Výsledky

Preteky: CESOM 2017 - INOV8 cup

Etapa: CESOM 2017 - INOV8 cup - E2 (02.04.2017)

Kategórie

M -10 C    M -12 A    M -14 A    M -16 A    M -18 A    M -20 A    M 21- E    M 21- B    M 21- D    M 35- A    M 40- A    M 45- A    M 50- A    M 55- A    M 60- A    M 65- A    M 70- A    W -10 C    W -12 A    W -14 A    W -16 A    W -18 A    W -20 A    W 21- E    W 21- B    W 35- A    W 40- A    W 45- A    W 50- A    W 55- A    W 60- A    W 65- A    K3         N          RD        

M -10 C

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Jakub Brňák SKS0701 Športový klub Sandberg 21:10
2 Maroš Golian FBA0702 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 25:59 + 4:49
3 Daniel Ondovčík SPE0801 Klub OB Sokol Pezinok 27:09 + 5:59
4 Maksym Volkov VZA0701 Slávia Žilinská univerzita Žilina 32:35 + 11:25
5 Eli Valach SPE0704 Klub OB Sokol Pezinok 36:12 + 15:02

M -12 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Filip Bukovac FBA0501 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 23:58
2 Tomáš Kasza FBA0503 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 25:57 + 1:59
3 Jakub Karol Janšo TKE0602 Klub OB ATU Košice 29:18 + 5:20
4 Miroslav Pajger VZA0502 Slávia Žilinská univerzita Žilina 32:28 + 8:30
5 Samuel Hostačný SPE0501 Klub OB Sokol Pezinok 36:51 + 12:53
6 Adam Roháč TKE0601 Klub OB ATU Košice 42:27 + 18:29
7 Adam Trepáč VZA0501 Slávia Žilinská univerzita Žilina 46:08 + 22:10
8 Daniel Šmelík RBA0702 TJ Rapid Bratislava 47:41 + 23:43
9 Tristan Sýkora FBA0602 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 55:20 + 31:22
10 Lukáš Kapusta SPE0601 Klub OB Sokol Pezinok 62:42 + 38:44
Michal Zedníček SPE0602 Klub OB Sokol Pezinok DISK
Ondrej Kováč VBA0601 ŠK VAZKA Bratislava DNF

M -14 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Lukáš Mário Novota TKE0302 Klub OB ATU Košice 36:37
2 Richard Sláma TKE0303 Klub OB ATU Košice 38:00 + 1:23
3 Jonas Deubel 38:20 + 1:43
4 Martin Roháč TKE0301 Klub OB ATU Košice 39:43 + 3:06
5 Jakub Fraňo SPE0302 Klub OB Sokol Pezinok 40:07 + 3:30
6 Tibor Fedor SPE0303 Klub OB Sokol Pezinok 40:34 + 3:57
7 Šimon Kukurugya SKS0402 Športový klub Sandberg 41:39 + 5:02
8 Tomáš Jurčík VZA0301 Slávia Žilinská univerzita Žilina 42:43 + 6:06
9 Stanislav Kuník SPE0305 Klub OB Sokol Pezinok 44:15 + 7:38
10 Nicholas Ditri SPE0304 Klub OB Sokol Pezinok 44:20 + 7:43
11 Maximilián Kubík 44:56 + 8:19
12 Jakub Hummel RBA0302 TJ Rapid Bratislava 45:43 + 9:06
13 Andrej Mikloš SPE0401 Klub OB Sokol Pezinok 46:20 + 9:43
14 Martin Vaľa KYS0301 Klub OB Kysak 65:51 + 29:14
15 Viktor Kotuliak FBA0401 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 101:35 + 64:58
16 Michal Balogh SKS0301 Športový klub Sandberg 104:35 + 67:58
Matej Fischer SPE0309 Klub OB Sokol Pezinok DISK
Michal Urban SKS0401 Športový klub Sandberg DISK
Tomáš Šipoš SPE0310 Klub OB Sokol Pezinok DISK
Tomáš Zedníček SPE0405 Klub OB Sokol Pezinok DISK

