Rankingové výsledky

Preteky: Majstrovstvá Slovenska v nočnom OB

Etapa: Majstrovstvá Slovenska v nočnom OB - E1 (06.05.2017)

Kategórie

M -16 E    M -18 E    M 21- E    M 40- E    M 50- E    M 55- E    M 60- E    W -16 E    W -18 E    W 21- E    W 35- E    W 55- E    M 65- E   
M -12      M -14      M 35-      M 45-      M 70-      W -12      W -14      W -20      W 40-      W 60-      W 65-     

M -16 E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Medard Féder PEZ0102 Klub OB AŠK Pezinok 27:08 1100
2 Lukáš Mário Novota TKE0302 Klub OB ATU Košice 31:25 + 4:17 926
3 Michal Kurák TKE0101 Klub OB ATU Košice 31:36 + 4:28 919
4 Richard Sláma TKE0303 Klub OB ATU Košice 32:31 + 5:23 882
5 Martin Knor ZMT0201 Klub OB Martin 36:37 + 9:29 716
6 Nicholas Ditri SPE0304 Klub OB Sokol Pezinok 39:25 + 12:17 602
7 Martin Roháč TKE0301 Klub OB ATU Košice 41:53 + 14:45 502
8 Andrej Mikloš SPE0401 Klub OB Sokol Pezinok 42:59 + 15:51 457
9 Filip Dubovský PEZ0201 Klub OB AŠK Pezinok 45:42 + 18:34 347
10 Michal Ondrejka VZA0201 Slávia Žilinská univerzita 48:22 + 21:14 239
11 Michal Schenk RBA0201 TJ Rapid Bratislava 52:56 + 25:48 54
Matúš Šimo SPE0107 Klub OB Sokol Pezinok DISK 0
Jakub Karol Janšo TKE0602 Klub OB ATU Košice DISK 0

M -18 E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Dominic Ditri SPE0002 Klub OB Sokol Pezinok 63:32 1100
2 Tobiáš Goldschmidt RBA0003 TJ Rapid Bratislava 73:48 + 10:16 922
3 Andrej Dubovský PEZ9901 Klub OB AŠK Pezinok 81:30 + 17:58 789
4 Dominik Lovás RBA9902 TJ Rapid Bratislava 82:13 + 18:41 777
5 Tomáš Ondrejka VZA0001 Slávia Žilinská univerzita 84:30 + 20:58 737
6 Lukáš Simočko TKE0003 Klub OB ATU Košice 88:31 + 24:59 667

M 21- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Marian Dávidík BBA7713 KOBRA Bratislava 67:51 1100
2 Peter Glončák FBA7901 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 71:28 + 3:37 1041
3 Miroslav Papuga TKE9002 Klub OB ATU Košice 71:51 + 4:00 1035
4 Yoann Garde VBA8401 ŠK VAZKA Bratislava 72:57 + 5:06 1017
5 Martin Jonáš BBA9601 KOBRA Bratislava 73:52 + 6:01 1002
6 Filip Kubina SKS8901 Športový klub Sandberg 77:50 + 9:59 938
7 Matej Hraboš HBB9501 ŠK HADVEO Banská Bystrica 80:10 + 12:19 900
8 Michal Pavlík SSN9001 KOB Čingov Spišská Nová Ves 103:36 + 35:45 520
9 Adam Tysz TKE8703 Klub OB ATU Košice 106:07 + 38:16 480
10 Juraj Petrinec BBA6403 KOBRA Bratislava 119:27 + 51:36 263
11 Dušan Furucz FBA7101 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 121:03 + 53:12 238
12 Juraj Horniak BBA8202 KOBRA Bratislava 131:24 + 63:33 70

M 40- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Zdenko Roháč TKE7301 Klub OB ATU Košice 61:37 1100
2 Marek Urban SKS7401 Športový klub Sandberg 69:00 + 7:23 968
3 Radoslav Jonáš SKS6902 Športový klub Sandberg 70:51 + 9:14 935

M 50- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Jozef Pollák TKE6001 Klub OB ATU Košice 50:41 1100
2 György Filö KYS6302 Klub OB Kysak 65:27 + 14:46 780
3 František Papuga TKE6302 Klub OB ATU Košice 65:46 + 15:05 773
4 Peter Sláma TKE6401 Klub OB ATU Košice 66:07 + 15:26 765
5 Mikuláš Novota TKE6002 Klub OB ATU Košice 76:09 + 25:28 547

M 55- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Csaba Takács TKE6205 Klub OB ATU Košice 48:33 1100
2 Jaroslav Kollár KYS6102 Klub OB Kysak 57:17 + 8:44 902
3 Juraj Nemec EBB6001 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 61:31 + 12:58 806
4 Karol Janšo TKE6206 Klub OB ATU Košice 98:00 + 49:27 0

M 60- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Ján Kuchta TKE5701 Klub OB ATU Košice 49:29 1100
2 Anton Onder TKE5401 Klub OB ATU Košice 89:38 + 40:09 207
3 Michal Simočko TKE5302 Klub OB ATU Košice 100:14 + 50:45 0

