klub OB Kysak 51:58 + 19:17
10 Dajana Snopková EBB9551 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 54:45 + 22:04
11 Jana Imriska 55:55 + 23:14
12 Tereza Schenková RBA9751 TJ Rapid Bratislava 61:32 + 28:51
13 Kathrin Kollndorfer 64:15 + 31:34

W 35- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Alena Bukovacová FBA7451 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 35:55
2 Barbora Vorlíčková SKS7651 Športový klub Sandberg 40:40 + 4:45
3 Monika Urbanová SKS7751 Športový klub Sandberg 40:43 + 4:48
4 Daniela Ondovčíková SPE7852 Klub OB Sokol Pezinok 42:40 + 6:45
5 Táňa Bednáriková SSN7952 KOB Čingov Spišská Nová Ves 47:33 + 11:38
6 Dagmar Vršková ZBM7850 71:59 + 36:04

W 40- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Katarína Fedorová SPE7451 Klub OB Sokol Pezinok 25:10
2 Jana Slámová TKE7252 Klub OB ATU Košice 28:46 + 3:36
3 Ľubica Toporová SPE7552 Klub OB Sokol Pezinok 37:00 + 11:50
4 Katarína Schenková RBA7451 TJ Rapid Bratislava 38:04 + 12:54
5 Dagmar Miklušová RBA7351 TJ Rapid Bratislava 38:31 + 13:21
6 Barbora Šmelíková VBA6951 ŠK VAZKA Bratislava 39:37 + 14:27
7 Martina Brňáková SKS7752 Športový klub Sandberg 45:55 + 20:45
8 Helga Tezarek 48:31 + 23:21
9 Erika Vávrová RBA7751 TJ Rapid Bratislava 50:18 + 25:08
10 Katarína Kováčová VBA7451 ŠK VAZKA Bratislava 52:25 + 27:15
11 Ľubica Slatinská 73:13 + 48:03

W 45- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Hana Šmelíková FBA6951 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 30:11
2 Martina Pánková RBA6953 TJ Rapid Bratislava 35:05 + 4:54
3 Zuzana Poštulková VZA7051 Slávia Žilinská univerzita 38:17 + 8:06
4 Eva Trepacova 42:36 + 12:25
5 Bronislava Šimová PEZ6951 Klub OB AŠK Pezinok 44:14 + 14:03
6 Marta Jonášová SKS6951 Športový klub Sandberg 44:50 + 14:39
7 Valéria Kuráková TKE7151 Klub OB ATU Košice 48:53 + 18:42
8 Eva Kurucová 50:23 + 20:12
9 Táňa Časnochová HBB7051 ŠK HADVEO Banská Bystrica 52:21 + 22:10
10 Petra Rebrová FBA7252 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 53:21 + 23:10
11 Andrea Klabouchová VZA7052 Slávia Žilinská univerzita 77:27 + 47:16

W 50- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Elena Papugová TKE6552 Klub OB ATU Košice 29:03
2 Eva Mušinská TKE6451 Klub OB ATU Košice 30:06 + 1:03
3 Iveta Pijáková SPE6251 Klub OB Sokol Pezinok 32:26 + 3:23
4 Tamara Denysenko VZA6151 Slávia Žilinská univerzita 33:30 + 4:27
5 Jana Šmelíková HBB6651 ŠK HADVEO Banská Bystrica 38:11 + 9:08
6 Irena Peřinková BBM6550 40:39 + 11:36
7 Iva Kumová RBA6252 TJ Rapid Bratislava 40:57 + 11:54
8 Jana Franková KYS6651 Klub OB Kysak 43:55 + 14:52
9 Taťjana Jánošková RBA6051 TJ Rapid Bratislava 45:47 + 16:44
10 Monika Jašková 45:50 + 16:47
11 Jana Mižúrová FBA6351 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 46:49 + 17:46
12 Hana Baloghová SKS6551 Športový klub Sandberg 47:23 + 18:20
13 Iveta Paulová SPE6751 Klub OB Sokol Pezinok 52:07 + 23:04
14 Ema Jurašková TKE6453 Klub OB ATU Košice 59:54 + 30:51
Soňa Mazúrová RBA6551 TJ Rapid Bratislava DISK

W 55- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Jana Davi ZMT6151 Klub OB Martin 31:38
2 Ada Kuchařová 32:18 + 0:40
3 Maya Karovic SPE5851 Klub OB Sokol Pezinok 33:50 + 2:12
4 Bibiana Kebisová 53:53 + 22:15
5 Mária Fekiačová VBA5851 ŠK VAZKA Bratislava 54:41 + 23:03
6 Darina Poláčková SPE5852 Klub OB Sokol Pezinok 56:23 + 24:45
7 Ruith Wuest 60:02 + 28:24
8 Éva Knódel 62:37 + 30:59

W 60- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Traude Fesselhofer 36:10
2 Beata Vávrová RBA5651 TJ Rapid Bratislava 36:46 + 0:36
3 Eva Pijáková SPE5751 Klub OB Sokol Pezinok 37:09 + 0:59
4 Helena Procházková TBM5351 45:13 + 9:03
5 Gunnel Nilsson 50:41 + 14:31
6 Katarína Daříčková FBA5551 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 55:47 + 19:37