M -16 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Rotem Yasur 49:24
2 Martin Knor ZMT0201 Klub OB Martin 59:37 + 10:13
3 Matúš Šimo SPE0107 Klub OB Sokol Pezinok 65:50 + 16:26
4 Michal Kurák TKE0101 Klub OB ATU Košice 66:16 + 16:52
5 Radoslav Kuník SPE0103 Klub OB Sokol Pezinok 66:50 + 17:26
6 Matúš Topor SPE0102 Klub OB Sokol Pezinok 74:08 + 24:44
7 Matej Kukurugya SKS0103 Športový klub Sandberg 77:19 + 27:55
8 Michal Schenk RBA0201 TJ Rapid Bratislava 81:25 + 32:01
9 Adam Havlík SPE0201 Klub OB Sokol Pezinok 88:00 + 38:36
10 Filip Dubovský PEZ0201 Klub OB AŠK Pezinok 90:26 + 41:02
11 Matúš Balogh SKS0101 Športový klub Sandberg 94:31 + 45:07
12 Matej Urban SKS0102 Športový klub Sandberg 117:40 + 68:16
Nicolas Šuška SPE0202 Klub OB Sokol Pezinok DISK

M -18 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Medard Féder PEZ0102 Klub OB AŠK Pezinok 60:58
2 Matej Cidorík PEZ0001 Klub OB AŠK Pezinok 66:31 + 5:33
3 Dominic Ditri SPE0002 Klub OB Sokol Pezinok 68:54 + 7:56
4 Andrej Dubovský PEZ9901 Klub OB AŠK Pezinok 71:36 + 10:38
5 Dominik Lovás RBA9902 TJ Rapid Bratislava 89:50 + 28:52
6 Matej Pätoprstý 111:13 + 50:15
7 Branislav Kuník SPE9901 Klub OB Sokol Pezinok 124:17 + 63:19

M -20 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Dušan Sláma TKE9801 Klub OB ATU Košice 62:47
2 Christián Heffner SPE9801 Klub OB Sokol Pezinok 100:02 + 37:15

M 21- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Simkovics Erik Nilsson 90:23
2 Michal Krajčík TKE8704 Klub OB ATU Košice 92:00 + 1:37
3 Tomáš Mušinský TKE9301 Klub OB ATU Košice 94:23 + 4:00
4 Nitsan Yasur 94:26 + 4:03
5 Peter Mižúr FBA9101 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 100:49 + 10:26
6 Maroš Bukovac FBA7601 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 104:05 + 13:42
7 Filip Kubina SKS8901 Športový klub Sandberg 115:45 + 25:22
8 Matej Müller VBA9601 ŠK VAZKA Bratislava 116:52 + 26:29
9 Adam Tysz TKE8703 Klub OB ATU Košice 120:17 + 29:54
10 Dávid Ugray TKE9605 Klub OB ATU Košice 127:41 + 37:18
11 Štefan Šurgan HBB7905 ŠK HADVEO Banská Bystrica 130:37 + 40:14
12 Pavol Bukovac FBA8102 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 130:44 + 40:21
13 Marián Mikluš RBA7204 TJ Rapid Bratislava 135:28 + 45:05
14 Mikuláš Novota TKE6002 Klub OB ATU Košice 138:29 + 48:06
15 Matthias Poell 146:03 + 55:40
16 Dušan Furucz FBA7101 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 170:16 + 79:53
Matej Hraboš HBB9502 ŠK HADVEO Banská Bystrica DISK
Dominik Lapornik DISK