W -16 E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Ľuboslava Weissová TKE0252 Klub OB ATU Košice 25:01 1100
2 Ema Havlíková SPE0451 Klub OB Sokol Pezinok 28:21 + 3:20 953
3 Eva Ondovčíková SPE0358 Klub OB Sokol Pezinok 34:44 + 9:43 673
4 Michaela Velgosová TKE0151 Klub OB ATU Košice 38:28 + 13:27 509
5 Simona Mihaličová TKE0551 Klub OB ATU Košice 44:51 + 19:50 228
6 Natália Ježíková SPE0454 Klub OB Sokol Pezinok 47:57 + 22:56 92
7 Miroslava Velgosová TKE0351 Klub OB ATU Košice 56:03 + 31:02 0

W -18 E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Tamara Miklušová RBA0252 TJ Rapid Bratislava 46:44 1100
2 Lucia Ondovčíková SPE0051 Klub OB Sokol Pezinok 77:48 + 31:04 369
3 Viktória Roháčová TKE0051 Klub OB ATU Košice 82:41 + 35:57 254

W 21- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Hana Garde VBA8455 ŠK VAZKA Bratislava 70:14 1100
2 Katarína Papugová TKE9255 Klub OB ATU Košice 84:29 + 14:15 877
3 Antónia Šofranková TKE9753 Klub OB ATU Košice 90:24 + 20:10 784
4 Katarína Lamiová TKE8351 Klub OB ATU Košice 92:21 + 22:07 754
5 Katarína Kotrlová SKS9051 Športový klub Sandberg 92:48 + 22:34 747

W 35- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Alena Ďurčová VZA7753 Slávia Žilinská univerzita 82:15 1100
2 Daniela Ondovčíková SPE7852 Klub OB Sokol Pezinok 95:01 + 12:46 929
3 Monika Urbanová SKS7751 Športový klub Sandberg 127:59 + 45:44 488
Ľubica Toporová SPE7552 Klub OB Sokol Pezinok DISK 0

W 55- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Darina Polónyiová VZA4850 Slávia Žilinská univerzita 36:05 1100
2 Viola Juhasová ZMT5251 Klub OB Martin 38:18 + 2:13 1032

M 65- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Igor Roháč TKE4301 Klub OB ATU Košice 76:24 1100
2 Medard Féder PEZ5001 Klub OB AŠK Pezinok 83:51 + 7:27 993
3 Ivan Zacharovský ZMT5201 Klub OB Martin 86:29 + 10:05 955

M -12 *

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
Jakub Karol Janšo TKE0602 Klub OB ATU Košice DISK 0

M -14 *

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Lukáš Mário Novota TKE0302 Klub OB ATU Košice 31:25 800
2 Richard Sláma TKE0303 Klub OB ATU Košice 32:31 + 1:06 772
3 Nicholas Ditri SPE0304 Klub OB Sokol Pezinok 39:25 + 8:00 596
4 Martin Roháč TKE0301 Klub OB ATU Košice 41:53 + 10:28 533
5 Andrej Mikloš SPE0401 Klub OB Sokol Pezinok 42:59 + 11:34 505
Jakub Karol Janšo TKE0602 Klub OB ATU Košice DISK 0

M 35- *

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Marian Dávidík BBA7713 KOBRA Bratislava 67:51 1100
2 Peter Glončák FBA7901 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 71:28 + 3:37 1041
3 Juraj Petrinec BBA6403 KOBRA Bratislava 119:27 + 51:36 263
4 Dušan Furucz FBA7101 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 121:03 + 53:12 238
5 Juraj Horniak BBA8202 KOBRA Bratislava 131:24 + 63:33 70

M 45- *

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Radoslav Jonáš SKS6902 Športový klub Sandberg 70:51 1100

M 70- *

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Igor Roháč TKE4301 Klub OB ATU Košice 76:24 1100

W -12 *

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Simona Mihaličová TKE0551 Klub OB ATU Košice 44:51 800

W -14 *

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Ema Havlíková SPE0451 Klub OB Sokol Pezinok 28:21 800
2 Eva Ondovčíková SPE0358 Klub OB Sokol Pezinok 34:44 + 6:23 620
3 Simona Mihaličová TKE0551 Klub OB ATU Košice 44:51 + 16:30 334
4 Natália Ježíková SPE0454 Klub OB Sokol Pezinok 47:57 + 19:36 247
5 Miroslava Velgosová TKE0351 Klub OB ATU Košice 56:03 + 27:42 18

W -20 *

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Antónia Šofranková TKE9753 Klub OB ATU Košice 90:24 1100

W 40- *

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Alena Ďurčová VZA7753 Slávia Žilinská univerzita 82:15 1100
2 Monika Urbanová SKS7751 Športový klub Sandberg 127:59 + 45:44 488
Ľubica Toporová SPE7552 Klub OB Sokol Pezinok DISK 0

W 60- *

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Darina Polónyiová VZA4850 Slávia Žilinská univerzita 36:05 1100
2 Viola Juhasová ZMT5251 Klub OB Martin 38:18 + 2:13 1032

W 65- *

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Darina Polónyiová VZA4850 Slávia Žilinská univerzita 36:05 800
2 Viola Juhasová ZMT5251 Klub OB Martin 38:18 + 2:13 751