W 65- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Viola Juhasová ZMT5251 Klub OB Martin 36:31
2 Soňa Kavecká SPE4851 Klub OB Sokol Pezinok 38:33 + 2:02
3 Darina Polónyiová VZA4850 Slávia Žilinská univerzita 39:26 + 2:55
4 Marie Fraňová SPE5001 Klub OB Sokol Pezinok 55:39 + 19:08

K3

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Katarína Papugová TKE9255 Klub OB ATU Košice 24:38
2 Romana Štrbová SPE9258 Klub OB Sokol Pezinok 25:54 + 1:16
3 Medard Féder PEZ7303 Klub OB AŠK Pezinok 28:22 + 3:44
4 Peter Porubský TNR0001 ŠK Triturus Nitra 28:35 + 3:57
5 Jaro Varga 31:45 + 7:07
6 Roman Petrinec RBA8501 TJ Rapid Bratislava 31:52 + 7:14
7 Mária Maruniaková FBA7751 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 32:09 + 7:31
8 Zuzana Sleziaková VIA9251 Viatoris 32:47 + 8:09
9 Vladimira Kutajova 38:41 + 14:03
10 Tereza Kuriaková 41:05 + 16:27
11 Zuzana Ivanová HBBXXX1 ŠK HADVEO Banská Bystrica 41:29 + 16:51
12 Oksana Velgosová TKE7351 Klub OB ATU Košice 42:55 + 18:17
13 Barbora Chorvátová SPE9052 Klub OB Sokol Pezinok 43:41 + 19:03
14 Juraj Šutor 44:09 + 19:31
15 Katarína Baľová SKS7551 Športový klub Sandberg 44:33 + 19:55
16 Natália Sulanová 44:49 + 20:11
17 Miroslava Ženišová 44:53 + 20:15
18 Lenka Paulová SPE8852 Klub OB Sokol Pezinok 45:44 + 21:06
19 Silvia Kutišová 47:58 + 23:20
20 Andrea Hríbiková HBB8451 ŠK HADVEO Banská Bystrica 51:23 + 26:45
21 Jonatán Furucz 51:40 + 27:02
22 Ľubka Ježíková 54:18 + 29:40
23 Ingrid Kuníková 56:27 + 31:49
24 Veronika Koiser 68:06 + 43:28
25 Mária Šofránková 75:27 + 50:49
26 Viktória Poliaková 115:36 + 90:58

N

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Matej Trepac 16:45
2 František Ondra 20:01 + 3:16
3 Matúš Šuran 20:26 + 3:41
4 Gabriel Szabó 22:01 + 5:16
5 Andrea Porubská TNR7651 ŠK Triturus Nitra 22:58 + 6:13
6 Ivan Trepáč 24:24 + 7:39
7 Andrej Hojko SPE0404 Klub OB Sokol Pezinok 26:33 + 9:48
8 Adriana Repáčová EBB0552 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 27:14 + 10:29
9 Emka Šárfyová 28:50 + 12:05
10 Miška Zedníčková 29:09 + 12:24
11 Dagmar Minaříková 30:24 + 13:39
12 Pavol Cvopa 35:06 + 18:21

RD

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Juraj Jakabovič 16:15
2 Samuel Butaš SPE0901 Klub OB Sokol Pezinok 17:37 + 1:22
3 Jelisej Kuzmin HBBXXX7 ŠK HADVEO Banská Bystrica 18:03 + 1:48
4 Ema Jonášová SKS0951 Športový klub Sandberg 19:33 + 3:18
5 Sara a Miriam Makarová 21:29 + 5:14
6 Lukáš Bukovác FBA1002 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 21:44 + 5:29
7 John Bass 22:30 + 6:15
8 Samko Máj 23:25 + 7:10
9 Andrej Havlík SPE0902 Klub OB Sokol Pezinok 23:41 + 7:26
10 Milan Trenčan HBBXXX4 ŠK HADVEO Banská Bystrica 23:45 + 7:30
11 Jonáš Čief HBBXXX8 ŠK HADVEO Banská Bystrica 23:59 + 7:44
12 Samuel Šebo HBBXXX6 ŠK HADVEO Banská Bystrica 24:21 + 8:06
13 Maxim Slatinský 27:26 + 11:11
14 Simon Zajac HBBXXX2 ŠK HADVEO Banská Bystrica 27:28 + 11:13
15 Lucia Kováčová 27:59 + 11:44
16 Maja Volkova 28:36 + 12:21
17 Matej Trenčan HBBXXX5 ŠK HADVEO Banská Bystrica 29:45 + 13:30
18 Anna Macháčková 29:55 + 13:40
19 Adam Maruniak FBA1101 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 32:27 + 16:12
20 Filip Kučák 33:24 + 17:09
21 Miroslava Maruniaková FBA1252 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 34:30 + 18:15
22 Filip Máj 36:09 + 19:54
23 Sebastián Furucz 39:34 + 23:19
24 Nina Kýpeťová HBBXXX3 ŠK HADVEO Banská Bystrica 50:38 + 34:23
Alexandra Chudá DISK
Sára Ženišová DNF