M 21- B

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Dávid Franko KYS9301 Klub OB Kysak 73:33
2 Šimon Mižúr FBA9401 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 75:35 + 2:02
3 František Lami TKE9303 Klub OB ATU Košice 76:06 + 2:33
4 Martin Košut VZA9201 Slávia Žilinská univerzita Žilina 82:42 + 9:09
5 Samuel Imriska 84:11 + 10:38
6 Rastislav Szabó HBB8701 ŠK HADVEO Banská Bystrica 86:12 + 12:39
7 Michal Pavelek SPE7902 Klub OB Sokol Pezinok 86:54 + 13:21
8 Silvester Dulák SSN9007 KOB Čingov Spišská Nová Ves 87:38 + 14:05
9 Martin Klabouch VZA9602 Slávia Žilinská univerzita Žilina 92:03 + 18:30
10 Matúš Kaprál TKE8804 Klub OB ATU Košice 93:00 + 19:27
11 Pavol Poláček SPE8401 Klub OB Sokol Pezinok 94:36 + 21:03
12 Július Macháček SKS8402 Športový klub Sandberg 96:12 + 22:39
13 Juraj Nemec EBB8901 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 96:19 + 22:46
14 Jirka Hrazdil ZBM8418 97:29 + 23:56
15 Dušan Hrnčiar FBA7703 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 98:15 + 24:42
16 Peter Vríčan 100:32 + 26:59
17 Peter Krnáč VIA7701 Viatoris 105:51 + 32:18
18 Matej Leitner TKE9101 Klub OB ATU Košice 108:47 + 35:14
19 Jakub Kuriak VZA9301 Slávia Žilinská univerzita Žilina 117:51 + 44:18
20 Tomáš Sokolík SPE9109 Klub OB Sokol Pezinok 121:14 + 47:41
21 Pavol Kiss TKE8503 Klub OB ATU Košice 141:25 + 67:52
22 Juraj Pavlov 147:39 + 74:06
23 Jozef Fekiač VBA9101 ŠK VAZKA Bratislava 148:48 + 75:15
Miroslav Tauber SSN9301 KOB Čingov Spišská Nová Ves DISK
Vito Satrapa DISK

M 21- D

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Samuel Rybár RBA9801 TJ Rapid Bratislava 72:03
2 Andrej Patráš HBB8201 ŠK HADVEO Banská Bystrica 74:31 + 2:28
3 Michal Tomašovič SPE8902 Klub OB Sokol Pezinok 78:54 + 6:51
4 Philip Stubna RBA9304 TJ Rapid Bratislava 80:24 + 8:21
5 Pavol Hreus VIA8501 Viatoris 81:52 + 9:49
6 Miroslav Hríbik HBB8501 ŠK HADVEO Banská Bystrica 84:52 + 12:49
7 Ján Mazák 91:38 + 19:35
Adam Bevilaqua DISK

M 35- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Peter Glončák FBA7901 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 61:51
2 Guenther Kroupa 88:57 + 27:06
3 Július Porubský TNR7301 ŠK Triturus Nitra 92:19 + 30:28
4 Martin Bednarik 97:48 + 35:57
5 Joxeba Agirre Urzelai HBB7902 ŠK HADVEO Banská Bystrica 113:25 + 51:34
6 Alexander Volkov VZA8002 Slávia Žilinská univerzita Žilina 120:42 + 58:51
7 Jozef Kudla SKS8001 Športový klub Sandberg 134:05 + 72:14

M 40- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Jozef Chupek VZA7101 Slávia Žilinská univerzita Žilina 62:51
2 Georg Wittberger 69:48 + 6:57
3 Zdenko Roháč TKE7301 Klub OB ATU Košice 79:31 + 16:40
4 Stephan Puchegger 81:08 + 18:17
5 Marek Urban 94:37 + 31:46
6 Peter Vorlíček SKS7501 Športový klub Sandberg 99:41 + 36:50
7 Ivan Kotuliak FBA7402 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 110:12 + 47:21
8 Štefan Brňák SKS7601 Športový klub Sandberg 112:14 + 49:23
9 Jozef Paluska FBA7401 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 146:28 + 83:37
10 Andreas Slateff 179:26 + 116:35
Alexander Srb DISK

M 45- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Juraj Šmelík RBA6603 TJ Rapid Bratislava 72:37
2 Karel Poštulka VZA7102 Slávia Žilinská univerzita Žilina 73:16 + 0:39
3 Pekka Lauri 75:40 + 3:03
4 Valér Franko KYS6601 Klub OB Kysak 82:55 + 10:18
5 Dirk Deubel 95:31 + 22:54
6 Milan Kováč VBA7101 ŠK VAZKA Bratislava 96:12 + 23:35
7 Peter Jurčík VZA6802 Slávia Žilinská univerzita Žilina 100:32 + 27:55
8 Dušan Snopko EBB7001 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 106:26 + 33:49
9 Martin Velgos TKE7201 Klub OB ATU Košice 107:02 + 34:25
10 Ivan Butaš 108:28 + 35:51
11 Richard Balogh SKS6901 Športový klub Sandberg 109:43 + 37:06
12 Róbert Schenk RBA6802 TJ Rapid Bratislava 111:36 + 38:59
13 Milan Kurák TKE6801 Klub OB ATU Košice 118:11 + 45:34
14 Peter Hojko SPE7001 Klub OB Sokol Pezinok 123:26 + 50:49
15 Ladislav Kasza FBA7102 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 132:29 + 59:52
Peter Borčin EY989949 DISK

M 50- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Peter Barcik 50:44
2 Jozef Pollák TKE6001 Klub OB ATU Košice 51:07 + 0:23
3 Ferri Gassner 54:34 + 3:50
4 Peter Mlynárik VBA6501 ŠK VAZKA Bratislava 65:23 + 14:39
5 György Filö KYS6302 Klub OB Kysak 65:46 + 15:02
6 Peter Sláma TKE6401 Klub OB ATU Košice 71:36 + 20:52
7 František Papuga TKE6302 Klub OB ATU Košice 74:27 + 23:43
8 Ján Košut VZA6301 Slávia Žilinská univerzita Žilina 75:07 + 24:23
9 Milan Jašek 85:37 + 34:53
10 Roman Ščehovič EBB6401 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 93:26 + 42:42
11 Miloš Paulo SPE6301 Klub OB Sokol Pezinok 107:08 + 56:24
12 Emil Kukurugya SKS6601 Športový klub Sandberg 117:46 + 67:02

M 55- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Jaroslav Piják SPE5801 Klub OB Sokol Pezinok 56:37
2 Pavol Bednár EBB6101 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 57:37 + 1:00
3 Csaba Takács TKE6205 Klub OB ATU Košice 59:05 + 2:28
4 Ján Štubňa RBA5803 TJ Rapid Bratislava 62:48 + 6:11
5 Miroslav Palička SSN5902 KOB Čingov Spišská Nová Ves 63:38 + 7:01
6 Ivan Repáč EBB5901 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 64:18 + 7:41
7 Vladimír Tysz TKE6202 Klub OB ATU Košice 69:02 + 12:25
8 Dušan Formanko RBA5801 TJ Rapid Bratislava 73:20 + 16:43
9 Milan Mazúr RBA6201 TJ Rapid Bratislava 76:22 + 19:45
10 Milan Mitelman 78:45 + 22:08
11 Karol Janšo TKE6206 Klub OB ATU Košice 79:23 + 22:46
12 Milan Petrinec RBA5802 TJ Rapid Bratislava 81:40 + 25:03
13 Jozef Fekiač VBA5801 ŠK VAZKA Bratislava 82:13 + 25:36
14 Jaroslav Tomaščin 82:45 + 26:08
15 Zoltán Lovas 83:29 + 26:52
16 František Priesol RBA5901 TJ Rapid Bratislava 84:02 + 27:25
17 Jozef Jánoška RBA5902 TJ Rapid Bratislava 84:55 + 28:18
18 Stanislav Stančík MZV5801 TJ Mladosť Domino Zvolen 88:38 + 32:01
19 Pavol Kebis SPE6004 Klub OB Sokol Pezinok 89:43 + 33:06
20 Dušan Rybár RBA6202 TJ Rapid Bratislava 91:49 + 35:12
21 Gerhard Koiser 96:21 + 39:44

M 60- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Jozef Fedor SPE5701 Klub OB Sokol Pezinok 49:30
2 Mihály Fehér 49:55 + 0:25
3 Nick Dytlewski 58:52 + 9:22
4 Ján Kuchta TKE5701 Klub OB ATU Košice 59:49 + 10:19
5 Vlado Piják SPE5201 Klub OB Sokol Pezinok 60:11 + 10:41
6 Ivan Oravec SPE5502 Klub OB Sokol Pezinok 60:13 + 10:43
7 Anton Onder TKE5401 Klub OB ATU Košice 69:42 + 20:12
8 Viktor Mikluš FBA5201 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 78:18 + 28:48
9 Jan Tursky 82:41 + 33:11
10 Slávko Žilinčík TKE5602 Klub OB ATU Košice 89:34 + 40:04
11 Pavol Poláček SPE5501 Klub OB Sokol Pezinok 90:19 + 40:49
12 Michal Simočko TKE5302 Klub OB ATU Košice 119:51 + 70:21

M 65- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Igor Roháč TKE4301 Klub OB ATU Košice 63:42
2 Ivan Zacharovský ZMT5201 Klub OB Martin 72:46 + 9:04
3 Oldřich Denemarek BBM5100 75:14 + 11:32
4 Viktor Vávra RBA5001 TJ Rapid Bratislava 76:30 + 12:48
5 Medard Féder PEZ5001 Klub OB AŠK Pezinok 80:36 + 16:54
Jan Procházka TBM4907 DISK

M 70- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Willi Streuli 47:28
2 Zdeněk Koč MKP4700 48:47 + 1:19
3 Ľudovít Šmelík RBA4301 TJ Rapid Bratislava 49:52 + 2:24
4 Dezider Baran FBA4501 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 70:48 + 23:20
5 Ján Nebeský FBA4101 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 83:26 + 35:58
6 Milan Meriač ZMT4205 Klub OB Martin 150:15 + 102:47
Stanislav Nosál LBE4600 DISK

W -10 C

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Kristína Toporová SPE0751 Klub OB Sokol Pezinok 23:16
2 Lucia Vorlíčková SKS0851 Športový klub Sandberg 23:59 + 0:43
3 Diana Brňáková SKS0952 Športový klub Sandberg 24:01 + 0:45
4 Ella Michaela Patrášová HBB0951 ŠK HADVEO Banská Bystrica 24:52 + 1:36
5 Adela Rohaľová SKS0852 Športový klub Sandberg 25:58 + 2:42
6 Lea Kotuliaková FBA0751 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 27:50 + 4:34
7 Zora Baloghová SKS0751 Športový klub Sandberg 43:13 + 19:57
8 Marta Kropocheva 47:28 + 24:12

W -12 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Tereza Kendrová FBA0651 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 31:43
2 Gabriela Ježíková SPE0551 Klub OB Sokol Pezinok 33:46 + 2:03
3 Bianka Dugovičová SPE0653 Klub OB Sokol Pezinok 43:46 + 12:03
4 Petra Kurucová SPE0651 Klub OB Sokol Pezinok 46:01 + 14:18

W -14 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Ema Havlíková SPE0451 Klub OB Sokol Pezinok 27:43
2 Eva Ondovčíková SPE0358 Klub OB Sokol Pezinok 35:16 + 7:33
3 Simona Mihaličová TKE0551 Klub OB ATU Košice 36:37 + 8:54
4 Miroslava Velgosová TKE0351 Klub OB ATU Košice 38:42 + 10:59
5 Alžbeta Kopčíková 40:34 + 12:51
6 Natália Ježíková 43:33 + 15:50
7 Gabriela Trepáčová VZA0351 Slávia Žilinská univerzita Žilina 44:41 + 16:58
8 Martina Vorlíčková SKS0551 Športový klub Sandberg 49:10 + 21:27
9 Ivona Rohaľová SKS0453 Športový klub Sandberg 50:15 + 22:32
10 Katarína Mravíková SKS0451 Športový klub Sandberg 53:12 + 25:29
11 Zuzana Féderová PEZ0351 Klub OB AŠK Pezinok 61:24 + 33:41
12 Nina Kutišová SPE0353 Klub OB Sokol Pezinok 64:35 + 36:52
13 Karolína Toporová SPE0452 Klub OB Sokol Pezinok 69:14 + 41:31
14 Ema Honzírková 73:46 + 46:03
Žofia Kováčová VBA0451 ŠK VAZKA Bratislava DNF

W -16 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Ľuboslava Weissová TKE0252 Klub OB ATU Košice 38:28
2 Sandra Ivanková TKE0253 Klub OB ATU Košice 46:20 + 7:52
3 Klára Kapustová SPE0253 Klub OB Sokol Pezinok 48:01 + 9:33
4 Veronika Jánošová SKS0151 Športový klub Sandberg 48:14 + 9:46
5 Michaela Velgosová TKE0151 Klub OB ATU Košice 48:41 + 10:13
6 Alžbeta Kubenová RBA0151 TJ Rapid Bratislava 50:29 + 12:01
7 Katarína Palusková FBA0251 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 51:15 + 12:47
8 Veronika Klabouchová VZA0151 Slávia Žilinská univerzita Žilina 58:21 + 19:53
9 Alžbeta Dubovská PEZ0151 Klub OB AŠK Pezinok 59:21 + 20:53
10 Michaela Patassiová 69:00 + 30:32

W -18 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Tamara Miklušová RBA0252 TJ Rapid Bratislava 56:46
2 Dominika Kalenská TKE9953 Klub OB ATU Košice 61:27 + 4:41
3 Miriam Cidoríková PEZ9951 Klub OB AŠK Pezinok 67:41 + 10:55
4 Viktória Roháčová TKE0051 Klub OB ATU Košice 81:02 + 24:16
5 Tereza Števičová 83:01 + 26:15
6 Lucia Ondovčíková SPE0051 Klub OB Sokol Pezinok 87:06 + 30:20
7 Alexandra Hojková SPE9951 Klub OB Sokol Pezinok 103:17 + 46:31

W -20 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Lucia Matejíčková RBA9851 TJ Rapid Bratislava 74:16
2 Martina Šelingová VZA9852 Slávia Žilinská univerzita Žilina 82:43 + 8:27
3 Katarína Košutová VZA9751 Slávia Žilinská univerzita Žilina 83:17 + 9:01

W 21- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Heini Saarimäki 65:31
2 Simkovics Anna Nilsson 70:57 + 5:26
3 Silvia Chupeková VZA7250 Slávia Žilinská univerzita Žilina 76:44 + 11:13
4 Kristína Krajčíková TKE9254 Klub OB ATU Košice 82:45 + 17:14
5 Andrea Papugová TKE9751 Klub OB ATU Košice 84:05 + 18:34
6 Vanda Hošeková VZA9651 Slávia Žilinská univerzita Žilina 85:31 + 20:00
7 Antónia Šofranková TKE9753 Klub OB ATU Košice 89:18 + 23:47
8 Andrea Poštulková VZA9351 Slávia Žilinská univerzita Žilina 94:52 + 29:21
9 Lucia Kovalančíková HBB9351 ŠK HADVEO Banská Bystrica 98:00 + 32:29
10 Martina Papugová TKE9551 Klub OB ATU Košice 100:59 + 35:28
11 Katarína Kotrlová SKS9051 Športový klub Sandberg 108:59 + 43:28
12 Janka Kotrlová 174:02 + 108:31
Bri-e Gschöpf DISK

W 21- B

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Katarzyna Galla HBBXXX9 ŠK HADVEO Banská Bystrica 64:31
2 Ela Sedileková HBB9352 ŠK HADVEO Banská Bystrica 69:27 + 4:56
3 Leena Mattsson 73:06 + 8:35
4 Zuzana Sukeníková 79:45 + 15:14
5 Erika Nemcová EBB8752 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 81:40 + 17:09
6 Terézia Kopčíková SPE9255 Klub OB Sokol Pezinok 88:59 + 24:28
7 Radka Lamanecová SSN9651 KOB Čingov Spišská Nová Ves 90:19 + 25:48
8 Dominika Franková KYS9553 Klub OB Kysak 95:49 + 31:18
9 Barbora Pavliková KYS9152 Klub OB Kysak 99:56 + 35:25
10 Jana Imriska 102:05 + 37:34
11 Dajana Snopková EBB9551 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 112:31 + 48:00
Kathrin Kollndorfer DNF

W 35- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Alena Bukovacová FBA7451 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 72:59
2 Táňa Bednáriková SSN7952 KOB Čingov Spišská Nová Ves 85:06 + 12:07
3 Daniela Ondovčíková SPE7852 Klub OB Sokol Pezinok 91:43 + 18:44
4 Barbora Vorlíčková SKS7651 Športový klub Sandberg 94:58 + 21:59
5 Monika Urbanová SKS7751 Športový klub Sandberg 99:20 + 26:21
6 Dagmar Vršková ZBM7850 135:17 + 62:18

W 40- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Katarína Fedorová SPE7451 Klub OB Sokol Pezinok 45:46
2 Jana Slámová TKE7252 Klub OB ATU Košice 50:10 + 4:24
3 Katarína Schenková RBA7451 TJ Rapid Bratislava 62:09 + 16:23
4 Dagmar Miklušová RBA7351 TJ Rapid Bratislava 64:24 + 18:38
5 Petra Kotuliaková FBA7552 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 68:33 + 22:47
6 Barbora Šmelíková VBA6951 ŠK VAZKA Bratislava 69:40 + 23:54
7 Ľubica Toporová SPE7552 Klub OB Sokol Pezinok 70:35 + 24:49
8 Helga Tezarek 81:14 + 35:28
9 Katarína Kováčová VBA7451 ŠK VAZKA Bratislava 87:35 + 41:49
10 Martina Brňáková SKS7752 Športový klub Sandberg 96:22 + 50:36
11 Erika Vávrová RBA7751 TJ Rapid Bratislava 101:18 + 55:32
12 Bohumila Klangová VBA7651 ŠK VAZKA Bratislava 103:49 + 58:03

W 45- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Hana Šmelíková FBA6951 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 55:00
2 Táňa Časnochová HBB7051 ŠK HADVEO Banská Bystrica 55:12 + 0:12
3 Zuzana Poštulková VZA7051 Slávia Žilinská univerzita Žilina 59:41 + 4:41
4 Martina Pánková RBA6953 TJ Rapid Bratislava 65:10 + 10:10
5 Valéria Kuráková TKE7151 Klub OB ATU Košice 73:14 + 18:14
6 Andrea Klabouchová VZA7052 Slávia Žilinská univerzita Žilina 77:57 + 22:57
7 Eva Trepacova 106:17 + 51:17
8 Petra Rebrová FBA7252 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 107:35 + 52:35
9 Eva Kurucová 116:54 + 61:54

W 50- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Renáta Barcíková 43:26
2 Tamara Denysenko VZA6151 Slávia Žilinská univerzita Žilina 48:33 + 5:07
3 Eva Mušinská TKE6451 Klub OB ATU Košice 49:49 + 6:23
4 Iveta Pijáková SPE6251 Klub OB Sokol Pezinok 51:11 + 7:45
5 Katja Gassner 54:05 + 10:39
6 Jana Franková KYS6651 Klub OB Kysak 54:53 + 11:27
7 Jana Šmelíková HBB6651 ŠK HADVEO Banská Bystrica 57:11 + 13:45
8 Elena Papugová TKE6552 Klub OB ATU Košice 58:00 + 14:34
9 Irena Peřinková BBM6550 59:06 + 15:40
10 Iva Kumová RBA6252 TJ Rapid Bratislava 69:08 + 25:42
11 Iveta Paulová SPE6751 Klub OB Sokol Pezinok 74:19 + 30:53
12 Jana Mižúrová FBA6351 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 74:52 + 31:26
13 Hana Baloghová SKS6551 Športový klub Sandberg 78:09 + 34:43
14 Ema Jurašková TKE6453 Klub OB ATU Košice 86:21 + 42:55
15 Taťjana Jánošková RBA6051 TJ Rapid Bratislava 87:05 + 43:39
16 Soňa Mazúrová RBA6551 TJ Rapid Bratislava 91:17 + 47:51
Monika Jašková DISK

W 55- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Jana Davi ZMT6151 Klub OB Martin 53:40
2 Ada Kuchařová 54:03 + 0:23
3 Maya Karovic SPE5851 Klub OB Sokol Pezinok 62:27 + 8:47
4 Éva Knódel 80:53 + 27:13
5 Mária Fekiačová VBA5851 ŠK VAZKA Bratislava 83:43 + 30:03
6 Ruith Wuest 94:16 + 40:36
7 Darina Poláčková SPE5852 Klub OB Sokol Pezinok 94:55 + 41:15

W 60- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Beata Vávrová RBA5651 TJ Rapid Bratislava 58:18
2 Helena Procházková TBM5351 61:53 + 3:35
3 Katarína Daříčková FBA5551 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 81:56 + 23:38
4 Gunnel Nilsson 91:55 + 33:37
5 Eva Pijáková SPE5751 Klub OB Sokol Pezinok 94:51 + 36:33
Traude Fesselhofer DISK

W 65- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Soňa Kavecká SPE4851 Klub OB Sokol Pezinok 43:02
2 Viola Juhasová ZMT5251 Klub OB Martin 53:06 + 10:04
3 Darina Polónyiová VZA4850 Slávia Žilinská univerzita Žilina 62:12 + 19:10
4 Marie Fraňová SPE5001 Klub OB Sokol Pezinok 65:51 + 22:49

K3

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Katarína Papugová TKE9255 Klub OB ATU Košice 33:16
2 Roman Petrinec RBA8501 TJ Rapid Bratislava 34:27 + 1:11
3 Katarína Sýkorová FBA8253 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 45:09 + 11:53
4 Romana Štrbová SPE9258 Klub OB Sokol Pezinok 45:34 + 12:18
5 Vladimira Kutajova 47:02 + 13:46
6 Jaro Varga 47:47 + 14:31
7 Peter Porubský TNR0001 ŠK Triturus Nitra 48:27 + 15:11
8 Medard Féder PEZ7303 Klub OB AŠK Pezinok 49:53 + 16:37
9 Zuzana Ivanová HBBXXX1 ŠK HADVEO Banská Bystrica 53:18 + 20:02
10 Joergen Deubel 53:19 + 20:03
11 Lenka Paulová SPE8852 Klub OB Sokol Pezinok 53:37 + 20:21
12 Tereza Kuriaková 57:00 + 23:44
13 Zuzana Sleziaková VIA9251 Viatoris 62:34 + 29:18
14 Natália Sulanová 66:19 + 33:03
15 Ingrid Kuníková 67:12 + 33:56
16 Ľubka Ježíková 72:13 + 38:57
17 Andrea Hríbiková HBB8451 ŠK HADVEO Banská Bystrica 77:17 + 44:01
18 Barbora Chorvátová SPE9052 Klub OB Sokol Pezinok 77:52 + 44:36
19 Katarína Baľová SKS7551 Športový klub Sandberg 85:40 + 52:24
20 Mária Šofránková 99:18 + 66:02
21 Veronika Koiser 101:04 + 67:48
22 Viktória Poliaková 104:02 + 70:46
Oksana Velgosová TKE7351 Klub OB ATU Košice DISK

N

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Marek Kováč 31:21
2 Ivan Trepáč 36:02 + 4:41
3 Andrej Hojko SPE0404 Klub OB Sokol Pezinok 39:06 + 7:45
4 Pavol Cvopa 41:48 + 10:27
5 Dagmar Minaříková 46:11 + 14:50
6 Miška Zedníčková 54:20 + 22:59

RD

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Milan Trenčan HBBXXX4 ŠK HADVEO Banská Bystrica 23:56
2 Jelisej Kuzmin HBBXXX7 ŠK HADVEO Banská Bystrica 23:57 + 0:01
3 John Bass 24:01 + 0:05
4 Juraj Jakabovič 25:45 + 1:49
5 Matej Trenčan HBBXXX5 ŠK HADVEO Banská Bystrica 29:02 + 5:06
6 Samuel Butaš SPE0901 Klub OB Sokol Pezinok 29:53 + 5:57
7 Samuel Šebo HBBXXX6 ŠK HADVEO Banská Bystrica 29:55 + 5:59
8 Andrej Havlík SPE0902 Klub OB Sokol Pezinok 31:58 + 8:02
9 Maja Volkova 34:17 + 10:21
10 Simon Zajac HBBXXX2 ŠK HADVEO Banská Bystrica 34:19 + 10:23
11 Jonáš Čief HBBXXX8 ŠK HADVEO Banská Bystrica 34:44 + 10:48
12 Lukáš Bukovác FBA1002 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 35:43 + 11:47
13 Teodorka Mravíková SKS0752 Športový klub Sandberg 35:46 + 11:50
14 Sebastián Furucz 36:04 + 12:08
15 Anna Macháčková 38:43 + 14:47
16 Lucia Kováčová 44:08 + 20:12
17 Nina Kýpeťová HBBXXX3 ŠK HADVEO Banská Bystrica 52:50 + 28:54
18 Terezka Vančová 67:11 + 43:15
19 Filip Kučák 75:14 + 51:18